Avaleht
otsing leidis 665 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Vici

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.02.2020 17:17:56   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
momendil igal saidil sama jutt,et ps5 on riistvaraliselt võimsam,aga reaalselt silmaga niikuinii neil vahet pole ega palju aega pole peavad nad mõlemad oma hinnad ja tehnilised asjad reaalselt ette ...
  teema: Disco Elysium
Vici

vastuseid: 144
vaadatud: 51214

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.10.2019 09:38:43   pealkiri: Disco Elysium
lugemissimulaator polegi kõigile mõeldud,paljud näiteks kes lugeda tahavad need loevad raamatuid või mängivad sarnaseid mänge nagu DE
  teema: [PS4] The Last of Us Part II
Vici

vastuseid: 160
vaadatud: 64436

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.09.2019 15:39:22   pealkiri: [PS4] The Last of Us Part II
Väga ootan,aegade parim stoory atmosfäärilne seiklusmäng.Kui arendajad ise juba suured selle mängu fnänid on siis on kindel,et tuleb super asi jälle,esimest osa tegin ise viis korda läbii ps ...
  teema: Watch Dogs: Legion
Vici

vastuseid: 84
vaadatud: 21040

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2019 08:44:08   pealkiri: Watch Dogs: Legion
esimene oli igas mõttes parem kui teine,eks näeb mis 3s endast kujutab
  teema: Rage 2
Vici

vastuseid: 89
vaadatud: 28700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2019 14:38:43   pealkiri: Rage 2
ma sain kõigi tegelastele 18 leveli täis,üle 18 enam ei läinud ka.Mängisin hardiga aga oleks võinud päris nihgtmariga läbi teha,siis oleks pihud päris higised olnud,hardiga oli icon_biggrin.gif suht norm ...
  teema: Rage 2
Vici

vastuseid: 89
vaadatud: 28700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.05.2019 17:40:38   pealkiri: Rage 2
  teema: Rage 2
Vici

vastuseid: 89
vaadatud: 28700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.05.2019 23:33:20   pealkiri: Rage 2
  teema: Rage 2
Vici

vastuseid: 89
vaadatud: 28700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.05.2019 22:31:58   pealkiri: Rage 2
  teema: Rage 2
Vici

vastuseid: 89
vaadatud: 28700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.05.2019 00:50:31   pealkiri: Rage 2
oskab keegi öelda kas sitem kui esimene osa? rage sai küll omal ajal läbi tehtud hoolimata ,et kui välja tuli oli palju graafika jamasid....oli täitsa hea asi

Mulle meeldib teine rohkem,lõbus ...
  teema: Rage 2
Vici

vastuseid: 89
vaadatud: 28700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2019 11:54:05   pealkiri: Rage 2
doom 2016+mad max segu,tulistamine ja jäsemete lendamine on mängu suurem pluss,kellele lammutamine meeldib läheb mäng peale, head stoorit polegi vaja sellisele mängule doom 2016 polnud üldse min ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Vici

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.04.2019 18:18:03   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
eks näeb mis välja hõigatakse kui tehakse lõpuks avalikuks ega palju pole aega enam suvel ehk juba saab teada mis rauas sees on 12-14 vahel tuleb teraflopsid kindlasti
  teema: Metro Exodus
Vici

vastuseid: 430
vaadatud: 107508

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.02.2019 15:56:47   pealkiri: Metro Exodus
Mängisin ka läbi täitsa viisakas näeb välja xbox x 4k-s
Kaks korda mängu jooksul jäi pilt seisma,mingeid bugisi ei näinud.Mäng meeldis isegi rohkem kui kaks eelmist,tänu avatud aladele ku ...
  teema: Resident Evil 2 Remake
Vici

vastuseid: 154
vaadatud: 45267

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2019 12:12:12   pealkiri: Resident Evil 2 Remake
hardiga ka täitsa normaalne,normaliga oli liiga lebo,mängu jooksul vaid 3 korda surin,nüüd hardiga juba teab ja kuidas,ei tundugi raske.Kui resident eviliga eriti vanemate osadega kodune oled,pole ...
  teema: Anthem
Vici

vastuseid: 251
vaadatud: 56015

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2019 01:58:08   pealkiri: Anthem
ega siin anthemiski stoorit pole,sama värk mis destinys ainult saab lennata ka,aga destiny tulistamine on sujuvam kuidagi,siin tundub tuimem mass effecti moodi,see pööramine ja üldse see kuidagi a ...
  teema: Resident Evil 2 Remake
Vici

vastuseid: 154
vaadatud: 45267

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2019 13:05:31   pealkiri: Resident Evil 2 Remake
Raudlaks et teevad kolmanda osa,kas polnud juba mitte töös,mäng oli super mõlema osatäitjaga,viimase aja parim resident kohe kindlasti,jätab need 4-7 osad kaugele maha kuigi 4s ja 7s olid ka tä ...
  teema: Resident Evil 2 Remake
Vici

vastuseid: 154
vaadatud: 45267

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2019 20:25:02   pealkiri: Resident Evil 2 Remake
mäng ka läbi,väga viis mäng kuskil väga rahulikult kõik kohad sai kolatud ja kõik lahti tehtud 8 tundi midagi normaliga,põhimõtteliselt pikkus nagu iga resident evil 7s oli peamiselt samapikk ...
  teema: Resident Evil 2 Remake
Vici

vastuseid: 154
vaadatud: 45267

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2019 19:39:36   pealkiri: Resident Evil 2 Remake
isegi parem kui lootsin,polegi vist miskit nii head remake mängu mängnud,muidugi lihtsam on kui 1-3 originalid,aga tunduvalt parem kui 4-7 residendid
  teema: Resident Evil 2 Remake
Vici

vastuseid: 154
vaadatud: 45267

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.01.2019 14:28:26   pealkiri: Resident Evil 2 Remake
täismäng tuleb kindlasti väga hea,ei usu et kuule täismängus eriti palju leiab,vanade residentide võlu oligi kuule oli vähe,pidi vähemaga ära majandama,õhustik ja muu horrormängule o n kor ...
  teema: Fallout 76
Vici

vastuseid: 462
vaadatud: 127115

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2018 16:51:56   pealkiri: Fallout 76
mäng on keysaitidel juba <30€ kukkunud ja ametlikemates kohtades 35-40€.

30-40 euri on ka palju selle käkerdise kohta max 15-20
  teema: Fallout 76
Vici

vastuseid: 462
vaadatud: 127115

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.11.2018 16:28:17   pealkiri: Fallout 76
see on ikka nii pekki keeratud kui olla saab,poolik on nii või naa,aga kuramuse igav isegi fo4-ga ei anna isegi võrreldagi
  teema: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2
Vici

vastuseid: 218
vaadatud: 90349

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.10.2018 16:49:32   pealkiri: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2
Pole silmaga mängides prol ja x-l mingit erilist vahet,järgi mõlema peal proovitud,reso ei pane mängides tähele see erinevus on minimaalne tegelt fps ka täpselt samasse auku.Minu silmaga 65 tol ...
  teema: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2
Vici

vastuseid: 218
vaadatud: 90349

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.10.2018 21:47:26   pealkiri: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2
Tellisin esmaspäeval gamestar.ee'st smartpostiga
Just praegu sain juba kätte smuuli maxima automaadist! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Gamestar on ainuke õige koht kus alati saab reliisi hommmiku mängud kätte ...
  teema: Shadow of the Tomb Raider
Vici

vastuseid: 261
vaadatud: 67230

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2018 15:18:23   pealkiri: Shadow of the Tomb Raider
Mis indidel viga 100 korda ettemad kui enamus AAA tiitlid? Välja arvatud m6ned online shooterid.
Indie scene koosneb 99% rämpsust ja 1% kvaliteedist (Hellblade).

Vici, ja siis ostsid mängu sell ...
  teema: Shadow of the Tomb Raider
Vici

vastuseid: 261
vaadatud: 67230

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2018 09:32:58   pealkiri: Shadow of the Tomb Raider
Et kui sulle meeldib, siis peab kõigile meeldima ja keegi ei tohi vinguda? icon_biggrin.gif Mäng on minu meelest "räpakamalt" tehtud kui eelmised. Lugu on veel kehvem kui eelmistel, ta on lihtsalt üksainus suu ...
  teema: Shadow of the Tomb Raider
Vici

vastuseid: 261
vaadatud: 67230

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.09.2018 23:34:18   pealkiri: Shadow of the Tomb Raider
Sain ka mängu läbi,äärmiselt keskpärane oli,halb päris polnud,aga viimastest TR oli ikka tunduvalt kehvem,lõpp oli päris meh icon_biggrin.gif
  teema: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2
Vici

vastuseid: 218
vaadatud: 90349

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.09.2018 22:04:32   pealkiri: [PS4/X1] Red Dead Redemption 2
üle tüki aja vähemalt väga hea mäng tulemas jälle,muidu seda keskpärast värki viimased kuud tulnud ainult
  teema: Shadow of the Tomb Raider
Vici

vastuseid: 261
vaadatud: 67230

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.09.2018 20:28:49   pealkiri: Shadow of the Tomb Raider
Mäng selliine keskpäraselt hea,ise reastaks hinnetega TR 2013 8,5p ROTTR 8p ja selle triloogia viimasele SOTTR 7p kuna stoory neist kolmest kõige igavam ja selle 5 aastaga pole miskit muutu ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Vici

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.09.2018 15:36:07   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
PS5 võiks jooksutada ikka mänge 4K reso peal kenasti 60FPSiga.

arvata ongi,et jooksutab ka
  teema: Elex
Vici

vastuseid: 52
vaadatud: 21960

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2018 16:42:34   pealkiri: Elex
ise level 24 suht lihtne on mäletan,algus vaid tundub raske,asja käppa saab on palju lihtsam kui ds,bloodbourne,endal jäi mingil ajal pooleli,kuna palju uusi asju tuli peale,mingi aeg peab är ...
  teema: COD: Black Ops 4
Vici

vastuseid: 180
vaadatud: 53656

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2018 20:50:20   pealkiri: COD: Black Ops 4
cod ikka üks ja sama nagu igaaasta nagu dlc-d ,aga 60 euri maksta oleks overkill,pigem mingi 20-25 euri maksimum
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Vici

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.08.2018 11:27:00   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
huvitav,et kas eestisse müüki ka lendab

võiks isegi arvata,et üks partii ikka eestisse ka jõuab ehk kui suured maad kõik omale ei kraba,selge see et need kogused krabatakse kiirelt ära
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Vici

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.08.2018 10:10:45   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
päris edev näeb välja,läigib ilusti,kaua ta ainult nii ilus on kui kass näiteks käib peal hüppamas icon_biggrin.gif ,aga kõigetähtsam,et on lõpuks 2TB-ne
  teema: Fallout 76
Vici

vastuseid: 462
vaadatud: 127115

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.07.2018 11:44:26   pealkiri: Fallout 76
see uus siis tuleb ainult online teiste mängijatega,single storyt polegi
  teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
Vici

vastuseid: 689
vaadatud: 370973

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.06.2018 16:25:04   pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
HR väga hea,tõmban ka librarysse mis siis et varem mitu korda läbi mängitud thumbs_up.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Vici

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.06.2018 16:24:18   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Müüakse ka UK pre-paid kaarte, see pole argument.
Mina tegin igaks-juhuks UK - ei taha mingi lokaliseeritud tõlkega pihta saada.

soome keelt pole üheski mängus,isegi kui soome keele peal,ingl ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Vici

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.06.2018 10:53:30   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Sai tehtud selline otsus, et vahetan Xbox One PS4 PRO vastu. Peamiseks põhjuseks see, et a'la 10 sõbrast 8 omavad PS-i. Eks näha, kuidas üleminek läheb. Nii palju, kui olen mõne PS-iga toimetanu ...
  teema: Rage 2
Vici

vastuseid: 89
vaadatud: 28700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2018 12:33:48   pealkiri: Rage 2
rage oli väga hea,ootan huviga teist osa
  teema: [PS4] God of War
Vici

vastuseid: 45
vaadatud: 27949

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.04.2018 16:51:23   pealkiri: [PS4] God of War
Ei seedi mina neid arvustusi ühegi asja puhul.

Aga inimese isiklikku arvamust ikka kuulan icon_smile.gif

kes siis seal sinu arvates mänguarvamusi kirjutavad,ikka mängijad ise
  teema: [PS4] God of War
Vici

vastuseid: 45
vaadatud: 27949

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.04.2018 15:17:19   pealkiri: [PS4] God of War
Mis mulje see mäng siis jätnud on? icon_smile.gif

loe arvustusi,suurem osa ainult maksimumhinded ja kiidusõnad,tundub et aastamäng käes juba
  teema: Sea of Thieves
Vici

vastuseid: 52
vaadatud: 22978

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.03.2018 19:50:32   pealkiri: Sea of Thieves
igavaks kisub jah,muidugi hind on ka vastav,kõige rohkem tõesti mingi 19.99 eurine mäng
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Vici

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.03.2018 14:12:57   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Mis arvate, kas tasub täna veel oma tavaline ps4 vahetada pro vastu välja ? Nüüdseks juba 5 aastat see ps4 turul olnud, ei tea kas on 5 juba tulemas või venitavad veel aasta-paar. Kui teaks ,et ...
  teema: Kingdom Come: Deliverance
Vici

vastuseid: 82
vaadatud: 26858

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.02.2018 01:22:01   pealkiri: Kingdom Come: Deliverance
GOG'is peaks varsti DRM vaba versioon tulema. Hetkel kuuldavasti on asi suht "beta" staadiumis veel. Need kes mängivad - kas mäng on rohkem sisukad questid või on selline "tavapärane" fedex mäng ...
  teema: Kingdom Come: Deliverance
Vici

vastuseid: 82
vaadatud: 26858

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.02.2018 17:55:32   pealkiri: Kingdom Come: Deliverance
mäng väga hea,meeldib sama palju kui witcher 3,korralik rpg ja hea story taga siiani ikka huvi sees mis edasi saab,mängu 15 tundi pannud ka alles.Nagu ikka suurte mängude rpg mängude puhul ikka ...
  teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
Vici

vastuseid: 1345
vaadatud: 354342

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.02.2018 14:01:53   pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
disaini muutust pole 1 ühele s8-le,tagakaamera tiba teise paigutusega ainult
  teema: Windows Phone üldteema
Vici

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034027

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.02.2018 14:58:37   pealkiri: Windows Phone üldteema
Tekkis probleem sellega,et tegin tehase seaded 930-le ja nüüd enam windowsi logost kaugemale ei jõua,lülitub lihtsalt välja,mida edasi teha ei teagi.On keegi targem ja oskab nõu anda
  teema: Elex
Vici

vastuseid: 52
vaadatud: 21960

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2018 12:40:53   pealkiri: Elex
tõsiselt hea rpg mäng,meeldis palju rohkem kui skyrim ja fallout 4 kokku,viimaste aegade parim rpg tehtud
  teema: Wolfenstein 2: The New Colossus
Vici

vastuseid: 136
vaadatud: 46635

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2017 14:33:55   pealkiri: Wolfenstein 2: The New Colossus
väga hea oli ja eriti kõige raskema tasemega läbimine,nagu wolfi kombekas mängida ongi
  teema: Alien: Isolation
Vici

vastuseid: 296
vaadatud: 69942

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2017 12:26:06   pealkiri: Alien: Isolation
üks parimaid omas zanris õudukaid üldse mis meeldis üle tüki aja mis mängitud.Raskel tasemel läbimisel oli hea ellujäämismäng,meeldivadki sellised mängud millel on vähe resursse mis käik ...
  teema: [X1] Xbox ONE arutelu
Vici

vastuseid: 3045
vaadatud: 902716

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.10.2017 15:27:12   pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu
konsoolipoes eelmüük ka saadaval

http://konsoolid.com/XboxOne/XboxOne-konsoolid/XboxOneX
  teema: Far Cry 5
Vici

vastuseid: 410
vaadatud: 120691

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2017 11:01:27   pealkiri: Far Cry 5
minule isiklikult tundub küll tunduvalt igavam kui 3-4s oli,kaart kuidagi tühi ja igav,selleeest uus ac tuleb huvitav
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.