Avaleht
otsing leidis 1464 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia Koduinternet
Traf

vastuseid: 23979
vaadatud: 5703401

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.09.2021 12:53:21   pealkiri: Telia Koduinternet
edit: kustutatud
  teema: Kommenteerimine: timix8
Traf

vastuseid: 21
vaadatud: 5231

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2021 21:07:07   pealkiri: Kommenteerimine: timix8
Müüs RAMid thumbs_up.gif
  teema: Arvutitark
Traf

vastuseid: 4789
vaadatud: 1436860

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.01.2021 12:10:28   pealkiri: Arvutitark
Ei tea, kas peaks taaskord pereheitmist kartma?
Ehk pigem corona süü, sul valida kas hajutada või riskid kõikide haigestumisega.
Huvitav siis, et koroona Arvutitargale niipalju rohkem mõjub kui ...
  teema: Arvutitark
Traf

vastuseid: 4789
vaadatud: 1436860

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.01.2021 16:35:53   pealkiri: Arvutitark
5-15tp oli eeldatav tarneaeg, vahepeal on kuu aega mööda läinud ja kaupa pole. Klienditeenindus ei oska muud kosta, kui "Kui kaup on tellitav välislaost saame rääkida ainult eeldatavast tarneaja ...
  teema: Arvutitark
Traf

vastuseid: 4789
vaadatud: 1436860

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.11.2020 15:52:40   pealkiri: Arvutitark
Miks on vaja teist kuud hoida esilehel RTX 3000 bännereid, kui saadavust kaartidele endiselt pole? See nagu mõnitamine rohkem.
  teema: Kommenteerimine: realgamer
Traf

vastuseid: 6
vaadatud: 5918

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2020 10:47:19   pealkiri: Kommenteerimine: realgamer
icon_smile.gif
  teema: Telia Koduinternet
Traf

vastuseid: 23979
vaadatud: 5703401

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.06.2019 13:02:17   pealkiri: Telia Koduinternet
Õnn jõudis lõpuks ka minu õuele ja saadavale tuli kiirem 200/50 vaseühendus. Otsustasin seekord Telia karbi uuenduse vahele jätta ja võtsin ligi VDSL2 35b toega DrayTek Vigor165 modemi. Telia k ...
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Traf

vastuseid: 1600
vaadatud: 166348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2018 09:26:51   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ostsin videokaardi, kõik korras thumbs_up.gif
  teema: Telia vaseklientideni jõuab nüüd kordades kiirem internet
Traf

vastuseid: 29
vaadatud: 13946

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 19.04.2018 14:30:18   pealkiri: Telia vaseklientideni jõuab nüüd kordades kiirem internet
Kas kaugust võrgusõlmeni on võimalik kuidagi kontrollida ka? Siis tean, kas on üldse mõtet oodata midagi. 60/10 ühendus tuleb tänasel hetkel tuppa ära.
  teema: Telia kliendid saavad kasutama hakata kaks korda kiiremat koduinternetti
Traf

vastuseid: 69
vaadatud: 26378

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 29.01.2018 17:10:59   pealkiri: Telia kliendid saavad kasutama hakata kaks korda kiiremat koduinternetti
Kiirused kiirusteks, ka hinna osas kasutab Telia huvitavat matemaatikat.

https://image.ibb.co/fLSJBw/telia.png
  teema: Programmeerimine ja Seadused.
Traf

vastuseid: 6
vaadatud: 3673

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 01.12.2017 16:17:03   pealkiri: Programmeerimine ja Seadused.
See oleneb eelkõige koodinäidiste litsentsist. MIT ja BSD puhul on see lubatud, GPL puhul mitte.
  teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Traf

vastuseid: 251
vaadatud: 69424

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 27.10.2017 16:00:20   pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega

Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku.
Äkki see on 5G? Või 6G? Või http://www.levikom.ee/ oma "virtuaalfiibriga"?
Võibolla on see Levikom siis, kelle ...
  teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Traf

vastuseid: 251
vaadatud: 69424

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 27.10.2017 15:43:24   pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Selge on see, et ükski teenusepakkuja minu aadressil selliseid kiirusi ei paku. Mulle jääb aga arusaamatuks sellise kaardi mõttekus, kui raporteeritavad andmed ja tegelikkus erinevad rohkem kui vi ...
  teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Traf

vastuseid: 251
vaadatud: 69424

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 27.10.2017 15:35:23   pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Telia pakub 60/10, kaardi järgi võiks 500/50 olla. Aeg teenusepakkujat vahetada?
  teema: Samsung Galaxy S7
Traf

vastuseid: 1606
vaadatud: 533841

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.06.2016 20:04:53   pealkiri: Samsung Galaxy S7
klick.ee Galaxy S7 vististi 600.- € koos käibega! https://www.klick.ee/samsung-galaxy-s7

Klickist ostes tuleb varasemale kogemusele tuginedes arvestada, et nad müüvad mõnikord igasugu huvitav ...
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Traf

vastuseid: 6928
vaadatud: 1535470

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 21.04.2016 00:55:04   pealkiri: Teema -:Lumia 950 (must) + Display Dock:- vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Lumia 950 (must) + Display Dock
Selgitus : Eemaldada lxx2 tehtud postitus

Ärifoorumi reeglitest:
9. Teiste müügiteemades o ...
  teema: Inteno DG301 ruuter
Traf

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252796

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 21.01.2016 20:03:51   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
Kas DG301 oleks võimalik VDSL sillana tööle panna? Tahaksin pfSense karbi ruutima panna, aga ei leia kohta, kus Intenos silda konfida.
  teema: Kommenteerimine: Pokemon
Traf

vastuseid: 262
vaadatud: 55605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2015 21:38:22   pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon
Ostsin emaplaadi, kõik hästi icon_smile.gif
  teema: Tasuta WiFi Eesti visiitkaardiks
Traf

vastuseid: 22
vaadatud: 6663

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 07.03.2013 19:28:26   pealkiri: Tasuta WiFi Eesti visiitkaardiks
, ja siis?

USA pindala on Eestist 217 korda suurem, SKP aga on kõrgem 702 korda.
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Traf

vastuseid: 3170
vaadatud: 718717

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.02.2013 02:24:08   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Pidasin silmas tõesti puhkereziimi. Normaalne oleks kui saaks sinna kuvada kella. Kas tõesti on asi amoled piiratud tehnoloogias, et seda teha ei saa?
Ikka saaks, aga sama hästi võiks lock screen ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Traf

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.02.2013 16:15:17   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu

Kas sisestasid koodi xboksist või http://www.xbox.com/et-EE/live/join lehelt.
Küsin lihtsalt huvi pärast icon_exclaim.gif
Kummastki ei toiminud.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Traf

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685815

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.01.2013 13:29:07   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
icon_biggrin.gif kas EU punktid huvitav ikka töötavad?

Ei tööta.

Suunasin regiooni ümber, et Eesti krediitkaardiga punkte osta. Paypaliga ei saa Eesti regioonist niikuinii maksta. Seda krediitkaarti ei t ...
  teema: The Elder Scrolls Online
Traf

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2013 13:03:16   pealkiri: The Elder Scrolls Online

Kust info pärit?


Oleksin pidanud enne ka juurde lisama vist, et kuulduste järgi.

http://tamrielfoundry.com/2012/09/subscription-model/
  teema: The Elder Scrolls Online
Traf

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2013 21:59:28   pealkiri: The Elder Scrolls Online
kas hinnast ka on kuskil juttu olnud?
Subscription feega tuleb. Ilmselt mängu enda hind veel juurde.
  teema: Windows Phone üldteema
Traf

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034828

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.01.2013 18:34:17   pealkiri: Windows Phone üldteema
Tarkvaraarenduses inkrementeeritakse versiooninumbreid ühe võrra, st peale 7't tulebki 7.1. Arendusvahendid on sama versiooni peal. Lihtsalt tavakasutaja jaoks nimetati see versiooniks 7.5, et muutu ...
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Traf

vastuseid: 8072
vaadatud: 1436441

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 28.11.2012 18:05:55   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
will include UI changes and alterations to the entire platform and pricing. We’re told that Microsoft is aiming to make Windows Blue the next OS that everyone installs. The approach is simple, Micro ...
  teema: Intel tapab modulaarse PC platvormi, tulevikus on protsessorid emaplaadile joodetud
Traf

vastuseid: 84
vaadatud: 18632

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 27.11.2012 11:16:55   pealkiri: Intel tapab modulaarse PC platvormi, tulevikus on protsessorid emaplaadile joodetud
Mida AMD teeb? Suudab täita selle nišši?
AMD hõõrub käsi kindlasti; on ju Intel nad entusiastide hulgas tagaplaanile lükanud. Miks Intel peaks sellise edumaa lihtsalt käest ära andma, ma aga ...
  teema: M-phone kontseptsioon
Traf

vastuseid: 12
vaadatud: 3637

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 26.11.2012 22:47:16   pealkiri: M-phone kontseptsioon
Väga huvitav telefon. Ise olen Iphone 4S omanik ja ütlen, et M-phone on päris huvitav. Ning see telefon peaks apple natuke ettevaatlikumaks tegema, sest new kid on the block icon_smile.gif
Tegemist on disain ...
  teema: M-phone kontseptsioon
Traf

vastuseid: 12
vaadatud: 3637

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 26.11.2012 18:29:57   pealkiri: M-phone kontseptsioon
Windows 8 Snap View, aga riistvaras. icon_biggrin.gif

http://blogs.msdn.com/cfs-filesystemfile.ashx/__key/communityserver-blogs-components-weblogfiles/00-00-01-29-43-metablogapi/8836.6_2D002D002D00_Snapped_2D00 ...
  teema: Windows 8 müüginumbrid on senimaani tagasihoidlikud
Traf

vastuseid: 52
vaadatud: 8913

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 20.11.2012 02:02:13   pealkiri: Windows 8 müüginumbrid on senimaani tagasihoidlikud

100% nõus.
No ei ole lihtsalt ju mugav touchscreeni interface'il ringi lasta hiirega, kus peab meeletult rohkem hiirega ringi "rallima". thumbs_down.gif
tux.gif
2013 saab olema linuxi aasta desktopil?
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Traf

vastuseid: 8072
vaadatud: 1436441

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 08.11.2012 14:29:39   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Kergemini võiks siiski olla ligipääsetav Control Panelile, hetkel kasutan ise Ctrl+r ning kirjutan sinna Control Panel ja My Computerisse võiks kergemini ligipääsetav olla ka, ise kasutan küll ...
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Traf

vastuseid: 8072
vaadatud: 1436441

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 24.10.2012 08:49:17   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Kui MS juba Windowsi juures nii palju asju muudab, siis peaks muutma ka väljalaskegraafikut ja strateegiat. RTM on mingi pool aastat valmis ja piltlikult seisab riiulil, kuni tavainimene seda alles o ...
  teema: Staatiline elekter
Traf

vastuseid: 5
vaadatud: 1755

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 23.10.2012 23:49:36   pealkiri: Staatiline elekter
Natuke muretsed üle. Metallkarbis ei teki staatilist näiteks, aga ega pappkastis ka midagi ei juhtu. Senikaua, kuni toidukile sisse ei mässi, pole hullu. icon_biggrin.gif
  teema: Pillars of Eternity
Traf

vastuseid: 110
vaadatud: 41472

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2012 18:24:53   pealkiri: Pillars of Eternity
Ja hiljem siis ostate omakorda veel mängimiseks omakorda mängu?
icon_neutral.gif

DIGITAL DOWNLOADABLE COPY OF PROJECT ETERNITY. This price is only available for those who help fund before the game is relea ...
  teema: Uuring "Arvutimängude osatähtsus noorte vabaaja veetmise viiside hulgas"
Traf

vastuseid: 11
vaadatud: 3329

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 12.10.2012 11:36:40   pealkiri: Uuring "Arvutimängude osatähtsus noorte vabaaja veetmise viiside hulgas"
Poole uuringu peal hakkas psühhoanalüüs pihta, loobusin vastamisest.
  teema: Mozilla võttis Firefoxi uue versiooni veebist maha
Traf

vastuseid: 27
vaadatud: 8788

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 11.10.2012 21:40:32   pealkiri: Mozilla võttis Firefoxi uue versiooni veebist maha
IE'l on minu silmis ainult üks halb omadus: veebiarendajana võid endal kõik juuksed peast ära kiskuda, et lõpuks asjad IEga tööle saaks. Brauseri kasutaja muidugi kõike seda ei tea ja tema jao ...
  teema: Tasuta website tegemise softi
Traf

vastuseid: 8
vaadatud: 1712

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 28.09.2012 22:26:22   pealkiri: Tasuta website tegemise softi
Sellise kiirema ühekordse asja jaoks käib Dreamweaveri trial küll.
  teema: Miks Microsoft määratleb Eesti Vabariigi venekeelseks?
Traf

vastuseid: 28
vaadatud: 8130

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 18.09.2012 14:43:14   pealkiri: Miks Microsoft määratleb Eesti Vabariigi venekeelseks?
Sõõrumaa ja Eikner jt. näiteks palkavad oma lastele venekeelse hoidjatädi, panevad lapsed venekeelsesse lasteaeda jne. eesmärgiks vene keel teise emakeelena vast selgeks sada.

Põhjus paistab ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Traf

vastuseid: 8858
vaadatud: 2219209

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.09.2012 14:09:08   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
, oleks sellel teisel pildil bemari asemel moskvitš, oleks super.
  teema: Miks Microsoft määratleb Eesti Vabariigi venekeelseks?
Traf

vastuseid: 28
vaadatud: 8130

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 18.09.2012 12:41:01   pealkiri: Miks Microsoft määratleb Eesti Vabariigi venekeelseks?
Mõtlesin eile, et olen kaval ja mudin uudisterakenduse eestikeelset sisu tarbima, aga neil ei ole vastavat teenustki üleval seda sisu serveerimas.
  teema: Torchlight 2
Traf

vastuseid: 372
vaadatud: 57558

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.09.2012 23:17:56   pealkiri: Torchlight 2

kindel et TL I on ka seal? Ma osalesin ka selles 4-packis aga I ei ole (vähematl ei saanud)
Tõmmata said. icon_biggrin.gif
Jah, enda kontole sain Torchlight I ja II, lisaks 3 võtit inventorysse mõlema mäng ...
  teema: Torchlight 2
Traf

vastuseid: 372
vaadatud: 57558

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.09.2012 22:52:36   pealkiri: Torchlight 2
Nii; ostsin nelipaki lootuses, et siit huvilisi leiab. 2 võtit jätsin endale, 2 on üle.
14.25€ tuleb hinnaks ja selle sees on nii Torchlight I kui II. Huvilised PS.

edit: Võtmed läinud.
  teema: Arvude teisendused, algselt HEX
Traf

vastuseid: 4
vaadatud: 1450

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 17.09.2012 21:54:41   pealkiri: Arvude teisendused, algselt HEX
0xDC76173C -> 3698726716
Huvi pärast küsin, kuidas sellise asja peale üldse tuleb? thumbs_up.gif
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Traf

vastuseid: 3170
vaadatud: 718717

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.09.2012 19:10:46   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
See võib lihtsalt seda tähendada, et kohalikud lehed pole valmis veel. Näiteks austraalia kohta:

http://discussions.nokia.com/t5/Nokia-with-Windows-Phone/lumia-920-availability/td-p/1543894
We' ...
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Traf

vastuseid: 3170
vaadatud: 718717

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.09.2012 16:55:09   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Please Install Silverlight to view this content

Pange specse ja screenshotte vahepeal siis
Liveblog: http://live.theverge.com/windows-phone-8-nokia-lumia-microsoft/
Pole küll video aga peaks ka ...
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Traf

vastuseid: 3170
vaadatud: 718717

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.09.2012 16:51:12   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Nokia klotsidest ehk olulisemgi on see, et Windows Phone 8 kohta peaks palju uut ja huvitavat teada saama.
  teema: Süües kasvab isu: Apple palus kohtul veel mõned Samsungi tooted keelata
Traf

vastuseid: 75
vaadatud: 11206

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 28.08.2012 13:34:05   pealkiri: Süües kasvab isu: Apple palus kohtul veel mõned Samsungi tooted keelata
Pole kunagi omanud ühtegi Apple toodet ega oma ka tulevikus. Juba aastaid olen olnud sama meelt Microsofti vastu. Nüüd lisandus mu blacklisti ka staarhuiar Apple.
Varsti on ainuke poes müüdav mo ...
  teema: Vaata, milline näeb välja Microsofti uus logo
Traf

vastuseid: 39
vaadatud: 8687

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 24.08.2012 19:58:45   pealkiri: Vaata, milline näeb välja Microsofti uus logo
http://9to5mac.com/2012/08/24/is-this-how-microsofts-team-built-its-logo-hint-like-everything-else-start-with-apple/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

palju nalja....

Ega selliselt lehe ...
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Traf

vastuseid: 8072
vaadatud: 1436441

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 23.08.2012 23:50:29   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Dreamsparkis on Professional, jah. Lootsin, et downgradeb Pro peale, aga tuleb vist paigaldus uuesti ette võtta. thumbs_up.gif
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Traf

vastuseid: 8072
vaadatud: 1436441

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 23.08.2012 23:42:03   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Tuletasin ka Dreamsparki parooli meelde ja jätan ööseks tõmbama. Kas selle keyga saab ainult ühes arvutis win 8 aktiveerida?
Kas sina ei loegi EULAt läbi tellimust esitades? icon_smile.gif

Installation ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.