Avaleht
otsing leidis 406 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Venivillem
Venivillem

vastuseid: 7
vaadatud: 9168

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2007 20:08:34   pealkiri: Kommenteerimine: Venivillem
Kuule mees, ma pole sinuga mingit cd-key äri teinudki , ise oled sa siin üks suur valetaja!
  teema: Kommenteerimine: madis007
Venivillem

vastuseid: 23
vaadatud: 10962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2007 20:07:40   pealkiri: Kommenteerimine: madis007
Teine negatiivne kah , vend kirjutas mulle nii profiili:
Kahtlane.
Kogu aeg kui ma soovin osta midagi ja siis küsin siis kohe jääb väit ja ei vasta.Võibolla vastab aga siis see ei ole tõsi. ...
  teema: Kommenteerimine: madis007
Venivillem

vastuseid: 23
vaadatud: 10962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2007 14:05:10   pealkiri: Kommenteerimine: madis007
Kahtlane, üks teema kus inimene soovis müüa Halo 3 Collectors Editori, kirjutas Madis niimodi:

Ma saan kohe Halo 3 collectors editor 800 krooniga,sina müüd seda 999 eekuga , keegi ei osta sul ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.11.2007 11:54:14   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas keegi oskab öelda millal neid tava xBox mänge tõmmata saab?Keegi vahepeal mainis siin, tahaks ka Dave Mirra BMX icon_razz.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.11.2007 00:00:51   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Saagu siis Gears of War .Ei tea kui head pilti näitab 29" Scart teleri peal ? icon_razz.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.11.2007 23:02:30   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Okei, mõtlesin endale mingi mängu soetada...pakkuge midagi , kasvõi üks nendest : Assassins Creed , Gears of War , Beowulf.Mingit mõnusat madistamist mängu tahaks.
  teema: Counter Strike
Venivillem

vastuseid: 1016
vaadatud: 220949

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2007 16:54:51   pealkiri: Counter Strike
, ikka saab Adminiks ka tasuta kusagil icon_razz.gif
  teema: Warmonger
Venivillem

vastuseid: 5
vaadatud: 2644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2007 16:44:14   pealkiri: Warmonger
Ausalt öeldes , seal mängus pole midagi nüüd "nii" lõhkuvat või vms.Aga samas mul pole PPU ka niiet-...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.11.2007 17:03:57   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tellisin xbox 360 puldi Ox.ee 'st , kas see koht on ikka "kindel" koht kust tellida?.Laos oli 50 tükki , laupäev tellisin , nüüd on tühjad kõik...et kas siis saadeti mulle välja või on see Ox. ...
  teema: World of Warcraft
Venivillem

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445865

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.11.2007 23:28:52   pealkiri: World of Warcraft
Ei.Võiks lihtsalt tulla lisa option - Very High ,märgid ära siis automaatselt lükkab kõik põhja + uuem grafa süs.Kuigi see uuem grafa värk rikuks mängu ära icon_razz.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.11.2007 23:24:41   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Nojah...lootsin...aga homme siis peaks Call of Duty 2 saama , ja loodetavasti saab ka Assasins Creed tellitud...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.11.2007 17:37:12   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
edit: muide AMDdude , sa pidid panema selle umbes 25 minutiks rätikute sisse ja siis laskma jahtuda tal 25 minti.
hmm...Huvitab üks asi / probleem.Nimelt pidi Premiumiga 2 mängu kaasa tulema ...he ...
  teema: World of Warcraft
Venivillem

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445865

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2007 15:14:24   pealkiri: World of Warcraft
http://www.youtube.com/watch?v=koSq-KecPm4&feature=related ...Ei tea , mulle meeldis.Vaadake teisi oxhorn videosi ka ! Eriti seda...
http://www.youtube.com/watch?v=YVwYKtgFYCc
  teema: [X360] Gears of War
Venivillem

vastuseid: 197
vaadatud: 68276

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.11.2007 22:15:46   pealkiri: [X360] Gears of War
CD Marketis on ... teenindus aeglane.Võtab kaua asjade kohale jõudmiseks...Nojah.Andricos on otsas.Eks siis.
  teema: [X360] Gears of War
Venivillem

vastuseid: 197
vaadatud: 68276

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.11.2007 21:52:28   pealkiri: [X360] Gears of War
Originaali ei saagi osta enam ? icon_razz.gif
  teema: [X360] Gears of War
Venivillem

vastuseid: 197
vaadatud: 68276

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.11.2007 16:17:09   pealkiri: [X360] Gears of War
Kust seda eestist odavalt saaks?
  teema: Crysis
Venivillem

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402249

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2007 13:07:06   pealkiri: Crysis
, ma ise saan mängu jooksutada High settingutel , graafika võibolla on hea aga kuidagi üksluine on.Need Ultra High sätted on praegu ka olemas.
  teema: World of Warcraft
Venivillem

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445865

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2007 12:58:00   pealkiri: World of Warcraft
, endal oli level 70 Orc Warrior ka ...aga see sai maha äritsetud (loe:vahetatud)kuid lõppude lõpuks quitisin ikkagi et inimesed üritavad igal võimalikul moel paska keerata.Näiteks level 65 kant ...
  teema: World of Warcraft
Venivillem

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445865

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2007 12:16:28   pealkiri: World of Warcraft
, selle pärast pmst quittisingi...Inimesed on nii lollid ...
  teema: [PS3/X360] Assassins Creed
Venivillem

vastuseid: 126
vaadatud: 36912

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.11.2007 11:19:38   pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed
Egas midagi , pirajad võiksid jah eemale hoida .
  teema: [X360/PS3] Mass Effect
Venivillem

vastuseid: 206
vaadatud: 49508

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.11.2007 10:44:21   pealkiri: [X360/PS3] Mass Effect
Singapur on varem keelu alla pannud vähemalt kaks videomängu - Sony «God Of War 2» alastuse eest ning Top Cow Productionsi toodangu «The Darkness» liigse vägivalla tõttu.

eino..wtf.Kamoon,G ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.11.2007 20:28:31   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tekkis küsimus...et kui ühendan enda USB 2.0 klaviatuuri siis saan seda kasutada? (mailid kirjutamiseks)
  teema: Sinu neti kiirus?
Venivillem

vastuseid: 2455
vaadatud: 575103

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.11.2007 20:20:28   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://www.speedtest.net/result/203781084.png

Päris mugav teine!
  teema: Soldier of Fortune: Pay Back
Venivillem

vastuseid: 124
vaadatud: 30483

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2007 19:13:30   pealkiri: Soldier of Fortune: Pay Back
nujah...xBox360 versiooni siis Infiltration ei tulegi...pees lugu thumbs_down.gif
  teema: Crysis
Venivillem

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402249

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2007 17:00:18   pealkiri: Crysis
, pooldan sind 1oo% ...
  teema: [PS3/X360] Assassins Creed
Venivillem

vastuseid: 126
vaadatud: 36912

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.11.2007 00:36:53   pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed
Võib öelda , et tegu on hea mänguga.Tellin kindlalt ära selle.
  teema: [PS3/X360] Skate
Venivillem

vastuseid: 148
vaadatud: 34686

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.11.2007 12:23:33   pealkiri: [PS3/X360] Skate
ei saa hakkama..mis teha...noob olen siis vms.
edit: lol sain pihta...filmida hakates peab Y (kollast asja) vajutama icon_razz.gif
Edit2: Sõitsin mööda ilma ringi ja , kukkusin , murdsin 10 konti ja sain la ...
  teema: Kommenteerimine: keilakaz
Venivillem

vastuseid: 2
vaadatud: 3144

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2007 22:40:55   pealkiri: Kommenteerimine: keilakaz
Mõistliku Jutuga
  teema: [PS3/X360] Skate
Venivillem

vastuseid: 148
vaadatud: 34686

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.11.2007 18:37:34   pealkiri: [PS3/X360] Skate
hmm..siis mul vigane plaat.olen juba 5 päeva sellega oma pead valutanud.Teen nii ,mul oma kindel spot icon_razz.gif :
Lükkan jalaga 2x hoogu sisse.Hüppan Flipiga Grindile , grindin , siis hüpe , kohe järgm ...
  teema: [PS3/X360] Skate
Venivillem

vastuseid: 148
vaadatud: 34686

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.11.2007 18:20:50   pealkiri: [PS3/X360] Skate
aga kas mingi kindel koht peab ka olema?
  teema: [PS3/X360] Skate
Venivillem

vastuseid: 148
vaadatud: 34686

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.11.2007 18:01:13   pealkiri: [PS3/X360] Skate
Tra küll...ei saa üldse hakkama!Vaadake,see esimene skateboard magazine vms.Ma olen seal esimese "filmimise" juures.Tra , panen session marker, teen 2 grindi (grind + hüpe + grind , maad ei puuduta ...
  teema: Soldier of Fortune: Pay Back
Venivillem

vastuseid: 124
vaadatud: 30483

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2007 14:17:46   pealkiri: Soldier of Fortune: Pay Back
Täitsa hull konsoolikas.Mõtlesin osta aga sõber rääkis et netist torrendist tõmmates saab ilma cdkeyta jne. ka mängida.Mõeldud-tehtud.Saigi torrendist tõmmatud.Graafika kohta ei ole tegelt mi ...
  teema: [X360] Halo 3
Venivillem

vastuseid: 301
vaadatud: 71968

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.11.2007 22:10:03   pealkiri: [X360] Halo 3
Noh...enam Halo3 keegi ei mängigi ? icon_razz.gif .Ise tellisin ära.
Muide, päris hea video : http://www.youtube.com/watch?v=ZOkF0McZKIw
Eriti, kui oskate ingliskeelt ;p
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.11.2007 22:01:39   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
õnneks lubati modded xboxid bannida järgmises patchis beer_yum.gif
  teema: [X360/PS3] Mass Effect
Venivillem

vastuseid: 206
vaadatud: 49508

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.11.2007 20:56:40   pealkiri: [X360/PS3] Mass Effect
eh...mass effect väljas?
  teema: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360)
Venivillem

vastuseid: 513
vaadatud: 181933

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.11.2007 00:05:31   pealkiri: Kiirülevaade online kasutajanimedest (Wii, PS3, X360)
Minul ei ole enam xboxi (müüsin maha)
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.11.2007 23:03:59   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
jup,googeldasingi.Võrgus on küll S.K.A.T.E lahe teha :p

Edit: esmamuljed siis.Asi on väga kõva, kohe hulga parem või mõnusam kuidagi kui arvuti.Nüüd siis homme poodi jooskma ja Halo3 / Gear ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.11.2007 19:51:43   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Sain xBoxi kätte , päris köva.Skate hetkel ainuke mäng aga ikka.Nii, tahan ennast Live kasutajaks teha, aga mis ma U.K postiindeksiks panen??
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2007 21:55:23   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
, äkki panid "Visa" asemel näiteks "Mastercard" vms...tsekka ikka asjad üle.Hetkel võttis küll tuju natuke icon_neutral.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2007 21:53:17   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
oo my god...vaatasin just hindasi game.co.uk's...andricos = skate 1000 eek
game.co.uk = skate 500 eek...omg

edit: game.co.uk tegi hetkel mu masendavaks...oleks saanud xbox360 elite koos halo3 odav ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2007 21:16:41   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
okk..tänud.ahah muide et kas rakveres on siis kusagil xBox360 mänge müügil?Eriti huvitaks see Halo3
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2007 21:03:57   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
okei , saab tehtud...nüüd peab lihtsalt ootama...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2007 20:29:53   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
peab siis netis mängimise eest nüüd maksma ka.kurat ostsin mängu ometi ju icon_razz.gif .aga jah...egas midagi.
XBL Silveriga ei saa "MAKSTUD" mängudega neti madistada?
Ning mis maa peale te kasutaja tegi ...
  teema: [PS3/X360] Skate
Venivillem

vastuseid: 148
vaadatud: 34686

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2007 20:25:49   pealkiri: [PS3/X360] Skate
Tellisin siis Andricost ära xbox koos skate'ga icon_razz.gif .Keegi võrgus tahab teha?

kui kogu kupatuse kätte saan icon_razz.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2007 20:24:47   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Sai siis xBox 360 Premium koos Skate'ga tellitud.Kaua see umbes aega võtab?Väike maarjasse jõuab tellimus.Andricost :p .Ahjaa ja palun seletage üks asi ära , kas ma pean xBox mängude võrgus mä ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2007 18:25:38   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Täna siis kindel mats , tellime ära.Kiirkuller pidi tooma homseks uksetaha kohe.Hüvike.
  teema: Crysis
Venivillem

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402249

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2007 00:21:52   pealkiri: Crysis
automaat nüüd ka eriti kaugele ei lase , ja ta pole lähivõitluseks ka . siuke mid-range icon_razz.gif .Winchester for da long range icon_smile.gif
  teema: [PS3/X360] Skate
Venivillem

vastuseid: 148
vaadatud: 34686

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2007 00:09:03   pealkiri: [PS3/X360] Skate
Saan siis varsti xBoxi (homme tellin) , ja tellin selle mängu ka kaasa.Keegi online soovib teha siis ? ^^ .
Eino siiski , http://www.youtube.com/watch?v=_YFeSjqEOBc @ 21 seconds = andekas.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Venivillem

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682994

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2007 00:00:20   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tänud, saab nii pandud siis icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: henri200
Venivillem

vastuseid: 61
vaadatud: 29297

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2007 23:58:05   pealkiri: Kommenteerimine: henri200
säh!
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.