|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 2,5" HDD pealt andmete taastamine |
arsestar
vastuseid: 7
vaadatud: 3575
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.02.2010 21:01:51 pealkiri: 2,5" HDD pealt andmete taastamine |
mul teistsugune probleem, mul ple formattitud ketas, vaid lihtsalt ei saa ligi pääseda andmetele.
( N00b küsimus ) aga miks see väline USB teema mõttekam on kui lihtsalt ühendada SATA connectori ... |
teema: 2,5" HDD pealt andmete taastamine |
arsestar
vastuseid: 7
vaadatud: 3575
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.02.2010 20:54:18 pealkiri: 2,5" HDD pealt andmete taastamine |
| On üks kõvaketas 2,5" Sata. Tahaks sellelt andmeid kätte saada. Ühendasin ära selle Sata connectorite abil Desktop arvutisse. Aga ei pääse ligi nendele andmetele lihtsalt ja mingit infot ketta ... |
teema: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ? |
arsestar
vastuseid: 23
vaadatud: 6185
|
foorum: Tarkvara postitatud: 06.02.2010 02:31:10 pealkiri: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ? |
| Juhul kui Windows 7 installimisel kettal partitsioonid puuduvad ja süsteemipartitsiooniks ei määrata ketta kogu mahtu, siis teeb Windows 7 automaatselt ketta algusesse 100 megabaidise primaarse par ... |
teema: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ? |
arsestar
vastuseid: 23
vaadatud: 6185
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.02.2010 17:14:41 pealkiri: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ? |
ThedEvil, aga ehk ütled siis ka, et miks teistel ketastel pole see ruum nii ära lahterdatud ja millest see sõltub ?
Mul tõesti ei ole vaja seda ALLOCATED spacet, aga tahaks teada, et miks ühel o ... |
teema: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ? |
arsestar
vastuseid: 23
vaadatud: 6185
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.02.2010 16:38:42 pealkiri: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ? |
| to Karu - Enne formattimist oli see täiesti uus ketas nii, et seal ei olnud failisüsteemi..... ehk siis teisisõnu W7 valmistas ette selle ketta FORMAT'iga. Kuid teisele samasugusele kettale tegin m ... |
teema: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ? |
arsestar
vastuseid: 23
vaadatud: 6185
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.02.2010 16:14:59 pealkiri: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ? |
to ThedEvil - Mitte, et ma paaniliselt taga ajaks seda, aga mind tõesti huvitab, et kuhu see 100mb kadunud on.
to 2 trini - mul teisel kettal pole seda, kumbki pole süsteemi ketas ( aga ainult see ... |
teema: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ? |
arsestar
vastuseid: 23
vaadatud: 6185
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.02.2010 20:16:30 pealkiri: "system reserved drive" võtab 100mb enda alla win 7'ga ? |
Palun aidake mind !
Panin ühele 320gb kettale windows7 peale..... sellega tuli kaasa selline lisa partitsioon nagu "system reserved drive"... selle sain ära kustutada DISK MANAGEMENT'ist läbi teis ... |
teema: Dual boot'i kohta küsimus |
arsestar
vastuseid: 4
vaadatud: 2678
|
foorum: Tarkvara postitatud: 02.01.2008 13:45:38 pealkiri: Dual boot'i kohta küsimus |
| Ennem installeerisin MS windows vista, hiljem tegin aga clean installi XP'le... Aga kas selline asi on võimalik, et ühelt samalt partitsioonilt saaks kasutada mõlemat operatsiooni süsteemi nii, et ... |
teema: Anekdoot |
arsestar
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320015
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.11.2005 16:32:37 pealkiri: Anekdoot |
| Noor papp oli oma esimese jutluse ajal kirikus nii närvis, et ei suutnud isegi korralikult rääkida.Enne teist jutlust, järgmisel pühapäeval, õpetas peapiiskop, kuidas end lõdvestada. Ta pakkus ... |
teema: Skype üldteema |
arsestar
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490543
|
foorum: Microsoft postitatud: 15.10.2005 16:59:06 pealkiri: Skype üldteema |
kahtlane... mul oli veebikaamera ja TV kaardiga sama jama, kuid kahjuks aru ei saanud, millest see on ja kuidas muuta  |
teema: Skype üldteema |
arsestar
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490543
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.10.2005 23:21:45 pealkiri: Skype üldteema |
| Kas MSN võimaldab lisada animatsioone või ei näiteks .gif, nii, et pilt jääks liikuv !? |
teema: naljakad lehed |
arsestar
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231063
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.08.2005 13:07:48 pealkiri: naljakad lehed |
eBay's müüakse pirukat, millele on kõrbenud Jeesuse nägu.
IRW.... see on ju pelmeen, mitte pirukas
vähemalt näeb pelmeeni moodi välja
sellega seoses yuleb veel yks E-bay kuulutus m ... |
teema: Anekdoot |
arsestar
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320015
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 10.08.2005 17:28:09 pealkiri: Anekdoot |
Enne 9 maid käib ajalootund, kus teemaks Kuidas minu vanaema võitles faistidega?
Väike Maa räägib:
Minu vanaema oli sanitar ja päästis võitlusväljalt 10 haavatut .
Väike Pa ... |
teema: Anekdoot |
arsestar
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320015
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.07.2005 01:03:43 pealkiri: Anekdoot |
| Perekond läks mereranda, kuid seal selgus, et naine oli mehe supelpüksid koju unustanud. Mees sai muidugi maruvihaseks, et tal polegi võimalust vette minna, kuid naine leidis, et olukorrast on olem ... |
teema: naljakad lehed |
arsestar
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231063
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.06.2005 13:51:17 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=350471
lihtsalt ei saanud märkimata jätta
päris head naljatilgad ikka, myyvad vabavara sellise kirve hinnaga... see on lihtrahva mõni ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
arsestar
vastuseid: 6723
vaadatud: 1211807
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.06.2005 23:41:32 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
mul on mänguga probleem, nimelt ei saa saveda , lööb ette "there is a error in savegame directory".... mis probleem on !?
ma olen nii õnnetu, et mine või lolliks peast :S |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
arsestar
vastuseid: 6723
vaadatud: 1211807
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.06.2005 22:32:39 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
kas ma oma masinaga saan pelada seda ??? kui mul on GeForce 440GO
kas DX8 tugi rauas on vajalik ilmtingimata ???
masin on mul : www.flex.ee .... sealt see NX9105 isend,
ostsin selle lootes, et e ... |
teema: naljakad lehed |
arsestar
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231063
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 18.05.2005 14:23:03 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.gaylea.com/foodservice/foodservicemilk.html
hehe.....pedepiim......mida kõike ikka ei toodeta tänapäeval    |
teema: Anekdoot |
arsestar
vastuseid: 2497
vaadatud: 1320015
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.03.2005 18:49:48 pealkiri: Anekdoot |
Kas pole armas
Koer kükitas natuke aega pargiteel ja jooksis siis minema. Temast jäi järele väike junnike.
Oo, kui imeilus siin on! imestas see ja vaatas ringi. Kui sinine on taevas! ... |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
arsestar
vastuseid: 902
vaadatud: 295351
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 27.02.2005 18:17:28 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
hmm... eestis vist kahjuks myygil ple 3DSexVilla't  |
teema: naljakad lehed |
arsestar
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231063
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.02.2005 20:18:19 pealkiri: naljakad lehed |
http://www.deathlist.net/
haha, pontless leht  |
teema: naljakad lehed |
arsestar
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231063
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.02.2005 13:47:24 pealkiri: naljakad lehed |
Tegemist on üsna legendaarse autoga, aga siiski on see üsna halvas korras.
Vaadake ka seda -
turvapadjad avanevad siis, kui esiosa löögi saab, kuid esiosa on ju pildi korras, ei näe põhj ... |
teema: naljakad lehed |
arsestar
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231063
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.02.2005 01:14:06 pealkiri: naljakad lehed |
Minu arust on kõige naljakam leht www.rate.ee
sinujaoks naljakas, mõne jaoks on see elu  |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
arsestar
vastuseid: 902
vaadatud: 295351
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.02.2005 01:10:19 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
Mõtlesin ,et jätan täna mootori koju:
http://www.zone.ee/margusss/ahv1.jpg
Mõtlesin ,et vaatan kaugemalt seda etendust:
http://www.zone.ee/margusss/publik.jpg
mis pela see on selline ?  |
teema: küsimus mobile sempron 2800+ kohta |
arsestar
vastuseid: 3
vaadatud: 2137
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.02.2005 01:06:22 pealkiri: küsimus mobile sempron 2800+ kohta |
njaa, sain juba ennem aru, sõber pani mulle mingit kelbast juttu  |
teema: naljakad lehed |
arsestar
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231063
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.02.2005 01:04:36 pealkiri: naljakad lehed |
njaa, tuleb välja, et edgar päris popp poiss  |
teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
arsestar
vastuseid: 485
vaadatud: 109019
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2005 13:52:15 pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
| Enamus tuunitud LADA'sid on vaid omanikule häbiplekiks oma idiootsete kleepekate ja toonklaasidega jms. Palju enam paneb LADA't vaatama see, kui on originaal ja stock, ning on korras ja näeb OK väl ... |
teema: Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay |
arsestar
vastuseid: 216
vaadatud: 39494
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2005 19:14:06 pealkiri: Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay |
Doom3 oli samamoodi selle pumbaga, kaugelt võisid nii palju paugutada kui tahad, ei mingit kasu. Kõige efektiivsem oli toru otse vasta molli suruda ja tulistada
Ma ennem ytlesin ju, et kui p ... |
teema: Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay |
arsestar
vastuseid: 216
vaadatud: 39494
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2005 12:33:36 pealkiri: Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay |
selle mängu juures käib kõige rohkem pinda, see kui lased SHOTGUNiga 1m kauguselt pikki kaalikat guardile, siis ei juhtu mõnikord midagi, isegi ninast verd ei tule aga kui teistkorda lased siis ... |
teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
arsestar
vastuseid: 485
vaadatud: 109019
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2005 22:41:20 pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
| ärge ajage midagi siin, siks on hea masin, annab kergesti parandada ja kõik osad on yliodavad ! Endal on plaanis osta 07 ja siis sellega RIL LADARACINGCLUB pelama hakata. Ja ei tohiks mainimata jät ... |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
arsestar
vastuseid: 2063
vaadatud: 596726
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.02.2005 21:30:29 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
3) voodoo3 3200
4) GE Force 4 Ti 5400
Selliseid kaarte ei eksisteeri, voodoo 3 seeria kaardid oli 1000, 2000, 3000 ning 3500, Geforce 4 Titanium seeria 4200, 4280, 4400, 4600, 4800, 4800SE.
tä ... |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
arsestar
vastuseid: 902
vaadatud: 295351
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 16.02.2005 20:38:25 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
NFS undergrnd2 on bugisem kui street legal, isegi pildi lisasin mõned postid tagasi sellest kuidas on võimalik läbi autode sõita nagu mittemillestki  |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
arsestar
vastuseid: 2063
vaadatud: 596726
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.02.2005 17:36:29 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
hmmm.......
1) ATI 2mb
2) voodoo1 graafikakiirendi + 2mb ati
3) voodoo3 3200
4) GE Force 4 Ti 5400
5) Ati Radeon 9800 pro |
teema: Sinu kõvaketas(te) ajalugu |
arsestar
vastuseid: 248
vaadatud: 78156
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.02.2005 00:55:02 pealkiri: Sinu kõvaketas(te) ajalugu |
hmm... eks meenutan siis mis on olnud.
1) Texas Instrumensts 2GB
2) mingi 20 GB oli (läks peeti)
3) IBM 20 GB
4) Maxtor 20 GB 5400 rpm
5) Maxtor 120 GB 7200 rpm (läks peeti)
6) Maxtor 120 GB ... |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
arsestar
vastuseid: 902
vaadatud: 295351
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 08.02.2005 22:14:05 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
no tyyp läheb ostab suitsu ja kanepit  |
teema: küsimus mobile sempron 2800+ kohta |
arsestar
vastuseid: 3
vaadatud: 2137
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.02.2005 01:39:12 pealkiri: küsimus mobile sempron 2800+ kohta |
mul sõbral on lapakal mobile sempron 2800+, mis peab olema 2,2Ghz aga millegipärast on koguaeg konstantselt 1,6 GHz
ise algul arvasin, et see võib olla lapaka power savingu jaoks, aga kui CPU burn ... |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
arsestar
vastuseid: 902
vaadatud: 295351
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.02.2005 15:40:18 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
diablo 2,
mis selles naljakat on ? |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
arsestar
vastuseid: 902
vaadatud: 295351
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 04.02.2005 00:29:41 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
rahu ja vaikus my ass, mõttetu video ja mingit pointi ka ple  |
teema: Optilistest hiirtest K-stiilis |
arsestar
vastuseid: 27
vaadatud: 7400
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 04.02.2005 00:26:45 pealkiri: Optilistest hiirtest K-stiilis |
kaa-saluunist ja naistest rääkides....praegu on gonsiori saluunis üks megalt sexikas neiu õpilasena tööl. Käin seal kohe tavalisest sagedamini
hastalavista baby !  |
teema: Kommenteerimine: inzinz |
arsestar
vastuseid: 3
vaadatud: 4294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2005 17:23:40 pealkiri: Kommenteerimine: inzinz |
paistab kõva fyysika vend olevat, nii et positiivne igaljuhul  |
teema: Electronic Voice Phenomenon (E.V.P) |
arsestar
vastuseid: 20
vaadatud: 3996
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 27.01.2005 15:33:19 pealkiri: Electronic Voice Phenomenon (E.V.P) |
| kui kellelgi on videokaamera, siis ma tean yht eriti kahtlast kohta kus pilti tehes energia kogumid peale jäävad. Endal on seal kahtlane tunne tekkinud, et nagu veel keegi oleks kohal aga ei ole, ... |
teema: Anarchy Online |
arsestar
vastuseid: 76
vaadatud: 23777
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.01.2005 23:34:41 pealkiri: Anarchy Online |
keegi kes mängib seda, võiks natuke lähemalt rääkida mängust ja ehk ka mõni screenshoti visata siia !
Tegelikult on seal mängus väga palju teha, saad omada oma korterit, osta või ise ehitad ... |
teema: Sirtauri profiilis olev videokaart :D |
arsestar
vastuseid: 43
vaadatud: 8493
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.01.2005 16:58:55 pealkiri: Sirtauri profiilis olev videokaart :D |
olen sõnatu (kas tegemist on mingi naljatilgaga?) |
teema: Anarchy Online |
arsestar
vastuseid: 76
vaadatud: 23777
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2005 01:02:12 pealkiri: Anarchy Online |
| kas on siis ka hea mäng ? |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
arsestar
vastuseid: 902
vaadatud: 295351
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.12.2004 02:06:35 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
<-- üks kena pildike GTAIII'st
kas sul on mingi tweaked versioon GTA III'st ? see rusika kujutis ja MAP on minumeelest natuke ebatavalised, või ma ple siis GTAIII kaua pelanud lihtsalt :S |
teema: Naljakad juhtumised mängudest. |
arsestar
vastuseid: 902
vaadatud: 295351
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.12.2004 20:34:15 pealkiri: Naljakad juhtumised mängudest. |
| siin yks BUG'ine screenshot yhest kõige BUG'isemast mängust NFS U2'st : http://www.zone.ee/dillw33d/ullkala.JPG |
teema: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
arsestar
vastuseid: 485
vaadatud: 109019
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2004 16:57:07 pealkiri: Lada Racing Club (LRC) Mäng |
Peale seda mängu on oodata vist LADAde myygiarvu märgatavat suurenemist  |
teema: ONOFF |
arsestar
vastuseid: 199
vaadatud: 104392
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.11.2004 20:02:48 pealkiri: ONOFF |
suht neutraalne arvamus ONOFF'ist, pood nagu pood ikka, kuigi spämmivad küll liiga palju  |
teema: naljakad lehed |
arsestar
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231063
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.11.2004 01:16:10 pealkiri: naljakad lehed |
hmm....see pilt on mingi mysika  |
teema: üks müstiline küsimus |
arsestar
vastuseid: 1
vaadatud: 883
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 16.11.2004 15:00:46 pealkiri: üks müstiline küsimus |
kysimus seisneb selles, et mul on 120GB kõvaketas, aga millegpärast paistab igalpool selle mahuks olevat 117GB. Kus on siis ülejäänud 3GB, ja mis see võib olla äkki mingi unpartitioned sp ... |
| |