Avaleht
otsing leidis 46 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Turvamees
ainars

vastuseid: 20
vaadatud: 1222

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2026 11:30:19   pealkiri: Kommenteerimine: Turvamees
Igati usaldusväärne, vastutulelik ja abivalmis. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: pinTero
ainars

vastuseid: 149
vaadatud: 38051

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2022 22:38:02   pealkiri: Kommenteerimine: pinTero
Ostsin telefoni. Kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 2III7
ainars

vastuseid: 169
vaadatud: 56938

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2022 22:35:52   pealkiri: Kommenteerimine: 2III7
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: duffman500
ainars

vastuseid: 56
vaadatud: 16218

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2020 01:55:50   pealkiri: Kommenteerimine: duffman500
Ostsin ruuteri, saatis automaati. Kõik väga viis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
ainars

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2019 00:15:35   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Vahendasin läpaka ostusoovi. Masina ja tehingu tagasiside kõik väga hea. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RaivoL
ainars

vastuseid: 5
vaadatud: 1998

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2017 19:56:55   pealkiri: Kommenteerimine: RaivoL
Ostsin switchi. Hästi pakitud kaup ja kiire saatmine. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: sacker
ainars

vastuseid: 161
vaadatud: 44195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2016 15:43:52   pealkiri: Kommenteerimine: sacker
Ostsin ruuteri. Pakk saabus kiirelt. Igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cele
ainars

vastuseid: 21
vaadatud: 6738

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2016 00:31:09   pealkiri: Kommenteerimine: cele
Ostsin LTE ruuteri. Meeldiv tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kirjumega
ainars

vastuseid: 131
vaadatud: 70647

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2016 00:19:45   pealkiri: Kommenteerimine: kirjumega
Ostsin videokaardi. Kiire tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ampsu
ainars

vastuseid: 108
vaadatud: 31186

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2016 00:11:26   pealkiri: Kommenteerimine: ampsu
Saatis ketta... 5+
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kovanaama
ainars

vastuseid: 240
vaadatud: 67707

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2016 00:09:39   pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama
Ostsin mobo, cpu ja 2 pulka rammi.
Kiire asjaajamine thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ihv
ainars

vastuseid: 87
vaadatud: 47433

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2016 01:22:48   pealkiri: Kommenteerimine: ihv
Ostsin rehvid, kiire ja asjalik tehing. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Xvc
ainars

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2015 23:21:44   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin Dell läpaka. Ise küll ei kohtunud, kuid kaup käes ja tehing kiire ja positiivne.
Soovitan
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
ainars

vastuseid: 1830
vaadatud: 513713

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 20.06.2012 11:57:38   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Sai paigaldatud opera v12. Nüüd ei avane siin foorumis spoilerid ja Postimehe või Õhtulehe lehel laaditakse ainult need esimesed uudised, mis algselt ekraanile mahuvad... Ehk on hüva nõud välj ...
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
ainars

vastuseid: 1830
vaadatud: 513713

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.06.2012 23:27:11   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Sai paigaldatud opera v12. Nüüd ei avane siin foorumis spoilerid ja Postimehe või Õhtulehe lehel laaditakse ainult need esimesed uudised, mis algselt ekraanile mahuvad... Ehk on hüva nõud välja ...
  teema: Kommenteerimine: CMaster
ainars

vastuseid: 841
vaadatud: 163803

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2012 16:05:14   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Ostsin läpakale uue ekraani.
Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Matrix75
ainars

vastuseid: 320
vaadatud: 52150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2012 01:04:11   pealkiri: Kommenteerimine: Matrix75
Sai ostetud läpakas. 5+
  teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE
ainars

vastuseid: 376
vaadatud: 110580

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2011 15:01:39   pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE
Soetasin UPSi,
Kauba sain kätte cargobusiga
Kõik 5+
  teema: Kommenteerimine: 666xxx
ainars

vastuseid: 52
vaadatud: 16438

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2010 23:04:23   pealkiri: Kommenteerimine: 666xxx
positiivne
Sai postiga soetatud kõvaketaste kast. Äri 5+


Soovitan !
  teema: Kommenteerimine: swen
ainars

vastuseid: 72
vaadatud: 21407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2009 10:57:39   pealkiri: Kommenteerimine: swen
Ostsin läptopi.
Sai makstud ja järgmine päev postiga aparaat käes.
usaldusväärne ja otsene.
Soovitan.
  teema: Eesti Energia "KÕU"
ainars

vastuseid: 9503
vaadatud: 1974738

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.11.2008 01:01:44   pealkiri: Eesti Energia "KÕU"
Äkki keegi oskab nõu anda.
Mul pikemat aega see vana sarviline, mille otsas Linksys ruuter, kiiruste ja neti üle nuriseda ei saa, kuid selle suspendi ja uuseti connectimisega jama.
Kui mingi tun ...
  teema: Kommenteerimine: redbull888
ainars

vastuseid: 340
vaadatud: 64677

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2008 17:21:04   pealkiri: Kommenteerimine: redbull888
väga viis thumbs_up.gif soovitan.
ostsin SE datakaabli ja klapid. kandsin raha ette ja postimees tõi paki postkasti.
  teema: Eesti Energia "KÕU"
ainars

vastuseid: 9503
vaadatud: 1974738

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2007 00:16:05   pealkiri: Eesti Energia "KÕU"
Olen nüüdseks juba 2 nädalat KÕU teenust proovida saanud. Koduseadmel põles, endalegi üllatuseks, roheline levi tuli, ilma et lisaantenni kasutamata. Kiiruseks keskmiselt ruuter.ee andmetel 500 ...
  teema: Kommenteerimine: Stereo2121
ainars

vastuseid: 65
vaadatud: 17981

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2007 15:08:53   pealkiri: Kommenteerimine: Stereo2121
Ostsin digika.
Äri sai aetud posti teel. kandsin raha ette ja pakk oli paari päevaga kohal.
Kõik igati 5+
Soovtan.
  teema: Kommenteerimine: ullmeez
ainars

vastuseid: 135
vaadatud: 46529

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2007 18:20:04   pealkiri: Kommenteerimine: ullmeez
ostsin HP läpaka.
asi sai aetud minu poolt vahendaja kaudu.
vahendaja sõnul igati mõistlik mees.
igaljuhul tehing igati positiivne icon_smile.gif
soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Raceboy
ainars

vastuseid: 318
vaadatud: 75495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2007 08:32:08   pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy
Ostsin postiga kontrolleri.
kõik ok
soovitan
  teema: Kommenteerimine: inca
ainars

vastuseid: 169
vaadatud: 51150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2007 09:58:39   pealkiri: Kommenteerimine: inca
ostisn videokaardi
äri kiire ja korralik
soovitan
  teema: Kommenteerimine: gnoom
ainars

vastuseid: 66
vaadatud: 25374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2007 01:51:44   pealkiri: Kommenteerimine: gnoom
ostsin kõvaketta.
Äri kiire ja täpne
  teema: ei taha tööle minna!!
ainars

vastuseid: 36
vaadatud: 6682

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.01.2007 17:14:37   pealkiri: ei taha tööle minna!!
ranel sinu käest saadud plaadi sain korraga tööle thumbs_up.gif
  teema: ei taha tööle minna!!
ainars

vastuseid: 36
vaadatud: 6682

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.12.2006 02:08:41   pealkiri: ei taha tööle minna!!
ei ole aega eriti katsetada olnud, kuid toites küll viga pole, sest teine masin töötab sama toitega, millega proovitud, 24/7
  teema: ei taha tööle minna!!
ainars

vastuseid: 36
vaadatud: 6682

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.12.2006 19:03:22   pealkiri: ei taha tööle minna!!
Inim, ära nüüd nii kindel ka kohe ole. icon_biggrin.gif


Asi selles, et tegelikult see plaat praegu kastis polegi. niisama antistaatilise kile peal. Nii et mingi poweri nupu jama on täielikult välistatud. ...
  teema: ei taha tööle minna!!
ainars

vastuseid: 36
vaadatud: 6682

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.12.2006 23:47:18   pealkiri: ei taha tööle minna!!
Jahutab Arctic vent ja radikas, kuid selles ei usu, et probleem on. ning ma ei usu et selle paari sekundiga, kui masin voolu koraks sisse võtab kohe temperatuur ohtlikult kõrgeks tõuseb. Nimelt mu ...
  teema: ei taha tööle minna!!
ainars

vastuseid: 36
vaadatud: 6682

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.12.2006 23:15:53   pealkiri: ei taha tööle minna!!
ei saa sest sai muretsetud just uus toiteplokk ning seda sai proovitud ka teise arvutiga
  teema: ei taha tööle minna!!
ainars

vastuseid: 36
vaadatud: 6682

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.12.2006 22:35:45   pealkiri: ei taha tööle minna!!
Sai muretsetud emaplaat epox ep-8rda ning sellele peal pandud amd xp 1800+ protsessor. Kui panna masin tööle, siis lähevad paariks sekundiks vendid ainult tööle ja kõik. Teisel proovimisel mitte ...
  teema: Kommenteerimine: r4ido
ainars

vastuseid: 73
vaadatud: 22690

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2006 23:56:04   pealkiri: Kommenteerimine: r4ido
ostisn protsessori, kõik OK!
  teema: Mozilla Thunderbird
ainars

vastuseid: 1062
vaadatud: 414499

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.03.2006 00:48:06   pealkiri: Mozilla Thunderbird
Ei tea, mis kala oli.
igaljuhul sain asja käima kui panin outgoing severi mail.neti.ee asemele mail.hot.ee
suured tänud!
  teema: Mozilla Thunderbird
ainars

vastuseid: 1062
vaadatud: 414499

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 09.03.2006 17:55:43   pealkiri: Mozilla Thunderbird
mul selline jama et ma ei saa thunderbirdiga kirja ära saata. Kirju lugeda saan kuid saata ei saa. mul elioni ühendus ja outgoing severi nimeks panin siis mail.elion.ee, kuid ei midagi ja mis ma sin ...
  teema: Kommenteerimine: miamariah
ainars

vastuseid: 31
vaadatud: 9478

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2006 14:01:50   pealkiri: Kommenteerimine: miamariah
sain hea ruuteri omanikuks. Kaup oli soodne ja asjaajamine 5+!
  teema: Kommenteerimine: Spider707
ainars

vastuseid: 447
vaadatud: 88462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2006 19:11:02   pealkiri: Kommenteerimine: Spider707
Asi sai postiga ilusti aetud:) Soovitan
Kuna täna aega proovida pole siis jääb see homsele:))

EDIT:Sai lõpuks masinasse ja see tomib!
  teema: Kommenteerimine: ilman
ainars

vastuseid: 349
vaadatud: 87247

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2006 15:36:58   pealkiri: Kommenteerimine: ilman
kõik laabus postiga ilusti, kaart käes ja praegu netis: Suured tänud!
  teema: Kommenteerimine: ilman
ainars

vastuseid: 349
vaadatud: 87247

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2006 15:35:26   pealkiri: Kommenteerimine: ilman
Asjaajamine kiire ja asjalik
  teema: Kommenteerimine: kristjan13
ainars

vastuseid: 34
vaadatud: 16006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2005 19:36:47   pealkiri: Kommenteerimine: kristjan13
Sai asi postiteel aetud.
5 + asjaajamine!
  teema: Kommenteerimine: Zonerman
ainars

vastuseid: 67
vaadatud: 42802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2005 01:33:04   pealkiri: Kommenteerimine: Zonerman
sain rammi kätte. tehing kiire ja korralik.
kahjuks ei ole veel jõudnud proovida.

Edit: Masinas sees ja töötab!
  teema: milline mälu läpakale?
ainars

vastuseid: 4
vaadatud: 1394

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.11.2005 19:21:01   pealkiri: Re: milline mälu läpakale?
No peaks siis vist rohkem otsima
  teema: milline mälu läpakale?
ainars

vastuseid: 4
vaadatud: 1394

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.11.2005 18:19:11   pealkiri: milline mälu läpakale?
Mul HP laptop omnibook xe4100. Plaanis panna rami juurde. Vaatasin et sellisel isendil on võimalik panna max 1024mb.(siis 2 512 pulka) Praegu on sees 2 X 128mb pc-133 (SDRAM).
Kuna läpaka 512mb pc ...
  teema: Kommenteerimine: soomesepp
ainars

vastuseid: 4
vaadatud: 1296

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2005 01:11:28   pealkiri: Kommenteerimine: soomesepp
kaup käes ja asi toimib
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.