|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Eesti elanikud eelistavad Elioni nutiTV-d |
ailux
vastuseid: 17
vaadatud: 6882
|
foorum: Pressiteated postitatud: 25.11.2015 19:31:37 pealkiri: Eesti elanikud eelistavad Elioni nutiTV-d |
| Mu elukohas valikus kõik operaatorid olemas aga funksionaalsuse ja hinnasuhe ning teenuse- ja teeninduskvaliteet tõesti elionil kõige parem. Otse tv nagu praktiliselt üldse enam ei vaata. |
teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed |
ailux
vastuseid: 1213
vaadatud: 447435
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 16.09.2015 19:56:18 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band |
| Ise ka seda juba paar kuud kasutanud ja selle rahaeest üldjoontes päris rahul just selle äratamis funktsiooniga, kuid peale viimast tarkvara uuendust läks sünkimine maru uima ja täna hommikul e ... |
teema: USB3.0 pulga lugemiskiirus? |
ailux
vastuseid: 2
vaadatud: 1682
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.03.2015 19:00:39 pealkiri: USB3.0 pulga lugemiskiirus? |
| Et tasuks proovida siis reaalse suure failiga kirjutamist ja lugemist et õiget sotti saada igatahes? Kui failisüsteem ntfs formattida siis olid kiirused päris pekkis mingi 20-30MB kanti. Fat32 näi ... |
teema: USB3.0 pulga lugemiskiirus? |
ailux
vastuseid: 2
vaadatud: 1682
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.03.2015 12:11:28 pealkiri: USB3.0 pulga lugemiskiirus? |
| On selline asi normaalne et poole testipealt kiirus kukub ? |
teema: Grand Theft Auto IV |
ailux
vastuseid: 14775
vaadatud: 2582935
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2015 15:36:12 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Tere. Kas keegi oskaks aidata Nimelt jama selles et GTA 4 ei õnnestu mängida, kuna väidab et liiga lahja videokaart https://drive.google.com/file/d/0B1u6BzAE4m9CRmF0ei1jRk5yUFE/view?usp=sharing Ku ... |
teema: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor :: Telerid |
ailux
vastuseid: 110
vaadatud: 85319
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.06.2014 14:48:27 pealkiri: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor |
Ma eelmine aasta ostsin endale selle teleka. http://www.lg.com/ee/telerid/lg-32LN575S
Kas sellel on ka see WebOS ?
Kui mul oma toas vana kinekas otsad annab, siis tahaks http://www.lg.com/ee/teleri ... |
teema: Vaata Apple iPhone 5S ja 5C tutvustust siit |
ailux
vastuseid: 71
vaadatud: 14476
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.09.2013 10:35:56 pealkiri: Vaata Apple iPhone 5S ja 5C tutvustust siit |
Ma ei jaga värki: miks sisemälu suurendamine maksab nii palju Apple toodete puhul? Absurdne kuidagi.
Aga mis viga küsida kui mälukaartiga seda laiendada ei saa  |
teema: LG nutitelefonid Optimus 4X HD, L5, L7 ja L9 said Android 4.1 Jelly Bean uuenduse |
ailux
vastuseid: 14
vaadatud: 6261
|
foorum: Pressiteated postitatud: 13.05.2013 20:19:29 pealkiri: LG nutitelefonid Optimus 4X HD, L5, L7 ja L9 said Android 4.1 Jelly Bean uuenduse |
huvitav millal need L5 II ja L7 II eestis müüki tulevad ja mis hinnaga ... alla 200 pidid olema aga arvestades eesti hindu siis ei usu eriti
hetkel vaatangi et millal need tulevad ja mis hindadeg ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.05.2013 21:24:34 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| On kellelgi kogemusi ANT+ pulgaga et kuida tööle saada SGS2 -l nimelt järgi ühendades telefon tunneb ära ja kõik nagu toimiks aga pulsivööd ikka ei leia. Pulgaks on suunto Movestick Mini. P ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.04.2013 16:11:04 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| On kellelgi kogemusi ANT+ pulgaga et kuida tööle saada SGS2 -l nimelt järgi ühendades telefon tunneb ära ja kõik nagu toimiks aga pulsivööd ikka ei leia. Pulgaks on suunto Movestick Mini. P ... |
teema: SDD kiirus SATA2 ? |
ailux
vastuseid: 11
vaadatud: 2649
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.12.2012 14:31:46 pealkiri: SDD kiirus SATA2 ? |
integrated peripherals - On chip sata type - AHCI
manuaalis täiesti olemas.
Suured tänud nõuandjatele, sest tänu teile ja googlele tundub nüüd kõik paigas olevat ning tulemused järgmsed:
h ... |
teema: SDD kiirus SATA2 ? |
ailux
vastuseid: 11
vaadatud: 2649
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.12.2012 13:40:50 pealkiri: SDD kiirus SATA2 ? |
HDTune puhul keera block size maksimaalseks. Sata2 maksimum on ca 250MB/s.
PCIDE viitaks tõesti ka sellele, et kontroller ei ole AHCI seades. SSD tervisele paha variant..
Kui lihtsalt niisama BIO ... |
teema: SDD kiirus SATA2 ? |
ailux
vastuseid: 11
vaadatud: 2649
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.12.2012 00:05:54 pealkiri: SDD kiirus SATA2 ? |
SSD, mitte SDD
Parandatud  |
teema: SDD kiirus SATA2 ? |
ailux
vastuseid: 11
vaadatud: 2649
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.12.2012 23:53:26 pealkiri: SDD kiirus SATA2 ? |
| HD Tune |
teema: SDD kiirus SATA2 ? |
ailux
vastuseid: 11
vaadatud: 2649
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.12.2012 23:46:46 pealkiri: SDD kiirus SATA2 ? |
| TEre. Mure järgmine, HD Tune näitab kingstoni SSD SV300 lugemiskiirus maksimaalselt vaid 195MB/s ja keskmine 155 MB/s , et kas nagu normaalne et see nii väike SATA2 puhul. Ometigi peaks olema SATA ... |
teema: Oma Messengeri kontaktidega saad nüüd suhelda Skype'i kaudu |
ailux
vastuseid: 121
vaadatud: 36408
|
foorum: Pressiteated postitatud: 07.11.2012 12:24:32 pealkiri: Oma Messengeri kontaktidega saad nüüd suhelda Skype'i kaudu |
| Muidu on kõik tore, kui välja jätta et süsteeminüõetes kirjas 1Ghz prose ja 256RAM, aga mu 10a tagune P4 2,4Ghz prose läheb siis juba 100 % kui skype aken lahti teha, rääkimata siis veel min ... |
teema: Samsung Galaxy telefonide factory reset ja USSD kuritarvitamine |
ailux
vastuseid: 4
vaadatud: 11366
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 26.09.2012 21:12:15 pealkiri: Samsung Galaxy telefonide factory reset ja USSD kuritarvitamine |
Njah minu S2 tõesti ei paku ühtegi uuendust välja. Tuleb vist internetist eemale hoida
 |
teema: Uue telefoni ostmisel eelistab eestlane nüüd nutitelefoni |
ailux
vastuseid: 27
vaadatud: 5445
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 02.08.2012 19:36:29 pealkiri: Uue telefoni ostmisel eelistab eestlane nüüd nutitelefoni |
Kuni smartphone'e saab ainult juhe seinas kasutada, eelistan tavalist telefoni edasi.
Sama siin. Vahepeal sai isegi proovitud nuti peale üle minna aga aku kestvus on ikka masendavalt lühike.
N ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.07.2012 22:31:11 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| , Tänud vastamast. üldiselt olen kasutanud siiani enodomondot. |
teema: Skype on hädas turvalisus-probleemiga |
ailux
vastuseid: 17
vaadatud: 5912
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 16.07.2012 13:48:50 pealkiri: Skype on hädas turvalisus-probleemiga |
| Ei tea kuda selle teksti saatmisega aga mul viimased 2 nädalat skype lükkab ennast telefonis pidevalt välja ja siis sisse logides ütleb et parool on kadunud. Paned käsitsi uuesti parooli, läheb ... |
teema: Skype on hädas turvalisus-probleemiga |
ailux
vastuseid: 17
vaadatud: 5912
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 16.07.2012 12:56:01 pealkiri: Skype on hädas turvalisus-probleemiga |
| Ei tea kuda selle teksti saatmisega aga mul viimased 2 nädalat skype lükkab ennast telefonis pidevalt välja ja siis sisse logides ütleb et parool on kadunud. Paned käsitsi uuesti parooli, läheb ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.06.2012 12:41:57 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Aga küsiks ka veel et kas kellelgi on äkki kogemusi nende bluetooth pulsivöödega, et kuda toimib ja eriti peale uuendust android 4.x.x le |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.06.2012 16:31:37 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Ei no kuum kuumaks aga te ju ei lae vaid tühjeneb. Samas nagu taskmanageris ei näita ühtegi programmi, et midagi tööle oleks jäänud et see voolu võtaks. Ja mida silmas pead hard reseti all, ka ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.06.2012 15:37:32 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Küsimus, et kas kellelgi veel selliseid probleeme esineb kui mul ja paaril tuttaval kel Samuti S2 ja peale uuendust hakanud jändama. Jama selles et laadima paned jääbki laadima ja laadimise asem ... |
teema: USB kõrvklapid. |
ailux
vastuseid: 5
vaadatud: 2161
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.04.2012 19:19:03 pealkiri: USB kõrvklapid. |
| Nu häda selles et klappe ei ole ja plaan oli tellida, aga kriteeriumiks oleks see et need töötavad üheaegselt, et mõned vähem helinautijad saaks ka samaaegselt kuulata, sellel ajal kui ise tahak ... |
teema: USB kõrvklapid. |
ailux
vastuseid: 5
vaadatud: 2161
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.04.2012 18:36:27 pealkiri: USB kõrvklapid. |
| Nu ma kuskilt võõrkeelsest foorumist lugesin, et win 7 peaks võimaldama aga kindlat vastust polnud. |
teema: USB kõrvklapid. |
ailux
vastuseid: 5
vaadatud: 2161
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.04.2012 18:16:57 pealkiri: USB kõrvklapid. |
| Küsimus, et kas kellelgi on kogemusi USB klappidega, et kas on võimalik panna heli korraga nii klappidesse kui opt. väljundisse või peab valima kas üks või teine. |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.03.2012 11:47:56 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
Modifitseeritud scandinavian keyboard programm, millele on lisatud eesti keel lahendaks selle probleemi. http://www.upload.ee/files/1209802/ScandinavianKeyboard_1.4.6.with.Estonian.apk.html
Kas peaks ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.03.2012 11:00:58 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
Tere. Mure seoses uue samsa ametliku android 4.0.3 ga S2-le, nimelt sööb akut kui loom ja söödikuks on swype klaver aga samsa enda kalveriga pole täpitähti , on kellelgi veel selliseid proble ... |
teema: USA võttis endale õiguse oma suva järgi .com, .net ja .org domeene jõuga üle võtta |
ailux
vastuseid: 45
vaadatud: 10612
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 07.03.2012 10:28:19 pealkiri: USA võttis endale õiguse oma suva järgi .com, .net ja .org domeene jõuga üle võtta |
| ei avane sammusti, hetkel elisa võrk. |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.01.2012 13:37:18 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| nonii mõtsin et küsin natuke nõu. Mure nimelt sellest et aku tühjeneb natuke kiiresti ehk siis ühe ööpäevaga üldiselt on aku täiesti tühi, vahet pole kas kasutada intensiivselt või istub t ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.01.2012 13:30:19 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
Mis rom on?
Vaheta ära kui pole orikas
Pole foorumitest küll lugenud, aga kas ram võib surnud olla?
Org rom. |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.01.2012 12:08:19 pealkiri: Re: RAM? |
| Tere kas keegi viitsib vaadata kui palju rami teil S2 kokku näitab , kui võtta seaded rakendused ja töötavad rakendused. Mul miõlegipärast näitas 512 MB, peale väljalülitamist hakkas näitam ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.01.2012 11:30:54 pealkiri: RAM? |
| Tere kas keegi viitsib vaadata kui palju rami teil S2 kokku näitab , kui võtta seaded rakendused ja töötavad rakendused. Mul miõlegipärast näitas 512 MB, peale väljalülitamist hakkas näitam ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.11.2011 17:44:21 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Järgmine anomaalia tuli täna ilmsiks nii kui GPS anduri sisse lükkad, nett paneb kepsud kotti, lükkad gps anduri välja kasu ei miskit, alles siis hakkab nett käima kui ka andmesida sisse välja ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ailux
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313413
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.11.2011 19:35:52 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
Huvitav kas see on normaalne et kaasas olev S2 org laadija ei suuda laadida, kui samal ajal mõnda mängu mängid, lihtsalt aku tühjeneb ja käseb rakenduse sulgeda. Et kui see normaalne, et ... |
teema: küsimu toite kohta. |
ailux
vastuseid: 1
vaadatud: 762
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 14.10.2011 22:30:49 pealkiri: küsimu toite kohta. |
Et kas sellisele komp oleks see toide piisav või peaks midagi paremat võtma.
Prose: AMD CPU A8 X4 3850 6550D SFM1 BOX/100W 2900 AD3850WNGXBOX AMD
Mamma: GIGA-BYTE MB AMD A75 FM1 ATX/GA-A75-D3H ... |
teema: LG Optimus 2X viib mobiilimängude kvaliteedi uuele tasemele |
ailux
vastuseid: 23
vaadatud: 4824
|
foorum: Pressiteated postitatud: 18.04.2011 08:11:31 pealkiri: LG Optimus 2X viib mobiilimängude kvaliteedi uuele tasemele |
| Kuidas ekraan tundub, videos kus Galaxy II-ga kõrvuti, tundus küll pilt maru nutune. Aga jõudluse osas nagu tundub Samsa mängudes lutti saavat.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qAFs9OQinNo&a ... |
teema: ZTE Blade |
ailux
vastuseid: 1858
vaadatud: 371521
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.02.2011 09:42:43 pealkiri: ZTE Blade |
| Akukohapealt lisaks niipalju selle ZTE Bladega, eemaldasin vooluvõrgust kuskil 13:00 aku oli 100 % ja telefon vedeles niisamal laual ei ühtegi kõne, sai vaid korra netis käidud miskit testitud ... |
teema: ZTE Blade |
ailux
vastuseid: 1858
vaadatud: 371521
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.02.2011 12:15:16 pealkiri: ZTE Blade |
| Aga selle uuenduse kohapealt, et ei õnnestu kuidagi, siis kui lülitad õpetuse kohaselt sisse et power+vol, tuleb see roheline mehike ette ja nii jääbki mitte midagi edasi ei toimu ? Leidsin õpet ... |
teema: ZTE Blade |
ailux
vastuseid: 1858
vaadatud: 371521
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.02.2011 11:34:34 pealkiri: ZTE Blade |
| Kas sellele ka kuidagi eestikeel õnnestub selgeks teha ? |
teema: Nvidia toob sügiseks neljatuumalise protsessori nutitelefonile |
ailux
vastuseid: 23
vaadatud: 5152
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 25.01.2011 14:48:24 pealkiri: Nvidia toob sügiseks neljatuumalise protsessori nutitelefonile |
Archos tahvlitel on juba Windows ammu peal
http://www.archos.com/products/tw/archos_9/index.html?country=us&lang=en |
teema: Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa |
ailux
vastuseid: 124
vaadatud: 32617
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 30.11.2010 15:07:02 pealkiri: Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa |
| Crome sündis ja jäingi sellest saati kasutama, on küll erinevaid vimkasi kohati ette tulnud, aga siiski vanemas arvutis parim ja kiireim. Ja keegi kurtis et FF hea lastpassi kasutada, siis teadmise ... |
teema: Väga kõrge põhja- ja lõunaseilla temp? |
ailux
vastuseid: 7
vaadatud: 1707
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 25.10.2010 12:11:45 pealkiri: Väga kõrge põhja- ja lõunaseilla temp? |
| Nii, pasta nüüd vahetatud, sai vahele määritud mingit sellist kraami http://www.zalman.co.kr/eng/product/Product_Read.asp?idx=221 , pidavat parim olema ja praegu on nüüd rõõmsalt 15 min vastu ... |
teema: Väga kõrge põhja- ja lõunaseilla temp? |
ailux
vastuseid: 7
vaadatud: 1707
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.10.2010 12:38:20 pealkiri: Väga kõrge põhja- ja lõunaseilla temp? |
| Huvitav on see et enne seda jama ei olnud, õigemini alarm ei läinud tööle, temp varem ei vaadanud, kui piiripeal olid või ei olnud, aga terve kuuma suve nagu ei teinud midagi, seega äkki jama si ... |
teema: Väga kõrge põhja- ja lõunaseilla temp? |
ailux
vastuseid: 7
vaadatud: 1707
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.10.2010 12:06:02 pealkiri: Väga kõrge põhja- ja lõunaseilla temp? |
| usun et kui termopasta oleks väsinud,siis poleks põhjasilla jahuti nii kuum, et näppe ei kannata vastas hoida. Välja näeb mamma selline: http://ee.giga-byte.com/images/products/motherboard_produc ... |
teema: Väga kõrge põhja- ja lõunaseilla temp? |
ailux
vastuseid: 7
vaadatud: 1707
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.10.2010 11:53:03 pealkiri: Väga kõrge põhja- ja lõunaseilla temp? |
| Nimelt probleem järgmine tühikäigul põhj-a ja lõunasilla temp 45 ja 40 kraadi, kuid kui asuda filmi konvertima läheb mõlemal temp üle 60 ja arvuti emaplaat kukub seahäält tegema, prose temp ... |
teema: Skype nüüd saadaval ka Android-põhistele nutitelefonidele |
ailux
vastuseid: 36
vaadatud: 10852
|
foorum: Pressiteated postitatud: 05.10.2010 12:51:25 pealkiri: Skype nüüd saadaval ka Android-põhistele nutitelefonidele |
| Aga oskab keegi ka rääkida kuidas akule mõjub, minu x5800 skype järgi unustad siis 3-4 h pärast aku sista, või oleneb see ka suuresti siiski sellest netti liigutavast kiipist telefonis, et kui ... |
teema: 66% Windowsi kasutajatest jätkuvalt XP platvormil |
ailux
vastuseid: 133
vaadatud: 29527
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 05.10.2010 12:31:34 pealkiri: 66% Windowsi kasutajatest jätkuvalt XP platvormil |
| Uuemas arvutis 7 ja olen rahul vanemas endiselt XP, sai ka uuemasse XP-d proovitud aga mingil segasel põhjusel töötas uus arvuti XP-ga nagu oleks sattunud vanakooli 286 taha, aga 7 all käib kui ke ... |
teema: Tele2 langetab internetipakettide hindu kuni 34% |
ailux
vastuseid: 25
vaadatud: 64725
|
foorum: Hinnad postitatud: 01.09.2010 13:23:12 pealkiri: Tele2 langetab internetipakettide hindu kuni 34% |
| Njaa vahetaks isegi elisa 149.- 2 Mbit vastu, kui kuskil siin Viljandis peale kesklinna neil kuskil kaugemal linnasevades 3G levi oleks. Hetkel kasutan sellises kohas enamuselt seda netti, kus olema ... |
| |