Avaleht
otsing leidis 1016 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Plex üldteema (player/server)
aks

vastuseid: 634
vaadatud: 243423

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 19.05.2026 18:29:19   pealkiri: Plex üldteema (player/server)
Ulme
Mar 29, 2025 oli Lifetime Subscription €119,99 EUR
  teema: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu
aks

vastuseid: 44
vaadatud: 5368

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.03.2026 12:20:33   pealkiri: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu
Imelik nende kuupäevadega. Pressiteate järgi "Müüki jõuavad telefonid 11. märtsist".
Euronics - Kauplusest kätte 10. märts
Amazon.de on "This item will be released on March 6, 2026."
Samsun ...
  teema: Kommenteerimine: ballack007
aks

vastuseid: 116
vaadatud: 12837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2026 19:54:46   pealkiri: Kommenteerimine: ballack007
Soetasin 6900XT videokaardi.
Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Enemy Territory
aks

vastuseid: 5944
vaadatud: 977294

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.02.2026 18:04:34   pealkiri: Enemy Territory
proovin samuti kohal olla
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
aks

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534294

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 08.02.2026 09:40:05   pealkiri: Teema -:Kleebiseta Samsung 980 PRO 500GB hind?:- vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Kleebiseta Samsung 980 PRO 500GB hind?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "
Võib kustutada.
  teema: OnePlus nutiseadmete üldteema
aks

vastuseid: 68
vaadatud: 9530

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.12.2025 14:14:34   pealkiri: OnePlus nutiseadmete üldteema
3 lehte ainult laadimisest.
1+ aku peab väga hästi vastu võrreldes konkurentidega. Mis vahet seal on mis seal sees toimub.
Max 5 aastat sama telefon ja siis vahetad niikuinii välja. Niikaua kes ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
aks

vastuseid: 7769
vaadatud: 1583590

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.11.2025 19:59:51   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Proovi võimu ja plaadimängija või ressi või mis iganes seade sul seal ees on, kered kaabliga kokku tõmmata. Kuskile maandama ei pea lihtsalt tõmbad kered kokku.
Mul oli sama asi Anthemi ressi j ...
  teema: Kommenteerimine: Kerly1990
aks

vastuseid: 54
vaadatud: 6000

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2025 15:19:52   pealkiri: Kommenteerimine: Kerly1990
Ei saanud diili teha kuna enam ei vastatud ei temasse ega PS-le.
Ei soovitada.
Fixis neutraalse hiljem kirjaga mis on harv nähtus.
  teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
aks

vastuseid: 291
vaadatud: 78307

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.09.2025 18:38:07   pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
Kindlasti pakuvad aga mitte sellises mahus.
TP-Link asjad ma välistaks turvalisuse huvides igaks juhuks.
  teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
aks

vastuseid: 291
vaadatud: 78307

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.09.2025 18:13:13   pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
Vaata Teltonikat ka. On küll tööstusliku välimusega aga seal majas vähemalt arendus käib ja paar korda kuus tuleb mingi uuendus välja.
Ei ole nii, et ostad mingi ruuteri ja saad paar softi uue ...
  teema: Enemy Territory
aks

vastuseid: 5944
vaadatud: 977294

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.09.2025 17:14:36   pealkiri: Enemy Territory
Kas keegi teab kas selle foorumi liige on Titanic kes kernwaffe.de serveris mängimas käib?
Soomlased kutsusid Lahtisse külla. Kas plaanid minna? Ma ka äkki ühineks.
  teema: QNAP arutelu
aks

vastuseid: 59
vaadatud: 34988

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 31.05.2025 19:42:43   pealkiri: QNAP arutelu
Avatud pordid olemas + DMZ ka proovitud.
ZeroTier ka käimas ja ZT keskkonnas näen nii NAS-i kui ka lauakat.
Aga windows exploreriga sisse ei saa kaustadesse.
Tundub windowsi kala olevat kuma MAC- ...
  teema: QNAP arutelu
aks

vastuseid: 59
vaadatud: 34988

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 31.05.2025 16:20:49   pealkiri: QNAP arutelu
Vahetasin mõni aeg tagasi TS-673 välja TS-673A vastu ja panin QuTS hero peale.
HDD väljalülituse kohta ei oska vastata kuna NAS istub keldris.

PS: Kas keegi on selle tööle saanud? Mul ei õn ...
  teema: YEInternational AS (http://yeint.ee)
aks

vastuseid: 19
vaadatud: 13925

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.05.2025 23:36:12   pealkiri: YEInternational AS (http://yeint.ee)
Osatan Teltonikaid sealt. Ei kurda.
  teema: Windows 11
aks

vastuseid: 4791
vaadatud: 801318

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 22.04.2025 23:09:37   pealkiri: Windows 11
Proovige Symantec Ghost proget.
Partitsioonist teed partition to image mingile välisele kettale ja saad selle siis image to partition teha all kui miskit pekki peaks minema.
Või disk to disk vms ...
  teema: Kommenteerimine: wounk
aks

vastuseid: 30
vaadatud: 8158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2025 20:30:43   pealkiri: Kommenteerimine: wounk
Ostis mobo.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: caarel
aks

vastuseid: 97
vaadatud: 20378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2025 20:29:59   pealkiri: Kommenteerimine: caarel
Ostis cooleri.
Kõik cool icon_lol.gif
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: martin1795
aks

vastuseid: 43
vaadatud: 11018

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2025 15:47:03   pealkiri: Kommenteerimine: martin1795
Ostsin SSD. Kõik sujus.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: commer
aks

vastuseid: 927
vaadatud: 257725

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2025 17:56:50   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Vastastikune mäludiil.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: T5Wolves
aks

vastuseid: 3
vaadatud: 1362

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2025 19:44:04   pealkiri: Kommenteerimine: T5Wolves
Ostsin CPU, MB, RAM ja vesijahutuse.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kerly1990
aks

vastuseid: 54
vaadatud: 6000

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2025 20:07:29   pealkiri: Kommenteerimine: Kerly1990
Ei saanud diili teha kuna enam ei vastatud ei temasse ega PS-le.
Ei soovitada.
  teema: Kommenteerimine: Highlander
aks

vastuseid: 17
vaadatud: 4392

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2025 18:59:25   pealkiri: Kommenteerimine: Highlander
Ostis graafikakaardi.
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: 10 Gigabit kodus?
aks

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.02.2025 14:12:08   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Endal on 1x USW Pro 24 toitaplokk "saba andnud"aga Rapla RÜTM-i telekaparandaja tegi korda.
  teema: 10 Gigabit kodus?
aks

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.02.2025 20:22:31   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Hind pole ka väga hull: https://www.amazon.de/-/en/Switch-QSW-3205-5T-10GbE-Unmanaged-Fanless-Black/dp/B0DW9GPVVH/ref=sr_1_1?crid=2MZF4I2V0LEII&dib=eyJ2IjoiMSJ9.2GrEQBsqtEdYp3HVJo3ofQ.FZss9NLQtAi ...
  teema: OnePlus nutiseadmete üldteema
aks

vastuseid: 68
vaadatud: 9530

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.02.2025 21:04:08   pealkiri: OnePlus nutiseadmete üldteema
Ma olen oma viimased telefonid ostnud kõik Soomest.
https://www.gigantti.fi/product/puhelimet-tabletit-ja-alykellot/puhelimet/oneplus-13r-alypuhelin-5g-12256-titaani/869392
  teema: 10 Gigabit kodus?
aks

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.02.2025 22:32:51   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Ma olen ka proovinud igatepidi ja lõpuks oli jah, et RAMDisk-i kasutades saavutas küll 1GB/s kiiruse. Võrgukaardi seadeted oli vaja selleks miskit muuta. Youtubes keegi rääkis sellest aga kre ena ...
  teema: Enemy Territory
aks

vastuseid: 5944
vaadatud: 977294

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2025 01:02:27   pealkiri: Enemy Territory
kernwaffe.de serveris peamiselt ja pea iga päev.
  teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
aks

vastuseid: 291
vaadatud: 78307

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.01.2025 11:21:08   pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
Soovitaks Teltonikat. Meil neid üle eesti nii õues kui koledates tehasehoonetes, töötavad laitmatult aastaid thumbs_up.gif

Oskad täpsemalt mudelit ka soovitada? Mis toetaks nii 4G kui 5G
https://telto ...
  teema: Windows ja WiFi6 - ühendab ennast võrku WiFi4 protokolliga
aks

vastuseid: 25
vaadatud: 12558

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.01.2025 21:07:11   pealkiri: Windows ja WiFi6 - ühendab ennast võrku WiFi4 protokolliga
Äkki aitab see
https://www.devolo.global/glossary/band-steering
  teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu
aks

vastuseid: 3397
vaadatud: 1003847

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.01.2025 17:33:35   pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu
https://www.reddit.com/r/TIdaL/s/0SbgrH0XbR

Seal räägitakse, et Tidali Android TV äpp on puudulik.
Tundub, et oleneb sellest, mis softirakendust mahamängimiseks kasutad, Shieldi poolt piirangu ...
  teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu
aks

vastuseid: 3397
vaadatud: 1003847

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.01.2025 17:10:59   pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu
Kas nvidia shield 2015 sobib music stremeriks või peaks a la WiiM vms. ostma, et võimalikult hea heli kvaliteet tagada?
Peaks sobima küll, see ju digitaalne (analoogväljund puudub), mingit allika ...
  teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu
aks

vastuseid: 3397
vaadatud: 1003847

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.01.2025 15:10:00   pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu
Kas nvidia shield 2015 sobib music stremeriks või peaks a la WiiM vms. ostma, et võimalikult hea heli kvaliteet tagada?
  teema: 10 Gigabit kodus?
aks

vastuseid: 246
vaadatud: 109140

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.01.2025 18:39:19   pealkiri: 10 Gigabit kodus?
Lisan ühe pildi. Ühel juhul siis cache aktiivne ja teisel mitte. NAS-is on sees ka 980 Pro ja 970 Pro SSD. Neid testisin ka. Pildi pealkirjast näeb mis on mis.
QNAP NAS kus 6x 4TB (ST4000NE001) ke ...
  teema: Tarkade lukkude teema
aks

vastuseid: 119
vaadatud: 83534

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.10.2024 10:21:14   pealkiri: Tarkade lukkude teema
Sellest lukust oskab keegi midagi head/halba kosta? https://smartlukud.ee/toode/smartlukud-nutilukk/
https://www.amazon.de/-/en/Fingerprint-Intelligent-Electronic-Digital-Keyboard/dp/B0CJCFLSNW/ref=p ...
  teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
aks

vastuseid: 291
vaadatud: 78307

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.05.2024 14:36:06   pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
Huawei, Xiaomi, ZTE, MikroTik, Netgear jm. mis on Mobiiltelefonid -> Andmesideseadmed all ei ole kuidagi rohkem mobiiltelefonide ja andmesidega seotud kui Teltonika seadmed.
Need kõik seadmed võ ...
  teema: 4g modem ja ruuter vajavad pidevat restarti.
aks

vastuseid: 14
vaadatud: 3249

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.02.2024 17:01:15   pealkiri: 4g modem ja ruuter vajavad pidevat restarti.
Ise olen täheldanud, et nett kipub katkema kui ping läheb üle 400ms. Elisal on millegipärast ping tunduvalt suurem kui Telial näiteks.
  teema: Denon AVR X1600H ressiiver ja Dolby Atmos
aks

vastuseid: 50
vaadatud: 23940

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.01.2024 19:59:36   pealkiri: Denon AVR X1600H ressiiver ja Dolby Atmos
[user]Zonerman[/user] kas see on ikka "päris" koht? Said kauba kätte ikka? Mis transaga ja diraciga C40 maksis?
  teema: Mobile Trade OÜ
aks

vastuseid: 19
vaadatud: 15575

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.01.2024 18:11:21   pealkiri: Mobile Trade OÜ
Telefone ja tahvleid sealt ostnud. Pole probleeme.
  teema: Fortnite
aks

vastuseid: 136
vaadatud: 59250

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.12.2023 19:58:39   pealkiri: Kas Fortnite ban?
Proovisin logida teise kontoga ka aga ei miskit tolku. VNA ja proxit ei kasuta. Nett peaks ka olema ok.
Kas võib-olla ban peal masinal?
Mis selle vastu aitaks?
  teema: OnePlus 10 seeria arutelu
aks

vastuseid: 19
vaadatud: 6933

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.12.2023 10:36:45   pealkiri: OnePlus 10 seeria arutelu
Mis nupp see on?
...kolme kriipsuga nuppu...
  teema: OnePlus 10 seeria arutelu
aks

vastuseid: 19
vaadatud: 6933

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.12.2023 22:26:26   pealkiri: OnePlus 10 seeria arutelu
OxygenOS 14 saabus OP10Pro-le.
  teema: OnePlus 10 seeria arutelu
aks

vastuseid: 19
vaadatud: 6933

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.08.2023 12:09:14   pealkiri: OnePlus 10 seeria arutelu
Kas see on normaalne?
Määratud on automaatne sisse ja väljalülitus. Välja 00:00 ja sisse 8:00
Hommikul on telefon käima läinud aga ma pole telefonile veel PIN koodi pannud ja keegi juba saab ...
  teema: Eesti või lähipiirkonnas olevaid haridusmängu firmasid
aks

vastuseid: 3
vaadatud: 2027

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.08.2023 15:35:44   pealkiri: Eesti või lähipiirkonnas olevaid haridusmängu firmasid
Ma sain tootejuhi jutust küll aru, et teevad kõigile ja mida vaja on.
https://loquiz.com/contact/
  teema: Eesti või lähipiirkonnas olevaid haridusmängu firmasid
aks

vastuseid: 3
vaadatud: 2027

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 31.07.2023 15:55:35   pealkiri: Eesti või lähipiirkonnas olevaid haridusmängu firmasid
https://loquiz.com/
https://kokimoki.com/
  teema: Synology arutelu
aks

vastuseid: 2891
vaadatud: 776984

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 29.06.2023 15:26:22   pealkiri: Synology arutelu
See juhend ikkagi töötas. Olin miskit vahelt ära jätnud vms. puterdanud.
https://docs.zerotier.com/devices/synology/#create-a-persistent-tun
  teema: Synology arutelu
aks

vastuseid: 2891
vaadatud: 776984

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 29.06.2023 14:26:50   pealkiri: Synology arutelu
Üks läpakas on hetkel aktiivne zt võrgus ja seda ma näen oma masinas võrgukohtade all.
Kui peale klikin siis küsib kasutajat ja parooli ka. Seega peaks toimima.
zt ip-d sisestades \\10.147.17 ...
  teema: Synology arutelu
aks

vastuseid: 2891
vaadatud: 776984

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 29.06.2023 14:15:37   pealkiri: Synology arutelu
Tegin üldjoontes selle juhendi järgi.

, aga Syno Zerotier'i IP'd kasutades saad ligi?
Ei saa.

, lisa Dockeri conf ka millega ta käima tõmbasid.

Mulle tundub see asi siin valesti olevat. ...
  teema: Synology arutelu
aks

vastuseid: 2891
vaadatud: 776984

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 29.06.2023 13:53:30   pealkiri: Synology arutelu
Kas keegi paneks ühe asjaliku õpetuse kuidas zerotier-i Synology Dockeris jooksma panna?

Sain Dockeri ja Zerotieri installitud, jooksma ja zerotier centralis autoriseeritud kõik seadmed aga Syno ...
  teema: OnePlus 11
aks

vastuseid: 21
vaadatud: 8330

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.06.2023 14:39:59   pealkiri: OnePlus 11
Võrreldes Samsa ja One+ teemade postituste arvu siis kas inimestel pole One+ telefone niipalju kui Samsasi või on One+ vähem probleeme.
Omal OP10Pro ja rahul igati.
  teema: Kommenteerimine: aqq
aks

vastuseid: 16
vaadatud: 4657

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2023 11:17:54   pealkiri: Kommenteerimine: aqq
Sai 10G stuffi soetatud.
Kõik toimus kiiresti ja korrektselt.
Soovitan thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.