Avaleht
otsing leidis 87 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: digweed
Timo_O

vastuseid: 674
vaadatud: 190250

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.05.2021 19:22:34   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
Tehing kiire ja meeldiv. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ollu666
Timo_O

vastuseid: 14
vaadatud: 7561

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2020 21:29:57   pealkiri: Kommenteerimine: ollu666
Soliidne ostja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: arvuti50
Timofo

vastuseid: 0
vaadatud: 115

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2019 09:36:50   pealkiri: Kommenteerimine: arvuti50
Avaldas soovi ja ostis minult lauaarvuti komplekti. Tehing kiire ja korralik, tänud. thumbs_up.gif
  teema: Smartech.ee
Timofo

vastuseid: 55
vaadatud: 42895

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.09.2019 13:17:17   pealkiri: Smartech.ee
Polari käekella sain sealt märgatava hinnavõiduga ning oli kohapeal parajasti olemas ka. Mina rahul. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tolknaz
Timofo

vastuseid: 5
vaadatud: 2424

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2019 16:25:52   pealkiri: Kommenteerimine: Tolknaz
Esmamulje põhjal julgen öelda, et minu sülearvuti läks väga õigele uuele omanikule. Meeldiv thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Trainspotting
Timofo

vastuseid: 161
vaadatud: 77430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2019 13:42:56   pealkiri: Kommenteerimine: Trainspotting
Avaldas huvi, tuli kohale ja ostis iPadi+iPodi. Viisakas ja kiire suhtlus, kõik OK! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
Timofo

vastuseid: 991
vaadatud: 151526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2018 21:52:52   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostsin arvuti, kõik käes ja töötab korralikult. Aus ja kiire tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: frippar
Timofo

vastuseid: 35
vaadatud: 21797

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2018 10:15:02   pealkiri: Kommenteerimine: frippar
Ostis xboxi käest-kätte, kõik ok
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Timofo

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192983

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 16.09.2018 11:57:04   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Terv,

iPhone 5S ekraan puru, ämblikune ja ülevalt tükid väljas. Puutetundlikkus säilinud.

Pilt: https://www.upload.ee/image/8950085/20180916_114941.jpg
  teema: Kommenteerimine: danny
Timofo

vastuseid: 48
vaadatud: 26442

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2018 23:34:46   pealkiri: Kommenteerimine: danny
Ostsin klapid, kõik sujus kiirelt ja klapid on väärt!
  teema: Kommenteerimine: hqs
Timofo

vastuseid: 448
vaadatud: 80739

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2018 09:21:34   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Ostsin monitori, kiire ja hea tehing! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Delta
Timofo

vastuseid: 140
vaadatud: 47995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2018 17:55:57   pealkiri: Kommenteerimine: Delta
Ostsin lauaarvuti, tõi ise päeval töö juurde kohale. Tip-top tehing!
  teema: Kommenteerimine: kid.
Timo_O

vastuseid: 34
vaadatud: 16016

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2018 18:48:43   pealkiri: Kommenteerimine: kid.
Tip-top diil.
  teema: Kommenteerimine: fujitsu
Timofo

vastuseid: 34
vaadatud: 11348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2017 15:53:00   pealkiri: Kommenteerimine: fujitsu
Ostsin GoPro koos erinevate tarvikutega. Väga vastutulelik ja aus müüja. Kiire ja konkreetne tehing, kiidan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 19Mart94
Timo_O

vastuseid: 35
vaadatud: 14560

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2017 21:21:49   pealkiri: Kommenteerimine: 19Mart94
Ostis telefoni. Kõik tip-top. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.04.2017 13:30:30   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Old phone helin aastaid olnud juba. Juba enne nutizombitelefone lasin datakaabliga nokiatesse.

  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.04.2017 13:36:06   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Käisin seal Ülemiste keskuse mingis putkas ära siis. Neiud, kes seal peade kallal asjatasid olid nagu läbikukkunud modellid, kes on pandud juukseid lõikama. Tõelised silmaterad.

Arve läks 14 ...
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.04.2017 11:43:18   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
tibi astub klubis ligi - Hei millega tegeled?
- Ma olen Tallinnas juuksur -
http://static3.businessinsider.com/image/529fa27c69bedd8229db2386-1190-625/ferraris-fastest-most-expensive-car-ever-is-co ...
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.04.2017 11:16:12   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Kus juuksuris käite, pealinna mehed ? kellelgi käppa pole sees kuskil ?
Tundub naeruväärne maksta ~25€ väikese putitamise eest, kui ma Lõuna-Eestis maksan 2€. icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: Kristjan_K
Timo_O

vastuseid: 9
vaadatud: 4759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2017 10:39:11   pealkiri: Kommenteerimine: Kristjan_K
Järjekordne nobe diil. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: riotks
Timo_O

vastuseid: 80
vaadatud: 19041

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2017 10:51:41   pealkiri: Kommenteerimine: riotks
Ostsin monitori. Solid tüüp. Soovitan.
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.03.2017 11:21:08   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Aga kuidas on õigem Cool D hääldada, kas kool dee või kuul dii?[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=44yMqh1rfRI[/youtube]

Härra Kolsar vastab sulle ise, loo esimese 15 sek jooksul.
  teema: Kommenteerimine: Kristjan_K
Timo_O

vastuseid: 9
vaadatud: 4759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2017 21:19:03   pealkiri: Kommenteerimine: Kristjan_K
Ostis monitori. Minupoolne väike fuck-up, kuid suhtus väga mõistvalt. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.02.2017 01:35:41   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Tänks kutid, siis on selge. Kui kes iganes mu peale peaks korjama ja siis juhtumisi üle kurgi põrutama, on mul kindel tunne lennu ajal sees. thumbs_up.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.02.2017 22:22:21   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
, mingit pappi võiks ka pakkuda! Aga vaata Wisemile-sse, saad äkki viieka eest Tallinna.Sõbrake, sorri, ma ei ole selle küüdi-kultuuriga nii kursis. Minuarust on veidi awkward ise pakkuda ka täi ...
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.02.2017 21:13:43   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Keegi kolmapäeval, 01.03.17, hommikul/päeval, Lõuna-Eesti -> Tallinn trassil ei liigu ? Ajan normaalset möla ja kusepause ei nuru. thumbs_up.gif
  teema: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!)
Timo_O

vastuseid: 6989
vaadatud: 1215714

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.02.2017 16:12:31   pealkiri: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!)


Võimalik, et repost .. ei hakka 250 lehte läbi lappama.
  teema: Kommenteerimine: Kovanaama
Timo_O

vastuseid: 240
vaadatud: 67710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2017 16:23:45   pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama
Ostis telefoni. Kiire diil. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: JRISETH
Timo_O

vastuseid: 231
vaadatud: 53904

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2016 14:03:57   pealkiri: Kommenteerimine: JRISETH
Ostsin hiire. Kiire diil ning kaup kvaliteetne. thumbs_up.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.12.2016 10:27:34   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Mida härrad see aasta oma kaasadele kuuse alla topivad ?
  teema: Kommenteerimine: D3vil.ee
Timo_O

vastuseid: 40
vaadatud: 13086

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2016 17:52:27   pealkiri: Kommenteerimine: D3vil.ee
5+ diil. thumbs_up.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.12.2016 08:44:46   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
kellelgi Razer Mamba 2012 akut ei vedele/ei tea kust hankida ? (Peale eBay jne)
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.11.2016 13:58:17   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Ma mõtlesin et sellised asjad jäid sajandivahetuse taha... icon_rolleyes.gif

Keeruta oma silmi kui tahad, aga kuna sa minu sõber pole, siis pole üleüldse sinu murega tegu ju. icon_wink.gif Täiesti ebavajalik k ...
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Timo_O

vastuseid: 1841
vaadatud: 264972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2016 07:39:28   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Järjekordne valguskiirus. Props. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aigu007
Timo_O

vastuseid: 10
vaadatud: 4774

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2016 19:25:40   pealkiri: Kommenteerimine: aigu007
Ostis PC. Tehing kiire, viisakas ja konkreetne. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ubique
Timo_O

vastuseid: 14
vaadatud: 4372

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2016 10:10:14   pealkiri: Kommenteerimine: ubique
Kiire, konkreetne ja korrektne. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.11.2016 14:02:45   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php?search_author=Alari+A. icon_rolleyes.gifVõi siis .. otsing > otsi autori järgi, nt. Alari A. > "foorum" rippmenüüst: kommentaarid kasutajatele > otsi. ...
  teema: Kommenteerimine: kanamana
Timo_O

vastuseid: 20
vaadatud: 7242

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2016 09:56:32   pealkiri: Kommenteerimine: kanamana
Ostis posti teel GPU, kandis raha ette, tip-top. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Carlsair
Timo_O

vastuseid: 162
vaadatud: 37841

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2016 20:53:56   pealkiri: Kommenteerimine: Carlsair
Ostis hiire. Tehing kiire ja korrektne. thumbs_up.gif
  teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Timo_O

vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.11.2016 21:13:18   pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2
Ega kellelgi pole kasutaja "kanamana" telefoninumbrit ? Oleks vaja kaupa saata, kuid unustas koos pakiautomaadi asukohaga lisada oma telefoninumbri.

EDIT: Olemas. Suured tänud kasutaja Kussake
  teema: Kommenteerimine: mfwic
Timo_O

vastuseid: 138
vaadatud: 30939

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2016 20:59:41   pealkiri: Kommenteerimine: mfwic
Ostsin posti teel videokaardi. Tehing väga professionaalne ja kiire. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Timo_O

vastuseid: 1841
vaadatud: 264972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2016 10:30:10   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Ostsin emaplaadi + PSU. Väga meeldib ja kiire tehing. Soovitan soojalt. thumbs_up.gif
  teema: Keiss peale CPU vahetust.
Timo_O

vastuseid: 25
vaadatud: 8846

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.11.2016 19:31:47   pealkiri: Keiss peale CPU vahetust.
, kui sisetunne, et jama PSU'ga siis laena kellegilt prooviks mõnda muud isendit. Kuivana sul see OCZ on?

Uba selles, et praegune siuke "vahest jamab" viga on selline mis võib sisuliselt absoluut ...
  teema: Kommenteerimine: wfiles
Timo_O

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2016 11:36:54   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Ostis klaviatuuri. Kaup ees, raha järgi. Solid. thumbs_up.gif
  teema: Keiss peale CPU vahetust.
Timo_O

vastuseid: 25
vaadatud: 8846

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.10.2016 22:31:25   pealkiri: Keiss peale CPU vahetust.
, Vahetasin SSD'l pordi ja kaabli ära .. muutust ei tulnud .. ehk proovin siis mõnda teist ketast.

, vana prose on müüdud ja anyway poleks hakanud uuesti lahti kakkuma.

Mul on endal ikkag ...
  teema: Keiss peale CPU vahetust.
Timo_O

vastuseid: 25
vaadatud: 8846

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.10.2016 18:34:41   pealkiri: Keiss peale CPU vahetust.
Ehk uus prose ise vigane? Kunagi on seda ette tulnud, viskas ka BSOD tihtipeale. Proovisin siis ka kõik muu ära vahetada, aga probleem jäi. Vahetati garantii korras ära.Seda BSODi keissi oli vaid ...
  teema: Keiss peale CPU vahetust.
Timo_O

vastuseid: 25
vaadatud: 8846

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.10.2016 17:16:42   pealkiri: Keiss peale CPU vahetust.
Ehk uus prose ise vigane? Kunagi on seda ette tulnud, viskas ka BSOD tihtipeale. Proovisin siis ka kõik muu ära vahetada, aga probleem jäi. Vahetati garantii korras ära.Seda BSODi keissi oli vaid ...
  teema: Keiss peale CPU vahetust.
Timo_O

vastuseid: 25
vaadatud: 8846

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.10.2016 10:01:21   pealkiri: Keiss peale CPU vahetust.
Clear CMOS tehtud, probleem ei kadunud. icon_sad.gif
  teema: Keiss peale CPU vahetust.
Timo_O

vastuseid: 25
vaadatud: 8846

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.10.2016 19:28:13   pealkiri: Keiss peale CPU vahetust.
Ketas ei või vigane olla?CrystalDisk ja OpenHardwareMonitor väidavad mõlemad, et SSD, millel OS on, on 100% healthy.
sfc /scannow ei leidnud ka violatsioone, kui see relevantne peaks olema kuidagi ...
  teema: Keiss peale CPU vahetust.
Timo_O

vastuseid: 25
vaadatud: 8846

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.10.2016 18:39:08   pealkiri: Keiss peale CPU vahetust.
Event Viewerit sirvides ei jää mõnda imelikku errorit ette? Kuidagi peaks saama neid BSOD erroreid tagantjärgi ka vaadata, täpselt ei mäleta kuidas, kuid kiire Googledamine peaks aitama.Log Name ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.