Avaleht
otsing leidis 56 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Youtube üldteema
Undefined

vastuseid: 2946
vaadatud: 603145

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.07.2011 18:28:38   pealkiri: Youtube üldteema
Ikka vilgub
  teema: Youtube üldteema
Undefined

vastuseid: 2946
vaadatud: 603145

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.07.2011 15:31:57   pealkiri: Youtube üldteema
ATI Radeon HD4800 Series 1GB
4GB Ram
AMD Phenom II X4 955 BE 3.20Ghz

60Hz ei aidanud.
  teema: Youtube üldteema
Undefined

vastuseid: 2946
vaadatud: 603145

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.07.2011 13:52:06   pealkiri: Youtube videod vilguvad.
Hei!

Olen tähele pannud, et Youtubes videod kuidagi "vilguvad", see vilkumine pole küll väga hull aga pinda on hakanud juba vaikselt käima. Raske on kirjeldada seda probleemi, seega proovin en ...
  teema: Muusika arvuti/videomängudes
Undefined

vastuseid: 251
vaadatud: 52206

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.07.2011 10:03:11   pealkiri: Muusika arvuti/videomängudes


otseloomulikult

Master of puppets hevi.gif hevi.gif hevi.gif hevi.gif

tegelikult on see lugu nimega No Remorse, sama artisti poolt. icon_wink.gif

Tegelikult ei ole see lugu üldse Metallica oma. :wi ...
  teema: Win32/IRCbot.ANR
Undefined

vastuseid: 13
vaadatud: 3485

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 04.07.2011 17:29:17   pealkiri: Win32/IRCbot.ANR
Reset sai tehtud siis ruuterile.

Skänni tulemused:
Kaspersky Virus Removal Tool - 0
Microsoft Safety Scanner - 0
Spybot Seek & Destroy - 0


Muidu kas mainimist väärt aga kui mul arv ...
  teema: Win32/IRCbot.ANR
Undefined

vastuseid: 13
vaadatud: 3485

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 04.07.2011 12:44:06   pealkiri: Win32/IRCbot.ANR
Miks te kõik eeldate, et ma piraat olen? icon_eek.gif
  teema: Win32/IRCbot.ANR
Undefined

vastuseid: 13
vaadatud: 3485

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 04.07.2011 12:27:23   pealkiri: Win32/IRCbot.ANR
Ta ei lase aktiveerida üleüldse, pole vahet mis andmed või mis E-Maili ma sinna panen.

See miks ma sealt adminiks tegin, mnoo, jään sulle vastuse võlgu icon_biggrin.gif
  teema: Win32/IRCbot.ANR
Undefined

vastuseid: 13
vaadatud: 3485

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 04.07.2011 12:00:06   pealkiri: Win32/IRCbot.ANR
NOD32 Beta 5 kasutan

Igatahes minu üllatuseks kui hommikul arvuti tööle panin oli kogu süsteem jälle nässus. Kõik oli täiesti kokku jooksnud ning tegin jällegi formati. Mida ma enne tegin ...
  teema: Win32/IRCbot.ANR
Undefined

vastuseid: 13
vaadatud: 3485

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 03.07.2011 17:32:46   pealkiri: Win32/IRCbot.ANR
network routers. Vot see pani mind pabistama. Kas on võimalus, et viirus passib mul ruuteris või midagi?
  teema: Win32/IRCbot.ANR
Undefined

vastuseid: 13
vaadatud: 3485

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 03.07.2011 17:09:31   pealkiri: Win32/IRCbot.ANR
Tervitus!

Õnnestus siis mul pahalane enda arvutisse saada. Tõmbasin endale programi nimega "Tunngle", pidi olema hea progamm mängude mitmikmängu serverite otsimiseks. Lasin siis peale ning taht ...
  teema: Arvuti on muutunud aeglaseks.
Undefined

vastuseid: 5
vaadatud: 1795

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 03.07.2011 14:31:55   pealkiri: Arvuti on muutunud aeglaseks.
Tulemus:

http://www.upload.ee/image/1464392/1.jpg

http://www.upload.ee/image/1464394/2.jpg
  teema: Ühilduvusprobleem FRAPSi ja Sony Vegase vahel.
Undefined

vastuseid: 1
vaadatud: 974

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.07.2011 13:39:32   pealkiri: Ühilduvusprobleem FRAPSi ja Sony Vegase vahel.
Terekest HV kodanikud!

Pöördun teie poole ühe väikse murega. Nimelt lindistasin kuskil kaks tundi FRAPS'iga ühest mängust videot. Minu üllatuseks oli see, et kui hakkasin videot tükeldama j ...
  teema: Arvuti on muutunud aeglaseks.
Undefined

vastuseid: 5
vaadatud: 1795

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 03.07.2011 10:30:01   pealkiri: Arvuti on muutunud aeglaseks.
Andestust, kuid ma olen totaalne võhik arvutialaselt. Kui pöördun oma arvutialaste probleemidega foorumitesse siis sageli pole mul õrna aimugi mis mul teha soovitatakse , häbi on icon_biggrin.gif. Ehk saaksid ...
  teema: Trucks & Trailers
Undefined

vastuseid: 16
vaadatud: 4140

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.07.2011 08:22:25   pealkiri: Trucks & Trailers
SCS On hullem kui EA juba icon_biggrin.gif. Iga aasta lasevad pmst sama mängu välja icon_biggrin.gif.
  teema: Gemini Rue
Undefined

vastuseid: 0
vaadatud: 1026

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.07.2011 08:19:04   pealkiri: Gemini Rue
http://www.wadjeteyegames.com/images/stories/titlebars/grue-titlebar.jpg

Koduleht: Stiil: Point and Click / Graphic Adventure
Väljalaske kuupäev: 24.02.2011

Mängus Gemini Rue paned sa ennast ...
  teema: Arvuti on muutunud aeglaseks.
Undefined

vastuseid: 5
vaadatud: 1795

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 03.07.2011 07:16:53   pealkiri: Arvuti on muutunud aeglaseks.
Tervist!

Olen viimased kuud pannud tähele märgatavat "väsimust" arvuti juures. Eriti annab see tunda siis kui ma arvuti käivitan. Raal muutub siis vägagi aeglaseks ning kulub umbes 5 minutit, ...
  teema: Screen tear peale adobe flash uuendust youtubes
Undefined

vastuseid: 2
vaadatud: 1073

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.06.2011 11:48:02   pealkiri: Screen tear peale adobe flash uuendust youtubes
Ma vist sain korda, panin 75Hz peale monitori ja nüüd seda triipu ei paista.
  teema: Screen tear peale adobe flash uuendust youtubes
Undefined

vastuseid: 2
vaadatud: 1073

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.06.2011 19:25:22   pealkiri: Screen tear peale adobe flash uuendust youtubes
Hei!

Täna siis tahtis Adobe Flash updatet siis, tegin ilusti ära. Nüüd kui youtubes videosid vaatad siis tekib kerge screen tear mis on alati ühe koha peal ja ülalt alla, pmst nagu ekraan ole ...
  teema: Arvuti suhteliselt kuum
Undefined

vastuseid: 11
vaadatud: 2440

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.06.2011 19:19:37   pealkiri: Arvuti suhteliselt kuum
955-ga võid veel sedasi teha et pane bios-ist prosele väiksem volt. Endal töötab juba ligi aasta sedasi. CPU-Z näitab 1.152v aga bioses on see number natuke suurem 1.1625 äki.
Tegin väikse tes ...
  teema: Arvuti suhteliselt kuum
Undefined

vastuseid: 11
vaadatud: 2440

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.06.2011 13:55:57   pealkiri: Arvuti suhteliselt kuum
Kuskilt lugesin, et 60+ kraadi on juba kriitiline, seega see asi ei pea paika?
  teema: Arvuti suhteliselt kuum
Undefined

vastuseid: 11
vaadatud: 2440

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 06.06.2011 13:17:07   pealkiri: Arvuti suhteliselt kuum
Mõlemal jah mingi "tavaline" jahutus.

Hetkel näitab sellist pilti:
http://www.upload.ee/image/1396012/1321.jpg
  teema: Arvuti suhteliselt kuum
Undefined

vastuseid: 11
vaadatud: 2440

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 06.06.2011 13:05:26   pealkiri: Arvuti suhteliselt kuum
Kõigepealt mainiks ära, et ma ei tea mitte midagi eriti rauast või üleüldse arvutitest, olen nn. tüüpiline tavakasutaja.

Mu AMD Phenom II x4 955 BE temperatuur idles on 50 kraadi. Koormuse ...
  teema: Shift 2 Unleashed
Undefined

vastuseid: 2040
vaadatud: 257177

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2011 17:08:16   pealkiri: Shift 2 Unleashed
Hästi tore mäng on mida vahel mängida. Samas rooliga seda mängu väga ei mängi, proovisin igastmoodi oma DFP'd selle mänguga korrektselt seadistada kuid sõites pole seda õiget "tunnet" mida sa ...
  teema: Rigs Of Rods
Undefined

vastuseid: 2
vaadatud: 1370

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.04.2011 16:44:25   pealkiri: Rigs Of Rods
Tervist!

Hiljuti siis sattusin sellise huvitava Open Source mängu peale nagu Rigs Of Rods. Ma olen täiesti hämmingus mida see mäng pakkuda suudab. Julgelt võib väita, et tegemist on ühe pari ...
  teema: Minecraft
Undefined

vastuseid: 4403
vaadatud: 990737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2011 12:47:19   pealkiri: Minecraft
Lasin nats hullu jälle.

I present to you:

MECHA CREEPER!

http://www.upload.ee/thumb/1136137/javaw_2011-02-19_11-43-59-82.jpghttp://www.upload.ee/thumb/1136138/javaw_2011-02-19_11-44-08-89.jp ...
  teema: Minecraft
Undefined

vastuseid: 4403
vaadatud: 990737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.02.2011 21:15:44   pealkiri: Minecraft
Sai ka siis viimaks Minecraft ära soetatud. Irooniliselt veedan aega hoopis classicus (Mis on tasuta - polnud õrna aimugi). Sai siis natukene pikslit tehtud:

http://www.upload.ee/thumb/1134927/ja ...
  teema: Minecraft
Undefined

vastuseid: 4403
vaadatud: 990737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2011 11:13:03   pealkiri: Minecraft
Oskab keegi öelda miks ma ei saa SEB Virtuaalkaardiga minecrafti osta?

"Transaction error
An error occured and your purchase was not completed
Message from server: verification denied"
  teema: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
Undefined

vastuseid: 779
vaadatud: 121071

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.10.2010 16:32:31   pealkiri: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
Mõnus texture popping. Las ma arvan: Unreal mootor?
  teema: Test Drive Unlimited 2
Undefined

vastuseid: 1924
vaadatud: 356654

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2010 16:43:32   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
Minu unistuste mängu järg ja isegi key'd ei saa :/ icon_sad.gif icon_sad.gif
  teema: Civilization V
Undefined

vastuseid: 247
vaadatud: 70367

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.09.2010 19:45:18   pealkiri: Civilization V
Kas linna nime ka muuta kuidagi saab?
  teema: Tulevik? - Odavamad mängud, kordades rohkem DLCd.
Undefined

vastuseid: 72
vaadatud: 10045

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2010 23:01:59   pealkiri: Tulevik? - Odavamad mängud, kordades rohkem DLCd.
Eriti tore on see kui mäng on multiplatvorm ja DLC tehakse ntks xbox exclusive thumbs_down.gif
  teema: Civilization V
Undefined

vastuseid: 247
vaadatud: 70367

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.09.2010 00:12:16   pealkiri: Civilization V
Mulle ei meeldi see, et Civicud on ära kaotatud.
  teema: Guild Wars
Undefined

vastuseid: 895
vaadatud: 156662

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.08.2010 18:33:37   pealkiri: Guild Wars
IGN: Ayana Seryn

Tahan nagu GW2 valmis panna - aeglaselt kõike teen suht, loen kõiki queste etc. - LORE. Eesmärk on kõik episoded läbi teha. Alustasin Factionsis Ritualisti.
  teema: Guild Wars
Undefined

vastuseid: 895
vaadatud: 156662

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2010 20:42:41   pealkiri: Guild Wars
Tervitus.

Tekkis mõte, et laseks Guild Warsi peale ning paneks end valmis GW2 tulekuks. Vanad kalad kellega kunagi mängitud sai on ära kadunud ning kellegagi eriti mängida ei ole. Kas keegi ole ...
  teema: Mafia 2
Undefined

vastuseid: 4121
vaadatud: 778902

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.08.2010 15:59:14   pealkiri: Mafia 2
Võimas masin see ikka icon_cool.gif

http://www.upload.ee/image/775591/2312.jpg

You smell like shit icon_biggrin.gif

http://www.upload.ee/image/775716/13213.jpg
  teema: Mafia 2
Undefined

vastuseid: 4121
vaadatud: 778902

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.08.2010 13:15:27   pealkiri: Mafia 2


Kõvad DLC-d. thumbs_down.gif

Ega tänapäeval ongi need nõmedad DLC'd moodu läinud. Ei tehta enam Expansion pakke kus uut contenti on palju juurde tulnud, tehakse mingi paar väikest junni juurde ja pa ...
  teema: Worms Reloaded
Undefined

vastuseid: 91
vaadatud: 21157

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.08.2010 01:30:04   pealkiri: Worms Reloaded
Campaign on ikka jube eba, 2 ussi vs 7 jne icon_biggrin.gif . AI täpsus ajab samuti veidike närvi... Muidu igati võimas mäng icon_razz.gif.


Mission 24...
  teema: Need For Speed: Hot Pursuit 2010
Undefined

vastuseid: 885
vaadatud: 153139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2010 16:45:02   pealkiri: Need For Speed: Hot Pursuit 2010
Suht loogilised oma nimedega. Need for Speed: Hot Pursuit 3 peaks olema. Või tegelt üldse Need for Speed 16: Hot Pursuit 3.
  teema: Mafia 2
Undefined

vastuseid: 4121
vaadatud: 778902

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2010 21:30:07   pealkiri: Mafia 2
Two downloadable content packs have been announced for the game. The first, titled "The Betrayal of Jimmy" is a PlayStation 3 exclusive DLC episode which will be a free download upon release to users ...
  teema: Mafia 2
Undefined

vastuseid: 4121
vaadatud: 778902

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2010 16:31:12   pealkiri: Mafia 2
Ma lihtsalt ütlesin seda mida mina asjast arvan. Ei olegi ühtegi review saiti maha laimanud.
  teema: Mafia 2
Undefined

vastuseid: 4121
vaadatud: 778902

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2010 16:25:03   pealkiri: Mafia 2
Miks neid reviewe üldse vahtida nii pingeliselt? Julgelt ütlen, et enamus häid mänge mida ma mänginud olen pole saanud hinnet mida nad vääriksid. Hoopis need tipus olevad mängud on sageli need ...
  teema: Mafia 2
Undefined

vastuseid: 4121
vaadatud: 778902

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2010 02:34:00   pealkiri: Mafia 2
lol icon_biggrin.gif
See on relvapood alles!

http://www.upload.ee/thumb/762679/mafia2_2010-08-30_00-28-53-97.jpghttp://www.upload.ee/thumb/762680/mafia2_2010-08-30_00-31-46-26.jpg

Väikest sisseostet tegemas ...
  teema: Microsoft Flight
Undefined

vastuseid: 39
vaadatud: 8427

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2010 12:26:03   pealkiri: Microsoft Flight
http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Flight

Kusjuures EI OLEGI! Lihtsalt ei osanud arvatagi, et Microsoft naaseb projekti juurde. Mu palvetele on vastatud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif .
  teema: Microsoft Flight
Undefined

vastuseid: 39
vaadatud: 8427

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2010 12:16:48   pealkiri: Microsoft Flight
Sellega oled ikka kursis, et Microsoft pani ACES stuudio kinni ning Microsoft Flight Simulator'itega on history? Video on fake.
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
Undefined

vastuseid: 4699
vaadatud: 833437

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2010 11:11:15   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
, ignorance is bliss. Tõepoolest usud et mängu tehti "lihtsamaks" kuna asi on ka konsoolidel? Lmao, get back to your cave. icon_lol.gif

Midagi muud süüdistada ei ole siis ikkagi tuleb ju midagi süüd ...
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
Undefined

vastuseid: 4699
vaadatud: 833437

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2010 11:03:36   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Endale meeldis Daggerfall ja Morrowind kõige rohkem, sai Roleplay'da. Oblivionis maagiline nool näitab kuhu minema pead thumbs_down.gif. Kuigi on küll mode mis selle ära võtavad kuid siiski ei saa sa piisav ...
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
Undefined

vastuseid: 4699
vaadatud: 833437

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2010 10:42:54   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
graafika oli oblivionis normaalne aga kahjuks ei saa seda sama öelda mängu enda kohta.

Mis mängul häda siis oli?
  teema: Postal 3: Catharsis
Undefined

vastuseid: 76
vaadatud: 18844

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2010 10:30:24   pealkiri: Postal 3: Catharsis
Developer(s)
Running With Scissors
TrashMasters Studios???
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:DUidlurDT0g0VM:http://i208.photobucket.com/albums/bb156/CCGirl_photos/Smilies/th_GayPrideFlagSmiley.g ...
  teema: Breach
Undefined

vastuseid: 11
vaadatud: 1849

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2010 07:53:16   pealkiri: Breach
Holy poopballs!
  teema: Mafia 2
Undefined

vastuseid: 4121
vaadatud: 778902

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2010 21:29:14   pealkiri: Mafia 2
Ma ei julge rohkem demot mängida enam - pärast fulli ajaks on üle visanud juba icon_lol.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.