|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Helbreath |
YberCyrus
vastuseid: 25
vaadatud: 10870
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.11.2017 18:39:08 pealkiri: Helbreath |
| Täitsa ulme kuidas keegi on kätte võtnud ja viitsinud terve kliendi HTML5s ümber kirjutada. Tõenäoliselt kirjutas ka serveri ümber, või siis vähemalt minimaalselt andmeside kihi, et ühendus ... |
teema: Rakenduse loomine |
YberCyrus
vastuseid: 5
vaadatud: 4357
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.10.2017 11:11:50 pealkiri: Rakenduse loomine |
| Ise Ionicut (versioon 2+) kõvasti kasutanud enterprise appide kirjutamiseks ja sellega väga rahul. React Native kõrvale soovitan ka pilgu heita NativeScriptile mis pmst teeb sama asja aga seda anna ... |
teema: Age of Empires II HD |
YberCyrus
vastuseid: 107
vaadatud: 40770
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2017 21:30:56 pealkiri: Age of Empires II HD |
Multiplayeris ütleb, et "You are Victorious", siis kui sul on kodus ruuter ja vahetad teise taskuruuteri (teine interneti ip ja ühendus) vastu enda ühenduse.
Nats liiga lihtne..
Continue ga ... |
teema: Age of Empires II HD |
YberCyrus
vastuseid: 107
vaadatud: 40770
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2015 21:41:50 pealkiri: Age of Empires II HD |
Otsustasin natuke multiplayer lobby kasutajamugavust parandada ja kirjutasin veebi baasil lobby.
Lisaks tavalisele lobbyle näeb seal ka pingi ja nimekiri uueneb automaatselt. Ping server asub het ... |
teema: Milliseid vahendeid kasutada programmi loomiseks? |
YberCyrus
vastuseid: 26
vaadatud: 11366
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 12.05.2015 22:24:09 pealkiri: Milliseid vahendeid kasutada programmi loomiseks? |
| Kellele ema kellele tütar. C# on siiski .NET raamistikul kõige populaarsem keel. Katkiseks VBd nüüd ma ise ei nimetaks aga kuna selle süntaks on vähe omapärasem ja ei meenuta niiväga C keele p ... |
teema: Soovitusi desktop-/veebirakenduse arendamiseks (keeled, platvormid jne) |
YberCyrus
vastuseid: 21
vaadatud: 7963
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.11.2014 13:15:26 pealkiri: Soovitusi desktop-/veebirakenduse arendamiseks (keeled, platvormid jne) |
Oleneb mida sa oma teadmistega edasi taha teha, et kas soovid tulevikus ehk progremisega leiba teenima hakata?
Pakutud on välja päris mitmeid keeli. Kõikide nendega saad sa oma lahenduse valmis ... |
teema: Cookied java |
YberCyrus
vastuseid: 5
vaadatud: 2313
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 28.08.2014 08:49:01 pealkiri: Cookied java |
| Uuri välja mis headereid sul on vaja kaasa saata FB jaoks browseri dev toolidega ja topi need samasugused headerid ka javas requesti tegemisel kaasa. Ja nagu juba ka mainitud kui infot tahad kuskilt ... |
teema: Uue programmeerimiskeele õppimine |
YberCyrus
vastuseid: 14
vaadatud: 6335
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 15.07.2014 11:37:02 pealkiri: Uue programmeerimiskeele õppimine |
Springiga peaks saama täitsa constructor injectionit ka teha imo.
Ise olen typescripti kasutanud poolteist aastat 0.8 versiooni peal kus on natuke bugisid sees aga põhiliselt siis intellisensi vi ... |
teema: Uue programmeerimiskeele õppimine |
YberCyrus
vastuseid: 14
vaadatud: 6335
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 14.07.2014 22:47:34 pealkiri: Uue programmeerimiskeele õppimine |
| Pole küll ammu enam Javat tõsiselt kirjutanud aga viimati vaatasin siis Spring 3est alates on täitsa korralik annotation support ka DIle, niiet ei pea enam miilide kaupa XMLi vorpima. Javal on täi ... |
teema: Abi ühe küsimusega |
YberCyrus
vastuseid: 4
vaadatud: 2441
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 30.10.2013 21:25:03 pealkiri: Abi ühe küsimusega |
| 128 võid ka byte sisse mahutada, ainult, et mitte Javas kuna Javas pole unsigned andmetüüpe aga kui oleks siis saaksid ka vajadusel 0-255 vahemiku tekitada. |
teema: telnetiga ühendumine ja käskude saatmine üle http |
YberCyrus
vastuseid: 11
vaadatud: 2992
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 05.10.2013 09:44:34 pealkiri: telnetiga ühendumine ja käskude saatmine üle http |
| JSist otse telneti connectida on tsipa keeruline, kuigi HTML5 pakub websocketi supporti. Probleem selles, et server peab ka oskama websocket protokolli mida telnet ei oska. Leidsin ühe huvitava webso ... |
teema: Krüpteeringus viga ... vist? |
YberCyrus
vastuseid: 14
vaadatud: 3103
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 26.09.2013 11:53:00 pealkiri: Krüpteeringus viga ... vist? |
| Natuke hashingule lisaks, et kui security huvitab siis tänapäeval MD5 ja SHA erinevad variandid ilma korraliku saltimiseta on suht nõrgad, kuna korralikud rainbow tabelid eksiteerivad, ilma et peak ... |
teema: Programmeerimine |
YberCyrus
vastuseid: 16
vaadatud: 5501
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.09.2013 11:42:30 pealkiri: Programmeerimine |
| Võid natuke uurida ka Stanfordi online loenguid: http://see.stanford.edu/see/courses.aspx. See CS106A peaks olema täitsa algajatele Java baasil. |
teema: ASPi localhosti seadistamise probleem |
YberCyrus
vastuseid: 10
vaadatud: 2432
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.05.2013 20:33:51 pealkiri: ASPi localhosti seadistamise probleem |
Visual Studio vastandiks võiks vast tuua Oracle'i arendatava NetBeansi.
Tõin esile Eclipse kuna see tundub rohkem mainstream olevat. Kasutan ise ka NetBeanis aegajalt, kuid see asi muutub jubedal ... |
teema: ASPi localhosti seadistamise probleem |
YberCyrus
vastuseid: 10
vaadatud: 2432
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.05.2013 20:05:43 pealkiri: ASPi localhosti seadistamise probleem |
, C# ja Java ju suht sarnased?
C# oma algusaegadel kopeeris Javat suht korralikult aga jättis teatud Java vead implementeerimata (ei kasuta checked exceptioneid, has true generics, ehk puudub type ... |
teema: ASPi localhosti seadistamise probleem |
YberCyrus
vastuseid: 10
vaadatud: 2432
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 12.05.2013 09:50:27 pealkiri: ASPi localhosti seadistamise probleem |
Vaata IISi settingutes sellisesse kohta nagu Request Filtering. Mime types on siis tähtis kui sa üritad midagi downloadida, praegu aga sa üritad lehte serveerida.
Aga siinkohal tahaks ära maini ... |
teema: Mida Õppida? |
YberCyrus
vastuseid: 24
vaadatud: 10793
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 12.05.2013 09:30:07 pealkiri: Mida Õppida? |
| Tahad enterprise maailmas läbi lüüa? Selpuhul soovitan vaadata .NET (C#) ja Java poole. Kui veebiarendust tahad proovida siis .NETiga on kergem alustada näiteks ASP.NET MVC4 frameworkiga, saad sam ... |
teema: teeme kamba peale oma mängu!! |
YberCyrus
vastuseid: 384
vaadatud: 105964
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 30.04.2013 17:26:55 pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!! |
| Kuna täna oli veidi aega ja kunagi sai ostetud Game Maker Studio HTML5 edition siis tekkis tahtmine natuke testida particle efektide performancet HTML5s. Täitsa toimivad kuid kõiki featuure kasutad ... |
teema: Java GUI |
YberCyrus
vastuseid: 2
vaadatud: 2085
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 28.04.2013 14:02:02 pealkiri: Re: Java GUI |
Terv,
Kas on olemas selline programm vms mis laseks java GUI genereerida. Ma mõtlen, et saaks nagu kujundada käsitsi ja see ilmuks koodina vms?
Tänud
Netbeansil on built-in Swing GUI d ... |
teema: Age of Empires II HD |
YberCyrus
vastuseid: 107
vaadatud: 40770
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2013 09:40:59 pealkiri: Age of Empires II HD |
| Imo peaks Garenal juba päris ammu olema AoE 1 ja 2 multiplayer support. |
teema: Paluks abi veebimängu tegemisel |
YberCyrus
vastuseid: 39
vaadatud: 13333
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 09.02.2013 09:54:53 pealkiri: Paluks abi veebimängu tegemisel |
, olematu on struktuur vaid siis, kui sa ise sellise olematu struktuuriga asja kirjutad.
Muidugi saab kirjutada kind of OOP style struktureeritud koodi ka standard Javascriptiga kuid mitmekümne tu ... |
teema: Paluks abi veebimängu tegemisel |
YberCyrus
vastuseid: 39
vaadatud: 13333
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 08.02.2013 13:56:21 pealkiri: Paluks abi veebimängu tegemisel |
| Kuna nodeJSi puhul oleks vaja kirjutada suurtes kogustes javascripti (samas ka PHP+ajax puhul) ja teades kui olematu struktuuriga javascript on siis OOP style kirjutamise jaoks ja ka, et oleks võimal ... |
teema: SQL kirjutamine ja lugemine, ASP.NET ja C# |
YberCyrus
vastuseid: 5
vaadatud: 1817
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 13.01.2013 10:33:59 pealkiri: SQL kirjutamine ja lugemine, ASP.NET ja C# |
Hmm, LINQ to SQLi ma olen isegi mingiaeg kasutanud. Ei mäleta sellest küll väga midagi, kuid vaatan, üritan meelde tuletada
LINQ to SQL on üpris surnud värk, EF supersedeb seda ja töötab ... |
teema: SQL kirjutamine ja lugemine, ASP.NET ja C# |
YberCyrus
vastuseid: 5
vaadatud: 1817
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 12.01.2013 22:33:56 pealkiri: SQL kirjutamine ja lugemine, ASP.NET ja C# |
| Ära sina muretse kuhu faili su andmed jõuavad vaid otsi omale vastav SQLi connector. Kuna mainisid .mdf faili siis eeldan, et kasutad MSSQLi, seega sul pole vaja midagi juurde tõmmata. Sul mitu võ ... |
teema: MySql query |
YberCyrus
vastuseid: 17
vaadatud: 5861
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 12.01.2013 17:16:41 pealkiri: MySql query |
Said must täiesti valesti aru.
Probleemiks on see, et inimesed ei oska kasutada andmebaase ja seetõttu topitakse äriloogika javasse/php'sse/.neti jne ... Sageli peitutakse põhjenduste taha na ... |
teema: MySql query |
YberCyrus
vastuseid: 17
vaadatud: 5861
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 11.01.2013 21:39:16 pealkiri: MySql query |
| Nõustun serki statemendiga, et äriloogika viimine SQLi pole väga hea idee. Sellist lähenemist võib näha finants sektoris (tõenäoliselt vanemad rakendused) kus äriloogika muutub päevast päev ... |
teema: ASP.NET C# veebi mäng, väärtuste probleemid. |
YberCyrus
vastuseid: 11
vaadatud: 2013
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 03.01.2013 09:30:46 pealkiri: ASP.NET C# veebi mäng, väärtuste probleemid. |
Mis asi see täpsemalt on?
Mida see mulle progamisel juurde annab?
Kasutab MVC patternit ehk sa ei pea kasutama Webformse. Kasutad tavalisi HTML elemente või siis HTML helpereid mis generee ... |
teema: Teised progemise foorumid/lehed |
YberCyrus
vastuseid: 65
vaadatud: 135386
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 31.12.2012 19:52:10 pealkiri: Teised progemise foorumid/lehed |
| http://www.pluralsight.com/training küll tasuline sait aga selle eest on väga head video materjalid. Lõviosa contenti on Microsofti maailmast. Niiet arendajatele kes tahavad näiteks alustust teha ... |
teema: Teised progemise foorumid/lehed |
YberCyrus
vastuseid: 65
vaadatud: 135386
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 31.12.2012 12:55:26 pealkiri: Teised progemise foorumid/lehed |
| http://www.pluralsight.com/training küll tasuline sait aga selle eest on väga head video materjalid. Lõviosa contenti on Microsofti maailmast. Niiet arendajatele kes tahavad näiteks alustust teha ... |
teema: WSDL -> klient Rubys või mujal |
YberCyrus
vastuseid: 4
vaadatud: 1316
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 16.12.2012 20:09:22 pealkiri: WSDL -> klient Rubys või mujal |
| Kui sa juba Javas serveriga hakkama said siis kirjuta klient ehk C#s? Kuna keeled on üsna sarnased siis ei tohiks erilist probleemi tekkida. Pealegi on C#s proxy klasside genereerimine Visual Studiog ... |
teema: HTA asendus linuxis? |
YberCyrus
vastuseid: 6
vaadatud: 1532
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 18.11.2012 17:41:36 pealkiri: HTA asendus linuxis? |
Pane oma linuxile veebiserver püsti ja tee PHP skript, mis suudab käske täita. system() abil vist. Ja siis läbi ajaxi saad suhelda JavaScriptist.
Või siis tõmba see C# lahendus ja moditifitseer ... |
teema: Algajate küsimused javascripti kohta |
YberCyrus
vastuseid: 2
vaadatud: 857
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 06.10.2012 21:02:30 pealkiri: Algajate küsimused javascripti kohta |
| Teine tsükli tingimus vaja ümber keerata: for (var i=10; i>0; i=i-1) |
teema: JQ, JS hiire liigutamine |
YberCyrus
vastuseid: 4
vaadatud: 1463
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 29.09.2012 19:15:12 pealkiri: JQ, JS hiire liigutamine |
See oleks ikka küll eriti hull, kui suva veebileht saaks hakata hiirt liigutama
Pole küll päris kindel kas Java security manager lubab seda Appletites aga Javas on http://docs.oracle.com/j ... |
teema: Kas tasuks hakata õppima midagi? |
YberCyrus
vastuseid: 52
vaadatud: 9581
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 09.09.2012 11:15:01 pealkiri: Kas tasuks hakata õppima midagi? |
| Java pole halb valik tööturu mõttes.. aga algõppeks on ta küll üks paganama tüütu keel tegelikult. Boilerplate'i on HelloWorld-is selgelt liiga palju ja selle kohta ju alguses öeldakse, et "n ... |
teema: Kas tasuks hakata õppima midagi? |
YberCyrus
vastuseid: 52
vaadatud: 9581
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 09.09.2012 10:27:12 pealkiri: Kas tasuks hakata õppima midagi? |
| Kui kursust ei taha võtta siis seal http://see.stanford.edu/see/courseinfo.aspx?coll=824a47e1-135f-4508-a5aa-866adcae1111 on online lecture algajatele, kasutab Javat (mis pole üldse halb valik arves ... |
teema: teeme kamba peale oma mängu!! |
YberCyrus
vastuseid: 384
vaadatud: 105964
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 24.08.2012 20:25:42 pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!! |
| Algaja võib proovida sellist asja nagu Game Maker (eriti kui tegu on 2Dga). Seal on juba enamus vajaliku ära implementeeritud (screen buffering, sprites and animation handling, collision detection, ... |
teema: Raamatud/WWW: Suure infobaasi administreerimispaneeli arhitektuur |
YberCyrus
vastuseid: 38
vaadatud: 7760
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 27.05.2012 17:17:17 pealkiri: Raamatud/WWW: Suure infobaasi administreerimispaneeli arhitektuur |
| See mida sa rääkisid objektide fetchimise kohta tundub by default Javas Hibernatega kaasa olevat ja tõenäoliselt ka .NETis NHibernatel (pole seda ise näppinud). Lazy loading on by default alates ... |
teema: Raamatud/WWW: Suure infobaasi administreerimispaneeli arhitektuur |
YberCyrus
vastuseid: 38
vaadatud: 7760
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 18.05.2012 22:48:40 pealkiri: Raamatud/WWW: Suure infobaasi administreerimispaneeli arhitektuur |
| Ma küsin pigem nii, et kellele on soft suunatud? Proff või tavakasutaja? Totaalselt teine lähenemine. Profitarkvara loomiseks pead väga hästi tundma DBAde ja sys adminnide igapäeva tööd, raama ... |
teema: Raamatud/WWW: Suure infobaasi administreerimispaneeli arhitektuur |
YberCyrus
vastuseid: 38
vaadatud: 7760
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 18.05.2012 17:44:50 pealkiri: Raamatud/WWW: Suure infobaasi administreerimispaneeli arhitektuur |
| Pole küll päris see vastus mida sa otsid aga kui ma midagi sellist ehitama peaks siis ma ehitaks Javas järgmiste frameworkide peale Spring+Hibernate+ZK ja Tomcati app serveri peale jooksma. Kui vä ... |
teema: Diablo III |
YberCyrus
vastuseid: 14750
vaadatud: 2547691
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.05.2012 22:29:37 pealkiri: Diablo III |
, 2001 teatas Bliz, et töö D3 on alanud. Wiki aitab...
Kas see asi mitte enamvähem nii ei olnud, et vahepeal saadeti dev team laiali ning hakati otsast peale. Laiali saadetud tüübid tegid Runic ... |
teema: C# ja andmebaas |
YberCyrus
vastuseid: 3
vaadatud: 1319
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 16.04.2012 20:24:00 pealkiri: C# ja andmebaas |
| Siinkohal aitaks sind sihuke framework nagu NHibernate (.NETi implementatsioon Java Hibernatest) millel on olemas second level cache, ehk siis kui juba kord on andmeid küsitud ja need on cachitud sii ... |
teema: Java ja HSQL |
YberCyrus
vastuseid: 21
vaadatud: 3366
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 14.03.2012 09:37:09 pealkiri: Java ja HSQL |
| Lihtsalt huvipärast küsin, ega see töö pole seotud teatud firma proovitööna? Väga tuttav kirjeldus on vähemalt. Socketite kohapealt peaksid mingi basic asja valmis saama täiesti http://docs.o ... |
teema: Java threadidevaheline suhtlemine |
YberCyrus
vastuseid: 10
vaadatud: 2045
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 19.02.2012 15:54:25 pealkiri: Java threadidevaheline suhtlemine |
| Alati ei pea sünkroniseerima thread safety jaoks. Javal on olemas concurrent package, seal leidub igasugu kasuliku kraami. Muutujate syncimise võid asendada näiteks atomic variablitega http://docs. ... |
teema: Java threadidevaheline suhtlemine |
YberCyrus
vastuseid: 10
vaadatud: 2045
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 15.02.2012 13:43:45 pealkiri: Java threadidevaheline suhtlemine |
| Alati ei pea sünkroniseerima thread safety jaoks. Javal on olemas concurrent package, seal leidub igasugu kasuliku kraami. Muutujate syncimise võid asendada näiteks atomic variablitega http://docs. ... |
teema: DotA 2 |
YberCyrus
vastuseid: 1792
vaadatud: 401497
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2012 21:50:57 pealkiri: DotA 2 |
| Üks #tlnet-dota adminnidest jagab veidike keysid. Info seal: http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=309479. Kes tõesti keyd tahab võib oma õnne seal proovida. |
teema: Programeerimis programmid? |
YberCyrus
vastuseid: 34
vaadatud: 9423
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 31.01.2012 09:23:16 pealkiri: Programeerimis programmid? |
| Notepad tuleb üsna kiirelt ära unustada, sest sellega ei saa normaalselt UTF-8 kodeeringus faile teha. Notepad kipub faili algusesse nähtamatu BOM märgendi panema, kuid siis on hiljem suur peavalu ... |
teema: DotA 2 |
YberCyrus
vastuseid: 1792
vaadatud: 401497
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.01.2012 16:30:18 pealkiri: DotA 2 |
MIs see point on? Otsida seltskonda kellega mängida?
No üldiselt on jah IHd mõeldud mängimaks omaette seltskonnas. Praegusel juhul on see IH public. IHdes tavaliselt on ka omad reeglid ja kui nei ... |
teema: DotA 2 |
YberCyrus
vastuseid: 1792
vaadatud: 401497
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.01.2012 15:58:36 pealkiri: DotA 2 |
| Kui kedagi inhouse teema huvitab siis andsin oma boti TeamLiquid dota kanalile. Alates launchist saati on päris korralikult mänge toimunud, praktiliselt 24/7 kuna kui EU magab lasevad US vennad edas ... |
teema: Battlefield 3 |
YberCyrus
vastuseid: 26152
vaadatud: 3485084
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2011 22:41:27 pealkiri: Battlefield 3 |
| Ega nad siis vast meelega seda maintenancet ei tee. Probably mingi master login server neil crashib loadi tõttu ja siis vaja kiri üles panna, et nad on asjast teadlikud. |
teema: DotA 2 |
YberCyrus
vastuseid: 1792
vaadatud: 401497
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2011 15:07:00 pealkiri: DotA 2 |
Väike vihje kuidas saada endale KEYd (mitte invite)
1) Lähed MIRcu ja joinid #dota2
2) Vaatad kas seal on sees kasutaja nimega "Ro-Coco" (välismaalane)
3) Kui ta parasjagu aktiivne chattija on ... |
| |