Avaleht
otsing leidis 36 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: PiXel
_fred_

vastuseid: 180
vaadatud: 38410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2015 23:07:57   pealkiri: Kommenteerimine: PiXel
Ostsin hea ratta. Väga rahul.
  teema: Kommenteerimine: inca
_fred_

vastuseid: 169
vaadatud: 51152

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2014 21:01:01   pealkiri: Kommenteerimine: inca
Sai ostetud Nexus 5. Kõik tip-top.
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
_fred_

vastuseid: 716
vaadatud: 147300

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2014 18:30:52   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
Sai kaks Nexus 7't ostetud. Kiire ja probleemivaba tehing. Väga rahul.
  teema: Kommenteerimine: miga
_fred_

vastuseid: 33
vaadatud: 33379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2012 14:08:07   pealkiri: Kommenteerimine: miga
Sai telefon ostetud. Probleemivaba tehing, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: reints
_fred_

vastuseid: 220
vaadatud: 78047

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2011 19:30:05   pealkiri: 9500GT
Sai kaart ostetud. Kõik korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: taavilep
_fred_

vastuseid: 14
vaadatud: 6237

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2011 22:58:26   pealkiri: Kommenteerimine: taavilep
Laadija talle, raha mulle.
  teema: Kommenteerimine: Drizzle
_fred_

vastuseid: 92
vaadatud: 31564

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2011 21:40:51   pealkiri: Kommenteerimine: Drizzle
Raha talle, emaplaat ja prose mulle.
  teema: Kommenteerimine: Sponge Bob
_fred_

vastuseid: 397
vaadatud: 126763

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2011 16:09:27   pealkiri: Kommenteerimine: Sponge Bob
Positiivne kogemus. Raha talle, korpus mulle.
  teema: Kommenteerimine: PAUKA
_fred_

vastuseid: 206
vaadatud: 47384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2010 21:55:12   pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA
kaks kasti ostetud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tomm2n
_fred_

vastuseid: 158
vaadatud: 45802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2010 13:08:50   pealkiri: Kommenteerimine: tomm2n
Ostsin AGP video. Probleemivaba tehing.
  teema: Kommenteerimine: real
_fred_

vastuseid: 8
vaadatud: 5207

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2010 17:37:29   pealkiri: Kommenteerimine: real
Ostsin videokaardi. Probleemivaba tehing.
  teema: Kommenteerimine: yb228a
_fred_

vastuseid: 230
vaadatud: 62304

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2010 12:09:51   pealkiri: Kommenteerimine: yb228a
Sai ketas ostetud.
  teema: Kommenteerimine: Perko
_fred_

vastuseid: 15
vaadatud: 6744

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2009 16:40:05   pealkiri: Kommenteerimine: Perko
Õnnestunud tehing.
  teema: Kommenteerimine: laurx
_fred_

vastuseid: 1155
vaadatud: 368108

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2009 16:39:31   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Õnnestunud tehing.
  teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid
_fred_

vastuseid: 1503
vaadatud: 349703

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.11.2007 17:31:35   pealkiri: ASUS Eee PC
no eks vaadata kannatab ikka, kui vähegi nägemist on - aga võimalusel(kodustes tingimustes) paneks ikkagi suure molu taha - mis siis juhtub, kas heli ja pilt on ikka sünkroonis? Huvi pärast - ku ...
  teema: ASUS Eee PC :: Sülearvutid
_fred_

vastuseid: 1503
vaadatud: 349703

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.11.2007 14:37:01   pealkiri: ASUS Eee PC
kuidas video vaatamine välise monitoriga on? notebookreview.com-i ülevaate kohaselt hakkas suurema resolutsiooni(1280 x 1024) puhul hakkima - 7" pealt ju ometigi keegi täispikka filmi vaatama ei ha ...
  teema: Kommenteerimine: masterofceremony
_fred_

vastuseid: 19
vaadatud: 8184

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2007 00:46:51   pealkiri: Kommenteerimine: masterofceremony
Kaup talle, raha mulle. Soovitan icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Martin1977
_fred_

vastuseid: 166
vaadatud: 51783

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2006 22:16:18   pealkiri: Kommenteerimine: Martin1977
thumbs_up.gif , sai CF WIFI kaart ostetud.
  teema: Kommenteerimine: voltc
_fred_

vastuseid: 1008
vaadatud: 338788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2006 17:27:09   pealkiri: ps2 kama
Ostis PS2 asju thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SirExeC
_fred_

vastuseid: 64
vaadatud: 16268

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2006 17:02:36   pealkiri: DellAxim
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: v6sa
_fred_

vastuseid: 108
vaadatud: 81381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2006 23:05:17   pealkiri: IPAQ
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Lambinick
_fred_

vastuseid: 8
vaadatud: 4386

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2006 10:02:41   pealkiri: PS2
Sai PS2 ostetud. Kõik oli nii nagu kokkulepitud.
  teema: Kommenteerimine: surender007
_fred_

vastuseid: 5
vaadatud: 6597

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2005 10:43:17   pealkiri: Kommenteerimine: surender007
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Chris
_fred_

vastuseid: 43
vaadatud: 10589

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2005 12:22:39   pealkiri: Kommenteerimine: Chris
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ulla18
_fred_

vastuseid: 9
vaadatud: 4952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2005 22:54:07   pealkiri: Kommenteerimine: ulla18
Sai telefone vahetatud. Kõik normaalne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pupsik46
_fred_

vastuseid: 72
vaadatud: 26766

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2004 12:38:10   pealkiri: Kommenteerimine: pupsik46
Positiivne. Sai TV/FM kaart ostetud, mis koju ka"tte toodi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sfx
_fred_

vastuseid: 169
vaadatud: 47250

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.11.2004 11:21:38   pealkiri: Kommenteerimine: sfx
Kaup vahetatud, positiivne!
  teema: Kommenteerimine: square
_fred_

vastuseid: 4
vaadatud: 1711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2004 15:32:18   pealkiri: Kommenteerimine: square
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: airm
_fred_

vastuseid: 55
vaadatud: 26854

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2004 23:58:09   pealkiri: Kommenteerimine: airm
Sai ma"lu ostetud.
  teema: Kommenteerimine: Homer5
_fred_

vastuseid: 42
vaadatud: 15508

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2004 14:13:06   pealkiri: Kommenteerimine: Homer5
Oli meeldiv a"ri teha.
  teema: Kommenteerimine: Heins
_fred_

vastuseid: 142
vaadatud: 49235

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2004 13:57:33   pealkiri: Kommenteerimine: Heins
Sai 16MB SD ostetud.
  teema: Kommenteerimine: theOLz
_fred_

vastuseid: 5
vaadatud: 2455

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2004 21:35:33   pealkiri: Kommenteerimine: theOLz
Sai ostetud Mustek gSm@rt D30, igati to"o"korras ja hea hinnaga. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reameez
_fred_

vastuseid: 42
vaadatud: 12353

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2004 23:40:59   pealkiri: Kommenteerimine: reameez
Sai 40GB'ne ketas ostetud. Ta"pne mu"u"ja. Positiivne icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: jupiter
_fred_

vastuseid: 44
vaadatud: 17088

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2004 22:32:29   pealkiri: Kommenteerimine: jupiter
Juba teine positiivne tehing. Sain pilti näitava monitori odavalt icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: mad
_fred_

vastuseid: 20
vaadatud: 10242

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2004 21:57:41   pealkiri: Kommenteerimine: mad
Positiivne. Kena ja hea hinnaga kaup. Täpne.
  teema: How to restore iPaq bad flash
_fred_

vastuseid: 3
vaadatud: 2751

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 23.10.2003 15:54:09   pealkiri: How to restore iPaq bad flash
IPAQ 36xx seeria kohta:

Kui oled oma bootloaderi u"le kirjutanud (totaalselt pilditu), siis on ainuke lahendus IPAQ lahti kakkuda.
Kirjeldus on siin - http://axl.freeyellow.com/iPAQ/jtag.htm

Pr ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.