Avaleht
otsing leidis 34 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: arvuti50
Timofo

vastuseid: 0
vaadatud: 115

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2019 09:36:50   pealkiri: Kommenteerimine: arvuti50
Avaldas soovi ja ostis minult lauaarvuti komplekti. Tehing kiire ja korralik, tänud. thumbs_up.gif
  teema: Smartech.ee
Timofo

vastuseid: 55
vaadatud: 42834

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.09.2019 13:17:17   pealkiri: Smartech.ee
Polari käekella sain sealt märgatava hinnavõiduga ning oli kohapeal parajasti olemas ka. Mina rahul. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tolknaz
Timofo

vastuseid: 5
vaadatud: 2424

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2019 16:25:52   pealkiri: Kommenteerimine: Tolknaz
Esmamulje põhjal julgen öelda, et minu sülearvuti läks väga õigele uuele omanikule. Meeldiv thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Trainspotting
Timofo

vastuseid: 161
vaadatud: 77428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2019 13:42:56   pealkiri: Kommenteerimine: Trainspotting
Avaldas huvi, tuli kohale ja ostis iPadi+iPodi. Viisakas ja kiire suhtlus, kõik OK! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
Timofo

vastuseid: 991
vaadatud: 151516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2018 21:52:52   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostsin arvuti, kõik käes ja töötab korralikult. Aus ja kiire tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: frippar
Timofo

vastuseid: 35
vaadatud: 21796

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2018 10:15:02   pealkiri: Kommenteerimine: frippar
Ostis xboxi käest-kätte, kõik ok
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Timofo

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191282

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 16.09.2018 11:57:04   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Terv,

iPhone 5S ekraan puru, ämblikune ja ülevalt tükid väljas. Puutetundlikkus säilinud.

Pilt: https://www.upload.ee/image/8950085/20180916_114941.jpg
  teema: Kommenteerimine: danny
Timofo

vastuseid: 48
vaadatud: 26440

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2018 23:34:46   pealkiri: Kommenteerimine: danny
Ostsin klapid, kõik sujus kiirelt ja klapid on väärt!
  teema: Kommenteerimine: hqs
Timofo

vastuseid: 448
vaadatud: 80731

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2018 09:21:34   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Ostsin monitori, kiire ja hea tehing! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Delta
Timofo

vastuseid: 140
vaadatud: 47993

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2018 17:55:57   pealkiri: Kommenteerimine: Delta
Ostsin lauaarvuti, tõi ise päeval töö juurde kohale. Tip-top tehing!
  teema: Kommenteerimine: fujitsu
Timofo

vastuseid: 34
vaadatud: 11346

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2017 15:53:00   pealkiri: Kommenteerimine: fujitsu
Ostsin GoPro koos erinevate tarvikutega. Väga vastutulelik ja aus müüja. Kiire ja konkreetne tehing, kiidan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bodyrocker
Timofo

vastuseid: 85
vaadatud: 30847

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2016 18:36:34   pealkiri: Kommenteerimine: bodyrocker
WiFi ruuteri annetas täiesti ilma rahata uuele omanikule, uus omanik on rahul! Tänud! beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Timofo

vastuseid: 2588
vaadatud: 683226

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.02.2016 13:39:31   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
PS3 peal ka mingi eestlaste suur crew on?

Otsin ka sellele küsimusele vastust beer_yum.gif
  teema: FIFA 15
Timofo

vastuseid: 1550
vaadatud: 280966

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2015 13:04:24   pealkiri: FIFA 15
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Timofo

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2015 11:30:50   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Ostsin PS3 mängu, kaup tuli postis kohale ja seisukord väga hea. Kiidan! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: digweed
Timofo

vastuseid: 674
vaadatud: 190234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2015 18:04:26   pealkiri: PS3 mängud
Tegime diili, ostis minult 2 mängu ja tuli neile ise ka järgi. Viispluss! thumbs_up.gif
  teema: [X360/X1/PS3/PS4/PSV/WII/3DS] FIFA15
Timofo

vastuseid: 76
vaadatud: 33817

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.01.2015 17:01:29   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4/PSV/WII/3DS] FIFA15
Ostes kasutatud FIFA15, siis sellega online/FUT-i ei saa mängida? PS3-st jutt.
  teema: Kommenteerimine: Shader
Timofo

vastuseid: 90
vaadatud: 22890

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2015 17:50:50   pealkiri: Kommenteerimine: Shader
Ostsin konsoolile mängu, tõi ise kohale ja kõik sujus hästi. Julgen soovitada! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ollaz
Timofo

vastuseid: 82
vaadatud: 33182

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2013 13:32:38   pealkiri: Kommenteerimine: Ollaz
Aastaid juba tellinud eBayst asju ja aidanud tehnikaalaselt, kunagi pole probleeme esinenud. thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: sinot
Timofo

vastuseid: 3
vaadatud: 1472

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2013 12:52:37   pealkiri: Kommenteerimine: sinot
Ostsin telefoni, kaasas oli veel igast lisanodi ning ise olen rahul. Hea käest-kätte tehing, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related) :: Sülearvutid
Timofo

vastuseid: 11
vaadatud: 4818

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 13.05.2013 13:44:21   pealkiri: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related)
Tere,

Olen olnud eemal mõni aeg ja pole üleüldse leidnud vaba aega, aga nüüd on tekkinud seda. Probleem esineb endiselt, ideed hakkavad otsa saama. Äkki on laadijas asi? St. kui aku on taga j ...
  teema: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related) :: Sülearvutid
Timofo

vastuseid: 11
vaadatud: 4818

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 12.04.2013 12:36:10   pealkiri: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related)
Terv,

Eelmise nädala lõpul sain algsest probleemist jagu, probleem oli rumalalt lihtne.. kõigest control panelist "power management mode" vaja adaptive pealt maximum performance peale panna. kõ ...
  teema: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related) :: Sülearvutid
Timofo

vastuseid: 11
vaadatud: 4818

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.04.2013 14:59:17   pealkiri: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related)
Kuna läpakas tuli DOS'iga, siis sai puhas W7 Ultimate peale pandud ja üleliigset Samsungi kama pole peale Easy Software Manageri, mis driverid alla laadis.
  teema: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related) :: Sülearvutid
Timofo

vastuseid: 11
vaadatud: 4818

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.04.2013 14:46:11   pealkiri: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related)
http://www.upload.ee/image/3206496/temp.png

pool tundi DiRT3'e
  teema: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related) :: Sülearvutid
Timofo

vastuseid: 11
vaadatud: 4818

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.04.2013 07:04:33   pealkiri: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related)
proovisin BF3, COD4, DiRT3 ja DiRT 2.
  teema: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related) :: Sülearvutid
Timofo

vastuseid: 11
vaadatud: 4818

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 04.04.2013 22:10:11   pealkiri: Samsungi sülearvutiga seoses nõu vaja (gaming related) :: Sülearvutid
Tere,

Olen omanud nüüd natukene aega Samsungi kolmanda seeria läptopi (mudel s03e5x-s02ee) ja tekkis soov mängida ajaviiteks, aga kõikidel mängudel (õigemini neil neljal, millel ma proovinud ...
  teema: Grand Theft Auto IV
Timofo

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581976

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2013 11:35:08   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Missugune on GTA IV patchimise järjekord? puhtale installile kohe 1.0.7.0 või on see tiba keerukam?
  teema: EURONICS
Timofo

vastuseid: 1878
vaadatud: 752848

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.04.2013 13:59:01   pealkiri: EURONICS
Tere, kuidas on teil kogemus olnud e-poest tellides ja lähimasse filiaali kohaletoimetamisega? Viidavad nad kaua aega sellega või on lootust see nädal kaup kätte saada (tellimus sooritati neljapä ...
  teema: Kommenteerimine: kratt1123
Timofo

vastuseid: 23
vaadatud: 10202

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2012 17:32:25   pealkiri: Kommenteerimine: kratt1123
Ostsin iPodi, sain enesele teadmata veel sennheiserid ka kaasa. Kõik sujus hästi ning kaup korralik. thumbs_up.gif Soovitan.
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
Timofo

vastuseid: 6691
vaadatud: 999183

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2010 15:39:59   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
mis praegu viimane versioon on? .175?
steam nahutas täna piraate icon_biggrin.gif
Selgitad äkki kuidas või on link anda?
mis seal selgitada, nagu ma kuulsin, pani steam eile 172 versiooni kinni ja kui piraadi ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
Timofo

vastuseid: 5690
vaadatud: 925889

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.07.2009 12:25:55   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Tere kas keegi oskab aidata sellise probleemiga, et sõber ostis endale ja mulle Cod4 cd key g2play.netist.
Installisin eile ära kõik tipp topp,mängu menüüs ütleb, et see cd key on valid ning k ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
Timofo

vastuseid: 5690
vaadatud: 925889

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.07.2009 01:00:52   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Raskem on ta kohe kindlasti. On ainult iron sihikud, mitte mingid red dotid ja asjad, ei ole koptereid ega mingisuguseid last stande...

Mitte, et me kasutaks last stande, tubesi ja martyrdome. :wi ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
Timofo

vastuseid: 5690
vaadatud: 925889

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.07.2009 00:35:42   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Täna mängisin foorumikaaslasega esimest korda elus promodi.
Ütleks, et eks ta üks kõva asi ole.

Mina arvan täpselt vastupidi, üldse kohe ei istu. Nagu apelsin siin kirjutas, "I play for fu ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
Timofo

vastuseid: 5690
vaadatud: 925889

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.07.2009 14:27:01   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
, video mälud kuumenevad üle? tunduvad nagu Vram artefaktid. Samas võib ka mängu bug olla aga siiski arvan, et tegu ülekuumenemisega või video hakkab vaikselt otsi andma icon_rolleyes.gif Mis videoga muidu ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.