Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Witcher 4
XATM092

vastuseid: 89
vaadatud: 19931

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2024 20:35:09   pealkiri: Witcher 4
Kui suurest osast jutt käib ja mis rolle nad CDPRis mängisid?
https://rebel-wolves.com/#section-team
  teema: Witcher 4
XATM092

vastuseid: 89
vaadatud: 19931

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2024 00:44:46   pealkiri: Witcher 4
Kommentaar selle video all:

https://www.upload.ee/image/17545124/Screenshot_20241222-072317_2.png
https://youtu.be/ztfgbcoxdyg?t=535
  teema: Fallout 76
XATM092

vastuseid: 462
vaadatud: 127238

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2024 19:17:56   pealkiri: Fallout 76
...The Vault Dweller felt special, felt like the weight of the future of the Vault depended on them...
Eks tema nägemus on, et kõik tahavad see special character olla aga tänapäeval kuuleb üha e ...
  teema: Witcher 4
XATM092

vastuseid: 89
vaadatud: 19931

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2024 02:32:27   pealkiri: Witcher 4
Geraltit ma ei mäleta mõõka kakluses kaotamas. icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: SeedX
XATM092

vastuseid: 91
vaadatud: 22727

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.07.2023 16:39:11   pealkiri: Kommenteerimine: SeedX
Ostis emaplaadi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Feliks65
XATM092

vastuseid: 49
vaadatud: 13174

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2023 07:06:57   pealkiri: Kommenteerimine: Feliks65
Ostis videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
XATM092

vastuseid: 587
vaadatud: 127749

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 08.06.2023 05:17:43   pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna

Siin on mõned uue e-posti teenuse eelised:

Uuendatud veebipost: Uus veebipost on saadaval nii laua- kui ka mobiilseadmetele
10 GB salvestusruumi: Enam ei pea muretsema, et teie postkast on täi ...
  teema: Kommenteerimine: yerba
XATM092

vastuseid: 1223
vaadatud: 187408

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2023 09:51:54   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Ostsin videokaardi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: margusten
XATM092

vastuseid: 14
vaadatud: 6101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2022 12:28:27   pealkiri: Kommenteerimine: margusten
Ostis videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
XATM092

vastuseid: 553
vaadatud: 81701

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2022 02:27:57   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Ostis emaplaadi. thumbs_up.gif
  teema: Heade hindade teema
XATM092

vastuseid: 4893
vaadatud: 1271751

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2021 11:20:49   pealkiri: Heade hindade teema
See vist ka hea diil Controlile

https://gaming.amazon.com/loot/control?ingress=amzn&pageContext=38be2e64-d255-2a24-b1b5-d8a990f899de&ref_=SM_CUE01F_P1_CRWN
  teema: Kommenteerimine: aivar300
XATM092

vastuseid: 8
vaadatud: 2023

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2021 21:29:53   pealkiri: Kommenteerimine: aivar300
Ostis videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: KurtA
XATM092

vastuseid: 40
vaadatud: 8507

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2021 08:34:37   pealkiri: Kommenteerimine: KurtA
Ostsin nutitelefoni. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: LasMet
XATM092

vastuseid: 1
vaadatud: 1010

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2021 08:33:05   pealkiri: Kommenteerimine: LasMet
Ostis tahvli thumbs_up.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
XATM092

vastuseid: 15984
vaadatud: 3379785

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.02.2020 20:52:46   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
...Intel+Nvidia 90W combo thumbs_up.gif
Milline combo?
  teema: Kommenteerimine: raunokr
XATM092

vastuseid: 79
vaadatud: 27840

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2020 22:56:45   pealkiri: Kommenteerimine: raunokr
Ostis arvuti
  teema: Kommenteerimine: yerba
XATM092

vastuseid: 1223
vaadatud: 187408

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2019 18:53:13   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Ostsin videokaardi ja toiteploki. Aus ja kiire tehing. thumbs_up.gif
  teema: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda
XATM092

vastuseid: 16
vaadatud: 4945

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 06.12.2019 21:31:33   pealkiri: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda
Igal suhtluskeskkonnal on õigus kehtestada omad reeglid ja kasutajatel vabadus seda suhtluskanalit mitte kasutada.

Aga nende reeglitega ongi see mure, et miski ei ajenda kiusajat neid järgima. Ki ...
  teema: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda
XATM092

vastuseid: 16
vaadatud: 4945

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 06.12.2019 08:10:44   pealkiri: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda
https://www.teeviit.ee/kuidas-kuberkiusamist-ara-tunda/
  teema: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda
XATM092

vastuseid: 16
vaadatud: 4945

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 05.12.2019 20:08:26   pealkiri: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda
Küberkiusamine on igasugune ebameeldiv suhtlus veebikeskkonnas
See on tühi väide. "Ebameeldiv" pole mingi universaalne termin. Pooled HVF teemad on siis küberkiusamist täis.

Kontekstist välj ...
  teema: Kommenteerimine: artur987
XATM092

vastuseid: 113
vaadatud: 28072

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2019 06:58:54   pealkiri: Kommenteerimine: artur987
Müüs mulle videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: nenenex1
XATM092

vastuseid: 0
vaadatud: 865

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2019 15:21:07   pealkiri: Kommenteerimine: nenenex1
Müüsin talle telefoni thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: yerba
XATM092

vastuseid: 1223
vaadatud: 187408

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2019 00:09:15   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Videokaart thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Muhkel
XATM092

vastuseid: 38
vaadatud: 15997

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2019 09:32:12   pealkiri: Kommenteerimine: Muhkel
Ostis arvuti. Tuli ise järgi. 5+
  teema: Kommenteerimine: antti22
XATM092

vastuseid: 26
vaadatud: 10574

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.01.2019 01:30:41   pealkiri: Kommenteerimine: antti22
Ostis arvuti. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Battlefield V
XATM092

vastuseid: 1996
vaadatud: 417511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2018 22:04:38   pealkiri: Battlefield V
Kui teha WW2 teemaline mäng, üritades reprodutseerida ajastutruud õhustikku, relvastust, varustust, tehnikat, siis oleks loogiline kui ka karakterite osas jätkatakse samamoodi, mitte ei tehta kumm ...
  teema: Battlefield V
XATM092

vastuseid: 1996
vaadatud: 417511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2018 21:22:24   pealkiri: Battlefield V
Millistes "teistes mängudes"? Mul ei meenu ühtegi eelnevat battlefieldi kus naiskarakter sees oleks. Hardline'is oleks need olnud isegi võimalikud kuna pätid võivad olla mõlemast soost.

Põhj ...
  teema: Battlefield V
XATM092

vastuseid: 1996
vaadatud: 417511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2018 21:10:39   pealkiri: Battlefield V
Sa ju mõtled selle pardi ise välja. Miks ei või sõjamängus naised olla? Kas see on mingi seadus? Põhjenda! Teistes mängudes on ok kui naised sõdivad aga Battlefieldis mitte? Ma ei mõista seda ...
  teema: Battlefield V
XATM092

vastuseid: 1996
vaadatud: 417511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2018 20:59:06   pealkiri: Battlefield V
Et järele saab teha kaarte-keskkondi, relvi aga osalevate karakterite loomutruudus miskipärast ei ole oluline? Äkki paneks siis Neandertaallased omavahel WW2's sõda pidama või teeks väikse Alien ...
  teema: Battlefield V
XATM092

vastuseid: 1996
vaadatud: 417511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2018 20:45:04   pealkiri: Battlefield V

Väga armas vandenõu aga siin ei ole ühtegi mittesobivat killukest. Battlefield on kõigest videomäng. Paljudes teistes mängudes on naiskaraktereid nii juhtivates kui kõrvalistes rollides aga B ...
  teema: Battlefield V
XATM092

vastuseid: 1996
vaadatud: 417511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2018 18:14:04   pealkiri: Battlefield V
Kus teil see SJW on? See mutt nagu ei ütle ka suurt midagi seal treileris.. Teistes mängudes naiskarakterid on siis pole mingit probleemi aga kui BF'i julgetakse mõni sisse tuua siis on suur kisa l ...
  teema: Fallout 76
XATM092

vastuseid: 462
vaadatud: 127238

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.05.2018 22:27:32   pealkiri: Fallout 76
Co-op võimalus võiks külla olla. Asendad lollid AI kaaslased päris inimesega näiteks. icon_lol.gif
  teema: Battlefield V
XATM092

vastuseid: 1996
vaadatud: 417511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.05.2018 21:16:49   pealkiri: Battlefield V
Kus teil see SJW on? See mutt nagu ei ütle ka suurt midagi seal treileris.. Teistes mängudes naiskarakterid on siis pole mingit probleemi aga kui BF'i julgetakse mõni sisse tuua siis on suur kisa l ...
  teema: Grand Theft Auto V
XATM092

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816270

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.06.2017 19:31:55   pealkiri: Grand Theft Auto V
Mingid vaesed olete w? icon_lol.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
XATM092

vastuseid: 15984
vaadatud: 3379785

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.03.2017 01:22:31   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
https://community.amd.com/community/gaming/blog/2017/03/13/amd-ryzen-community-update?sf62107357=1
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
XATM092

vastuseid: 15984
vaadatud: 3379785

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.03.2017 14:08:11   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
https://www.pcper.com/reviews/Processors/AMD-Ryzen-and-Windows-10-Scheduler-No-Silver-Bullet
  teema: Kommenteerimine: riotks
XATM092

vastuseid: 80
vaadatud: 19040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2017 00:42:42   pealkiri: Kommenteerimine: riotks
Ostsin hiire ja klaviatuuri. thumbs_up.gif
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
XATM092

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477754

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.01.2017 19:20:06   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
icon_neutral.gif
https://www.upload.ee/image/6509987/30.jpg
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
XATM092

vastuseid: 4699
vaadatud: 833545

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2016 15:22:01   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Ega juhuslikult Windows N variant ei ole? See näitab ka seda errorit kui Media Feature Pack installitud pole.
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
XATM092

vastuseid: 4699
vaadatud: 833545

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2016 16:38:47   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Kui üle selle minna (sisemine vsync välja lülida), siis läheb füüsikamootor ikka lolliks nagu vanal?
Arvatavasti läheb. Nii palju nad vaevalt seda mootorit tuunisid, et seda häda vältida. Sk ...
  teema: Kommenteerimine: mega_w
XATM092

vastuseid: 21
vaadatud: 8910

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2016 17:52:12   pealkiri: Kommenteerimine: mega_w
Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Grand Theft Auto V
XATM092

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816270

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.07.2016 17:09:14   pealkiri: Grand Theft Auto V
Keegi Pac Standardit, Headhunterit või midagi muud soovib farmida?
https://socialclub.rockstargames.com/member/rogan.kayle/
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
XATM092

vastuseid: 2128
vaadatud: 914427

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.05.2016 16:17:13   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
[url=http://store.steampowered.com/agecheck/app/348020/]Bloodbath Kavkaz L4TMA-2VWQB-IXK9E
[url=http://store.steampowered.com/app/253880/]Earth 2150: Lost Souls G2QCG-QT6XL-HXNX4
[url=http://store.s ...
  teema: Grand Theft Auto V
XATM092

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816270

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2016 20:39:00   pealkiri: Grand Theft Auto V
https://support.microsoft.com/en-us/kb/3073930
  teema: Grand Theft Auto V
XATM092

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816270

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2016 00:20:13   pealkiri: Grand Theft Auto V
Mängin ka puldiga ja peale selle uuenduse installi jäi mäng loading screenile toppama. Kui enne mängu käivitamist pult lahti ühendada siis asi töötab.
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
XATM092

vastuseid: 2588
vaadatud: 683983

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.02.2016 15:40:34   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Keegi PS3 peal mängib veel? Tahaks heistid õiges järjekorras ära teha aga randomitega on see pea võimatu.. icon_mad.gif
  teema: Pakirobotid võivad peagi saada tänavatel tavaliseks
XATM092

vastuseid: 27
vaadatud: 7696

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 18.02.2016 14:02:07   pealkiri: Pakirobotid võivad peagi saada tänavatel tavaliseks
Ilmselt see tehakse nii lollikindlaks ja turvaliseks robotiks, et seda ei ole lihtsalt mõtet varastada.
https://www.qinetiq-na.com/wp-content/uploads/2011/12/img_maars.jpg
  teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
XATM092

vastuseid: 1130
vaadatud: 357986

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.01.2016 19:37:01   pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
Kas tänapäeval mõni kohalik ka neid lasereid müüb? Kunagi oli mingi konsoolipood vms aga enam vist ei ole.
  teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
XATM092

vastuseid: 1130
vaadatud: 357986

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.01.2016 16:41:58   pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
Laser väsinud ilmselt. Tüüpiline PS2 probleem.
  teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
XATM092

vastuseid: 360
vaadatud: 80636

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2015 01:16:15   pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
Ostsin paar juppi talt thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.