|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: TELE2 M-Internet |
alartt
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237589
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.04.2026 18:11:03 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Mul sihuke imelik mure. Et edge ühendus koguaeg. Kaks kõnekaarti sees telefonis üks Telia ja teine Tele2. Proovisin nad isegi omavahel ringi vahetada kasu polnud. Telia omal 5g koguaeg põhjas, Tel ... |
teema: Telia TV |
alartt
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172924
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.01.2026 22:04:41 pealkiri: Telia TV |
| Selline kummaline probleem on. Kirjutab et häired seadme töös, reset ruuter ja seade. Puldi pealt numbreid ei aksepteeri ka seadme menüüd ei ava. Mul teise teleka taga teine seade vip mingi teeb ... |
teema: M.2 ssd ei tööta poole kasutamise pealt. |
alartt
vastuseid: 12
vaadatud: 5105
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.04.2025 17:54:07 pealkiri: M.2 ssd ei tööta poole kasutamise pealt. |
| Mullll ka Samsung 990Pro 2tb ja plaat b450. Esimesel päeval oli blue screen ja kettas jäljeltult kadund biosist. Hoidsin reset nuppu all kuni välja lülitus ja uuesti käima, töötas. Uurides redd ... |
teema: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad |
alartt
vastuseid: 59
vaadatud: 12546
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.02.2025 18:04:37 pealkiri: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad |
Lugege mu huultelt: e-valimised on turvalised !!!
Edit: Täna, 11 veebruar 2025 on OSCE/ODIHR komisjon kuulamas ära meie asjapulki seoses elektroonilise hääletamisega. Näis siis mis nad asjast ... |
teema: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad |
alartt
vastuseid: 59
vaadatud: 12546
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.02.2025 17:55:23 pealkiri: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad |
| Väga turvalised. Äkki jätaks ühel valimis perioodil vahele selle e-valimise. Ma tean et kõik inimesed kes seal töötavad on ausad ja tublid, turvalised ja läbipaistvad. Ei muudaks kunagi server ... |
teema: Dragon Age: The Veilguard |
alartt
vastuseid: 147
vaadatud: 34361
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2025 16:08:32 pealkiri: Dragon Age: The Veilguard |
Selle mängu ümber käib mingi imelik vihkamine. Mängisin läbi, täiesti ok mäng. Ehk pole vana BioWare vääriline aga ok.
See trans värk mind seal absoluutselt ei huvita ja ignoreerisin seda. ... |
teema: Telia Koduinternet |
alartt
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697366
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.01.2025 19:08:06 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Huvitav mes toimub mul kampaania korras antud 200mbps ühendus. Täna mõõtsin oli 94 jälle. Lähen tõmban karbi välja. Yes 188mbs nüüd. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.01.2025 11:05:18 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Tellisin ebayst ja hiinast täpselt 300 eurot maksva vidina. Pidin krt mingit tollimaksu maksma.
Kustutasin osa tektsi vahelt ära aga põhimõtteliselt nägi välja selline:
imports VAT 64,26
impo ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.12.2024 18:26:04 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
See firma vist hakkab põhja minema iga mu hiinast tellitud pakk saabub eri postkontorisse. Üks ühes tartu otsas teine teises,üle tartu laiali
Ok kirjutasin neile. Helistati ja öeldi et pakk ... |
teema: Kurjakuulutav hoiatus: masinate ülemvõimuni ongi jäänud vaid mõni aastake |
alartt
vastuseid: 50
vaadatud: 9543
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 07.12.2024 09:17:49 pealkiri: Kurjakuulutav hoiatus: masinate ülemvõimuni ongi jäänud vaid mõni aastake |
| Autonoomsed tapjamasinad. Kuidas teeb sihuke masin vahet ukrainlasel ja venelasel ja sakslasel ja eestlasel =? |
teema: Elektrilevi lairibaühendus |
alartt
vastuseid: 851
vaadatud: 269429
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.12.2024 21:22:36 pealkiri: Elektrilevi lairibaühendus |
Tere, mul pandi kiud esikusse, kahtlustan et Enefit. Kuid mis ma sellega edasi teen? Mis karpi mul vaja sinna?
Sõltub millal võrk teenuste töölepanekuks lõplikult valmis on, aga tõmbad sobivale ... |
teema: Elektrilevi lairibaühendus |
alartt
vastuseid: 851
vaadatud: 269429
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.12.2024 14:54:48 pealkiri: Elektrilevi lairibaühendus |
| Tere, mul pandi kiud esikusse, kahtlustan et Enefit. Kuid mis ma sellega edasi teen? Mis karpi mul vaja sinna? |
teema: Euroopa kodanikualgatus "Peatage videomängude hävitamine!" |
alartt
vastuseid: 79
vaadatud: 42254
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.09.2024 11:44:36 pealkiri: Euroopa kodanikualgatus "Peatage videomängude hävitamine!" |
Selleks tuleks iga mängu sourcekood väljastada nagu ID tegi vanasti. Et huvilistel oleks kergem neid töötama panna uutele süsteemidele.
See oleks parim variant. Aga seda ei juhtu source siiski a ... |
teema: Euroopa kodanikualgatus "Peatage videomängude hävitamine!" |
alartt
vastuseid: 79
vaadatud: 42254
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 24.09.2024 07:50:24 pealkiri: Euroopa kodanikualgatus "Peatage videomängude hävitamine!" |
| Andsin oma hääle. Huvitav kui vaadata seda häälte kaarti siis on seal tohutute häältega Soome ja Poola. Baltimaad on seal vahel mikroskoopilise häältega, Eks eesti inimestel teised mured. Auto ... |
teema: Kommenteerimine: virx |
alartt
vastuseid: 362
vaadatud: 113954
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2023 22:01:22 pealkiri: Kommenteerimine: virx |
| Müüs mobiilset arvutustehnikat |
teema: Kommenteerimine: hitech |
alartt
vastuseid: 84
vaadatud: 14634
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2023 11:24:39 pealkiri: Kommenteerimine: hitech |
| Leidis protsessori, andis poolmuidu ära. Oli natuke sekeldusi pakiga aga see kolmandate osapoolte süü. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.09.2023 07:14:38 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Kadunu. Hämmastav. Nimi võib muutuda aga firma ei muutu
EDIT: Ülesse leidsivad!! Jessukene olgu tänatud. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.09.2023 17:03:19 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Keegi peab selle 5950x kinni plekkima.
Omniva hüvitab kui nad tunnistavad paki kadunuks.
https://www.omniva.ee/abi/saadetis#saadetis_kadunud
Tegelt see hüvitis mind e huvita mul proset vaja. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.09.2023 16:30:48 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| Tundub et neil õnnestus pakk ära kaotada. Läksin iseteenindusse võtsin chatti lahti. Panin pakki numbri, teenindaja nimed vahetusid mõnda aega. Siis tuli üks natuke kompetentsem teenindaja. 10 m ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.09.2023 13:04:20 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Oled kindel, et see oli Omniva kuller, kes paki välja võttis? Mitte pole tegu kulleriga, kes lähema(te) nädala(te) jooksul plaanis selle paki Omniva kätte toimetada?
Kirjas on sealt jälgimis nu ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.09.2023 12:42:56 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Ei tea
Küsin omniva käest siis  |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.09.2023 12:34:29 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| Keegi teab kaua läheb neljapäeval võttis kuller välja.Nüüd juba Esmaspäev ikka pole kuskil. |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
alartt
vastuseid: 4373
vaadatud: 1030480
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.12.2022 17:09:01 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Hey targad mis te sellest kettast arvate https://www.1a.ee/p/kovaketas-hdd-seagate-barracuda-st8000dm004-3-5-8-tb/97?cat=2va&index=11
Peab 10 aastat vastu või läheb mõne aastaga prügimäele? ... |
teema: Tänasest, 25.11.2022 levib suuremat sorti petukirjade laine Omniva nimel |
alartt
vastuseid: 6
vaadatud: 17169
|
foorum: Turvalisus postitatud: 25.11.2022 17:14:50 pealkiri: Tänasest, 25.11.2022 levib suuremat sorti petukirjade laine Omniva nimel |
Mõtlesin et keegi aliexpressist üritab mind petta, aga tundub et kõik said selle  |
teema: Kommenteerimine: Flab |
alartt
vastuseid: 991
vaadatud: 151519
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2022 09:45:28 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
| Müüsin gtx 1080 talle. Lõi vanakraami eest raha kohe lauale silm ka ei pilkund. |
teema: Kommenteerimine: yerba |
alartt
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2022 09:42:20 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
| Ostsin poolmuidu ühe RTX3090. |
teema: Diablo Immortal |
alartt
vastuseid: 42
vaadatud: 10348
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2022 06:35:33 pealkiri: Diablo Immortal |
| See simulaator siin https://dimi777.github.io/diablo-rift-simulator simuleerib palju raha läheks et saada top end värk. Mis ei pruugi sobida sinu tegelase buildiga. Kui suur on siis võimalus saada ... |
teema: UPS |
alartt
vastuseid: 43
vaadatud: 16788
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.06.2022 10:18:19 pealkiri: UPS |
Ei tea mis selle firmaga toimub? Esmaspäeval tuli kiri et Plaaniline kättetoimetamine
Esmaspäev 27/06/2022
Päeva lõpp
Siis tuli kiri et edasi lükkatud teisipäevale. 9.00-12.00. Ei midagi.
2 ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.04.2022 15:01:57 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Tänud kõigile, ise oleks ehk topelt maksnu  |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.04.2022 14:19:31 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
.
Kummaline, leidsin tax invoice lehelt selle kauba Iossse ülesse. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.04.2022 14:02:30 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Ikka lõppsumma
Oot siin on midagi viltu. ebay küsis maksu ja eesti toll küsib maksu? |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.04.2022 13:41:21 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Nüüd tahab et deklareeriksin. Kas toote väärtuse alla läheb koos maksuga või ilma? See on sinna omniva deklareerimise lahtrisse: https://www.upload.ee/image/14093586/tootv.png
Kauba värk:
h ... |
teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
alartt
vastuseid: 6228
vaadatud: 1764581
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.04.2022 09:32:13 pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
Krt tahan hiinast prahti tellida. Kuidagi ei saa.
Hello buyer,
Affected by the Covid-19, some of our warehouses in high-risk areas have been closed, and some products cannot be shipped. We hav ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.04.2022 15:39:30 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| Vale koht. |
teema: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja |
alartt
vastuseid: 40
vaadatud: 20600
|
foorum: Varia postitatud: 02.03.2022 13:26:28 pealkiri: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja |
eks ole näha siis, kas see maskiga tüüp paneb ka raha sinna, kus ta suumulk asub või plärtsub niisama kodus keldris.
Paugutab tühja. Ja teeb totakaid videosi maskiga. |
teema: Telia TV |
alartt
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172924
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.10.2021 21:39:56 pealkiri: Telia TV |
Selline mure et. On kaks telekasti ARRIS VIP5305. Õhtul kuskil kella 9-11 hakkavad hakkima kui mõlemad sees. Kui üks siis ok.
Mõtlesin ehk teen ruuterile reseti, pärast seda polnud 2 tundi inte ... |
teema: Algas KOV valimiste elektrooniline hääletamine |
alartt
vastuseid: 69
vaadatud: 16399
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 16.10.2021 12:24:43 pealkiri: Algas KOV valimiste elektrooniline hääletamine |
Norm värk. Lõpus tuleb sihuke asi ette.
https://www.upload.ee/image/13551103/vali.png |
teema: Paypal & eBay üldteema |
alartt
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874879
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.10.2021 13:23:34 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Saab küll.
Ok.
Keegi teab kust selliseid pükse eestis osta saab?
https://www.amazon.com/Packable-Compression-Windproof-Water-Resistant-Insulated/dp/B07JXY3G5P |
teema: Paypal & eBay üldteema |
alartt
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874879
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.10.2021 13:11:58 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Tellisin hiinlaselt ebay kaudu püksid. Paar päeva hiljem tagastati raha ja öeldi et covid piirangute tõttu pole võimalik saata. Hiinast enam tellida ei saa paistab? |
teema: Transcend m.2 surnud |
alartt
vastuseid: 6
vaadatud: 3193
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.06.2021 21:43:37 pealkiri: Transcend m.2 surnud |
Hey loo jätk siis nüüd. Vahetati ümber.
Huvitav kas 1a.ee otsustas omast taskust ringi vahetada või ikkagi hiinlased. Minu jaoks igaljuhul positiivne  |
teema: Transcend m.2 surnud |
alartt
vastuseid: 6
vaadatud: 3193
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.04.2021 13:05:14 pealkiri: Transcend m.2 surnud |
@Flab Tegelt mul see silt veel alles. Seal mingit sellist juttu peal pole. Seal s/n number ja mingi rohelise töötlemise märgid.
https://www.upload.ee/image/13100700/20210430_0906342.jpg
Saatsin j ... |
teema: Transcend m.2 surnud |
alartt
vastuseid: 6
vaadatud: 3193
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.04.2021 08:37:06 pealkiri: Transcend m.2 surnud |
Üks hommiku käima pannes ei suutnud enam lugeda windowsi ülesse. Biosis näitab et on olemas. Windosi installida ei saa näitab 1023mb vaba. Näitab ainult seda 1023mb muid kettaid pole.
Pilt siis ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
alartt
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.11.2020 17:42:09 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Mul oli sihuke teema et jälgimises näitab et on automaati pandud. Aga sõnumit pole. Esimene kord sai omnivasse kirjutatud ja nad saatsid uksekoodi. Mobiilie sõnumit ei tulnudki.
Nüüd siis tein ... |
teema: 1a.ee OÜ |
alartt
vastuseid: 1256
vaadatud: 644508
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.11.2020 04:55:41 pealkiri: 1a.ee OÜ |
Nii...
Esitamise kuupäev: 27.10.2020
Valmis kättesaamiseks 17. november
Kolm nädalat siis, lihtsalt hämmastav.
Edit: 14. Nov jõudis siis pakkiautomaati, asi seegi. |
teema: Riik annab 300eur kiire neti seadmete ostuks |
alartt
vastuseid: 72
vaadatud: 24322
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.11.2020 14:10:51 pealkiri: Riik annab 300eur kiire neti seadmete ostuks |
Hea uudis! Saame kiire interneti sulle koju tuua 4G väliruuteri abil! Täida allolev ankeet ning saadame pakkumise ja taotluse sulle allkirjastamiseks e-postiga.
Mul juba olemas 4g hiina pulk mis ma ... |
teema: Usb-c kaabel vs b450 |
alartt
vastuseid: 2
vaadatud: 1706
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.10.2020 16:51:43 pealkiri: Usb-c kaabel vs b450 |
Tervist.
Mõtlesin et üritaks telefoni arvutiga ühendada et laadida ja näha mis telefonis on.
Ostsin siis usb-c to usb-c kaabli arvutitargast sandberg 2m.
Tulemuseks on vilgub 1sec vahedega. Sek ... |
teema: naljakad lehed |
alartt
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231157
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.04.2020 17:37:46 pealkiri: naljakad lehed |
Leidsin facebookist imeliku reklaami ja seda avades tuli välja Martin Helme on mingite bittcoinside hangeldaja. Midagi pole teha, invensteerisin kõik oma raha
https://www.upload.ee/image/1154657 ... |
teema: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema |
alartt
vastuseid: 183
vaadatud: 58258
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 05.04.2020 23:18:27 pealkiri: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema |
Nõiad süüdi viiruse levikus. Paar tükki tuleriidale ja oleks asi korras  |
teema: Baldur's Gate 3 |
alartt
vastuseid: 123
vaadatud: 37618
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2020 13:30:18 pealkiri: Baldur's Gate 3 |
| Ilusad cgi multikad, kahju et mängust endast midagi näha pole. |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
alartt
vastuseid: 15979
vaadatud: 3376350
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.10.2019 12:12:30 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
, Restart tegi korda?
Arvuti oli välja lülitatud või äratasid sleepist?
Tegin resa nüüd kõik normis. Oli välja lülitatud, üldse vooluvõrgust väljaski. |
| |