Avaleht
otsing leidis 175 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Thing

vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.09.2017 11:00:21   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Millega võiks Oneplus One asendada?
Hind u 300€, kaamera peaks parem olema, ekraan sobib sama suur, (vähemalt- rohkem pole vaja?) 1080p resoga, 4G võiks toetada kõiki vajalikke sagedusi (praeg ...
  teema: Kommenteerimine: sanchos
Thing

vastuseid: 165
vaadatud: 66366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.04.2016 11:39:05   pealkiri: riserid
thumbs_up.gif
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
Thing

vastuseid: 11385
vaadatud: 2177110

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 07.04.2016 16:42:08   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Toiteka jamasid aitab lahendada näiteks delta dps-2000bb 2kW 12V toitekas. Selliseid saab suht soodsalt kätte ja toidab sul kenasti 6 kaarti ära.
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2015 17:57:53   pealkiri: World of Tanks
Vaadates oma arty wn8-t siis enamusel tundub see olevat seal 3k kandis. Ju siis vanasti anti selle eest rohkem.
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2015 14:01:43   pealkiri: World of Tanks
ei tee see 2800wn vend mitte muhvigi t7 lightiga t9+ linnalahingus. Kõik sõltub puhtalt top tieri siemkadest.
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2015 16:33:52   pealkiri: World of Tanks
võrdlesin huvi pärast oma statse kah, päris koledaks kisub see siemkadega soolotamine.
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Thing

vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.05.2015 23:03:58   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Mul selline küsimus, et kas jiayu s3 -ga ei tule mobiil id-ga miskeid probleeme, lugesin miskit artiklit miskist meizust, kus mobiil- id kasutamiseks pidi miski rakenduse iga kord aktiveerima jne?
...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Thing

vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.05.2015 17:55:12   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
, ei, minu arust on tegemist väga viisaka telefoniga. Asjal on uus 64 bitine 8 tuumaga prose, mis on paras loom ja aku on ka korralik 3000mah.

Kõik sagedused peaks ka olemas olema v.a. 800MHz 4G. ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Thing

vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.04.2015 20:43:51   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
See tabletshop vist neile garnatiid ei paku/vahenda?
mõnedel asjadel märgitud 12 kuud, nendel pole märgitud.
12 kuud ikka pakuvad, vähemalt nii sain aru kui nendega vestlesin sellel teemal.
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Thing

vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.04.2015 20:12:27   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Nädalakese nüüd Jiayu S3-ga mängitud. Igati rahul ostuga. Tehasest tulles oli kohe rootitud, häkkimiseks netis infot liigub, 4G toimib kenasti, ekraan on super, kohe-kohe peaks lollipop sellele t ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Thing

vastuseid: 9935
vaadatud: 2785322

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.04.2015 15:07:30   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Kui Hiinast otse väga tellida ei julge siis tabletshop.fi on väga hea variant.
Ma ise tellisin selle nutika http://www.tabletshop.fi/puhelimet/jiayu-s3-advanced.html.
Itella smartpostiga saadavad ...
  teema: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud
Thing

vastuseid: 393
vaadatud: 190399

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 28.02.2014 15:27:01   pealkiri: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud
Jäi veits risereid üle, äkki keegi tahab kiirelt.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=602956
  teema: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud
Thing

vastuseid: 393
vaadatud: 190399

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 11.02.2014 16:21:33   pealkiri: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud
Keegi siin 30cm powered riserit kah kasutab? Mõtlen seda lintkaablit. Ei ole mingeid probeeme sellega? Usb riseritega see väike jama, et nad tahavad ka seda 5v otsa ja seetõttu ei saa väga hästi ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
Thing

vastuseid: 11385
vaadatud: 2177110

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 07.02.2014 21:33:25   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
miks te ikka tavaliste atx toitekatega mässate? Korralik 2kw 12v 164a elukas ja saab kenasti 6x 280x külge laduda.
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
Thing

vastuseid: 11385
vaadatud: 2177110

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 20.01.2014 14:00:18   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
, https://www.google.ee/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CEoQFjAA&url=https%3A%2F%2Flitecoin.info%2FMining_hardware_comparison&ei=swDdUpWoHtKWh ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
Thing

vastuseid: 11385
vaadatud: 2177110

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 20.01.2014 13:54:56   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
keegi hea inimene võiks nüüd tekitada mingi lehe kust oleks näha 280x kaardite khashid ja settingud. Eriti hea oleks kui sinna saaks pista ka testitud ja töötavad custom bios-id.
  teema: Kommenteerimine: sakunne
Thing

vastuseid: 76
vaadatud: 47418

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2014 13:14:06   pealkiri: Kommenteerimine: sakunne
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kraff
Thing

vastuseid: 289
vaadatud: 64209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2014 13:13:42   pealkiri: Kommenteerimine: kraff
thumbs_up.gif
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.07.2013 22:26:23   pealkiri: World of Tanks
tundub, et number 6 on täna populaarne icon_biggrin.gif
http://www.upload.ee/thumb/3430838/shot_023.jpg
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.07.2013 12:25:46   pealkiri: World of Tanks
keegi invite koodi tahab? 1500 kulda saab.
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.06.2013 14:49:09   pealkiri: World of Tanks
et siis selline failtiim:
http://www.upload.ee/thumb/3410743/fail2.jpg
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2013 19:49:42   pealkiri: World of Tanks
IS-2 oli kah täitsa tore tank icon_smile.gif
http://www.upload.ee/image/3093093/shot_017.jpg
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.02.2013 17:36:29   pealkiri: World of Tanks
Liiga palju on jah siemkasid klannis. Alla 55% mehi uputab. Samas mis teha, valik on väike.
  teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte
Thing

vastuseid: 110
vaadatud: 38680

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.02.2013 20:23:51   pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte
XP grindimine on meta-mäng. Seda võib ainult pooliku argumendina võtta. Hõbe, mis prem tankiga ja prem accountiga sisse jookseb on juba materjal mille eest saab prem ammot osta. Ja kust see tuli? ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2013 21:12:45   pealkiri: World of Tanks
Tundub, et siin on normaalne kui mõni jopski oma cappimisega mitme mängija mängu ära rikub.
Elementaarne viisakus on, et tullakse capiringist välja kui omad veel sõdivad.
Ma isegi ei viitsi en ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2013 20:52:13   pealkiri: World of Tanks
Kahjuks oli vennal liiga palju HP-d, et oleksin teda ära saanud resetida.

Mitte paha pärast, aga miks mängida sellise mõtteviisi juures meeskonnamängu (ja Wot seda ju on)?

Miks lugeda tekst ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2013 17:59:03   pealkiri: World of Tanks
Oot ma sain praegu õigesti aru, et sina ja Tiiger II olite viimastena elus ja tema cappis ... ja sina vahutad siin vihast, et sind viimase 5 vaenlase kallale ei lastud?
Võib-olla oligi liiga palju ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2013 17:34:17   pealkiri: World of Tanks
Mul on tunne, et osad mängivad siin täiesti teist mängu. Sellist siemkaboti juttu annab ikka ajada. Täna oli just jälle hea näide capihoorast kes teenis minust 2x vähem expi.
Sõitsime suht sa ...
  teema: Heade hindade teema
Thing

vastuseid: 4893
vaadatud: 1270973

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2013 01:23:44   pealkiri: Heade hindade teema
Terve THQ kataloog 18 euri eest.

http://www.amazon.com/THQ-Mega-Pack-Download/dp/B00B1GFKCA?tag=cheapassgam08-20

kuidas sa sellest "US only" piirangust mööda saad?
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2013 16:46:17   pealkiri: World of Tanks
Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp rese ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2013 16:20:41   pealkiri: World of Tanks
Ma just panin endal ka selle xvm asja tööle. Punane on nüüd hea või halb?icon_biggrin.gif

Punane on halb, väga halb icon_smile.gif
Neid võib lugeda botideks.
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2013 16:10:16   pealkiri: World of Tanks
HV's võiks kohe lisa olla, et positataja avatari kõrval on woti mängude arv jms stats. Mõne tegelase jutt siin vihjab küll, et mängus on ta "punane" icon_biggrin.gif
eks need punased ongi kõige suuremad kis ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2013 15:48:28   pealkiri: World of Tanks
Ega väga ei saa lootagi, et keskmine mängija eriti midagi tajuks. Kuid kui ise ei oska, siis pädevamaid mehi tuleks ikkagi kuulata. Ei tule meelde ühtegi olukorda kus oleksime kotti saanud peale o ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2013 15:10:22   pealkiri: World of Tanks
Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp rese ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2013 14:07:38   pealkiri: World of Tanks
Korduvalt taune capiringis maha lastud. Osad ei taha lihtsalt aru saada, et mõttetu cappimine rikub teinekord teiste hea võidu ära.
Vaja oleks hoopis võimalust hääletada ebay tankistide xp rese ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2013 14:12:56   pealkiri: World of Tanks
Enamasti 0 artyga mängudes liigutakse teisiti, st et on vaheldust ja kiiremat mängu.
Aga 99% sõltub see siiski ikkagi selgelt tiimist ning mapist. Ma ise olen ikka suht rahulik mängija, kui 3+ s ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.01.2013 17:52:29   pealkiri: World of Tanks
ilma artyta toimuks ainult üks suur kämpimine.
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Thing

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054316

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2012 20:55:59   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
hei,

regasin ennast kah ära http://dayz.kriba.ee foorumile kasutajanimega "Thing". Mul sõber regas ennast nimega "kolla333". Äkki saaks meid keegi vastu võtta? Tuleks uuriks kah elu seal servus ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Thing

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054316

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2012 19:53:14   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
hei,

regasin ennast kah ära http://dayz.kriba.ee foorumile kasutajanimega "Thing". Mul sõber regas ennast nimega "kolla333". Äkki saaks meid keegi vastu võtta? Tuleks uuriks kah elu seal servus ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2012 18:08:23   pealkiri: World of Tanks
Stock varustuses tanki kaalu lahutad stock kettide kandevõimest. Allesjääva vahe võrra saad uusi mooduleid peale panna.
IS puhul on see 47.5-44.88=2.62
Parim kahur on 2.59, stock on 1.5, vahe 1. ...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2012 17:51:42   pealkiri: World of Tanks
IS pean ostma alguses ka vedrustuse eks, et saaks uue tornu ja toru?

Veits liita ja lahutada ning saadki vastuse icon_smile.gif
  teema: Diablo III
Thing

vastuseid: 14750
vaadatud: 2541059

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.03.2012 15:41:46   pealkiri: Diablo III
krt, täitsa diablo isu tuli peale.
Kas betat pole rohkem võimalik proovida? Ala, et teen preorderi ja saan õiguse betat pelada?
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2011 16:44:55   pealkiri: World of Tanks
rahvas farmib tanki kompaniidega omale expi? Statse vaadates tundub osadel meestel lihtsalt ebareaalne exp per fight.
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2011 16:01:07   pealkiri: World of Tanks
GW Tiger oli küll kerge pettumus. GW Panther aga on suht ok, pauku võiks muidugi sealt torust rohkem tulla.
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2010 00:24:15   pealkiri: World of Tanks
kuidas muidu oma sõpradega saaks seda pelada samas tiimis?
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.12.2010 00:06:02   pealkiri: World of Tanks
vaadates foorumit siis on see täiesti tavaline. Mnjah, tore suhtumine küll arvestades, et isegi vabandasin.Mis mõttes, lasid mingi admini maha või siin saab juba reportida? See on küll ajuvaba.
...
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2010 21:19:53   pealkiri: World of Tanks
vaadates foorumit siis on see täiesti tavaline. Mnjah, tore suhtumine küll arvestades, et isegi vabandasin.
  teema: World of Tanks
Thing

vastuseid: 29102
vaadatud: 5664397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2010 21:02:49   pealkiri: World of Tanks
Kas see on normaalne, et saab kohe banni kui kogemata lahingus oma mehe ära tapad? Sõitis üks mulle artilleryle ette ja suri maha. Kukkus ruigama ja hetk hiljem tuli ban.
  teema: Minecraft
Thing

vastuseid: 4403
vaadatud: 990473

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2010 22:30:43   pealkiri: Minecraft
Thingrsk mu kasutaja, uuriks kah mis HV servudes toimub.
  teema: EVE online
Thing

vastuseid: 1857
vaadatud: 427780

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.08.2009 10:22:08   pealkiri: EVE online
asi pole diplomaatias. Meil on tutvused igal pool, isegi titane ostame naptraini käest väga odavate hindadega. Asi on rohkem oma kahel jalal seismises. Igaüks võib ju goone convoda ja nende petiks ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.