Avaleht
otsing leidis 79 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Eesti Vabariigi seadused, regulatsioonid ja maksud krüptorahadega tegutsejatele.
Torbik27

vastuseid: 697
vaadatud: 227328

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 29.03.2022 21:33:36   pealkiri: Eesti Vabariigi seadused, regulatsioonid ja maksud krüptorahadega tegutsejatele.
Tere

Kas keegi oskan nõu anda ettevõtte alt krüpto soetamise osas.
Täpsemalt kuidas peaksin kajastama seda raamatupidamises.
Või oskab viidata mõnele asjalikule näidisele,raamtule, artikk ...
  teema: Krüptovaldkond ettevõtte alt & krüptoettevõtlus Eestis. Rahakoti-, raamatupidamisteenused, sisenemine-väljumine, jne.
Torbik27

vastuseid: 17
vaadatud: 22505

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 02.03.2022 22:05:21   pealkiri: ettevõtte konto
Tere

Kuidas luua ettevõttele konto binance keskonnas ?
On konto olemas aga erakonto mitte ettevõtte oma.

Tervitusega
Edwin
  teema: Ühendusvõrgustikud - Helium HNT, M2 pro MXC, Deeper connect DPR, 3fold Titan 2.1 TFT, Atmotube pro PLANET...
Torbik27

vastuseid: 50
vaadatud: 48147

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 14.12.2021 22:47:33   pealkiri: Ühendusvõrgustikud - Helium HNT, M2 pro MXC, Deeper connect DPR, 3fold Titan 2.1 TFT, Atmotube pro PLANET...
On see asi mõistlik ? Kogemusi soovitusi. Saan aru oleneb asukohast.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Torbik27

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458811

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.08.2021 17:33:04   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Tartu Lõunakeskuse Clickis letil üks disciga PS5 versioon müüa 880.- eest icon_biggrin.gif
Mõistlikuma hinnaga niipea vist oodata pole ?
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Torbik27

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458811

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.08.2021 12:51:54   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Uudiseid ps5 saadavuse kohta kellelgi?
icon_cool.gif
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Torbik27

vastuseid: 4401
vaadatud: 968896

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 18.01.2021 22:06:29   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Tere.

Alati on mõistlik alustada. Aga mitte kunagi lõpetada. Selles ongi edu võti.

Yerba,
Kaevandamises järjepidevalt aastast 2012.

Tere

Kas kaevandamist alustada on hetkel mõistlik ...
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Torbik27

vastuseid: 4401
vaadatud: 968896

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 18.01.2021 20:14:11   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Tere

Kas kaevandamist alustada on hetkel mõistlik ?
Etherium 2.0 lõpetab etheriumi kaevandamise võimaluse?
Kaevandamine kaob päris ära või tuleb asendus coin ?

Youtube surfides ja uudist ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.12.2016 23:50:47   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Tere

Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.

Kas see võib olla et osad PR ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.12.2016 11:30:04   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Tere

Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.

Kas see võib olla et osad PR ...
  teema: Kommenteerimine: Whartzz
Torbik27

vastuseid: 5
vaadatud: 1761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2016 19:16:04   pealkiri: Kommenteerimine: Whartzz
Kaup korralik ja vastab kirjeldusele.
Kiire saatmine ja korralikult pakendatud

Kõik positiivne icon_cool.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.12.2016 01:06:57   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Pro hinnad niipea vast ei plaani ka kukkuda?

Otsin isegi praegu ühte konsooli icon_razz.gif

Vahepeal isegi välismaal tuhninud.
  teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Torbik27

vastuseid: 213
vaadatud: 103898

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.10.2016 21:38:34   pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Kas keegi pelab Destinyt veel.
Kõik lisad olemas ja hea meelega pelaks koos mõnda raid.

PSN Torbik27
  teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Torbik27

vastuseid: 213
vaadatud: 103898

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.09.2015 16:28:21   pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Tere
Keegi täna hard mode raid
On üks puudu
huvi siis ps kell 21
  teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Torbik27

vastuseid: 213
vaadatud: 103898

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.07.2015 22:17:07   pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Mäng olemas aga jäis seisma.
Lisadega muutus mäng rohkem tiimi tööks.

kellelgi isu koos pelada või midagi
Andke märku

Torbik27 psn
  teema: Kommenteerimine: KrisKl
Torbik27

vastuseid: 39
vaadatud: 13074

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2015 00:11:30   pealkiri: Kommenteerimine: KrisKl
kaup käes ja aus !!
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.01.2015 17:38:23   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Korras tänud youtube icon_cool.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.01.2015 14:49:26   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
kellelgi veel mure netiga PS4 ?
Kuidas toimetada?
Olen välja sisse lülitanud konsooli ja ka ruuterit milles mure?

Head uut aastat icon_wink.gif
  teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Torbik27

vastuseid: 213
vaadatud: 103898

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.12.2014 22:42:36   pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Kuidas uus lisa tundub ka?
  teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Torbik27

vastuseid: 213
vaadatud: 103898

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.11.2014 15:13:44   pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
keegi koos mõnda strike ei tahaks läbida?
Üksi ika väga keeruline ja no pm võimatu

PSN: Torbik27

Saaks äki mõni päev koos proovida kellegagi icon_cool.gif
  teema: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III
Torbik27

vastuseid: 123
vaadatud: 52972

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.10.2014 20:41:48   pealkiri: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III
Keeg PS4 peal jagada ei soovi ?
tahaks proovida kuidas mäng on
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.10.2014 14:09:09   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
keegi on proovind mängu jagamist ka
kas töötab *?
on see keeuline protsess ?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.10.2014 14:09:11   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
soovitage headset ps4 jale.
hinna ja kvaliteedi suhe oleks paigas.
Ei soovi siin 200 300 euroseid vidinaid.
Mõistuse piires

tänud thumbs_up.gif
  teema: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III
Torbik27

vastuseid: 123
vaadatud: 52972

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.10.2014 13:04:00   pealkiri: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III
Ps3 ja Ps4 vahe on märgatav ?
Sai pelatud PS3 peal nüüd oman PS4 ja kas on mõtet soetada?
No ROS pole veel proovind pidi päris hea olema
  teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Torbik27

vastuseid: 213
vaadatud: 103898

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.10.2014 21:07:42   pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Sooviks ka kellegagi koos mängida peale level 20 ei liigu see mäng enam eriti kiirelt.
Või pole ma aru saand kuidas kiiremini leveldada.

Aga psn Torbik27

thumbs_up.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.08.2014 13:28:47   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Küsimus järgmine kas on lootust et ka PS 3 pelasi saab PS 4 peal pelada. Millal see juhtuda võiks ja kas on mõtet osta enne ps4. Oman hetkel ps3 ja graafika päris hea ika uutel mängudel.
Kas se ...
  teema: Kommenteerimine: minake
Torbik27

vastuseid: 163
vaadatud: 46659

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2014 23:56:02   pealkiri: Kommenteerimine: minake
tagasiside positiivne !!!
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.01.2014 18:07:22   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kuidas siis on kas saab PS 4 puldi ühendada ilma probleemideta PS 3 mega või ei ole see asi nii lihtne
Plaan soetada üks pult juurde siis võtaks juba ps 4 puldi
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.12.2013 16:11:02   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Küsimus selline kas ps3 mängud jooksevad ka ps4 peal
Et kui plus alla laadida PS4 peale PS3 mängud kas saab ka ps4 peal mängida või mis moodi see asi käib seal
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.12.2013 12:47:01   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Küsimus kas ps4 pult sobib ka ps3 le. Peab midagi seal ümber sättima või asi toimub lihtsalt
tänan vastamast

sobib küll
mängisin Last of Usi multiplayerit PS4'ja puldiga ja kõik töötas ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Torbik27

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.12.2013 01:32:11   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Küsimus kas ps4 pult sobib ka ps3 le. Peab midagi seal ümber sättima või asi toimub lihtsalt
tänan vastamast
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.10.2013 20:23:02   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Küsimus selline kuidas teha seda backup ps3 le. Midagi peaks juhtuma et jääks save fail ja mängud jne alles ..kuskile välisele kõvakekkale
kuskil mingit õpetus pole pakkuda.
  teema: Heroes Of Might And Magic arutelu
Torbik27

vastuseid: 1279
vaadatud: 249185

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2013 00:42:43   pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu
  teema: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III
Torbik27

vastuseid: 123
vaadatud: 52972

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.09.2013 15:56:12   pealkiri: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III
, mäng on väljas ja poodides icon_wink.gif
Pärnust ei leidnud
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.09.2013 15:55:41   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, oleksid pidanud 50.- kaardi ostma, PSN poes maksab aasta 49 euri vist... Meie poed pügavad nende aastaste kaartidega...
ja kui ostad kaheks aastaks +, siis saad 6 kuud pealekauba
thumbs_up.gif
icon_biggrin.gif

ja ...
  teema: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III
Torbik27

vastuseid: 123
vaadatud: 52972

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.09.2013 15:37:29   pealkiri: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III
mis ajal eestist osta ka saab ?
võin on see hinnavahe päris suur
kas keegi hakkab kuskilt välismaalt ka endale tellima ?
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.09.2013 15:15:04   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.09.2013 14:37:02   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, kas sa kasutasid PS+ kaarti või PSN kaarti?
Kui esimest, siis see ongi ainult PS+ aktiveerimiseks; kui teist, siis 50eur kaardist peaks su kontole 5senti alles jääma icon_wink.gif

kasutan seda esimest k ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.09.2013 14:19:25   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Natuke loll küsimus aga sai just ostetud endale PS plus aastane pakett kas ma saan selle raha ka enda konto pelae mida ma maksin selle kaardi eest või pean nüüd raha eraldi peale laadima?
  teema: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III
Torbik27

vastuseid: 123
vaadatud: 52972

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.09.2013 14:23:51   pealkiri: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III
kus kohast praegu hea hinnaga seda tellida saaks oskab keegi midagi soovitada ?
sain oma PC versioonist lahti tahaks ps3 peale üle minna thumbs_up.gif
  teema: Diablo III
Torbik27

vastuseid: 14750
vaadatud: 2541060

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.09.2013 13:31:32   pealkiri: Diablo III
Tänud eks ma uurin seda asja natuke icon_cool.gif
  teema: Diablo III
Torbik27

vastuseid: 14750
vaadatud: 2541060

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.09.2013 13:12:13   pealkiri: Diablo III
Tere suht selline loll küsimus vb aga leidsin oma netikontole ostja kuidas ma saan oma andmeid kaitsta.
Näiteks e mail adress, muidu ju saab uus omanik ka käia minu maile lugemas
Või midmoodi p ...
  teema: [PS3] Gameshare
Torbik27

vastuseid: 975
vaadatud: 259340

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.09.2013 00:05:18   pealkiri: [PS3] Gameshare
Diablo 3 mis tuleb hinnaks?
  teema: Diablo III
Torbik27

vastuseid: 14750
vaadatud: 2541060

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.09.2013 12:20:09   pealkiri: Diablo III
müün oma konto ära kui kellelgi huvi siis PM plaat karp originaal kõik asjad korralikud ..tahaks konsoolile üle minna icon_cool.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.08.2013 00:16:02   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, mis riigi/regiooni kontole?

Soome regatud
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.08.2013 13:44:24   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kus kohast on kõige soodsam soetada endale ps plus ps3 mele 1 aastaks ?
tänud ette ära info eest
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.08.2013 14:33:34   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Suured tänud sain tergemaks
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.08.2013 09:34:43   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Küsimus on siin kindlasti mitmeid kordi läbi käinud
PS plus kasutajaks saada kas ma pean ostma kuskilt soome kaardi pleista endal soome regatud
palju see maksab

Sest plaan hiljem ka ps4 arv ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.07.2013 15:35:16   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
testitud nüüd
aku probleem pole sai pandud toimiva puldi aku taha ike midagi ei võta voolu taha ilma juhtmeta

enam ei oska küll teha midagi kas pulti kuidagi masinaga kalibreerima või midag ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.07.2013 11:50:38   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kui tahad uut akut, võin aidata ebayst tellimisega ja kui kruvikeeraja käes ei püsi saab ka sellega aidata. Pole varem PS3 pulti lammutanud, aga kui raske see ikka on icon_wink.gif .

Ex anna teada kui ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Torbik27

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.07.2013 22:28:48   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
keegi oskab soovitada parandust kuhu see pult viia pärnus Ü?
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.