Avaleht
otsing leidis 35 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Score
Tony

vastuseid: 46
vaadatud: 14547

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2005 16:38:25   pealkiri: Kommenteerimine: Score
Kaup sai tehtud kiirelt ja olen rahul.
  teema: Tasuta viirusetõrje?
Tony

vastuseid: 1
vaadatud: 1715

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.04.2005 17:34:20   pealkiri: Tasuta viirusetõrje?
Kas on olemas mõnd tasuta Internetist allalaetavat viirusetõrjeprogrammi, mis ka normaalselt töötaks, või tahan võimatut?
  teema: Kommenteerimine: 2III7
Tony

vastuseid: 169
vaadatud: 56962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2004 21:49:29   pealkiri: Kommenteerimine: 2III7
Kaup vahetas omanikku kiirelt ja k]ik j2id rahule.

Igati positiivne kogemus.
  teema: Kommenteerimine: me_
Tony

vastuseid: 63
vaadatud: 17962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2004 01:56:44   pealkiri: Kommenteerimine: me_
Kaup sai kiiersti tehtud.
Loodan,et oled kõlariga rahul.



8)
  teema: Kommenteerimine: linnokas
Tony

vastuseid: 21
vaadatud: 7696

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2004 14:13:19   pealkiri: Kommenteerimine: linnokas
Telefon vahetas kiirelt omanikku ja mina vähemalt jäin rahule. 8)
  teema: Kommenteerimine: Virtuoso
Tony

vastuseid: 169
vaadatud: 33381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2004 21:32:48   pealkiri: Kommenteerimine: Virtuoso
Ostsin display.
Kõik töötab, sain ruttu kätte ka.
Niiet igati positiivne.
  teema: Kommenteerimine: olavi
Tony

vastuseid: 192
vaadatud: 34660

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2004 17:14:49   pealkiri: Kommenteerimine: olavi
Ostsin ka temalt aku. Tehing igati kiire ja olen akuga rahul.
  teema: Kommenteerimine: UkuS
Tony

vastuseid: 106
vaadatud: 30216

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2004 17:39:40   pealkiri: Kommenteerimine: UkuS
Saime asja väga kiiresti aetud.
Loodan, et oled aparaadiga rahul. 8)
  teema: Kommenteerimine: soodent
Tony

vastuseid: 821
vaadatud: 220421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2004 01:03:59   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Ketas töötab ja kõik on tiptop. Tänan.
  teema: Kommenteerimine: soodent
Tony

vastuseid: 821
vaadatud: 220421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2004 00:21:49   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Kõik on tiptop. Ketas töötab ilusti.
  teema: Kommenteerimine: Leech
Tony

vastuseid: 21
vaadatud: 9471

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2003 18:44:16   pealkiri: Kommenteerimine: Leech
Rahul.

Kõik on nii nagu vaja.
  teema: Kommenteerimine: roxXxor
Tony

vastuseid: 24
vaadatud: 5784

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2003 18:43:14   pealkiri: Kommenteerimine: roxXxor
Vabanda, ketta hind oligi siiski 800.-
Kui tahad, võin veel 100.- anda.
Kõik sujus hästi igatahes ja olen kettaga rahul 8)
  teema: Kommenteerimine: zekon
Tony

vastuseid: 5
vaadatud: 4191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2003 20:21:29   pealkiri: Kommenteerimine: zekon
Kõik läks kiirelt ja ilusti.

Loodan, et oled kaubaga rahul.
  teema: Kommenteerimine: sethtanel
Tony

vastuseid: 173
vaadatud: 51304

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2003 17:45:27   pealkiri: Kommenteerimine: sethtanel
Kõik läks nii, nagu pidi.

Ja kiiresti ka. Igati positiivne igatahes.

Edit: Mina ostsin mälu jah.
  teema: Kommenteerimine: don
Tony

vastuseid: 58
vaadatud: 17876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2003 15:53:51   pealkiri: Kommenteerimine: don
Sai kaupa tehtud. Jäin enam-vähem rahule.
  teema: Probleem digikaameraga
Tony

vastuseid: 15
vaadatud: 5401

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.05.2003 23:46:43   pealkiri: Probleem digikaameraga
Kasutasin õiget daraiverit, arvuti tunneb, et midagi on ühendatud, kuid mis, seda ei näita.
  teema: Probleem digikaameraga
Tony

vastuseid: 15
vaadatud: 5401

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.05.2003 14:27:39   pealkiri: Probleem digikaameraga
USB Twain`i installisin kohe alguses, tõmbasin Canon?i enda lehelt. Peale installi ole vaja ühendada kaamera ja seejärel pidi install automaatselt jätkuma, aga seda ei juhtunud.
  teema: Probleem digikaameraga
Tony

vastuseid: 15
vaadatud: 5401

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.05.2003 18:51:29   pealkiri: Probleem digikaameraga
Oleks küll lihtsam laenata, kui kellelgi oleks. Originaalplaadi saan ise alles nädala pärast arvatavasti ja ausaltöeldes tahaks pildid enne seda arvutisse saada, et uutele ruumi teha.
  teema: Probleem digikaameraga
Tony

vastuseid: 15
vaadatud: 5401

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.05.2003 15:26:09   pealkiri: Probleem digikaameraga
Juhe on korras, teise kaameraga töötas. USB töötab, installitud on ka selle juhtme jaoks vajalikud draiverid.
  teema: Probleem digikaameraga
Tony

vastuseid: 15
vaadatud: 5401

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.05.2003 03:00:39   pealkiri: Probleem digikaameraga
USB draiverit? Kas selles mõttes, et USB port üldse ei tööta selle tõttu? Töötab küll.
  teema: Probleem digikaameraga
Tony

vastuseid: 15
vaadatud: 5401

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.05.2003 15:21:20   pealkiri: Probleem digikaameraga
Peaks tulema tõesti, teiste kaamerate puhul ongi tulnud, aga sellega olen hädas.
  teema: Probleem digikaameraga
Tony

vastuseid: 15
vaadatud: 5401

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.05.2003 15:17:27   pealkiri: Probleem digikaameraga
Mul on probleem Canon S40-ga. Kuna hetkel pole softi plaati käepärast, tõmbasin netist vajaliku softi. Installisin selle ära ja seejärel pidin kaamera arvuti külge ühendama ning kaamera pidi en ...
  teema: GPRS tel. ja läppari conf.
Tony

vastuseid: 10
vaadatud: 4827

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.04.2003 19:53:16   pealkiri: GPRS tel. ja läppari conf.
Ma seadistasin kõik nii, nagu Radiolinja kodulehel kirjas, pöörduspunktiks on "internet", aga ikka ütleb "kehtetu pöörduspunkt". icon_confused.gif
  teema: GPRS tel. ja läppari conf.
Tony

vastuseid: 10
vaadatud: 4827

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.04.2003 17:51:37   pealkiri: GPRS tel. ja läppari conf.
Aga milleks ma ta muudan?
  teema: GPRS tel. ja läppari conf.
Tony

vastuseid: 10
vaadatud: 4827

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.04.2003 17:22:58   pealkiri: GPRS tel. ja läppari conf.
Nii, ma proovisin läbi RLE asja tööle saada. Kõik oli ilus, kuni ütles "Kehtetu pöörduspunkt". Mis ma sinna pöörduspunkti lahtrisse kirjutama pean?
  teema: GPRS tel. ja läppari conf.
Tony

vastuseid: 10
vaadatud: 4827

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.04.2003 20:38:18   pealkiri: GPRS tel. ja läppari conf.
Olen EMT klient, OP. sys. on win2k. Eks ma proovin selle juhendi järgi confida, aitäh! thumbs_up.gif
  teema: GPRS tel. ja läppari conf.
Tony

vastuseid: 10
vaadatud: 4827

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.04.2003 19:55:02   pealkiri: GPRS tel. ja läppari conf.
Kust leida mingit manuaali või miskit, kus oleks samm-sammult kirjas, kuidas confida neid asju omavahel, et neti tööle saaks? Telefoniks 6310.
  teema: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on.
Tony

vastuseid: 11
vaadatud: 2197

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.03.2003 22:25:46   pealkiri: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on.
"Disk Management abiks paraku ei ole. See näitab ainult üht partitsiooni ja selleks ongi 7.5GB.
  teema: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on.
Tony

vastuseid: 11
vaadatud: 2197

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.03.2003 17:36:30   pealkiri: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on.
Tänan, Trainspotting, varsti kui selle ketta juurde saan, vaatan selle softiga asja üle. Muuseas, fdisk`i ei lasknud ta ka mind sisse icon_confused.gif
  teema: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on.
Tony

vastuseid: 11
vaadatud: 2197

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.03.2003 19:35:50   pealkiri: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on.
20GB näitab ainult BIOSes, My Computer näitab 7.5GB.
Partideks jagatud seda ketast ei ole, vähemalt mitte miski ei näita seda.
Enne oli NTFS, siis tegin format c, praegu FAT32. OS on XP ja oli s ...
  teema: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on.
Tony

vastuseid: 11
vaadatud: 2197

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.03.2003 19:26:28   pealkiri: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on.
Recycle bin tühi?

Muidugi.
  teema: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on.
Tony

vastuseid: 11
vaadatud: 2197

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.03.2003 19:23:17   pealkiri: Ketas näitab väiksemat suurust, kui ta tegelikult on.
Ketas reaalselt on 20GB, kasutada saab sellest mingil põhjusel 7.5GB.
Milles võib asi olla? Format tulemusi ei anna, BIOS näitab õiget suurust,
mujal igal pool aga ikka 7.5 icon_confused.gif
  teema: Win ei tunne ketast ära
Tony

vastuseid: 4
vaadatud: 1651

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.01.2003 21:37:49   pealkiri: Win ei tunne ketast ära
Aitäh eedik, Disk Managament´i all lahenesid kõik probleemid icon_biggrin.gif, ketas ise oli plaanitud oma arvuti küljes slave`iks aga tegelikult läheb ta müüki sest mul ta üle. Iseenesest garantiist saadud ...
  teema: Win ei tunne ketast ära
Tony

vastuseid: 4
vaadatud: 1651

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.01.2003 20:08:51   pealkiri: Win ei tunne ketast ära
Asi selles et isegi startup disk´iga möllates ei näe ta seda...
  teema: Win ei tunne ketast ära
Tony

vastuseid: 4
vaadatud: 1651

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.01.2003 18:17:41   pealkiri: Win ei tunne ketast ära
Mul on selline mure et Win XP ei tunne secondary ketast ära. Et siis kui arvuti tööle panna, näitab ketast ilusti, aga My Computer´is ei ole seda icon_sad.gif Samas teise kettaga proovides töötas ilusti ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.