|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Witcher 4 |
XATM092
vastuseid: 89
vaadatud: 19931
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2024 20:35:09 pealkiri: Witcher 4 |
Kui suurest osast jutt käib ja mis rolle nad CDPRis mängisid?
https://rebel-wolves.com/#section-team |
teema: Witcher 4 |
XATM092
vastuseid: 89
vaadatud: 19931
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2024 00:44:46 pealkiri: Witcher 4 |
Kommentaar selle video all:
https://www.upload.ee/image/17545124/Screenshot_20241222-072317_2.png
https://youtu.be/ztfgbcoxdyg?t=535 |
teema: Fallout 76 |
XATM092
vastuseid: 462
vaadatud: 127238
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2024 19:17:56 pealkiri: Fallout 76 |
...The Vault Dweller felt special, felt like the weight of the future of the Vault depended on them...
Eks tema nägemus on, et kõik tahavad see special character olla aga tänapäeval kuuleb üha e ... |
teema: Witcher 4 |
XATM092
vastuseid: 89
vaadatud: 19931
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2024 02:32:27 pealkiri: Witcher 4 |
Geraltit ma ei mäleta mõõka kakluses kaotamas.
|
teema: Kommenteerimine: SeedX |
XATM092
vastuseid: 91
vaadatud: 22727
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.07.2023 16:39:11 pealkiri: Kommenteerimine: SeedX |
Ostis emaplaadi  |
teema: Kommenteerimine: Feliks65 |
XATM092
vastuseid: 49
vaadatud: 13174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2023 07:06:57 pealkiri: Kommenteerimine: Feliks65 |
Ostis videokaardi  |
teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
XATM092
vastuseid: 587
vaadatud: 127749
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.06.2023 05:17:43 pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
Siin on mõned uue e-posti teenuse eelised:
Uuendatud veebipost: Uus veebipost on saadaval nii laua- kui ka mobiilseadmetele
10 GB salvestusruumi: Enam ei pea muretsema, et teie postkast on täi ... |
teema: Kommenteerimine: yerba |
XATM092
vastuseid: 1223
vaadatud: 187408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2023 09:51:54 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Ostsin videokaardi.  |
teema: Kommenteerimine: margusten |
XATM092
vastuseid: 14
vaadatud: 6101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2022 12:28:27 pealkiri: Kommenteerimine: margusten |
Ostis videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
XATM092
vastuseid: 553
vaadatud: 81701
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2022 02:27:57 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
Ostis emaplaadi.  |
teema: Heade hindade teema |
XATM092
vastuseid: 4893
vaadatud: 1271751
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2021 11:20:49 pealkiri: Heade hindade teema |
See vist ka hea diil Controlile
https://gaming.amazon.com/loot/control?ingress=amzn&pageContext=38be2e64-d255-2a24-b1b5-d8a990f899de&ref_=SM_CUE01F_P1_CRWN |
teema: Kommenteerimine: aivar300 |
XATM092
vastuseid: 8
vaadatud: 2023
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2021 21:29:53 pealkiri: Kommenteerimine: aivar300 |
Ostis videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: KurtA |
XATM092
vastuseid: 40
vaadatud: 8507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2021 08:34:37 pealkiri: Kommenteerimine: KurtA |
Ostsin nutitelefoni.  |
teema: Kommenteerimine: LasMet |
XATM092
vastuseid: 1
vaadatud: 1010
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2021 08:33:05 pealkiri: Kommenteerimine: LasMet |
Ostis tahvli  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
XATM092
vastuseid: 15984
vaadatud: 3379785
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.02.2020 20:52:46 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
...Intel+Nvidia 90W combo
Milline combo? |
teema: Kommenteerimine: raunokr |
XATM092
vastuseid: 79
vaadatud: 27840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2020 22:56:45 pealkiri: Kommenteerimine: raunokr |
| Ostis arvuti |
teema: Kommenteerimine: yerba |
XATM092
vastuseid: 1223
vaadatud: 187408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2019 18:53:13 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Ostsin videokaardi ja toiteploki. Aus ja kiire tehing.  |
teema: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda |
XATM092
vastuseid: 16
vaadatud: 4945
|
foorum: Pressiteated postitatud: 06.12.2019 21:31:33 pealkiri: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda |
Igal suhtluskeskkonnal on õigus kehtestada omad reeglid ja kasutajatel vabadus seda suhtluskanalit mitte kasutada.
Aga nende reeglitega ongi see mure, et miski ei ajenda kiusajat neid järgima. Ki ... |
teema: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda |
XATM092
vastuseid: 16
vaadatud: 4945
|
foorum: Pressiteated postitatud: 06.12.2019 08:10:44 pealkiri: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda |
| https://www.teeviit.ee/kuidas-kuberkiusamist-ara-tunda/ |
teema: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda |
XATM092
vastuseid: 16
vaadatud: 4945
|
foorum: Pressiteated postitatud: 05.12.2019 20:08:26 pealkiri: Veebikonstaabel: küberkiusamist ei osata ära tunda |
Küberkiusamine on igasugune ebameeldiv suhtlus veebikeskkonnas
See on tühi väide. "Ebameeldiv" pole mingi universaalne termin. Pooled HVF teemad on siis küberkiusamist täis.
Kontekstist välj ... |
teema: Kommenteerimine: artur987 |
XATM092
vastuseid: 113
vaadatud: 28072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2019 06:58:54 pealkiri: Kommenteerimine: artur987 |
Müüs mulle videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: nenenex1 |
XATM092
vastuseid: 0
vaadatud: 865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2019 15:21:07 pealkiri: Kommenteerimine: nenenex1 |
Müüsin talle telefoni  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
XATM092
vastuseid: 1223
vaadatud: 187408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2019 00:09:15 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Videokaart  |
teema: Kommenteerimine: Muhkel |
XATM092
vastuseid: 38
vaadatud: 15997
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2019 09:32:12 pealkiri: Kommenteerimine: Muhkel |
| Ostis arvuti. Tuli ise järgi. 5+ |
teema: Kommenteerimine: antti22 |
XATM092
vastuseid: 26
vaadatud: 10574
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2019 01:30:41 pealkiri: Kommenteerimine: antti22 |
Ostis arvuti.  |
teema: Battlefield V |
XATM092
vastuseid: 1996
vaadatud: 417511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2018 22:04:38 pealkiri: Battlefield V |
| Kui teha WW2 teemaline mäng, üritades reprodutseerida ajastutruud õhustikku, relvastust, varustust, tehnikat, siis oleks loogiline kui ka karakterite osas jätkatakse samamoodi, mitte ei tehta kumm ... |
teema: Battlefield V |
XATM092
vastuseid: 1996
vaadatud: 417511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2018 21:22:24 pealkiri: Battlefield V |
Millistes "teistes mängudes"? Mul ei meenu ühtegi eelnevat battlefieldi kus naiskarakter sees oleks. Hardline'is oleks need olnud isegi võimalikud kuna pätid võivad olla mõlemast soost.
Põhj ... |
teema: Battlefield V |
XATM092
vastuseid: 1996
vaadatud: 417511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2018 21:10:39 pealkiri: Battlefield V |
| Sa ju mõtled selle pardi ise välja. Miks ei või sõjamängus naised olla? Kas see on mingi seadus? Põhjenda! Teistes mängudes on ok kui naised sõdivad aga Battlefieldis mitte? Ma ei mõista seda ... |
teema: Battlefield V |
XATM092
vastuseid: 1996
vaadatud: 417511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2018 20:59:06 pealkiri: Battlefield V |
| Et järele saab teha kaarte-keskkondi, relvi aga osalevate karakterite loomutruudus miskipärast ei ole oluline? Äkki paneks siis Neandertaallased omavahel WW2's sõda pidama või teeks väikse Alien ... |
teema: Battlefield V |
XATM092
vastuseid: 1996
vaadatud: 417511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2018 20:45:04 pealkiri: Battlefield V |
Väga armas vandenõu aga siin ei ole ühtegi mittesobivat killukest. Battlefield on kõigest videomäng. Paljudes teistes mängudes on naiskaraktereid nii juhtivates kui kõrvalistes rollides aga B ... |
teema: Battlefield V |
XATM092
vastuseid: 1996
vaadatud: 417511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2018 18:14:04 pealkiri: Battlefield V |
| Kus teil see SJW on? See mutt nagu ei ütle ka suurt midagi seal treileris.. Teistes mängudes naiskarakterid on siis pole mingit probleemi aga kui BF'i julgetakse mõni sisse tuua siis on suur kisa l ... |
teema: Fallout 76 |
XATM092
vastuseid: 462
vaadatud: 127238
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.05.2018 22:27:32 pealkiri: Fallout 76 |
Co-op võimalus võiks külla olla. Asendad lollid AI kaaslased päris inimesega näiteks.  |
teema: Battlefield V |
XATM092
vastuseid: 1996
vaadatud: 417511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.05.2018 21:16:49 pealkiri: Battlefield V |
| Kus teil see SJW on? See mutt nagu ei ütle ka suurt midagi seal treileris.. Teistes mängudes naiskarakterid on siis pole mingit probleemi aga kui BF'i julgetakse mõni sisse tuua siis on suur kisa l ... |
teema: Grand Theft Auto V |
XATM092
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.06.2017 19:31:55 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Mingid vaesed olete w?  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
XATM092
vastuseid: 15984
vaadatud: 3379785
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.03.2017 01:22:31 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| https://community.amd.com/community/gaming/blog/2017/03/13/amd-ryzen-community-update?sf62107357=1 |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
XATM092
vastuseid: 15984
vaadatud: 3379785
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.03.2017 14:08:11 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| https://www.pcper.com/reviews/Processors/AMD-Ryzen-and-Windows-10-Scheduler-No-Silver-Bullet |
teema: Kommenteerimine: riotks |
XATM092
vastuseid: 80
vaadatud: 19040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2017 00:42:42 pealkiri: Kommenteerimine: riotks |
Ostsin hiire ja klaviatuuri.  |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
XATM092
vastuseid: 7774
vaadatud: 1477754
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.01.2017 19:20:06 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
https://www.upload.ee/image/6509987/30.jpg |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
XATM092
vastuseid: 4699
vaadatud: 833545
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2016 15:22:01 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
| Ega juhuslikult Windows N variant ei ole? See näitab ka seda errorit kui Media Feature Pack installitud pole. |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
XATM092
vastuseid: 4699
vaadatud: 833545
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2016 16:38:47 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Kui üle selle minna (sisemine vsync välja lülida), siis läheb füüsikamootor ikka lolliks nagu vanal?
Arvatavasti läheb. Nii palju nad vaevalt seda mootorit tuunisid, et seda häda vältida. Sk ... |
teema: Kommenteerimine: mega_w |
XATM092
vastuseid: 21
vaadatud: 8910
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2016 17:52:12 pealkiri: Kommenteerimine: mega_w |
Ostsin videokaardi  |
teema: Grand Theft Auto V |
XATM092
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2016 17:09:14 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Keegi Pac Standardit, Headhunterit või midagi muud soovib farmida?
https://socialclub.rockstargames.com/member/rogan.kayle/ |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
XATM092
vastuseid: 2128
vaadatud: 914427
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.05.2016 16:17:13 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
[url=http://store.steampowered.com/agecheck/app/348020/]Bloodbath Kavkaz L4TMA-2VWQB-IXK9E
[url=http://store.steampowered.com/app/253880/]Earth 2150: Lost Souls G2QCG-QT6XL-HXNX4
[url=http://store.s ... |
teema: Grand Theft Auto V |
XATM092
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2016 20:39:00 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| https://support.microsoft.com/en-us/kb/3073930 |
teema: Grand Theft Auto V |
XATM092
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2016 00:20:13 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Mängin ka puldiga ja peale selle uuenduse installi jäi mäng loading screenile toppama. Kui enne mängu käivitamist pult lahti ühendada siis asi töötab. |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
XATM092
vastuseid: 2588
vaadatud: 683983
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.02.2016 15:40:34 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Keegi PS3 peal mängib veel? Tahaks heistid õiges järjekorras ära teha aga randomitega on see pea võimatu..  |
teema: Pakirobotid võivad peagi saada tänavatel tavaliseks |
XATM092
vastuseid: 27
vaadatud: 7696
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 18.02.2016 14:02:07 pealkiri: Pakirobotid võivad peagi saada tänavatel tavaliseks |
Ilmselt see tehakse nii lollikindlaks ja turvaliseks robotiks, et seda ei ole lihtsalt mõtet varastada.
https://www.qinetiq-na.com/wp-content/uploads/2011/12/img_maars.jpg |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
XATM092
vastuseid: 1130
vaadatud: 357986
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.01.2016 19:37:01 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
| Kas tänapäeval mõni kohalik ka neid lasereid müüb? Kunagi oli mingi konsoolipood vms aga enam vist ei ole. |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
XATM092
vastuseid: 1130
vaadatud: 357986
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.01.2016 16:41:58 pealkiri: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
| Laser väsinud ilmselt. Tüüpiline PS2 probleem. |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
XATM092
vastuseid: 360
vaadatud: 80636
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2015 01:16:15 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
Ostsin paar juppi talt  |
| |