|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Sunly kavandab Läänemaale üle 1,7 miljardi eurost andmekeskust |
Uhuu
vastuseid: 14
vaadatud: 1878
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.03.2026 15:08:36 pealkiri: Sunly kavandab Läänemaale üle 1,7 miljardi eurost andmekeskust |
Elektrit on meil üle, nagu ma aru saan?
Vaatan et ettevõte tegeleb taastuvenergiaga, ehk on see moodus oma elektrile rakendust leida, selleasemel et võrku müüa? |
teema: Eesti andis sotsiaalmeediaplatvormi Meta kasutusse ligi 4 miljardit sõna |
Uhuu
vastuseid: 27
vaadatud: 18705
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.02.2025 15:47:21 pealkiri: Eesti andis sotsiaalmeediaplatvormi Meta kasutusse ligi 4 miljardit sõna |
metast vähemalt on kasu, kuna vastu saab open source llama mudeli kõigile kasutamiseks.
LLAMA siiski ei ole open source.
Nojah, treenimis datat vaevalt keegi jagama hakkab nagu lähtekoodi ... |
teema: Eesti andis sotsiaalmeediaplatvormi Meta kasutusse ligi 4 miljardit sõna |
Uhuu
vastuseid: 27
vaadatud: 18705
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.02.2025 12:14:52 pealkiri: Eesti andis sotsiaalmeediaplatvormi Meta kasutusse ligi 4 miljardit sõna |
metast vähemalt on kasu, kuna vastu saab open source llama mudeli kõigile kasutamiseks.
LLAMA siiski ei ole open source. |
teema: PLEX serveri ehitus |
Uhuu
vastuseid: 276
vaadatud: 120415
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 05.01.2022 21:36:05 pealkiri: PLEX serveri ehitus |
, Linuxi all pole riistvaralist kiirendust. Intel CPU või Nvidia GPU ainult.
https://support.plex.tv/articles/115002178853-using-hardware-accelerated-streaming/
AMD riistvaralise kiirenduse ja ... |
teema: PLEX serveri ehitus |
Uhuu
vastuseid: 276
vaadatud: 120415
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 04.01.2022 19:23:23 pealkiri: PLEX serveri ehitus |
| Lihtsalt uudishimust uurin - miks mitte AMD baasil? Endal ka mingil ajal uuendus ees... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
Uhuu
vastuseid: 1561
vaadatud: 444374
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 22.11.2020 19:08:33 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
| Jälgin. |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Uhuu
vastuseid: 1931
vaadatud: 294994
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.01.2020 17:33:44 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
| märk. |
teema: Apple jätkab iOS 12.1-ga aastatagust sigadust, mis enne pahanduse ja trahvi kaasa tõi |
Uhuu
vastuseid: 17
vaadatud: 10470
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 03.11.2018 13:13:40 pealkiri: Apple jätkab iOS 12.1-ga aastatagust sigadust, mis enne pahanduse ja trahvi kaasa tõi |
6plus ja SE'l said juba 12 versiooniga taas nobedamaks, 12.1 pole muutust halvemuse poole täheldanud.
"taas nobedamaks", naera puruks.
paneme asja numbritesse:
see peale - https://itunes.apple.com ... |
teema: Apple jätkab iOS 12.1-ga aastatagust sigadust, mis enne pahanduse ja trahvi kaasa tõi |
Uhuu
vastuseid: 17
vaadatud: 10470
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 03.11.2018 10:52:41 pealkiri: Apple jätkab iOS 12.1-ga aastatagust sigadust, mis enne pahanduse ja trahvi kaasa tõi |
| Kas sigadus mitte ei olnud et nad aku vananedes jõudlust piirasid ja ei pakkunud kasutajale võimalust seda funktsiooni välja lülitada. IOS 12-s on nupp sellise käitumise välja lülitamiseks igat ... |
teema: Riigi 20-miljonilise konkursi viimase miili rajamiseks võitis Elektrilevi |
Uhuu
vastuseid: 35
vaadatud: 8850
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 02.11.2018 11:40:43 pealkiri: Riigi 20-miljonilise konkursi viimase miili rajamiseks võitis Elektrilevi |
Artiklit lugedes tekkis selline tühi tunne, nagu oleks sooviavaldust esitades järjekordses püramiidskeemis osalenud, kus lubatakse miljoneid, aga lõpuks jäävad tühjad peod.
Paremini ei oskak ... |
teema: Tele2 sulgeb vanu pakette ja tõstab märgatavalt hindu |
Uhuu
vastuseid: 4
vaadatud: 20796
|
foorum: Hinnad postitatud: 02.08.2018 19:52:36 pealkiri: Tele2 sulgeb vanu pakette ja tõstab märgatavalt hindu |
Euroopa paketile käänati lihtsalt 10€ otsa mitte mingit mahtu juurde lisamata  |
teema: FreeBSD baasil KODI install (HTPC) |
Uhuu
vastuseid: 2
vaadatud: 25033
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 20.04.2017 16:11:32 pealkiri: FreeBSD baasil KODI install (HTPC) |
| Muidu asjalik õpetus, kuid eelised Linuxi ees ei ole minu arvates päris põhjendatud. Näiteks systemd-d võrreldakse tagasihoidlikule kodukasutajale kuuraketiga (mille kasutamine ja vea diagnoosim ... |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Uhuu
vastuseid: 2128
vaadatud: 913741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2016 01:36:15 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Shelter 2 paluks  |
teema: NAS linuxi baasil |
Uhuu
vastuseid: 7
vaadatud: 5638
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 16.10.2016 12:45:15 pealkiri: NAS linuxi baasil |
| Parooli tärnide mittenäitamine on Linuxiliste puhul muidu suht standardkäitumine olnud päris kaua. Aga ilmselt sõltub ikka distibutsioonist enamasti. |
teema: Homeworld: Deserts of Kharak |
Uhuu
vastuseid: 17
vaadatud: 5669
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2015 12:23:28 pealkiri: Homeworld: Deserts of Kharak |
Minu jaoks tähendab Homeworld ikka ... "Mothership".
Loodetavasti mõne järgmise osaga kolivad kosmosesse tagasi. |
teema: Elisa mobiilne internet |
Uhuu
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679385
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.12.2015 18:54:19 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Ahoi!
Situatsioon selline: Elisa 4G ühendus kipub katkema, kui vähegi koormust saab (miskit allalaadides või isegi kui keegi pereliikmetest kasutab WiFit) ning siis ei aita pmst muud, kui ruuter ... |
teema: Kommenteerimine: Pailaps |
Uhuu
vastuseid: 55
vaadatud: 31414
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2015 00:42:12 pealkiri: Kommenteerimine: Pailaps |
Andis hea nõuande, kui häda käes.
Edu  |
teema: Elisa mobiilne internet |
Uhuu
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679385
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.12.2015 23:54:51 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| ... |
teema: EstWin valguskaabli projekt |
Uhuu
vastuseid: 904
vaadatud: 348442
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.10.2015 19:04:45 pealkiri: EstWin valguskaabli projekt |
| «See tähendab, et ELASA asutajad saavad poole miljoni euro eest 74 miljonit eurot maksva võrgu, ehk nende investeering kasvab 148 korda!» lausus Harjo. Tema sõnul, kui juhtub, et ELASA peaks ming ... |
teema: Ülevaade: Xiaomi Mi Band :: Kantavad nutiseadmed |
Uhuu
vastuseid: 1213
vaadatud: 447103
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.10.2015 16:02:45 pealkiri: Ülevaade: Xiaomi Mi Band |
Tellisin omale seadme 28.09, senimaani veel ei ole kohale jõudnud.
Märk teemaks maha.
Tellisin isegi nädalake varem, samuti ootan. |
teema: Facebooki osana alustanud vestluskanal Messenger kujuneb omaette platvormiks |
Uhuu
vastuseid: 7
vaadatud: 7837
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 22.07.2015 12:44:00 pealkiri: Facebooki osana alustanud vestluskanal Messenger kujuneb omaette platvormiks |
see on vb hää uudis, sest nii fb äpp ja messenger on mõlemad parajad mäluõgardid, saab vähemalt ühest lahti
Messengeri saab ka praegu ilma facebooki installimata kasutada ju. |
teema: Elisa mobiilne internet |
Uhuu
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679385
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.03.2015 11:45:06 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Oskab keegi öelda, kas Elisa Mint staatilisel on pordid vaikimisi lahti, või peab neid eraldi teenindusse helistades avama? |
teema: Kommenteerimine: redbull888 |
Uhuu
vastuseid: 340
vaadatud: 64677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2014 01:38:30 pealkiri: Kommenteerimine: redbull888 |
Telefon käes nagu lubatud, kõik läks viperusteta.  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Uhuu
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.08.2014 22:41:25 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| See tähendab, et proovi homme uuesti. |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Uhuu
vastuseid: 2128
vaadatud: 913741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2014 01:06:22 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
https://www.humblebundle.com/downloads?key=dUhR358PpsBPeq7V
Hea [url=http://steamcommunity.com/profiles/76561197978727117]Maitk , oleks ju viisakas "Aitäh" tasuta koodide eest öelda! |
teema: "Surnud" XP-d kasutab endiselt umbes kümnendik eestlastest |
Uhuu
vastuseid: 21
vaadatud: 4947
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 27.07.2014 23:49:11 pealkiri: Re: "Surnud" XP-d kasutab endiselt umbes kümnendik eestlastest |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/files/2945856t100h9d311_114.jpg
Umbes kümnendik eestlastest kasutab endiselt 2001. aastal turule tulnud Windows XP-d, kuigi alates aprillist ei pakuta sellele enam teh ... |
teema: SwiftKey on saadaval nüüd tasuta |
Uhuu
vastuseid: 28
vaadatud: 25669
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 11.06.2014 19:56:48 pealkiri: SwiftKey on saadaval nüüd tasuta |
Unustati märkida, et rakenduse kasutamiseks peab olema võrguühendus, lubama talle juurdepääsu sinu kontaktidele, kõnedele, piltidele ja SMS sõnumitele.
Sinu kirjastiili õpib ta ka ilma neti ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
Uhuu
vastuseid: 5716
vaadatud: 1510034
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 01.06.2014 18:33:11 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| Märk maha. |
teema: Mõõtmistulemused: interneti kiirus kasvas Tele2 võrgus aastaga 30% |
Uhuu
vastuseid: 3
vaadatud: 2743
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.04.2014 13:47:14 pealkiri: Mõõtmistulemused: interneti kiirus kasvas Tele2 võrgus aastaga 30% |
Klaas on ikka pooltäis
http://e24.postimees.ee/2777652/kiireim-on-emt-aeglaseim-tele2-mobiilne-internet |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
Uhuu
vastuseid: 1189
vaadatud: 358322
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 09.03.2014 01:55:48 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
....Odavam oleks olnud uus tahvel osta aga mul on üks vajalik programm tahvlil mis maksab palju raha ja seda ei saa teisele androidi seadmele ümber tõsta.
Tahvlitel kõlavad sellised ärimeetodi ... |
teema: Linux vs Windows |
Uhuu
vastuseid: 4717
vaadatud: 859663
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.02.2014 18:23:54 pealkiri: Linux vs Windows |
Artiklist seda küll mitte kuidagi järeldada ei saa....
Lihtsalt muude süsteemide kasutajad hõljuvad liiga pilvedes roosad prillikesed ees.
Kui ajakirjanik seda ei kirjuta, then that MUST be tr ... |
teema: Linux vs Windows |
Uhuu
vastuseid: 4717
vaadatud: 859663
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.02.2014 17:50:31 pealkiri: Linux vs Windows |
Sinu postituse point?
Et windowsile seda pahavara ei eksisteeri? |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Uhuu
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915332
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.01.2014 00:05:21 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kas kellelgi veel peale minu, sellisest kohast psn+ kaarti tellides Paypaliga makstes checkout nupp lihtsalt halliks jääb, nii et maksta ei saagi?
millegipärast ei saa nad mu paypali infost maakon ... |
teema: Microsoft kingib Windows Phone kasutajatele 20GB SkyDrive mahtu |
Uhuu
vastuseid: 15
vaadatud: 6454
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 23.12.2013 15:34:44 pealkiri: Microsoft kingib Windows Phone kasutajatele 20GB SkyDrive mahtu |
Just, ma ka ei taha, et NSA mu eksklusiivsed küpsetusretseptid kaaperdaks.
Sa hoiad seal ainult küpsetusretsepte? Märkmikus ei kannata hoida?
That's money well spent! |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Uhuu
vastuseid: 3379
vaadatud: 983062
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.12.2013 01:39:42 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
| Nojah, selles suhtes et e-mailile saab arve ikka siis tasuta ilmselt, ikka parem kui paber. |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Uhuu
vastuseid: 3379
vaadatud: 983062
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.12.2013 23:34:59 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Kui ma arvet endale saata ei lase, kas mul on siis kohustus seda nende iseteenindusest piilumas käia? Selle eest võiks ka teenustasu nõuda.
Mis moodi nad kindlaks teevad, et ma üldse arvet näinu ... |
teema: TrueCrypt - Free open-source disk encryption software |
Uhuu
vastuseid: 50
vaadatud: 20618
|
foorum: Turvalisus postitatud: 19.10.2013 20:33:02 pealkiri: TrueCrypt - Free open-source disk encryption software |
Kusjuures kasutasin tc päris mõnda aega jagatud kettal nii Linuxi kui Win keskkonnas.
Mingeid iseärasusi ei tekkinud, peale selle et failisüsteemi peavad mõlemad toetama, milleks kasutasin ntfs, ... |
teema: TrueCrypt - Free open-source disk encryption software |
Uhuu
vastuseid: 50
vaadatud: 20618
|
foorum: Turvalisus postitatud: 19.10.2013 19:56:31 pealkiri: TrueCrypt - Free open-source disk encryption software |
| AES suht standard vist. |
teema: Ülevaade: Sony Xperia Z1 :: Mobiiltelefonid |
Uhuu
vastuseid: 52
vaadatud: 45865
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.10.2013 23:17:30 pealkiri: Ülevaade: Sony Xperia Z1 |
Mis need kriimud segavad?
Sa võid ju ümber oma auto käia paarkümmend ringi ja samal ajal võtit kõvasti vastu autot surudes.
Mis need kriimud ikka segavad
Auto võib roostetama haka ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Uhuu
vastuseid: 2350
vaadatud: 822977
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.10.2013 08:29:41 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| Endal Sygic ja siiamaani 5 seadmes seda kasutanud, pole probleemi olnud. |
teema: Uudsed puhastuslapid hävitavad nutiseadmetel pesitsevaid baktereid |
Uhuu
vastuseid: 7
vaadatud: 2436
|
foorum: Varia postitatud: 23.09.2013 10:52:09 pealkiri: Uudsed puhastuslapid hävitavad nutiseadmetel pesitsevaid baktereid |
Murakas...mmmmmm
Milline raiskamine. |
teema: Tele2 hakkab esimese operaatorina mobiili antiviirust pakkuma |
Uhuu
vastuseid: 11
vaadatud: 5478
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.09.2013 12:51:20 pealkiri: Tele2 hakkab esimese operaatorina mobiili antiviirust pakkuma |
0,5 x 12 = 6 eur aastas.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kms
 |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Uhuu
vastuseid: 2128
vaadatud: 913741
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2013 17:56:34 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Leviathan: Warships.
Täitsa huvitav et see bundles on, suht uus mäng alles, polegi seda kusagil alega veel näinud. |
teema: Elektroonilise hääletamise tarkvara lähtekood tehti avalikuks |
Uhuu
vastuseid: 7
vaadatud: 3663
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 11.07.2013 21:05:43 pealkiri: Elektroonilise hääletamise tarkvara lähtekood tehti avalikuks |
https://github.com/vvk-ehk/evalimine/search?q=security+checks
Nüüd võib öösiti rahulikult magada
Aga tore algatus sellegipoolest  |
teema: Microsoft tundis huvi Nokia ostmise vastu |
Uhuu
vastuseid: 11
vaadatud: 3842
|
foorum: Varia postitatud: 20.06.2013 20:48:18 pealkiri: Microsoft tundis huvi Nokia ostmise vastu |
Tubli härra Elop, job well done! |
teema: Windows 8.1 saab olema tasuta uuendus Windows 8 operatsioonisüsteemile |
Uhuu
vastuseid: 95
vaadatud: 25408
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 17.05.2013 21:24:04 pealkiri: Windows 8.1 saab olema tasuta uuendus Windows 8 operatsioonisüsteemile |
Aga paljukirutud Win-ile ei ole TÖÖD tegevas masinas alternatiive. Miks käivad paljud keerulised masinad WinCE najal. Android on sisuliselt Linux ja MacOS on Unix (täpsemini Open BSD, sest õ ... |
teema: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine |
Uhuu
vastuseid: 1378
vaadatud: 390093
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 01.05.2013 15:54:49 pealkiri: [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine |
[user]karuke[/user] ju sul faili nimedes ikka mingi kala sees on, siinpool pole küll kunagi nimedega probleemi olnud, kui just mõningaid imelikke märke või kombinatsioone pole.
Ka Troonide mängu ... |
teema: Tele2 juht: oleks hea, kui inimesed Apple´i tooteid ei ostaks |
Uhuu
vastuseid: 67
vaadatud: 12271
|
foorum: Varia postitatud: 30.04.2013 10:36:47 pealkiri: Tele2 juht: oleks hea, kui inimesed Apple´i tooteid ei ostaks |
| Äppel Äppeliks, aga antud juhul on ikka küll "pada sõimab katelt" olukorraga, eks Tele2 kooriks ka õunalt hea meelega 7 nahka kui ainult saaks, vaevalt nad oma klientide maksejõuetuse pärast mu ... |
teema: NFC |
Uhuu
vastuseid: 101
vaadatud: 42342
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.04.2013 22:26:24 pealkiri: NFC |
Aga sa pane teine kleeps näiteks kuhugi auto ukse külge vms. Sõidu lõppedes tõmbad sealt üle ja sulgeb rakenduse.
selline asi oleks juba ebanormaalne. Sama asja (rakendus tööle/seisma) võiks ... |
teema: Sony Xperia Sola |
Uhuu
vastuseid: 282
vaadatud: 64624
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.03.2013 18:56:56 pealkiri: Sony Xperia Sola |
| Ise sain Elionist oma Arc-ile garantii seerianumbri j2rgi, kuigi arvet ei olnud - polnud minu ostetud isegi mitte. |
| |