Avaleht
otsing leidis 329 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
activeone

vastuseid: 2128
vaadatud: 914096

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2017 18:31:57   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Oxenfree -> https://www.gog.com/game/oxenfree
  teema: Kommenteerimine: Leonid
activeone

vastuseid: 60
vaadatud: 21236

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2017 23:55:19   pealkiri: Kommenteerimine: Leonid
Ostsin AMD Radeon R9 380, et mängud paremini jookseks. Tehing oli kiire ja asjalik. Soovitan!
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
activeone

vastuseid: 2128
vaadatud: 914096

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2017 18:56:00   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Ja järgmine nädal Assassins Creed IV

Nii ei pea mänge ostmagi! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: Warframe
activeone

vastuseid: 123
vaadatud: 52094

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.11.2017 16:02:11   pealkiri: Warframe
kui huvi upgradede vastu, siis minu väikeses dojos peaks olema pea kõik tehtud

Seda võib siis võtta kui kutset sinu klanni? icon_biggrin.gif
  teema: Warframe
activeone

vastuseid: 123
vaadatud: 52094

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.11.2017 23:10:00   pealkiri: Warframe
Mõni eesti clan ka eksisteerib, kus ruumi?

Sellisest oleks isegi huvitatud beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Kristocfc
activeone

vastuseid: 63
vaadatud: 21116

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2017 10:34:40   pealkiri: Kommenteerimine: Kristocfc
Ostis Samsungi NVME SSD. Tehing oli kiire.
  teema: Kommenteerimine: Miccer
activeone

vastuseid: 1600
vaadatud: 166343

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2017 18:56:30   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Sai üks i5-3470 võetud. Tehing kiire ja asjalik.
  teema: Kommenteerimine: Rutz
activeone

vastuseid: 409
vaadatud: 137543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2017 10:04:37   pealkiri: Kommenteerimine: Rutz
Sai võetud üks Asus STRIX GTX960. Töötab hästi ja tehing sujus kiirelt.
  teema: Kommenteerimine: MikeEST
activeone

vastuseid: 424
vaadatud: 84426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2017 15:51:37   pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST
Sai ostetud üks kergem mänguarvuti põhi. Asjaajamine oli kiire, postiga tuli tervelt kohale ja kõik toimib.
  teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE
activeone

vastuseid: 376
vaadatud: 110581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2017 10:25:05   pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE
Sai üks Xeon X5680 võetud, lasi ennem maksmist isegi testida. Tehing kiire ja korralik.
  teema: INTERNETKOJU
activeone

vastuseid: 530
vaadatud: 218361

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.07.2017 16:15:50   pealkiri: INTERNETKOJU
Uurisin ka asja aga tekkis küsimus, et max 150€ eest tuuakse võimalusel ots tuppa ära aga palju näiteks Telia sealt lisaks juurde tahab, et sealt otsast midagi tulema ka hakkaks või mõni muu t ...
  teema: The Witcher 3
activeone

vastuseid: 2183
vaadatud: 584346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2016 09:43:13   pealkiri: The Witcher 3
buyer protection mõttetu kui just prorderi ei tee säästad veel 1 euro.
ise ostnud sealt mingi 30+ mängu probleeme pole olnud.

Ma olen ise 2 korda kinguinist saanud mitte töötava võtme, üks ...
  teema: The Witcher 3
activeone

vastuseid: 2183
vaadatud: 584346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.09.2016 15:17:04   pealkiri: The Witcher 3
Siit GOTY versiooni on turvaline osta: https://www.instant-gaming.com/en/1497-buy-key-gogcom-the-witcher-3-wild-hunt-goty/

Ei ole kogemust selle müüjaga aga Kinguinist saaksid 24.48€ + 1€ buy ...
  teema: Rise of the Tomb Raider
activeone

vastuseid: 375
vaadatud: 87514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.02.2016 17:23:27   pealkiri: Rise of the Tomb Raider
Leidsin ka ühe kahtlase tomb leveli. Mingite paatidega keset jõge. Pms trick jump'iga sain kuidagi pärast tagasi vastasel juhul lendasin kogu aeg vastu kive pooleks. .. Tundus kuidagi bugine level. ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.01.2016 15:31:19   pealkiri: Arvutitark
ma andsin ka AT ühele töötajale proovikiviks küsimuse "kui suur on Corsair H100i pumba veevool?", aga vastata ei suutnud. eks tegu ka üsna spetsiifilise küsimusega, ent ise netis kaevates sain p ...
  teema: The Witcher 3
activeone

vastuseid: 2183
vaadatud: 584346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2015 09:02:00   pealkiri: The Witcher 3
http://www.kitguru.net/gaming/matthew-wilson/the-witcher-wild-hunts-final-free-dlc-is-rolling-out-now/
  teema: The Witcher 3
activeone

vastuseid: 2183
vaadatud: 584346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2015 22:12:39   pealkiri: The Witcher 3
LVL 12 Nekker warriori peaaegu onehitin ja siis tuleb mingi töll ja käib pinda.

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: The Witcher 3
activeone

vastuseid: 2183
vaadatud: 584346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.07.2015 19:01:44   pealkiri: The Witcher 3
Pole main quest liini pidevalt teinud ja hetkel kohas, kus peaks skelligisse sõitma aga jah, tundub, et läheb kogu mängu peale ikka pikalt aega. Hetkel GOG näitab 13% ja 44 tundi... icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Mikk111
activeone

vastuseid: 0
vaadatud: 98

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2015 19:57:32   pealkiri: Kommenteerimine: Mikk111
Ostis Xboxi, tehing kiire ja korralik! thumbs_up.gif
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.02.2015 11:44:15   pealkiri: Arvutitark
Pole kunagi arvutiasjade garantiitingimustesse süvenenud, aga mõnede muude kaupadega on küll nii, et tootja kirjutab garantiitingimustes, et garantii kehtib vaid uue toote ostjale. Kui toode müüa ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.12.2014 18:33:31   pealkiri: Arvutitark
, sa oma jutuga vähe vales kohas pole? Digiboom ja Elmaks, kuidas on need seotud Arvutitargaga?
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.12.2014 15:46:22   pealkiri: Arvutitark
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/extension/Delock-kaabel-Power-8-pin-EPS-Extension-meessoost-naissoost-30cm-129917
Just mõtlesin, et peaks mõned tellima tagavaraks, aga näe icon_lol.gif .

http: ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.12.2014 23:36:39   pealkiri: Arvutitark
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/extension/Delock-kaabel-Power-8-pin-EPS-Extension-meessoost-naissoost-30cm-129917
Just mõtlesin, et peaks mõned tellima tagavaraks, aga näe icon_lol.gif .

http: ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.11.2014 14:54:36   pealkiri: Arvutitark
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ? icon_redface.gif

...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.11.2014 13:43:22   pealkiri: Arvutitark
Ajan tikutulega taga vaikset hiirt ja pakub huvi: http://www.nxstek.com/nexus_sm-8000b_silent_5button_mouse.htm Kas AT tarnib antud tootja hiire või on võimalik tellida ?

Kahjuks ei saa meilt, ma ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.11.2014 15:02:20   pealkiri: Arvutitark
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ? icon_redface.gif

...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.10.2014 10:58:49   pealkiri: Arvutitark
corsair K65 ei müü enam? Mõned päevad tagasi oli soodukaga - sai otsa?

UK asetusega on hetkel 2tk laos saadaval, hinnaks 80,25€
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.10.2014 22:51:19   pealkiri: Arvutitark
Kui kiirelt DPD kuller umbkaudu Tartu siseselt liigub/reageerib? Elan ise Tartus ja on vaja Tartu esindusest omajagu asju tellida DPD kulleriga kuna omal sõiduvahend puudub. Ütleme, et kui ma vormis ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.10.2014 15:16:00   pealkiri: Arvutitark
ja jah . magistraliga ma suhtlesingi.
Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jah ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.09.2014 21:46:28   pealkiri: Arvutitark
Kas on plaanis ka DDR4 mälud müüki võtta, hetkel täielik ikaldus selles vallas icon_rolleyes.gif

pm ainuke asi puudu, et kast kokku saada yhest kohast thumbs_up.gif

Miski kindla toote vastu huvi või vaja lih ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.08.2014 16:46:07   pealkiri: Arvutitark
Tervist, tellisin Cruciali SSD eelmise nädala neljapäeval kuigi tracking näitab siiamaani "Tellimata" punaselt. On mul põhjust muretsemiseks?

Edit: Tellimus VT-14-10064

Praeguseks on asi tel ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.06.2014 18:02:14   pealkiri: Arvutitark
Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta

Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.06.2014 17:47:35   pealkiri: Arvutitark
Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta

Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks ...
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
activeone

vastuseid: 3099
vaadatud: 981149

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.06.2014 11:15:54   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Veeriku Post24 automaati on totaalselt autoga sisse sõidetud. Pool automaati on kõver. Aga sellest ei lasta end häirida. Automaat on endiselt kasutusel ja pakid liiguvad. Kuidas teile meeldiks sell ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.05.2014 19:11:18   pealkiri: Arvutitark
AT võiks aerocool dead silence jahuteid müüa

Kodulehel neid hetkel näha pole aga saab täitsa tegelikult tellida nii 120mm kui ka 140mm. Võid soovi saata kaido@arvutitark.ee icon_smile.gif
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.01.2014 22:41:48   pealkiri: Arvutitark
Moleks sleevitud kaableid võiks valikusse tulla.(Nagu Bitfenix pakub)

Bitfenix sleevitud (alchemy) kaablid on täitsa tellitavad ja Molexi kaablit saab ka. Peaks olema kõik värvid isegi olemas. ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.12.2013 22:27:06   pealkiri: Arvutitark
loodetavasti on tartu putka müügimeestele vahepealse ajaga seda ka õpetatud, võrreldes arvutikeskuse kaubamärgi ajastuga, et tarbijakaitse seadus lubab 14 päeva jooksul netist tellitud asja taga ...
  teema: Kommenteerimine: viiking
activeone

vastuseid: 85
vaadatud: 21663

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2013 11:48:04   pealkiri: Kommenteerimine: viiking
Panin kauba teele ja kohe tuli ka raha. Soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
activeone

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875829

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.08.2013 13:32:24   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Vau, mulle tuli täna eesti postist SMS, et postkontoris ootab pakk. Ise ootasin lipikut homseks. Muide pakk tuli Hiinast, tavaline sodi.

Endal oli sama kogemus, järgi läksin siis uurisin, et mis ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.07.2013 18:26:48   pealkiri: Arvutitark
Ostsin Tartu esindusest Zalman Z11 Korpuse. Nagu aru saan, siis igapäevaga väheke suureneb kaup mis esinduses kohal on ? icon_smile.gif
Pood 5+ thumbs_up.gif , eelistan ikka arvutitarka pigem kui 1a.ee, väga meeldib ...
  teema: Arvutitark
activeone

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.07.2013 21:04:06   pealkiri: Arvutitark
tänasest siis Tartu pood ka lahti

Jep, täna õhtuks saime kauba kõik välja ja jääme teid kõiki ootama sinna icon_smile.gif
  teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
activeone

vastuseid: 55
vaadatud: 12889

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 14.06.2011 16:41:39   pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
Oeh... kahju on lugeda inimeste arvamusi, kes on korralikud androidi või symbiani kummardajad. Ma ütlen ausalt, ma ei olnud kuu aega tagasi ka erilina Apple inimene, kuna ma ei saanud lihtsalt nende ...
  teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
activeone

vastuseid: 55
vaadatud: 12889

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 12.06.2011 12:11:02   pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
activeone: Väikseks lisaks, et Tartut ma ei tea, kui usaldusväärsed inimesed seal elavad ja kõigile oma võrke lubavad, et tee, mida tahad. Kuid Tallinnas, siin Mustamäel, nägin ma viimati Vaba ...
  teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
activeone

vastuseid: 55
vaadatud: 12889

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 12.06.2011 12:03:15   pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
Activeone, ma ei tea, kas see tekst on su enda koostatud või mitte, aga enne tuleks ikka asjad endale selgeks teha. Pool sellest tekstist on mingi jura. Esiteks, newsstand on virtuaalne riiul, kus ho ...
  teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
activeone

vastuseid: 55
vaadatud: 12889

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 10.06.2011 00:46:39   pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
, Tartu linna piires olen ma saanud küll igasse wifisse mis parooli ei nõua sisse ja samas Elion lasi ka oma võrgud vabaks ehk siiamaani on iPod Touch ilusti käitunud nendes. Samas kui mul kodus l ...
  teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
activeone

vastuseid: 55
vaadatud: 12889

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 09.06.2011 10:26:35   pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
Et siis õnnetu Moodsa seadme omanik peab hakkama kõigepealt endale WiFi-võrku ehitama.. icon_smile.gif

Pole veel sugugi nii, et iga arvuti ümber kohe kasutusvalmis WiFi-võrk ringi heljub. icon_smile.gif

Samas kui ...
  teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
activeone

vastuseid: 55
vaadatud: 12889

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 09.06.2011 02:53:10   pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust
http://www.upload.ee/thumb/1402920/newios5_1.jpgMida arvad sina uuest Apple tarkvaraversioonist ning uutest võimalustest?
  teema: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse
activeone

vastuseid: 5
vaadatud: 5773

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 01.03.2011 03:07:24   pealkiri: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse

Ühtlasi tuuakse välja oletatav hind: The Vaio S will be available at the end of March and should be priced in the mid-range segment ($900-$1,300) if its predecessors are any indication.

Hmmm, s ...
  teema: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse
activeone

vastuseid: 5
vaadatud: 5773

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 25.02.2011 19:19:17   pealkiri: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse
Tegelikult on nende S-seeriate kohta olemas palju rohkem informatsiooni ja selleks pole vaja midagi muud, kui IT-Piibel, nimega internet & Googel icon_smile.gif lahti teha:

Four New Sandy Bridge Powered S ...
  teema: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse
activeone

vastuseid: 5
vaadatud: 5773

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 24.02.2011 20:15:49   pealkiri: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse
http://www.upload.ee/thumb/1150033/sonyvaios201104.jpghttp://www.upload.ee/thumb/1150034/sonyvaios201101.jpghttp://www.upload.ee/thumb/1150035/sonyvaios201102-575x391.jpg
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.