|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Score |
Tony
vastuseid: 46
vaadatud: 14547
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2005 16:38:25 pealkiri: Kommenteerimine: Score |
| Kaup sai tehtud kiirelt ja olen rahul. |
teema: Tasuta viirusetõrje? |
Tony
vastuseid: 1
vaadatud: 1715
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.04.2005 17:34:20 pealkiri: Tasuta viirusetõrje? |
| Kas on olemas mõnd tasuta Internetist allalaetavat viirusetõrjeprogrammi, mis ka normaalselt töötaks, või tahan võimatut? |
teema: Kommenteerimine: 2III7 |
Tony
vastuseid: 169
vaadatud: 56962
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2004 21:49:29 pealkiri: Kommenteerimine: 2III7 |
Kaup vahetas omanikku kiirelt ja k]ik j2id rahule.
Igati positiivne kogemus. |
teema: Kommenteerimine: me_ |
Tony
vastuseid: 63
vaadatud: 17962
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2004 01:56:44 pealkiri: Kommenteerimine: me_ |
Kaup sai kiiersti tehtud.
Loodan,et oled kõlariga rahul.
8) |
teema: Kommenteerimine: linnokas |
Tony
vastuseid: 21
vaadatud: 7696
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2004 14:13:19 pealkiri: Kommenteerimine: linnokas |
| Telefon vahetas kiirelt omanikku ja mina vähemalt jäin rahule. 8) |
teema: Kommenteerimine: Virtuoso |
Tony
vastuseid: 169
vaadatud: 33381
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2004 21:32:48 pealkiri: Kommenteerimine: Virtuoso |
Ostsin display.
Kõik töötab, sain ruttu kätte ka.
Niiet igati positiivne. |
teema: Kommenteerimine: olavi |
Tony
vastuseid: 192
vaadatud: 34660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2004 17:14:49 pealkiri: Kommenteerimine: olavi |
| Ostsin ka temalt aku. Tehing igati kiire ja olen akuga rahul. |
teema: Kommenteerimine: UkuS |
Tony
vastuseid: 106
vaadatud: 30216
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2004 17:39:40 pealkiri: Kommenteerimine: UkuS |
Saime asja väga kiiresti aetud.
Loodan, et oled aparaadiga rahul. 8) |
teema: Kommenteerimine: soodent |
Tony
vastuseid: 821
vaadatud: 220421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2004 01:03:59 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
| Ketas töötab ja kõik on tiptop. Tänan. |
teema: Kommenteerimine: soodent |
Tony
vastuseid: 821
vaadatud: 220421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2004 00:21:49 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
| Kõik on tiptop. Ketas töötab ilusti. |
teema: Kommenteerimine: Leech |
Tony
vastuseid: 21
vaadatud: 9471
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2003 18:44:16 pealkiri: Kommenteerimine: Leech |
Rahul.
Kõik on nii nagu vaja. |
teema: Kommenteerimine: roxXxor |
Tony
vastuseid: 24
vaadatud: 5784
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2003 18:43:14 pealkiri: Kommenteerimine: roxXxor |
Vabanda, ketta hind oligi siiski 800.-
Kui tahad, võin veel 100.- anda.
Kõik sujus hästi igatahes ja olen kettaga rahul 8) |
teema: Kommenteerimine: zekon |
Tony
vastuseid: 5
vaadatud: 4191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2003 20:21:29 pealkiri: Kommenteerimine: zekon |
Kõik läks kiirelt ja ilusti.
Loodan, et oled kaubaga rahul. |
teema: Kommenteerimine: sethtanel |
Tony
vastuseid: 173
vaadatud: 51304
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2003 17:45:27 pealkiri: Kommenteerimine: sethtanel |
Kõik läks nii, nagu pidi.
Ja kiiresti ka. Igati positiivne igatahes.
Edit: Mina ostsin mälu jah. |
teema: Kommenteerimine: don |
Tony
vastuseid: 58
vaadatud: 17876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2003 15:53:51 pealkiri: Kommenteerimine: don |
| Sai kaupa tehtud. Jäin enam-vähem rahule. |
teema: Probleem digikaameraga |
Tony
vastuseid: 15
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.05.2003 23:46:43 pealkiri: Probleem digikaameraga |
| Kasutasin õiget daraiverit, arvuti tunneb, et midagi on ühendatud, kuid mis, seda ei näita. |
teema: Probleem digikaameraga |
Tony
vastuseid: 15
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.05.2003 14:27:39 pealkiri: Probleem digikaameraga |
| USB Twain`i installisin kohe alguses, tõmbasin Canon?i enda lehelt. Peale installi ole vaja ühendada kaamera ja seejärel pidi install automaatselt jätkuma, aga seda ei juhtunud. |
teema: Probleem digikaameraga |
Tony
vastuseid: 15
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.05.2003 18:51:29 pealkiri: Probleem digikaameraga |
| Oleks küll lihtsam laenata, kui kellelgi oleks. Originaalplaadi saan ise alles nädala pärast arvatavasti ja ausaltöeldes tahaks pildid enne seda arvutisse saada, et uutele ruumi teha. |
teema: Probleem digikaameraga |
Tony
vastuseid: 15
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.05.2003 15:26:09 pealkiri: Probleem digikaameraga |
| Juhe on korras, teise kaameraga töötas. USB töötab, installitud on ka selle juhtme jaoks vajalikud draiverid. |
teema: Probleem digikaameraga |
Tony
vastuseid: 15
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.05.2003 03:00:39 pealkiri: Probleem digikaameraga |
| USB draiverit? Kas selles mõttes, et USB port üldse ei tööta selle tõttu? Töötab küll. |
teema: Probleem digikaameraga |
Tony
vastuseid: 15
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.05.2003 15:21:20 pealkiri: Probleem digikaameraga |
| Peaks tulema tõesti, teiste kaamerate puhul ongi tulnud, aga sellega olen hädas. |
teema: Probleem digikaameraga |
Tony
vastuseid: 15
vaadatud: 5401
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.05.2003 15:17:27 pealkiri: Probleem digikaameraga |
| Mul on probleem Canon S40-ga. Kuna hetkel pole softi plaati käepärast, tõmbasin netist vajaliku softi. Installisin selle ära ja seejärel pidin kaamera arvuti külge ühendama ning kaamera pidi en ... |
teema: GPRS tel. ja läppari conf. |
Tony
vastuseid: 10
vaadatud: 4827
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.04.2003 19:53:16 pealkiri: GPRS tel. ja läppari conf. |
Ma seadistasin kõik nii, nagu Radiolinja kodulehel kirjas, pöörduspunktiks on "internet", aga ikka ütleb "kehtetu pöörduspunkt".  |
teema: GPRS tel. ja läppari conf. |
Tony
vastuseid: 10
vaadatud: 4827
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.04.2003 17:51:37 pealkiri: GPRS tel. ja läppari conf. |
| Aga milleks ma ta muudan? |
teema: GPRS tel. ja läppari conf. |
Tony
vastuseid: 10
vaadatud: 4827
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.04.2003 17:22:58 pealkiri: GPRS tel. ja läppari conf. |
| Nii, ma proovisin läbi RLE asja tööle saada. Kõik oli ilus, kuni ütles "Kehtetu pöörduspunkt". Mis ma sinna pöörduspunkti lahtrisse kirjutama pean? |
teema: GPRS tel. ja läppari conf. |
Tony
vastuseid: 10
vaadatud: 4827
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.04.2003 20:38:18 pealkiri: GPRS tel. ja läppari conf. |
Olen EMT klient, OP. sys. on win2k. Eks ma proovin selle juhendi järgi confida, aitäh!  |
teema: GPRS tel. ja läppari conf. |
Tony
vastuseid: 10
vaadatud: 4827
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.04.2003 19:55:02 pealkiri: GPRS tel. ja läppari conf. |
| Kust leida mingit manuaali või miskit, kus oleks samm-sammult kirjas, kuidas confida neid asju omavahel, et neti tööle saaks? Telefoniks 6310. |
teema: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on. |
Tony
vastuseid: 11
vaadatud: 2197
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.03.2003 22:25:46 pealkiri: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on. |
| "Disk Management abiks paraku ei ole. See näitab ainult üht partitsiooni ja selleks ongi 7.5GB. |
teema: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on. |
Tony
vastuseid: 11
vaadatud: 2197
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.03.2003 17:36:30 pealkiri: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on. |
Tänan, Trainspotting, varsti kui selle ketta juurde saan, vaatan selle softiga asja üle. Muuseas, fdisk`i ei lasknud ta ka mind sisse  |
teema: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on. |
Tony
vastuseid: 11
vaadatud: 2197
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.03.2003 19:35:50 pealkiri: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on. |
20GB näitab ainult BIOSes, My Computer näitab 7.5GB.
Partideks jagatud seda ketast ei ole, vähemalt mitte miski ei näita seda.
Enne oli NTFS, siis tegin format c, praegu FAT32. OS on XP ja oli s ... |
teema: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on. |
Tony
vastuseid: 11
vaadatud: 2197
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.03.2003 19:26:28 pealkiri: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on. |
Recycle bin tühi?
Muidugi. |
teema: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on. |
Tony
vastuseid: 11
vaadatud: 2197
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.03.2003 19:23:17 pealkiri: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on. |
Ketas reaalselt on 20GB, kasutada saab sellest mingil põhjusel 7.5GB.
Milles võib asi olla? Format tulemusi ei anna, BIOS näitab õiget suurust,
mujal igal pool aga ikka 7.5  |
teema: Win ei tunne ketast ära |
Tony
vastuseid: 4
vaadatud: 1651
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.01.2003 21:37:49 pealkiri: Win ei tunne ketast ära |
Aitäh eedik, Disk Managament´i all lahenesid kõik probleemid , ketas ise oli plaanitud oma arvuti küljes slave`iks aga tegelikult läheb ta müüki sest mul ta üle. Iseenesest garantiist saadud ... |
teema: Win ei tunne ketast ära |
Tony
vastuseid: 4
vaadatud: 1651
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.01.2003 20:08:51 pealkiri: Win ei tunne ketast ära |
| Asi selles et isegi startup disk´iga möllates ei näe ta seda... |
teema: Win ei tunne ketast ära |
Tony
vastuseid: 4
vaadatud: 1651
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.01.2003 18:17:41 pealkiri: Win ei tunne ketast ära |
Mul on selline mure et Win XP ei tunne secondary ketast ära. Et siis kui arvuti tööle panna, näitab ketast ilusti, aga My Computer´is ei ole seda Samas teise kettaga proovides töötas ilusti ... |
| |