Avaleht
otsing leidis 90 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Miccer
allan1

vastuseid: 1600
vaadatud: 166340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2026 21:36:36   pealkiri: Ostsin PC
Ostsin PC, tõi ise kohale, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dzhomann
allan1

vastuseid: 18
vaadatud: 3173

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2026 21:54:27   pealkiri: Kommenteerimine: dzhomann
Ostsin FPGA arendusplaadi. Kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: ninzor
allan1

vastuseid: 231
vaadatud: 48144

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2023 15:05:11   pealkiri: AMD Ryzen 9 3900X
Ostsin lauaarvuti - kõik OK. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: digweed
allan1

vastuseid: 674
vaadatud: 190234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2021 15:52:22   pealkiri: Dell U2718Q 4K LCD
Ostsin monitori - kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: indrekp
allan1

vastuseid: 261
vaadatud: 102874

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2020 15:45:40   pealkiri: Genexis Pure ED500 ruuter
ostsin ruuteri, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ArturTT
allan1

vastuseid: 152
vaadatud: 58422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2020 20:06:26   pealkiri: Kommenteerimine: ArturTT
ostsin digiboxi - töötab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jnt
allan1

vastuseid: 116
vaadatud: 58951

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2020 11:10:58   pealkiri: TV
Ostis teleka. Kõik OK! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmo89
allan1

vastuseid: 62
vaadatud: 13100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2019 22:07:31   pealkiri: Kommenteerimine: tarmo89
Ostsin jooksulindi, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: klebla
allan1

vastuseid: 252
vaadatud: 48937

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2019 08:52:21   pealkiri: Kommenteerimine: klebla
Ostsin välise SSD kõvaketta. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zimson
allan1

vastuseid: 42
vaadatud: 22334

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2019 13:30:13   pealkiri: Ruuter Inteno DG301A
Ostsin ruuteri. Kõik toimib thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bemari
allan1

vastuseid: 339
vaadatud: 62473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2019 12:06:53   pealkiri: Kommenteerimine: bemari
Ostsin läptopi. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: melonimees
allan1

vastuseid: 1
vaadatud: 166

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2019 21:50:32   pealkiri: Kommenteerimine: melonimees
Ostsin lauaarvuti - kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
allan1

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2019 09:26:18   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin monitori. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: appler
allan1

vastuseid: 62
vaadatud: 17653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2018 00:24:51   pealkiri: nintendo switch
Ostsin konsooli. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Realist
allan1

vastuseid: 68
vaadatud: 26006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2018 11:19:50   pealkiri: Diivan
Tegime ostu-müügi tehingu. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HannesR
allan1

vastuseid: 9
vaadatud: 3565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2018 23:20:55   pealkiri: Kommenteerimine: HannesR
Ostsin monitori, kõik sujus kiirelt ja kaup korralik!
  teema: Kommenteerimine: lenno1
allan1

vastuseid: 236
vaadatud: 35389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2018 08:35:01   pealkiri: Kommenteerimine: lenno1
Ostsin X260. Kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: Store
allan1

vastuseid: 308
vaadatud: 46952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2016 10:38:44   pealkiri: Kommenteerimine: Store
Ostsin 2 välist kõvaketast. Tõi kauba ise kohale.
Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: GTR
allan1

vastuseid: 116
vaadatud: 34544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2016 21:23:15   pealkiri: Kommenteerimine: GTR
Ostsin HDD. Kõik töötab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
allan1

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2015 13:02:01   pealkiri: Lenovo T430
Ostsin läpaka ja docki, kõik toimib thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jungleman
allan1

vastuseid: 69
vaadatud: 24167

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2014 10:02:15   pealkiri: Thomson 789 vn
Ostsin ruuteri. Kõik toimib thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: M|S|W
allan1

vastuseid: 196
vaadatud: 37809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2014 10:05:30   pealkiri: Kommenteerimine: M|S|W
Ostsin Lenovo dock-i
Toimib ilusti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
allan1

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2014 09:00:03   pealkiri: T420
Ostsin Thinkpadi, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
allan1

vastuseid: 125
vaadatud: 37799

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 27.05.2014 11:09:52   pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad
Ei tee samad inimesed. Selline "kriitika" näitab paraku ainult kriitikute endi (olematut) taset.

Paraku on front-endi tegijate tase alla 6-klassi. Isegi protsenti ei osata arvutada thumbs_down.gif
Mitmes k ...
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
allan1

vastuseid: 1903
vaadatud: 322885

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2014 16:22:10   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
ostsin mälud.
kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: krässakas
allan1

vastuseid: 308
vaadatud: 41944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2012 10:17:07   pealkiri: Kommenteerimine: krässakas
ostsin "sanga"
kõik toimib ilusti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: .:MDK:.
allan1

vastuseid: 104
vaadatud: 42317

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2011 19:46:12   pealkiri: Kommenteerimine: .:MDK:.
Ostsin 2,5" ketta. Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cyrus
allan1

vastuseid: 446
vaadatud: 77039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2011 08:56:50   pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus
Ostsin 2,5" SATA HDD välise boksi.
Tõi ise kohale ja kõik toimib thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: S-10
allan1

vastuseid: 38
vaadatud: 16194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2011 09:26:18   pealkiri: Kommenteerimine: S-10
Ei soovita antud tegelasega mingil juhul äri teha.
Müüs mulle 17.08.2010 mobla, mis pidi olema garantiiga. See läks 27.12.2010 lukku ehk siis pandi musta nimekirja. Peale seda on lubanud nii tele ...
  teema: Kommenteerimine: villu
allan1

vastuseid: 246
vaadatud: 54164

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2011 10:08:52   pealkiri: Kommenteerimine: villu
Ostis kodukino.
Tuli ise järele. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
allan1

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2010 10:16:51   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Ostsin invisibleSHIELD kile moblale.
Kõik ok. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: S-10
allan1

vastuseid: 38
vaadatud: 16194

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2010 09:00:33   pealkiri: Kommenteerimine: S-10
ostsin mobla. kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aresh
allan1

vastuseid: 7
vaadatud: 3395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2010 10:19:03   pealkiri: Kommenteerimine: aresh
Ostsin scanneri. Kõik toimib.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cartier
allan1

vastuseid: 376
vaadatud: 90801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2010 08:41:42   pealkiri: Kommenteerimine: cartier
Ostsin arvuti. Kõik toimib.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: puna
allan1

vastuseid: 360
vaadatud: 104402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2009 11:28:19   pealkiri: Kommenteerimine: puna
Ostsin XBOX360-ne.
Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sund
allan1

vastuseid: 27
vaadatud: 11735

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2009 00:29:56   pealkiri: Kommenteerimine: sund
korralik ostja thumbs_up.gif
Soovitan
  teema: Kommenteerimine: DEMODE
allan1

vastuseid: 95
vaadatud: 23134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2009 10:30:34   pealkiri: Kommenteerimine: DEMODE
Ostsin videokaardi. Toimib ilusti.
Positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jotjot
allan1

vastuseid: 403
vaadatud: 75528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2009 10:28:43   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
Ostsin arvuti. Tõi ise kauba kohale ja arvuti on OK.
Positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vipi666
allan1

vastuseid: 624
vaadatud: 138150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2008 08:05:47   pealkiri: Kommenteerimine: vipi666
tegime väikse diili. kõik korras.
soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mmlaw
allan1

vastuseid: 11
vaadatud: 6186

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2008 08:58:45   pealkiri: Kommenteerimine: mmlaw
ostsin arvuti. kõik korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Anti112
allan1

vastuseid: 130
vaadatud: 82055

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2008 15:31:43   pealkiri: Kommenteerimine: Anti112
ostsin kaamera.
kõik on OK
  teema: Kommenteerimine: martparve
allan1

vastuseid: 22
vaadatud: 8368

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2008 09:39:55   pealkiri: Kommenteerimine: martparve
Ostsin Polari kella. Kõik paistab töötavat thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: viiking
allan1

vastuseid: 85
vaadatud: 21662

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2007 10:43:36   pealkiri: Kommenteerimine: viiking
ostsin mälu. tõi ise kauba kohale ja mälu töötab ilusti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Gil-Harris
allan1

vastuseid: 35
vaadatud: 17858

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2007 10:01:53   pealkiri: Kommenteerimine: Gil-Harris
Ostsin temalt kõvaketta.
Tõi ise kohale ja ketas on ka täiesti korras.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: digweed
allan1

vastuseid: 674
vaadatud: 190234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2007 10:06:57   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
Ostsin TV-tuneri
kõik töötab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Smoff
allan1

vastuseid: 286
vaadatud: 61795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2007 15:29:14   pealkiri: Kommenteerimine: Smoff
ostis mälu.
soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cosmico
allan1

vastuseid: 53
vaadatud: 10015

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2007 09:32:38   pealkiri: Kommenteerimine: cosmico
Ostsin mälu. Positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: serz_s
allan1

vastuseid: 169
vaadatud: 31590

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2007 09:37:14   pealkiri: Kommenteerimine: serz_s
ostsin klaviatuuri. asi töötab ilusti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: _marek
allan1

vastuseid: 129
vaadatud: 43006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2007 19:30:14   pealkiri: Kommenteerimine: _marek
müüsin RAM-i. tuli ise järgi .
võib soovitada thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: avax
allan1

vastuseid: 270
vaadatud: 68165

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2007 09:24:44   pealkiri: Kommenteerimine: avax
müüsin mälu, kõik ok thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.