Avaleht
otsing leidis 118 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: xman2009
Veskioja

vastuseid: 73
vaadatud: 17600

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2017 09:24:06   pealkiri: Kommenteerimine: xman2009
Sain ka vidina autosse. Superluks!
  teema: Kommenteerimine: digweed
Veskioja

vastuseid: 674
vaadatud: 190234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2015 13:24:57   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
Päästis mu igivana Macbook Pro, töö kiire ja korralik. Soovitan!
  teema: MacBook Pro
Veskioja

vastuseid: 2092
vaadatud: 675595

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.09.2015 17:23:27   pealkiri: MacBook Pro
Tervist

Hiljuti läks vana kõvaketas mu Macbook Pro (2010 mid) peal õhtale. Ostsin uue SSD ning paigaldasin ära. Tegin Yosemite'ist USBiga installeri, kuid ei miskit. Kui midagi ei tee, viskab k ...
  teema: Cat esitles uut vastupidavat mobiiltelefoni Cat B30
Veskioja

vastuseid: 16
vaadatud: 9903

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 26.03.2015 09:18:26   pealkiri: Cat esitles uut vastupidavat mobiiltelefoni Cat B30
Minu B15 kukub üsna tihti maha, rekord on 10 meetri kõrguselt. Süda enam ei jäta lööke vahele, kui telefon lendab. Paar korda sai demonstratiivselt õlleklaasi topitud ja siis helistatud.
Kül ...
  teema: Kommenteerimine: erkinem
Veskioja

vastuseid: 328
vaadatud: 66897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2014 23:13:59   pealkiri: Kommenteerimine: erkinem
Pärast paanilist tinutusfiaskot tõdesin, et vanast laadijast ei saa enam asja. Erki aitas hädast välja, tehing oli kiire ja tõhus.
  teema: Uus Hinnavaatlus avatud!
Veskioja

vastuseid: 346
vaadatud: 79362

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 28.06.2011 22:26:42   pealkiri: Uus Hinnavaatlus avatud!
Safariga sain ka alles teise korraga sisse.
  teema: Duke Nukem Forever jõudis poelettidele
Veskioja

vastuseid: 41
vaadatud: 11298

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 15.06.2011 16:16:54   pealkiri: Duke Nukem Forever jõudis poelettidele
Mis te päriselt ka ootasite midagi head sellest? Naiivitarid.

Mulle tundub, et tuli 2k ja tegi käpelt midagi kokku ära, et kasseerida selle jõhkra haibi mõju endale taskusse.
Mis poleks pari ...
  teema: Kasvanud on viiruste levik Facebookis
Veskioja

vastuseid: 3
vaadatud: 7556

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 26.12.2010 02:38:21   pealkiri: Kasvanud on viiruste levik Facebookis
Ausalt öeldes ma ei saa aru, miks peaks üldse selliseid asju vaatama. Tõesti on mõningaid appe, mida ma kasutan, mis on puhtalt lõbu jaoks. Aga kas sellised app'id lõbustavad inimesi, kes neid k ...
  teema: Kommenteerimine: Mõmm
Veskioja

vastuseid: 510
vaadatud: 101858

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2010 01:44:38   pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm
Müüs mulle oma wifi ruuteri. Kaup kiire, korralik ja töötab.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Veskioja

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.08.2010 13:47:19   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3

http://www.upload.ee/image/732475/bridge_castleknock_small.jpg


http://www.upload.ee/image/732478/bridge_castleknock2_small.jpg


http://www.upload.ee/image/732483/bridge_castleknock3_small.j ...
  teema: Call of Duty: Black Ops
Veskioja

vastuseid: 3898
vaadatud: 649366

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.08.2010 00:46:47   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
Demo vaatmamise põhjal küll ei meeldi. Mõtlesin, et Black Ops, oh, mingi eriti deep infiltration teema a'la Splinter Cell meets COD (minu jaoks on MW laeva missioon siiamaani äärmiselt nauditav o ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Veskioja

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.08.2010 13:52:09   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Käisin ikka, korralikult soolane.

sõitsid nii kaugele, et teha pilt, mida saaks siin ka teha icon_cool.gif icon_wink.gif

Tegelikult olin seal puhkamas ning pildistamisel tuli üks päris ilus ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Veskioja

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.08.2010 23:55:10   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Põhjamere ääres, Hollandis.

http://img405.imageshack.us/img405/7255/img3234pr.jpg
  teema: MacBook Pro
Veskioja

vastuseid: 2092
vaadatud: 675595

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 31.07.2010 20:41:49   pealkiri: MacBook Pro
Milline on kõige optimaalsem akukasutus? Kodus juhe taga ja kui mujale lähed, siis lased tühjaks imeda?
  teema: MacBook Pro
Veskioja

vastuseid: 2092
vaadatud: 675595

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 26.07.2010 20:37:49   pealkiri: MacBook Pro
  teema: Enteri arvutikaupade kett taotleb enda pankrotti
Veskioja

vastuseid: 192
vaadatud: 50911

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 14.07.2009 20:51:44   pealkiri: Enteri arvutikaupade kett taotleb enda pankrotti
Lõbutsesin natukene krediidiinfoga ja IM arvutil puudub maksuvõlg. See eest on see iDreamil täitsa olemas.
  teema: Enteri arvutikaupade kett taotleb enda pankrotti
Veskioja

vastuseid: 192
vaadatud: 50911

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 14.07.2009 18:30:52   pealkiri: Enteri arvutikaupade kett taotleb enda pankrotti
Üks hiire ost jääbki vist endal ainukeseks kogemuseks selle nõmeda poega, nõmeduse all mõtlen, et alati kui sinna sisenesin, siis klienditeenindaja lendas nagu vereimeja külge, "Kas saan aidata ...
  teema: The Saboteur
Veskioja

vastuseid: 379
vaadatud: 77070

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2009 20:43:23   pealkiri: The Saboteur
Velvet Assassin male version?
  teema: Lenovo pikendab "Del" ja "Esc" nuppe
Veskioja

vastuseid: 32
vaadatud: 9662

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 29.06.2009 00:38:48   pealkiri: Lenovo pikendab "Del" ja "Esc" nuppe
Mina eemaldasin oma klaverilt insert nupu, kuna pahatihti delete'i vajutades vajutasin ka kogemata seda. Tekstitöötlusel paneb see tööle funktsiooni, mis laseb sul tähti üle kirjutada ning mirci ...
  teema: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält)
Veskioja

vastuseid: 327
vaadatud: 73427

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 07.06.2009 23:33:43   pealkiri: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält)
Ma korra kohkusin ja vandusin inimeste lollust ja janu tsirkuse ja leiva järgi, kuid see on natukene parem icon_razz.gif.
  teema: Splinter Cell: Conviction
Veskioja

vastuseid: 184
vaadatud: 32606

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.06.2009 12:12:49   pealkiri: Splinter Cell: Conviction
Ma olen vist ainukene, kelle jaoks oli Double Agent parim Splinter Celli mäng vist? Mulle meeldis küll väga see undercover värk pättide hulgas. Ainult need krdi tankeri ja muud talve missioonid v ...
  teema: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält)
Veskioja

vastuseid: 327
vaadatud: 73427

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 01.06.2009 12:53:12   pealkiri: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält)
Hääletasin ning tegin seda vanamoodi. Esimest korda hääletades tahtsin reaalselt ümbriku kasti lasta. Hiljem välgatas pähe kõik, mida demokraatliku riikide kohta olen õppinud ning täitsa hea ...
  teema: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält)
Veskioja

vastuseid: 327
vaadatud: 73427

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 28.05.2009 22:45:57   pealkiri: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält)
http://www.postimees.ee/?id=125009 - Keskerakonna valimistelk keskturul töötab täie auruga - Kui keegi pole veel postimeest jõudnud sirvida.
Huvitav kas nende arvuti on üle kontrollitud. Mina k ...
  teema: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud?
Veskioja

vastuseid: 281
vaadatud: 55529

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.05.2009 23:59:42   pealkiri: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud?
Siis kui ma wow'i hakkasin mängima, tuli ka kuskil 12 tunnised mänguperioodid. Vahepeal sai muidugi käidud keha värskendamas, kuid peale kümmet tundi mängimist oli poodi minnes küll "Woah, mism ...
  teema: World of Warcraft
Veskioja

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445485

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2009 16:45:54   pealkiri: World of Warcraft
Kas ratsuga saab ka nõnda, et sõidad temaga ringi ja jätad ta suvalisse kohta ootama või ennem expama asumist pead leidma talli ning sealt jalgsi edasi liikuma?


/me kujutab, kuidas tema suur ...
  teema: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha
Veskioja

vastuseid: 70
vaadatud: 16830

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 21.05.2009 13:27:15   pealkiri: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha
On ikka?

http://www58.wolframalpha.com/input/?i=1L+beer+vs+1l+milk

Piimas on rohkem vitamiine icon_biggrin.gif. Tho rohkem süsivesikuid ja kolesterooli.
  teema: Pildi kaitse
Veskioja

vastuseid: 41
vaadatud: 9925

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 20.05.2009 12:59:09   pealkiri: Pildi kaitse
Mina olen suurem osa neid kaitstud pilte kätte saanud, mis ei luba paremat klikki üldse pildi peale teha tänu firefox 3'le. Seal on võimalik näha kogu lehele salvestatud meedia aadressid. Kui suu ...
  teema: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha
Veskioja

vastuseid: 70
vaadatud: 16830

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 20.05.2009 07:57:00   pealkiri: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha
http://www23.wolframalpha.com/input/?i=hinnavaatlus.ee

^^

Iseenesest oleks tore, kui kõik maailma andmed (ilm, geoloogilised muutused jms) pandaks ühte andmebaasi. A'la wikialpha või wikigoog ...
  teema: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha
Veskioja

vastuseid: 70
vaadatud: 16830

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 16.05.2009 12:29:12   pealkiri: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha
Kui piisavalt palju talt Pii numbreid küsida, viskab lõpuks: Column[{Null,{}}[[2,1]],ItemSize->infinity] icon_razz.gif.

Üle 11 vms rea ei arvuta.
  teema: Duke Nukem Forever'i arendaja 3D Realms pankrotis
Veskioja

vastuseid: 20
vaadatud: 7998

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 14.05.2009 21:41:53   pealkiri: Duke Nukem Forever'i arendaja 3D Realms pankrotis
Poisid said asjaga valmis ning, kuna seda on tehtud tõesti forever, tekitavad tõhusa haibi ja reklaami. Varsti naeratavad, ütlevad "Tüng!" ja kõik ostavad.
  teema: Battlefield Heroes
Veskioja

vastuseid: 1104
vaadatud: 195588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2009 21:01:19   pealkiri: Battlefield Heroes
Niisiis, siin on screen minu läbi aegade parimast skoorist.
Pärast pildi tegemist lisandus veel 37 punkti ja üks surm.

Mehed, kardan et te olete nüüd omatud !
http://www.upload.ee/image/7679 ...
  teema: Battlefield Heroes
Veskioja

vastuseid: 1104
vaadatud: 195588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.05.2009 15:36:46   pealkiri: Battlefield Heroes
Jep, http://www.battlefield-heroes.com/news/giving-away-even-more-beta-keys

Õhtul võib täitsa teha ning küsimus ka - kas heroeses pole mingit add friends asja? Ma tean, et saab minna serveriss ...
  teema: Battlefield Heroes
Veskioja

vastuseid: 1104
vaadatud: 195588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.05.2009 14:40:57   pealkiri: Battlefield Heroes
Punktid tulevad, kui tulevad. Ise midagi erilist ei tee (va. võib-olla missioonid alati aktiivsed)
Põhiliselt mängin sõduriga ning mõlemad relvad fast ja close range, Victory villages töötab v ...
  teema: Battlefield Heroes
Veskioja

vastuseid: 1104
vaadatud: 195588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.05.2009 16:16:35   pealkiri: Battlefield Heroes
http://www.battlefield-heroes.com/news/giving-away-even-more-beta-keys
Long story short, regad ennast Gamespotti vms ja saad key.

Ei tea, kas seda oli juba siin mainitud.
  teema: Teie õnnetused arvutiga
Veskioja

vastuseid: 2259
vaadatud: 711405

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.05.2009 07:37:23   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga
Ohoh, tegite millegi karmimaga täpsuslaskmist? icon_biggrin.gif


Ise kunagi ammu, miski 11.. 12 aastasena, suutsin toiteka läbi kärsatada, sest see punane 230/130 (vms numbrid) lüliti tundus kohe eriti atr ...
  teema: Kauaoodatud Dell Inspiron Mini 9 ametlikult müügil
Veskioja

vastuseid: 61
vaadatud: 26245

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 02.05.2009 15:20:33   pealkiri: Kauaoodatud Dell Inspiron Mini 9 ametlikult müügil
Tartus zeppekas Delli putkas nägin ka mingit eeepc suurusega pisikest Delli. Üpris soliidse välimuse ja hea hinnaga (4999kr) ning seda nähes tekkis mõte ostmise peale. Kahjuks läksin ainult seal ...
  teema: Alaealine ja onlines maksmine
Veskioja

vastuseid: 3
vaadatud: 2036

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.05.2009 02:23:05   pealkiri: Alaealine ja onlines maksmine
Ei oska täpsemalt öelda tingimuste kohta, kuid sa võid proovida Unetis teha selle virtuaalne krediitkaart. Jällegi, ei oska öelda kas see eeldab vanust 18 või mitte...
  teema: Grand Theft Auto IV
Veskioja

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581957

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.04.2009 13:31:29   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Kas mingeid uusi pätse on ka tulnud, mis parandavad perfi ja mis EI tekita mingeid imelikke varje? icon_razz.gif
  teema: The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Veskioja

vastuseid: 54
vaadatud: 11795

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.04.2009 22:41:08   pealkiri: The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Ha, äärmiselt huvitav asi selle mänguga. Tavaliselt on kõik rõõmsalt kommenteerimas mängu kohta, kui no dvd crack on kohe algse release'iga väljas. Nüüd aga, kui cracki pole, ollakse selle m ...
  teema: Fallen Earth
Veskioja

vastuseid: 215
vaadatud: 51904

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2009 23:05:51   pealkiri: Fallen Earth
Oh, meeldiv üllatus sellisel mornil ja tapval õhtul.

Pärast kuuajalist (oli vist) ootamist tuli lõpuks ka mulle kutse ära. icon_biggrin.gif

Fallen Earth Closed Beta Program Invitation


Eks ma homme ...
  teema: www.ekool.ee
Veskioja

vastuseid: 182
vaadatud: 54208

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.03.2009 16:24:00   pealkiri: www.ekool.ee
Hmm, äärmiselt huvitav. Pole väga süvenenud sellesse teemasse, kuid kas kõik koolid on sellesse kindlasse süsteemi integreeritud või on seal ainult need, kes tahavad seal olla? Oma kooli ma iga ...
  teema: iDream koolitus
Veskioja

vastuseid: 10
vaadatud: 7269

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.03.2009 00:23:27   pealkiri: iDream koolitus
Eks ta raskel ajal ole jah mõeldud pigem promoks eriti, kui

16:00 - Miks Mac?
Koolitus keskendub Apple Maci kui platvormi eeliste ja mugavuste tutvustamisele. Kellele milline Mac sobib ning mill ...
  teema: iDream koolitus
Veskioja

vastuseid: 10
vaadatud: 7269

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 23.03.2009 23:11:58   pealkiri: iDream koolitus
Huvitav, kas nad Tartusse ka ennast kunagi veavad? ^^
  teema: soovitage programmi
Veskioja

vastuseid: 22
vaadatud: 3691

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 23.03.2009 00:15:48   pealkiri: soovitage programmi
Home edition peaks ka olema, kus toksid maili sisse, saad regamiskoodi ja regad ära ning siis kas poole aasta või aasta pärast pead protsessi kordama. Endal on ka avast kasutuses ning siiamaani min ...
  teema: Saints Row 2
Veskioja

vastuseid: 186
vaadatud: 40783

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2009 22:49:43   pealkiri: Saints Row 2
Miks ometi te otsite reaalsust igalpool. Tõesti, kas midagi ei või olla ajuvaba fun? Seda SR2 ka on. Need nii palju tegevusi, et mängi ennast lolliks. Ütle veel üks mäng, kus sa saad pargis ming ...
  teema: Jaapan: Kliima soojenemine ei tulene inimtegevusest
Veskioja

vastuseid: 88
vaadatud: 22902

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.03.2009 22:20:26   pealkiri: Jaapan: Kliima soojenemine ei tulene inimtegevusest
Ok. Vastavalt välja toodud asitõenditele, ei väida ma enam midagi nende ideede kohta, mis Al Gore pani mind uskuma. Lihtsalt ei väida selle kohta midagi, kuni täpsemate tõenditeni icon_smile.gif.

Kuigi ...
  teema: Jaapan: Kliima soojenemine ei tulene inimtegevusest
Veskioja

vastuseid: 88
vaadatud: 22902

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.03.2009 22:50:41   pealkiri: Jaapan: Kliima soojenemine ei tulene inimtegevusest
Ja nüüd tuleb veel mingi jaapani teadlane ja ütleb, et holokaust ei ole ka inimeste tekitatud. Seda polnud olemaski!

Sorry, suht BS minuarust. Al Gore ühes oma filmis rääkis üsnagi veenvalt ...
  teema: Oleks vaja softi mis otsiks lauludele artworki ja albumi nimesi.
Veskioja

vastuseid: 10
vaadatud: 2257

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.03.2009 20:16:36   pealkiri: Oleks vaja softi mis otsiks lauludele artworki ja albumi nimesi.
Sooh, see vast on parem viis. Ma tegin lihtsalt manuaalselt albumite kaupa auto-tag from web icon_biggrin.gif.

Tänud muide vihje eest, nüüd saab karjuda in ya face Apple!
  teema: jkddp-pc3 casemod
Veskioja

vastuseid: 26
vaadatud: 9783

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 23.02.2009 16:51:12   pealkiri: jkddp-pc3 casemod
Realtemp on kuuldavasti üsnagi täpne, isegi E8400 jaoks.
  teema: 13. reede toob UNIX ajas kellaaja 1234567890
Veskioja

vastuseid: 17
vaadatud: 5702

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 11.02.2009 08:48:00   pealkiri: 13. reede toob UNIX ajas kellaaja 1234567890
Isegi kui on, las olla. Mina minutit ei viitsi lugeda ja väga hea, kui keegi neid uudiseid siia toob.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.