|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Youtube üldteema |
Undefined
vastuseid: 2946
vaadatud: 602994
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.07.2011 18:28:38 pealkiri: Youtube üldteema |
| Ikka vilgub |
teema: Youtube üldteema |
Undefined
vastuseid: 2946
vaadatud: 602994
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 24.07.2011 15:31:57 pealkiri: Youtube üldteema |
ATI Radeon HD4800 Series 1GB
4GB Ram
AMD Phenom II X4 955 BE 3.20Ghz
60Hz ei aidanud. |
teema: Youtube üldteema |
Undefined
vastuseid: 2946
vaadatud: 602994
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.07.2011 13:52:06 pealkiri: Youtube videod vilguvad. |
Hei!
Olen tähele pannud, et Youtubes videod kuidagi "vilguvad", see vilkumine pole küll väga hull aga pinda on hakanud juba vaikselt käima. Raske on kirjeldada seda probleemi, seega proovin en ... |
teema: Muusika arvuti/videomängudes |
Undefined
vastuseid: 251
vaadatud: 52135
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2011 10:03:11 pealkiri: Muusika arvuti/videomängudes |
otseloomulikult
Master of puppets
tegelikult on see lugu nimega No Remorse, sama artisti poolt.
Tegelikult ei ole see lugu üldse Metallica oma. :wi ... |
teema: Win32/IRCbot.ANR |
Undefined
vastuseid: 13
vaadatud: 3473
|
foorum: Turvalisus postitatud: 04.07.2011 17:29:17 pealkiri: Win32/IRCbot.ANR |
Reset sai tehtud siis ruuterile.
Skänni tulemused:
Kaspersky Virus Removal Tool - 0
Microsoft Safety Scanner - 0
Spybot Seek & Destroy - 0
Muidu kas mainimist väärt aga kui mul arv ... |
teema: Win32/IRCbot.ANR |
Undefined
vastuseid: 13
vaadatud: 3473
|
foorum: Turvalisus postitatud: 04.07.2011 12:44:06 pealkiri: Win32/IRCbot.ANR |
Miks te kõik eeldate, et ma piraat olen?  |
teema: Win32/IRCbot.ANR |
Undefined
vastuseid: 13
vaadatud: 3473
|
foorum: Turvalisus postitatud: 04.07.2011 12:27:23 pealkiri: Win32/IRCbot.ANR |
Ta ei lase aktiveerida üleüldse, pole vahet mis andmed või mis E-Maili ma sinna panen.
See miks ma sealt adminiks tegin, mnoo, jään sulle vastuse võlgu  |
teema: Win32/IRCbot.ANR |
Undefined
vastuseid: 13
vaadatud: 3473
|
foorum: Turvalisus postitatud: 04.07.2011 12:00:06 pealkiri: Win32/IRCbot.ANR |
NOD32 Beta 5 kasutan
Igatahes minu üllatuseks kui hommikul arvuti tööle panin oli kogu süsteem jälle nässus. Kõik oli täiesti kokku jooksnud ning tegin jällegi formati. Mida ma enne tegin ... |
teema: Win32/IRCbot.ANR |
Undefined
vastuseid: 13
vaadatud: 3473
|
foorum: Turvalisus postitatud: 03.07.2011 17:32:46 pealkiri: Win32/IRCbot.ANR |
| network routers. Vot see pani mind pabistama. Kas on võimalus, et viirus passib mul ruuteris või midagi? |
teema: Win32/IRCbot.ANR |
Undefined
vastuseid: 13
vaadatud: 3473
|
foorum: Turvalisus postitatud: 03.07.2011 17:09:31 pealkiri: Win32/IRCbot.ANR |
Tervitus!
Õnnestus siis mul pahalane enda arvutisse saada. Tõmbasin endale programi nimega "Tunngle", pidi olema hea progamm mängude mitmikmängu serverite otsimiseks. Lasin siis peale ning taht ... |
teema: Arvuti on muutunud aeglaseks. |
Undefined
vastuseid: 5
vaadatud: 1792
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 03.07.2011 14:31:55 pealkiri: Arvuti on muutunud aeglaseks. |
Tulemus:
http://www.upload.ee/image/1464392/1.jpg
http://www.upload.ee/image/1464394/2.jpg |
teema: Ühilduvusprobleem FRAPSi ja Sony Vegase vahel. |
Undefined
vastuseid: 1
vaadatud: 973
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.07.2011 13:39:32 pealkiri: Ühilduvusprobleem FRAPSi ja Sony Vegase vahel. |
Terekest HV kodanikud!
Pöördun teie poole ühe väikse murega. Nimelt lindistasin kuskil kaks tundi FRAPS'iga ühest mängust videot. Minu üllatuseks oli see, et kui hakkasin videot tükeldama j ... |
teema: Arvuti on muutunud aeglaseks. |
Undefined
vastuseid: 5
vaadatud: 1792
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 03.07.2011 10:30:01 pealkiri: Arvuti on muutunud aeglaseks. |
Andestust, kuid ma olen totaalne võhik arvutialaselt. Kui pöördun oma arvutialaste probleemidega foorumitesse siis sageli pole mul õrna aimugi mis mul teha soovitatakse , häbi on . Ehk saaksid ... |
teema: Trucks & Trailers |
Undefined
vastuseid: 16
vaadatud: 4134
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.07.2011 08:22:25 pealkiri: Trucks & Trailers |
SCS On hullem kui EA juba . Iga aasta lasevad pmst sama mängu välja . |
teema: Gemini Rue |
Undefined
vastuseid: 0
vaadatud: 1025
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.07.2011 08:19:04 pealkiri: Gemini Rue |
http://www.wadjeteyegames.com/images/stories/titlebars/grue-titlebar.jpg
Koduleht: Stiil: Point and Click / Graphic Adventure
Väljalaske kuupäev: 24.02.2011
Mängus Gemini Rue paned sa ennast ... |
teema: Arvuti on muutunud aeglaseks. |
Undefined
vastuseid: 5
vaadatud: 1792
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 03.07.2011 07:16:53 pealkiri: Arvuti on muutunud aeglaseks. |
Tervist!
Olen viimased kuud pannud tähele märgatavat "väsimust" arvuti juures. Eriti annab see tunda siis kui ma arvuti käivitan. Raal muutub siis vägagi aeglaseks ning kulub umbes 5 minutit, ... |
teema: Screen tear peale adobe flash uuendust youtubes |
Undefined
vastuseid: 2
vaadatud: 1070
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.06.2011 11:48:02 pealkiri: Screen tear peale adobe flash uuendust youtubes |
| Ma vist sain korda, panin 75Hz peale monitori ja nüüd seda triipu ei paista. |
teema: Screen tear peale adobe flash uuendust youtubes |
Undefined
vastuseid: 2
vaadatud: 1070
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.06.2011 19:25:22 pealkiri: Screen tear peale adobe flash uuendust youtubes |
Hei!
Täna siis tahtis Adobe Flash updatet siis, tegin ilusti ära. Nüüd kui youtubes videosid vaatad siis tekib kerge screen tear mis on alati ühe koha peal ja ülalt alla, pmst nagu ekraan ole ... |
teema: Arvuti suhteliselt kuum |
Undefined
vastuseid: 11
vaadatud: 2440
|
foorum: Jahutus postitatud: 07.06.2011 19:19:37 pealkiri: Arvuti suhteliselt kuum |
955-ga võid veel sedasi teha et pane bios-ist prosele väiksem volt. Endal töötab juba ligi aasta sedasi. CPU-Z näitab 1.152v aga bioses on see number natuke suurem 1.1625 äki.
Tegin väikse tes ... |
teema: Arvuti suhteliselt kuum |
Undefined
vastuseid: 11
vaadatud: 2440
|
foorum: Jahutus postitatud: 07.06.2011 13:55:57 pealkiri: Arvuti suhteliselt kuum |
| Kuskilt lugesin, et 60+ kraadi on juba kriitiline, seega see asi ei pea paika? |
teema: Arvuti suhteliselt kuum |
Undefined
vastuseid: 11
vaadatud: 2440
|
foorum: Jahutus postitatud: 06.06.2011 13:17:07 pealkiri: Arvuti suhteliselt kuum |
Mõlemal jah mingi "tavaline" jahutus.
Hetkel näitab sellist pilti:
http://www.upload.ee/image/1396012/1321.jpg |
teema: Arvuti suhteliselt kuum |
Undefined
vastuseid: 11
vaadatud: 2440
|
foorum: Jahutus postitatud: 06.06.2011 13:05:26 pealkiri: Arvuti suhteliselt kuum |
Kõigepealt mainiks ära, et ma ei tea mitte midagi eriti rauast või üleüldse arvutitest, olen nn. tüüpiline tavakasutaja.
Mu AMD Phenom II x4 955 BE temperatuur idles on 50 kraadi. Koormuse ... |
teema: Shift 2 Unleashed |
Undefined
vastuseid: 2040
vaadatud: 257102
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2011 17:08:16 pealkiri: Shift 2 Unleashed |
| Hästi tore mäng on mida vahel mängida. Samas rooliga seda mängu väga ei mängi, proovisin igastmoodi oma DFP'd selle mänguga korrektselt seadistada kuid sõites pole seda õiget "tunnet" mida sa ... |
teema: Rigs Of Rods |
Undefined
vastuseid: 2
vaadatud: 1368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.04.2011 16:44:25 pealkiri: Rigs Of Rods |
Tervist!
Hiljuti siis sattusin sellise huvitava Open Source mängu peale nagu Rigs Of Rods. Ma olen täiesti hämmingus mida see mäng pakkuda suudab. Julgelt võib väita, et tegemist on ühe pari ... |
teema: Minecraft |
Undefined
vastuseid: 4403
vaadatud: 990533
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2011 12:47:19 pealkiri: Minecraft |
Lasin nats hullu jälle.
I present to you:
MECHA CREEPER!
http://www.upload.ee/thumb/1136137/javaw_2011-02-19_11-43-59-82.jpghttp://www.upload.ee/thumb/1136138/javaw_2011-02-19_11-44-08-89.jp ... |
teema: Minecraft |
Undefined
vastuseid: 4403
vaadatud: 990533
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2011 21:15:44 pealkiri: Minecraft |
Sai ka siis viimaks Minecraft ära soetatud. Irooniliselt veedan aega hoopis classicus (Mis on tasuta - polnud õrna aimugi). Sai siis natukene pikslit tehtud:
http://www.upload.ee/thumb/1134927/ja ... |
teema: Minecraft |
Undefined
vastuseid: 4403
vaadatud: 990533
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2011 11:13:03 pealkiri: Minecraft |
Oskab keegi öelda miks ma ei saa SEB Virtuaalkaardiga minecrafti osta?
"Transaction error
An error occured and your purchase was not completed
Message from server: verification denied" |
teema: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad |
Undefined
vastuseid: 779
vaadatud: 121053
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.10.2010 16:32:31 pealkiri: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad |
| Mõnus texture popping. Las ma arvan: Unreal mootor? |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
Undefined
vastuseid: 1924
vaadatud: 356598
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2010 16:43:32 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
Minu unistuste mängu järg ja isegi key'd ei saa :/  |
teema: Civilization V |
Undefined
vastuseid: 247
vaadatud: 70334
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2010 19:45:18 pealkiri: Civilization V |
| Kas linna nime ka muuta kuidagi saab? |
teema: Tulevik? - Odavamad mängud, kordades rohkem DLCd. |
Undefined
vastuseid: 72
vaadatud: 10045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2010 23:01:59 pealkiri: Tulevik? - Odavamad mängud, kordades rohkem DLCd. |
Eriti tore on see kui mäng on multiplatvorm ja DLC tehakse ntks xbox exclusive  |
teema: Civilization V |
Undefined
vastuseid: 247
vaadatud: 70334
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2010 00:12:16 pealkiri: Civilization V |
| Mulle ei meeldi see, et Civicud on ära kaotatud. |
teema: Guild Wars |
Undefined
vastuseid: 895
vaadatud: 156656
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2010 18:33:37 pealkiri: Guild Wars |
IGN: Ayana Seryn
Tahan nagu GW2 valmis panna - aeglaselt kõike teen suht, loen kõiki queste etc. - LORE. Eesmärk on kõik episoded läbi teha. Alustasin Factionsis Ritualisti. |
teema: Guild Wars |
Undefined
vastuseid: 895
vaadatud: 156656
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2010 20:42:41 pealkiri: Guild Wars |
Tervitus.
Tekkis mõte, et laseks Guild Warsi peale ning paneks end valmis GW2 tulekuks. Vanad kalad kellega kunagi mängitud sai on ära kadunud ning kellegagi eriti mängida ei ole. Kas keegi ole ... |
teema: Mafia 2 |
Undefined
vastuseid: 4121
vaadatud: 778789
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2010 15:59:14 pealkiri: Mafia 2 |
Võimas masin see ikka
http://www.upload.ee/image/775591/2312.jpg
You smell like shit
http://www.upload.ee/image/775716/13213.jpg |
teema: Mafia 2 |
Undefined
vastuseid: 4121
vaadatud: 778789
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.08.2010 13:15:27 pealkiri: Mafia 2 |
Kõvad DLC-d.
Ega tänapäeval ongi need nõmedad DLC'd moodu läinud. Ei tehta enam Expansion pakke kus uut contenti on palju juurde tulnud, tehakse mingi paar väikest junni juurde ja pa ... |
teema: Worms Reloaded |
Undefined
vastuseid: 91
vaadatud: 21146
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.08.2010 01:30:04 pealkiri: Worms Reloaded |
Campaign on ikka jube eba, 2 ussi vs 7 jne . AI täpsus ajab samuti veidike närvi... Muidu igati võimas mäng .
Mission 24... |
teema: Need For Speed: Hot Pursuit 2010 |
Undefined
vastuseid: 885
vaadatud: 153085
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2010 16:45:02 pealkiri: Need For Speed: Hot Pursuit 2010 |
| Suht loogilised oma nimedega. Need for Speed: Hot Pursuit 3 peaks olema. Või tegelt üldse Need for Speed 16: Hot Pursuit 3. |
teema: Mafia 2 |
Undefined
vastuseid: 4121
vaadatud: 778789
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2010 21:30:07 pealkiri: Mafia 2 |
| Two downloadable content packs have been announced for the game. The first, titled "The Betrayal of Jimmy" is a PlayStation 3 exclusive DLC episode which will be a free download upon release to users ... |
teema: Mafia 2 |
Undefined
vastuseid: 4121
vaadatud: 778789
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2010 16:31:12 pealkiri: Mafia 2 |
| Ma lihtsalt ütlesin seda mida mina asjast arvan. Ei olegi ühtegi review saiti maha laimanud. |
teema: Mafia 2 |
Undefined
vastuseid: 4121
vaadatud: 778789
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2010 16:25:03 pealkiri: Mafia 2 |
| Miks neid reviewe üldse vahtida nii pingeliselt? Julgelt ütlen, et enamus häid mänge mida ma mänginud olen pole saanud hinnet mida nad vääriksid. Hoopis need tipus olevad mängud on sageli need ... |
teema: Mafia 2 |
Undefined
vastuseid: 4121
vaadatud: 778789
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2010 02:34:00 pealkiri: Mafia 2 |
lol
See on relvapood alles!
http://www.upload.ee/thumb/762679/mafia2_2010-08-30_00-28-53-97.jpghttp://www.upload.ee/thumb/762680/mafia2_2010-08-30_00-31-46-26.jpg
Väikest sisseostet tegemas ... |
teema: Microsoft Flight |
Undefined
vastuseid: 39
vaadatud: 8427
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.08.2010 12:26:03 pealkiri: Microsoft Flight |
http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Flight
Kusjuures EI OLEGI! Lihtsalt ei osanud arvatagi, et Microsoft naaseb projekti juurde. Mu palvetele on vastatud . |
teema: Microsoft Flight |
Undefined
vastuseid: 39
vaadatud: 8427
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.08.2010 12:16:48 pealkiri: Microsoft Flight |
| Sellega oled ikka kursis, et Microsoft pani ACES stuudio kinni ning Microsoft Flight Simulator'itega on history? Video on fake. |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Undefined
vastuseid: 4699
vaadatud: 833328
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2010 11:11:15 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
, ignorance is bliss. Tõepoolest usud et mängu tehti "lihtsamaks" kuna asi on ka konsoolidel? Lmao, get back to your cave.
Midagi muud süüdistada ei ole siis ikkagi tuleb ju midagi süüd ... |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Undefined
vastuseid: 4699
vaadatud: 833328
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2010 11:03:36 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Endale meeldis Daggerfall ja Morrowind kõige rohkem, sai Roleplay'da. Oblivionis maagiline nool näitab kuhu minema pead . Kuigi on küll mode mis selle ära võtavad kuid siiski ei saa sa piisav ... |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Undefined
vastuseid: 4699
vaadatud: 833328
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2010 10:42:54 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
graafika oli oblivionis normaalne aga kahjuks ei saa seda sama öelda mängu enda kohta.
Mis mängul häda siis oli? |
teema: Postal 3: Catharsis |
Undefined
vastuseid: 76
vaadatud: 18842
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2010 10:30:24 pealkiri: Postal 3: Catharsis |
Developer(s)
Running With Scissors
TrashMasters Studios???
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:DUidlurDT0g0VM:http://i208.photobucket.com/albums/bb156/CCGirl_photos/Smilies/th_GayPrideFlagSmiley.g ... |
teema: Breach |
Undefined
vastuseid: 11
vaadatud: 1849
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2010 07:53:16 pealkiri: Breach |
| Holy poopballs! |
teema: Mafia 2 |
Undefined
vastuseid: 4121
vaadatud: 778789
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2010 21:29:14 pealkiri: Mafia 2 |
Ma ei julge rohkem demot mängida enam - pärast fulli ajaks on üle visanud juba  |
| |