|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: M: DDR4 8gb 2666Mhz mälud :: Mälud |
TechGuy
vastuseid: 10
vaadatud: 776
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 22.06.2026 20:56:11 pealkiri: DDR4 8gb 2666Mhz mälud |
| Emb kumb alles siis võtaks ära OK hinnaga |
teema: 6» M: Corsair CX750W, BeQuiet Dark Rock Pro 4, R5 3600X, B550 - A PRO, G.Skill DDR4 16 GB 3000 MHz :: Palju erinevat kraami |
TechGuy
vastuseid: 7
vaadatud: 611
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 18.06.2026 14:01:42 pealkiri: Corsair CX750W, BeQuiet Dark Rock Pro 4, R5 3600X, B550 - A PRO, G.Skill DDR4 16 GB 3000 MHz |
| 2.OK , kui on AM4 kinnitus olemas |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
TechGuy
vastuseid: 360
vaadatud: 80637
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2020 00:31:59 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
| Kiire tehing! |
teema: Kommenteerimine: Store |
TechGuy
vastuseid: 308
vaadatud: 46953
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2020 11:24:21 pealkiri: Kommenteerimine: Store |
Ostsin MSI läpaka.
Kiire ja korralik tehing |
teema: Kommenteerimine: yerba |
TechGuy
vastuseid: 1223
vaadatud: 187412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2019 02:19:36 pealkiri: Antminer |
| Natuke ajalist sekeldust, aga kõik laabus ja väga viis plus |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
TechGuy
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2018 19:31:38 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Kiire ja meeldiv tehing nagu alati  |
teema: Kommenteerimine: Submob |
TechGuy
vastuseid: 47
vaadatud: 17547
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2016 22:18:11 pealkiri: logo |
| Tegi väga ilusa logo! |
teema: Kommenteerimine: wormd |
TechGuy
vastuseid: 15
vaadatud: 4193
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2016 19:12:53 pealkiri: Kommenteerimine: wormd |
Kiire ja meeldiv tehing
Ostis prose mobo case ja PSU |
teema: SQL: Kasutades RIGHT, et saada kätte veerust kolm viimast tähe märki |
TechGuy
vastuseid: 4
vaadatud: 3949
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 26.02.2016 09:57:31 pealkiri: SQL: Kasutades RIGHT, et saada kätte veerust kolm viimast tähe märki |
Hakkas sedasi hoopis sedasi toimima:
update #temp_table
set veerg2= RIGHT(RTRIM(nimi), 3)
from #temp_table a
where a.nimi is not NULL |
teema: SQL: Kasutades RIGHT, et saada kätte veerust kolm viimast tähe märki |
TechGuy
vastuseid: 4
vaadatud: 3949
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 25.02.2016 16:03:32 pealkiri: SQL: Kasutades RIGHT, et saada kätte veerust kolm viimast tähe märki |
Mul eelnevalt on tekitatud ajutine tabel #temp_table kuhu on viidud sisse eelnevalt cast (null as varchar(50)) as veerg2
Kuhu sisestab siis selle update lausega. |
teema: SQL: Kasutades RIGHT, et saada kätte veerust kolm viimast tähe märki |
TechGuy
vastuseid: 4
vaadatud: 3949
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 25.02.2016 14:44:45 pealkiri: SQL: Kasutades RIGHT, et saada kätte veerust kolm viimast tähe märki |
Tere,
Olen jagelenud suht pikalt, et saada kätte ühest veerust viimast kolme tähemärki ja liigutada need uude veergu nimega "veerg2"
Koodijupp millega saan enda tulemused kätte on lihtne.
... |
teema: SQL: Select-i muutmine Countiks |
TechGuy
vastuseid: 5
vaadatud: 4449
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 25.02.2016 14:37:38 pealkiri: SQL: Select-i muutmine Countiks |
Lõplik lahendus mis suudab seda teha on selline:
SELECT Number_of_Sent_emails, count(*)AS Number_of_Client_IDs
FROM (SELECT mel.CODE as client_ID, COUNT(mel.EMAIL) as Number_o ... |
teema: Kommenteerimine: hqs |
TechGuy
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2016 16:20:24 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Taaskord meeldiv tehing
Ostsin adapteri. |
teema: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor :: Telerid |
TechGuy
vastuseid: 110
vaadatud: 85384
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.01.2016 17:50:15 pealkiri: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor |
| Mõlema puldiga on väga sujuv. |
teema: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor :: Telerid |
TechGuy
vastuseid: 110
vaadatud: 85384
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.01.2016 16:54:25 pealkiri: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor |
,
Sul on täiesti õigus  |
teema: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor :: Telerid |
TechGuy
vastuseid: 110
vaadatud: 85384
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.01.2016 14:00:57 pealkiri: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor |
,
Saan aru sinu arvamusest, aga selgita seda 29% kogusisu poolt. |
teema: Kommenteerimine: pri:t |
TechGuy
vastuseid: 109
vaadatud: 37887
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2016 13:59:54 pealkiri: Kommenteerimine: pri:t |
| Ütles, et ostab läpi ära, aga järsku kaks kuud vaikust ja ei midagi. |
teema: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor :: Telerid |
TechGuy
vastuseid: 110
vaadatud: 85384
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.01.2016 10:30:46 pealkiri: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor |
| Nüüd kus olemas eestil ka Netflix, siis tegin katsetuse ainult Eesti contentiga ja toimis suurepäraselt, siis muutsin networkis DNS-i ära (näitab netflixile, et asun USA-s) ja nüüd saab ilma va ... |
teema: SQL: Select-i muutmine Countiks |
TechGuy
vastuseid: 5
vaadatud: 4449
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 18.12.2015 14:33:38 pealkiri: SQL: Select-i muutmine Countiks |
| Kuidas ma seda group By-ga peaks umbes saama? |
teema: SQL: Select-i muutmine Countiks |
TechGuy
vastuseid: 5
vaadatud: 4449
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 18.12.2015 12:04:26 pealkiri: SQL: Select-i muutmine Countiks |
Tere,
Olen natuke hädas ja ei tea täpselt, et kuidas saaks teha sedasi, et praegu saan tulemuse kirje näol kätte, aga oleks tarvis saada count(*)-na
Praegune SQL
SELECT
T1.Klient as client_ ... |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
TechGuy
vastuseid: 545
vaadatud: 125174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2015 10:30:03 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
Ostsin arvuti  |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
TechGuy
vastuseid: 329
vaadatud: 52462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2015 10:51:21 pealkiri: Läpaka aku |
Üks päev rääkisime ja järgmine päev oli juba postiga koos tallinnas.
Kiire, usaldusväärne ja väga meeldiv  |
teema: Vabakutseliste jaoks loodud töö portaal |
TechGuy
vastuseid: 6
vaadatud: 7064
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.06.2015 22:46:52 pealkiri: Vabakutseliste jaoks loodud töö portaal |
25$ aga sellega sain esimese positiivse tagasiside ja sealt edasi läks kuidagi lõbusamalt.
Tee teste mis seal skillide all on ja täida profiil 100%iliselt ära! |
teema: Vabakutseliste jaoks loodud töö portaal |
TechGuy
vastuseid: 6
vaadatud: 7064
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.06.2015 21:29:56 pealkiri: Vabakutseliste jaoks loodud töö portaal |
Ütlen ausalt, et esimene töö mille sain oli gmailis allkirja tegemine, kus taheti logode pilte teha aktiivseteks linkideks.
Otsi ja vaata, et mis sulle sobib |
teema: Vabakutseliste jaoks loodud töö portaal |
TechGuy
vastuseid: 6
vaadatud: 7064
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.06.2015 15:16:41 pealkiri: Vabakutseliste jaoks loodud töö portaal |
Tere Hinnavaatluse inimesed,
Tahan jagada teile huvitavat lehekülge mille ise kuu aega tagasi avastasin.
Olen saanud seal paar pakkumist, mis pole küll väga müstilised summad, aga lisa raha ik ... |
teema: Big brother programmid |
TechGuy
vastuseid: 11
vaadatud: 6144
|
foorum: Turvalisus postitatud: 23.03.2015 10:16:11 pealkiri: Big brother programmid |
| Kas keegi oskaks tuua välja seadused seoses töötajate privaatsusega? |
teema: Big brother programmid |
TechGuy
vastuseid: 11
vaadatud: 6144
|
foorum: Turvalisus postitatud: 22.03.2015 18:14:30 pealkiri: Big brother programmid |
| Aga kas keegi oskab tuua välja mõne seaduse, et mida jälgida üldse tohib |
teema: Big brother programmid |
TechGuy
vastuseid: 11
vaadatud: 6144
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.03.2015 10:56:47 pealkiri: Big brother programmid |
Tere,
Teen väikest uurimist töötajate jälgimis tarkvarade kohta ja siiamaani olen avastanud metsikult kallid tarkvarasid vaid.
Äkki on kellelgi kogemust nendega ja ma üritan täita selliseid k ... |
teema: IT alase diplomitöö kaitsmine banaania ülikoolis |
TechGuy
vastuseid: 1
vaadatud: 15703
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 18.03.2015 17:19:55 pealkiri: IT alase diplomitöö kaitsmine banaania ülikoolis |
tuttav tunne  |
teema: Kommenteerimine: ular333 |
TechGuy
vastuseid: 5
vaadatud: 696
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2014 12:05:46 pealkiri: Kommenteerimine: ular333 |
Müüs HDD  |
teema: Kommenteerimine: sixkiller |
TechGuy
vastuseid: 58
vaadatud: 24494
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2014 18:55:59 pealkiri: Kommenteerimine: sixkiller |
Ostsin arvuti, kus oli kahjuks katkine videokaart sees, aga sai läbiräägitud ja saatis asendus kaardi, ehk väga meeldiv kogemus.
Aitäh sulle |
teema: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor :: Telerid |
TechGuy
vastuseid: 110
vaadatud: 85384
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.10.2014 00:08:54 pealkiri: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor |
| Sain toimima youtube pärast seda, kui panin ennast Uk regiooni tegin update-i ära ja nüüd toimib. |
teema: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor :: Telerid |
TechGuy
vastuseid: 110
vaadatud: 85384
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 29.10.2014 15:52:31 pealkiri: Ülevaade: LG LB670V LED televiisor |
Ostsin 47LB670V
Kui tahan kasutada youtube ütleb, et interneti ühendust pole, siis läksin vaatasin seadetest, et noh on ju. Pärast seda proovisin ka üle wifi ja ikka sama jama.
Keegi teab mil ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
TechGuy
vastuseid: 1841
vaadatud: 264972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2014 12:00:18 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
GTX570 [/i] |
teema: Kommenteerimine: insekas |
TechGuy
vastuseid: 557
vaadatud: 114380
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2014 11:17:51 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
Ostsin ATX kasti  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
TechGuy
vastuseid: 1903
vaadatud: 322900
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2014 11:17:08 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Müüs mobo  |
teema: Kommenteerimine: corvette |
TechGuy
vastuseid: 48
vaadatud: 26271
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2014 10:19:05 pealkiri: Kommenteerimine: corvette |
| Kiire ja meeldiv tehing! |
teema: Kommenteerimine: hqs |
TechGuy
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2014 20:23:11 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Taaskord meeldiv tehing  |
teema: Kommenteerimine: hqs |
TechGuy
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2013 20:02:23 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
| Kiire ja meeldiv tehing |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
TechGuy
vastuseid: 651
vaadatud: 104431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2013 20:02:03 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
Kiire ja meeldiv tehing  |
teema: Vahva härra müüb piraat microsoft tooteid |
TechGuy
vastuseid: 6
vaadatud: 12183
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.12.2013 15:42:58 pealkiri: Vahva härra müüb piraat microsoft tooteid |
Vaatasin soovis ringi ja leidsin härra kes müüb crackitud microsoft tooteid.
Mina hakkasin küll naerma selle peale
Tarkvara tooted-
Windows 7 ultimate 32bit/64 bit - 3€
kaasas: Permamen ... |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
TechGuy
vastuseid: 553
vaadatud: 81701
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2013 19:08:24 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
ostis graafika  |
teema: Välisvõrk->kodu ruuter->synology NAS |
TechGuy
vastuseid: 7
vaadatud: 6565
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.11.2013 22:08:37 pealkiri: Välisvõrk->kodu ruuter->synology NAS |
okei sain korda, valisin ruuterist arvuti mitte synology seadme ja nüüd pääsen ligi, aga EZ-internet on hea asi küll, aga sellel pole seda thomsoni nimekirjas.
Tekkis tegelt selline küsimus, ... |
teema: Välisvõrk->kodu ruuter->synology NAS |
TechGuy
vastuseid: 7
vaadatud: 6565
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.11.2013 15:29:43 pealkiri: Välisvõrk->kodu ruuter->synology NAS |
Okei... ma leidsin enda ruuteri IP aadressi ja üritasin seda välisvõrgust pingida leidsin ülesse, aga kuidas ma saan kätte selle ruuteri taga oleva synology seadme ip?
Ainuke IP mille suutsin le ... |
teema: Välisvõrk->kodu ruuter->synology NAS |
TechGuy
vastuseid: 7
vaadatud: 6565
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.11.2013 14:59:44 pealkiri: Välisvõrk->kodu ruuter->synology NAS |
Tere!
Olen ära seadistanud sisevõrgus kõik ja pordid ka avanud, aga kuidas ma saan ruuteri ära seadistada, et välisvõrgust saaksin ka sisevõrku.
Ruuter on Thomson TG789vn . |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
TechGuy
vastuseid: 376
vaadatud: 110581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2013 16:56:44 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
| Kiire tehing(Y) |
teema: Kommenteerimine: reebus |
TechGuy
vastuseid: 60
vaadatud: 16797
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2013 23:03:53 pealkiri: Kommenteerimine: reebus |
kiire ja meeldiv tehing |
teema: Kommenteerimine: spiero |
TechGuy
vastuseid: 3
vaadatud: 1707
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2013 23:36:12 pealkiri: Kommenteerimine: spiero |
| Ostis ketta |
teema: Kommenteerimine: boosh |
TechGuy
vastuseid: 17
vaadatud: 4083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2013 23:42:44 pealkiri: Kommenteerimine: boosh |
Müüs graafika
Tehing kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
TechGuy
vastuseid: 448
vaadatud: 147523
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2013 11:57:18 pealkiri: Kommenteerimine: p33rs6 |
Andis hüva nõu  |
| |