|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Venivillem |
Venivillem
vastuseid: 7
vaadatud: 9168
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2007 20:08:34 pealkiri: Kommenteerimine: Venivillem |
| Kuule mees, ma pole sinuga mingit cd-key äri teinudki , ise oled sa siin üks suur valetaja! |
teema: Kommenteerimine: madis007 |
Venivillem
vastuseid: 23
vaadatud: 10962
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2007 20:07:40 pealkiri: Kommenteerimine: madis007 |
Teine negatiivne kah , vend kirjutas mulle nii profiili:
Kahtlane.
Kogu aeg kui ma soovin osta midagi ja siis küsin siis kohe jääb väit ja ei vasta.Võibolla vastab aga siis see ei ole tõsi. ... |
teema: Kommenteerimine: madis007 |
Venivillem
vastuseid: 23
vaadatud: 10962
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2007 14:05:10 pealkiri: Kommenteerimine: madis007 |
Kahtlane, üks teema kus inimene soovis müüa Halo 3 Collectors Editori, kirjutas Madis niimodi:
Ma saan kohe Halo 3 collectors editor 800 krooniga,sina müüd seda 999 eekuga , keegi ei osta sul ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.11.2007 11:54:14 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Kas keegi oskab öelda millal neid tava xBox mänge tõmmata saab?Keegi vahepeal mainis siin, tahaks ka Dave Mirra BMX  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.11.2007 00:00:51 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Saagu siis Gears of War .Ei tea kui head pilti näitab 29" Scart teleri peal ?  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.11.2007 23:02:30 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Okei, mõtlesin endale mingi mängu soetada...pakkuge midagi , kasvõi üks nendest : Assassins Creed , Gears of War , Beowulf.Mingit mõnusat madistamist mängu tahaks. |
teema: Counter Strike |
Venivillem
vastuseid: 1016
vaadatud: 220949
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2007 16:54:51 pealkiri: Counter Strike |
, ikka saab Adminiks ka tasuta kusagil  |
teema: Warmonger |
Venivillem
vastuseid: 5
vaadatud: 2644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2007 16:44:14 pealkiri: Warmonger |
| Ausalt öeldes , seal mängus pole midagi nüüd "nii" lõhkuvat või vms.Aga samas mul pole PPU ka niiet-... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.11.2007 17:03:57 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Tellisin xbox 360 puldi Ox.ee 'st , kas see koht on ikka "kindel" koht kust tellida?.Laos oli 50 tükki , laupäev tellisin , nüüd on tühjad kõik...et kas siis saadeti mulle välja või on see Ox. ... |
teema: World of Warcraft |
Venivillem
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445865
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.11.2007 23:28:52 pealkiri: World of Warcraft |
Ei.Võiks lihtsalt tulla lisa option - Very High ,märgid ära siis automaatselt lükkab kõik põhja + uuem grafa süs.Kuigi see uuem grafa värk rikuks mängu ära  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2007 23:24:41 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Nojah...lootsin...aga homme siis peaks Call of Duty 2 saama , ja loodetavasti saab ka Assasins Creed tellitud... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2007 17:37:12 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
edit: muide AMDdude , sa pidid panema selle umbes 25 minutiks rätikute sisse ja siis laskma jahtuda tal 25 minti.
hmm...Huvitab üks asi / probleem.Nimelt pidi Premiumiga 2 mängu kaasa tulema ...he ... |
teema: World of Warcraft |
Venivillem
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445865
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.11.2007 15:14:24 pealkiri: World of Warcraft |
http://www.youtube.com/watch?v=koSq-KecPm4&feature=related ...Ei tea , mulle meeldis.Vaadake teisi oxhorn videosi ka ! Eriti seda...
http://www.youtube.com/watch?v=YVwYKtgFYCc |
teema: [X360] Gears of War |
Venivillem
vastuseid: 197
vaadatud: 68276
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.11.2007 22:15:46 pealkiri: [X360] Gears of War |
| CD Marketis on ... teenindus aeglane.Võtab kaua asjade kohale jõudmiseks...Nojah.Andricos on otsas.Eks siis. |
teema: [X360] Gears of War |
Venivillem
vastuseid: 197
vaadatud: 68276
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.11.2007 21:52:28 pealkiri: [X360] Gears of War |
Originaali ei saagi osta enam ?  |
teema: [X360] Gears of War |
Venivillem
vastuseid: 197
vaadatud: 68276
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.11.2007 16:17:09 pealkiri: [X360] Gears of War |
| Kust seda eestist odavalt saaks? |
teema: Crysis |
Venivillem
vastuseid: 8780
vaadatud: 1402249
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2007 13:07:06 pealkiri: Crysis |
| , ma ise saan mängu jooksutada High settingutel , graafika võibolla on hea aga kuidagi üksluine on.Need Ultra High sätted on praegu ka olemas. |
teema: World of Warcraft |
Venivillem
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445865
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2007 12:58:00 pealkiri: World of Warcraft |
| , endal oli level 70 Orc Warrior ka ...aga see sai maha äritsetud (loe:vahetatud)kuid lõppude lõpuks quitisin ikkagi et inimesed üritavad igal võimalikul moel paska keerata.Näiteks level 65 kant ... |
teema: World of Warcraft |
Venivillem
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445865
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2007 12:16:28 pealkiri: World of Warcraft |
| , selle pärast pmst quittisingi...Inimesed on nii lollid ... |
teema: [PS3/X360] Assassins Creed |
Venivillem
vastuseid: 126
vaadatud: 36912
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.11.2007 11:19:38 pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed |
| Egas midagi , pirajad võiksid jah eemale hoida . |
teema: [X360/PS3] Mass Effect |
Venivillem
vastuseid: 206
vaadatud: 49508
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.11.2007 10:44:21 pealkiri: [X360/PS3] Mass Effect |
Singapur on varem keelu alla pannud vähemalt kaks videomängu - Sony «God Of War 2» alastuse eest ning Top Cow Productionsi toodangu «The Darkness» liigse vägivalla tõttu.
eino..wtf.Kamoon,G ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2007 20:28:31 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Tekkis küsimus...et kui ühendan enda USB 2.0 klaviatuuri siis saan seda kasutada? (mailid kirjutamiseks) |
teema: Sinu neti kiirus? |
Venivillem
vastuseid: 2455
vaadatud: 575103
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.11.2007 20:20:28 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
http://www.speedtest.net/result/203781084.png
Päris mugav teine! |
teema: Soldier of Fortune: Pay Back |
Venivillem
vastuseid: 124
vaadatud: 30483
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2007 19:13:30 pealkiri: Soldier of Fortune: Pay Back |
nujah...xBox360 versiooni siis Infiltration ei tulegi...pees lugu  |
teema: Crysis |
Venivillem
vastuseid: 8780
vaadatud: 1402249
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2007 17:00:18 pealkiri: Crysis |
| , pooldan sind 1oo% ... |
teema: [PS3/X360] Assassins Creed |
Venivillem
vastuseid: 126
vaadatud: 36912
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2007 00:36:53 pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed |
| Võib öelda , et tegu on hea mänguga.Tellin kindlalt ära selle. |
teema: [PS3/X360] Skate |
Venivillem
vastuseid: 148
vaadatud: 34686
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2007 12:23:33 pealkiri: [PS3/X360] Skate |
ei saa hakkama..mis teha...noob olen siis vms.
edit: lol sain pihta...filmida hakates peab Y (kollast asja) vajutama
Edit2: Sõitsin mööda ilma ringi ja , kukkusin , murdsin 10 konti ja sain la ... |
teema: Kommenteerimine: keilakaz |
Venivillem
vastuseid: 2
vaadatud: 3144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2007 22:40:55 pealkiri: Kommenteerimine: keilakaz |
| Mõistliku Jutuga |
teema: [PS3/X360] Skate |
Venivillem
vastuseid: 148
vaadatud: 34686
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.11.2007 18:37:34 pealkiri: [PS3/X360] Skate |
hmm..siis mul vigane plaat.olen juba 5 päeva sellega oma pead valutanud.Teen nii ,mul oma kindel spot :
Lükkan jalaga 2x hoogu sisse.Hüppan Flipiga Grindile , grindin , siis hüpe , kohe järgm ... |
teema: [PS3/X360] Skate |
Venivillem
vastuseid: 148
vaadatud: 34686
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.11.2007 18:20:50 pealkiri: [PS3/X360] Skate |
| aga kas mingi kindel koht peab ka olema? |
teema: [PS3/X360] Skate |
Venivillem
vastuseid: 148
vaadatud: 34686
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.11.2007 18:01:13 pealkiri: [PS3/X360] Skate |
| Tra küll...ei saa üldse hakkama!Vaadake,see esimene skateboard magazine vms.Ma olen seal esimese "filmimise" juures.Tra , panen session marker, teen 2 grindi (grind + hüpe + grind , maad ei puuduta ... |
teema: Soldier of Fortune: Pay Back |
Venivillem
vastuseid: 124
vaadatud: 30483
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2007 14:17:46 pealkiri: Soldier of Fortune: Pay Back |
| Täitsa hull konsoolikas.Mõtlesin osta aga sõber rääkis et netist torrendist tõmmates saab ilma cdkeyta jne. ka mängida.Mõeldud-tehtud.Saigi torrendist tõmmatud.Graafika kohta ei ole tegelt mi ... |
teema: [X360] Halo 3 |
Venivillem
vastuseid: 301
vaadatud: 71968
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.11.2007 22:10:03 pealkiri: [X360] Halo 3 |
Noh...enam Halo3 keegi ei mängigi ? .Ise tellisin ära.
Muide, päris hea video : http://www.youtube.com/watch?v=ZOkF0McZKIw
Eriti, kui oskate ingliskeelt ;p |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.11.2007 22:01:39 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
õnneks lubati modded xboxid bannida järgmises patchis  |
teema: [X360/PS3] Mass Effect |
Venivillem
vastuseid: 206
vaadatud: 49508
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.11.2007 20:56:40 pealkiri: [X360/PS3] Mass Effect |
| eh...mass effect väljas? |
teema: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360) |
Venivillem
vastuseid: 513
vaadatud: 181933
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.11.2007 00:05:31 pealkiri: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360) |
| Minul ei ole enam xboxi (müüsin maha) |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.11.2007 23:03:59 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
jup,googeldasingi.Võrgus on küll S.K.A.T.E lahe teha :p
Edit: esmamuljed siis.Asi on väga kõva, kohe hulga parem või mõnusam kuidagi kui arvuti.Nüüd siis homme poodi jooskma ja Halo3 / Gear ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.11.2007 19:51:43 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Sain xBoxi kätte , päris köva.Skate hetkel ainuke mäng aga ikka.Nii, tahan ennast Live kasutajaks teha, aga mis ma U.K postiindeksiks panen?? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2007 21:55:23 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
, äkki panid "Visa" asemel näiteks "Mastercard" vms...tsekka ikka asjad üle.Hetkel võttis küll tuju natuke  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2007 21:53:17 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
oo my god...vaatasin just hindasi game.co.uk's...andricos = skate 1000 eek
game.co.uk = skate 500 eek...omg
edit: game.co.uk tegi hetkel mu masendavaks...oleks saanud xbox360 elite koos halo3 odav ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2007 21:16:41 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| okk..tänud.ahah muide et kas rakveres on siis kusagil xBox360 mänge müügil?Eriti huvitaks see Halo3 |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2007 21:03:57 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| okei , saab tehtud...nüüd peab lihtsalt ootama... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2007 20:29:53 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
peab siis netis mängimise eest nüüd maksma ka.kurat ostsin mängu ometi ju .aga jah...egas midagi.
XBL Silveriga ei saa "MAKSTUD" mängudega neti madistada?
Ning mis maa peale te kasutaja tegi ... |
teema: [PS3/X360] Skate |
Venivillem
vastuseid: 148
vaadatud: 34686
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2007 20:25:49 pealkiri: [PS3/X360] Skate |
Tellisin siis Andricost ära xbox koos skate'ga .Keegi võrgus tahab teha?
kui kogu kupatuse kätte saan |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2007 20:24:47 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Sai siis xBox 360 Premium koos Skate'ga tellitud.Kaua see umbes aega võtab?Väike maarjasse jõuab tellimus.Andricost :p .Ahjaa ja palun seletage üks asi ära , kas ma pean xBox mängude võrgus mä ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2007 18:25:38 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Täna siis kindel mats , tellime ära.Kiirkuller pidi tooma homseks uksetaha kohe.Hüvike. |
teema: Crysis |
Venivillem
vastuseid: 8780
vaadatud: 1402249
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2007 00:21:52 pealkiri: Crysis |
automaat nüüd ka eriti kaugele ei lase , ja ta pole lähivõitluseks ka . siuke mid-range .Winchester for da long range  |
teema: [PS3/X360] Skate |
Venivillem
vastuseid: 148
vaadatud: 34686
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2007 00:09:03 pealkiri: [PS3/X360] Skate |
Saan siis varsti xBoxi (homme tellin) , ja tellin selle mängu ka kaasa.Keegi online soovib teha siis ? ^^ .
Eino siiski , http://www.youtube.com/watch?v=_YFeSjqEOBc @ 21 seconds = andekas. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Venivillem
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2007 00:00:20 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Tänud, saab nii pandud siis  |
teema: Kommenteerimine: henri200 |
Venivillem
vastuseid: 61
vaadatud: 29297
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2007 23:58:05 pealkiri: Kommenteerimine: henri200 |
| säh! |
| |