|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: digweed |
Timo_O
vastuseid: 674
vaadatud: 190250
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2021 19:22:34 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
Tehing kiire ja meeldiv. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: ollu666 |
Timo_O
vastuseid: 14
vaadatud: 7561
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2020 21:29:57 pealkiri: Kommenteerimine: ollu666 |
Soliidne ostja.  |
teema: Kommenteerimine: arvuti50 |
Timofo
vastuseid: 0
vaadatud: 115
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2019 09:36:50 pealkiri: Kommenteerimine: arvuti50 |
Avaldas soovi ja ostis minult lauaarvuti komplekti. Tehing kiire ja korralik, tänud.  |
teema: Smartech.ee |
Timofo
vastuseid: 55
vaadatud: 42895
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.09.2019 13:17:17 pealkiri: Smartech.ee |
Polari käekella sain sealt märgatava hinnavõiduga ning oli kohapeal parajasti olemas ka. Mina rahul.  |
teema: Kommenteerimine: Tolknaz |
Timofo
vastuseid: 5
vaadatud: 2424
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2019 16:25:52 pealkiri: Kommenteerimine: Tolknaz |
Esmamulje põhjal julgen öelda, et minu sülearvuti läks väga õigele uuele omanikule. Meeldiv  |
teema: Kommenteerimine: Trainspotting |
Timofo
vastuseid: 161
vaadatud: 77430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2019 13:42:56 pealkiri: Kommenteerimine: Trainspotting |
Avaldas huvi, tuli kohale ja ostis iPadi+iPodi. Viisakas ja kiire suhtlus, kõik OK!  |
teema: Kommenteerimine: Flab |
Timofo
vastuseid: 991
vaadatud: 151526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.10.2018 21:52:52 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
Ostsin arvuti, kõik käes ja töötab korralikult. Aus ja kiire tehing.  |
teema: Kommenteerimine: frippar |
Timofo
vastuseid: 35
vaadatud: 21797
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2018 10:15:02 pealkiri: Kommenteerimine: frippar |
| Ostis xboxi käest-kätte, kõik ok |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Timofo
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192983
|
foorum: Töövahendus postitatud: 16.09.2018 11:57:04 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Terv,
iPhone 5S ekraan puru, ämblikune ja ülevalt tükid väljas. Puutetundlikkus säilinud.
Pilt: https://www.upload.ee/image/8950085/20180916_114941.jpg |
teema: Kommenteerimine: danny |
Timofo
vastuseid: 48
vaadatud: 26442
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2018 23:34:46 pealkiri: Kommenteerimine: danny |
| Ostsin klapid, kõik sujus kiirelt ja klapid on väärt! |
teema: Kommenteerimine: hqs |
Timofo
vastuseid: 448
vaadatud: 80739
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2018 09:21:34 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Ostsin monitori, kiire ja hea tehing!  |
teema: Kommenteerimine: Delta |
Timofo
vastuseid: 140
vaadatud: 47995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2018 17:55:57 pealkiri: Kommenteerimine: Delta |
| Ostsin lauaarvuti, tõi ise päeval töö juurde kohale. Tip-top tehing! |
teema: Kommenteerimine: kid. |
Timo_O
vastuseid: 34
vaadatud: 16016
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2018 18:48:43 pealkiri: Kommenteerimine: kid. |
| Tip-top diil. |
teema: Kommenteerimine: fujitsu |
Timofo
vastuseid: 34
vaadatud: 11348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2017 15:53:00 pealkiri: Kommenteerimine: fujitsu |
Ostsin GoPro koos erinevate tarvikutega. Väga vastutulelik ja aus müüja. Kiire ja konkreetne tehing, kiidan!  |
teema: Kommenteerimine: 19Mart94 |
Timo_O
vastuseid: 35
vaadatud: 14560
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2017 21:21:49 pealkiri: Kommenteerimine: 19Mart94 |
Ostis telefoni. Kõik tip-top. Soovitan.  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.04.2017 13:30:30 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Old phone helin aastaid olnud juba. Juba enne nutizombitelefone lasin datakaabliga nokiatesse.
|
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.04.2017 13:36:06 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Käisin seal Ülemiste keskuse mingis putkas ära siis. Neiud, kes seal peade kallal asjatasid olid nagu läbikukkunud modellid, kes on pandud juukseid lõikama. Tõelised silmaterad.
Arve läks 14 ... |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.04.2017 11:43:18 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
tibi astub klubis ligi - Hei millega tegeled?
- Ma olen Tallinnas juuksur -
http://static3.businessinsider.com/image/529fa27c69bedd8229db2386-1190-625/ferraris-fastest-most-expensive-car-ever-is-co ... |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.04.2017 11:16:12 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Kus juuksuris käite, pealinna mehed ? kellelgi käppa pole sees kuskil ?
Tundub naeruväärne maksta ~25€ väikese putitamise eest, kui ma Lõuna-Eestis maksan 2€.  |
teema: Kommenteerimine: Kristjan_K |
Timo_O
vastuseid: 9
vaadatud: 4759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2017 10:39:11 pealkiri: Kommenteerimine: Kristjan_K |
Järjekordne nobe diil.  |
teema: Kommenteerimine: riotks |
Timo_O
vastuseid: 80
vaadatud: 19041
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2017 10:51:41 pealkiri: Kommenteerimine: riotks |
| Ostsin monitori. Solid tüüp. Soovitan. |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.03.2017 11:21:08 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Aga kuidas on õigem Cool D hääldada, kas kool dee või kuul dii?[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=44yMqh1rfRI[/youtube]
Härra Kolsar vastab sulle ise, loo esimese 15 sek jooksul. |
teema: Kommenteerimine: Kristjan_K |
Timo_O
vastuseid: 9
vaadatud: 4759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2017 21:19:03 pealkiri: Kommenteerimine: Kristjan_K |
Ostis monitori. Minupoolne väike fuck-up, kuid suhtus väga mõistvalt. Soovitan.  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 28.02.2017 01:35:41 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Tänks kutid, siis on selge. Kui kes iganes mu peale peaks korjama ja siis juhtumisi üle kurgi põrutama, on mul kindel tunne lennu ajal sees.  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.02.2017 22:22:21 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
| , mingit pappi võiks ka pakkuda! Aga vaata Wisemile-sse, saad äkki viieka eest Tallinna.Sõbrake, sorri, ma ei ole selle küüdi-kultuuriga nii kursis. Minuarust on veidi awkward ise pakkuda ka täi ... |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.02.2017 21:13:43 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Keegi kolmapäeval, 01.03.17, hommikul/päeval, Lõuna-Eesti -> Tallinn trassil ei liigu ? Ajan normaalset möla ja kusepause ei nuru.  |
teema: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!) |
Timo_O
vastuseid: 6989
vaadatud: 1215714
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.02.2017 16:12:31 pealkiri: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!) |
Võimalik, et repost .. ei hakka 250 lehte läbi lappama. |
teema: Kommenteerimine: Kovanaama |
Timo_O
vastuseid: 240
vaadatud: 67710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2017 16:23:45 pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama |
Ostis telefoni. Kiire diil. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: JRISETH |
Timo_O
vastuseid: 231
vaadatud: 53904
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2016 14:03:57 pealkiri: Kommenteerimine: JRISETH |
Ostsin hiire. Kiire diil ning kaup kvaliteetne.  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.12.2016 10:27:34 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
| Mida härrad see aasta oma kaasadele kuuse alla topivad ? |
teema: Kommenteerimine: D3vil.ee |
Timo_O
vastuseid: 40
vaadatud: 13086
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2016 17:52:27 pealkiri: Kommenteerimine: D3vil.ee |
5+ diil.  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.12.2016 08:44:46 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
| kellelgi Razer Mamba 2012 akut ei vedele/ei tea kust hankida ? (Peale eBay jne) |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 30.11.2016 13:58:17 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Ma mõtlesin et sellised asjad jäid sajandivahetuse taha...
Keeruta oma silmi kui tahad, aga kuna sa minu sõber pole, siis pole üleüldse sinu murega tegu ju. Täiesti ebavajalik k ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Timo_O
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2016 07:39:28 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Järjekordne valguskiirus. Props.  |
teema: Kommenteerimine: aigu007 |
Timo_O
vastuseid: 10
vaadatud: 4774
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2016 19:25:40 pealkiri: Kommenteerimine: aigu007 |
Ostis PC. Tehing kiire, viisakas ja konkreetne. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: ubique |
Timo_O
vastuseid: 14
vaadatud: 4372
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2016 10:10:14 pealkiri: Kommenteerimine: ubique |
Kiire, konkreetne ja korrektne. Soovitan.  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.11.2016 14:02:45 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php?search_author=Alari+A. Või siis .. otsing > otsi autori järgi, nt. Alari A. > "foorum" rippmenüüst: kommentaarid kasutajatele > otsi. ... |
teema: Kommenteerimine: kanamana |
Timo_O
vastuseid: 20
vaadatud: 7242
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2016 09:56:32 pealkiri: Kommenteerimine: kanamana |
Ostis posti teel GPU, kandis raha ette, tip-top.  |
teema: Kommenteerimine: Carlsair |
Timo_O
vastuseid: 162
vaadatud: 37841
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2016 20:53:56 pealkiri: Kommenteerimine: Carlsair |
Ostis hiire. Tehing kiire ja korrektne.  |
teema: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Timo_O
vastuseid: 45744
vaadatud: 6256260
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 10.11.2016 21:13:18 pealkiri: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
Ega kellelgi pole kasutaja "kanamana" telefoninumbrit ? Oleks vaja kaupa saata, kuid unustas koos pakiautomaadi asukohaga lisada oma telefoninumbri.
EDIT: Olemas. Suured tänud kasutaja Kussake |
teema: Kommenteerimine: mfwic |
Timo_O
vastuseid: 138
vaadatud: 30939
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2016 20:59:41 pealkiri: Kommenteerimine: mfwic |
Ostsin posti teel videokaardi. Tehing väga professionaalne ja kiire. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Timo_O
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2016 10:30:10 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Ostsin emaplaadi + PSU. Väga meeldib ja kiire tehing. Soovitan soojalt.  |
teema: Keiss peale CPU vahetust. |
Timo_O
vastuseid: 25
vaadatud: 8846
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.11.2016 19:31:47 pealkiri: Keiss peale CPU vahetust. |
, kui sisetunne, et jama PSU'ga siis laena kellegilt prooviks mõnda muud isendit. Kuivana sul see OCZ on?
Uba selles, et praegune siuke "vahest jamab" viga on selline mis võib sisuliselt absoluut ... |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
Timo_O
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2016 11:36:54 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
Ostis klaviatuuri. Kaup ees, raha järgi. Solid.  |
teema: Keiss peale CPU vahetust. |
Timo_O
vastuseid: 25
vaadatud: 8846
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.10.2016 22:31:25 pealkiri: Keiss peale CPU vahetust. |
, Vahetasin SSD'l pordi ja kaabli ära .. muutust ei tulnud .. ehk proovin siis mõnda teist ketast.
, vana prose on müüdud ja anyway poleks hakanud uuesti lahti kakkuma.
Mul on endal ikkag ... |
teema: Keiss peale CPU vahetust. |
Timo_O
vastuseid: 25
vaadatud: 8846
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.10.2016 18:34:41 pealkiri: Keiss peale CPU vahetust. |
| Ehk uus prose ise vigane? Kunagi on seda ette tulnud, viskas ka BSOD tihtipeale. Proovisin siis ka kõik muu ära vahetada, aga probleem jäi. Vahetati garantii korras ära.Seda BSODi keissi oli vaid ... |
teema: Keiss peale CPU vahetust. |
Timo_O
vastuseid: 25
vaadatud: 8846
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.10.2016 17:16:42 pealkiri: Keiss peale CPU vahetust. |
| Ehk uus prose ise vigane? Kunagi on seda ette tulnud, viskas ka BSOD tihtipeale. Proovisin siis ka kõik muu ära vahetada, aga probleem jäi. Vahetati garantii korras ära.Seda BSODi keissi oli vaid ... |
teema: Keiss peale CPU vahetust. |
Timo_O
vastuseid: 25
vaadatud: 8846
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.10.2016 10:01:21 pealkiri: Keiss peale CPU vahetust. |
Clear CMOS tehtud, probleem ei kadunud.  |
teema: Keiss peale CPU vahetust. |
Timo_O
vastuseid: 25
vaadatud: 8846
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.10.2016 19:28:13 pealkiri: Keiss peale CPU vahetust. |
Ketas ei või vigane olla?CrystalDisk ja OpenHardwareMonitor väidavad mõlemad, et SSD, millel OS on, on 100% healthy.
sfc /scannow ei leidnud ka violatsioone, kui see relevantne peaks olema kuidagi ... |
teema: Keiss peale CPU vahetust. |
Timo_O
vastuseid: 25
vaadatud: 8846
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.10.2016 18:39:08 pealkiri: Keiss peale CPU vahetust. |
| Event Viewerit sirvides ei jää mõnda imelikku errorit ette? Kuidagi peaks saama neid BSOD erroreid tagantjärgi ka vaadata, täpselt ei mäleta kuidas, kuid kiire Googledamine peaks aitama.Log Name ... |
| |