|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Thing
vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.09.2017 11:00:21 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Millega võiks Oneplus One asendada?
Hind u 300€, kaamera peaks parem olema, ekraan sobib sama suur, (vähemalt- rohkem pole vaja?) 1080p resoga, 4G võiks toetada kõiki vajalikke sagedusi (praeg ... |
teema: Kommenteerimine: sanchos |
Thing
vastuseid: 165
vaadatud: 66366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2016 11:39:05 pealkiri: riserid |
 |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Thing
vastuseid: 11385
vaadatud: 2177110
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.04.2016 16:42:08 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| Toiteka jamasid aitab lahendada näiteks delta dps-2000bb 2kW 12V toitekas. Selliseid saab suht soodsalt kätte ja toidab sul kenasti 6 kaarti ära. |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2015 17:57:53 pealkiri: World of Tanks |
| Vaadates oma arty wn8-t siis enamusel tundub see olevat seal 3k kandis. Ju siis vanasti anti selle eest rohkem. |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2015 14:01:43 pealkiri: World of Tanks |
| ei tee see 2800wn vend mitte muhvigi t7 lightiga t9+ linnalahingus. Kõik sõltub puhtalt top tieri siemkadest. |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2015 16:33:52 pealkiri: World of Tanks |
| võrdlesin huvi pärast oma statse kah, päris koledaks kisub see siemkadega soolotamine. |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Thing
vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.05.2015 23:03:58 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Mul selline küsimus, et kas jiayu s3 -ga ei tule mobiil id-ga miskeid probleeme, lugesin miskit artiklit miskist meizust, kus mobiil- id kasutamiseks pidi miski rakenduse iga kord aktiveerima jne?
... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Thing
vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.05.2015 17:55:12 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
, ei, minu arust on tegemist väga viisaka telefoniga. Asjal on uus 64 bitine 8 tuumaga prose, mis on paras loom ja aku on ka korralik 3000mah.
Kõik sagedused peaks ka olemas olema v.a. 800MHz 4G. ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Thing
vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.04.2015 20:43:51 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
See tabletshop vist neile garnatiid ei paku/vahenda?
mõnedel asjadel märgitud 12 kuud, nendel pole märgitud.
12 kuud ikka pakuvad, vähemalt nii sain aru kui nendega vestlesin sellel teemal. |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Thing
vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.04.2015 20:12:27 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Nädalakese nüüd Jiayu S3-ga mängitud. Igati rahul ostuga. Tehasest tulles oli kohe rootitud, häkkimiseks netis infot liigub, 4G toimib kenasti, ekraan on super, kohe-kohe peaks lollipop sellele t ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Thing
vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.04.2015 15:07:30 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Kui Hiinast otse väga tellida ei julge siis tabletshop.fi on väga hea variant.
Ma ise tellisin selle nutika http://www.tabletshop.fi/puhelimet/jiayu-s3-advanced.html.
Itella smartpostiga saadavad ... |
teema: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud |
Thing
vastuseid: 393
vaadatud: 190399
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 28.02.2014 15:27:01 pealkiri: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud |
Jäi veits risereid üle, äkki keegi tahab kiirelt.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=602956 |
teema: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud |
Thing
vastuseid: 393
vaadatud: 190399
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 11.02.2014 16:21:33 pealkiri: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud |
| Keegi siin 30cm powered riserit kah kasutab? Mõtlen seda lintkaablit. Ei ole mingeid probeeme sellega? Usb riseritega see väike jama, et nad tahavad ka seda 5v otsa ja seetõttu ei saa väga hästi ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Thing
vastuseid: 11385
vaadatud: 2177110
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.02.2014 21:33:25 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| miks te ikka tavaliste atx toitekatega mässate? Korralik 2kw 12v 164a elukas ja saab kenasti 6x 280x külge laduda. |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Thing
vastuseid: 11385
vaadatud: 2177110
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.01.2014 14:00:18 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| , https://www.google.ee/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CEoQFjAA&url=https%3A%2F%2Flitecoin.info%2FMining_hardware_comparison&ei=swDdUpWoHtKWh ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Thing
vastuseid: 11385
vaadatud: 2177110
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.01.2014 13:54:56 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| keegi hea inimene võiks nüüd tekitada mingi lehe kust oleks näha 280x kaardite khashid ja settingud. Eriti hea oleks kui sinna saaks pista ka testitud ja töötavad custom bios-id. |
teema: Kommenteerimine: sakunne |
Thing
vastuseid: 76
vaadatud: 47418
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2014 13:14:06 pealkiri: Kommenteerimine: sakunne |
 |
teema: Kommenteerimine: kraff |
Thing
vastuseid: 289
vaadatud: 64209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2014 13:13:42 pealkiri: Kommenteerimine: kraff |
 |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.07.2013 22:26:23 pealkiri: World of Tanks |
tundub, et number 6 on täna populaarne
http://www.upload.ee/thumb/3430838/shot_023.jpg |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.07.2013 12:25:46 pealkiri: World of Tanks |
| keegi invite koodi tahab? 1500 kulda saab. |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.06.2013 14:49:09 pealkiri: World of Tanks |
et siis selline failtiim:
http://www.upload.ee/thumb/3410743/fail2.jpg |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2013 19:49:42 pealkiri: World of Tanks |
IS-2 oli kah täitsa tore tank
http://www.upload.ee/image/3093093/shot_017.jpg |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.02.2013 17:36:29 pealkiri: World of Tanks |
| Liiga palju on jah siemkasid klannis. Alla 55% mehi uputab. Samas mis teha, valik on väike. |
teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
Thing
vastuseid: 110
vaadatud: 38680
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.02.2013 20:23:51 pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
| XP grindimine on meta-mäng. Seda võib ainult pooliku argumendina võtta. Hõbe, mis prem tankiga ja prem accountiga sisse jookseb on juba materjal mille eest saab prem ammot osta. Ja kust see tuli? ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2013 21:12:45 pealkiri: World of Tanks |
Tundub, et siin on normaalne kui mõni jopski oma cappimisega mitme mängija mängu ära rikub.
Elementaarne viisakus on, et tullakse capiringist välja kui omad veel sõdivad.
Ma isegi ei viitsi en ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2013 20:52:13 pealkiri: World of Tanks |
Kahjuks oli vennal liiga palju HP-d, et oleksin teda ära saanud resetida.
Mitte paha pärast, aga miks mängida sellise mõtteviisi juures meeskonnamängu (ja Wot seda ju on)?
Miks lugeda tekst ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2013 17:59:03 pealkiri: World of Tanks |
Oot ma sain praegu õigesti aru, et sina ja Tiiger II olite viimastena elus ja tema cappis ... ja sina vahutad siin vihast, et sind viimase 5 vaenlase kallale ei lastud?
Võib-olla oligi liiga palju ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.01.2013 17:34:17 pealkiri: World of Tanks |
Mul on tunne, et osad mängivad siin täiesti teist mängu. Sellist siemkaboti juttu annab ikka ajada. Täna oli just jälle hea näide capihoorast kes teenis minust 2x vähem expi.
Sõitsime suht sa ... |
teema: Heade hindade teema |
Thing
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270973
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2013 01:23:44 pealkiri: Heade hindade teema |
Terve THQ kataloog 18 euri eest.
http://www.amazon.com/THQ-Mega-Pack-Download/dp/B00B1GFKCA?tag=cheapassgam08-20
kuidas sa sellest "US only" piirangust mööda saad? |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2013 16:46:17 pealkiri: World of Tanks |
Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp rese ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2013 16:20:41 pealkiri: World of Tanks |
Ma just panin endal ka selle xvm asja tööle. Punane on nüüd hea või halb?
Punane on halb, väga halb
Neid võib lugeda botideks. |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2013 16:10:16 pealkiri: World of Tanks |
HV's võiks kohe lisa olla, et positataja avatari kõrval on woti mängude arv jms stats. Mõne tegelase jutt siin vihjab küll, et mängus on ta "punane"
eks need punased ongi kõige suuremad kis ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2013 15:48:28 pealkiri: World of Tanks |
| Ega väga ei saa lootagi, et keskmine mängija eriti midagi tajuks. Kuid kui ise ei oska, siis pädevamaid mehi tuleks ikkagi kuulata. Ei tule meelde ühtegi olukorda kus oleksime kotti saanud peale o ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2013 15:10:22 pealkiri: World of Tanks |
Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp rese ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2013 14:07:38 pealkiri: World of Tanks |
Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp rese ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2013 14:12:56 pealkiri: World of Tanks |
Enamasti 0 artyga mängudes liigutakse teisiti, st et on vaheldust ja kiiremat mängu.
Aga 99% sõltub see siiski ikkagi selgelt tiimist ning mapist. Ma ise olen ikka suht rahulik mängija, kui 3+ s ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.01.2013 17:52:29 pealkiri: World of Tanks |
| ilma artyta toimuks ainult üks suur kämpimine. |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Thing
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054316
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2012 20:55:59 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
hei,
regasin ennast kah ära http://dayz.kriba.ee foorumile kasutajanimega "Thing". Mul sõber regas ennast nimega "kolla333". Äkki saaks meid keegi vastu võtta? Tuleks uuriks kah elu seal servus ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Thing
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054316
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2012 19:53:14 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
hei,
regasin ennast kah ära http://dayz.kriba.ee foorumile kasutajanimega "Thing". Mul sõber regas ennast nimega "kolla333". Äkki saaks meid keegi vastu võtta? Tuleks uuriks kah elu seal servus ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2012 18:08:23 pealkiri: World of Tanks |
Stock varustuses tanki kaalu lahutad stock kettide kandevõimest. Allesjääva vahe võrra saad uusi mooduleid peale panna.
IS puhul on see 47.5-44.88=2.62
Parim kahur on 2.59, stock on 1.5, vahe 1. ... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2012 17:51:42 pealkiri: World of Tanks |
IS pean ostma alguses ka vedrustuse eks, et saaks uue tornu ja toru?
Veits liita ja lahutada ning saadki vastuse  |
teema: Diablo III |
Thing
vastuseid: 14750
vaadatud: 2541059
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2012 15:41:46 pealkiri: Diablo III |
krt, täitsa diablo isu tuli peale.
Kas betat pole rohkem võimalik proovida? Ala, et teen preorderi ja saan õiguse betat pelada? |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2011 16:44:55 pealkiri: World of Tanks |
| rahvas farmib tanki kompaniidega omale expi? Statse vaadates tundub osadel meestel lihtsalt ebareaalne exp per fight. |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2011 16:01:07 pealkiri: World of Tanks |
| GW Tiger oli küll kerge pettumus. GW Panther aga on suht ok, pauku võiks muidugi sealt torust rohkem tulla. |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2010 00:24:15 pealkiri: World of Tanks |
| kuidas muidu oma sõpradega saaks seda pelada samas tiimis? |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.12.2010 00:06:02 pealkiri: World of Tanks |
vaadates foorumit siis on see täiesti tavaline. Mnjah, tore suhtumine küll arvestades, et isegi vabandasin.Mis mõttes, lasid mingi admini maha või siin saab juba reportida? See on küll ajuvaba.
... |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2010 21:19:53 pealkiri: World of Tanks |
| vaadates foorumit siis on see täiesti tavaline. Mnjah, tore suhtumine küll arvestades, et isegi vabandasin. |
teema: World of Tanks |
Thing
vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2010 21:02:49 pealkiri: World of Tanks |
| Kas see on normaalne, et saab kohe banni kui kogemata lahingus oma mehe ära tapad? Sõitis üks mulle artilleryle ette ja suri maha. Kukkus ruigama ja hetk hiljem tuli ban. |
teema: Minecraft |
Thing
vastuseid: 4403
vaadatud: 990473
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2010 22:30:43 pealkiri: Minecraft |
| Thingrsk mu kasutaja, uuriks kah mis HV servudes toimub. |
teema: EVE online |
Thing
vastuseid: 1857
vaadatud: 427780
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.08.2009 10:22:08 pealkiri: EVE online |
| asi pole diplomaatias. Meil on tutvused igal pool, isegi titane ostame naptraini käest väga odavate hindadega. Asi on rohkem oma kahel jalal seismises. Igaüks võib ju goone convoda ja nende petiks ... |
| |