|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.06.2016 17:30:24 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://victorio.planet.ee/S2/Blog/f53064e23a2f_EA07/20160521_205020_RichtoneHDR.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.06.2015 12:07:41 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://victorio.planet.ee/S2/Blog/3dfb3b3c0a15_A2E2/IMG_9086.jpg |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
aCe
vastuseid: 3677
vaadatud: 888944
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.04.2015 11:29:23 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Sai käidud samuti ühte VW-t pildistamas
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/571.Jetta_A091/IMG_9109.jpg
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/571.Jetta_A091/IMG_9112.jpg
http://www.victor ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
aCe
vastuseid: 3677
vaadatud: 888944
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.02.2015 12:25:31 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/567.CougarChronicles_9EE0/IMG_5665_PS.jpg
Tartus, Chemicumi juures. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.02.2015 12:22:00 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/s800x800/10849058_729665483797716_5827892607271712765_o.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/s800x800/10835318_729619127135685_853 ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.02.2015 10:06:03 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
"Päikeseloojang daamiga":
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/566.Pikeseloojangdaamiga_7614/IMG_6864.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.12.2014 15:37:17 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Tornide linn, nõks paremalt:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/562.TornidelinnI_890F/IMG_8525_3.jpg
...ja nõks vasemalt:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/563.TornidelinnaII_EA1B/IMG_85 ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.11.2014 21:01:30 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/561.Kbikuningas_1196E/IMG_1254.jpg |
teema: EMT |
aCe
vastuseid: 1205
vaadatud: 313743
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.10.2014 15:39:55 pealkiri: EMT |
| Võib-olla rumal küsimus, kuid elukaaslasel plaanis soetada iPad Air ning seda isiklikel põhjustel mitte EMT-st. Kas ma saan selle järgmise sammuna liita ka enda olemasoleva nn Mobiilse Elu paketig ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.08.2014 20:43:56 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/555.Summermovedon_D7E5/IMG_7056.jpg
Oli võimalus kalasilmale näpud taha saada. Hea asi ikka
Ei tundu üldse lai olevat
8mm ja poolkaadri ees?
J ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.08.2014 10:31:20 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/555.Summermovedon_D7E5/IMG_7056.jpg
Oli võimalus kalasilmale näpud taha saada. Hea asi ikka  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
aCe
vastuseid: 3677
vaadatud: 888944
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.05.2014 11:02:09 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Kuna viimase aja ilmaolusid arvestades oli eile võrdlemisi hea ilm, siis sai üks Phaeton jalutama viidud:
http://victorio.planet.ee/S2/Phaeton/album/slides/IMG_5720.jpg
http://victorio.planet.ee/S ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
aCe
vastuseid: 3677
vaadatud: 888944
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.04.2014 17:42:23 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/547.FaceOff_F77A/IMG_5640.jpg
Vastasseis
Samas ootaks mõnda ideed või näidist, kus oleks võimalik Tartus musta värvi autost öösel mingeid motiive ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.04.2014 15:30:04 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/545.Lukus_C240/IMG_0677.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.04.2014 09:01:36 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Väike valik viimase aja fotojäädvustusi ka minu poolt:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/544.1001_12C93/IMG_0453.jpg
Sharm El Sheikh, 2014
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/543.Ronija_EF ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.11.2013 10:23:15 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/534.Turtle_12941/IMG_3493.jpg |
teema: Panoraamfotod siia teemasse |
aCe
vastuseid: 1602
vaadatud: 445506
|
foorum: Fotograafia postitatud: 25.09.2013 10:45:09 pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse |
Et teemat ikka elus hoida, siis üks panoraam Bulgaariast (suurem pilt avaneb panoraamil klikkides):
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/528_107A8/Panoraam_Bulgaaria_800_3.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.09.2013 23:21:50 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Eesti suvi
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/527_145B9/IMG_3534.jpg |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
aCe
vastuseid: 3677
vaadatud: 888944
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.09.2013 17:21:10 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Mõni loojanguvalguses tehtud pilt veel:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/526.VW_E763/IMG_3594_3.jpg
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/526.VW_E763/IMG_3592_3.jpg
http://www.victorio.planet ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
aCe
vastuseid: 3677
vaadatud: 888944
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.08.2013 12:56:06 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Sai ühel juulikuu õhtul enda autoga Tartus väike fotošuut tehtud:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/525.BBII_9E8F/IMG_2856.jpg
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/525.BBII_9E8F/IMG_2837.jp ... |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
aCe
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2013 10:55:48 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
Järjekordne kiire ja sujuv tehing. Tänan!  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.07.2013 01:51:58 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Kurgede teemal üks fotojäädvustus ka minu poolt:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/519.Lend_14371/IMG_2668.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.02.2013 10:25:22 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Pildistab madallendurit:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/515.Saanikross_11038/IMG_1944.jpg
Ja paar kiiremat ka:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/515.Saanikross_11038/IMG_2048.jpg
http ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.01.2013 10:03:09 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Järjekordne pildimeenutus Lapimaalt, seekord peaks üsna kindlalt olema mänd.
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/514_14649/IMG_0257.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.01.2013 15:07:18 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Vastukaaluks hetkel valitsevale sulale üks lumine pilt:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/512.Fotograaf_C1B3/IMG_0009_3.jpg |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
aCe
vastuseid: 3677
vaadatud: 888944
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.01.2013 14:55:21 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Vasula pärnaallee mõne kilomeetri kaugusel Kõrvekülast ja Tartust, väga kena ja sobilik koht erinevate automotiivide jäädvustamiseks. Näiteks:
http://www.victorio.planet.ee/S2/Blog/513.BB_C ... |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
aCe
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2012 09:30:03 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
Tellitud asendusaku jõudis kohale kiiresti ning toimib kenasti. Järjekordselt meeldiv kogemus!  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.09.2012 08:52:34 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Sorisin samuti vanades piltides:
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/509_10A9D/IMG_7961.jpg
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/510.-Tuukrid_12B3A/IMG_9355.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.07.2012 23:45:57 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://victorio.planet.ee/S2/Blog/45e5542a4787_11A21/IMG_0810.jpg |
teema: Kommenteerimine: m |
aCe
vastuseid: 91
vaadatud: 20423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2012 10:25:51 pealkiri: Kommenteerimine: m |
Kaup nagu lubatud.  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.04.2012 13:29:09 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Paar talvemeenutust Lapimaalt:
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/502.-Karu_ACAE/IMG_9885.jpg
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/505_10825/IMG_0068.jpg
...ning üks kevadisem jäädvustus Krakowi h ... |
teema: Panoraamfotod siia teemasse |
aCe
vastuseid: 1602
vaadatud: 445506
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.02.2012 17:52:32 pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse |
Kindlasti on võimalik palju paremini ja eks endalgi jäi ühtteist kripeldama, kuid mõtlesin, et jagan teema turgutamiseks ikkagi:
http://victorio.planet.ee/S2/Lapimaa_2012/Lapimaa_panoraam_11.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.02.2012 06:46:22 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://victorio.planet.ee/S2/Blog/501_1449D/IMG_0149_thumb.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.01.2012 09:04:51 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Sa oled ülevalt natuke lihtne kui arvad, et see on ART.
Ei, ei arva.  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.01.2012 19:33:17 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Vahelduseks miskit suvisemat.
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/499_FBFE/IMG_0874.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.01.2012 20:31:59 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Paar talvisemat laadi pilti ka minu poolt. Kuigi, jah, seda üle-eelmisest talvest.
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/497_115B1/IMG_2781.jpg
http://victorio.planet.ee/S2/Blog/480_E30B/IMG_2749 ... |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
aCe
vastuseid: 4216
vaadatud: 1026625
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.12.2011 15:21:52 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
| Keegi Samyang 8mm kalasilmast oskab miskit rääkida? Kaalun soetamist, kuid kalasilmadega kogemus puudub. Samas taolist laiemat otsa olen juba ammu tahtnud ja letihinnast võimalus ka alla saada. |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
aCe
vastuseid: 4304
vaadatud: 1015468
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.12.2011 09:43:42 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
| 29. novembril GAME-ist teele pandud Dirt3 jõudis eile minuni, seega läks aega täpselt kaks nädalat. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.12.2011 01:37:59 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Ahjaa, seega on efekt järeltöötlusest. Ma arvasin, et 85mm F1,4.
I wish.  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.12.2011 00:55:55 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| , paistab, et Live Writer on osa EXIF-ist ära söönud - ava küll f/4, kuid tol ajal kasutasin hoopis sellist head pildimasinat nagu , - olen teiepoolse kriitikaga täitsa päri - tilt-shiftiga kat ... |
teema: Kommenteerimine: Jackinthex |
aCe
vastuseid: 175
vaadatud: 63785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2011 10:36:20 pealkiri: Kommenteerimine: Jackinthex |
Kaup kiire ja korralik, nagu lubatud.  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
aCe
vastuseid: 8858
vaadatud: 2218916
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.12.2011 09:21:39 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://victorio.planet.ee/S2/Blog/496_14FD4/IMG_7067_3.jpg |
teema: Nokia 5800 "tube" |
aCe
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172006
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.11.2011 11:35:34 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Võib-olla kunagi juba eelnevalt läbi käinud küsimus, kuid ega 5800-le/üleüldse Symbiani S60-le ei leidu programmijuppi või mingit muud võimalust, et Ovi Mapsi kasutades saaks kõne kohe valjuh ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
aCe
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685728
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.11.2011 20:52:51 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Jah.Mis mõttes turge? Soov.ee, jne sellised kohad?
Just nii. [url=http://xboxfoorum.ee/viewtopic.php?f=46&t=5138]Eesti Xboxi foorumis pakub hetkel näiteks ka seda uuemat rooli. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
aCe
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685728
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.11.2011 12:45:03 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| No põhimõtteliselt ma mingit erilist kvaliteeti taga ei ajagi nii madala hinnaklassiga.Pea asi et ei laguneks ära peale paari päeva mängimist.Mingi eriline mängur kah ei ole lihtsalt paari head ... |
teema: Handsfree / käed vaba seadmed |
aCe
vastuseid: 48
vaadatud: 21782
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.11.2011 23:32:31 pealkiri: Handsfree / käed vaba seadmed |
| , kuna sul mõlemaga kogemust, siis uuriks, kas mõlemal seinalaadija kaasas? |
teema: Handsfree / käed vaba seadmed |
aCe
vastuseid: 48
vaadatud: 21782
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.11.2011 20:08:41 pealkiri: Handsfree / käed vaba seadmed |
Otsin isale BT HF-d ja nüüd samamoodi kahevahel - kas Jabra BT2080EasyGoBT2045?
Telefoniks on vana hea Nokia 3120 Classic, aga poleks muidugi paha HF-d vahepeal ka uuemate telefonidega ja arv ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
aCe
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172006
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.10.2011 15:49:36 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Navifirm'is peaks nüüd 60.0.03 uuendus olemas olema. Aga kui vahepeal selle Itaalia 52.0.101-ks keevitasin, mis versiooni nüüd valida, ikka product code-i järgi?
...ja Ovi Suite pakub samuti n ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
aCe
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172006
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.10.2011 15:06:44 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Navifirm'is peaks nüüd 60.0.03 uuendus olemas olema. Aga kui vahepeal selle Itaalia 52.0.101-ks keevitasin, mis versiooni nüüd valida, ikka product code-i järgi? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
aCe
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172006
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.10.2011 16:32:53 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| [user]ahto42[/user], Ovi Suite-s uuendamise paanist peaks saama telefoni tarkvara samamoodi reinstallida kui uut peale panna. Kuid mul hetkel sama asi - peal on [user]TNT[/user] poolt üles laetud "OF ... |
| |