|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Koduinternet |
Traf
vastuseid: 23979
vaadatud: 5703401
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.09.2021 12:53:21 pealkiri: Telia Koduinternet |
| edit: kustutatud |
teema: Kommenteerimine: timix8 |
Traf
vastuseid: 21
vaadatud: 5231
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2021 21:07:07 pealkiri: Kommenteerimine: timix8 |
Müüs RAMid  |
teema: Arvutitark |
Traf
vastuseid: 4789
vaadatud: 1436860
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.01.2021 12:10:28 pealkiri: Arvutitark |
Ei tea, kas peaks taaskord pereheitmist kartma?
Ehk pigem corona süü, sul valida kas hajutada või riskid kõikide haigestumisega.
Huvitav siis, et koroona Arvutitargale niipalju rohkem mõjub kui ... |
teema: Arvutitark |
Traf
vastuseid: 4789
vaadatud: 1436860
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.01.2021 16:35:53 pealkiri: Arvutitark |
| 5-15tp oli eeldatav tarneaeg, vahepeal on kuu aega mööda läinud ja kaupa pole. Klienditeenindus ei oska muud kosta, kui "Kui kaup on tellitav välislaost saame rääkida ainult eeldatavast tarneaja ... |
teema: Arvutitark |
Traf
vastuseid: 4789
vaadatud: 1436860
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.11.2020 15:52:40 pealkiri: Arvutitark |
| Miks on vaja teist kuud hoida esilehel RTX 3000 bännereid, kui saadavust kaartidele endiselt pole? See nagu mõnitamine rohkem. |
teema: Kommenteerimine: realgamer |
Traf
vastuseid: 6
vaadatud: 5918
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2020 10:47:19 pealkiri: Kommenteerimine: realgamer |
 |
teema: Telia Koduinternet |
Traf
vastuseid: 23979
vaadatud: 5703401
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.06.2019 13:02:17 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Õnn jõudis lõpuks ka minu õuele ja saadavale tuli kiirem 200/50 vaseühendus. Otsustasin seekord Telia karbi uuenduse vahele jätta ja võtsin ligi VDSL2 35b toega DrayTek Vigor165 modemi. Telia k ... |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Traf
vastuseid: 1600
vaadatud: 166348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2018 09:26:51 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Ostsin videokaardi, kõik korras  |
teema: Telia vaseklientideni jõuab nüüd kordades kiirem internet |
Traf
vastuseid: 29
vaadatud: 13946
|
foorum: Pressiteated postitatud: 19.04.2018 14:30:18 pealkiri: Telia vaseklientideni jõuab nüüd kordades kiirem internet |
| Kas kaugust võrgusõlmeni on võimalik kuidagi kontrollida ka? Siis tean, kas on üldse mõtet oodata midagi. 60/10 ühendus tuleb tänasel hetkel tuppa ära. |
teema: Telia kliendid saavad kasutama hakata kaks korda kiiremat koduinternetti |
Traf
vastuseid: 69
vaadatud: 26378
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.01.2018 17:10:59 pealkiri: Telia kliendid saavad kasutama hakata kaks korda kiiremat koduinternetti |
Kiirused kiirusteks, ka hinna osas kasutab Telia huvitavat matemaatikat.
https://image.ibb.co/fLSJBw/telia.png |
teema: Programmeerimine ja Seadused. |
Traf
vastuseid: 6
vaadatud: 3673
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 01.12.2017 16:17:03 pealkiri: Programmeerimine ja Seadused. |
| See oleneb eelkõige koodinäidiste litsentsist. MIT ja BSD puhul on see lubatud, GPL puhul mitte. |
teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
Traf
vastuseid: 251
vaadatud: 69424
|
foorum: Pressiteated postitatud: 27.10.2017 16:00:20 pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku.
Äkki see on 5G? Või 6G? Või http://www.levikom.ee/ oma "virtuaalfiibriga"?
Võibolla on see Levikom siis, kelle ... |
teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
Traf
vastuseid: 251
vaadatud: 69424
|
foorum: Pressiteated postitatud: 27.10.2017 15:43:24 pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
| Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku. Mulle jääb aga arusaamatuks sellise kaardi mõttekus, kui raporteeritavad andmed ja tegelikkus erinevad rohkem kui vi ... |
teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
Traf
vastuseid: 251
vaadatud: 69424
|
foorum: Pressiteated postitatud: 27.10.2017 15:35:23 pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
| Telia pakub 60/10, kaardi järgi võiks 500/50 olla. Aeg teenusepakkujat vahetada? |
teema: Samsung Galaxy S7 |
Traf
vastuseid: 1606
vaadatud: 533841
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.06.2016 20:04:53 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
klick.ee Galaxy S7 vististi 600.- € koos käibega! https://www.klick.ee/samsung-galaxy-s7
Klickist ostes tuleb varasemale kogemusele tuginedes arvestada, et nad müüvad mõnikord igasugu huvitav ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Traf
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535470
|
foorum: Parem HV postitatud: 21.04.2016 00:55:04 pealkiri: Teema -:Lumia 950 (must) + Display Dock:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Lumia 950 (must) + Display Dock
Selgitus : Eemaldada lxx2 tehtud postitus
Ärifoorumi reeglitest:
9. Teiste müügiteemades o ... |
teema: Inteno DG301 ruuter |
Traf
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252796
|
foorum: Riistvara postitatud: 21.01.2016 20:03:51 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
| Kas DG301 oleks võimalik VDSL sillana tööle panna? Tahaksin pfSense karbi ruutima panna, aga ei leia kohta, kus Intenos silda konfida. |
teema: Kommenteerimine: Pokemon |
Traf
vastuseid: 262
vaadatud: 55605
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2015 21:38:22 pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon |
Ostsin emaplaadi, kõik hästi  |
teema: Tasuta WiFi Eesti visiitkaardiks |
Traf
vastuseid: 22
vaadatud: 6663
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 07.03.2013 19:28:26 pealkiri: Tasuta WiFi Eesti visiitkaardiks |
, ja siis?
USA pindala on Eestist 217 korda suurem, SKP aga on kõrgem 702 korda. |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Traf
vastuseid: 3170
vaadatud: 718717
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.02.2013 02:24:08 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Pidasin silmas tõesti puhkereziimi. Normaalne oleks kui saaks sinna kuvada kella. Kas tõesti on asi amoled piiratud tehnoloogias, et seda teha ei saa?
Ikka saaks, aga sama hästi võiks lock screen ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Traf
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.02.2013 16:15:17 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Kas sisestasid koodi xboksist või http://www.xbox.com/et-EE/live/join lehelt.
Küsin lihtsalt huvi pärast
Kummastki ei toiminud. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Traf
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.01.2013 13:29:07 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
kas EU punktid huvitav ikka töötavad?
Ei tööta.
Suunasin regiooni ümber, et Eesti krediitkaardiga punkte osta. Paypaliga ei saa Eesti regioonist niikuinii maksta. Seda krediitkaarti ei t ... |
teema: The Elder Scrolls Online |
Traf
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2013 13:03:16 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
Kust info pärit?
Oleksin pidanud enne ka juurde lisama vist, et kuulduste järgi.
http://tamrielfoundry.com/2012/09/subscription-model/ |
teema: The Elder Scrolls Online |
Traf
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2013 21:59:28 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
kas hinnast ka on kuskil juttu olnud?
Subscription feega tuleb. Ilmselt mängu enda hind veel juurde. |
teema: Windows Phone üldteema |
Traf
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034828
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.01.2013 18:34:17 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Tarkvaraarenduses inkrementeeritakse versiooninumbreid ühe võrra, st peale 7't tulebki 7.1. Arendusvahendid on sama versiooni peal. Lihtsalt tavakasutaja jaoks nimetati see versiooniks 7.5, et muutu ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Traf
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436441
|
foorum: Microsoft postitatud: 28.11.2012 18:05:55 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
| will include UI changes and alterations to the entire platform and pricing. We’re told that Microsoft is aiming to make Windows Blue the next OS that everyone installs. The approach is simple, Micro ... |
teema: Intel tapab modulaarse PC platvormi, tulevikus on protsessorid emaplaadile joodetud |
Traf
vastuseid: 84
vaadatud: 18632
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 27.11.2012 11:16:55 pealkiri: Intel tapab modulaarse PC platvormi, tulevikus on protsessorid emaplaadile joodetud |
Mida AMD teeb? Suudab täita selle nišši?
AMD hõõrub käsi kindlasti; on ju Intel nad entusiastide hulgas tagaplaanile lükanud. Miks Intel peaks sellise edumaa lihtsalt käest ära andma, ma aga ... |
teema: M-phone kontseptsioon |
Traf
vastuseid: 12
vaadatud: 3637
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 26.11.2012 22:47:16 pealkiri: M-phone kontseptsioon |
Väga huvitav telefon. Ise olen Iphone 4S omanik ja ütlen, et M-phone on päris huvitav. Ning see telefon peaks apple natuke ettevaatlikumaks tegema, sest new kid on the block
Tegemist on disain ... |
teema: M-phone kontseptsioon |
Traf
vastuseid: 12
vaadatud: 3637
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 26.11.2012 18:29:57 pealkiri: M-phone kontseptsioon |
Windows 8 Snap View, aga riistvaras.
http://blogs.msdn.com/cfs-filesystemfile.ashx/__key/communityserver-blogs-components-weblogfiles/00-00-01-29-43-metablogapi/8836.6_2D002D002D00_Snapped_2D00 ... |
teema: Windows 8 müüginumbrid on senimaani tagasihoidlikud |
Traf
vastuseid: 52
vaadatud: 8913
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.11.2012 02:02:13 pealkiri: Windows 8 müüginumbrid on senimaani tagasihoidlikud |
100% nõus.
No ei ole lihtsalt ju mugav touchscreeni interface'il ringi lasta hiirega, kus peab meeletult rohkem hiirega ringi "rallima".
2013 saab olema linuxi aasta desktopil? |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Traf
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436441
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.11.2012 14:29:39 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
| Kergemini võiks siiski olla ligipääsetav Control Panelile, hetkel kasutan ise Ctrl+r ning kirjutan sinna Control Panel ja My Computerisse võiks kergemini ligipääsetav olla ka, ise kasutan küll ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Traf
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436441
|
foorum: Microsoft postitatud: 24.10.2012 08:49:17 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
| Kui MS juba Windowsi juures nii palju asju muudab, siis peaks muutma ka väljalaskegraafikut ja strateegiat. RTM on mingi pool aastat valmis ja piltlikult seisab riiulil, kuni tavainimene seda alles o ... |
teema: Staatiline elekter |
Traf
vastuseid: 5
vaadatud: 1755
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 23.10.2012 23:49:36 pealkiri: Staatiline elekter |
Natuke muretsed üle. Metallkarbis ei teki staatilist näiteks, aga ega pappkastis ka midagi ei juhtu. Senikaua, kuni toidukile sisse ei mässi, pole hullu.  |
teema: Pillars of Eternity |
Traf
vastuseid: 110
vaadatud: 41472
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2012 18:24:53 pealkiri: Pillars of Eternity |
Ja hiljem siis ostate omakorda veel mängimiseks omakorda mängu?
DIGITAL DOWNLOADABLE COPY OF PROJECT ETERNITY. This price is only available for those who help fund before the game is relea ... |
teema: Uuring "Arvutimängude osatähtsus noorte vabaaja veetmise viiside hulgas" |
Traf
vastuseid: 11
vaadatud: 3329
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 12.10.2012 11:36:40 pealkiri: Uuring "Arvutimängude osatähtsus noorte vabaaja veetmise viiside hulgas" |
| Poole uuringu peal hakkas psühhoanalüüs pihta, loobusin vastamisest. |
teema: Mozilla võttis Firefoxi uue versiooni veebist maha |
Traf
vastuseid: 27
vaadatud: 8788
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 11.10.2012 21:40:32 pealkiri: Mozilla võttis Firefoxi uue versiooni veebist maha |
| IE'l on minu silmis ainult üks halb omadus: veebiarendajana võid endal kõik juuksed peast ära kiskuda, et lõpuks asjad IEga tööle saaks. Brauseri kasutaja muidugi kõike seda ei tea ja tema jao ... |
teema: Tasuta website tegemise softi |
Traf
vastuseid: 8
vaadatud: 1712
|
foorum: WWW postitatud: 28.09.2012 22:26:22 pealkiri: Tasuta website tegemise softi |
| Sellise kiirema ühekordse asja jaoks käib Dreamweaveri trial küll. |
teema: Miks Microsoft määratleb Eesti Vabariigi venekeelseks? |
Traf
vastuseid: 28
vaadatud: 8130
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.09.2012 14:43:14 pealkiri: Miks Microsoft määratleb Eesti Vabariigi venekeelseks? |
Sõõrumaa ja Eikner jt. näiteks palkavad oma lastele venekeelse hoidjatädi, panevad lapsed venekeelsesse lasteaeda jne. eesmärgiks vene keel teise emakeelena vast selgeks sada.
Põhjus paistab ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Traf
vastuseid: 8858
vaadatud: 2219209
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.09.2012 14:09:08 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| , oleks sellel teisel pildil bemari asemel moskvitš, oleks super. |
teema: Miks Microsoft määratleb Eesti Vabariigi venekeelseks? |
Traf
vastuseid: 28
vaadatud: 8130
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.09.2012 12:41:01 pealkiri: Miks Microsoft määratleb Eesti Vabariigi venekeelseks? |
| Mõtlesin eile, et olen kaval ja mudin uudisterakenduse eestikeelset sisu tarbima, aga neil ei ole vastavat teenustki üleval seda sisu serveerimas. |
teema: Torchlight 2 |
Traf
vastuseid: 372
vaadatud: 57558
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.09.2012 23:17:56 pealkiri: Torchlight 2 |
kindel et TL I on ka seal? Ma osalesin ka selles 4-packis aga I ei ole (vähematl ei saanud)
Tõmmata said.
Jah, enda kontole sain Torchlight I ja II, lisaks 3 võtit inventorysse mõlema mäng ... |
teema: Torchlight 2 |
Traf
vastuseid: 372
vaadatud: 57558
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.09.2012 22:52:36 pealkiri: Torchlight 2 |
Nii; ostsin nelipaki lootuses, et siit huvilisi leiab. 2 võtit jätsin endale, 2 on üle.
14.25€ tuleb hinnaks ja selle sees on nii Torchlight I kui II. Huvilised PS.
edit: Võtmed läinud. |
teema: Arvude teisendused, algselt HEX |
Traf
vastuseid: 4
vaadatud: 1450
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 17.09.2012 21:54:41 pealkiri: Arvude teisendused, algselt HEX |
0xDC76173C -> 3698726716
Huvi pärast küsin, kuidas sellise asja peale üldse tuleb?  |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Traf
vastuseid: 3170
vaadatud: 718717
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.09.2012 19:10:46 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
See võib lihtsalt seda tähendada, et kohalikud lehed pole valmis veel. Näiteks austraalia kohta:
http://discussions.nokia.com/t5/Nokia-with-Windows-Phone/lumia-920-availability/td-p/1543894
We' ... |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Traf
vastuseid: 3170
vaadatud: 718717
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.09.2012 16:55:09 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Please Install Silverlight to view this content
Pange specse ja screenshotte vahepeal siis
Liveblog: http://live.theverge.com/windows-phone-8-nokia-lumia-microsoft/
Pole küll video aga peaks ka ... |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Traf
vastuseid: 3170
vaadatud: 718717
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.09.2012 16:51:12 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
| Nokia klotsidest ehk olulisemgi on see, et Windows Phone 8 kohta peaks palju uut ja huvitavat teada saama. |
teema: Süües kasvab isu: Apple palus kohtul veel mõned Samsungi tooted keelata |
Traf
vastuseid: 75
vaadatud: 11206
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 28.08.2012 13:34:05 pealkiri: Süües kasvab isu: Apple palus kohtul veel mõned Samsungi tooted keelata |
Pole kunagi omanud ühtegi Apple toodet ega oma ka tulevikus. Juba aastaid olen olnud sama meelt Microsofti vastu. Nüüd lisandus mu blacklisti ka staarhuiar Apple.
Varsti on ainuke poes müüdav mo ... |
teema: Vaata, milline näeb välja Microsofti uus logo |
Traf
vastuseid: 39
vaadatud: 8687
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 24.08.2012 19:58:45 pealkiri: Vaata, milline näeb välja Microsofti uus logo |
http://9to5mac.com/2012/08/24/is-this-how-microsofts-team-built-its-logo-hint-like-everything-else-start-with-apple/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
palju nalja....
Ega selliselt lehe ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Traf
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436441
|
foorum: Microsoft postitatud: 23.08.2012 23:50:29 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Dreamsparkis on Professional, jah. Lootsin, et downgradeb Pro peale, aga tuleb vist paigaldus uuesti ette võtta.  |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Traf
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436441
|
foorum: Microsoft postitatud: 23.08.2012 23:42:03 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Tuletasin ka Dreamsparki parooli meelde ja jätan ööseks tõmbama. Kas selle keyga saab ainult ühes arvutis win 8 aktiveerida?
Kas sina ei loegi EULAt läbi tellimust esitades?
Installation ... |
| |