|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Eesti Vabariigi seadused, regulatsioonid ja maksud krüptorahadega tegutsejatele. |
Torbik27
vastuseid: 697
vaadatud: 227328
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 29.03.2022 21:33:36 pealkiri: Eesti Vabariigi seadused, regulatsioonid ja maksud krüptorahadega tegutsejatele. |
Tere
Kas keegi oskan nõu anda ettevõtte alt krüpto soetamise osas.
Täpsemalt kuidas peaksin kajastama seda raamatupidamises.
Või oskab viidata mõnele asjalikule näidisele,raamtule, artikk ... |
teema: Krüptovaldkond ettevõtte alt & krüptoettevõtlus Eestis. Rahakoti-, raamatupidamisteenused, sisenemine-väljumine, jne. |
Torbik27
vastuseid: 17
vaadatud: 22505
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 02.03.2022 22:05:21 pealkiri: ettevõtte konto |
Tere
Kuidas luua ettevõttele konto binance keskonnas ?
On konto olemas aga erakonto mitte ettevõtte oma.
Tervitusega
Edwin |
teema: Ühendusvõrgustikud - Helium HNT, M2 pro MXC, Deeper connect DPR, 3fold Titan 2.1 TFT, Atmotube pro PLANET... |
Torbik27
vastuseid: 50
vaadatud: 48147
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 14.12.2021 22:47:33 pealkiri: Ühendusvõrgustikud - Helium HNT, M2 pro MXC, Deeper connect DPR, 3fold Titan 2.1 TFT, Atmotube pro PLANET... |
| On see asi mõistlik ? Kogemusi soovitusi. Saan aru oleneb asukohast. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458811
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.08.2021 17:33:04 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Tartu Lõunakeskuse Clickis letil üks disciga PS5 versioon müüa 880.- eest
Mõistlikuma hinnaga niipea vist oodata pole ? |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458811
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.08.2021 12:51:54 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Uudiseid ps5 saadavuse kohta kellelgi?
 |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Torbik27
vastuseid: 4401
vaadatud: 968896
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 18.01.2021 22:06:29 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Tere.
Alati on mõistlik alustada. Aga mitte kunagi lõpetada. Selles ongi edu võti.
Yerba,
Kaevandamises järjepidevalt aastast 2012.
Tere
Kas kaevandamist alustada on hetkel mõistlik ... |
teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Torbik27
vastuseid: 4401
vaadatud: 968896
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 18.01.2021 20:14:11 pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) |
Tere
Kas kaevandamist alustada on hetkel mõistlik ?
Etherium 2.0 lõpetab etheriumi kaevandamise võimaluse?
Kaevandamine kaob päris ära või tuleb asendus coin ?
Youtube surfides ja uudist ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.12.2016 23:50:47 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Tere
Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.
Kas see võib olla et osad PR ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.12.2016 11:30:04 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Tere
Kas kellelgi on muret PS4 PRO heliga. Kuidagi väga tugev on see heli kohati
tugevam kui tavalisel PS4. Kuigi mäng jookseb ilma plaadita ja on alla laetud.
Kas see võib olla et osad PR ... |
teema: Kommenteerimine: Whartzz |
Torbik27
vastuseid: 5
vaadatud: 1761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2016 19:16:04 pealkiri: Kommenteerimine: Whartzz |
Kaup korralik ja vastab kirjeldusele.
Kiire saatmine ja korralikult pakendatud
Kõik positiivne  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.12.2016 01:06:57 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Pro hinnad niipea vast ei plaani ka kukkuda?
Otsin isegi praegu ühte konsooli
Vahepeal isegi välismaal tuhninud. |
teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Torbik27
vastuseid: 213
vaadatud: 103898
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.10.2016 21:38:34 pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Kas keegi pelab Destinyt veel.
Kõik lisad olemas ja hea meelega pelaks koos mõnda raid.
PSN Torbik27 |
teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Torbik27
vastuseid: 213
vaadatud: 103898
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.09.2015 16:28:21 pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Tere
Keegi täna hard mode raid
On üks puudu
huvi siis ps kell 21 |
teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Torbik27
vastuseid: 213
vaadatud: 103898
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.07.2015 22:17:07 pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Mäng olemas aga jäis seisma.
Lisadega muutus mäng rohkem tiimi tööks.
kellelgi isu koos pelada või midagi
Andke märku
Torbik27 psn |
teema: Kommenteerimine: KrisKl |
Torbik27
vastuseid: 39
vaadatud: 13074
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2015 00:11:30 pealkiri: Kommenteerimine: KrisKl |
| kaup käes ja aus !! |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.01.2015 17:38:23 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Korras tänud youtube  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.01.2015 14:49:26 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
kellelgi veel mure netiga PS4 ?
Kuidas toimetada?
Olen välja sisse lülitanud konsooli ja ka ruuterit milles mure?
Head uut aastat  |
teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Torbik27
vastuseid: 213
vaadatud: 103898
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.12.2014 22:42:36 pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
| Kuidas uus lisa tundub ka? |
teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Torbik27
vastuseid: 213
vaadatud: 103898
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.11.2014 15:13:44 pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
keegi koos mõnda strike ei tahaks läbida?
Üksi ika väga keeruline ja no pm võimatu
PSN: Torbik27
Saaks äki mõni päev koos proovida kellegagi  |
teema: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III |
Torbik27
vastuseid: 123
vaadatud: 52972
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.10.2014 20:41:48 pealkiri: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III |
Keeg PS4 peal jagada ei soovi ?
tahaks proovida kuidas mäng on |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.10.2014 14:09:09 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
keegi on proovind mängu jagamist ka
kas töötab *?
on see keeuline protsess ? |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.10.2014 14:09:11 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
soovitage headset ps4 jale.
hinna ja kvaliteedi suhe oleks paigas.
Ei soovi siin 200 300 euroseid vidinaid.
Mõistuse piires
tänud  |
teema: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III |
Torbik27
vastuseid: 123
vaadatud: 52972
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.10.2014 13:04:00 pealkiri: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III |
Ps3 ja Ps4 vahe on märgatav ?
Sai pelatud PS3 peal nüüd oman PS4 ja kas on mõtet soetada?
No ROS pole veel proovind pidi päris hea olema |
teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Torbik27
vastuseid: 213
vaadatud: 103898
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.10.2014 21:07:42 pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Sooviks ka kellegagi koos mängida peale level 20 ei liigu see mäng enam eriti kiirelt.
Või pole ma aru saand kuidas kiiremini leveldada.
Aga psn Torbik27
 |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.08.2014 13:28:47 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Küsimus järgmine kas on lootust et ka PS 3 pelasi saab PS 4 peal pelada. Millal see juhtuda võiks ja kas on mõtet osta enne ps4. Oman hetkel ps3 ja graafika päris hea ika uutel mängudel.
Kas se ... |
teema: Kommenteerimine: minake |
Torbik27
vastuseid: 163
vaadatud: 46659
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2014 23:56:02 pealkiri: Kommenteerimine: minake |
| tagasiside positiivne !!! |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.01.2014 18:07:22 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kuidas siis on kas saab PS 4 puldi ühendada ilma probleemideta PS 3 mega või ei ole see asi nii lihtne
Plaan soetada üks pult juurde siis võtaks juba ps 4 puldi |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.12.2013 16:11:02 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Küsimus selline kas ps3 mängud jooksevad ka ps4 peal
Et kui plus alla laadida PS4 peale PS3 mängud kas saab ka ps4 peal mängida või mis moodi see asi käib seal |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.12.2013 12:47:01 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Küsimus kas ps4 pult sobib ka ps3 le. Peab midagi seal ümber sättima või asi toimub lihtsalt
tänan vastamast
sobib küll
mängisin Last of Usi multiplayerit PS4'ja puldiga ja kõik töötas ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997908
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.12.2013 01:32:11 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Küsimus kas ps4 pult sobib ka ps3 le. Peab midagi seal ümber sättima või asi toimub lihtsalt
tänan vastamast |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.10.2013 20:23:02 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Küsimus selline kuidas teha seda backup ps3 le. Midagi peaks juhtuma et jääks save fail ja mängud jne alles ..kuskile välisele kõvakekkale
kuskil mingit õpetus pole pakkuda. |
teema: Heroes Of Might And Magic arutelu |
Torbik27
vastuseid: 1279
vaadatud: 249185
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.10.2013 00:42:43 pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu |
|
teema: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III |
Torbik27
vastuseid: 123
vaadatud: 52972
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.09.2013 15:56:12 pealkiri: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III |
, mäng on väljas ja poodides
Pärnust ei leidnud |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.09.2013 15:55:41 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
, oleksid pidanud 50.- kaardi ostma, PSN poes maksab aasta 49 euri vist... Meie poed pügavad nende aastaste kaartidega...
ja kui ostad kaheks aastaks +, siis saad 6 kuud pealekauba
ja ... |
teema: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III |
Torbik27
vastuseid: 123
vaadatud: 52972
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.09.2013 15:37:29 pealkiri: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III |
mis ajal eestist osta ka saab ?
võin on see hinnavahe päris suur
kas keegi hakkab kuskilt välismaalt ka endale tellima ? |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.09.2013 15:15:04 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
|
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.09.2013 14:37:02 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
, kas sa kasutasid PS+ kaarti või PSN kaarti?
Kui esimest, siis see ongi ainult PS+ aktiveerimiseks; kui teist, siis 50eur kaardist peaks su kontole 5senti alles jääma
kasutan seda esimest k ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.09.2013 14:19:25 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Natuke loll küsimus aga sai just ostetud endale PS plus aastane pakett kas ma saan selle raha ka enda konto pelae mida ma maksin selle kaardi eest või pean nüüd raha eraldi peale laadima? |
teema: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III |
Torbik27
vastuseid: 123
vaadatud: 52972
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.09.2013 14:23:51 pealkiri: [PS3/X360/PS4/X1] Diablo III |
kus kohast praegu hea hinnaga seda tellida saaks oskab keegi midagi soovitada ?
sain oma PC versioonist lahti tahaks ps3 peale üle minna  |
teema: Diablo III |
Torbik27
vastuseid: 14750
vaadatud: 2541060
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.09.2013 13:31:32 pealkiri: Diablo III |
Tänud eks ma uurin seda asja natuke  |
teema: Diablo III |
Torbik27
vastuseid: 14750
vaadatud: 2541060
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.09.2013 13:12:13 pealkiri: Diablo III |
Tere suht selline loll küsimus vb aga leidsin oma netikontole ostja kuidas ma saan oma andmeid kaitsta.
Näiteks e mail adress, muidu ju saab uus omanik ka käia minu maile lugemas
Või midmoodi p ... |
teema: [PS3] Gameshare |
Torbik27
vastuseid: 975
vaadatud: 259340
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.09.2013 00:05:18 pealkiri: [PS3] Gameshare |
| Diablo 3 mis tuleb hinnaks? |
teema: Diablo III |
Torbik27
vastuseid: 14750
vaadatud: 2541060
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.09.2013 12:20:09 pealkiri: Diablo III |
müün oma konto ära kui kellelgi huvi siis PM plaat karp originaal kõik asjad korralikud ..tahaks konsoolile üle minna  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.08.2013 00:16:02 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
, mis riigi/regiooni kontole?
Soome regatud |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.08.2013 13:44:24 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kus kohast on kõige soodsam soetada endale ps plus ps3 mele 1 aastaks ?
tänud ette ära info eest |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.08.2013 14:33:34 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Suured tänud sain tergemaks |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.08.2013 09:34:43 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Küsimus on siin kindlasti mitmeid kordi läbi käinud
PS plus kasutajaks saada kas ma pean ostma kuskilt soome kaardi pleista endal soome regatud
palju see maksab
Sest plaan hiljem ka ps4 arv ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.07.2013 15:35:16 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
testitud nüüd
aku probleem pole sai pandud toimiva puldi aku taha ike midagi ei võta voolu taha ilma juhtmeta
enam ei oska küll teha midagi kas pulti kuidagi masinaga kalibreerima või midag ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.07.2013 11:50:38 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kui tahad uut akut, võin aidata ebayst tellimisega ja kui kruvikeeraja käes ei püsi saab ka sellega aidata. Pole varem PS3 pulti lammutanud, aga kui raske see ikka on .
Ex anna teada kui ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Torbik27
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915608
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.07.2013 22:28:48 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| keegi oskab soovitada parandust kuhu see pult viia pärnus Ü? |
| |