|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: PiXel |
_fred_
vastuseid: 180
vaadatud: 38410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2015 23:07:57 pealkiri: Kommenteerimine: PiXel |
| Ostsin hea ratta. Väga rahul. |
teema: Kommenteerimine: inca |
_fred_
vastuseid: 169
vaadatud: 51152
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2014 21:01:01 pealkiri: Kommenteerimine: inca |
| Sai ostetud Nexus 5. Kõik tip-top. |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
_fred_
vastuseid: 716
vaadatud: 147300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2014 18:30:52 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
| Sai kaks Nexus 7't ostetud. Kiire ja probleemivaba tehing. Väga rahul. |
teema: Kommenteerimine: miga |
_fred_
vastuseid: 33
vaadatud: 33379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2012 14:08:07 pealkiri: Kommenteerimine: miga |
| Sai telefon ostetud. Probleemivaba tehing, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: reints |
_fred_
vastuseid: 220
vaadatud: 78047
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2011 19:30:05 pealkiri: 9500GT |
Sai kaart ostetud. Kõik korras  |
teema: Kommenteerimine: taavilep |
_fred_
vastuseid: 14
vaadatud: 6237
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2011 22:58:26 pealkiri: Kommenteerimine: taavilep |
| Laadija talle, raha mulle. |
teema: Kommenteerimine: Drizzle |
_fred_
vastuseid: 92
vaadatud: 31564
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2011 21:40:51 pealkiri: Kommenteerimine: Drizzle |
| Raha talle, emaplaat ja prose mulle. |
teema: Kommenteerimine: Sponge Bob |
_fred_
vastuseid: 397
vaadatud: 126763
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2011 16:09:27 pealkiri: Kommenteerimine: Sponge Bob |
| Positiivne kogemus. Raha talle, korpus mulle. |
teema: Kommenteerimine: PAUKA |
_fred_
vastuseid: 206
vaadatud: 47384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2010 21:55:12 pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA |
kaks kasti ostetud  |
teema: Kommenteerimine: tomm2n |
_fred_
vastuseid: 158
vaadatud: 45802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2010 13:08:50 pealkiri: Kommenteerimine: tomm2n |
| Ostsin AGP video. Probleemivaba tehing. |
teema: Kommenteerimine: real |
_fred_
vastuseid: 8
vaadatud: 5207
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2010 17:37:29 pealkiri: Kommenteerimine: real |
| Ostsin videokaardi. Probleemivaba tehing. |
teema: Kommenteerimine: yb228a |
_fred_
vastuseid: 230
vaadatud: 62304
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2010 12:09:51 pealkiri: Kommenteerimine: yb228a |
| Sai ketas ostetud. |
teema: Kommenteerimine: Perko |
_fred_
vastuseid: 15
vaadatud: 6744
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2009 16:40:05 pealkiri: Kommenteerimine: Perko |
| Õnnestunud tehing. |
teema: Kommenteerimine: laurx |
_fred_
vastuseid: 1155
vaadatud: 368108
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2009 16:39:31 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
| Õnnestunud tehing. |
teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid |
_fred_
vastuseid: 1503
vaadatud: 349703
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.11.2007 17:31:35 pealkiri: ASUS Eee PC |
| no eks vaadata kannatab ikka, kui vähegi nägemist on - aga võimalusel(kodustes tingimustes) paneks ikkagi suure molu taha - mis siis juhtub, kas heli ja pilt on ikka sünkroonis? Huvi pärast - ku ... |
teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid |
_fred_
vastuseid: 1503
vaadatud: 349703
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.11.2007 14:37:01 pealkiri: ASUS Eee PC |
| kuidas video vaatamine välise monitoriga on? notebookreview.com-i ülevaate kohaselt hakkas suurema resolutsiooni(1280 x 1024) puhul hakkima - 7" pealt ju ometigi keegi täispikka filmi vaatama ei ha ... |
teema: Kommenteerimine: masterofceremony |
_fred_
vastuseid: 19
vaadatud: 8184
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2007 00:46:51 pealkiri: Kommenteerimine: masterofceremony |
Kaup talle, raha mulle. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Martin1977 |
_fred_
vastuseid: 166
vaadatud: 51783
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2006 22:16:18 pealkiri: Kommenteerimine: Martin1977 |
, sai CF WIFI kaart ostetud. |
teema: Kommenteerimine: voltc |
_fred_
vastuseid: 1008
vaadatud: 338788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2006 17:27:09 pealkiri: ps2 kama |
Ostis PS2 asju  |
teema: Kommenteerimine: SirExeC |
_fred_
vastuseid: 64
vaadatud: 16268
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2006 17:02:36 pealkiri: DellAxim |
 |
teema: Kommenteerimine: v6sa |
_fred_
vastuseid: 108
vaadatud: 81381
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2006 23:05:17 pealkiri: IPAQ |
 |
teema: Kommenteerimine: Lambinick |
_fred_
vastuseid: 8
vaadatud: 4386
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2006 10:02:41 pealkiri: PS2 |
| Sai PS2 ostetud. Kõik oli nii nagu kokkulepitud. |
teema: Kommenteerimine: surender007 |
_fred_
vastuseid: 5
vaadatud: 6597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2005 10:43:17 pealkiri: Kommenteerimine: surender007 |
 |
teema: Kommenteerimine: Chris |
_fred_
vastuseid: 43
vaadatud: 10589
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2005 12:22:39 pealkiri: Kommenteerimine: Chris |
 |
teema: Kommenteerimine: ulla18 |
_fred_
vastuseid: 9
vaadatud: 4952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2005 22:54:07 pealkiri: Kommenteerimine: ulla18 |
Sai telefone vahetatud. Kõik normaalne.  |
teema: Kommenteerimine: pupsik46 |
_fred_
vastuseid: 72
vaadatud: 26766
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2004 12:38:10 pealkiri: Kommenteerimine: pupsik46 |
Positiivne. Sai TV/FM kaart ostetud, mis koju ka"tte toodi.  |
teema: Kommenteerimine: sfx |
_fred_
vastuseid: 169
vaadatud: 47250
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2004 11:21:38 pealkiri: Kommenteerimine: sfx |
| Kaup vahetatud, positiivne! |
teema: Kommenteerimine: square |
_fred_
vastuseid: 4
vaadatud: 1711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2004 15:32:18 pealkiri: Kommenteerimine: square |
 |
teema: Kommenteerimine: airm |
_fred_
vastuseid: 55
vaadatud: 26854
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2004 23:58:09 pealkiri: Kommenteerimine: airm |
| Sai ma"lu ostetud. |
teema: Kommenteerimine: Homer5 |
_fred_
vastuseid: 42
vaadatud: 15508
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2004 14:13:06 pealkiri: Kommenteerimine: Homer5 |
| Oli meeldiv a"ri teha. |
teema: Kommenteerimine: Heins |
_fred_
vastuseid: 142
vaadatud: 49235
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2004 13:57:33 pealkiri: Kommenteerimine: Heins |
| Sai 16MB SD ostetud. |
teema: Kommenteerimine: theOLz |
_fred_
vastuseid: 5
vaadatud: 2455
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2004 21:35:33 pealkiri: Kommenteerimine: theOLz |
Sai ostetud Mustek gSm@rt D30, igati to"o"korras ja hea hinnaga.  |
teema: Kommenteerimine: reameez |
_fred_
vastuseid: 42
vaadatud: 12353
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2004 23:40:59 pealkiri: Kommenteerimine: reameez |
Sai 40GB'ne ketas ostetud. Ta"pne mu"u"ja. Positiivne  |
teema: Kommenteerimine: jupiter |
_fred_
vastuseid: 44
vaadatud: 17088
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2004 22:32:29 pealkiri: Kommenteerimine: jupiter |
Juba teine positiivne tehing. Sain pilti näitava monitori odavalt  |
teema: Kommenteerimine: mad |
_fred_
vastuseid: 20
vaadatud: 10242
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2004 21:57:41 pealkiri: Kommenteerimine: mad |
| Positiivne. Kena ja hea hinnaga kaup. Täpne. |
teema: How to restore iPaq bad flash |
_fred_
vastuseid: 3
vaadatud: 2751
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 23.10.2003 15:54:09 pealkiri: How to restore iPaq bad flash |
IPAQ 36xx seeria kohta:
Kui oled oma bootloaderi u"le kirjutanud (totaalselt pilditu), siis on ainuke lahendus IPAQ lahti kakkuda.
Kirjeldus on siin - http://axl.freeyellow.com/iPAQ/jtag.htm
Pr ... |
| |