ei saa hiirt tööle ja üleüldse, peale kükitamise mul selles mängus ei toimi, rünnata ei saa, relvi vahetada ei saa ehk siis ei toimi miski? Ehk oskate nõu anda......?
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.