|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Targa kodu ehitamine |
Tomv
vastuseid: 5716
vaadatud: 1510424
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.01.2022 18:41:57 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| Kas keegi teab kust Tartus ilma nädalaid ootamata võiks saada CP2102 USB-TTL konverterit? Enda oma on kuhugi kadunud ja Oomipoes on 2 nädalat tarne. Sain Sonoff NSPaneli kätte ja tahaks ESPhome pe ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
Tomv
vastuseid: 5716
vaadatud: 1510424
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 06.08.2021 08:01:04 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| kusimus konditsioneeride kohta, niipalju kui olen uurinud tunduvad eesti muudavatest ainult gree omad mille wifi tugi (koos kohaliku api'ga) olema sellised mida saaks hasti integeerida HA-ga ( https:/ ... |
teema: MikroTik LHGG LTE6 levi kehvem kui toaruuteriga |
Tomv
vastuseid: 9
vaadatud: 3460
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.03.2021 12:19:44 pealkiri: MikroTik LHGG LTE6 levi kehvem kui toaruuteriga |
Paraku pole katusele antenni võimalik panna, nii et arvasin, et katusekonstruktsiooni külge pannes on ikka parem kui toas.
Seespool katusekonstruktsiooni on ju ka sisuliselt toas. Raadiolaineid e ... |
teema: MikroTik LHGG LTE6 levi kehvem kui toaruuteriga |
Tomv
vastuseid: 9
vaadatud: 3460
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.03.2021 11:19:10 pealkiri: MikroTik LHGG LTE6 levi kehvem kui toaruuteriga |
Esimene jutt on see, et arvestatavad kanalid on B1 ja B7. Teised on nii risu täis, et midagi mõistlikku sa ei saa.
Ja seadista oma cell lock mingi kindla masti külge ja suuna oma antenn sinnapoole ... |
teema: MikroTik LHGG LTE6 levi kehvem kui toaruuteriga |
Tomv
vastuseid: 9
vaadatud: 3460
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.03.2021 09:41:11 pealkiri: MikroTik LHGG LTE6 levi kehvem kui toaruuteriga |
Tere!
Ostsin Tele2 4G levi parendamiseks MikroTik LHGG LTE6 antenni, kuid levi tunduvalt parema ja kallima antenniga ei ole parem kui kaasas oleva Huawei ruuteriga.
Tele2 paketiga kaasa tuleva ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Tomv
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772408
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.05.2019 09:24:33 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Midagi sellist ma ootasin.. Uurin klienditoest |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Tomv
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772408
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.05.2019 08:57:43 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Kas Elisa üle õhu netiga on oma kodusele purgile võimalik välisvõrgust ka ligi pääseda? Proovisin 22 TCP porti avada (https://portforward.com/huawei/e5186s-22a/), et üle SSH oma koduserverisse ... |
teema: Telia Koduinternet |
Tomv
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698221
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.01.2019 08:10:29 pealkiri: Telia Koduinternet |
Iseteeninduses liigud hiirega tellitud kiiruse peale, siis tekib nupp Muuda teenust. Sealt saad portide avatust vaadata/muuta.
Peab siis kohale minema / kirjutama et tahaks porte avada? Ei tea kas ... |
teema: Telia Koduinternet |
Tomv
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698221
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.01.2019 23:04:09 pealkiri: Telia Koduinternet |
Rule ja DMZ / Exposed Host pole vajalikud, piisab port 22 Forwarding tegemisest.
Telialt on ikka avatud pordid tellitud?
Võtsin maha. Varasemalt olen saanud, vahepeal käisin Starmanis ja nüüd tu ... |
teema: Telia Koduinternet |
Tomv
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698221
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.01.2019 22:45:42 pealkiri: Telia Koduinternet |
Üritan suunata välisvõrgust ühele masinale trafficut (esialgu SSH, ehk port 22), aga no ei õnnestu. Seaded sellised:
- Firewalli all loodud reegel port 22 jaoks:
https://www.upload.ee/thumb/94 ... |
teema: MacBook Air |
Tomv
vastuseid: 819
vaadatud: 354630
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.05.2018 18:34:37 pealkiri: MacBook Air |
Macbook Airil on katki ekraani ribakaabel (mitte LVDS), tulemuseks selline pilt:
https://www.upload.ee/image/8488339/MVIMG_20180527_182442.jpg
https://www.upload.ee/image/8488359/Screen_Shot_2018-05 ... |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
Tomv
vastuseid: 329
vaadatud: 52461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2018 17:45:43 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
| Ostsin aku, 5+ |
teema: Kommenteerimine: Winman |
Tomv
vastuseid: 1518
vaadatud: 194547
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2018 18:23:10 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Ostsin SSD ketta. Diil kiire ja korralik  |
teema: Telia TV |
Tomv
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174380
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.07.2017 08:37:52 pealkiri: Telia TV |
| Eile võtsin Arrise digiboksilt HDMI ära, näitasin arvutist pilti. Panin juhtme Arrise VIP1113 boksi taha, mingi aja pärast vaatasin et sellel põleb punane ja roheline tuli korraga. Ootasin öö, ... |
teema: World of Warcraft |
Tomv
vastuseid: 19219
vaadatud: 3446181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.09.2016 19:42:15 pealkiri: World of Warcraft |
, ilma Legionita saad 30 päeva kui teed uue kasutaja:
https://www.g2play.net/category/154/world-of-warcraft-battlechest-5-0-eu-30-days-pc-mac/
Viimati mängisin 2012 ja päris mitu lvl 85 chari p ... |
teema: World of Warcraft |
Tomv
vastuseid: 19219
vaadatud: 3446181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2016 13:57:58 pealkiri: World of Warcraft |
Teab keegi kuskilt mingit promo koodi? Mõttes mõlgub üheks kuuks subscription osta. Ehk on kuskil mingi soodsam variant kui letihind?  |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 13.05.2016 13:40:01 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
Valmis racerite kohapealt ei oska kahjuks kosta jah. Ma ise pigem DIY pooldaja, seega ka tuututan seda Kindlasti kes ei soovi ehitada, sel pole mõtet niipidi asja ajada.
, siis tuleb racer ka a ... |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 11.05.2016 23:32:12 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
| Vaatasin nende pudinate hindu, mis seal videos mainiti. No ca. 150€ ilmselt. Suhteliselt soodne, aga tulemus oli ka hinnale vastav. Ma kujutan ette, et kui selline ilma kestata, takjapaelaga kokku t ... |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 11.05.2016 14:01:43 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
| Jätke need brushed käkerdised ja hobifilmimise aparaadid ning ostke/laske komplekteerida üks normaalne fpv raceri komplekt. Puudub äralendamise kartus, lennata on palju põnevam ja huvitavam (minu ... |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 06.04.2016 15:03:37 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tele2 pakub M2M paketti: https://tele2.ee/ettevotja/erilahendused/m2m http://www.tele2.com/iot/
Eraisikule saab ka. Kuigi see hõlmab lepingut ka |
teema: Sony Xperia Z5 |
Tomv
vastuseid: 510
vaadatud: 183638
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.03.2016 14:34:10 pealkiri: Sony Xperia Z5 |
6.0-ga on see küll kehvasti, et sõrmejäljelugejaga ei saa sisse logida, kui ekraani lukustamiseks on kasutatud mingit muud tarkvara (mul nt Greenify või Widgetsoid). Peab tüütu PIN-iga jurama. ... |
teema: Sony Xperia Z5 |
Tomv
vastuseid: 510
vaadatud: 183638
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.02.2016 13:31:26 pealkiri: Sony Xperia Z5 |
| Sul on õigus. Mul oli mingitest ilmselt ebaadekvaatsetest uudisteallikatest meelde jäänud et paljud tootjad on oma kasutajaid vahukommiga juba kostitanud. Internet ütleb et see nii aga pole. Eks m ... |
teema: Sony Xperia Z5 |
Tomv
vastuseid: 510
vaadatud: 183638
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.02.2016 12:18:38 pealkiri: Sony Xperia Z5 |
| Mnjah, lisan siis +1 kaamera uimasusele. Parimal juhul saan kaamera mustast ekraanist ette manada 5 sekundiga. Halvimal juhul läheb ~20. Päris masendav. Lisaks randomly hangub suvalistes kohtades, a ... |
teema: Sony Xperia Z5 |
Tomv
vastuseid: 510
vaadatud: 183638
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.02.2016 18:30:14 pealkiri: Sony Xperia Z5 |
No mina tahan Z1 C pealt just nimelt Z5 5,2" üle minna.
Olen tsiklimees, kas on talle head lenksu kinnitust?generic ebay ümbrised töötavad väga hästi. Kasutasin ise seda oma Z1C jaoks, aga neid ... |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 04.02.2016 17:16:02 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
Hetkel aga ajendas siia kirjutama selline leid. Tegu küll preorder tootega, aga mida üleüldse sellisest arvata? Tundub väga norm, aga reaalsus saab tõenäoliselt teistsugune (kehvem) olema?
ht ... |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 01.02.2016 17:44:36 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
Ma usun ka, et grow some balls ja viska oma raha õhku  |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 31.01.2016 01:45:00 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
| Alustasin oma RC teekonda põhimõtteliselt ülalmainitud hexaga. Algul lõpetasin küll paar korda võsas ja puu otsas. Kui end kindlamalt tundsin, panin ka gimbali alla. Ühe korra olen brutaalselt ... |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 26.01.2016 22:33:21 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
| Kuna talvel sai see setup kokku pandud ja aega napib, siis pole mingit presenteeritavat videot kokku pannud. Kui vihm järgi jääb, siis nädalavahetusel ehk tuleb miskit. Stabiilsus on suht okei. Ph ... |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 26.01.2016 16:05:16 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
Ma olen P nimme maha keeranud, et sujuvamalt ringi liiguks. Ehk mõjutab see ka loiter'i P-d, kuigi ei tohiks.
Proppe ma nimme pole upgrade'inud. Esimese hooaja plaanisingi õppida lendama ja kõik ... |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 26.01.2016 01:22:24 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
| Üldiselt seisab paigal, aga kuidagi laisalt liigub tagasi. Tugevama tuulega ei saa üldse nt yaw-teljes keerata kui ta tuulega võitleb. Loiteris tuulevabal ajal püsib suht paigal. Alt-hold on ka su ... |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 25.01.2016 16:18:24 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
, olen lennanud alates väljatulekust saati (enne seda siis APM 2.6). Väga võimekas.
Kuidas sul tuulega püsivus on ning kui hästi niisama paigal püsib? Mul kipub ikka driftima mõne meetri ulatu ... |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.01.2016 16:40:53 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
|
teema: Androidi rakendused |
Tomv
vastuseid: 6170
vaadatud: 1389567
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.01.2016 11:18:18 pealkiri: Androidi rakendused |
| Kas oskab soovitada mingit head Androidi kõnede blokeerijat. Sobib ka rootiga variant. UI võiks olla mõistlik ja eriti hea oleks kui ka Eesti telemarketeridest saaks lahti. |
teema: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor :: Telerid |
Tomv
vastuseid: 110
vaadatud: 85313
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.01.2016 17:36:06 pealkiri: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor |
| Netflixi teleka äpp on talutav? |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 12.01.2016 11:20:31 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
See on suurem
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_vGd1Oy7Cw0[/youtube] |
teema: UAV- Droonid-RC lennukid |
Tomv
vastuseid: 619
vaadatud: 277856
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 09.01.2016 21:26:44 pealkiri: UAV- Droonid-RC lennukid |
| Storm32 brushless gimbal controller on minu kogemuste järgi üle prahi. Kui natukenegi tehnilist vaistu on, siis on ka kalibreerimine nohu ning featureset lai. Ühildub ka kõigega (nt. Pixhawkiga, m ... |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Tomv
vastuseid: 3379
vaadatud: 983186
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.12.2015 00:29:37 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
| Pole küll lepingut käepärast, aga kas tõesti selline tegevus lubatud? Kas teoreetiliselt saaks nad siis tõsta paketitasu €25 peale ja kui kasutajal tähtajaline leping siis ongi munad pihus ja ... |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Tomv
vastuseid: 3379
vaadatud: 983186
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.12.2015 10:37:10 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
| Oehjah, ise loll. Kõigil eelnevatel telefonidel ja operaatoritel on olnud SIM-Toolkit või Mobiil ID nime all vastav rakendus. Elisa on muidugi otsustanud semantilise käki keerata ning rakenduse nim ... |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Tomv
vastuseid: 3379
vaadatud: 983186
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.12.2015 10:46:07 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
| Kuna ei leidnud vastavat teemat, siis küsin siin - kuidas ma oma Mobiil-ID PINi vahetada saan Androidil? SIM-Toolkit'i pole ega ka Mobiil ID rakendust mitte. |
teema: Sony Xperia Z5 |
Tomv
vastuseid: 510
vaadatud: 183638
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.12.2015 09:40:03 pealkiri: Sony Xperia Z5 |
| Endal ka mõnda päeva Z5C olnud. Millest tuleb vahel "Fingerprint funciton locked" ning peab PINiga lahti tegema? |
teema: Sony Xperia Z1 Compact |
Tomv
vastuseid: 1030
vaadatud: 343693
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2015 14:33:53 pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact |
| Hakkasin ka manuaalseid seadeid kaameral kasutama ja ISO 800 on täitsa okei igas valguses. Samas kas mõnda automaatset kaamera appi pole millega saaks inimlike pilte teha ja kus ei ole nii palju kol ... |
teema: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor :: Telerid |
Tomv
vastuseid: 110
vaadatud: 85313
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.09.2015 10:36:50 pealkiri: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor |
| Olen ühendanud. Jäävad sünkrooni. |
teema: Sony Xperia Z1 Compact |
Tomv
vastuseid: 1030
vaadatud: 343693
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.09.2015 10:02:39 pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact |
Leo, kas kasutasid East Root Tool'i: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900&page=163
EasyRoot jah. Flashisin KK peale, rootisin installisin dual-recovery ja installisin twrps ... |
teema: Sony Xperia Z1 Compact |
Tomv
vastuseid: 1030
vaadatud: 343693
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.08.2015 13:14:40 pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact |
Leo, kas kasutasid East Root Tool'i: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2784900&page=163
EasyRoot jah. Flashisin KK peale, rootisin installisin dual-recovery ja installisin twrps ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Tomv
vastuseid: 8858
vaadatud: 2216279
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.07.2015 10:29:13 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| https://www.upload.ee/thumb/4873094/_MG_2089.jpg |
teema: Sony Xperia Z1 Compact |
Tomv
vastuseid: 1030
vaadatud: 343693
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.06.2015 13:18:25 pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact |
| Viimasel ajal on kurdetud et minu hääl on vibreerivaks muutunud. Kuni selleni välja, et mu jutust ei saada aru. Iga kord ei juhtu, aga kord päevas ikka. Vahel mitu kõnet järjest. Helistan tagasi ... |
teema: Sony Xperia Z1 Compact |
Tomv
vastuseid: 1030
vaadatud: 343693
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.05.2015 08:41:36 pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact |
| Ma tellisin eBayst magnetlaadija juhtmed ja olen pehmelt öeldes veidi pettunud. Ma ei tea kas magnet liiga nõrk või kuju vale, aga ülikergesti tuleb juhe lahti. Ja mingil moel juhet külge sätita ... |
teema: Sony Xperia Z1 Compact |
Tomv
vastuseid: 1030
vaadatud: 343693
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.04.2015 08:42:39 pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact |
Tomv, ma küll ei tea sinu telefonikasutust, kuid aru ei saa KitKati puhul jubedast akukasutusest? Millalgi siin mainisin vist ka, enda lutsuga sain laadimata kaheksa( jah 8) ööpäeva. 4G kogu a ... |
teema: Sony Xperia Z1 Compact |
Tomv
vastuseid: 1030
vaadatud: 343693
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.04.2015 11:46:47 pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact |
| Ametlikult vist mitte. Panin netist flashtooliga peale endale ja tulemused on ulmelised. Telefon töötab tunduvalt kiiremini ning mis kõige enam üllatas - aku kestab ~4x kauem! Kitkat stock Romiga ... |
teema: Sony Xperia Z1 Compact |
Tomv
vastuseid: 1030
vaadatud: 343693
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.04.2015 16:26:47 pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact |
Panin Flashtooliga peale. Tunduvalt vähem bugine kui Cyanogenmod. Siiani tundub, et rootimine on liiga keeruline/võimatu(?)..  |
| |