Avaleht
otsing leidis 278 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Miccer
YRO

vastuseid: 1600
vaadatud: 166343

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2012 19:19:29   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Kaup käes, kõik korras! Aitäh!
  teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu
YRO

vastuseid: 3397
vaadatud: 1004107

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.04.2011 22:22:45   pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu
Kas härrased on tutvunud hiinlaste toodetud DIY [url=http://en.hifidiy.net/]kaubaga? Võibolla leiab selle hulgast sobivaid meediamängija/DAC-i toorikuid.
  teema: Heli summutamine? Subwoofer ei meeldi alumistele naabritele
YRO

vastuseid: 126
vaadatud: 46893

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.03.2011 15:28:38   pealkiri: Heli summutamine? Subwoofer ei meeldi alumistele naabritele
sohvaväristaja on tõesti nali, isiklikult jätaks sellise asja pigem üldse ära. ja minumeelest toimivad need väristajad (või vähemalt osad neist) mingi omaloomingulise simuleeritud "signaali" p ...
  teema: Heli summutamine? Subwoofer ei meeldi alumistele naabritele
YRO

vastuseid: 126
vaadatud: 46893

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.03.2011 16:40:33   pealkiri: Heli summutamine? Subwoofer ei meeldi alumistele naabritele
[url=http://www.audioholics.com/education/loudspeaker-basics/speaker-spikes-and-cones-2013-what2019s-the-point]Piikidest
  teema: Heli summutamine? Subwoofer ei meeldi alumistele naabritele
YRO

vastuseid: 126
vaadatud: 46893

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.03.2011 17:19:51   pealkiri: Heli summutamine? Subwoofer ei meeldi alumistele naabritele
Liiv on suht-koht ideaalne variant aga üsna tuntava efekti annab ka vähe paksem vaip. Efekti omab iga asi mis võnkeid summutab.
Millest nüüd jutt käib? Vaip summutub/vähendab peegeldusi olulis ...
  teema: Wireless mikrofon
YRO

vastuseid: 6
vaadatud: 3345

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.03.2011 14:49:33   pealkiri: Wireless mikrofon
Tüüp on ise ka siin icon_wink.gif
Petsi pakutud lahendus on mõistlik: RCA-pikendus lauapuldini, sealt peenike mikrikaabel mööda klapijuhet üles ning siis mingi traadist/plastikust konstruktsioon, kuhu ka ...
  teema: Heli summutamine? Subwoofer ei meeldi alumistele naabritele
YRO

vastuseid: 126
vaadatud: 46893

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.03.2011 02:47:09   pealkiri: Heli summutamine? Subwoofer ei meeldi alumistele naabritele
kusjuures, võrdlemisi mõistliku woofri saaks sellest asjast ligikaudu poole suurema kasti ja tükimaad madalama tuuningsagedusega icon_wink.gif mängiks ära suuremalt jaolt kogu erineva muusika sagedused ...
  teema: Heli summutamine? Subwoofer ei meeldi alumistele naabritele
YRO

vastuseid: 126
vaadatud: 46893

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 20.03.2011 12:21:21   pealkiri: Heli summutamine? Subwoofer ei meeldi alumistele naabritele
Natuke lugemist [url=http://www.audioholics.com/education/loudspeaker-basics/speaker-spikes-and-cones-2013-what2019s-the-point]piikide efektist.
  teema: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
YRO

vastuseid: 110
vaadatud: 27223

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.03.2011 16:37:27   pealkiri: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
dB osas on sul õigus jah icon_redface.gif , ma ju muutsin näidatavat vahemikku ning üks jaotis on tõesti 0,5dB. Maitse asi, kas parem bass on madalam ja kontrollitum bass või suurema helirõhuga bass. Aut ...
  teema: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
YRO

vastuseid: 110
vaadatud: 27223

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.03.2011 16:18:09   pealkiri: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
Ma ei tea, kuidas sina graafikuid loed, kuid mina näen, et 40-55Hz sagedusvahemikus on uue ja sissemängitud elemendi vahe ~1dB. Valjuhääldite parameetrid on liikunud lähemale tehaseparameetritele ...
  teema: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
YRO

vastuseid: 110
vaadatud: 27223

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.03.2011 15:15:04   pealkiri: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
AGA wtf? Mis seos on sellel kõlarite sissemängimise kuuldavate efektidega?
Praktik Vikash Chauhan'i Audaxi AP100Z0 elemendi http://www.upload.ee/thumb/1190378/audax_ap100z0.jpg
  teema: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
YRO

vastuseid: 110
vaadatud: 27223

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.03.2011 19:20:57   pealkiri: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
Selliste väljaütlemiste tõttu ma ei soovigi vestluste astuda usufanaatikutega.

+-1,5dB 55-18000Hz silumata graafik. Kõrgsagedushääldi summutustakisti muutus 0,3 oomi (3oomi ja 3,3 oomi takist ...
  teema: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
YRO

vastuseid: 110
vaadatud: 27223

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.03.2011 18:51:42   pealkiri: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
Tee siis ka pimeteste teiste inimestega.
Mul ei ole tarvidust kellelegi midagi tõestada. Aga reaalelus on tulnud ka ette, et klient soovib filtrihäälestamise juures olla ja seda saab võtta ka pim ...
  teema: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
YRO

vastuseid: 110
vaadatud: 27223

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.03.2011 16:52:16   pealkiri: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
Loe-loe. Mina simuleerin, mõõdan ja kuulan.
  teema: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
YRO

vastuseid: 110
vaadatud: 27223

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.03.2011 14:17:25   pealkiri: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
Ma olen üldiselt vältinud kahe usukogukonna vestlustesse laskumast, aga siin kohal teen ühe ja ainukese posti.

Minu kogemus näitab, et osadel (bassi)valjuhäälditel on sissemängimise efekt t ...
  teema: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
YRO

vastuseid: 110
vaadatud: 27223

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.01.2011 00:55:33   pealkiri: Soovitage lugusid helisüsteemi testimiseks
Mina Dire Straitsi helisüsteemi hindamiseks ei soovita, sest see kõlab hästi ükskõik, mis süsteemis. Väga raske on midagi välja kuulata. Pigem proovi aeglasema muusika jaoks näiteks Diana Kra ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
YRO

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876368

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.12.2010 00:18:54   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Küsisin abi jah deklaratsiooni täitmisel, aga see mure on nüüd murtud.
  teema: Paypal & eBay üldteema
YRO

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876368

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.12.2010 12:41:58   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
...
Mure murtud.
  teema: Nokia C5
YRO

vastuseid: 81
vaadatud: 30970

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.06.2010 01:37:27   pealkiri: Nokia C5
Suurima operaatori juurest, kuigi need hinnavahed on vist suht väiksed.

/edit
Avastasin ühe tõsise puudujäägi ka - sleep mode või standby kell puudub või ma ei oska seda sisse lülitada. T ...
  teema: Nokia C5
YRO

vastuseid: 81
vaadatud: 30970

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.06.2010 22:07:32   pealkiri: Nokia C5
Tõin ühe poest ära. Tundub kiire ja koostekvaliteet on parem kui E51-l. GPS töötab edukalt, nupud mõnusalt suured, ekraani lahutus suurepärane, pildistades pidin välguga inimesed surnuks ehmat ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
YRO

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876368

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.04.2010 18:09:50   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kui tohib küsida, siis mis tehnikaga tegu? Vooluvõrgust töötavad asjad on vähe teise pinge peal.
  teema: Kommenteerimine: Markxy10
YRO

vastuseid: 10
vaadatud: 6189

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2010 22:34:01   pealkiri: Kommenteerimine: Markxy10
Kaup korralik, asjalik mees! thumbs_up.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
YRO

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876368

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.02.2010 15:04:49   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Viimase kirja kohta netist - [url=http://translate.google.ee/translate?js=y&prev=_t&hl=et&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.taringa.net%2Fposts%2Fnoticias%2F3036820%2 ...
  teema: kuidas micrile effecte külgepookida?
YRO

vastuseid: 7
vaadatud: 2776

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.02.2010 21:38:52   pealkiri: kuidas micrile effecte külgepookida?
/OT Eestikeelne tõlge teemale: Kuidas mikrofonile efekte külge pookida?
  teema: Võimusus P.M.P.O??
YRO

vastuseid: 36
vaadatud: 9955

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.01.2010 17:29:21   pealkiri: Võimusus P.M.P.O??
Kaalu ja mõõtmeid on ka üsna raske bluffida.
  teema: Võimusus P.M.P.O??
YRO

vastuseid: 36
vaadatud: 9955

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.01.2010 11:23:18   pealkiri: Võimusus P.M.P.O??
Kõlari puhul pigem tähtsam tundlikkus.
Viitsid seletada? icon_rolleyes.gif
3dB helirõhu tõusuks on vaja ligikaudu 2 korda rohkem võimu.
Ehk näiteks:
1W-94dB
2W-97dB
4W-100dB
8W-103dB
16W-106dB
32W ...
  teema: Võimusus P.M.P.O??
YRO

vastuseid: 36
vaadatud: 9955

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.01.2010 12:51:37   pealkiri: Võimusus P.M.P.O??
Kas muusikakeskusel vooluvõrgust tarbitavat võimsust pole peale kirjutatud? Sellest tuletades saad tõneäoliselt täpsema tulemuse.
  teema: Paypal & eBay üldteema
YRO

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876368

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.01.2010 12:41:55   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
ega minagi saksa keelt oska, samas on 2 lause "Ist Versand nach Estland möglich? Wenn möglich, weiviel Versand nach Estland kostet?"
Pigem nii: "Ist der Versand nach Estland auch möglich? Wenn es ...
  teema: kõlarite voolutarve?
YRO

vastuseid: 10
vaadatud: 2845

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.01.2010 12:27:05   pealkiri: kõlarite voolutarve?
Tuleb nõustuda, et võimendi võiks olla pigem võimsam, et mängimiseks jääks piisavalt "headroom'i". Liiga lahjast võimust pole asja.
  teema: Õ:Radeon ja BsPlayer - subtiitrid mustale ribale TVs
YRO

vastuseid: 13
vaadatud: 6301

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.01.2010 01:25:28   pealkiri: Õ:Radeon ja BsPlayer - subtiitrid mustale ribale TVs
v2.50 on see funktsioon "Video tajustamine" lõike all - polnud vaja kaugelt otsida.
  teema: Paypal & eBay üldteema
YRO

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876368

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.12.2009 15:12:46   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Ja [url=http://www.youtube.com/watch?v=C3KBiNIIxU8]nii nad pakkidega käituvad icon_sad.gif
  teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu
YRO

vastuseid: 3397
vaadatud: 1004107

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.10.2009 15:47:37   pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu
Kuidas [url=http://www.kaiboerhd.com/index.asp]Kaiboer'i tooteid kommenteerite?
  teema: Portreefotograafia
YRO

vastuseid: 1581
vaadatud: 451368

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.09.2009 00:01:51   pealkiri: Portreefotograafia
Tüdrukul pole vigagi, aga esmapilgul tundub, et on junniga just maha saanud icon_biggrin.gif
  teema: aidake kõlareid paigutada
YRO

vastuseid: 5
vaadatud: 4218

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.08.2009 12:23:23   pealkiri: aidake kõlareid paigutada
Mina lahendaks kuidagi niimoodi:
http://www.upload.ee/thumb/155283/2009-08-10_114123.jpg

Vasak esikõlar tuleb sel juhul muidugi jalale asetada. Bassika asukoht selgub tõenäoliselt kuulamise kä ...
  teema: kodukino asetamine
YRO

vastuseid: 3
vaadatud: 1661

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.08.2009 11:47:44   pealkiri: kodukino asetamine
http://www.upload.ee/thumb/155260/2009-08-10_114128.jpg
Midagi sellist võiks olla. Tõenäoliselt saab tugitooli tahapoole nihutada ning koos sellega ka parempoolset tagakõlarit, et tekiks sümmeet ...
  teema: Portreefotograafia
YRO

vastuseid: 1581
vaadatud: 451368

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.07.2009 21:05:45   pealkiri: Portreefotograafia
Selline lihtne, paluks kriitikat !

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAIy26tWYHG0B3Av3uQZLKXFG0TU_VYN79gg1dtSvr46Mt1A-Ep9rYXTD7TEu6fM_uI8uEcirYn_jgVaEiO6dEgoAm1T1UGSzCt-zwf22llNPeDjcbCGdOBvW. ...
  teema: Telia TV
YRO

vastuseid: 59368
vaadatud: 14178649

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.07.2009 00:08:15   pealkiri: Telia TV
Pane vana kaabel taha või lase signaal üle kollase juhtme, mis peaks automaatselt alati sees olema.
  teema: Telia TV
YRO

vastuseid: 59368
vaadatud: 14178649

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2009 23:21:42   pealkiri: Telia TV
Kas digiboksi seadistuste menüüst lülitasid Y/Pb/Pr sisse?
  teema: Telia TV
YRO

vastuseid: 59368
vaadatud: 14178649

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2009 21:17:53   pealkiri: Telia TV
Kollane jääb üle, must-valge helisisendisse, punane-roheline-sinine komponentsisendisse.
  teema: Kas on mingit vahet neil kahel lausel?
YRO

vastuseid: 17
vaadatud: 10129

sõnumfoorum: Keelefoorum   postitatud: 03.07.2009 21:54:58   pealkiri: Re: Kas on mingit vahet neil kahel lausel?
String 1: "Andmeid võib koguda mujalt." ehk ka sama allika seest, aga erinevast kohast, peatükist või alalõigust
String 2: "Andmeid võib koguda muudest allikatest." ehk väljaspoolt käesolevat ...
  teema: Q: Kõlarite restaureerimine
YRO

vastuseid: 13
vaadatud: 7599

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.06.2009 23:11:50   pealkiri: Q: Kõlarite restaureerimine
Mis konkreetse kõlari ja elemendiga tegu on? Ehk leiab sel puhul paremini mingi lahenduse ning filtri ülesjoonistamisest oleks kah abi. Mul oli kunagi [url=http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/show ...
  teema: Portreefotograafia
YRO

vastuseid: 1581
vaadatud: 451368

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 29.05.2009 22:25:39   pealkiri: Portreefotograafia
Suudega võiks ka midagi järgmisel korral ette võtta - praegu jääb selline töllakas mulje.
  teema: Nokia E51
YRO

vastuseid: 1374
vaadatud: 369087

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.05.2009 15:36:46   pealkiri: Nokia E51
Krt mul oli teise versiooniga igatsorti probleeme: installimisega, aeglusega jms. Kolmas variant peedib mind siis akuga.
  teema: Nokia E51
YRO

vastuseid: 1374
vaadatud: 369087

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.05.2009 00:35:31   pealkiri: Nokia E51
Tegin oma aparaadile tarkvarauuenduse. Endise neljapäevase ooteajaga telefonist sai ühepäevase ooteajaga päts. thumbs_down.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
YRO

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876368

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.03.2009 19:32:39   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
No kui raske see ühe arve tegemine siis kirjaprogrammis on? Ja pärast veel pdf-i printida?
  teema: Microlab SOLO7C
YRO

vastuseid: 13
vaadatud: 5110

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.03.2009 17:47:44   pealkiri: Microlab SOLO7C
See on kahjuks tüüpiline "lugesin kusagilt ja seetõttu räägin edasi" jutt. Palun mõõtmistulemusi. Ma olen oma elu jooksul nii palju tarkust kogunud, et inimeste meeleelundite põhjal tehtud hin ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
YRO

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876368

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.03.2009 17:36:33   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Ei noh - tänud! Mu vanad silmad ei võtnud sellist varianti EP lehelt välja.
  teema: Paypal & eBay üldteema
YRO

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876368

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.03.2009 13:51:53   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kas keegi tegeleb aktiivselt ka pakkide saatmisega Euroopa suunal?

Paistab, et ma ei suuda iseseisvalt lahendada logistikaülesannet.

Suvaline pakk mõõtudega 50x50x25cm, 10kg Berliini. Saksama ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
YRO

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876368

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.03.2009 13:40:35   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Mõned Saksa müüjad on isegi eraldi ära märkinud, et ei saada Itaaliasse ja Nigeeriasse. icon_smile.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
YRO

vastuseid: 8858
vaadatud: 2217337

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.02.2009 01:19:22   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Kuidagi selline passipilt on. Midagi huvitavat pole.

Kas sa tead, kui suur see tegelane on? Proovi [url=http://yro.planet.ee/valik/merekoletis_02.jpg]sellisest mittepassipilt teha!
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.