Avaleht
otsing leidis 395 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: TELE2 M-Internet
alartt

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237589

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.04.2026 18:11:03   pealkiri: TELE2 M-Internet
Mul sihuke imelik mure. Et edge ühendus koguaeg. Kaks kõnekaarti sees telefonis üks Telia ja teine Tele2. Proovisin nad isegi omavahel ringi vahetada kasu polnud. Telia omal 5g koguaeg põhjas, Tel ...
  teema: Telia TV
alartt

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172924

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.01.2026 22:04:41   pealkiri: Telia TV
Selline kummaline probleem on. Kirjutab et häired seadme töös, reset ruuter ja seade. Puldi pealt numbreid ei aksepteeri ka seadme menüüd ei ava. Mul teise teleka taga teine seade vip mingi teeb ...
  teema: M.2 ssd ei tööta poole kasutamise pealt.
alartt

vastuseid: 12
vaadatud: 5105

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.04.2025 17:54:07   pealkiri: M.2 ssd ei tööta poole kasutamise pealt.
Mullll ka Samsung 990Pro 2tb ja plaat b450. Esimesel päeval oli blue screen ja kettas jäljeltult kadund biosist. Hoidsin reset nuppu all kuni välja lülitus ja uuesti käima, töötas. Uurides redd ...
  teema: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad
alartt

vastuseid: 59
vaadatud: 12546

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 11.02.2025 18:04:37   pealkiri: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad
Lugege mu huultelt: e-valimised on turvalised !!!

Edit: Täna, 11 veebruar 2025 on OSCE/ODIHR komisjon kuulamas ära meie asjapulki seoses elektroonilise hääletamisega. Näis siis mis nad asjast ...
  teema: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad
alartt

vastuseid: 59
vaadatud: 12546

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 09.02.2025 17:55:23   pealkiri: E-valimised on turvalised ja läbipaistvad
Väga turvalised. Äkki jätaks ühel valimis perioodil vahele selle e-valimise. Ma tean et kõik inimesed kes seal töötavad on ausad ja tublid, turvalised ja läbipaistvad. Ei muudaks kunagi server ...
  teema: Dragon Age: The Veilguard
alartt

vastuseid: 147
vaadatud: 34361

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2025 16:08:32   pealkiri: Dragon Age: The Veilguard
Selle mängu ümber käib mingi imelik vihkamine. Mängisin läbi, täiesti ok mäng. Ehk pole vana BioWare vääriline aga ok.
See trans värk mind seal absoluutselt ei huvita ja ignoreerisin seda. ...
  teema: Telia Koduinternet
alartt

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697366

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.01.2025 19:08:06   pealkiri: Telia Koduinternet
Huvitav mes toimub mul kampaania korras antud 200mbps ühendus. Täna mõõtsin oli 94 jälle. Lähen tõmban karbi välja. Yes 188mbs nüüd.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.01.2025 11:05:18   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Tellisin ebayst ja hiinast täpselt 300 eurot maksva vidina. Pidin krt mingit tollimaksu maksma.
Kustutasin osa tektsi vahelt ära aga põhimõtteliselt nägi välja selline:
imports VAT 64,26
impo ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.12.2024 18:26:04   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
See firma vist hakkab põhja minema iga mu hiinast tellitud pakk saabub eri postkontorisse. Üks ühes tartu otsas teine teises,üle tartu laiali beer_yum.gif
Ok kirjutasin neile. Helistati ja öeldi et pakk ...
  teema: Kurjakuulutav hoiatus: masinate ülemvõimuni ongi jäänud vaid mõni aastake
alartt

vastuseid: 50
vaadatud: 9543

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 07.12.2024 09:17:49   pealkiri: Kurjakuulutav hoiatus: masinate ülemvõimuni ongi jäänud vaid mõni aastake
Autonoomsed tapjamasinad. Kuidas teeb sihuke masin vahet ukrainlasel ja venelasel ja sakslasel ja eestlasel =?
  teema: Elektrilevi lairibaühendus
alartt

vastuseid: 851
vaadatud: 269429

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.12.2024 21:22:36   pealkiri: Elektrilevi lairibaühendus
Tere, mul pandi kiud esikusse, kahtlustan et Enefit. Kuid mis ma sellega edasi teen? Mis karpi mul vaja sinna?
Sõltub millal võrk teenuste töölepanekuks lõplikult valmis on, aga tõmbad sobivale ...
  teema: Elektrilevi lairibaühendus
alartt

vastuseid: 851
vaadatud: 269429

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.12.2024 14:54:48   pealkiri: Elektrilevi lairibaühendus
Tere, mul pandi kiud esikusse, kahtlustan et Enefit. Kuid mis ma sellega edasi teen? Mis karpi mul vaja sinna?
  teema: Euroopa kodanikualgatus "Peatage videomängude hävitamine!"
alartt

vastuseid: 79
vaadatud: 42254

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.09.2024 11:44:36   pealkiri: Euroopa kodanikualgatus "Peatage videomängude hävitamine!"
Selleks tuleks iga mängu sourcekood väljastada nagu ID tegi vanasti. Et huvilistel oleks kergem neid töötama panna uutele süsteemidele.
See oleks parim variant. Aga seda ei juhtu source siiski a ...
  teema: Euroopa kodanikualgatus "Peatage videomängude hävitamine!"
alartt

vastuseid: 79
vaadatud: 42254

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.09.2024 07:50:24   pealkiri: Euroopa kodanikualgatus "Peatage videomängude hävitamine!"
Andsin oma hääle. Huvitav kui vaadata seda häälte kaarti siis on seal tohutute häältega Soome ja Poola. Baltimaad on seal vahel mikroskoopilise häältega, Eks eesti inimestel teised mured. Auto ...
  teema: Kommenteerimine: virx
alartt

vastuseid: 362
vaadatud: 113954

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2023 22:01:22   pealkiri: Kommenteerimine: virx
Müüs mobiilset arvutustehnikat
  teema: Kommenteerimine: hitech
alartt

vastuseid: 84
vaadatud: 14634

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2023 11:24:39   pealkiri: Kommenteerimine: hitech
Leidis protsessori, andis poolmuidu ära. Oli natuke sekeldusi pakiga aga see kolmandate osapoolte süü.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.09.2023 07:14:38   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Kadunu. Hämmastav. Nimi võib muutuda aga firma ei muutu icon_lol.gif
EDIT: Ülesse leidsivad!! Jessukene olgu tänatud.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.09.2023 17:03:19   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Keegi peab selle 5950x kinni plekkima.
Omniva hüvitab kui nad tunnistavad paki kadunuks.
https://www.omniva.ee/abi/saadetis#saadetis_kadunud

Tegelt see hüvitis mind e huvita mul proset vaja.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.09.2023 16:30:48   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Tundub et neil õnnestus pakk ära kaotada. Läksin iseteenindusse võtsin chatti lahti. Panin pakki numbri, teenindaja nimed vahetusid mõnda aega. Siis tuli üks natuke kompetentsem teenindaja. 10 m ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.09.2023 13:04:20   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Oled kindel, et see oli Omniva kuller, kes paki välja võttis? Mitte pole tegu kulleriga, kes lähema(te) nädala(te) jooksul plaanis selle paki Omniva kätte toimetada?
Kirjas on sealt jälgimis nu ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.09.2023 12:42:56   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Ei tea
Küsin omniva käest siis icon_biggrin.gif
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.09.2023 12:34:29   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Keegi teab kaua läheb neljapäeval võttis kuller välja.Nüüd juba Esmaspäev ikka pole kuskil.
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
alartt

vastuseid: 4373
vaadatud: 1030480

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.12.2022 17:09:01   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Hey targad mis te sellest kettast arvate https://www.1a.ee/p/kovaketas-hdd-seagate-barracuda-st8000dm004-3-5-8-tb/97?cat=2va&index=11
Peab 10 aastat vastu või läheb mõne aastaga prügimäele? ...
  teema: Tänasest, 25.11.2022 levib suuremat sorti petukirjade laine Omniva nimel
alartt

vastuseid: 6
vaadatud: 17169

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 25.11.2022 17:14:50   pealkiri: Tänasest, 25.11.2022 levib suuremat sorti petukirjade laine Omniva nimel
Mõtlesin et keegi aliexpressist üritab mind petta, aga tundub et kõik said selle icon_neutral.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
alartt

vastuseid: 991
vaadatud: 151519

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2022 09:45:28   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Müüsin gtx 1080 talle. Lõi vanakraami eest raha kohe lauale silm ka ei pilkund.
  teema: Kommenteerimine: yerba
alartt

vastuseid: 1223
vaadatud: 187406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2022 09:42:20   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Ostsin poolmuidu ühe RTX3090.
  teema: Diablo Immortal
alartt

vastuseid: 42
vaadatud: 10348

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2022 06:35:33   pealkiri: Diablo Immortal
See simulaator siin https://dimi777.github.io/diablo-rift-simulator simuleerib palju raha läheks et saada top end värk. Mis ei pruugi sobida sinu tegelase buildiga. Kui suur on siis võimalus saada ...
  teema: UPS
alartt

vastuseid: 43
vaadatud: 16788

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.06.2022 10:18:19   pealkiri: UPS
Ei tea mis selle firmaga toimub? Esmaspäeval tuli kiri et Plaaniline kättetoimetamine
Esmaspäev 27/06/2022
Päeva lõpp
Siis tuli kiri et edasi lükkatud teisipäevale. 9.00-12.00. Ei midagi.
2 ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.04.2022 15:01:57   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Tänud kõigile, ise oleks ehk topelt maksnu icon_biggrin.gif
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.04.2022 14:19:31   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
.
Kummaline, leidsin tax invoice lehelt selle kauba Iossse ülesse.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.04.2022 14:02:30   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Ikka lõppsumma
Oot siin on midagi viltu. ebay küsis maksu ja eesti toll küsib maksu?
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.04.2022 13:41:21   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Nüüd tahab et deklareeriksin. Kas toote väärtuse alla läheb koos maksuga või ilma? See on sinna omniva deklareerimise lahtrisse: https://www.upload.ee/image/14093586/tootv.png

Kauba värk:
h ...
  teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
alartt

vastuseid: 6228
vaadatud: 1764581

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.04.2022 09:32:13   pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
Krt tahan hiinast prahti tellida. Kuidagi ei saa.

Hello buyer,

Affected by the Covid-19, some of our warehouses in high-risk areas have been closed, and some products cannot be shipped. We hav ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.04.2022 15:39:30   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Vale koht.
  teema: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja
alartt

vastuseid: 40
vaadatud: 20600

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 02.03.2022 13:26:28   pealkiri: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja
eks ole näha siis, kas see maskiga tüüp paneb ka raha sinna, kus ta suumulk asub või plärtsub niisama kodus keldris.
Paugutab tühja. Ja teeb totakaid videosi maskiga.
  teema: Telia TV
alartt

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172924

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.10.2021 21:39:56   pealkiri: Telia TV
Selline mure et. On kaks telekasti ARRIS VIP5305. Õhtul kuskil kella 9-11 hakkavad hakkima kui mõlemad sees. Kui üks siis ok.
Mõtlesin ehk teen ruuterile reseti, pärast seda polnud 2 tundi inte ...
  teema: Algas KOV valimiste elektrooniline hääletamine
alartt

vastuseid: 69
vaadatud: 16399

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 16.10.2021 12:24:43   pealkiri: Algas KOV valimiste elektrooniline hääletamine
Norm värk. Lõpus tuleb sihuke asi ette.
https://www.upload.ee/image/13551103/vali.png
  teema: Paypal & eBay üldteema
alartt

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874879

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 06.10.2021 13:23:34   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Saab küll.
Ok.
Keegi teab kust selliseid pükse eestis osta saab?
https://www.amazon.com/Packable-Compression-Windproof-Water-Resistant-Insulated/dp/B07JXY3G5P
  teema: Paypal & eBay üldteema
alartt

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874879

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 06.10.2021 13:11:58   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Tellisin hiinlaselt ebay kaudu püksid. Paar päeva hiljem tagastati raha ja öeldi et covid piirangute tõttu pole võimalik saata. Hiinast enam tellida ei saa paistab?
  teema: Transcend m.2 surnud
alartt

vastuseid: 6
vaadatud: 3193

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.06.2021 21:43:37   pealkiri: Transcend m.2 surnud
Hey loo jätk siis nüüd. Vahetati ümber.
Huvitav kas 1a.ee otsustas omast taskust ringi vahetada või ikkagi hiinlased. Minu jaoks igaljuhul positiivne thumbs_up.gif
  teema: Transcend m.2 surnud
alartt

vastuseid: 6
vaadatud: 3193

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.04.2021 13:05:14   pealkiri: Transcend m.2 surnud
@Flab Tegelt mul see silt veel alles. Seal mingit sellist juttu peal pole. Seal s/n number ja mingi rohelise töötlemise märgid.
https://www.upload.ee/image/13100700/20210430_0906342.jpg
Saatsin j ...
  teema: Transcend m.2 surnud
alartt

vastuseid: 6
vaadatud: 3193

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.04.2021 08:37:06   pealkiri: Transcend m.2 surnud
Üks hommiku käima pannes ei suutnud enam lugeda windowsi ülesse. Biosis näitab et on olemas. Windosi installida ei saa näitab 1023mb vaba. Näitab ainult seda 1023mb muid kettaid pole.
Pilt siis ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
alartt

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.11.2020 17:42:09   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Mul oli sihuke teema et jälgimises näitab et on automaati pandud. Aga sõnumit pole. Esimene kord sai omnivasse kirjutatud ja nad saatsid uksekoodi. Mobiilie sõnumit ei tulnudki.
Nüüd siis tein ...
  teema: 1a.ee OÜ
alartt

vastuseid: 1256
vaadatud: 644508

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.11.2020 04:55:41   pealkiri: 1a.ee OÜ
Nii...
Esitamise kuupäev: 27.10.2020
Valmis kättesaamiseks 17. november

Kolm nädalat siis, lihtsalt hämmastav.
Edit: 14. Nov jõudis siis pakkiautomaati, asi seegi.
  teema: Riik annab 300eur kiire neti seadmete ostuks
alartt

vastuseid: 72
vaadatud: 24322

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.11.2020 14:10:51   pealkiri: Riik annab 300eur kiire neti seadmete ostuks
Hea uudis! Saame kiire interneti sulle koju tuua 4G väliruuteri abil! Täida allolev ankeet ning saadame pakkumise ja taotluse sulle allkirjastamiseks e-postiga.
Mul juba olemas 4g hiina pulk mis ma ...
  teema: Usb-c kaabel vs b450
alartt

vastuseid: 2
vaadatud: 1706

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.10.2020 16:51:43   pealkiri: Usb-c kaabel vs b450
Tervist.
Mõtlesin et üritaks telefoni arvutiga ühendada et laadida ja näha mis telefonis on.
Ostsin siis usb-c to usb-c kaabli arvutitargast sandberg 2m.
Tulemuseks on vilgub 1sec vahedega. Sek ...
  teema: naljakad lehed
alartt

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231157

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.04.2020 17:37:46   pealkiri: naljakad lehed
Leidsin facebookist imeliku reklaami ja seda avades tuli välja Martin Helme on mingite bittcoinside hangeldaja. Midagi pole teha, invensteerisin kõik oma raha icon_biggrin.gif
https://www.upload.ee/image/1154657 ...
  teema: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
alartt

vastuseid: 183
vaadatud: 58258

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 05.04.2020 23:18:27   pealkiri: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
Nõiad süüdi viiruse levikus. Paar tükki tuleriidale ja oleks asi korras thumbs_up.gif
  teema: Baldur's Gate 3
alartt

vastuseid: 123
vaadatud: 37618

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.02.2020 13:30:18   pealkiri: Baldur's Gate 3
Ilusad cgi multikad, kahju et mängust endast midagi näha pole.
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
alartt

vastuseid: 15979
vaadatud: 3376350

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.10.2019 12:12:30   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
, Restart tegi korda?

Arvuti oli välja lülitatud või äratasid sleepist?

Tegin resa nüüd kõik normis. Oli välja lülitatud, üldse vooluvõrgust väljaski.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.