|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
allan1
vastuseid: 1600
vaadatud: 166340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2026 21:36:36 pealkiri: Ostsin PC |
Ostsin PC, tõi ise kohale, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: dzhomann |
allan1
vastuseid: 18
vaadatud: 3173
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2026 21:54:27 pealkiri: Kommenteerimine: dzhomann |
| Ostsin FPGA arendusplaadi. Kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: ninzor |
allan1
vastuseid: 231
vaadatud: 48144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2023 15:05:11 pealkiri: AMD Ryzen 9 3900X |
Ostsin lauaarvuti - kõik OK. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: digweed |
allan1
vastuseid: 674
vaadatud: 190234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2021 15:52:22 pealkiri: Dell U2718Q 4K LCD |
Ostsin monitori - kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: indrekp |
allan1
vastuseid: 261
vaadatud: 102874
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2020 15:45:40 pealkiri: Genexis Pure ED500 ruuter |
ostsin ruuteri, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: ArturTT |
allan1
vastuseid: 152
vaadatud: 58422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2020 20:06:26 pealkiri: Kommenteerimine: ArturTT |
ostsin digiboxi - töötab  |
teema: Kommenteerimine: jnt |
allan1
vastuseid: 116
vaadatud: 58951
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2020 11:10:58 pealkiri: TV |
Ostis teleka. Kõik OK!  |
teema: Kommenteerimine: tarmo89 |
allan1
vastuseid: 62
vaadatud: 13100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2019 22:07:31 pealkiri: Kommenteerimine: tarmo89 |
Ostsin jooksulindi, kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: klebla |
allan1
vastuseid: 252
vaadatud: 48937
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2019 08:52:21 pealkiri: Kommenteerimine: klebla |
Ostsin välise SSD kõvaketta. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: zimson |
allan1
vastuseid: 42
vaadatud: 22334
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2019 13:30:13 pealkiri: Ruuter Inteno DG301A |
Ostsin ruuteri. Kõik toimib  |
teema: Kommenteerimine: bemari |
allan1
vastuseid: 339
vaadatud: 62473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2019 12:06:53 pealkiri: Kommenteerimine: bemari |
Ostsin läptopi. Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: melonimees |
allan1
vastuseid: 1
vaadatud: 166
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2019 21:50:32 pealkiri: Kommenteerimine: melonimees |
Ostsin lauaarvuti - kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
allan1
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2019 09:26:18 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Ostsin monitori. Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: appler |
allan1
vastuseid: 62
vaadatud: 17653
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2018 00:24:51 pealkiri: nintendo switch |
Ostsin konsooli. Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: Realist |
allan1
vastuseid: 68
vaadatud: 26006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2018 11:19:50 pealkiri: Diivan |
Tegime ostu-müügi tehingu. Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: HannesR |
allan1
vastuseid: 9
vaadatud: 3565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2018 23:20:55 pealkiri: Kommenteerimine: HannesR |
| Ostsin monitori, kõik sujus kiirelt ja kaup korralik! |
teema: Kommenteerimine: lenno1 |
allan1
vastuseid: 236
vaadatud: 35389
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2018 08:35:01 pealkiri: Kommenteerimine: lenno1 |
| Ostsin X260. Kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: Store |
allan1
vastuseid: 308
vaadatud: 46952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2016 10:38:44 pealkiri: Kommenteerimine: Store |
Ostsin 2 välist kõvaketast. Tõi kauba ise kohale.
Kõik  |
teema: Kommenteerimine: GTR |
allan1
vastuseid: 116
vaadatud: 34544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2016 21:23:15 pealkiri: Kommenteerimine: GTR |
Ostsin HDD. Kõik töötab  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
allan1
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2015 13:02:01 pealkiri: Lenovo T430 |
Ostsin läpaka ja docki, kõik toimib  |
teema: Kommenteerimine: jungleman |
allan1
vastuseid: 69
vaadatud: 24167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2014 10:02:15 pealkiri: Thomson 789 vn |
Ostsin ruuteri. Kõik toimib  |
teema: Kommenteerimine: M|S|W |
allan1
vastuseid: 196
vaadatud: 37809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2014 10:05:30 pealkiri: Kommenteerimine: M|S|W |
Ostsin Lenovo dock-i
Toimib ilusti  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
allan1
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2014 09:00:03 pealkiri: T420 |
Ostsin Thinkpadi, kõik ok  |
teema: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
allan1
vastuseid: 125
vaadatud: 37799
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 27.05.2014 11:09:52 pealkiri: Eesti turvaekspertide kinnitusel pole e-valimised manipuleeritavad |
Ei tee samad inimesed. Selline "kriitika" näitab paraku ainult kriitikute endi (olematut) taset.
Paraku on front-endi tegijate tase alla 6-klassi. Isegi protsenti ei osata arvutada
Mitmes k ... |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
allan1
vastuseid: 1903
vaadatud: 322885
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2014 16:22:10 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
ostsin mälud.
kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: krässakas |
allan1
vastuseid: 308
vaadatud: 41944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2012 10:17:07 pealkiri: Kommenteerimine: krässakas |
ostsin "sanga"
kõik toimib ilusti  |
teema: Kommenteerimine: .:MDK:. |
allan1
vastuseid: 104
vaadatud: 42317
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2011 19:46:12 pealkiri: Kommenteerimine: .:MDK:. |
Ostsin 2,5" ketta. Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: Cyrus |
allan1
vastuseid: 446
vaadatud: 77039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2011 08:56:50 pealkiri: Kommenteerimine: Cyrus |
Ostsin 2,5" SATA HDD välise boksi.
Tõi ise kohale ja kõik toimib  |
teema: Kommenteerimine: S-10 |
allan1
vastuseid: 38
vaadatud: 16194
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2011 09:26:18 pealkiri: Kommenteerimine: S-10 |
Ei soovita antud tegelasega mingil juhul äri teha.
Müüs mulle 17.08.2010 mobla, mis pidi olema garantiiga. See läks 27.12.2010 lukku ehk siis pandi musta nimekirja. Peale seda on lubanud nii tele ... |
teema: Kommenteerimine: villu |
allan1
vastuseid: 246
vaadatud: 54164
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2011 10:08:52 pealkiri: Kommenteerimine: villu |
Ostis kodukino.
Tuli ise järele. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
allan1
vastuseid: 457
vaadatud: 101432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2010 10:16:51 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
Ostsin invisibleSHIELD kile moblale.
Kõik ok. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: S-10 |
allan1
vastuseid: 38
vaadatud: 16194
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2010 09:00:33 pealkiri: Kommenteerimine: S-10 |
ostsin mobla. kõik  |
teema: Kommenteerimine: aresh |
allan1
vastuseid: 7
vaadatud: 3395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2010 10:19:03 pealkiri: Kommenteerimine: aresh |
Ostsin scanneri. Kõik toimib.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: cartier |
allan1
vastuseid: 376
vaadatud: 90801
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2010 08:41:42 pealkiri: Kommenteerimine: cartier |
Ostsin arvuti. Kõik toimib.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: puna |
allan1
vastuseid: 360
vaadatud: 104402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2009 11:28:19 pealkiri: Kommenteerimine: puna |
Ostsin XBOX360-ne.
Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: sund |
allan1
vastuseid: 27
vaadatud: 11735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2009 00:29:56 pealkiri: Kommenteerimine: sund |
korralik ostja
Soovitan |
teema: Kommenteerimine: DEMODE |
allan1
vastuseid: 95
vaadatud: 23134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2009 10:30:34 pealkiri: Kommenteerimine: DEMODE |
Ostsin videokaardi. Toimib ilusti.
Positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: jotjot |
allan1
vastuseid: 403
vaadatud: 75528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2009 10:28:43 pealkiri: Kommenteerimine: jotjot |
Ostsin arvuti. Tõi ise kauba kohale ja arvuti on OK.
Positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: vipi666 |
allan1
vastuseid: 624
vaadatud: 138150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2008 08:05:47 pealkiri: Kommenteerimine: vipi666 |
tegime väikse diili. kõik korras.
soovitan  |
teema: Kommenteerimine: mmlaw |
allan1
vastuseid: 11
vaadatud: 6186
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2008 08:58:45 pealkiri: Kommenteerimine: mmlaw |
ostsin arvuti. kõik korras  |
teema: Kommenteerimine: Anti112 |
allan1
vastuseid: 130
vaadatud: 82055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2008 15:31:43 pealkiri: Kommenteerimine: Anti112 |
ostsin kaamera.
kõik on OK |
teema: Kommenteerimine: martparve |
allan1
vastuseid: 22
vaadatud: 8368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2008 09:39:55 pealkiri: Kommenteerimine: martparve |
Ostsin Polari kella. Kõik paistab töötavat  |
teema: Kommenteerimine: viiking |
allan1
vastuseid: 85
vaadatud: 21662
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2007 10:43:36 pealkiri: Kommenteerimine: viiking |
ostsin mälu. tõi ise kauba kohale ja mälu töötab ilusti  |
teema: Kommenteerimine: Gil-Harris |
allan1
vastuseid: 35
vaadatud: 17858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2007 10:01:53 pealkiri: Kommenteerimine: Gil-Harris |
Ostsin temalt kõvaketta.
Tõi ise kohale ja ketas on ka täiesti korras.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: digweed |
allan1
vastuseid: 674
vaadatud: 190234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2007 10:06:57 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
Ostsin TV-tuneri
kõik töötab  |
teema: Kommenteerimine: Smoff |
allan1
vastuseid: 286
vaadatud: 61795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2007 15:29:14 pealkiri: Kommenteerimine: Smoff |
ostis mälu.
soovitan  |
teema: Kommenteerimine: cosmico |
allan1
vastuseid: 53
vaadatud: 10015
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2007 09:32:38 pealkiri: Kommenteerimine: cosmico |
Ostsin mälu. Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: serz_s |
allan1
vastuseid: 169
vaadatud: 31590
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2007 09:37:14 pealkiri: Kommenteerimine: serz_s |
ostsin klaviatuuri. asi töötab ilusti  |
teema: Kommenteerimine: _marek |
allan1
vastuseid: 129
vaadatud: 43006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2007 19:30:14 pealkiri: Kommenteerimine: _marek |
müüsin RAM-i. tuli ise järgi .
võib soovitada  |
teema: Kommenteerimine: avax |
allan1
vastuseid: 270
vaadatud: 68165
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2007 09:24:44 pealkiri: Kommenteerimine: avax |
müüsin mälu, kõik ok  |
| |