|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Master593 |
Tom-D
vastuseid: 104
vaadatud: 22469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2025 10:14:31 pealkiri: Kommenteerimine: Master593 |
Kiire tehing!  |
teema: Kommenteerimine: tteam |
Tom-D
vastuseid: 34
vaadatud: 19532
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2024 20:06:17 pealkiri: Kommenteerimine: tteam |
| Kiire tehing. |
teema: Kommenteerimine: indrekp |
Tom-D
vastuseid: 261
vaadatud: 102878
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2024 12:45:51 pealkiri: Kommenteerimine: indrekp |
Kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: dogster |
Tom-D
vastuseid: 1
vaadatud: 105
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2021 20:12:17 pealkiri: Kommenteerimine: dogster |
| Ülikiire tehing, ostis arvuti ja tuli kiirelt järele. |
teema: Kommenteerimine: andreL |
Tom-D
vastuseid: 69
vaadatud: 17604
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2021 20:08:34 pealkiri: Kommenteerimine: andreL |
Ostsin mängu, kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: elukas |
Tom-D
vastuseid: 153
vaadatud: 77980
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2021 13:30:43 pealkiri: Kommenteerimine: elukas |
Andis hüva nõu PSU-ga seotud küsimuse lahendamiseks ning säästis mulle lisaväljamineku. Tänud!  |
teema: Kommenteerimine: klOun |
Tom-D
vastuseid: 76
vaadatud: 31483
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2021 12:15:35 pealkiri: Kommenteerimine: klOun |
| Ostsin 3D printeri, kiire ja meeldiv tehing. |
teema: Kommenteerimine: R-I-X |
Tom-D
vastuseid: 18
vaadatud: 3613
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2021 09:08:22 pealkiri: Kommenteerimine: R-I-X |
Ostis VR-i. Kiire ja meeldiv tehing!  |
teema: Kommenteerimine: jaanx |
Tom-D
vastuseid: 149
vaadatud: 66560
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2021 01:04:59 pealkiri: Kommenteerimine: jaanx |
| Ostsin mõned HDD-d, kiire ja meeldiv tehing! |
teema: [XSX] Xbox Series X |
Tom-D
vastuseid: 1555
vaadatud: 425843
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.12.2020 16:19:40 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Kodu-ja-ilutooted-Mangud-konsoolid-Mangukonsoolid/MICROSOFT-CONSOLE-XBOX-SERIES-X-1TB-549759
659 eurpa...
Hehe, nüüd juba 785.40€ ja välja müüdud ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
Tom-D
vastuseid: 1555
vaadatud: 425843
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.12.2020 16:35:59 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
|
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Tom-D
vastuseid: 3045
vaadatud: 903462
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.11.2019 23:03:25 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Ma olen samuti osasid koode läbi xbox.com lunastanud kasutades mõnda VPN ühendust, siiani on alati toiminud. Kui kood juba lunastatud siis xboxis lihtsalt vaja asi tõmbama panna. |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
Tom-D
vastuseid: 803
vaadatud: 126898
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2019 13:22:40 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
Ostsin arvuti, tip-top diil  |
teema: Kommenteerimine: Steins |
Tom-D
vastuseid: 17
vaadatud: 4021
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2019 19:34:27 pealkiri: Kommenteerimine: Steins |
Kiire ja edukas diil.  |
teema: Kommenteerimine: Sander007 |
Tom-D
vastuseid: 160
vaadatud: 47711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2019 08:00:24 pealkiri: Kommenteerimine: Sander007 |
Kiire ja edukas tehing  |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
Tom-D
vastuseid: 750
vaadatud: 304541
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2019 20:31:16 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
Ostsin videokaardi, kiire ja meeldiv diil  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
Tom-D
vastuseid: 1223
vaadatud: 187411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2019 19:11:44 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Ostsin mälu. Kiire ja edukas diil  |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Tom-D
vastuseid: 3045
vaadatud: 903462
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.04.2019 18:52:59 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
Paypal, jah, ei toimi.
Minul paypal toimib. MS account on UK-s. Lisasin mingi aeg tagasi account.microsoft.com lehel enda paypali, valisin maksevaluutaks UK ja kõik toimib. "Eesti" paypal ja eest ... |
teema: Kommenteerimine: Taavi_R |
Tom-D
vastuseid: 185
vaadatud: 107921
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2019 21:18:43 pealkiri: Kommenteerimine: Taavi_R |
Kiire diil  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Tom-D
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.03.2019 10:10:56 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kui uuel kontol on kõnealune konsool primaryks määratud siis jah. |
teema: Kommenteerimine: hentz |
Tom-D
vastuseid: 422
vaadatud: 144720
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2018 15:52:22 pealkiri: Kommenteerimine: hentz |
Kiire ja edukas tehing  |
teema: Kommenteerimine: RaikoL |
Tom-D
vastuseid: 28
vaadatud: 7147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2018 13:26:05 pealkiri: Kommenteerimine: RaikoL |
Kiire diil  |
teema: Kommenteerimine: Xen0n |
Tom-D
vastuseid: 21
vaadatud: 9091
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2018 12:51:15 pealkiri: Kommenteerimine: Xen0n |
Kiire ja edukas tehing  |
teema: Kommenteerimine: rmz |
Tom-D
vastuseid: 107
vaadatud: 22379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2018 12:50:45 pealkiri: Kommenteerimine: rmz |
Kiire ja edukas diil  |
teema: Kommenteerimine: bHop. |
Tom-D
vastuseid: 84
vaadatud: 33533
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2018 19:59:48 pealkiri: Kommenteerimine: bHop. |
| Ostis PS4 Pro. Kiire ja edukas tehing! |
teema: Üle poole eesti.ee kirjadest ei jõudnud kohale (lisatud küsitlus) |
Tom-D
vastuseid: 121
vaadatud: 33393
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 28.05.2018 21:41:23 pealkiri: Üle poole eesti.ee kirjadest ei jõudnud kohale (lisatud küsitlus) |
| Minul on algusest peale suunatud ja siiani kõik ilusasti kohale jõudnud. Kõik toimib, nii SMS kui mail. Kui näeksin, et ei toimi siis võtaksin suunamise maha ja elaksin vanaviisi edasi. Eks asju ... |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Tom-D
vastuseid: 1512
vaadatud: 188883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2018 20:26:09 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
Edukas diil  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Tom-D
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.04.2018 23:02:43 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Jep, LG turustab oma telerites HDR Pro nime all just HDR10-t.
Select LG 2016 4K televisions support HDR10, which we call HDR Pro, because they provide full compatibility with this new standard whi ... |
teema: Kommenteerimine: Black66 |
Tom-D
vastuseid: 418
vaadatud: 88456
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2018 22:32:04 pealkiri: Kommenteerimine: Black66 |
| Kiire ja edukas diil! |
teema: Kommenteerimine: Clover |
Tom-D
vastuseid: 111
vaadatud: 37017
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2018 20:46:47 pealkiri: Kommenteerimine: Clover |
Kiire ja edukas tehing  |
teema: Kommenteerimine: zipzic |
Tom-D
vastuseid: 267
vaadatud: 55735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2018 09:37:28 pealkiri: Kommenteerimine: zipzic |
Sai veel paar mängu ostetud, nagu ikka, kiire ja edukas tehing  |
teema: Kommenteerimine: bigfatblue |
Tom-D
vastuseid: 11
vaadatud: 4604
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2018 09:36:07 pealkiri: Kommenteerimine: bigfatblue |
Kiire ja edukas tehing  |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Tom-D
vastuseid: 3045
vaadatud: 903462
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.12.2017 22:35:35 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
|
teema: Kommenteerimine: ewok |
Tom-D
vastuseid: 27
vaadatud: 10091
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2017 21:51:43 pealkiri: Kommenteerimine: ewok |
| Kiire ja meeldiv tehing! |
teema: Kommenteerimine: trig |
Tom-D
vastuseid: 75
vaadatud: 19979
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2017 21:50:55 pealkiri: Kommenteerimine: trig |
| Kiire ja meeldiv tehing. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Tom-D
vastuseid: 3045
vaadatud: 903462
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.12.2017 17:10:20 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Arvestama peaks jah, et esimesel seadistusel on kindlasti mahukad süsteemiuuendused mida alla laadida, kontode loomised jms mis võtavad omajagu aega. Kui tõesti võimalik siis soovitaks ka juba eel ... |
teema: Kommenteerimine: zipzic |
Tom-D
vastuseid: 267
vaadatud: 55735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2017 21:10:59 pealkiri: Kommenteerimine: zipzic |
Taaskord edukas diil  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Tom-D
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.11.2017 21:43:35 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Ühesõnaga kas USA konto alt tõmmatud mänge saab samas konsoolis soome kontoga mängida ja vastupidi? Saab küll.
Mul endal konsoolis nii USA, UK, Soome kui veel paar kontot ja mänge nende alt ... |
teema: Kommenteerimine: zipzic |
Tom-D
vastuseid: 267
vaadatud: 55735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2017 15:34:53 pealkiri: Kommenteerimine: zipzic |
| Järjekordne edukas tehing. |
teema: Kommenteerimine: s2de |
Tom-D
vastuseid: 36
vaadatud: 12818
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2017 15:33:39 pealkiri: Kommenteerimine: s2de |
| Müüsin oma kauateeninud originaalse Xboxi. Meeldiv tehing. |
teema: Kommenteerimine: megaviking |
Tom-D
vastuseid: 28
vaadatud: 10877
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2017 15:32:47 pealkiri: Kommenteerimine: megaviking |
| Ostsin Nintendo Switch mängu. Kiire ja korralik tehing. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Tom-D
vastuseid: 3045
vaadatud: 903462
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.11.2017 17:55:42 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Vähemalt kuu korraga, ka 14 päevane trial ei andnud mulle kunagi gold soodustusi ega mänge. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Tom-D
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.11.2017 16:30:14 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Nõustun kasutajaga . Soovitan ka Pro osta. Isegi kui 4K teler puudub on eelised märgatavad. |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
Tom-D
vastuseid: 367
vaadatud: 110672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2017 00:17:46 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
| Kiire ja edukas tehing, tänud. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Tom-D
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.07.2017 10:02:14 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Siit näiteks
http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-cards/l/uk
Võta nende FB lehelt kindlasti 5% sooduskood ka.
või osta punktid.ee lehelt -> https://punktid.ee/psn/uk |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Tom-D
vastuseid: 3045
vaadatud: 903462
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.06.2017 15:21:11 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Need on regiooni taga lukus olevad x360 mängud. Mul oli sama teema. Tõmbasin oma Chrome brauserile mingi tasuta trialit pakkuva VPN plugina, aktiveerisin selle ja redeemisin need koodid xbox.com leh ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Tom-D
vastuseid: 3045
vaadatud: 903462
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.04.2017 13:40:24 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Seda küll, ütleme siis 4K'ish mängukonsool. Casual mängurile reklaamitakse kui 4K mängukonsooli, emmedele-issidele kes raha annavad samuti. X1 S seevastu on 4K meediakonsool, mängud seal vist 4K ... |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Tom-D
vastuseid: 3045
vaadatud: 903462
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.04.2017 12:55:41 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| No äkki neil on ikka mingi plaan paigas, et seda hinda seal PS4 Pro kandis hoida või 50-100€ üle? 700 oleks tõsti karm laks ja jääks paljudele kättesaamatuks, eriti kui teine "4K" konsool (PS ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Tom-D
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999726
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.04.2017 12:46:11 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Mul ainuke mis tavalise 1116 mudeli korralikult käima ajas oli Horizon Zero Dawn, siis pani küll nagu lennuk aga alles peale paaritunnist mängimist. Ei Rocket League ega Witcher 3 suutnud teda ligi ... |
teema: Kommenteerimine: AinEstonia |
Tom-D
vastuseid: 7
vaadatud: 2368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2017 22:06:16 pealkiri: Kommenteerimine: AinEstonia |
Kiire ja meeldiv tehing  |
| |