|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Turvamees |
ainars
vastuseid: 20
vaadatud: 1222
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2026 11:30:19 pealkiri: Kommenteerimine: Turvamees |
| Igati usaldusväärne, vastutulelik ja abivalmis. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: pinTero |
ainars
vastuseid: 149
vaadatud: 38051
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2022 22:38:02 pealkiri: Kommenteerimine: pinTero |
Ostsin telefoni. Kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: 2III7 |
ainars
vastuseid: 169
vaadatud: 56938
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2022 22:35:52 pealkiri: Kommenteerimine: 2III7 |
Tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: duffman500 |
ainars
vastuseid: 56
vaadatud: 16218
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2020 01:55:50 pealkiri: Kommenteerimine: duffman500 |
Ostsin ruuteri, saatis automaati. Kõik väga viis  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
ainars
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2019 00:15:35 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Vahendasin läpaka ostusoovi. Masina ja tehingu tagasiside kõik väga hea.  |
teema: Kommenteerimine: RaivoL |
ainars
vastuseid: 5
vaadatud: 1998
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2017 19:56:55 pealkiri: Kommenteerimine: RaivoL |
| Ostsin switchi. Hästi pakitud kaup ja kiire saatmine. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: sacker |
ainars
vastuseid: 161
vaadatud: 44195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2016 15:43:52 pealkiri: Kommenteerimine: sacker |
Ostsin ruuteri. Pakk saabus kiirelt. Igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: cele |
ainars
vastuseid: 21
vaadatud: 6738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2016 00:31:09 pealkiri: Kommenteerimine: cele |
Ostsin LTE ruuteri. Meeldiv tehing  |
teema: Kommenteerimine: kirjumega |
ainars
vastuseid: 131
vaadatud: 70647
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2016 00:19:45 pealkiri: Kommenteerimine: kirjumega |
Ostsin videokaardi. Kiire tehing.  |
teema: Kommenteerimine: ampsu |
ainars
vastuseid: 108
vaadatud: 31186
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2016 00:11:26 pealkiri: Kommenteerimine: ampsu |
Saatis ketta... 5+
 |
teema: Kommenteerimine: Kovanaama |
ainars
vastuseid: 240
vaadatud: 67707
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2016 00:09:39 pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama |
Ostsin mobo, cpu ja 2 pulka rammi.
Kiire asjaajamine  |
teema: Kommenteerimine: ihv |
ainars
vastuseid: 87
vaadatud: 47433
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2016 01:22:48 pealkiri: Kommenteerimine: ihv |
| Ostsin rehvid, kiire ja asjalik tehing. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
ainars
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2015 23:21:44 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Ostsin Dell läpaka. Ise küll ei kohtunud, kuid kaup käes ja tehing kiire ja positiivne.
Soovitan |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
ainars
vastuseid: 1830
vaadatud: 513713
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.06.2012 11:57:38 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
| Sai paigaldatud opera v12. Nüüd ei avane siin foorumis spoilerid ja Postimehe või Õhtulehe lehel laaditakse ainult need esimesed uudised, mis algselt ekraanile mahuvad... Ehk on hüva nõud välj ... |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
ainars
vastuseid: 1830
vaadatud: 513713
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.06.2012 23:27:11 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
| Sai paigaldatud opera v12. Nüüd ei avane siin foorumis spoilerid ja Postimehe või Õhtulehe lehel laaditakse ainult need esimesed uudised, mis algselt ekraanile mahuvad... Ehk on hüva nõud välja ... |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
ainars
vastuseid: 841
vaadatud: 163803
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2012 16:05:14 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Ostsin läpakale uue ekraani.
Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: Matrix75 |
ainars
vastuseid: 320
vaadatud: 52150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2012 01:04:11 pealkiri: Kommenteerimine: Matrix75 |
| Sai ostetud läpakas. 5+ |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
ainars
vastuseid: 376
vaadatud: 110580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2011 15:01:39 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
Soetasin UPSi,
Kauba sain kätte cargobusiga
Kõik 5+ |
teema: Kommenteerimine: 666xxx |
ainars
vastuseid: 52
vaadatud: 16438
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2010 23:04:23 pealkiri: Kommenteerimine: 666xxx |
positiivne
Sai postiga soetatud kõvaketaste kast. Äri 5+
Soovitan ! |
teema: Kommenteerimine: swen |
ainars
vastuseid: 72
vaadatud: 21407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2009 10:57:39 pealkiri: Kommenteerimine: swen |
Ostsin läptopi.
Sai makstud ja järgmine päev postiga aparaat käes.
usaldusväärne ja otsene.
Soovitan. |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
ainars
vastuseid: 9503
vaadatud: 1974738
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.11.2008 01:01:44 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
Äkki keegi oskab nõu anda.
Mul pikemat aega see vana sarviline, mille otsas Linksys ruuter, kiiruste ja neti üle nuriseda ei saa, kuid selle suspendi ja uuseti connectimisega jama.
Kui mingi tun ... |
teema: Kommenteerimine: redbull888 |
ainars
vastuseid: 340
vaadatud: 64677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2008 17:21:04 pealkiri: Kommenteerimine: redbull888 |
väga viis soovitan.
ostsin SE datakaabli ja klapid. kandsin raha ette ja postimees tõi paki postkasti. |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
ainars
vastuseid: 9503
vaadatud: 1974738
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.07.2007 00:16:05 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
| Olen nüüdseks juba 2 nädalat KÕU teenust proovida saanud. Koduseadmel põles, endalegi üllatuseks, roheline levi tuli, ilma et lisaantenni kasutamata. Kiiruseks keskmiselt ruuter.ee andmetel 500 ... |
teema: Kommenteerimine: Stereo2121 |
ainars
vastuseid: 65
vaadatud: 17981
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2007 15:08:53 pealkiri: Kommenteerimine: Stereo2121 |
Ostsin digika.
Äri sai aetud posti teel. kandsin raha ette ja pakk oli paari päevaga kohal.
Kõik igati 5+
Soovtan. |
teema: Kommenteerimine: ullmeez |
ainars
vastuseid: 135
vaadatud: 46529
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2007 18:20:04 pealkiri: Kommenteerimine: ullmeez |
ostsin HP läpaka.
asi sai aetud minu poolt vahendaja kaudu.
vahendaja sõnul igati mõistlik mees.
igaljuhul tehing igati positiivne
soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Raceboy |
ainars
vastuseid: 318
vaadatud: 75495
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2007 08:32:08 pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy |
Ostsin postiga kontrolleri.
kõik ok
soovitan |
teema: Kommenteerimine: inca |
ainars
vastuseid: 169
vaadatud: 51150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2007 09:58:39 pealkiri: Kommenteerimine: inca |
ostisn videokaardi
äri kiire ja korralik
soovitan |
teema: Kommenteerimine: gnoom |
ainars
vastuseid: 66
vaadatud: 25374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2007 01:51:44 pealkiri: Kommenteerimine: gnoom |
ostsin kõvaketta.
Äri kiire ja täpne |
teema: ei taha tööle minna!! |
ainars
vastuseid: 36
vaadatud: 6682
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.01.2007 17:14:37 pealkiri: ei taha tööle minna!! |
ranel sinu käest saadud plaadi sain korraga tööle  |
teema: ei taha tööle minna!! |
ainars
vastuseid: 36
vaadatud: 6682
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.12.2006 02:08:41 pealkiri: ei taha tööle minna!! |
| ei ole aega eriti katsetada olnud, kuid toites küll viga pole, sest teine masin töötab sama toitega, millega proovitud, 24/7 |
teema: ei taha tööle minna!! |
ainars
vastuseid: 36
vaadatud: 6682
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.12.2006 19:03:22 pealkiri: ei taha tööle minna!! |
Inim, ära nüüd nii kindel ka kohe ole.
Asi selles, et tegelikult see plaat praegu kastis polegi. niisama antistaatilise kile peal. Nii et mingi poweri nupu jama on täielikult välistatud. ... |
teema: ei taha tööle minna!! |
ainars
vastuseid: 36
vaadatud: 6682
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.12.2006 23:47:18 pealkiri: ei taha tööle minna!! |
| Jahutab Arctic vent ja radikas, kuid selles ei usu, et probleem on. ning ma ei usu et selle paari sekundiga, kui masin voolu koraks sisse võtab kohe temperatuur ohtlikult kõrgeks tõuseb. Nimelt mu ... |
teema: ei taha tööle minna!! |
ainars
vastuseid: 36
vaadatud: 6682
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.12.2006 23:15:53 pealkiri: ei taha tööle minna!! |
| ei saa sest sai muretsetud just uus toiteplokk ning seda sai proovitud ka teise arvutiga |
teema: ei taha tööle minna!! |
ainars
vastuseid: 36
vaadatud: 6682
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.12.2006 22:35:45 pealkiri: ei taha tööle minna!! |
| Sai muretsetud emaplaat epox ep-8rda ning sellele peal pandud amd xp 1800+ protsessor. Kui panna masin tööle, siis lähevad paariks sekundiks vendid ainult tööle ja kõik. Teisel proovimisel mitte ... |
teema: Kommenteerimine: r4ido |
ainars
vastuseid: 73
vaadatud: 22690
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2006 23:56:04 pealkiri: Kommenteerimine: r4ido |
| ostisn protsessori, kõik OK! |
teema: Mozilla Thunderbird |
ainars
vastuseid: 1062
vaadatud: 414499
|
foorum: Tarkvara postitatud: 10.03.2006 00:48:06 pealkiri: Mozilla Thunderbird |
Ei tea, mis kala oli.
igaljuhul sain asja käima kui panin outgoing severi mail.neti.ee asemele mail.hot.ee
suured tänud! |
teema: Mozilla Thunderbird |
ainars
vastuseid: 1062
vaadatud: 414499
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.03.2006 17:55:43 pealkiri: Mozilla Thunderbird |
| mul selline jama et ma ei saa thunderbirdiga kirja ära saata. Kirju lugeda saan kuid saata ei saa. mul elioni ühendus ja outgoing severi nimeks panin siis mail.elion.ee, kuid ei midagi ja mis ma sin ... |
teema: Kommenteerimine: miamariah |
ainars
vastuseid: 31
vaadatud: 9478
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2006 14:01:50 pealkiri: Kommenteerimine: miamariah |
| sain hea ruuteri omanikuks. Kaup oli soodne ja asjaajamine 5+! |
teema: Kommenteerimine: Spider707 |
ainars
vastuseid: 447
vaadatud: 88462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2006 19:11:02 pealkiri: Kommenteerimine: Spider707 |
Asi sai postiga ilusti aetud:) Soovitan
Kuna täna aega proovida pole siis jääb see homsele:))
EDIT:Sai lõpuks masinasse ja see tomib! |
teema: Kommenteerimine: ilman |
ainars
vastuseid: 349
vaadatud: 87247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2006 15:36:58 pealkiri: Kommenteerimine: ilman |
| kõik laabus postiga ilusti, kaart käes ja praegu netis: Suured tänud! |
teema: Kommenteerimine: ilman |
ainars
vastuseid: 349
vaadatud: 87247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2006 15:35:26 pealkiri: Kommenteerimine: ilman |
| Asjaajamine kiire ja asjalik |
teema: Kommenteerimine: kristjan13 |
ainars
vastuseid: 34
vaadatud: 16006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2005 19:36:47 pealkiri: Kommenteerimine: kristjan13 |
Sai asi postiteel aetud.
5 + asjaajamine! |
teema: Kommenteerimine: Zonerman |
ainars
vastuseid: 67
vaadatud: 42802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2005 01:33:04 pealkiri: Kommenteerimine: Zonerman |
sain rammi kätte. tehing kiire ja korralik.
kahjuks ei ole veel jõudnud proovida.
Edit: Masinas sees ja töötab! |
teema: milline mälu läpakale? |
ainars
vastuseid: 4
vaadatud: 1394
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.11.2005 19:21:01 pealkiri: Re: milline mälu läpakale? |
| No peaks siis vist rohkem otsima |
teema: milline mälu läpakale? |
ainars
vastuseid: 4
vaadatud: 1394
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.11.2005 18:19:11 pealkiri: milline mälu läpakale? |
Mul HP laptop omnibook xe4100. Plaanis panna rami juurde. Vaatasin et sellisel isendil on võimalik panna max 1024mb.(siis 2 512 pulka) Praegu on sees 2 X 128mb pc-133 (SDRAM).
Kuna läpaka 512mb pc ... |
teema: Kommenteerimine: soomesepp |
ainars
vastuseid: 4
vaadatud: 1296
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2005 01:11:28 pealkiri: Kommenteerimine: soomesepp |
| kaup käes ja asi toimib |
| |