Avaleht
otsing leidis 206 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: 2,5" HDD pealt andmete taastamine
arsestar

vastuseid: 7
vaadatud: 3575

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.02.2010 21:01:51   pealkiri: 2,5" HDD pealt andmete taastamine
mul teistsugune probleem, mul ple formattitud ketas, vaid lihtsalt ei saa ligi pääseda andmetele.
( N00b küsimus ) aga miks see väline USB teema mõttekam on kui lihtsalt ühendada SATA connectori ...
  teema: 2,5" HDD pealt andmete taastamine
arsestar

vastuseid: 7
vaadatud: 3575

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.02.2010 20:54:18   pealkiri: 2,5" HDD pealt andmete taastamine
On üks kõvaketas 2,5" Sata. Tahaks sellelt andmeid kätte saada. Ühendasin ära selle Sata connectorite abil Desktop arvutisse. Aga ei pääse ligi nendele andmetele lihtsalt ja mingit infot ketta ...
  teema: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ?
arsestar

vastuseid: 23
vaadatud: 6185

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 06.02.2010 02:31:10   pealkiri: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ?
Juhul kui Windows 7 installimisel kettal partitsioonid puuduvad ja süsteemipartitsiooniks ei määrata ketta kogu mahtu, siis teeb Windows 7 automaatselt ketta algusesse 100 megabaidise primaarse par ...
  teema: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ?
arsestar

vastuseid: 23
vaadatud: 6185

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.02.2010 17:14:41   pealkiri: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ?
ThedEvil, aga ehk ütled siis ka, et miks teistel ketastel pole see ruum nii ära lahterdatud ja millest see sõltub ?
Mul tõesti ei ole vaja seda ALLOCATED spacet, aga tahaks teada, et miks ühel o ...
  teema: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ?
arsestar

vastuseid: 23
vaadatud: 6185

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.02.2010 16:38:42   pealkiri: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ?
to Karu - Enne formattimist oli see täiesti uus ketas nii, et seal ei olnud failisüsteemi..... ehk siis teisisõnu W7 valmistas ette selle ketta FORMAT'iga. Kuid teisele samasugusele kettale tegin m ...
  teema: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ?
arsestar

vastuseid: 23
vaadatud: 6185

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.02.2010 16:14:59   pealkiri: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ?
to ThedEvil - Mitte, et ma paaniliselt taga ajaks seda, aga mind tõesti huvitab, et kuhu see 100mb kadunud on.
to 2 trini - mul teisel kettal pole seda, kumbki pole süsteemi ketas ( aga ainult see ...
  teema: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ?
arsestar

vastuseid: 23
vaadatud: 6185

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 04.02.2010 20:16:30   pealkiri: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ?
Palun aidake mind !
Panin ühele 320gb kettale windows7 peale..... sellega tuli kaasa selline lisa partitsioon nagu "system reserved drive"... selle sain ära kustutada DISK MANAGEMENT'ist läbi teis ...
  teema: Dual boot'i kohta küsimus
arsestar

vastuseid: 4
vaadatud: 2678

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 02.01.2008 13:45:38   pealkiri: Dual boot'i kohta küsimus
Ennem installeerisin MS windows vista, hiljem tegin aga clean installi XP'le... Aga kas selline asi on võimalik, et ühelt samalt partitsioonilt saaks kasutada mõlemat operatsiooni süsteemi nii, et ...
  teema: Anekdoot
arsestar

vastuseid: 2497
vaadatud: 1319984

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.11.2005 16:32:37   pealkiri: Anekdoot
Noor papp oli oma esimese jutluse ajal kirikus nii närvis, et ei suutnud isegi korralikult rääkida.Enne teist jutlust, järgmisel pühapäeval, õpetas peapiiskop, kuidas end lõdvestada. Ta pakkus ...
  teema: Skype üldteema
arsestar

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490530

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 15.10.2005 16:59:06   pealkiri: Skype üldteema
kahtlane... mul oli veebikaamera ja TV kaardiga sama jama, kuid kahjuks aru ei saanud, millest see on ja kuidas muuta icon_rolleyes.gif
  teema: Skype üldteema
arsestar

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490530

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 14.10.2005 23:21:45   pealkiri: Skype üldteema
Kas MSN võimaldab lisada animatsioone või ei näiteks .gif, nii, et pilt jääks liikuv !?
  teema: naljakad lehed
arsestar

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.08.2005 13:07:48   pealkiri: naljakad lehed
eBay's müüakse pirukat, millele on kõrbenud Jeesuse nägu.


IRW.... see on ju pelmeen, mitte pirukas icon_biggrin.gif
vähemalt näeb pelmeeni moodi välja icon_biggrin.gif
sellega seoses yuleb veel yks E-bay kuulutus m ...
  teema: Anekdoot
arsestar

vastuseid: 2497
vaadatud: 1319984

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.08.2005 17:28:09   pealkiri: Anekdoot
Enne 9 maid käib ajalootund, kus teemaks ”Kuidas minu vanaema võitles fašistidega?”
Väike Maša räägib:
”Minu vanaema oli sanitar ja päästis võitlusväljalt 10 haavatut” .
Väike Pa ...
  teema: Anekdoot
arsestar

vastuseid: 2497
vaadatud: 1319984

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.07.2005 01:03:43   pealkiri: Anekdoot
Perekond läks mereranda, kuid seal selgus, et naine oli mehe supelpüksid koju unustanud. Mees sai muidugi maruvihaseks, et tal polegi võimalust vette minna, kuid naine leidis, et olukorrast on olem ...
  teema: naljakad lehed
arsestar

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.06.2005 13:51:17   pealkiri: naljakad lehed
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=350471

lihtsalt ei saanud märkimata jätta

päris head naljatilgad ikka, myyvad vabavara sellise kirve hinnaga... see on lihtrahva mõni ...
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
arsestar

vastuseid: 6723
vaadatud: 1211796

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.06.2005 23:41:32   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
mul on mänguga probleem, nimelt ei saa saveda icon_sad.gif , lööb ette "there is a error in savegame directory".... mis probleem on !?
ma olen nii õnnetu, et mine või lolliks peast :S
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
arsestar

vastuseid: 6723
vaadatud: 1211796

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2005 22:32:39   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
kas ma oma masinaga saan pelada seda ??? kui mul on GeForce 440GO
kas DX8 tugi rauas on vajalik ilmtingimata ???

masin on mul : www.flex.ee .... sealt see NX9105 isend,
ostsin selle lootes, et e ...
  teema: naljakad lehed
arsestar

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 18.05.2005 14:23:03   pealkiri: naljakad lehed
http://www.gaylea.com/foodservice/foodservicemilk.html

hehe.....pedepiim......mida kõike ikka ei toodeta tänapäeval icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
  teema: Anekdoot
arsestar

vastuseid: 2497
vaadatud: 1319984

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.03.2005 18:49:48   pealkiri: Anekdoot
Kas pole armas icon_biggrin.gif

Koer kükitas natuke aega pargiteel ja jooksis siis minema. Temast jäi järele väike junnike.
“Oo, kui imeilus siin on! ” imestas see ja vaatas ringi. “Kui sinine on taevas! ...
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
arsestar

vastuseid: 902
vaadatud: 295339

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.02.2005 18:17:28   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
hmm... eestis vist kahjuks myygil ple 3DSexVilla't icon_razz.gif
  teema: naljakad lehed
arsestar

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.02.2005 20:18:19   pealkiri: naljakad lehed
http://www.deathlist.net/

haha, pontless leht icon_biggrin.gif
  teema: naljakad lehed
arsestar

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.02.2005 13:47:24   pealkiri: naljakad lehed
Tegemist on üsna legendaarse autoga, aga siiski on see üsna halvas korras.

Vaadake ka seda -

turvapadjad avanevad siis, kui esiosa löögi saab, kuid esiosa on ju pildi korras, ei näe põhj ...
  teema: naljakad lehed
arsestar

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.02.2005 01:14:06   pealkiri: naljakad lehed
Minu arust on kõige naljakam leht www.rate.ee

sinujaoks naljakas, mõne jaoks on see elu icon_biggrin.gif
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
arsestar

vastuseid: 902
vaadatud: 295339

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.02.2005 01:10:19   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
Mõtlesin ,et jätan täna mootori koju:
http://www.zone.ee/margusss/ahv1.jpg
Mõtlesin ,et vaatan kaugemalt seda etendust:
http://www.zone.ee/margusss/publik.jpg

mis pela see on selline ? icon_smile.gif
  teema: küsimus mobile sempron 2800+ kohta
arsestar

vastuseid: 3
vaadatud: 2137

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.02.2005 01:06:22   pealkiri: küsimus mobile sempron 2800+ kohta
njaa, sain juba ennem aru, sõber pani mulle mingit kelbast juttu icon_biggrin.gif
  teema: naljakad lehed
arsestar

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.02.2005 01:04:36   pealkiri: naljakad lehed
njaa, tuleb välja, et edgar päris popp poiss icon_biggrin.gif
  teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng
arsestar

vastuseid: 485
vaadatud: 109017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2005 13:52:15   pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng
Enamus tuunitud LADA'sid on vaid omanikule häbiplekiks oma idiootsete kleepekate ja toonklaasidega jms. Palju enam paneb LADA't vaatama see, kui on originaal ja stock, ning on korras ja näeb OK väl ...
  teema: Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay
arsestar

vastuseid: 216
vaadatud: 39493

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2005 19:14:06   pealkiri: Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay
Doom3 oli samamoodi selle pumbaga, kaugelt võisid nii palju paugutada kui tahad, ei mingit kasu. Kõige efektiivsem oli toru otse vasta molli suruda ja tulistada thumbs_up.gif

Ma ennem ytlesin ju, et kui p ...
  teema: Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay
arsestar

vastuseid: 216
vaadatud: 39493

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2005 12:33:36   pealkiri: Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay
selle mängu juures käib kõige rohkem pinda, see kui lased SHOTGUNiga 1m kauguselt pikki kaalikat guardile, siis ei juhtu mõnikord midagi, isegi ninast verd ei tule icon_razz.gif aga kui teistkorda lased siis ...
  teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng
arsestar

vastuseid: 485
vaadatud: 109017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2005 22:41:20   pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng
ärge ajage midagi siin, siks on hea masin, annab kergesti parandada ja kõik osad on yliodavad ! Endal on plaanis osta 07 ja siis sellega RIL LADARACINGCLUB pelama hakata. Ja ei tohiks mainimata jät ...
  teema: sinu graafikakaartide ajalugu
arsestar

vastuseid: 2063
vaadatud: 596725

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.02.2005 21:30:29   pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu

3) voodoo3 3200
4) GE Force 4 Ti 5400
Selliseid kaarte ei eksisteeri, voodoo 3 seeria kaardid oli 1000, 2000, 3000 ning 3500, Geforce 4 Titanium seeria 4200, 4280, 4400, 4600, 4800, 4800SE.

tä ...
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
arsestar

vastuseid: 902
vaadatud: 295339

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 16.02.2005 20:38:25   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
NFS undergrnd2 on bugisem kui street legal, isegi pildi lisasin mõned postid tagasi sellest kuidas on võimalik läbi autode sõita nagu mittemillestki icon_razz.gif
  teema: sinu graafikakaartide ajalugu
arsestar

vastuseid: 2063
vaadatud: 596725

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.02.2005 17:36:29   pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu
hmmm.......
1) ATI 2mb
2) voodoo1 graafikakiirendi + 2mb ati
3) voodoo3 3200
4) GE Force 4 Ti 5400
5) Ati Radeon 9800 pro
  teema: Sinu kõvaketas(te) ajalugu
arsestar

vastuseid: 248
vaadatud: 78155

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.02.2005 00:55:02   pealkiri: Sinu kõvaketas(te) ajalugu
hmm... eks meenutan siis mis on olnud.
1) Texas Instrumensts 2GB
2) mingi 20 GB oli (läks peeti)
3) IBM 20 GB
4) Maxtor 20 GB 5400 rpm
5) Maxtor 120 GB 7200 rpm (läks peeti)
6) Maxtor 120 GB ...
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
arsestar

vastuseid: 902
vaadatud: 295339

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 08.02.2005 22:14:05   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
no tyyp läheb ostab suitsu ja kanepit icon_rolleyes.gif
  teema: küsimus mobile sempron 2800+ kohta
arsestar

vastuseid: 3
vaadatud: 2137

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.02.2005 01:39:12   pealkiri: küsimus mobile sempron 2800+ kohta
mul sõbral on lapakal mobile sempron 2800+, mis peab olema 2,2Ghz aga millegipärast on koguaeg konstantselt 1,6 GHz
ise algul arvasin, et see võib olla lapaka power savingu jaoks, aga kui CPU burn ...
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
arsestar

vastuseid: 902
vaadatud: 295339

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.02.2005 15:40:18   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
diablo 2,

mis selles naljakat on ?
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
arsestar

vastuseid: 902
vaadatud: 295339

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 04.02.2005 00:29:41   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
rahu ja vaikus my ass, mõttetu video ja mingit pointi ka ple icon_evil.gif
  teema: Optilistest hiirtest K-stiilis
arsestar

vastuseid: 27
vaadatud: 7400

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 04.02.2005 00:26:45   pealkiri: Optilistest hiirtest K-stiilis
kaa-saluunist ja naistest rääkides....praegu on gonsiori saluunis üks megalt sexikas neiu õpilasena tööl. Käin seal kohe tavalisest sagedamini icon_razz1.gif

hastalavista baby ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: inzinz
arsestar

vastuseid: 3
vaadatud: 4294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2005 17:23:40   pealkiri: Kommenteerimine: inzinz
paistab kõva fyysika vend olevat, nii et positiivne igaljuhul thumbs_up.gif
  teema: Electronic Voice Phenomenon (E.V.P)
arsestar

vastuseid: 20
vaadatud: 3996

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.01.2005 15:33:19   pealkiri: Electronic Voice Phenomenon (E.V.P)
kui kellelgi on videokaamera, siis ma tean yht eriti kahtlast kohta kus pilti tehes energia kogumid peale jäävad. Endal on seal kahtlane tunne tekkinud, et nagu veel keegi oleks kohal aga ei ole, ...
  teema: Anarchy Online
arsestar

vastuseid: 76
vaadatud: 23775

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2005 23:34:41   pealkiri: Anarchy Online
keegi kes mängib seda, võiks natuke lähemalt rääkida mängust ja ehk ka mõni screenshoti visata siia !
Tegelikult on seal mängus väga palju teha, saad omada oma korterit, osta või ise ehitad ...
  teema: Sirtauri profiilis olev videokaart :D
arsestar

vastuseid: 43
vaadatud: 8493

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.01.2005 16:58:55   pealkiri: Sirtauri profiilis olev videokaart :D
olen sõnatu icon_eek.gif (kas tegemist on mingi naljatilgaga?)
  teema: Anarchy Online
arsestar

vastuseid: 76
vaadatud: 23775

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2005 01:02:12   pealkiri: Anarchy Online
kas on siis ka hea mäng ?
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
arsestar

vastuseid: 902
vaadatud: 295339

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.12.2004 02:06:35   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
<-- üks kena pildike GTAIII'st

kas sul on mingi tweaked versioon GTA III'st ? see rusika kujutis ja MAP on minumeelest natuke ebatavalised, või ma ple siis GTAIII kaua pelanud lihtsalt :S
  teema: Naljakad juhtumised mängudest.
arsestar

vastuseid: 902
vaadatud: 295339

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 24.12.2004 20:34:15   pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest.
siin yks BUG'ine screenshot yhest kõige BUG'isemast mängust NFS U2'st : http://www.zone.ee/dillw33d/ullkala.JPG
  teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng
arsestar

vastuseid: 485
vaadatud: 109017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2004 16:57:07   pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng
Peale seda mängu on oodata vist LADAde myygiarvu märgatavat suurenemist icon_wink.gif
  teema: ONOFF
arsestar

vastuseid: 199
vaadatud: 104392

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.11.2004 20:02:48   pealkiri: ONOFF
suht neutraalne arvamus ONOFF'ist, pood nagu pood ikka, kuigi spämmivad küll liiga palju icon_smile.gif
  teema: naljakad lehed
arsestar

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231050

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.11.2004 01:16:10   pealkiri: naljakad lehed
hmm....see pilt on mingi mysika icon_smile.gif
  teema: üks müstiline küsimus
arsestar

vastuseid: 1
vaadatud: 883

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 16.11.2004 15:00:46   pealkiri: üks müstiline küsimus
kysimus seisneb selles, et mul on 120GB kõvaketas, aga millegpärast paistab igalpool selle mahuks olevat 117GB. Kus on siis ülejäänud 3GB, ja mis see võib olla icon_question.gif äkki mingi unpartitioned sp ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.