|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: slax |
Viktor
vastuseid: 31
vaadatud: 10749
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2024 22:56:57 pealkiri: kõik timm! 5+ |
| sain jõuludeks hea hinnaga airpods4--d tänud! kõik nagu lubatud kaup kiire ja korralik! |
teema: Airpods |
Viktor
vastuseid: 410
vaadatud: 138988
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 13.12.2024 11:06:51 pealkiri: Airpods |
heia!
tänud 4-podside tagasiside eest.
tuttaval sain korra proovida,tea kas harjumatusest vms. aga mul see NC pani pea valutama ja tekkitas mingi rõhu pähe- kõrvadesse.kas polnud algul seda ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.10.2024 21:31:49 pealkiri: iPhone |
tere!
kellelgi kõnesalvestus IOS 18.1 töötab? mõni rääkind et tal betas töötand juba . ma betad ei kasutand panin nüüd peale ja ei tutkid. ei eesti ei USA regiooniga. betas väidetaval ... |
teema: Airpods |
Viktor
vastuseid: 410
vaadatud: 138988
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.10.2024 15:45:50 pealkiri: Airpods |
kust siis peale ideal-i ja klaari klappe osta juleksite? euronics- operaatorid ka? aga nt klick?
ja neljandatega siis inimestel kogemus veel puudu?
ise nüüd nii palju kui siin NC-ga airpods-4 ... |
teema: Airpods |
Viktor
vastuseid: 410
vaadatud: 138988
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.10.2024 10:35:11 pealkiri: Airpods |
heia kes airpods 4- juba soetand?
kui rahul vahe 2-3 -ga testid näitavad just kui mikkrid paremad jne.
mul mikkrite kas katkimnemise või mustaks minemise probleem suht tihti paar korda kahed a ... |
teema: Kommenteerimine: TiltForFun |
Viktor
vastuseid: 54
vaadatud: 8367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.04.2024 04:03:05 pealkiri: positiivne kogemus |
| kõik sujus nagu lubatud! pakkus lauaka. tõi ära ja peale kauba sai isegi wifi pulga! väga abivalmis ja usaldusväärne! soovitan! arvuti töötab kõik korras! |
teema: TELE2 |
Viktor
vastuseid: 4214
vaadatud: 1182769
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.12.2023 00:51:52 pealkiri: TELE2 |
| minuteenuse lehelt pakkumist küsides pakuti aastaks piiramatu 5g -d 10 eest. nüüd mõtlen huvitab veel et kuida seal see kõnepost töötab ja mõni muu asi. kuidgi ja maksta isegi soodusega d ... |
teema: TELE2 |
Viktor
vastuseid: 4214
vaadatud: 1182769
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.11.2023 17:27:21 pealkiri: TELE2 |
mingit musta reede - kuu paketid ka piiramatud 12 eest? 5g? keegi teemas.
ja see nü. piiramatu klubi on ka huvitav et 10 eest pmst. saad piiramatu kas netti ruuterisse või mobiili! aga ja seal ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.11.2023 10:32:42 pealkiri: iPhone |
lõpuks ometi helide probleem leiab tõesti vist lahenduse!isegi saavutab revulutsiooni!
https://www.macrumors.com/2023/11/28/ios-17-2-change-default-notification/
nimelt ju kunagi pole saand seda ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 06.11.2023 16:27:52 pealkiri: iPhone |
tere!
kuidas teil on IOS 17.1-s märguande helidega lood? st. mina ei saa tagasi peale pandud vana märguande heli mis oli ios 16-s ta on nagu olemas valid ära aga mängib ikka see uus mis on ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.11.2023 21:43:04 pealkiri: iPhone |
heia ! 15pro-ga proovitud USB C hub ja erinevad vanemad ja uuemad kettad mälupulgad kõike näeb faili haldurist!
ka donglega klappe proovitud juhtmeta logitech g435-sid nendega kui külge panid ... |
teema: TELE2 |
Viktor
vastuseid: 4214
vaadatud: 1182769
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.10.2023 22:33:02 pealkiri: TELE2 |
| ok, pigem siis nii probleemid garantii remontidega jne.... |
teema: TELE2 |
Viktor
vastuseid: 4214
vaadatud: 1182769
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.10.2023 22:24:28 pealkiri: TELE2 |
| tea kas õige koht küsida. lappasin nats teemad.aga ei leidnud kellelgi e-poega ka mingeid probleeme olnud? st. kui hea turvaline koht on tele2-st iphoned osta.? |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 23.10.2023 16:32:37 pealkiri: iPhone |
| vaatan et klicki-s mõned 15 pro -d olemas kui kellelgi huvi! mobipunktis ja ametlikes ideal- klaaris ikka mingid ulme ooteajad. ise tahtsin idealist võtta kuna seal parim tagasiostu hind vist mi ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 23.10.2023 15:40:32 pealkiri: iPhone |
| kust Ugreen asju ostate sealt samast ametlikult lehelt Alist või kusagil eestis? arvutitargas nägin mõnda laadijad aga 2 USB C pesaga. 54 siin nende ametlikul lehel oli sama hinnaga paremad,ag ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 17.10.2023 18:28:06 pealkiri: iPhone |
| tea. pro-sid ka kusagil ei saa ei klaar- ideal ei mobipunkt ei klick!- telia -st elisa jutturobot Annika nüüd tõesti ütles et homme saaks kätte. eelmine nädal veel ütteldi vestluses in ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.10.2023 17:34:38 pealkiri: iPhone |
| kuida iphonel video tegemisel saaks video pausile? keegi kasutab äkki mingit muud kaamera rakkendust? |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.10.2023 17:07:58 pealkiri: iPhone |
võib-olla imelik küsimus, aga kas heli on ka märgatavalt parem? st. kõlarid.
Mobile trade poodi kõndides sai kohe 15 pro näppu. Mitte pro 12lt tulles on küll tunne et vahepeal on kõvasti ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 13.10.2023 22:41:01 pealkiri: iPhone |
|
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 10.10.2023 11:14:47 pealkiri: iPhone |
kõlarite võrdluse eest eriti suured tänud!seda nii naljalt ei kohta mulle aga see üsna tähtis.
Kaablitest rääkides, siis millise 2m USB-C kaabli poole võiks meil siinsel turul piiluda ? Jah ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.10.2023 18:03:48 pealkiri: iPhone |
seda minagi mõtlen ja üritasin ühe argumendina tuua et seda uudiste juttu tuleks kahega jagada!
no ja räägitakse palju ja kõike tõde on kusagil seal vahel. et USB C-d ei ole nii töökind ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.10.2023 14:06:33 pealkiri: iPhone |
| paljudest allikatest loen et esimesed partiid ongi nagu on. kas siis tõesti? ja miks? see ei ole ju hea reklaam... või noja anti reklaam on ka reklaam ja alati tooted keelel. ja uudistes. et kuid ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.10.2023 08:41:20 pealkiri: iPhone |
| tänud et uute föönide kasutajad ka oma tagasisidet jättavad. aga ja mis need põhi probleemid ongi. 1. kuumenemine, see just kui peaks 17.03-ga lahenema. nüüd kõlari probleem. ja siis mi ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 06.10.2023 17:26:24 pealkiri: iPhone |
oo klick-s huvitav tagasiostu kampaania ka iphone 15-dele
https://www.klick.ee/iphone15-soodsamalt-tingimused
aga ega klickis ka midagi head pole kopi paste vestlusest:
tere! kas mõnes tallin ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 06.10.2023 17:00:50 pealkiri: iPhone |
| tele2 info eest tänud. peab uurima! elisast üks tuttav ootab ja ootab just kui oli ja. siis ütteldi et laod tühjad et veel 2 nädalad. Klaaris vaatasin 15 tavalised on osta, aga ja pro- ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.10.2023 15:27:26 pealkiri: iPhone |
aa et see uus apple ümbris, mis nad nahast loobusid on jama ja?. tore et 15-le juba leidub kvaliteetseid nahast asju ka!
15 pro mudelitel on jah ekraani ääred veidi kumerad, seepärast ka visk ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.10.2023 09:26:54 pealkiri: iPhone |
|
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.10.2023 14:33:57 pealkiri: iPhone |
mnjah aina tuleb juurde igat probleeme. aga siin vist keegi õnneks neid ei kinnita. kuidgi ja ainult vist veel 2- 3 uute õunte kasutajaid siin on.
nt:iPhone 15 may have a massive speaker issue ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.10.2023 15:41:05 pealkiri: iPhone |
| ot, see aeg et lähed kusagile poodi - esindusse ja ostad mitte maxi vaid tavalise pro kohapealt tuleb kuna? novembris alles? |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.10.2023 13:37:43 pealkiri: iPhone |
mina võrdlen just 14pro ja 15 pro-d
et vanemat ostes hoiaks oma 300 euri kokku. aga saaks vast aasta vähem uuendusi. ja no USB c- puudus ka. ja sellega nad teevad ikka lahedaid vigureid igat asju p ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.10.2023 11:13:48 pealkiri: iPhone |
| ma just loen gsm arena kommentaaridest ja veel kusagilt et aku peab 10% halvemini kui 14 pro-l 15 pro-l? huvitav kus omms tõde...https://www.gsmarena.com/apple_iphone_15-review-2619.php - aku peab ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.10.2023 07:10:50 pealkiri: iPhone |
| kuida nende Pro mudelite ja 120 vs 60 ekraanivärskenduse väljalülitamisega on? kas on eraldi seade? või ainult nt energia säästjaga? nagu siin 15pro teemad gsmarena-s loen... et aku säästm ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.09.2023 18:13:21 pealkiri: iPhone |
| tere! kas transfer toimis ilusasti,kas vanal oli ios 17.02 ja uuel 17.0? räägiti et transferi ajal tihti jooksevad kokku see pärast neid uusi IOSI parandusi siin välja lastigi nii hoogsalt.. ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.09.2023 10:13:58 pealkiri: iPhone |
| kui viitsite kirjutage kust tarneaja saite? mobipunkt nt tiktokis reklaamis et neil juba kõik kohal. helistasin kõik tellimustena välja antud. ja järgmised partiid ka ette broneeritud. klikis k ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.09.2023 20:23:26 pealkiri: iPhone |
| nuja sellega ja nõus. eks kui koormusteste teha siis lähebgi kuumaks. ei tea kuis see saavutati. aga multitasking iphonel polegi ju nii väga võimalik kui nt. arvutil vähemalt paar akkend ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.09.2023 14:53:25 pealkiri: iPhone |
| kes IOS17 peal. kuida on nende teavitus helidega? loen et paljud tahavad vana tagasi . panevad selle aga mingi bugi tõttu see tagasi ei lähe peale... kas ka seda täheldand? kas kõik vanad helid- ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.09.2023 13:44:36 pealkiri: iPhone |
hm. täitsa probleemne see 15:et umbes nagu ära osta juba pea- aegu. ja võtta tõesti 14 pro...
https://medium.com/@mingchikuo/the-iphone-15-pro-series-overheating-issues-are-unrelated-to-tsmcs-adv ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 25.09.2023 13:33:29 pealkiri: iPhone |
mnjah endal mõtlemise koht täitsa et millele iphone 11-st kolida. kas 14 pro või 15pro. saaks oma 300 ja rohkem eurikud kokku hoida ka.
nägin sellist aku testi mis on nagu on.
https://www.yo ... |
teema: Kommenteerimine: Konks |
Viktor
vastuseid: 39
vaadatud: 18328
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2023 22:29:34 pealkiri: positiivne!aega läks ja asja sai! |
| tänud kannatuse eest! pikalt leppisime kokku saamist ja aegade kokkuklappitamist aga raha ja lõhn said vahetatud! tänud nüüd ma hea lõhna omanik! |
teema: Millised kõrvaklapid? |
Viktor
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514639
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.07.2023 13:32:18 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
| vist nii marshalitega on ja. ise kaldun ka nii mõtlema.et ei saa see mugav olema! |
teema: Millised kõrvaklapid? |
Viktor
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514639
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.07.2023 11:05:18 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
mina ikka ei ole langetand otsust mida osta.
vaatasin palju ülevaateid ja kui marshall majorid kõrvale jätta. siis nt miks peaks ostma ma mingit 1more omad või ankerid kui väga kiidetakse ka ... |
teema: Millised kõrvaklapid? |
Viktor
vastuseid: 5662
vaadatud: 1514639
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.07.2023 09:23:02 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
tere!
soovitage mis klappe võtta.
jäid ette marshall major 4. kellelgi kogemust?
endal praegu logitech g435. vist pole võrreldavad..
korra sain marshall-e proovida algul tundusid et nad rask ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 08.03.2023 12:56:11 pealkiri: iPhone |
| kusjuures kui rääkida SMSdest siis SOS -ide SMS-d mis on määratud lähedaste kontaktideks mul ka läbi ei lähe on nagu ootel ja ootel! |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.03.2023 23:07:41 pealkiri: iPhone |
tänud sain tööle!
tere!
Focus-personal focus, sealt valid people. Seejärel on all add, tuleb contacts list lahti, üleval vasakul on “<lists“, sinna peale vajutades peaks erinevad koos ... |
teema: iPhone |
Viktor
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744365
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.02.2023 18:09:18 pealkiri: iPhone |
tere!küsimus järgmine
on tehtud contacts alt töö list . nüüd tahaks teha nii et see töö list nädalavahetusel mulle sisse helistada ei saaks aga kas ma ei oska või...
focus alt kui luua ... |
teema: Telia Eesti |
Viktor
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277667
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.02.2023 11:40:31 pealkiri: Telia Eesti |
| diil moosis ära ja jäin diili. nr hakkas liikuma ja siis nad helistasid. soodsamalt ei teinud kui tele2 aga alla lasid hinna pea samale tasemele mis ta oli enne. ja mis tele2 pakkus. gb-sid jä ... |
teema: TELE2 |
Viktor
vastuseid: 4214
vaadatud: 1182769
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.02.2023 11:36:07 pealkiri: TELE2 |
| kui iphone XS -ga proovisin siis VOLTE kõne sisse sai lülitada aga oli hoiatus ,et umbes pole sertsifitseeritud lülitate sisse omal vastutusel ja võib teie akkud koormata jne. Telias kui see si ... |
teema: TELE2 |
Viktor
vastuseid: 4214
vaadatud: 1182769
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.02.2023 01:41:21 pealkiri: TELE2 |
| mnjah tele2 saaga jätkub huvitav et see kes vastas suure viivitusega hakkas nüüd öösel vastama! äkki loeb HV-d aga samas tema ja pakub paremaid tingimusi. st 1 aasta asemel 2 aastat seda so ... |
teema: TELE2 |
Viktor
vastuseid: 4214
vaadatud: 1182769
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.02.2023 01:01:05 pealkiri: TELE2 |
| no tele2 meilitsi vastamine jätab ikka soovida sain hea pakkumise nädal ootan vastust tuli. siis ütlesin et olen nõus! nüüd ootan allkirjastamiseks leppingud. vestluses lehel vastavad ki ... |
teema: Telia Eesti |
Viktor
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277667
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.02.2023 11:57:56 pealkiri: Telia Eesti |
mulle ka Tele2 helistas ja möllis, ütles et neil ei ole enam ajutisi pakette. Et nii, nagu nüüd saad, nii jääbki. :P
mul tele2 pakkumises kirjas nii:
Pakkumine kehtib 24 kuud. Lubame, et sell ... |
| |