|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Plex üldteema (player/server) |
aks
vastuseid: 634
vaadatud: 243423
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.05.2026 18:29:19 pealkiri: Plex üldteema (player/server) |
Ulme
Mar 29, 2025 oli Lifetime Subscription €119,99 EUR |
teema: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu |
aks
vastuseid: 44
vaadatud: 5368
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.03.2026 12:20:33 pealkiri: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu |
Imelik nende kuupäevadega. Pressiteate järgi "Müüki jõuavad telefonid 11. märtsist".
Euronics - Kauplusest kätte 10. märts
Amazon.de on "This item will be released on March 6, 2026."
Samsun ... |
teema: Kommenteerimine: ballack007 |
aks
vastuseid: 116
vaadatud: 12837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2026 19:54:46 pealkiri: Kommenteerimine: ballack007 |
Soetasin 6900XT videokaardi.
Soovitan!  |
teema: Enemy Territory |
aks
vastuseid: 5944
vaadatud: 977294
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.02.2026 18:04:34 pealkiri: Enemy Territory |
| proovin samuti kohal olla |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
aks
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534294
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.02.2026 09:40:05 pealkiri: Teema -:Kleebiseta Samsung 980 PRO 500GB hind?:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Kleebiseta Samsung 980 PRO 500GB hind?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "
Võib kustutada. |
teema: OnePlus nutiseadmete üldteema |
aks
vastuseid: 68
vaadatud: 9530
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.12.2025 14:14:34 pealkiri: OnePlus nutiseadmete üldteema |
3 lehte ainult laadimisest.
1+ aku peab väga hästi vastu võrreldes konkurentidega. Mis vahet seal on mis seal sees toimub.
Max 5 aastat sama telefon ja siis vahetad niikuinii välja. Niikaua kes ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
aks
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583590
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.11.2025 19:59:51 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Proovi võimu ja plaadimängija või ressi või mis iganes seade sul seal ees on, kered kaabliga kokku tõmmata. Kuskile maandama ei pea lihtsalt tõmbad kered kokku.
Mul oli sama asi Anthemi ressi j ... |
teema: Kommenteerimine: Kerly1990 |
aks
vastuseid: 54
vaadatud: 6000
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2025 15:19:52 pealkiri: Kommenteerimine: Kerly1990 |
Ei saanud diili teha kuna enam ei vastatud ei temasse ega PS-le.
Ei soovitada.
Fixis neutraalse hiljem kirjaga mis on harv nähtus. |
teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest |
aks
vastuseid: 291
vaadatud: 78307
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.09.2025 18:38:07 pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest |
Kindlasti pakuvad aga mitte sellises mahus.
TP-Link asjad ma välistaks turvalisuse huvides igaks juhuks. |
teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest |
aks
vastuseid: 291
vaadatud: 78307
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.09.2025 18:13:13 pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest |
Vaata Teltonikat ka. On küll tööstusliku välimusega aga seal majas vähemalt arendus käib ja paar korda kuus tuleb mingi uuendus välja.
Ei ole nii, et ostad mingi ruuteri ja saad paar softi uue ... |
teema: Enemy Territory |
aks
vastuseid: 5944
vaadatud: 977294
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.09.2025 17:14:36 pealkiri: Enemy Territory |
Kas keegi teab kas selle foorumi liige on Titanic kes kernwaffe.de serveris mängimas käib?
Soomlased kutsusid Lahtisse külla. Kas plaanid minna? Ma ka äkki ühineks. |
teema: QNAP arutelu |
aks
vastuseid: 59
vaadatud: 34988
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 31.05.2025 19:42:43 pealkiri: QNAP arutelu |
Avatud pordid olemas + DMZ ka proovitud.
ZeroTier ka käimas ja ZT keskkonnas näen nii NAS-i kui ka lauakat.
Aga windows exploreriga sisse ei saa kaustadesse.
Tundub windowsi kala olevat kuma MAC- ... |
teema: QNAP arutelu |
aks
vastuseid: 59
vaadatud: 34988
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 31.05.2025 16:20:49 pealkiri: QNAP arutelu |
Vahetasin mõni aeg tagasi TS-673 välja TS-673A vastu ja panin QuTS hero peale.
HDD väljalülituse kohta ei oska vastata kuna NAS istub keldris.
PS: Kas keegi on selle tööle saanud? Mul ei õn ... |
teema: YEInternational AS (http://yeint.ee) |
aks
vastuseid: 19
vaadatud: 13925
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.05.2025 23:36:12 pealkiri: YEInternational AS (http://yeint.ee) |
| Osatan Teltonikaid sealt. Ei kurda. |
teema: Windows 11 |
aks
vastuseid: 4791
vaadatud: 801318
|
foorum: Microsoft postitatud: 22.04.2025 23:09:37 pealkiri: Windows 11 |
Proovige Symantec Ghost proget.
Partitsioonist teed partition to image mingile välisele kettale ja saad selle siis image to partition teha all kui miskit pekki peaks minema.
Või disk to disk vms ... |
teema: Kommenteerimine: wounk |
aks
vastuseid: 30
vaadatud: 8158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2025 20:30:43 pealkiri: Kommenteerimine: wounk |
Ostis mobo.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: caarel |
aks
vastuseid: 97
vaadatud: 20378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2025 20:29:59 pealkiri: Kommenteerimine: caarel |
Ostis cooleri.
Kõik cool
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: martin1795 |
aks
vastuseid: 43
vaadatud: 11018
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2025 15:47:03 pealkiri: Kommenteerimine: martin1795 |
Ostsin SSD. Kõik sujus.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: commer |
aks
vastuseid: 927
vaadatud: 257725
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2025 17:56:50 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
Vastastikune mäludiil.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: T5Wolves |
aks
vastuseid: 3
vaadatud: 1362
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2025 19:44:04 pealkiri: Kommenteerimine: T5Wolves |
Ostsin CPU, MB, RAM ja vesijahutuse.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Kerly1990 |
aks
vastuseid: 54
vaadatud: 6000
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2025 20:07:29 pealkiri: Kommenteerimine: Kerly1990 |
Ei saanud diili teha kuna enam ei vastatud ei temasse ega PS-le.
Ei soovitada. |
teema: Kommenteerimine: Highlander |
aks
vastuseid: 17
vaadatud: 4392
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2025 18:59:25 pealkiri: Kommenteerimine: Highlander |
Ostis graafikakaardi.
Soovitan  |
teema: 10 Gigabit kodus? |
aks
vastuseid: 246
vaadatud: 109140
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.02.2025 14:12:08 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
| Endal on 1x USW Pro 24 toitaplokk "saba andnud"aga Rapla RÜTM-i telekaparandaja tegi korda. |
teema: 10 Gigabit kodus? |
aks
vastuseid: 246
vaadatud: 109140
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.02.2025 20:22:31 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
| Hind pole ka väga hull: https://www.amazon.de/-/en/Switch-QSW-3205-5T-10GbE-Unmanaged-Fanless-Black/dp/B0DW9GPVVH/ref=sr_1_1?crid=2MZF4I2V0LEII&dib=eyJ2IjoiMSJ9.2GrEQBsqtEdYp3HVJo3ofQ.FZss9NLQtAi ... |
teema: OnePlus nutiseadmete üldteema |
aks
vastuseid: 68
vaadatud: 9530
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.02.2025 21:04:08 pealkiri: OnePlus nutiseadmete üldteema |
Ma olen oma viimased telefonid ostnud kõik Soomest.
https://www.gigantti.fi/product/puhelimet-tabletit-ja-alykellot/puhelimet/oneplus-13r-alypuhelin-5g-12256-titaani/869392 |
teema: 10 Gigabit kodus? |
aks
vastuseid: 246
vaadatud: 109140
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.02.2025 22:32:51 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
| Ma olen ka proovinud igatepidi ja lõpuks oli jah, et RAMDisk-i kasutades saavutas küll 1GB/s kiiruse. Võrgukaardi seadeted oli vaja selleks miskit muuta. Youtubes keegi rääkis sellest aga kre ena ... |
teema: Enemy Territory |
aks
vastuseid: 5944
vaadatud: 977294
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2025 01:02:27 pealkiri: Enemy Territory |
| kernwaffe.de serveris peamiselt ja pea iga päev. |
teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest |
aks
vastuseid: 291
vaadatud: 78307
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.01.2025 11:21:08 pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest |
Soovitaks Teltonikat. Meil neid üle eesti nii õues kui koledates tehasehoonetes, töötavad laitmatult aastaid
Oskad täpsemalt mudelit ka soovitada? Mis toetaks nii 4G kui 5G
https://telto ... |
teema: Windows ja WiFi6 - ühendab ennast võrku WiFi4 protokolliga |
aks
vastuseid: 25
vaadatud: 12558
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.01.2025 21:07:11 pealkiri: Windows ja WiFi6 - ühendab ennast võrku WiFi4 protokolliga |
Äkki aitab see
https://www.devolo.global/glossary/band-steering |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
aks
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003847
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.01.2025 17:33:35 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
https://www.reddit.com/r/TIdaL/s/0SbgrH0XbR
Seal räägitakse, et Tidali Android TV äpp on puudulik.
Tundub, et oleneb sellest, mis softirakendust mahamängimiseks kasutad, Shieldi poolt piirangu ... |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
aks
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003847
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.01.2025 17:10:59 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
Kas nvidia shield 2015 sobib music stremeriks või peaks a la WiiM vms. ostma, et võimalikult hea heli kvaliteet tagada?
Peaks sobima küll, see ju digitaalne (analoogväljund puudub), mingit allika ... |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
aks
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003847
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.01.2025 15:10:00 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
| Kas nvidia shield 2015 sobib music stremeriks või peaks a la WiiM vms. ostma, et võimalikult hea heli kvaliteet tagada? |
teema: 10 Gigabit kodus? |
aks
vastuseid: 246
vaadatud: 109140
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.01.2025 18:39:19 pealkiri: 10 Gigabit kodus? |
Lisan ühe pildi. Ühel juhul siis cache aktiivne ja teisel mitte. NAS-is on sees ka 980 Pro ja 970 Pro SSD. Neid testisin ka. Pildi pealkirjast näeb mis on mis.
QNAP NAS kus 6x 4TB (ST4000NE001) ke ... |
teema: Tarkade lukkude teema |
aks
vastuseid: 119
vaadatud: 83534
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.10.2024 10:21:14 pealkiri: Tarkade lukkude teema |
Sellest lukust oskab keegi midagi head/halba kosta? https://smartlukud.ee/toode/smartlukud-nutilukk/
https://www.amazon.de/-/en/Fingerprint-Intelligent-Electronic-Digital-Keyboard/dp/B0CJCFLSNW/ref=p ... |
teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest |
aks
vastuseid: 291
vaadatud: 78307
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.05.2024 14:36:06 pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest |
Huawei, Xiaomi, ZTE, MikroTik, Netgear jm. mis on Mobiiltelefonid -> Andmesideseadmed all ei ole kuidagi rohkem mobiiltelefonide ja andmesidega seotud kui Teltonika seadmed.
Need kõik seadmed võ ... |
teema: 4g modem ja ruuter vajavad pidevat restarti. |
aks
vastuseid: 14
vaadatud: 3249
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.02.2024 17:01:15 pealkiri: 4g modem ja ruuter vajavad pidevat restarti. |
| Ise olen täheldanud, et nett kipub katkema kui ping läheb üle 400ms. Elisal on millegipärast ping tunduvalt suurem kui Telial näiteks. |
teema: Denon AVR X1600H ressiiver ja Dolby Atmos |
aks
vastuseid: 50
vaadatud: 23940
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.01.2024 19:59:36 pealkiri: Denon AVR X1600H ressiiver ja Dolby Atmos |
| [user]Zonerman[/user] kas see on ikka "päris" koht? Said kauba kätte ikka? Mis transaga ja diraciga C40 maksis? |
teema: Mobile Trade OÜ |
aks
vastuseid: 19
vaadatud: 15575
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.01.2024 18:11:21 pealkiri: Mobile Trade OÜ |
| Telefone ja tahvleid sealt ostnud. Pole probleeme. |
teema: Fortnite |
aks
vastuseid: 136
vaadatud: 59250
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.12.2023 19:58:39 pealkiri: Kas Fortnite ban? |
Proovisin logida teise kontoga ka aga ei miskit tolku. VNA ja proxit ei kasuta. Nett peaks ka olema ok.
Kas võib-olla ban peal masinal?
Mis selle vastu aitaks? |
teema: OnePlus 10 seeria arutelu |
aks
vastuseid: 19
vaadatud: 6933
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.12.2023 10:36:45 pealkiri: OnePlus 10 seeria arutelu |
Mis nupp see on?
...kolme kriipsuga nuppu... |
teema: OnePlus 10 seeria arutelu |
aks
vastuseid: 19
vaadatud: 6933
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.12.2023 22:26:26 pealkiri: OnePlus 10 seeria arutelu |
| OxygenOS 14 saabus OP10Pro-le. |
teema: OnePlus 10 seeria arutelu |
aks
vastuseid: 19
vaadatud: 6933
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.08.2023 12:09:14 pealkiri: OnePlus 10 seeria arutelu |
Kas see on normaalne?
Määratud on automaatne sisse ja väljalülitus. Välja 00:00 ja sisse 8:00
Hommikul on telefon käima läinud aga ma pole telefonile veel PIN koodi pannud ja keegi juba saab ... |
teema: Eesti või lähipiirkonnas olevaid haridusmängu firmasid |
aks
vastuseid: 3
vaadatud: 2027
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.08.2023 15:35:44 pealkiri: Eesti või lähipiirkonnas olevaid haridusmängu firmasid |
Ma sain tootejuhi jutust küll aru, et teevad kõigile ja mida vaja on.
https://loquiz.com/contact/ |
teema: Eesti või lähipiirkonnas olevaid haridusmängu firmasid |
aks
vastuseid: 3
vaadatud: 2027
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 31.07.2023 15:55:35 pealkiri: Eesti või lähipiirkonnas olevaid haridusmängu firmasid |
https://loquiz.com/
https://kokimoki.com/ |
teema: Synology arutelu |
aks
vastuseid: 2891
vaadatud: 776984
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 29.06.2023 15:26:22 pealkiri: Synology arutelu |
See juhend ikkagi töötas. Olin miskit vahelt ära jätnud vms. puterdanud.
https://docs.zerotier.com/devices/synology/#create-a-persistent-tun |
teema: Synology arutelu |
aks
vastuseid: 2891
vaadatud: 776984
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 29.06.2023 14:26:50 pealkiri: Synology arutelu |
Üks läpakas on hetkel aktiivne zt võrgus ja seda ma näen oma masinas võrgukohtade all.
Kui peale klikin siis küsib kasutajat ja parooli ka. Seega peaks toimima.
zt ip-d sisestades \\10.147.17 ... |
teema: Synology arutelu |
aks
vastuseid: 2891
vaadatud: 776984
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 29.06.2023 14:15:37 pealkiri: Synology arutelu |
Tegin üldjoontes selle juhendi järgi.
, aga Syno Zerotier'i IP'd kasutades saad ligi?
Ei saa.
, lisa Dockeri conf ka millega ta käima tõmbasid.
Mulle tundub see asi siin valesti olevat. ... |
teema: Synology arutelu |
aks
vastuseid: 2891
vaadatud: 776984
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 29.06.2023 13:53:30 pealkiri: Synology arutelu |
Kas keegi paneks ühe asjaliku õpetuse kuidas zerotier-i Synology Dockeris jooksma panna?
Sain Dockeri ja Zerotieri installitud, jooksma ja zerotier centralis autoriseeritud kõik seadmed aga Syno ... |
teema: OnePlus 11 |
aks
vastuseid: 21
vaadatud: 8330
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.06.2023 14:39:59 pealkiri: OnePlus 11 |
Võrreldes Samsa ja One+ teemade postituste arvu siis kas inimestel pole One+ telefone niipalju kui Samsasi või on One+ vähem probleeme.
Omal OP10Pro ja rahul igati. |
teema: Kommenteerimine: aqq |
aks
vastuseid: 16
vaadatud: 4657
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2023 11:17:54 pealkiri: Kommenteerimine: aqq |
Sai 10G stuffi soetatud.
Kõik toimus kiiresti ja korrektselt.
Soovitan  |
| |