Avaleht
otsing leidis 51 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: ikeboy
and995

vastuseid: 178
vaadatud: 37739

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2015 18:22:19   pealkiri: Kommenteerimine: ikeboy
Kõik sujus probleemivabalt, aus ostja!
  teema: Kommenteerimine: Sassa
and995

vastuseid: 51
vaadatud: 12744

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2015 12:55:38   pealkiri: Kommenteerimine: Sassa
Ostis mälud, kõik sujus kiirelt ja probleemivabalt. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Scart
and995

vastuseid: 118
vaadatud: 112866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2015 12:41:44   pealkiri: Kommenteerimine: Scart
Kiire ja äärmiselt meeldiv äritehing. Soovitan!
  teema: Arvuti crash'ib startup'il
and995

vastuseid: 8
vaadatud: 2982

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 29.08.2013 16:15:26   pealkiri: Arvuti crash'ib startup'il
Alustuseks proovi siis, kas see videokaart on ikka korralikult pesas (võtad välja - paned tagasi).
Järgmisena uuenda videokaardi draiverit -> http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.a ...
  teema: Arvuti crash'ib startup'il
and995

vastuseid: 8
vaadatud: 2982

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.08.2013 17:25:17   pealkiri: Arvuti crash'ib startup'il
Tänan info eest!

Windows sinna kausta crash'i faili millegipärast ei salvestanud, seal oli vaid üks fail märtsikuust, mis kindlasti ei tohiks olla see, mida otsida.

Aga sinine taust näeb cr ...
  teema: Arvuti crash'ib startup'il
and995

vastuseid: 8
vaadatud: 2982

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.08.2013 12:13:25   pealkiri: Arvuti crash'ib startup'il
Hei!

Probleem siis järgmine, et alates eilsest hakkas lauaarvuti naljakalt käituma. Iga kord, kui arvuti on korralikult kinni pandud (shut down), siis uuesti tööle pannes esimesel käivitusel p ...
  teema: Kommenteerimine: metallika
and995

vastuseid: 387
vaadatud: 65603

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2013 13:56:04   pealkiri: Kommenteerimine: metallika
Ostsin rooli, diil kiire ja positiivne!

Kõikidest tähtaegadest ja lubadustest pidas ilusti kinni ja muidu oli ka meeldiv inimene!

Soovitan!
  teema: Euro Truck Simulator 2
and995

vastuseid: 4132
vaadatud: 960654

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.10.2012 23:52:24   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
ETS 2-te on eesti keeles ka oodata või mis tõlkimisega siin mingid sepad tegelesid? icon_lol.gif

Eesti keeles on mäng täiesti saadaval jah. Leidsin just mõned minutid tagasi üles laetud mänguvideo, ...
  teema: Mälude ajastused ja kiirused
and995

vastuseid: 2
vaadatud: 1970

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.10.2012 15:32:37   pealkiri: Mälude ajastused ja kiirused
Hei rahvas.

Oskaks keegi mulle seletada veidi lähemalt mälu ajastuse numbrite tähendustest, et kui ma loen mäludelt 8-8-8-20, siis kas see on hea või halb ja mille järgi ma otsustan. Ja kui s ...
  teema: Kommenteerimine: korsten
and995

vastuseid: 61
vaadatud: 24790

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2012 16:20:56   pealkiri: Kommenteerimine: korsten
Ostsin mälud! Kaupa korralik!

Müüja äärmiselt vastutulelik! Kõik igati positiivne!
  teema: Kommenteerimine: tonisk
and995

vastuseid: 7
vaadatud: 2625

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2012 17:40:06   pealkiri: Kommenteerimine: tonisk
Ostsin protsessori.

Äri kiire, kaup igati korralik!

Kõik igati positiivne!
  teema: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
and995

vastuseid: 11
vaadatud: 4323

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 21.04.2012 16:49:07   pealkiri: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
No see mu mõte oligi.

Nii, sai ära proovitud. Täitsa toimib, venitlaatori kiirus muutub kenasti reguleeritavaks.

Aga nüüd tekkis omakorda probleem. Nimelt on antud ventilaatoril sinised led ...
  teema: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
and995

vastuseid: 11
vaadatud: 4323

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 19.02.2012 16:16:28   pealkiri: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
Pead seda proovima, niimoodi ei oska midagi arvata.

Aga mis sa arva, kui lõikaks need kaks juhet läbi kuskilt keskkohast, et see temperatuuriandur jääks terveks, et proovida siis need kokku üh ...
  teema: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
and995

vastuseid: 11
vaadatud: 4323

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 18.02.2012 22:44:48   pealkiri: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
Ventilaatori juurest tuleb kaks kokku liimitud hästi peenikest musta juhet

Lõika juhtmed pooleks ja keera kokku, Kui ei aita, siis lükka mingi takisti vahele nendele.

Arvad, et seljuhul oleks ...
  teema: Kommenteerimine: hax
and995

vastuseid: 17
vaadatud: 6742

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2012 21:49:12   pealkiri: Kommenteerimine: hax
Väga halb kogemus.

Kõigepealt pakub protsessorit. Kannan raha koheselt üle, lubab järgmine päev teele panna. Siis selgub, et sõber ajas üldse asja ja ta ise oli ära. Unustasid teele panna. ...
  teema: Kommenteerimine: Amigone
and995

vastuseid: 15
vaadatud: 3367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2012 23:14:53   pealkiri: Kommenteerimine: Amigone
Äri kiire ja korralik, kõik positiivne! thumbs_up.gif
  teema: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
and995

vastuseid: 11
vaadatud: 4323

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 29.01.2012 17:34:54   pealkiri: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
EDIT: Leidsin ühest review'st, et kui temperatuuri kontrolliv diood pooleks lõigata ja kaks juhme otsa kokku siduda, siis jookseb max pööretel see ventilaator. Kuid kas läbi controlleri oleks sel ...
  teema: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
and995

vastuseid: 11
vaadatud: 4323

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 28.01.2012 20:23:49   pealkiri: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
Kas mitte pole, et kui sa neljandat juhet ära ei ühenda, siis pöörleb ta sul täispööretel või kuidas sul emaplaadist seatud on?
1 ja 2 juhe annab voolu, kolmas annab pöördeid teada ja nelja ...
  teema: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
and995

vastuseid: 11
vaadatud: 4323

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 28.01.2012 19:54:56   pealkiri: Ventlilaatorilt maha auto speed control.
Tervist!

Soetasin endale modikompist sellise kena fan'i enda korpuse etteotsa: http://www.modikomp.ee/jahutused/UCAP12-BL/

Ning samuti ostsin endale fan speed controlleri. Ülalmainitud ventilaa ...
  teema: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
and995

vastuseid: 16
vaadatud: 5357

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 27.01.2012 00:10:21   pealkiri: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
Proovisin ka vanemaid drivereid juba varem, ei olnud tolkugi kasu. Proovisin ka mängida, seal tulid esile mõningad kaugete tekstuuride ebakorrapärasused ja vahel vilksasid mustad sälgud üle pildi ...
  teema: Kommenteerimine: InosMehos
and995

vastuseid: 17
vaadatud: 3857

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2012 23:19:32   pealkiri: Kommenteerimine: InosMehos
Ostsin mälud, väga positiivne ja kiire diil! Kaup aus ja korralik!

Igati vastutulelik ja abivalmis!
  teema: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
and995

vastuseid: 16
vaadatud: 5357

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 20.01.2012 00:34:24   pealkiri: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
Et siis graafikakaart ikkagi vist... hmm.
  teema: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
and995

vastuseid: 16
vaadatud: 5357

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.01.2012 23:00:23   pealkiri: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
Just, oled õigesti aru saanud.

PSU on 4 aastat vana, isegi rohkem paar kuud.
  teema: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
and995

vastuseid: 16
vaadatud: 5357

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.01.2012 22:52:04   pealkiri: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
vanad driverid eemaldasid ja uued installisid?
ei tundu nagu tüüpilised artifaktid...

Ei ma ei installeerinud vanasid drivereid, kuna eeldasin, et kõvaketast vahetades ei pea seda tegema. Või ...
  teema: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
and995

vastuseid: 16
vaadatud: 5357

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.01.2012 20:59:05   pealkiri: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
Mine vii see videokaard tagasi sinna kust soetasid

Arvutikeskus oli see pood. Eks ma viin, kas üsna kindel, et see ei saa olla toiteploki või millegi muu süü?
  teema: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
and995

vastuseid: 16
vaadatud: 5357

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.01.2012 20:44:03   pealkiri: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
See on sapphire dirt3 edition, mis on 900MHz pealt, koheselt tehases juba 920MHz peale kellatud. Vähe, aga siiski.
  teema: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
and995

vastuseid: 16
vaadatud: 5357

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 19.01.2012 20:40:44   pealkiri: Uus graafika, kas liiga nõrk toiteplokk?
  teema: Fan controller, veidi nõu vaja
and995

vastuseid: 6
vaadatud: 2482

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.01.2012 21:30:15   pealkiri: Fan controller, veidi nõu vaja
Selge, tänan abi eest!
  teema: Fan controller, veidi nõu vaja
and995

vastuseid: 6
vaadatud: 2482

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.01.2012 19:52:25   pealkiri: Fan controller, veidi nõu vaja
Ega sellel pole temperatuuri andurit? http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-120mm-FAN/Enermax-TBSilence-VR-Fan-UCTB12A-120mm-118908
  teema: Fan controller, veidi nõu vaja
and995

vastuseid: 6
vaadatud: 2482

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.01.2012 19:17:51   pealkiri: Fan controller, veidi nõu vaja
Selge. Et siis fan'ide kiirust saab kõigigi puhul muuta.

Aga nt. see: http://www.modikomp.ee/kontrollpaneelid/KM02-BK/#KM02-BK Oskab keegi öelda, kuidas ta neid temperatuure mõõdab?
  teema: Fan controller, veidi nõu vaja
and995

vastuseid: 6
vaadatud: 2482

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.01.2012 18:44:28   pealkiri: Fan controller, veidi nõu vaja
Tervist!

Kas selleks, et fan speed controllerisse, mida saab arvutitele juurde osta (nt. selline: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/fan+control/XILENCE-CASE-FAN-ACC-FAN-CONTROL-PANEL-ZUB ...
  teema: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
and995

vastuseid: 22
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.11.2011 23:18:34   pealkiri: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
Okei, kõik see täiesti uus maailm mulle, püüan kiiresti õppida. Saan oma vajalikud asjad kenasti kätte.

Tänan veelkord abi eest ja et ikka mu võhiku ära kannatasite! icon_wink.gif
  teema: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
and995

vastuseid: 22
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.11.2011 16:15:27   pealkiri: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
Mul lihtsalt polnud neid kuhugile kopeerida. Uut ketast mul veel hetkel pole.

Aga kas DVD'le saab ka sealt kirjutada?
  teema: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
and995

vastuseid: 22
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.11.2011 12:23:33   pealkiri: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
Tegelikult ma tahaks lihtsalt mõned isiklikud pildid ja tööfailid sealt kätte saada. Need mängud las olla, nendest täitsa ükskõik. 300GB-st mingi 10GB datat ainult umbes vajalik ja oluline.
  teema: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
and995

vastuseid: 22
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.11.2011 13:51:09   pealkiri: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
Okei, ma ei julge siis ise väga puutuda, lasen mõnel eksperdil asjaga tegeleda.

Tänan Teid nõu ja abi eest!
  teema: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
and995

vastuseid: 22
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.11.2011 23:23:52   pealkiri: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
Jah minu enda ämber. Sain tööle nüüd.

Kõvaketta kohta on kolm ple-failure'it:

Raw Read Error Rate
Spin-Up Time
Reallocated Sector Count

EDIT: Oskab keegi kommenteerida nende andmete j ...
  teema: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
and995

vastuseid: 22
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.11.2011 22:35:10   pealkiri: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
Tõmbasin selle variandi: pmagic-6.7.iso-i686.zip

Peaks nagu sobima. Mul on Core2 Duo E6400.
  teema: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
and995

vastuseid: 22
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.11.2011 21:29:36   pealkiri: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
  teema: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
and995

vastuseid: 22
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.11.2011 19:58:32   pealkiri: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
Selge, tänud abi eest, proovin!

EDIT: Okei, kirjutasin plaadile, aga kuidas seda käivitada? Ta ise ei taha hakata, kuigi õrnalt häält ikka teeb.
  teema: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
and995

vastuseid: 22
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.10.2011 21:13:00   pealkiri: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
Ketas nagu ei läheks pöörlema. Käivitamisel korraks väga vähe paar korda ragistab, aga siis on täitsa vait, kui windowsi laadimine peaks hakkama (kuid ei hakka, must pilt).
  teema: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
and995

vastuseid: 22
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.10.2011 20:27:26   pealkiri: WD andis otsad, kas info taastamine on võimalik?
Hei!

Juhtus endal siis selline asi, et WD caviar SE16 320GB ketas andis otsad, või ma vähemalt arvan, et andis. Olukord siis selline, et arvuti käivitamisel jooksis arvuti kõigepealt kokku pär ...
  teema: F1 2011
and995

vastuseid: 856
vaadatud: 142732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.09.2011 19:38:39   pealkiri: F1 2011
Tanel, mida codemasters sulle täpselt kirjutas, kui see saladus pole?
  teema: F1 2011
and995

vastuseid: 856
vaadatud: 142732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.09.2011 06:33:39   pealkiri: F1 2011
Tanel, kas sa võiksid meile ka seda codemasters'i kirja näidata? Huvi pärast loeks isegi, mille kallal nad vinguvad.
  teema: F1 2011
and995

vastuseid: 856
vaadatud: 142732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.09.2011 18:24:48   pealkiri: F1 2011
Peeglite mootor on ka täielik jama, vähemalt videos.
Peeglid olid crap juba 2010-s icon_wink.gif

Seega oleks eeldanud edasiminekut... icon_smile.gif
  teema: F1 2011
and995

vastuseid: 856
vaadatud: 142732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.09.2011 13:50:33   pealkiri: F1 2011
Peeglite mootor on ka täielik jama, vähemalt videos.
  teema: F1 2011
and995

vastuseid: 856
vaadatud: 142732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.09.2011 17:59:58   pealkiri: F1 2011
  teema: F1 2011
and995

vastuseid: 856
vaadatud: 142732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.09.2011 16:49:02   pealkiri: F1 2011
Selles videos me siis veel turvaautot ei näe jah? Mingisugune TV-mode on ka nüüd mängus? Codemastersil oli mingi video sellest.
  teema: Z68 kiibistik vs P67 kiibistik ehk asjatundmatu uurib kumb on parem!
and995

vastuseid: 5
vaadatud: 1572

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.07.2011 16:16:51   pealkiri: Z68 kiibistik vs P67 kiibistik ehk asjatundmatu uurib kumb on parem!

Leidsin ka võrdluseks kaks ASUS'e ühes hinnaklassis emmet, küsin, et kas need on enamvähem samad plaadid ainult erineva kiibistikuga? Z68 link ja P67 link

P67 plaadil on kaks SATA3 porti roh ...
  teema: Z68 kiibistik vs P67 kiibistik ehk asjatundmatu uurib kumb on parem!
and995

vastuseid: 5
vaadatud: 1572

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.07.2011 10:10:37   pealkiri: Z68 kiibistik vs P67 kiibistik ehk asjatundmatu uurib kumb on parem!
Et siis põhimõtteliselt mänguriarvutit ostes pole vahet, kumma kiibistikuga emaplaat on, sest integreeritud video ülekiirendamisel poleks ju lihtsalt mõtet?

EDIT: Kas näiteks ca 150€ eest ...
  teema: Z68 kiibistik vs P67 kiibistik ehk asjatundmatu uurib kumb on parem!
and995

vastuseid: 5
vaadatud: 1572

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.07.2011 09:35:35   pealkiri: Z68 kiibistik vs P67 kiibistik ehk asjatundmatu uurib kumb on parem!
Hei!

Tekkiski mul emaplaate tuhnides selline küsimus, et kumb kiibistik siis õigupoolest parem on ja mis on ühe plussid teise eest. Milliseks arvutikasutamiseks sobib Z68, milliseks P67 jne.
...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.