|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Vici
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2020 17:17:56 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| momendil igal saidil sama jutt,et ps5 on riistvaraliselt võimsam,aga reaalselt silmaga niikuinii neil vahet pole ega palju aega pole peavad nad mõlemad oma hinnad ja tehnilised asjad reaalselt ette ... |
teema: Disco Elysium |
Vici
vastuseid: 144
vaadatud: 51214
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2019 09:38:43 pealkiri: Disco Elysium |
| lugemissimulaator polegi kõigile mõeldud,paljud näiteks kes lugeda tahavad need loevad raamatuid või mängivad sarnaseid mänge nagu DE |
teema: [PS4] The Last of Us Part II |
Vici
vastuseid: 160
vaadatud: 64436
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.09.2019 15:39:22 pealkiri: [PS4] The Last of Us Part II |
| Väga ootan,aegade parim stoory atmosfäärilne seiklusmäng.Kui arendajad ise juba suured selle mängu fnänid on siis on kindel,et tuleb super asi jälle,esimest osa tegin ise viis korda läbii ps ... |
teema: Watch Dogs: Legion |
Vici
vastuseid: 84
vaadatud: 21040
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.06.2019 08:44:08 pealkiri: Watch Dogs: Legion |
| esimene oli igas mõttes parem kui teine,eks näeb mis 3s endast kujutab |
teema: Rage 2 |
Vici
vastuseid: 89
vaadatud: 28700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2019 14:38:43 pealkiri: Rage 2 |
ma sain kõigi tegelastele 18 leveli täis,üle 18 enam ei läinud ka.Mängisin hardiga aga oleks võinud päris nihgtmariga läbi teha,siis oleks pihud päris higised olnud,hardiga oli suht norm ... |
teema: Rage 2 |
Vici
vastuseid: 89
vaadatud: 28700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.05.2019 17:40:38 pealkiri: Rage 2 |
|
teema: Rage 2 |
Vici
vastuseid: 89
vaadatud: 28700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.05.2019 23:33:20 pealkiri: Rage 2 |
|
teema: Rage 2 |
Vici
vastuseid: 89
vaadatud: 28700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.05.2019 22:31:58 pealkiri: Rage 2 |
|
teema: Rage 2 |
Vici
vastuseid: 89
vaadatud: 28700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.05.2019 00:50:31 pealkiri: Rage 2 |
oskab keegi öelda kas sitem kui esimene osa? rage sai küll omal ajal läbi tehtud hoolimata ,et kui välja tuli oli palju graafika jamasid....oli täitsa hea asi
Mulle meeldib teine rohkem,lõbus ... |
teema: Rage 2 |
Vici
vastuseid: 89
vaadatud: 28700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2019 11:54:05 pealkiri: Rage 2 |
| doom 2016+mad max segu,tulistamine ja jäsemete lendamine on mängu suurem pluss,kellele lammutamine meeldib läheb mäng peale, head stoorit polegi vaja sellisele mängule doom 2016 polnud üldse min ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Vici
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.04.2019 18:18:03 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| eks näeb mis välja hõigatakse kui tehakse lõpuks avalikuks ega palju pole aega enam suvel ehk juba saab teada mis rauas sees on 12-14 vahel tuleb teraflopsid kindlasti |
teema: Metro Exodus |
Vici
vastuseid: 430
vaadatud: 107508
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2019 15:56:47 pealkiri: Metro Exodus |
Mängisin ka läbi täitsa viisakas näeb välja xbox x 4k-s
Kaks korda mängu jooksul jäi pilt seisma,mingeid bugisi ei näinud.Mäng meeldis isegi rohkem kui kaks eelmist,tänu avatud aladele ku ... |
teema: Resident Evil 2 Remake |
Vici
vastuseid: 154
vaadatud: 45267
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2019 12:12:12 pealkiri: Resident Evil 2 Remake |
| hardiga ka täitsa normaalne,normaliga oli liiga lebo,mängu jooksul vaid 3 korda surin,nüüd hardiga juba teab ja kuidas,ei tundugi raske.Kui resident eviliga eriti vanemate osadega kodune oled,pole ... |
teema: Anthem |
Vici
vastuseid: 251
vaadatud: 56015
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2019 01:58:08 pealkiri: Anthem |
| ega siin anthemiski stoorit pole,sama värk mis destinys ainult saab lennata ka,aga destiny tulistamine on sujuvam kuidagi,siin tundub tuimem mass effecti moodi,see pööramine ja üldse see kuidagi a ... |
teema: Resident Evil 2 Remake |
Vici
vastuseid: 154
vaadatud: 45267
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2019 13:05:31 pealkiri: Resident Evil 2 Remake |
| Raudlaks et teevad kolmanda osa,kas polnud juba mitte töös,mäng oli super mõlema osatäitjaga,viimase aja parim resident kohe kindlasti,jätab need 4-7 osad kaugele maha kuigi 4s ja 7s olid ka tä ... |
teema: Resident Evil 2 Remake |
Vici
vastuseid: 154
vaadatud: 45267
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2019 20:25:02 pealkiri: Resident Evil 2 Remake |
| mäng ka läbi,väga viis mäng kuskil väga rahulikult kõik kohad sai kolatud ja kõik lahti tehtud 8 tundi midagi normaliga,põhimõtteliselt pikkus nagu iga resident evil 7s oli peamiselt samapikk ... |
teema: Resident Evil 2 Remake |
Vici
vastuseid: 154
vaadatud: 45267
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2019 19:39:36 pealkiri: Resident Evil 2 Remake |
| isegi parem kui lootsin,polegi vist miskit nii head remake mängu mängnud,muidugi lihtsam on kui 1-3 originalid,aga tunduvalt parem kui 4-7 residendid |
teema: Resident Evil 2 Remake |
Vici
vastuseid: 154
vaadatud: 45267
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.01.2019 14:28:26 pealkiri: Resident Evil 2 Remake |
| täismäng tuleb kindlasti väga hea,ei usu et kuule täismängus eriti palju leiab,vanade residentide võlu oligi kuule oli vähe,pidi vähemaga ära majandama,õhustik ja muu horrormängule o n kor ... |
teema: Fallout 76 |
Vici
vastuseid: 462
vaadatud: 127115
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2018 16:51:56 pealkiri: Fallout 76 |
mäng on keysaitidel juba <30€ kukkunud ja ametlikemates kohtades 35-40€.
30-40 euri on ka palju selle käkerdise kohta max 15-20 |
teema: Fallout 76 |
Vici
vastuseid: 462
vaadatud: 127115
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.11.2018 16:28:17 pealkiri: Fallout 76 |
| see on ikka nii pekki keeratud kui olla saab,poolik on nii või naa,aga kuramuse igav isegi fo4-ga ei anna isegi võrreldagi |
teema: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 |
Vici
vastuseid: 218
vaadatud: 90349
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.10.2018 16:49:32 pealkiri: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 |
| Pole silmaga mängides prol ja x-l mingit erilist vahet,järgi mõlema peal proovitud,reso ei pane mängides tähele see erinevus on minimaalne tegelt fps ka täpselt samasse auku.Minu silmaga 65 tol ... |
teema: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 |
Vici
vastuseid: 218
vaadatud: 90349
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.10.2018 21:47:26 pealkiri: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 |
Tellisin esmaspäeval gamestar.ee'st smartpostiga
Just praegu sain juba kätte smuuli maxima automaadist!
Gamestar on ainuke õige koht kus alati saab reliisi hommmiku mängud kätte ... |
teema: Shadow of the Tomb Raider |
Vici
vastuseid: 261
vaadatud: 67230
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2018 15:18:23 pealkiri: Shadow of the Tomb Raider |
Mis indidel viga 100 korda ettemad kui enamus AAA tiitlid? Välja arvatud m6ned online shooterid.
Indie scene koosneb 99% rämpsust ja 1% kvaliteedist (Hellblade).
Vici, ja siis ostsid mängu sell ... |
teema: Shadow of the Tomb Raider |
Vici
vastuseid: 261
vaadatud: 67230
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2018 09:32:58 pealkiri: Shadow of the Tomb Raider |
Et kui sulle meeldib, siis peab kõigile meeldima ja keegi ei tohi vinguda? Mäng on minu meelest "räpakamalt" tehtud kui eelmised. Lugu on veel kehvem kui eelmistel, ta on lihtsalt üksainus suu ... |
teema: Shadow of the Tomb Raider |
Vici
vastuseid: 261
vaadatud: 67230
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2018 23:34:18 pealkiri: Shadow of the Tomb Raider |
Sain ka mängu läbi,äärmiselt keskpärane oli,halb päris polnud,aga viimastest TR oli ikka tunduvalt kehvem,lõpp oli päris meh  |
teema: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 |
Vici
vastuseid: 218
vaadatud: 90349
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.09.2018 22:04:32 pealkiri: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2 |
| üle tüki aja vähemalt väga hea mäng tulemas jälle,muidu seda keskpärast värki viimased kuud tulnud ainult |
teema: Shadow of the Tomb Raider |
Vici
vastuseid: 261
vaadatud: 67230
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2018 20:28:49 pealkiri: Shadow of the Tomb Raider |
| Mäng selliine keskpäraselt hea,ise reastaks hinnetega TR 2013 8,5p ROTTR 8p ja selle triloogia viimasele SOTTR 7p kuna stoory neist kolmest kõige igavam ja selle 5 aastaga pole miskit muutu ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Vici
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.09.2018 15:36:07 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
PS5 võiks jooksutada ikka mänge 4K reso peal kenasti 60FPSiga.
arvata ongi,et jooksutab ka |
teema: Elex |
Vici
vastuseid: 52
vaadatud: 21960
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2018 16:42:34 pealkiri: Elex |
| ise level 24 suht lihtne on mäletan,algus vaid tundub raske,asja käppa saab on palju lihtsam kui ds,bloodbourne,endal jäi mingil ajal pooleli,kuna palju uusi asju tuli peale,mingi aeg peab är ... |
teema: COD: Black Ops 4 |
Vici
vastuseid: 180
vaadatud: 53656
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2018 20:50:20 pealkiri: COD: Black Ops 4 |
| cod ikka üks ja sama nagu igaaasta nagu dlc-d ,aga 60 euri maksta oleks overkill,pigem mingi 20-25 euri maksimum |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Vici
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.08.2018 11:27:00 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
huvitav,et kas eestisse müüki ka lendab
võiks isegi arvata,et üks partii ikka eestisse ka jõuab ehk kui suured maad kõik omale ei kraba,selge see et need kogused krabatakse kiirelt ära |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Vici
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.08.2018 10:10:45 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
päris edev näeb välja,läigib ilusti,kaua ta ainult nii ilus on kui kass näiteks käib peal hüppamas ,aga kõigetähtsam,et on lõpuks 2TB-ne |
teema: Fallout 76 |
Vici
vastuseid: 462
vaadatud: 127115
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.07.2018 11:44:26 pealkiri: Fallout 76 |
| see uus siis tuleb ainult online teiste mängijatega,single storyt polegi |
teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
Vici
vastuseid: 689
vaadatud: 370973
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.06.2018 16:25:04 pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
HR väga hea,tõmban ka librarysse mis siis et varem mitu korda läbi mängitud  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Vici
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.06.2018 16:24:18 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Müüakse ka UK pre-paid kaarte, see pole argument.
Mina tegin igaks-juhuks UK - ei taha mingi lokaliseeritud tõlkega pihta saada.
soome keelt pole üheski mängus,isegi kui soome keele peal,ingl ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Vici
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.06.2018 10:53:30 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Sai tehtud selline otsus, et vahetan Xbox One PS4 PRO vastu. Peamiseks põhjuseks see, et a'la 10 sõbrast 8 omavad PS-i. Eks näha, kuidas üleminek läheb. Nii palju, kui olen mõne PS-iga toimetanu ... |
teema: Rage 2 |
Vici
vastuseid: 89
vaadatud: 28700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2018 12:33:48 pealkiri: Rage 2 |
| rage oli väga hea,ootan huviga teist osa |
teema: [PS4] God of War |
Vici
vastuseid: 45
vaadatud: 27949
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.04.2018 16:51:23 pealkiri: [PS4] God of War |
Ei seedi mina neid arvustusi ühegi asja puhul.
Aga inimese isiklikku arvamust ikka kuulan
kes siis seal sinu arvates mänguarvamusi kirjutavad,ikka mängijad ise |
teema: [PS4] God of War |
Vici
vastuseid: 45
vaadatud: 27949
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.04.2018 15:17:19 pealkiri: [PS4] God of War |
Mis mulje see mäng siis jätnud on?
loe arvustusi,suurem osa ainult maksimumhinded ja kiidusõnad,tundub et aastamäng käes juba |
teema: Sea of Thieves |
Vici
vastuseid: 52
vaadatud: 22978
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2018 19:50:32 pealkiri: Sea of Thieves |
| igavaks kisub jah,muidugi hind on ka vastav,kõige rohkem tõesti mingi 19.99 eurine mäng |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Vici
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.03.2018 14:12:57 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Mis arvate, kas tasub täna veel oma tavaline ps4 vahetada pro vastu välja ? Nüüdseks juba 5 aastat see ps4 turul olnud, ei tea kas on 5 juba tulemas või venitavad veel aasta-paar. Kui teaks ,et ... |
teema: Kingdom Come: Deliverance |
Vici
vastuseid: 82
vaadatud: 26858
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.02.2018 01:22:01 pealkiri: Kingdom Come: Deliverance |
| GOG'is peaks varsti DRM vaba versioon tulema. Hetkel kuuldavasti on asi suht "beta" staadiumis veel. Need kes mängivad - kas mäng on rohkem sisukad questid või on selline "tavapärane" fedex mäng ... |
teema: Kingdom Come: Deliverance |
Vici
vastuseid: 82
vaadatud: 26858
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.02.2018 17:55:32 pealkiri: Kingdom Come: Deliverance |
| mäng väga hea,meeldib sama palju kui witcher 3,korralik rpg ja hea story taga siiani ikka huvi sees mis edasi saab,mängu 15 tundi pannud ka alles.Nagu ikka suurte mängude rpg mängude puhul ikka ... |
teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
Vici
vastuseid: 1345
vaadatud: 354342
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.02.2018 14:01:53 pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
| disaini muutust pole 1 ühele s8-le,tagakaamera tiba teise paigutusega ainult |
teema: Windows Phone üldteema |
Vici
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034027
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.02.2018 14:58:37 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Tekkis probleem sellega,et tegin tehase seaded 930-le ja nüüd enam windowsi logost kaugemale ei jõua,lülitub lihtsalt välja,mida edasi teha ei teagi.On keegi targem ja oskab nõu anda |
teema: Elex |
Vici
vastuseid: 52
vaadatud: 21960
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2018 12:40:53 pealkiri: Elex |
| tõsiselt hea rpg mäng,meeldis palju rohkem kui skyrim ja fallout 4 kokku,viimaste aegade parim rpg tehtud |
teema: Wolfenstein 2: The New Colossus |
Vici
vastuseid: 136
vaadatud: 46635
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2017 14:33:55 pealkiri: Wolfenstein 2: The New Colossus |
| väga hea oli ja eriti kõige raskema tasemega läbimine,nagu wolfi kombekas mängida ongi |
teema: Alien: Isolation |
Vici
vastuseid: 296
vaadatud: 69942
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2017 12:26:06 pealkiri: Alien: Isolation |
| üks parimaid omas zanris õudukaid üldse mis meeldis üle tüki aja mis mängitud.Raskel tasemel läbimisel oli hea ellujäämismäng,meeldivadki sellised mängud millel on vähe resursse mis käik ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Vici
vastuseid: 3045
vaadatud: 902716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.10.2017 15:27:12 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
konsoolipoes eelmüük ka saadaval
http://konsoolid.com/XboxOne/XboxOne-konsoolid/XboxOneX |
teema: Far Cry 5 |
Vici
vastuseid: 410
vaadatud: 120691
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2017 11:01:27 pealkiri: Far Cry 5 |
| minule isiklikult tundub küll tunduvalt igavam kui 3-4s oli,kaart kuidagi tühi ja igav,selleeest uus ac tuleb huvitav |
| |