|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
aadu
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192800
|
foorum: Töövahendus postitatud: 28.10.2015 12:24:07 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Tere,
Iphone 5 esiklaas kukkus mõraseks.... hinda palun (valge) |
teema: Kommenteerimine: AnnaAbi |
aadu
vastuseid: 11
vaadatud: 6848
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2014 17:15:43 pealkiri: Kommenteerimine: AnnaAbi |
| Müüs nutifööni, kõik käis kiiresti |
teema: Kommenteerimine: sabs |
aadu
vastuseid: 27
vaadatud: 8348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2010 11:05:43 pealkiri: Kommenteerimine: sabs |
ostsin telefoni, asi väga heas korras, tõi lubatud ajal kuhu vaja-pretensioonid puuduvad.  |
teema: Kommenteerimine: mk777 |
aadu
vastuseid: 221
vaadatud: 63183
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2007 13:54:05 pealkiri: Kommenteerimine: mk777 |
ostsin digika ja olen megarahul...kõik sujus.  |
teema: Kommenteerimine: Xanadu |
aadu
vastuseid: 13
vaadatud: 6348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2006 19:51:15 pealkiri: Kommenteerimine: Xanadu |
konkreetne ja täpne tegelane kõik sujus.... |
teema: Kommenteerimine: olavi |
aadu
vastuseid: 192
vaadatud: 34660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2006 14:10:01 pealkiri: Kommenteerimine: olavi |
sai üks föön ostetud...hetkel kõik tip-top  |
teema: Kommenteerimine: sõber |
aadu
vastuseid: 66
vaadatud: 26623
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2006 18:23:21 pealkiri: Kommenteerimine: sõber |
üks mobiil vahetas omanikku  |
teema: Kommenteerimine: pennu |
aadu
vastuseid: 96
vaadatud: 31862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2005 13:31:39 pealkiri: Kommenteerimine: pennu |
sai ka mehega kaupa tehtud...kõik tip-top  |
teema: Kommenteerimine: decrakas |
aadu
vastuseid: 46
vaadatud: 17876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2005 11:14:11 pealkiri: Kommenteerimine: decrakas |
| mobiili ostsin, hetkel kõik ok 8) |
teema: Kommenteerimine: morbid |
aadu
vastuseid: 98
vaadatud: 15020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2005 17:26:17 pealkiri: Kommenteerimine: morbid |
| täpne tüüp, kaup ilusti müüdud talle 8) |
teema: Kommenteerimine: apoisike |
aadu
vastuseid: 0
vaadatud: 297
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2005 17:49:17 pealkiri: Kommenteerimine: apoisike |
| positiivne ärikogemus! |
teema: Kommenteerimine: wapper |
aadu
vastuseid: 85
vaadatud: 29127
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2005 19:21:17 pealkiri: Kommenteerimine: wapper |
tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Tarmo |
aadu
vastuseid: 151
vaadatud: 38320
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2005 22:06:03 pealkiri: Kommenteerimine: Tarmo |
mees oli väga vastutulelik ja abustav ja kaup aus  |
teema: Kommenteerimine: Yakamoto |
aadu
vastuseid: 40
vaadatud: 12547
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2004 00:37:26 pealkiri: Kommenteerimine: Yakamoto |
sai siin üks vint ostetud-kõik nii nagu lubatud!  |
teema: Kommenteerimine: Teip |
aadu
vastuseid: 200
vaadatud: 53176
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2004 00:03:19 pealkiri: Kommenteerimine: Teip |
igatahes aus kaup sai ostetud...kõik on parimas korras  |
teema: Kommenteerimine: raamat |
aadu
vastuseid: 358
vaadatud: 91649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2004 21:06:20 pealkiri: Kommenteerimine: raamat |
kokkulepidud ajal kokkulepitud tehing sujus ilusti  |
teema: Kommenteerimine: mpls |
aadu
vastuseid: 141
vaadatud: 36532
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2004 18:30:54 pealkiri: Kommenteerimine: mpls |
väga rahul...sai ilus korpus soetatud....soovitan  |
teema: Kommenteerimine: evil1 |
aadu
vastuseid: 0
vaadatud: 1827
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2004 09:24:44 pealkiri: Kommenteerimine: evil1 |
sai ema ja proze ostetud...nagu kellavärk töötab  |
teema: Kommenteerimine: Kodanik21 |
aadu
vastuseid: 9
vaadatud: 4908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2004 11:23:44 pealkiri: Kommenteerimine: Kodanik21 |
telefon sai ostetud...rahul  |
teema: Kommenteerimine: Format |
aadu
vastuseid: 306
vaadatud: 118509
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2004 18:32:50 pealkiri: Kommenteerimine: Format |
| kõik oli korrlik-papp kanti, andmed anti...ainult et eesti post n.....s näkku |
teema: Kommenteerimine: pc |
aadu
vastuseid: 3
vaadatud: 2134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2004 09:13:40 pealkiri: Kommenteerimine: pc |
positiivne mulje  |
teema: Kommenteerimine: kartul |
aadu
vastuseid: 55
vaadatud: 15473
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2004 07:37:44 pealkiri: Kommenteerimine: kartul |
tehing sujus temaga kiirelt  |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
aadu
vastuseid: 662
vaadatud: 234108
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2004 16:42:58 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
| oli tore kaubitseda... |
teema: Kommenteerimine: Raulj |
aadu
vastuseid: 13
vaadatud: 6932
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2004 18:12:21 pealkiri: Kommenteerimine: Raulj |
kiire ja korralik....mis kõige tähtsam-aus kaup  |
teema: Kommenteerimine: kurnäuskas |
aadu
vastuseid: 33
vaadatud: 15040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2004 20:24:06 pealkiri: Kommenteerimine: kurnäuskas |
kiire ja korralik äri käis ära selle vennaga(y)  |
teema: Kommenteerimine: dixo |
aadu
vastuseid: 98
vaadatud: 28125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2004 21:06:33 pealkiri: Kommenteerimine: dixo |
| abivalmis:) |
teema: Kommenteerimine: olavi |
aadu
vastuseid: 192
vaadatud: 34660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2004 21:13:13 pealkiri: Kommenteerimine: olavi |
Väga meeldiv, kiire ja asjalik tegelane!!!!  |
teema: Kommenteerimine: Heins |
aadu
vastuseid: 142
vaadatud: 49236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2004 12:24:44 pealkiri: Kommenteerimine: Heins |
rahul.... 8) |
teema: Kommenteerimine: 4tec |
aadu
vastuseid: 131
vaadatud: 48720
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2004 10:54:42 pealkiri: Kommenteerimine: 4tec |
konkreetne...ja olen rahul  |
teema: Kommenteerimine: elukas |
aadu
vastuseid: 153
vaadatud: 77980
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2004 10:40:13 pealkiri: Kommenteerimine: elukas |
| kaup vahetas kiirelt omanikku... |
teema: Kommenteerimine: alambe |
aadu
vastuseid: 14
vaadatud: 4987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2004 10:38:19 pealkiri: Kommenteerimine: alambe |
| ülimalt abivalmis tegelane 8) |
teema: Kommenteerimine: Heins |
aadu
vastuseid: 142
vaadatud: 49236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2004 11:23:43 pealkiri: Kommenteerimine: Heins |
ok....soovitan!  |
| |