|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: PPC |
UnknowFunk
vastuseid: 52
vaadatud: 15687
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2026 23:49:48 pealkiri: 12700KF |
Ostsin prose, kõik timm  |
teema: 6» M: Intel CPU 1700 socket i5 / i9 :: Protsessorid |
UnknowFunk
vastuseid: 10
vaadatud: 1758
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 02.05.2026 19:20:58 pealkiri: Intel CPU 1700 socket i5 / i9 |
| Loobun, sain juba teiselt kasutajalt. |
teema: 6» M: Intel CPU 1700 socket i5 / i9 :: Protsessorid |
UnknowFunk
vastuseid: 10
vaadatud: 1758
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 26.04.2026 21:46:30 pealkiri: Intel CPU 1700 socket i5 / i9 |
2) Boxed Intel® Core™ i5-13600K Processor (24M Cache, up to 5.10 GHz) FC-LGA16A
175+POST |
teema: Diablo IV |
UnknowFunk
vastuseid: 869
vaadatud: 174958
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2026 15:10:27 pealkiri: Diablo IV |
Olen ka HCs mitu surma seal näinud
See season vist 8 surnud HC karakterit, enamus lvl 40-59  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
UnknowFunk
vastuseid: 1903
vaadatud: 322891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2026 15:20:00 pealkiri: Gigabyte RTX 3080 10GB |
Soetasin GPU, kõik timm  |
teema: 10» M: RTX RX videokaardid 3070 3080 4090 9070 5070ti :: Videokaardid |
UnknowFunk
vastuseid: 35
vaadatud: 8195
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 27.03.2026 19:45:20 pealkiri: RTX RX videokaardid 3070 3080 4090 9070 5070ti |
| Gigabyte RTX 3080 10GB - 390.- |
teema: Kommenteerimine: Etz |
UnknowFunk
vastuseid: 235
vaadatud: 124523
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2026 21:59:40 pealkiri: RB5009UPr+S+IN |
Müüsin ruuteri, kõik timm  |
teema: Kommenteerimine: ozbot |
UnknowFunk
vastuseid: 15
vaadatud: 3219
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2026 16:59:41 pealkiri: MikroTik hAP ax³ |
Müüsin AP, kõik timm  |
teema: Kommenteerimine: squizzer |
UnknowFunk
vastuseid: 33
vaadatud: 8909
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2026 16:40:28 pealkiri: DS-2CD1143G2 jälle |
| Soetasin teise HIK kaamera, kõik timm jälle. |
teema: Kommenteerimine: Nobody |
UnknowFunk
vastuseid: 36
vaadatud: 9062
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2026 11:39:31 pealkiri: Re: Dell WD15 |
| Ostsin docki, kiire saatmine ja korralik dock |
teema: Battlefield 6 |
UnknowFunk
vastuseid: 235
vaadatud: 34002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.01.2026 16:39:30 pealkiri: Battlefield 6 |
| Mul ka vahepeal nii Eastwoodis. |
teema: Kommenteerimine: suur13 |
UnknowFunk
vastuseid: 202
vaadatud: 57840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2025 14:53:56 pealkiri: TP-Link TL-SG1005P |
Soetasin PoE switchi kõik nii nagu lubatud ja korralikult pakitud.  |
teema: Kommenteerimine: Jüri Öö |
UnknowFunk
vastuseid: 79
vaadatud: 18985
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2025 11:35:21 pealkiri: DS223j |
Ostsin Synology DS223j, töötab ilusti ja kiirelt sai ka kätte.  |
teema: Battlefield 6 |
UnknowFunk
vastuseid: 235
vaadatud: 34002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.10.2025 13:40:22 pealkiri: Battlefield 6 |
| Ma ei ole täpselt sellest aru saanud, et kui ma ise mängin Engineeri ja lasen mingise rocket launcheriga tanke, siis läheb ikka mingi hea 4 lasku ära. Aga ise kui tangis mänginud olen, siis päri ... |
teema: Battlefield 6 |
UnknowFunk
vastuseid: 235
vaadatud: 34002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.10.2025 00:16:33 pealkiri: Battlefield 6 |
Onlines ka rank 22 ja meeldib väga  |
teema: Kommenteerimine: TT |
UnknowFunk
vastuseid: 311
vaadatud: 73912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.07.2025 21:45:26 pealkiri: Cisco CBS250-16P-2G |
Sai switch müüdud, kõik timm  |
teema: Kommenteerimine: squizzer |
UnknowFunk
vastuseid: 33
vaadatud: 8909
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2024 23:00:21 pealkiri: DS-2CD1143G2 |
Ostsin Hiki kaamera, kõik timm ja kiire  |
teema: Diablo IV |
UnknowFunk
vastuseid: 869
vaadatud: 174958
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.07.2024 22:17:22 pealkiri: Diablo IV |
https://imgur.com/G3ligUG
https://imgur.com/G3ligUG
Minu seis see season, pole elu sees nii palju D3/D4 ühes seasonis mänginud  |
teema: Diablo IV |
UnknowFunk
vastuseid: 869
vaadatud: 174958
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.05.2024 09:04:31 pealkiri: Diablo IV |
Ah tegin lvl 100 Ball Lightning Sorcerer ära ja võtsin shadow minion necromanceri ette, juba palju lõbusam oli paar tundi.  |
teema: Diablo IV |
UnknowFunk
vastuseid: 869
vaadatud: 174958
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.05.2024 10:39:35 pealkiri: Diablo IV |
| Olen see season Ball Lightning Sorcerer mänginud aga tundub kõige kehvem või igavam vs teiste classidega võrreldes, Druid vist on kõige rohkem meeldinud - olen iga season ainult ühe classi level ... |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
UnknowFunk
vastuseid: 803
vaadatud: 126891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2024 12:32:10 pealkiri: Kodak Mini shot Combo 3 White |
Sai üks kaamera soetatud  |
teema: Kommenteerimine: kassu |
UnknowFunk
vastuseid: 58
vaadatud: 22871
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2024 22:09:40 pealkiri: Hankook Ventus Prime 4 205/55/R16 suverehvid |
Soetasin suverehvid  |
teema: Synology arutelu |
UnknowFunk
vastuseid: 2891
vaadatud: 777102
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 06.12.2023 21:30:58 pealkiri: Synology arutelu |
2,5Gbit/s LAN on mul juba lihtsasti USB adapteriga tehtud ja toimib igal mudelil. RS815+ hetkel.mis konkreetne adapter sul on?
hetkel see:
https://www.club-3d.com/en/quick-view/2467/
mingi realtek ... |
teema: Kommenteerimine: reinuvader |
UnknowFunk
vastuseid: 109
vaadatud: 30787
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2023 12:41:49 pealkiri: Yamaha Yst-Fsw150 Sub |
Ostsin Yamaha Yst-Fsw150 Sub, asi töötab  |
teema: Kommenteerimine: Sebastian |
UnknowFunk
vastuseid: 156
vaadatud: 33682
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2023 10:04:03 pealkiri: ASUS Dual GeForce RTX 3060 Ti White OC Edition 8GB |
Sai GPU osta, toode nägi saabudes ilus, puhas ja korralik välja.  |
teema: Diablo IV |
UnknowFunk
vastuseid: 869
vaadatud: 174958
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2023 15:21:50 pealkiri: Diablo IV |
Kas ma saan õigesti aru, et kui oled lvl 100 siis paragonis ka enam punkte juurde ei saa ja sellega vsjo?
Hetkel lvl 90 ja pole D4s varem nii suureks lvliks jõudnud veel. |
teema: Andigo |
UnknowFunk
vastuseid: 1
vaadatud: 1496
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.11.2023 22:36:21 pealkiri: Andigo |
AndIgo Eesti OÜ - ÜLE 10 AASTA TURUL
Teenused
Kiire ja kvaliteetne internet nii kontorisse, tootmisse kui koju
Videovalve lahendused nii kontorisse, tootmisse kui koju
Serverimajutus (Sobi ... |
teema: Kommenteerimine: anubis |
UnknowFunk
vastuseid: 336
vaadatud: 150643
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2023 20:29:38 pealkiri: WD Purple 6TB |
| Soetasin WD Purple, töötab ilusti! |
teema: Kommenteerimine: Winman |
UnknowFunk
vastuseid: 1518
vaadatud: 194548
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2023 08:25:11 pealkiri: Seagate IronWolf 4TB |
Ostsin ketta, kõik timm  |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
UnknowFunk
vastuseid: 246
vaadatud: 81173
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2023 12:10:31 pealkiri: 3tk IP kaamerad - hiinakad, PoE, Onvif |
| Ostsin IP kaamerad, töötavad. |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
UnknowFunk
vastuseid: 806
vaadatud: 107988
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2023 22:49:08 pealkiri: T480 |
| Ostsin korraliku T480, väga aus kaup! |
teema: Kommenteerimine: W!ngs |
UnknowFunk
vastuseid: 22
vaadatud: 9270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2023 16:11:57 pealkiri: PSU SeaSonic Platinum 760W (SS-760XP) |
Ostsin PSU Seasonicu, läks veidi aega aga paki sain ilusti kätte ja asi töötab  |
teema: Kommenteerimine: Master593 |
UnknowFunk
vastuseid: 104
vaadatud: 22469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2023 22:17:24 pealkiri: Western Digital My Cloud Home Duo NAS 8TB |
Ostsin Western Digital My Cloud Home Duo NAS 8TB, väga timm  |
teema: Kommenteerimine: Amdfan |
UnknowFunk
vastuseid: 361
vaadatud: 78203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2023 00:09:42 pealkiri: Netgear Prosafe 8-Port Gigabit switch |
Ostsin switchi, hetkel tundub timm  |
teema: Kommenteerimine: Jman |
UnknowFunk
vastuseid: 228
vaadatud: 43390
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2023 10:24:59 pealkiri: Deepcool MATREXX 70 RGB |
Soetasin korpuse Deepcool MATREXX 70 Rgb, tõi kohale ka, eriti timm  |
teema: Kommenteerimine: m8markus |
UnknowFunk
vastuseid: 43
vaadatud: 24252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2023 14:59:25 pealkiri: MSI MEG Z490 ACE |
Ostsin emaplaadi, pealt näha korralik ja komplektne (kaablid, m2 kruvid, karp jne), pole veel jõudnud tööle panna  |
teema: Kommenteerimine: abuser |
UnknowFunk
vastuseid: 179
vaadatud: 50963
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2023 21:08:46 pealkiri: MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G |
Ostsin GTX 1060, oli ilusti puhas ja korras  |
teema: Synology arutelu |
UnknowFunk
vastuseid: 2891
vaadatud: 777102
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 30.01.2023 17:28:19 pealkiri: Synology arutelu |
1. Olen syonology redditist lugenud, et inimesed kasutavad M.2 SSDsi eraldi storagena ka, et ei pea cachena olema. https://www.storagereview.com/news/synology-m-2-nvme-ssd-pools-support-added
2. Samu ... |
teema: Arvutitark |
UnknowFunk
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435759
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.01.2023 10:29:28 pealkiri: Arvutitark |
Mina ostsin 31.12.2022 tooted mis olid suht kohe olemas, siiani pole kätte saanud
Tundub, et mõned eurid kallim pood on lollikindlam valik hetkel.
Mõtlesin sama |
teema: Kommenteerimine: rad01 |
UnknowFunk
vastuseid: 73
vaadatud: 15420
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2023 21:12:26 pealkiri: 2080 Super GPU |
| Ostis gpu kõik timm [/b] |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
UnknowFunk
vastuseid: 1903
vaadatud: 322891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2023 16:14:30 pealkiri: I5-7600 |
Kasutaja müüs CPU, kõik timm ja töötas.  |
teema: Kommenteerimine: hvallimagi |
UnknowFunk
vastuseid: 80
vaadatud: 21875
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2023 16:12:47 pealkiri: KORPUS NZXT H500i RGB |
Kasutaja ostis korpuse, kõik timm  |
teema: Kommenteerimine: Éxxon |
UnknowFunk
vastuseid: 71
vaadatud: 22793
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2023 19:54:47 pealkiri: Zotac GeForce RTX 3080 Trinity OC 10G |
Ostsin GPU  |
teema: Arvutitark |
UnknowFunk
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435759
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.01.2023 19:10:02 pealkiri: Arvutitark |
| Mulle lowkey meeldib isegi. |
teema: Kommenteerimine: Pelmz |
UnknowFunk
vastuseid: 1
vaadatud: 87
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2022 00:45:06 pealkiri: Kommenteerimine: Pelmz |
Soovitan, head mälud. |
teema: Battlefield 2042 |
UnknowFunk
vastuseid: 673
vaadatud: 160614
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2022 17:24:49 pealkiri: Battlefield 2042 |
Ütleme nii, et see mäng oleks pidanud tulema välja sellisel kujul nagu ta praegu on. Siis oleks ka vast rohkem mängijaid tal hetkel
Nõustun täiesti, hetkel tundub selline okei staatium mis ol ... |
teema: Kommenteerimine: synce |
UnknowFunk
vastuseid: 16
vaadatud: 4765
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2022 21:20:32 pealkiri: Huawei P40 |
Kasutaja pani müüki telefoni, kus oli custom ROM ja mida üritas ebaõnnestunult eemaldada alles pärast minu poolt raha kuhugile veidrasse panka kandes.
Kasutaja võttis siis uuesti ühendust k ... |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
UnknowFunk
vastuseid: 871
vaadatud: 158104
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2022 20:23:06 pealkiri: Onkyo SKS-11 5.1 Speaker Expansion |
Ostsin 3 kõlarit - keskmise ja tagumised.
Kõlarid töötavad ja väga heas seisukorras välimuselt. Postitas kiiresti ja igati meeldiv oli äri ajada selle kasutajaga.  |
teema: Kommenteerimine: Ukko |
UnknowFunk
vastuseid: 16
vaadatud: 2721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2022 01:06:28 pealkiri: Seagate 6TB |
| Soetasin HDD, kaup vastas kirjeldusele ja NAS lisas ilusti RAID'i ära, probleem hetkel pole olnud. |
teema: Lost Ark |
UnknowFunk
vastuseid: 129
vaadatud: 29576
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2022 23:24:49 pealkiri: Lost Ark |
Villemitesse igastahes vastu võetud pole  |
| |