|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: xman2009 |
Veskioja
vastuseid: 73
vaadatud: 17600
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2017 09:24:06 pealkiri: Kommenteerimine: xman2009 |
| Sain ka vidina autosse. Superluks! |
teema: Kommenteerimine: digweed |
Veskioja
vastuseid: 674
vaadatud: 190234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2015 13:24:57 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
| Päästis mu igivana Macbook Pro, töö kiire ja korralik. Soovitan! |
teema: MacBook Pro |
Veskioja
vastuseid: 2092
vaadatud: 675598
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.09.2015 17:23:27 pealkiri: MacBook Pro |
Tervist
Hiljuti läks vana kõvaketas mu Macbook Pro (2010 mid) peal õhtale. Ostsin uue SSD ning paigaldasin ära. Tegin Yosemite'ist USBiga installeri, kuid ei miskit. Kui midagi ei tee, viskab k ... |
teema: Cat esitles uut vastupidavat mobiiltelefoni Cat B30 |
Veskioja
vastuseid: 16
vaadatud: 9903
|
foorum: Pressiteated postitatud: 26.03.2015 09:18:26 pealkiri: Cat esitles uut vastupidavat mobiiltelefoni Cat B30 |
Minu B15 kukub üsna tihti maha, rekord on 10 meetri kõrguselt. Süda enam ei jäta lööke vahele, kui telefon lendab. Paar korda sai demonstratiivselt õlleklaasi topitud ja siis helistatud.
Kül ... |
teema: Kommenteerimine: erkinem |
Veskioja
vastuseid: 328
vaadatud: 66897
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2014 23:13:59 pealkiri: Kommenteerimine: erkinem |
| Pärast paanilist tinutusfiaskot tõdesin, et vanast laadijast ei saa enam asja. Erki aitas hädast välja, tehing oli kiire ja tõhus. |
teema: Uus Hinnavaatlus avatud! |
Veskioja
vastuseid: 346
vaadatud: 79362
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 28.06.2011 22:26:42 pealkiri: Uus Hinnavaatlus avatud! |
| Safariga sain ka alles teise korraga sisse. |
teema: Duke Nukem Forever jõudis poelettidele |
Veskioja
vastuseid: 41
vaadatud: 11298
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 15.06.2011 16:16:54 pealkiri: Duke Nukem Forever jõudis poelettidele |
Mis te päriselt ka ootasite midagi head sellest? Naiivitarid.
Mulle tundub, et tuli 2k ja tegi käpelt midagi kokku ära, et kasseerida selle jõhkra haibi mõju endale taskusse.
Mis poleks pari ... |
teema: Kasvanud on viiruste levik Facebookis |
Veskioja
vastuseid: 3
vaadatud: 7556
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 26.12.2010 02:38:21 pealkiri: Kasvanud on viiruste levik Facebookis |
| Ausalt öeldes ma ei saa aru, miks peaks üldse selliseid asju vaatama. Tõesti on mõningaid appe, mida ma kasutan, mis on puhtalt lõbu jaoks. Aga kas sellised app'id lõbustavad inimesi, kes neid k ... |
teema: Kommenteerimine: Mõmm |
Veskioja
vastuseid: 510
vaadatud: 101860
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2010 01:44:38 pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm |
| Müüs mulle oma wifi ruuteri. Kaup kiire, korralik ja töötab. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Veskioja
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.08.2010 13:47:19 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://www.upload.ee/image/732475/bridge_castleknock_small.jpg
http://www.upload.ee/image/732478/bridge_castleknock2_small.jpg
http://www.upload.ee/image/732483/bridge_castleknock3_small.j ... |
teema: Call of Duty: Black Ops |
Veskioja
vastuseid: 3898
vaadatud: 649367
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.08.2010 00:46:47 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
| Demo vaatmamise põhjal küll ei meeldi. Mõtlesin, et Black Ops, oh, mingi eriti deep infiltration teema a'la Splinter Cell meets COD (minu jaoks on MW laeva missioon siiamaani äärmiselt nauditav o ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Veskioja
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.08.2010 13:52:09 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Käisin ikka, korralikult soolane.
sõitsid nii kaugele, et teha pilt, mida saaks siin ka teha icon_cool.gif icon_wink.gif
Tegelikult olin seal puhkamas ning pildistamisel tuli üks päris ilus ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Veskioja
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.08.2010 23:55:10 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Põhjamere ääres, Hollandis.
http://img405.imageshack.us/img405/7255/img3234pr.jpg |
teema: MacBook Pro |
Veskioja
vastuseid: 2092
vaadatud: 675598
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 31.07.2010 20:41:49 pealkiri: MacBook Pro |
| Milline on kõige optimaalsem akukasutus? Kodus juhe taga ja kui mujale lähed, siis lased tühjaks imeda? |
teema: MacBook Pro |
Veskioja
vastuseid: 2092
vaadatud: 675598
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 26.07.2010 20:37:49 pealkiri: MacBook Pro |
|
teema: Enteri arvutikaupade kett taotleb enda pankrotti |
Veskioja
vastuseid: 192
vaadatud: 50911
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 14.07.2009 20:51:44 pealkiri: Enteri arvutikaupade kett taotleb enda pankrotti |
| Lõbutsesin natukene krediidiinfoga ja IM arvutil puudub maksuvõlg. See eest on see iDreamil täitsa olemas. |
teema: Enteri arvutikaupade kett taotleb enda pankrotti |
Veskioja
vastuseid: 192
vaadatud: 50911
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 14.07.2009 18:30:52 pealkiri: Enteri arvutikaupade kett taotleb enda pankrotti |
| Üks hiire ost jääbki vist endal ainukeseks kogemuseks selle nõmeda poega, nõmeduse all mõtlen, et alati kui sinna sisenesin, siis klienditeenindaja lendas nagu vereimeja külge, "Kas saan aidata ... |
teema: The Saboteur |
Veskioja
vastuseid: 379
vaadatud: 77071
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2009 20:43:23 pealkiri: The Saboteur |
| Velvet Assassin male version? |
teema: Lenovo pikendab "Del" ja "Esc" nuppe |
Veskioja
vastuseid: 32
vaadatud: 9662
|
foorum: Riistvara postitatud: 29.06.2009 00:38:48 pealkiri: Lenovo pikendab "Del" ja "Esc" nuppe |
| Mina eemaldasin oma klaverilt insert nupu, kuna pahatihti delete'i vajutades vajutasin ka kogemata seda. Tekstitöötlusel paneb see tööle funktsiooni, mis laseb sul tähti üle kirjutada ning mirci ... |
teema: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) |
Veskioja
vastuseid: 327
vaadatud: 73428
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.06.2009 23:33:43 pealkiri: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) |
Ma korra kohkusin ja vandusin inimeste lollust ja janu tsirkuse ja leiva järgi, kuid see on natukene parem . |
teema: Splinter Cell: Conviction |
Veskioja
vastuseid: 184
vaadatud: 32607
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2009 12:12:49 pealkiri: Splinter Cell: Conviction |
| Ma olen vist ainukene, kelle jaoks oli Double Agent parim Splinter Celli mäng vist? Mulle meeldis küll väga see undercover värk pättide hulgas. Ainult need krdi tankeri ja muud talve missioonid v ... |
teema: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) |
Veskioja
vastuseid: 327
vaadatud: 73428
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 01.06.2009 12:53:12 pealkiri: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) |
| Hääletasin ning tegin seda vanamoodi. Esimest korda hääletades tahtsin reaalselt ümbriku kasti lasta. Hiljem välgatas pähe kõik, mida demokraatliku riikide kohta olen õppinud ning täitsa hea ... |
teema: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) |
Veskioja
vastuseid: 327
vaadatud: 73428
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 28.05.2009 22:45:57 pealkiri: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) |
http://www.postimees.ee/?id=125009 - Keskerakonna valimistelk keskturul töötab täie auruga - Kui keegi pole veel postimeest jõudnud sirvida.
Huvitav kas nende arvuti on üle kontrollitud. Mina k ... |
teema: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? |
Veskioja
vastuseid: 281
vaadatud: 55529
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.05.2009 23:59:42 pealkiri: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? |
| Siis kui ma wow'i hakkasin mängima, tuli ka kuskil 12 tunnised mänguperioodid. Vahepeal sai muidugi käidud keha värskendamas, kuid peale kümmet tundi mängimist oli poodi minnes küll "Woah, mism ... |
teema: World of Warcraft |
Veskioja
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445611
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2009 16:45:54 pealkiri: World of Warcraft |
Kas ratsuga saab ka nõnda, et sõidad temaga ringi ja jätad ta suvalisse kohta ootama või ennem expama asumist pead leidma talli ning sealt jalgsi edasi liikuma?
/me kujutab, kuidas tema suur ... |
teema: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha |
Veskioja
vastuseid: 70
vaadatud: 16830
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 21.05.2009 13:27:15 pealkiri: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha |
On ikka?
http://www58.wolframalpha.com/input/?i=1L+beer+vs+1l+milk
Piimas on rohkem vitamiine . Tho rohkem süsivesikuid ja kolesterooli. |
teema: Pildi kaitse |
Veskioja
vastuseid: 41
vaadatud: 9925
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 20.05.2009 12:59:09 pealkiri: Pildi kaitse |
| Mina olen suurem osa neid kaitstud pilte kätte saanud, mis ei luba paremat klikki üldse pildi peale teha tänu firefox 3'le. Seal on võimalik näha kogu lehele salvestatud meedia aadressid. Kui suu ... |
teema: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha |
Veskioja
vastuseid: 70
vaadatud: 16830
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.05.2009 07:57:00 pealkiri: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha |
http://www23.wolframalpha.com/input/?i=hinnavaatlus.ee
^^
Iseenesest oleks tore, kui kõik maailma andmed (ilm, geoloogilised muutused jms) pandaks ühte andmebaasi. A'la wikialpha või wikigoog ... |
teema: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha |
Veskioja
vastuseid: 70
vaadatud: 16830
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 16.05.2009 12:29:12 pealkiri: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha |
Kui piisavalt palju talt Pii numbreid küsida, viskab lõpuks: Column[{Null,{}}[[2,1]],ItemSize->infinity] .
Üle 11 vms rea ei arvuta. |
teema: Duke Nukem Forever'i arendaja 3D Realms pankrotis |
Veskioja
vastuseid: 20
vaadatud: 7998
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 14.05.2009 21:41:53 pealkiri: Duke Nukem Forever'i arendaja 3D Realms pankrotis |
| Poisid said asjaga valmis ning, kuna seda on tehtud tõesti forever, tekitavad tõhusa haibi ja reklaami. Varsti naeratavad, ütlevad "Tüng!" ja kõik ostavad. |
teema: Battlefield Heroes |
Veskioja
vastuseid: 1104
vaadatud: 195591
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.05.2009 21:01:19 pealkiri: Battlefield Heroes |
Niisiis, siin on screen minu läbi aegade parimast skoorist.
Pärast pildi tegemist lisandus veel 37 punkti ja üks surm.
Mehed, kardan et te olete nüüd omatud !
http://www.upload.ee/image/7679 ... |
teema: Battlefield Heroes |
Veskioja
vastuseid: 1104
vaadatud: 195591
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.05.2009 15:36:46 pealkiri: Battlefield Heroes |
Jep, http://www.battlefield-heroes.com/news/giving-away-even-more-beta-keys
Õhtul võib täitsa teha ning küsimus ka - kas heroeses pole mingit add friends asja? Ma tean, et saab minna serveriss ... |
teema: Battlefield Heroes |
Veskioja
vastuseid: 1104
vaadatud: 195591
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.05.2009 14:40:57 pealkiri: Battlefield Heroes |
Punktid tulevad, kui tulevad. Ise midagi erilist ei tee (va. võib-olla missioonid alati aktiivsed)
Põhiliselt mängin sõduriga ning mõlemad relvad fast ja close range, Victory villages töötab v ... |
teema: Battlefield Heroes |
Veskioja
vastuseid: 1104
vaadatud: 195591
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.05.2009 16:16:35 pealkiri: Battlefield Heroes |
http://www.battlefield-heroes.com/news/giving-away-even-more-beta-keys
Long story short, regad ennast Gamespotti vms ja saad key.
Ei tea, kas seda oli juba siin mainitud. |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
Veskioja
vastuseid: 2259
vaadatud: 711408
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.05.2009 07:37:23 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
Ohoh, tegite millegi karmimaga täpsuslaskmist?
Ise kunagi ammu, miski 11.. 12 aastasena, suutsin toiteka läbi kärsatada, sest see punane 230/130 (vms numbrid) lüliti tundus kohe eriti atr ... |
teema: Kauaoodatud Dell Inspiron Mini 9 ametlikult müügil |
Veskioja
vastuseid: 61
vaadatud: 26247
|
foorum: Pressiteated postitatud: 02.05.2009 15:20:33 pealkiri: Kauaoodatud Dell Inspiron Mini 9 ametlikult müügil |
| Tartus zeppekas Delli putkas nägin ka mingit eeepc suurusega pisikest Delli. Üpris soliidse välimuse ja hea hinnaga (4999kr) ning seda nähes tekkis mõte ostmise peale. Kahjuks läksin ainult seal ... |
teema: Alaealine ja onlines maksmine |
Veskioja
vastuseid: 3
vaadatud: 2036
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.05.2009 02:23:05 pealkiri: Alaealine ja onlines maksmine |
| Ei oska täpsemalt öelda tingimuste kohta, kuid sa võid proovida Unetis teha selle virtuaalne krediitkaart. Jällegi, ei oska öelda kas see eeldab vanust 18 või mitte... |
teema: Grand Theft Auto IV |
Veskioja
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581970
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2009 13:31:29 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Kas mingeid uusi pätse on ka tulnud, mis parandavad perfi ja mis EI tekita mingeid imelikke varje?  |
teema: The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena |
Veskioja
vastuseid: 54
vaadatud: 11795
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.04.2009 22:41:08 pealkiri: The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena |
| Ha, äärmiselt huvitav asi selle mänguga. Tavaliselt on kõik rõõmsalt kommenteerimas mängu kohta, kui no dvd crack on kohe algse release'iga väljas. Nüüd aga, kui cracki pole, ollakse selle m ... |
teema: Fallen Earth |
Veskioja
vastuseid: 215
vaadatud: 51904
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2009 23:05:51 pealkiri: Fallen Earth |
Oh, meeldiv üllatus sellisel mornil ja tapval õhtul.
Pärast kuuajalist (oli vist) ootamist tuli lõpuks ka mulle kutse ära.
Fallen Earth Closed Beta Program Invitation
Eks ma homme ... |
teema: www.ekool.ee |
Veskioja
vastuseid: 182
vaadatud: 54208
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.03.2009 16:24:00 pealkiri: www.ekool.ee |
| Hmm, äärmiselt huvitav. Pole väga süvenenud sellesse teemasse, kuid kas kõik koolid on sellesse kindlasse süsteemi integreeritud või on seal ainult need, kes tahavad seal olla? Oma kooli ma iga ... |
teema: iDream koolitus |
Veskioja
vastuseid: 10
vaadatud: 7269
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.03.2009 00:23:27 pealkiri: iDream koolitus |
Eks ta raskel ajal ole jah mõeldud pigem promoks eriti, kui
16:00 - Miks Mac?
Koolitus keskendub Apple Maci kui platvormi eeliste ja mugavuste tutvustamisele. Kellele milline Mac sobib ning mill ... |
teema: iDream koolitus |
Veskioja
vastuseid: 10
vaadatud: 7269
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 23.03.2009 23:11:58 pealkiri: iDream koolitus |
| Huvitav, kas nad Tartusse ka ennast kunagi veavad? ^^ |
teema: soovitage programmi |
Veskioja
vastuseid: 22
vaadatud: 3691
|
foorum: Turvalisus postitatud: 23.03.2009 00:15:48 pealkiri: soovitage programmi |
| Home edition peaks ka olema, kus toksid maili sisse, saad regamiskoodi ja regad ära ning siis kas poole aasta või aasta pärast pead protsessi kordama. Endal on ka avast kasutuses ning siiamaani min ... |
teema: Saints Row 2 |
Veskioja
vastuseid: 186
vaadatud: 40783
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.03.2009 22:49:43 pealkiri: Saints Row 2 |
| Miks ometi te otsite reaalsust igalpool. Tõesti, kas midagi ei või olla ajuvaba fun? Seda SR2 ka on. Need nii palju tegevusi, et mängi ennast lolliks. Ütle veel üks mäng, kus sa saad pargis ming ... |
teema: Jaapan: Kliima soojenemine ei tulene inimtegevusest |
Veskioja
vastuseid: 88
vaadatud: 22902
|
foorum: Varia postitatud: 04.03.2009 22:20:26 pealkiri: Jaapan: Kliima soojenemine ei tulene inimtegevusest |
Ok. Vastavalt välja toodud asitõenditele, ei väida ma enam midagi nende ideede kohta, mis Al Gore pani mind uskuma. Lihtsalt ei väida selle kohta midagi, kuni täpsemate tõenditeni .
Kuigi ... |
teema: Jaapan: Kliima soojenemine ei tulene inimtegevusest |
Veskioja
vastuseid: 88
vaadatud: 22902
|
foorum: Varia postitatud: 03.03.2009 22:50:41 pealkiri: Jaapan: Kliima soojenemine ei tulene inimtegevusest |
Ja nüüd tuleb veel mingi jaapani teadlane ja ütleb, et holokaust ei ole ka inimeste tekitatud. Seda polnud olemaski!
Sorry, suht BS minuarust. Al Gore ühes oma filmis rääkis üsnagi veenvalt ... |
teema: Oleks vaja softi mis otsiks lauludele artworki ja albumi nimesi. |
Veskioja
vastuseid: 10
vaadatud: 2257
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.03.2009 20:16:36 pealkiri: Oleks vaja softi mis otsiks lauludele artworki ja albumi nimesi. |
Sooh, see vast on parem viis. Ma tegin lihtsalt manuaalselt albumite kaupa auto-tag from web .
Tänud muide vihje eest, nüüd saab karjuda in ya face Apple! |
teema: jkddp-pc3 casemod |
Veskioja
vastuseid: 26
vaadatud: 9783
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 23.02.2009 16:51:12 pealkiri: jkddp-pc3 casemod |
| Realtemp on kuuldavasti üsnagi täpne, isegi E8400 jaoks. |
teema: 13. reede toob UNIX ajas kellaaja 1234567890 |
Veskioja
vastuseid: 17
vaadatud: 5702
|
foorum: Varia postitatud: 11.02.2009 08:48:00 pealkiri: 13. reede toob UNIX ajas kellaaja 1234567890 |
| Isegi kui on, las olla. Mina minutit ei viitsi lugeda ja väga hea, kui keegi neid uudiseid siia toob. |
| |