Avaleht
otsing leidis 388 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.06.2016 17:30:24   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/f53064e23a2f_EA07/20160521_205020_RichtoneHDR.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.06.2015 12:07:41   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/3dfb3b3c0a15_A2E2/IMG_9086.jpg
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
aCe

vastuseid: 3677
vaadatud: 888944

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.04.2015 11:29:23   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Sai käidud samuti ühte VW-t pildistamas icon_smile.gif

http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/571.Jetta_A091/IMG_9109.jpg
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/571.Jetta_A091/IMG_9112.jpg
http://www.victor ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
aCe

vastuseid: 3677
vaadatud: 888944

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.02.2015 12:25:31   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/567.CougarChronicles_9EE0/IMG_5665_PS.jpg

Tartus, Chemicumi juures.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.02.2015 12:22:00   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/s800x800/10849058_729665483797716_5827892607271712765_o.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/s800x800/10835318_729619127135685_853 ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.02.2015 10:06:03   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
"Päikeseloojang daamiga":

http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/566.Pikeseloojangdaamiga_7614/IMG_6864.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.12.2014 15:37:17   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Tornide linn, nõks paremalt:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/562.TornidelinnI_890F/IMG_8525_3.jpg

...ja nõks vasemalt:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/563.TornidelinnaII_EA1B/IMG_85 ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.11.2014 21:01:30   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/561.Kbikuningas_1196E/IMG_1254.jpg
  teema: EMT
aCe

vastuseid: 1205
vaadatud: 313743

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.10.2014 15:39:55   pealkiri: EMT
Võib-olla rumal küsimus, kuid elukaaslasel plaanis soetada iPad Air ning seda isiklikel põhjustel mitte EMT-st. Kas ma saan selle järgmise sammuna liita ka enda olemasoleva nn Mobiilse Elu paketig ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.08.2014 20:43:56   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/555.Summermovedon_D7E5/IMG_7056.jpg

Oli võimalus kalasilmale näpud taha saada. Hea asi ikka icon_smile.gif

Ei tundu üldse lai olevat icon_razz.gif
8mm ja poolkaadri ees?

J ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.08.2014 10:31:20   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/555.Summermovedon_D7E5/IMG_7056.jpg

Oli võimalus kalasilmale näpud taha saada. Hea asi ikka icon_smile.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
aCe

vastuseid: 3677
vaadatud: 888944

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.05.2014 11:02:09   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Kuna viimase aja ilmaolusid arvestades oli eile võrdlemisi hea ilm, siis sai üks Phaeton jalutama viidud:
http://victorio.planet.ee/S2/Phaeton/album/slides/IMG_5720.jpg
http://victorio.planet.ee/S ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
aCe

vastuseid: 3677
vaadatud: 888944

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.04.2014 17:42:23   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/547.FaceOff_F77A/IMG_5640.jpg

Vastasseis icon_smile.gif

Samas ootaks mõnda ideed või näidist, kus oleks võimalik Tartus musta värvi autost öösel mingeid motiive ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.04.2014 15:30:04   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/545.Lukus_C240/IMG_0677.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.04.2014 09:01:36   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Väike valik viimase aja fotojäädvustusi ka minu poolt:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/544.1001_12C93/IMG_0453.jpg
Sharm El Sheikh, 2014
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/543.Ronija_EF ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.11.2013 10:23:15   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/534.Turtle_12941/IMG_3493.jpg
  teema: Panoraamfotod siia teemasse
aCe

vastuseid: 1602
vaadatud: 445506

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.09.2013 10:45:09   pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse
Et teemat ikka elus hoida, siis üks panoraam Bulgaariast (suurem pilt avaneb panoraamil klikkides):
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/528_107A8/Panoraam_Bulgaaria_800_3.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.09.2013 23:21:50   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Eesti suvi icon_smile.gif

http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/527_145B9/IMG_3534.jpg
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
aCe

vastuseid: 3677
vaadatud: 888944

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.09.2013 17:21:10   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Mõni loojanguvalguses tehtud pilt veel:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/526.VW_E763/IMG_3594_3.jpg
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/526.VW_E763/IMG_3592_3.jpg
http://www.victorio.planet ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
aCe

vastuseid: 3677
vaadatud: 888944

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.08.2013 12:56:06   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Sai ühel juulikuu õhtul enda autoga Tartus väike fotošuut tehtud:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/525.BBII_9E8F/IMG_2856.jpg
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/525.BBII_9E8F/IMG_2837.jp ...
  teema: Kommenteerimine: jurajaan
aCe

vastuseid: 230
vaadatud: 41035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2013 10:55:48   pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan
Järjekordne kiire ja sujuv tehing. Tänan! thumbs_up.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.07.2013 01:51:58   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Kurgede teemal üks fotojäädvustus ka minu poolt:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/519.Lend_14371/IMG_2668.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.02.2013 10:25:22   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Pildistab madallendurit:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/515.Saanikross_11038/IMG_1944.jpg

Ja paar kiiremat ka:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/515.Saanikross_11038/IMG_2048.jpg
http ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.01.2013 10:03:09   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Järjekordne pildimeenutus Lapimaalt, seekord peaks üsna kindlalt olema mänd. icon_smile.gif

http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/514_14649/IMG_0257.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.01.2013 15:07:18   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Vastukaaluks hetkel valitsevale sulale üks lumine pilt:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/512.Fotograaf_C1B3/IMG_0009_3.jpg
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
aCe

vastuseid: 3677
vaadatud: 888944

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.01.2013 14:55:21   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Vasula pärnaallee mõne kilomeetri kaugusel Kõrvekülast ja Tartust, väga kena ja sobilik koht erinevate automotiivide jäädvustamiseks. Näiteks:

http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/513.BB_C ...
  teema: Kommenteerimine: jurajaan
aCe

vastuseid: 230
vaadatud: 41035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2012 09:30:03   pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan
Tellitud asendusaku jõudis kohale kiiresti ning toimib kenasti. Järjekordselt meeldiv kogemus! thumbs_up.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.09.2012 08:52:34   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Sorisin samuti vanades piltides:
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/509_10A9D/IMG_7961.jpg
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/510.-Tuukrid_12B3A/IMG_9355.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.07.2012 23:45:57   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/45e5542a4787_11A21/IMG_0810.jpg
  teema: Kommenteerimine: m
aCe

vastuseid: 91
vaadatud: 20423

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2012 10:25:51   pealkiri: Kommenteerimine: m
Kaup nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.04.2012 13:29:09   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Paar talvemeenutust Lapimaalt:
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/502.-Karu_ACAE/IMG_9885.jpg
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/505_10825/IMG_0068.jpg

...ning üks kevadisem jäädvustus Krakowi h ...
  teema: Panoraamfotod siia teemasse
aCe

vastuseid: 1602
vaadatud: 445506

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.02.2012 17:52:32   pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse
Kindlasti on võimalik palju paremini ja eks endalgi jäi ühtteist kripeldama, kuid mõtlesin, et jagan teema turgutamiseks ikkagi:
http://victorio.planet.ee/S2/Lapimaa_2012/Lapimaa_panoraam_11.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.02.2012 06:46:22   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/501_1449D/IMG_0149_thumb.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.01.2012 09:04:51   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Sa oled ülevalt natuke lihtne kui arvad, et see on ART.

Ei, ei arva. icon_smile.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.01.2012 19:33:17   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Vahelduseks miskit suvisemat.

http://victorio.planet.ee/S2/Blog/499_FBFE/IMG_0874.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 06.01.2012 20:31:59   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Paar talvisemat laadi pilti ka minu poolt. Kuigi, jah, seda üle-eelmisest talvest. icon_smile.gif

http://victorio.planet.ee/S2/Blog/497_115B1/IMG_2781.jpg
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/480_E30B/IMG_2749 ...
  teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
aCe

vastuseid: 4216
vaadatud: 1026625

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.12.2011 15:21:52   pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
Keegi Samyang 8mm kalasilmast oskab miskit rääkida? Kaalun soetamist, kuid kalasilmadega kogemus puudub. Samas taolist laiemat otsa olen juba ammu tahtnud ja letihinnast võimalus ka alla saada.
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
aCe

vastuseid: 4304
vaadatud: 1015468

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.12.2011 09:43:42   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
29. novembril GAME-ist teele pandud Dirt3 jõudis eile minuni, seega läks aega täpselt kaks nädalat.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.12.2011 01:37:59   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Ahjaa, seega on efekt järeltöötlusest. Ma arvasin, et 85mm F1,4. icon_razz.gif

I wish. icon_razz.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.12.2011 00:55:55   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
, paistab, et Live Writer on osa EXIF-ist ära söönud - ava küll f/4, kuid tol ajal kasutasin hoopis sellist head pildimasinat nagu , - olen teiepoolse kriitikaga täitsa päri - tilt-shiftiga kat ...
  teema: Kommenteerimine: Jackinthex
aCe

vastuseid: 175
vaadatud: 63785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2011 10:36:20   pealkiri: Kommenteerimine: Jackinthex
Kaup kiire ja korralik, nagu lubatud. thumbs_up.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
aCe

vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.12.2011 09:21:39   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/496_14FD4/IMG_7067_3.jpg
  teema: Nokia 5800 "tube"
aCe

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172006

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.11.2011 11:35:34   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Võib-olla kunagi juba eelnevalt läbi käinud küsimus, kuid ega 5800-le/üleüldse Symbiani S60-le ei leidu programmijuppi või mingit muud võimalust, et Ovi Mapsi kasutades saaks kõne kohe valjuh ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
aCe

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685728

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.11.2011 20:52:51   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Jah.Mis mõttes turge? Soov.ee, jne sellised kohad?

Just nii. [url=http://xboxfoorum.ee/viewtopic.php?f=46&t=5138]Eesti Xboxi foorumis pakub hetkel näiteks ka seda uuemat rooli.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
aCe

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685728

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.11.2011 12:45:03   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
No põhimõtteliselt ma mingit erilist kvaliteeti taga ei ajagi nii madala hinnaklassiga.Pea asi et ei laguneks ära peale paari päeva mängimist.Mingi eriline mängur kah ei ole lihtsalt paari head ...
  teema: Handsfree / käed vaba seadmed
aCe

vastuseid: 48
vaadatud: 21782

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.11.2011 23:32:31   pealkiri: Handsfree / käed vaba seadmed
, kuna sul mõlemaga kogemust, siis uuriks, kas mõlemal seinalaadija kaasas?
  teema: Handsfree / käed vaba seadmed
aCe

vastuseid: 48
vaadatud: 21782

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.11.2011 20:08:41   pealkiri: Handsfree / käed vaba seadmed
Otsin isale BT HF-d ja nüüd samamoodi kahevahel - kas Jabra BT2080EasyGoBT2045? icon_confused.gif
Telefoniks on vana hea Nokia 3120 Classic, aga poleks muidugi paha HF-d vahepeal ka uuemate telefonidega ja arv ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
aCe

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172006

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.10.2011 15:49:36   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Navifirm'is peaks nüüd 60.0.03 uuendus olemas olema. Aga kui vahepeal selle Itaalia 52.0.101-ks keevitasin, mis versiooni nüüd valida, ikka product code-i järgi?

...ja Ovi Suite pakub samuti n ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
aCe

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172006

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.10.2011 15:06:44   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
Navifirm'is peaks nüüd 60.0.03 uuendus olemas olema. Aga kui vahepeal selle Itaalia 52.0.101-ks keevitasin, mis versiooni nüüd valida, ikka product code-i järgi?
  teema: Nokia 5800 "tube"
aCe

vastuseid: 5608
vaadatud: 1172006

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.10.2011 16:32:53   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
[user]ahto42[/user], Ovi Suite-s uuendamise paanist peaks saama telefoni tarkvara samamoodi reinstallida kui uut peale panna. Kuid mul hetkel sama asi - peal on [user]TNT[/user] poolt üles laetud "OF ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.