|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: HuaweiP8 lite probleem |
Wiki
vastuseid: 10
vaadatud: 2871
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.11.2016 07:54:32 pealkiri: HuaweiP8 lite probleem |
Nii, proovisin. Krõbiseb ikka, kaamera töötamise ajal, pilti tehes ja videot tehes.
Samsungil klõbiseb samuti kui sõrmega kergelt koputada ja see pidavat normaalne olema. |
teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
Wiki
vastuseid: 6228
vaadatud: 1764483
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 12.08.2016 07:28:19 pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
Mehed, tunnistage ausalt, palju päevas õlle ja suitsu peale kulub!?
Aus vastus.
1. Suitsu ei tee.
2. Õlut ei osta (pool elu õlletehases töötanud). |
teema: Kommenteerimine: rewer |
Wiki
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2016 16:50:33 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Tehing tehtud, kõik sujus . |
teema: Kommenteerimine: RJ |
Wiki
vastuseid: 23
vaadatud: 6121
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2016 21:29:50 pealkiri: Kommenteerimine: RJ |
Ostsin prosele jahuti, kõik sujus.
Positiivne kogemus . |
teema: Palun abi signaal releega. |
Wiki
vastuseid: 13
vaadatud: 11585
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.02.2016 21:16:20 pealkiri: Palun abi signaal releega. |
| Siin miski 4 releega lahendus http://www.the12volt.com/relays/page5.asp#lsp |
teema: Kommenteerimine: R1xorz |
Wiki
vastuseid: 11
vaadatud: 3069
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2014 00:33:13 pealkiri: Kommenteerimine: R1xorz |
Sai protsessor ostetud, kõik toimis nagu lubatud . |
teema: Kommenteerimine: ShaoKahn |
Wiki
vastuseid: 346
vaadatud: 64136
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2014 20:28:24 pealkiri: Kommenteerimine: ShaoKahn |
| Tehing tehtud, kõik ok. |
teema: Telia Mobiilne Internet |
Wiki
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473354
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.04.2013 19:53:04 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
...Ma usun et kõige väiksema paketi peale tõsine inimene ei vaata aastal 2013
Nojah, ju ma siis pole tõsine...
Kes peab tähtsaks kiirust, kes stabiilsust. Kuigi stabiilsust pole kahjuks ... |
teema: SATA draiverid ABIT Kv8Prole? |
Wiki
vastuseid: 37
vaadatud: 7562
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.03.2013 07:44:40 pealkiri: SATA draiverid ABIT Kv8Prole? |
Vana teema aga mure suht sarnane. Miks ma ei näe SATA1 ühendatud kõvaketast? Kaabel uus, ketas just töötas teises masinas jne.
Kas teises masinas istus kah SATA1 otsas. |
teema: Telia Mobiilne Internet |
Wiki
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473354
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.03.2013 07:37:40 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
DC-HSPA+++++
Triple-channel (carrier )
Quad-Channel (carrier )
...
Odavam tuleb mastile lähemale kolimine, kui antennidest jõulupuu ehitamine. |
teema: Minister: Skype´i pealtkuulamise kohta ei ole võimalik vastata |
Wiki
vastuseid: 26
vaadatud: 8181
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.03.2013 21:32:06 pealkiri: Minister: Skype´i pealtkuulamise kohta ei ole võimalik vastata |
, oleneb keelest. Kui luua mõni teadaolevatele keelesüntaksitele mittevastav keel, siis on täitsa okei.
Seda suurema huviga kuulavad ka pealt. |
teema: Kommenteerimine: digweed |
Wiki
vastuseid: 674
vaadatud: 190234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2013 08:32:17 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
Ostsin monitori, kõik Ok . |
teema: Kommenteerimine: StarLight |
Wiki
vastuseid: 153
vaadatud: 39209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2013 08:04:03 pealkiri: Kommenteerimine: StarLight |
Sai Ssd ketas ostetud, kõik Ok . |
teema: Kommenteerimine: Nika0 |
Wiki
vastuseid: 216
vaadatud: 63070
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2013 08:00:20 pealkiri: Kommenteerimine: Nika0 |
Sai prosele jahutus ostetud, kõik Ok . |
teema: Kommenteerimine: Leet-Priit |
Wiki
vastuseid: 27
vaadatud: 8688
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2013 08:12:55 pealkiri: Kommenteerimine: Leet-Priit |
Ostsin videokaardi, kõik ok . |
teema: Ülevaade: NOCTUA NF-S12A PWM/FLX/ULN :: Jahutid ja lisad |
Wiki
vastuseid: 16
vaadatud: 9230
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 28.02.2013 08:10:49 pealkiri: Re: Ülevaade: NOCTUA NF-S12A PWM/FLX/ULN |
Ventilaatori maksimaalne kiirus: 5765RPM
Sellist pööretega ventikas sobiks ju väiksemale lennumasinale. |
teema: Telia Mobiilne Internet |
Wiki
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473354
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.02.2013 14:50:56 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| Tallinna kesklinnas saab emt L paketiga täitsa uskumatud 0.44 Mbps allalaadimiskiirust, ping 66. Emt väitis, et kiirus sõltub kellaajast, päevast jne. Viimase 2 nädala jooksul proovitud erinevate ... |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
Wiki
vastuseid: 246
vaadatud: 81172
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2013 08:18:15 pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone- |
Ostsin väikese võimendi.
Kõik ok . |
teema: Kommenteerimine: silicoid |
Wiki
vastuseid: 280
vaadatud: 72922
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2013 08:06:04 pealkiri: Kommenteerimine: silicoid |
Ostsin emaplaadi ja protsessori, SmartPost tõi asjad kiirelt kohale . |
teema: Kommenteerimine: comatron |
Wiki
vastuseid: 45
vaadatud: 12903
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2013 09:58:33 pealkiri: Kommenteerimine: comatron |
Sai toide ostetud.
Kõik ok  |
teema: Telia Mobiilne Internet |
Wiki
vastuseid: 5654
vaadatud: 1473354
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.02.2013 22:09:09 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
ZTE MF28D EMT internet M+4G asukoht Teletorni lähedal.
http://www.upload.ee/image/3070596/4g.jpg
http://www.speedtest.net/result/2506563243.png
3G võrgus
http://www.upload.ee/image/3070667 ... |
teema: Toiteploki vent teistpidi liikuma? |
Wiki
vastuseid: 22
vaadatud: 7400
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 11.02.2013 08:30:06 pealkiri: Toiteploki vent teistpidi liikuma? |
Kui selle lõpuks elimineerid, hakkab närvidele käima, kuidas koi lauajalga närib. Taustsüsteemi küsimus. Pane musa käima.
Siis ju võimalus ka lauale metallist jalad paigaldada. |
teema: EMT |
Wiki
vastuseid: 1205
vaadatud: 313613
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.02.2013 11:36:08 pealkiri: EMT |
Emt just tegi pakkumise 4g neti jaoks. Pulk/ruuter tasuta kätte, 3 kuud 1€ kuumaks, hiljem sõltuvalt paketist. Odavaima puhul kiirus 8/2 Mbit ning 30G andmemahtu.
Ruuter ZTE MF28D asukoht Tall ... |
teema: Mail.ee seadistamine |
Wiki
vastuseid: 38
vaadatud: 50170
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.02.2013 16:14:36 pealkiri: Mail.ee seadistamine |
Telefoniks LG-L9 Droid 4.0.4
Teenusepakkuja EMT.
Wifi võrk EMT 4G nett.
Töötab mõlemiga.
SMTP väljuv server: gprsmail.emt.ee Port: 25 SSL: väljas Autentimine: puudub, st kasutajanimi ja paro ... |
teema: probleem korpuse intake ja exhaust ventikatega |
Wiki
vastuseid: 19
vaadatud: 4128
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.01.2013 21:26:48 pealkiri: probleem korpuse intake ja exhaust ventikatega |
siis ühenda ventikad jadamisi.
Käivad ühtlase kiirusega,
Seos?
Ok natuke nõme sõna sattus sinna.
Käivad enamvähem sarnase kiirusega. |
teema: probleem korpuse intake ja exhaust ventikatega |
Wiki
vastuseid: 19
vaadatud: 4128
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.01.2013 20:49:02 pealkiri: probleem korpuse intake ja exhaust ventikatega |
| , tõenäoliselt ainuke variant on see jah et see plate sensor on väsinud, plate pärit masinast mis on käinud aastaid 24/7. Driverite jura see vaevalt on kuna bioses olles teevad vendid sama jura. ... |
teema: Kommenteerimine: MrSourGit |
Wiki
vastuseid: 55
vaadatud: 14298
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2013 01:38:28 pealkiri: Kommenteerimine: MrSourGit |
Ostsin emaplaadi, kõik ok . |
teema: Kommenteerimine: mart006 |
Wiki
vastuseid: 64
vaadatud: 23218
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2013 01:30:06 pealkiri: Kommenteerimine: mart006 |
| Ostsin mälu, kõik ok. |
teema: HV logoga esemete lõpumüük (HV sall 5 EUR, HV helkurvest L suurus 3 EUR) |
Wiki
vastuseid: 492
vaadatud: 236288
|
foorum: HV üritused postitatud: 28.12.2012 01:29:14 pealkiri: HV logoga esemete lõpumüük (HV sall 5 EUR, HV helkurvest L suurus 3 EUR) |
XL 4tk
XXL 4tk
2 xl ja 1 salli võtaks ära.
Raha soovid sulas või panka.
Millal võimalik järgi tulla. |
teema: HV logoga esemete lõpumüük (HV sall 5 EUR, HV helkurvest L suurus 3 EUR) |
Wiki
vastuseid: 492
vaadatud: 236288
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.12.2012 23:02:33 pealkiri: HV logoga esemete lõpumüük (HV sall 5 EUR, HV helkurvest L suurus 3 EUR) |
| Kas XL fliise on rohkem kui 1. |
teema: Apple Maps saab kriitikat |
Wiki
vastuseid: 25
vaadatud: 7007
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 24.09.2012 19:40:37 pealkiri: Apple Maps saab kriitikat |
Mis krt see siis nüüd on? Steve on läinud ja selline jama antakse kasutajale kätte?
Parim testimis vahend on ju Kasutaja ja töötab tasuta ka veel. |
teema: EMT toob turule Mobiil-ID toega nano-SIM kaardid |
Wiki
vastuseid: 10
vaadatud: 15651
|
foorum: Pressiteated postitatud: 24.09.2012 19:17:36 pealkiri: EMT toob turule Mobiil-ID toega nano-SIM kaardid |
Tundub et saab ise parajaks nüsida.
http://www.ijailbreak.com/how-to/how-to-cut-mini-micro-sim-to-make-nano-sim-iphone-5/ |
teema: Autorikaitsjad: miks «tühja kasseti» tasu ei laiendata? |
Wiki
vastuseid: 32
vaadatud: 6044
|
foorum: Varia postitatud: 23.09.2012 11:42:41 pealkiri: Autorikaitsjad: miks «tühja kasseti» tasu ei laiendata? |
Miks ei maksustata tavalist A4 paberit?
Ära lase Dzinni pudelist välja. |
teema: Samsung Galaxy S Advance |
Wiki
vastuseid: 266
vaadatud: 72826
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.09.2012 23:04:33 pealkiri: Samsung Galaxy S Advance |
Emt`s pakutaval oli ka NFC küljes, kuigi kodulehel seda kirjas polnud.
GT-I9070P |
teema: Kommenteerimine: friik1 |
Wiki
vastuseid: 194
vaadatud: 61195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2012 19:18:47 pealkiri: Kommenteerimine: friik1 |
| Kiire tehing, kaup täiesti toimiv ja hea hinnaga. |
teema: iPhone´iga saab uue rakenduse abil kontrollida ja osta liikluskindlustust |
Wiki
vastuseid: 16
vaadatud: 6581
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 17.03.2011 20:42:46 pealkiri: iPhone´iga saab uue rakenduse abil kontrollida ja osta liikluskindlustust |
Tavaliselt hakkab vist see poliis küll kehtima alles järgmisel päeval, nii et kohe ostmisest pole erilist tolku. Vähemalt kunagi oli nii, et samaks päevaks ei saanud poliisi.
Nüüd võiks II ... |
teema: Pixmania |
Wiki
vastuseid: 1506
vaadatud: 495662
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.02.2011 18:48:05 pealkiri: Pixmania |
20.02.2011 õhtul tellitud ja makstud.
Transpordiks valitud: Standard kohaletoimetamine 4-5 päeva (DPD kuller).
Paki teekondhttp://www.upload.ee/image/1152395/pix_dpdvaike.jpg
25.02.2011 12.32 pa ... |
teema: Kommenteerimine: Voro |
Wiki
vastuseid: 175
vaadatud: 34888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2010 08:12:24 pealkiri: Kommenteerimine: Voro |
Positiivne kogemus , Gps`i teemat jagab hästi.  |
teema: Kommenteerimine: centraaL |
Wiki
vastuseid: 121
vaadatud: 32905
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2009 23:48:41 pealkiri: Kommenteerimine: centraaL |
| Tehing tehtud , kaup kvaliteetne ja hind mõistlik. |
teema: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus |
Wiki
vastuseid: 20
vaadatud: 10228
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.03.2009 18:55:27 pealkiri: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus |
, BaltMax blokeerib ping'i. Läbi peaks minema iga 3-4.
Olin veel kuni pool aastat tagasi BaltMaxi klient, kuid aja jooksul asi ei paranenud. Lubati levi teistesse linnadesse, ei midagi. Mobiilse WiM ... |
teema: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus |
Wiki
vastuseid: 20
vaadatud: 10228
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.03.2009 02:13:22 pealkiri: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus |
Ju siis Baltmax on end "ribadeks müünud"
20.02.2009 oli tulemus selline
http://www.upload.ee/thumb/37365/ping20.02.2009.JPG[/img] |
teema: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus |
Wiki
vastuseid: 20
vaadatud: 10228
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.03.2009 21:51:43 pealkiri: Andmeside maht piiratud 10 GB kuus |
Norby
Elion
Elisa
Baltmax
Radionet
Kõik nad pesitsevad Teletornis , esimesel neljal mahupiirangut vähemalt ei ole. |
teema: Kommenteerimine: Sendler |
Wiki
vastuseid: 36
vaadatud: 16052
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2009 21:55:30 pealkiri: Kommenteerimine: Sendler |
Ostsin Tv-kaardi.
Kõik sujus . |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
Wiki
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2009 21:52:47 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
Vahetasime monitore.
Kiire värk oli.  |
teema: Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... |
Wiki
vastuseid: 287
vaadatud: 91639
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.02.2009 21:48:10 pealkiri: Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... |
Ärge kurask sõnuge ära. Just sai kogu netimajandus elionist Norbysse üle kolitud ja ptui, ptui - ei ühte halba sõna siiani
... Norby lõpetab eraklientidele teenuse osutamise 31. märtsil 2 ... |
teema: Öelge mis juhtus mu emaplaadiga ( asus m2n-e) |
Wiki
vastuseid: 3
vaadatud: 1260
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.02.2009 19:34:54 pealkiri: Öelge mis juhtus mu emaplaadiga ( asus m2n-e) |
| Palju ka masinat kellatud oli kui selline asi juhtus. |
teema: Äärtest lõigatud pilt |
Wiki
vastuseid: 13
vaadatud: 3013
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.02.2009 01:56:46 pealkiri: Äärtest lõigatud pilt |
Läpaka ekraan 16:10 suhtega
Telekas 16:9 suhtega |
teema: Kommenteerimine: Killhoven |
Wiki
vastuseid: 408
vaadatud: 125618
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2009 20:53:52 pealkiri: Kommenteerimine: Killhoven |
CargoBus toimetas Hdd elusalt kohale.  |
teema: usb digi tv vastuvõtjaga kanalite vaatamine. |
Wiki
vastuseid: 11
vaadatud: 5604
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.01.2009 17:56:38 pealkiri: Re: usb digi tv vastuvõtjaga kanalite vaatamine. |
selline küsimus,et kas mingit programmi või kuidagi pole võimalik vaadata krüpteeritud kanaleid ,mis leiab selle DVB-T antenniga. linnas leidis mul mingi 30+ kanalit.
http://images.ox ... |
teema: Mure printeriga |
Wiki
vastuseid: 7
vaadatud: 2148
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.01.2009 16:19:07 pealkiri: Mure printeriga |
Võimalikud vead.
1.Paberi sissesööt vale laiusega.
2.Paber kõver.
3.Paber liiga paks (fotopaber mis paksem kui 200g/m²) |
| |