Tea kas kujutasin ette õi kuskil välgutas? Korra taevas midagi vilksas kuid mürinat polnud.
Kolistab jah natuke Tallinna all, kaob mere peale minema juba vaikselt ...
Edit:
Praegu tuli hea seeri ...
Suure südamega inimene! Kinkis mulle 15-tollise monitori ning 600dpi skänneri (sinu oma Simpelman?). Ei olnud tegu tasuta prügiveoga - tõepoolest oli ikaldus skänneri draiveritega, ning pill ise ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.