|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
activeone
vastuseid: 2128
vaadatud: 914096
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2017 18:31:57 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
| Oxenfree -> https://www.gog.com/game/oxenfree |
teema: Kommenteerimine: Leonid |
activeone
vastuseid: 60
vaadatud: 21236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2017 23:55:19 pealkiri: Kommenteerimine: Leonid |
| Ostsin AMD Radeon R9 380, et mängud paremini jookseks. Tehing oli kiire ja asjalik. Soovitan! |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
activeone
vastuseid: 2128
vaadatud: 914096
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2017 18:56:00 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Ja järgmine nädal Assassins Creed IV
Nii ei pea mänge ostmagi!  |
teema: Warframe |
activeone
vastuseid: 123
vaadatud: 52094
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.11.2017 16:02:11 pealkiri: Warframe |
kui huvi upgradede vastu, siis minu väikeses dojos peaks olema pea kõik tehtud
Seda võib siis võtta kui kutset sinu klanni?  |
teema: Warframe |
activeone
vastuseid: 123
vaadatud: 52094
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2017 23:10:00 pealkiri: Warframe |
Mõni eesti clan ka eksisteerib, kus ruumi?
Sellisest oleks isegi huvitatud  |
teema: Kommenteerimine: Kristocfc |
activeone
vastuseid: 63
vaadatud: 21116
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2017 10:34:40 pealkiri: Kommenteerimine: Kristocfc |
| Ostis Samsungi NVME SSD. Tehing oli kiire. |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
activeone
vastuseid: 1600
vaadatud: 166343
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2017 18:56:30 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Sai üks i5-3470 võetud. Tehing kiire ja asjalik. |
teema: Kommenteerimine: Rutz |
activeone
vastuseid: 409
vaadatud: 137543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2017 10:04:37 pealkiri: Kommenteerimine: Rutz |
| Sai võetud üks Asus STRIX GTX960. Töötab hästi ja tehing sujus kiirelt. |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
activeone
vastuseid: 424
vaadatud: 84426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2017 15:51:37 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
| Sai ostetud üks kergem mänguarvuti põhi. Asjaajamine oli kiire, postiga tuli tervelt kohale ja kõik toimib. |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
activeone
vastuseid: 376
vaadatud: 110581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2017 10:25:05 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
| Sai üks Xeon X5680 võetud, lasi ennem maksmist isegi testida. Tehing kiire ja korralik. |
teema: INTERNETKOJU |
activeone
vastuseid: 530
vaadatud: 218361
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.07.2017 16:15:50 pealkiri: INTERNETKOJU |
| Uurisin ka asja aga tekkis küsimus, et max 150€ eest tuuakse võimalusel ots tuppa ära aga palju näiteks Telia sealt lisaks juurde tahab, et sealt otsast midagi tulema ka hakkaks või mõni muu t ... |
teema: The Witcher 3 |
activeone
vastuseid: 2183
vaadatud: 584346
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2016 09:43:13 pealkiri: The Witcher 3 |
buyer protection mõttetu kui just prorderi ei tee säästad veel 1 euro.
ise ostnud sealt mingi 30+ mängu probleeme pole olnud.
Ma olen ise 2 korda kinguinist saanud mitte töötava võtme, üks ... |
teema: The Witcher 3 |
activeone
vastuseid: 2183
vaadatud: 584346
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.09.2016 15:17:04 pealkiri: The Witcher 3 |
Siit GOTY versiooni on turvaline osta: https://www.instant-gaming.com/en/1497-buy-key-gogcom-the-witcher-3-wild-hunt-goty/
Ei ole kogemust selle müüjaga aga Kinguinist saaksid 24.48€ + 1€ buy ... |
teema: Rise of the Tomb Raider |
activeone
vastuseid: 375
vaadatud: 87514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2016 17:23:27 pealkiri: Rise of the Tomb Raider |
| Leidsin ka ühe kahtlase tomb leveli. Mingite paatidega keset jõge. Pms trick jump'iga sain kuidagi pärast tagasi vastasel juhul lendasin kogu aeg vastu kive pooleks. .. Tundus kuidagi bugine level. ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.01.2016 15:31:19 pealkiri: Arvutitark |
| ma andsin ka AT ühele töötajale proovikiviks küsimuse "kui suur on Corsair H100i pumba veevool?", aga vastata ei suutnud. eks tegu ka üsna spetsiifilise küsimusega, ent ise netis kaevates sain p ... |
teema: The Witcher 3 |
activeone
vastuseid: 2183
vaadatud: 584346
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2015 09:02:00 pealkiri: The Witcher 3 |
| http://www.kitguru.net/gaming/matthew-wilson/the-witcher-wild-hunts-final-free-dlc-is-rolling-out-now/ |
teema: The Witcher 3 |
activeone
vastuseid: 2183
vaadatud: 584346
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2015 22:12:39 pealkiri: The Witcher 3 |
LVL 12 Nekker warriori peaaegu onehitin ja siis tuleb mingi töll ja käib pinda.
 |
teema: The Witcher 3 |
activeone
vastuseid: 2183
vaadatud: 584346
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2015 19:01:44 pealkiri: The Witcher 3 |
Pole main quest liini pidevalt teinud ja hetkel kohas, kus peaks skelligisse sõitma aga jah, tundub, et läheb kogu mängu peale ikka pikalt aega. Hetkel GOG näitab 13% ja 44 tundi...  |
teema: Kommenteerimine: Mikk111 |
activeone
vastuseid: 0
vaadatud: 98
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2015 19:57:32 pealkiri: Kommenteerimine: Mikk111 |
Ostis Xboxi, tehing kiire ja korralik!  |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.02.2015 11:44:15 pealkiri: Arvutitark |
| Pole kunagi arvutiasjade garantiitingimustesse süvenenud, aga mõnede muude kaupadega on küll nii, et tootja kirjutab garantiitingimustes, et garantii kehtib vaid uue toote ostjale. Kui toode müüa ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.12.2014 18:33:31 pealkiri: Arvutitark |
| , sa oma jutuga vähe vales kohas pole? Digiboom ja Elmaks, kuidas on need seotud Arvutitargaga? |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.12.2014 15:46:22 pealkiri: Arvutitark |
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/extension/Delock-kaabel-Power-8-pin-EPS-Extension-meessoost-naissoost-30cm-129917
Just mõtlesin, et peaks mõned tellima tagavaraks, aga näe .
http: ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.12.2014 23:36:39 pealkiri: Arvutitark |
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/extension/Delock-kaabel-Power-8-pin-EPS-Extension-meessoost-naissoost-30cm-129917
Just mõtlesin, et peaks mõned tellima tagavaraks, aga näe .
http: ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.11.2014 14:54:36 pealkiri: Arvutitark |
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ?
... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.11.2014 13:43:22 pealkiri: Arvutitark |
Ajan tikutulega taga vaikset hiirt ja pakub huvi: http://www.nxstek.com/nexus_sm-8000b_silent_5button_mouse.htm Kas AT tarnib antud tootja hiire või on võimalik tellida ?
Kahjuks ei saa meilt, ma ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.11.2014 15:02:20 pealkiri: Arvutitark |
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ?
... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.10.2014 10:58:49 pealkiri: Arvutitark |
corsair K65 ei müü enam? Mõned päevad tagasi oli soodukaga - sai otsa?
UK asetusega on hetkel 2tk laos saadaval, hinnaks 80,25€ |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.10.2014 22:51:19 pealkiri: Arvutitark |
| Kui kiirelt DPD kuller umbkaudu Tartu siseselt liigub/reageerib? Elan ise Tartus ja on vaja Tartu esindusest omajagu asju tellida DPD kulleriga kuna omal sõiduvahend puudub. Ütleme, et kui ma vormis ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.10.2014 15:16:00 pealkiri: Arvutitark |
ja jah . magistraliga ma suhtlesingi.
Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jah ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.09.2014 21:46:28 pealkiri: Arvutitark |
Kas on plaanis ka DDR4 mälud müüki võtta, hetkel täielik ikaldus selles vallas
pm ainuke asi puudu, et kast kokku saada yhest kohast
Miski kindla toote vastu huvi või vaja lih ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.08.2014 16:46:07 pealkiri: Arvutitark |
Tervist, tellisin Cruciali SSD eelmise nädala neljapäeval kuigi tracking näitab siiamaani "Tellimata" punaselt. On mul põhjust muretsemiseks?
Edit: Tellimus VT-14-10064
Praeguseks on asi tel ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.06.2014 18:02:14 pealkiri: Arvutitark |
Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta
Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.06.2014 17:47:35 pealkiri: Arvutitark |
Kas on võimalik, et arvutitarga Tartu poe juhataja lubas pea 3a vana arvitikeskusest ostetud sapphire 7970 garantiid vahendada. Sportlik huvi jutu tõesuse kohta
Hmm, ei tule kohe meelde, et oleks ... |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
activeone
vastuseid: 3099
vaadatud: 981149
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.06.2014 11:15:54 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
| Veeriku Post24 automaati on totaalselt autoga sisse sõidetud. Pool automaati on kõver. Aga sellest ei lasta end häirida. Automaat on endiselt kasutusel ja pakid liiguvad. Kuidas teile meeldiks sell ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.05.2014 19:11:18 pealkiri: Arvutitark |
AT võiks aerocool dead silence jahuteid müüa
Kodulehel neid hetkel näha pole aga saab täitsa tegelikult tellida nii 120mm kui ka 140mm. Võid soovi saata kaido@arvutitark.ee  |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.01.2014 22:41:48 pealkiri: Arvutitark |
Moleks sleevitud kaableid võiks valikusse tulla.(Nagu Bitfenix pakub)
Bitfenix sleevitud (alchemy) kaablid on täitsa tellitavad ja Molexi kaablit saab ka. Peaks olema kõik värvid isegi olemas. ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.12.2013 22:27:06 pealkiri: Arvutitark |
| loodetavasti on tartu putka müügimeestele vahepealse ajaga seda ka õpetatud, võrreldes arvutikeskuse kaubamärgi ajastuga, et tarbijakaitse seadus lubab 14 päeva jooksul netist tellitud asja taga ... |
teema: Kommenteerimine: viiking |
activeone
vastuseid: 85
vaadatud: 21663
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2013 11:48:04 pealkiri: Kommenteerimine: viiking |
Panin kauba teele ja kohe tuli ka raha. Soovitan soojalt  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
activeone
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875829
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.08.2013 13:32:24 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Vau, mulle tuli täna eesti postist SMS, et postkontoris ootab pakk. Ise ootasin lipikut homseks. Muide pakk tuli Hiinast, tavaline sodi.
Endal oli sama kogemus, järgi läksin siis uurisin, et mis ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.07.2013 18:26:48 pealkiri: Arvutitark |
Ostsin Tartu esindusest Zalman Z11 Korpuse. Nagu aru saan, siis igapäevaga väheke suureneb kaup mis esinduses kohal on ?
Pood 5+ , eelistan ikka arvutitarka pigem kui 1a.ee, väga meeldib ... |
teema: Arvutitark |
activeone
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435865
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.07.2013 21:04:06 pealkiri: Arvutitark |
tänasest siis Tartu pood ka lahti
Jep, täna õhtuks saime kauba kõik välja ja jääme teid kõiki ootama sinna  |
teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
activeone
vastuseid: 55
vaadatud: 12889
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 14.06.2011 16:41:39 pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
| Oeh... kahju on lugeda inimeste arvamusi, kes on korralikud androidi või symbiani kummardajad. Ma ütlen ausalt, ma ei olnud kuu aega tagasi ka erilina Apple inimene, kuna ma ei saanud lihtsalt nende ... |
teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
activeone
vastuseid: 55
vaadatud: 12889
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 12.06.2011 12:11:02 pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
| activeone: Väikseks lisaks, et Tartut ma ei tea, kui usaldusväärsed inimesed seal elavad ja kõigile oma võrke lubavad, et tee, mida tahad. Kuid Tallinnas, siin Mustamäel, nägin ma viimati Vaba ... |
teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
activeone
vastuseid: 55
vaadatud: 12889
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 12.06.2011 12:03:15 pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
| Activeone, ma ei tea, kas see tekst on su enda koostatud või mitte, aga enne tuleks ikka asjad endale selgeks teha. Pool sellest tekstist on mingi jura. Esiteks, newsstand on virtuaalne riiul, kus ho ... |
teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
activeone
vastuseid: 55
vaadatud: 12889
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 10.06.2011 00:46:39 pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
| , Tartu linna piires olen ma saanud küll igasse wifisse mis parooli ei nõua sisse ja samas Elion lasi ka oma võrgud vabaks ehk siiamaani on iPod Touch ilusti käitunud nendes. Samas kui mul kodus l ... |
teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
activeone
vastuseid: 55
vaadatud: 12889
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 09.06.2011 10:26:35 pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
Et siis õnnetu Moodsa seadme omanik peab hakkama kõigepealt endale WiFi-võrku ehitama..
Pole veel sugugi nii, et iga arvuti ümber kohe kasutusvalmis WiFi-võrk ringi heljub.
Samas kui ... |
teema: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
activeone
vastuseid: 55
vaadatud: 12889
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 09.06.2011 02:53:10 pealkiri: iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust |
| http://www.upload.ee/thumb/1402920/newios5_1.jpgMida arvad sina uuest Apple tarkvaraversioonist ning uutest võimalustest? |
teema: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse |
activeone
vastuseid: 5
vaadatud: 5773
|
foorum: Riistvara postitatud: 01.03.2011 03:07:24 pealkiri: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse |
Ühtlasi tuuakse välja oletatav hind: The Vaio S will be available at the end of March and should be priced in the mid-range segment ($900-$1,300) if its predecessors are any indication.
Hmmm, s ... |
teema: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse |
activeone
vastuseid: 5
vaadatud: 5773
|
foorum: Riistvara postitatud: 25.02.2011 19:19:17 pealkiri: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse |
Tegelikult on nende S-seeriate kohta olemas palju rohkem informatsiooni ja selleks pole vaja midagi muud, kui IT-Piibel, nimega internet & Googel lahti teha:
Four New Sandy Bridge Powered S ... |
teema: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse |
activeone
vastuseid: 5
vaadatud: 5773
|
foorum: Riistvara postitatud: 24.02.2011 20:15:49 pealkiri: Intel Sandy Bridge protsessor kolis ka Sony Vaio S seeria sisse |
| http://www.upload.ee/thumb/1150033/sonyvaios201104.jpghttp://www.upload.ee/thumb/1150034/sonyvaios201101.jpghttp://www.upload.ee/thumb/1150035/sonyvaios201102-575x391.jpg |
| |