|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Dell D630 ekraan hakkab vilkuma ja kujundeid näitama :: Sülearvutid |
Teccha
vastuseid: 21
vaadatud: 6045
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 06.10.2008 10:36:46 pealkiri: Dell D630 ekraan hakkab vilkuma ja kujundeid näitama |
, sul on olnud nii, et kindlalt tead?
Jepp. Samas võib see olla ka vigane mälu Pigem kaldun arvama, et emaplaat, sest tal Nvidia videoga arvuti ja võibolla sellest partiist kus nendel nvidi ... |
teema: Dell D630 ekraan hakkab vilkuma ja kujundeid näitama :: Sülearvutid |
Teccha
vastuseid: 21
vaadatud: 6045
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.10.2008 19:43:38 pealkiri: Dell D630 ekraan hakkab vilkuma ja kujundeid näitama |
| Kõvaketta viga see küll ei ole. Pigem emaplaadi vahetust vajav. |
teema: Maailma suurim kiirendi (LHC) |
Teccha
vastuseid: 687
vaadatud: 168065
|
foorum: Varia postitatud: 10.09.2008 13:25:41 pealkiri: Maailma suurim kiirendi (LHC) |
21. dets. 2012 pidi maailma lõpp tulema. vb on see masin sellele alguseks  |
teema: Sülearvuti aku ei lae, kuigi toide on taga |
Teccha
vastuseid: 78
vaadatud: 58157
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 09.09.2008 13:20:49 pealkiri: Sülearvuti aku ei lae, kuigi toide on taga |
Vaadake Delli laadijate peale on märgitud, mis PA-** Family ta on. Arvuti põhja alla on sama moodi märgitud "FOR USE WITH ADAPTER MODEL PA-** OR PA-**"
Ehk siis kui laadija on nt. PA-12 ja arvuti ... |
teema: Maailma suurim kiirendi (LHC) |
Teccha
vastuseid: 687
vaadatud: 168065
|
foorum: Varia postitatud: 08.09.2008 10:19:34 pealkiri: Maailma suurim kiirendi (LHC) |
Mida siis 10. üldse oodata oleks? Kas oleks midagi sellist, mille pärast terve päev põnevil olla või siis mitte midagi erilist veel hetkel?
Argipäeviti Tallinnas Keemilise ja Bioloogilise F ... |
teema: Naljakaim lause HV foorumis |
Teccha
vastuseid: 1881
vaadatud: 709147
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.07.2008 14:09:27 pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis |
oi jummel e-sigaret mis järgmiseks? e-burger?
suitsetajad võiks võtta e-relva ja teha e-enesetapu
Ajas naerma küll  |
teema: Katkine läpaka ekraan |
Teccha
vastuseid: 10
vaadatud: 4789
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 28.07.2008 12:14:18 pealkiri: Katkine läpaka ekraan |
Delli esindusest - firma IT - saad uue. Heal juhul isegi garantiina, kuna Dellidel on 3 aastat garantii.
Lisakysimus, et mis hinnaga oled n6us vana maha myyma.
Postitatud mobile device
Mis aj ... |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
Teccha
vastuseid: 1017
vaadatud: 341895
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.07.2008 16:06:10 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
Nonii, see pole küll minu, vaid ühe sõbranna lugu, aga siiski: http://www.zone.ee/marlowe/Triinu_-_Closest_Friends_(remix_by_Scorps).mp3
Vokaal ja kitarr on lindistatud stuudios, ülejäänu lis ... |
teema: Hack your brain |
Teccha
vastuseid: 14
vaadatud: 8549
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 15.07.2008 23:51:11 pealkiri: Hack your brain |
kaua seda brainwawe süsteemi kuulama peab et mingit efekt tuleks. ise kuulasin neid ikka tükk aega ja ei midagi
Sama siin, ei midagi. Kuulasin ka tükk aega. |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Teccha
vastuseid: 13745
vaadatud: 2437806
|
foorum: Varia postitatud: 03.07.2008 04:01:00 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Olete tähele pannud, et mõndades filmides on suht täppi nagu ennustatud mingi asjaga, mis tulevikus võib tulla vms.
Igatahes Futurama: Benders Big Score filmis panin tähele sellist asja.
Aas ... |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Teccha
vastuseid: 13745
vaadatud: 2437806
|
foorum: Varia postitatud: 02.07.2008 19:30:17 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Olete tähele pannud, et mõndades filmides on suht täppi nagu ennustatud mingi asjaga, mis tulevikus võib tulla vms.
Igatahes Futurama: Benders Big Score filmis panin tähele sellist asja.
Aas ... |
teema: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
Teccha
vastuseid: 1017
vaadatud: 341895
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.06.2008 18:26:15 pealkiri: Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! |
mõni kuu tagasi sai selline asi valmis tehtud. kellel huvi on, siis andke märku, võin mp3 ka üles panna kuhugi.
http://youtube.com/watch?v=4tyt5K_xZBw
Väga chill DnB. Sellist osatakse suht ... |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Teccha
vastuseid: 13745
vaadatud: 2437806
|
foorum: Varia postitatud: 06.06.2008 09:58:22 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Inimkond ise hävitab ennast ja nii saabubki maailma lõpp. Või siis lastakse mingi katk ringi käima, et enamvähem otsast peale alustada  |
teema: Päiksega pole internetti,pilves ilmaga on internet?!! |
Teccha
vastuseid: 25
vaadatud: 7489
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.06.2008 16:43:42 pealkiri: Päiksega pole internetti,pilves ilmaga on internet?!! |
Kasutaja: admin
Pass: tühi
Nii peaks linksysidel olema. |
teema: Naljakaim lause HV foorumis |
Teccha
vastuseid: 1881
vaadatud: 709147
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.06.2008 23:58:16 pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis |
Miks vormelipiloodid nii teevad?
http://www.4freeimagehost.com/uploads/66bd1ef62019.jpg
Pildil on F1 pilootidest ainult Felipe Massa
Tahan näha pilti kus kõik F1 piloodid nii teevad
... |
teema: Garantii akule |
Teccha
vastuseid: 7
vaadatud: 3209
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.02.2008 12:05:03 pealkiri: Garantii akule |
| Võimalik, ei tea nii täpselt, aga üldjuhul ei kuulu. Millist teatud mudelit mõtled muidu? |
teema: Garantii akule |
Teccha
vastuseid: 7
vaadatud: 3209
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.02.2008 10:13:47 pealkiri: Garantii akule |
| Aku kulumine ja vastupidavuse vähenemine paraku jah ei kuulu garantii alla. |
teema: AMILO ekraani lahtikruvimine? |
Teccha
vastuseid: 5
vaadatud: 2528
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.02.2008 10:06:55 pealkiri: AMILO ekraani lahtikruvimine? |
Äkki natuke rohkem jõudu tuleb kasutada? Seal võib ta veel omakorda mingi liimiga kinni olla.  |
teema: Dell Inspiron 6000 puhastamine ning aku |
Teccha
vastuseid: 4
vaadatud: 2866
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.02.2008 10:04:02 pealkiri: Re: Dell Inspiron 6000 puhastamine ning aku |
| Viimasel ajal lappr undab oudsalt ning pakun, et tolmu on seal juba piisavalt palju kogunenud. Ise olen puhastanud nende Air Dusteriga kus lasen seda ohku sisse survega. Aga sellest pole piisavalt tol ... |
teema: Läpaka kasutamine ilma akuta |
Teccha
vastuseid: 65
vaadatud: 28851
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 27.01.2008 12:36:10 pealkiri: Läpaka kasutamine ilma akuta |
Ahh.. sellest aku kasutamisest on igasuguseid jutte, igaüks kasutab oma moodi ja aku kestvuse vähenemine garantii alla ka ei kuulu nii et laske aga käia  |
teema: Q: mälu juurde dell latitude 120l |
Teccha
vastuseid: 6
vaadatud: 4622
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 24.01.2008 10:56:20 pealkiri: Q: mälu juurde dell latitude 120l |
Toetab 2GB mälu.
Jälgida tuleks et nad oleks DDR2 (kindlalt) 533 (soovitatav) SO-DIMM (läpaka mälu siis) ja mälu suurus, kui mitu GB või MB sa tahad osta.
[url=http://www.ec.kingston.com/ecom/c ... |
teema: Dell XPS M1330 teema (Probleemid, lahendused, arutlus) :: Sülearvutid |
Teccha
vastuseid: 207
vaadatud: 73184
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 14.01.2008 10:56:30 pealkiri: Dell XPS M1330 teema (Probleemid, lahendused, arutlus) |
| flex tassib ka leedukatelt sisse mõned dellid kui ma ei eksi, aga k-saluun peaks maaletoojate käest ostma. |
teema: Fujitsu-Siemens ventika küsimus! |
Teccha
vastuseid: 6
vaadatud: 3449
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 10.01.2008 20:44:40 pealkiri: Fujitsu-Siemens ventika küsimus! |
| K saluunist saadetakse ta ka sinna kus garantiid teostatakse, sest K enam minu teada ei paranda midagi. |
teema: Skype üldteema |
Teccha
vastuseid: 6915
vaadatud: 1491419
|
foorum: Microsoft postitatud: 10.01.2008 13:11:40 pealkiri: Skype üldteema |
| Re-installi proovisid? |
teema: Graafika jama inspirion 1501-el |
Teccha
vastuseid: 1
vaadatud: 2193
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 09.01.2008 10:55:52 pealkiri: Graafika jama inspirion 1501-el |
Mõlema op süsteemi all siis?
Kaldun arvama et see ikkagi videokaardi draiverite jama.
[url=https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/gamesite/7-12-igp_xp32_dd_ccc_wdm_sb_gart_enu_55811.e ... |
teema: Windows Vista |
Teccha
vastuseid: 9461
vaadatud: 1622434
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.01.2008 10:39:19 pealkiri: Windows Vista |
tegelt ootan SP1 pikkisilmi, et äkki toob mõned lahendused.
Pidi väljas olema ju
Release Candidate on alles.
Ok. Tänud |
teema: Windows Vista |
Teccha
vastuseid: 9461
vaadatud: 1622434
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.01.2008 10:29:42 pealkiri: Windows Vista |
tegelt ootan SP1 pikkisilmi, et äkki toob mõned lahendused.
Pidi väljas olema ju  |
teema: Skype üldteema |
Teccha
vastuseid: 6915
vaadatud: 1491419
|
foorum: Microsoft postitatud: 07.01.2008 23:23:41 pealkiri: Skype üldteema |
selle webcamiga on veider värk. ise kasutan 7.5'te, teine kontakt kasutab 8.1'te. ja ta oli jumala kindel et ma teda cam'ist ei näe. aga nägin...
mingi bug ära parandatud?
Ahh see oli kudas kell ... |
teema: Windows Vista |
Teccha
vastuseid: 9461
vaadatud: 1622434
|
foorum: Microsoft postitatud: 04.01.2008 21:52:12 pealkiri: Windows Vista |
longhorn oleks vast parem tulnud, vähemalt selles videos tundus asi parem olevat.
aga see selleks, selline probleem, et alati kui datakaabliga telefoni arvuti külge ühendan hakkab vista pakkuma dr ... |
teema: Windows XP stardib kaua, vahel hangub |
Teccha
vastuseid: 16
vaadatud: 5134
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.01.2008 15:48:35 pealkiri: Windows XP stardib kaua, vahel hangub |
kindlasti on mingi, aga ma kahjuks ei tea neid programme.
Üks haaval pole mõtet jah. Algul selektid nt. pooled ära jne. |
teema: Windows XP stardib kaua, vahel hangub |
Teccha
vastuseid: 16
vaadatud: 5134
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.01.2008 14:36:57 pealkiri: Windows XP stardib kaua, vahel hangub |
| Teccha, driverite uuendust pole teinud sealt saati, kui Windows peale sai. Update ega Service ka ei ole puutunud. Diagnostic bootiga käivitub arvuti meeletult kiiresti, mida aga sellest nüüd järel ... |
teema: Windows XP stardib kaua, vahel hangub |
Teccha
vastuseid: 16
vaadatud: 5134
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.01.2008 10:25:41 pealkiri: Windows XP stardib kaua, vahel hangub |
chkdsk -r tehtud, kuid tulutult. Ikka peale 3 seki riba jooksmist hakkab HDD tuli vilkuma hästi kiiresti ja nii umbes 2min, peale mida Windows käivitub.
Äkki näitab jah event midagi kasulikku. ... |
teema: Windows XP stardib kaua, vahel hangub |
Teccha
vastuseid: 16
vaadatud: 5134
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.01.2008 19:42:49 pealkiri: Windows XP stardib kaua, vahel hangub |
Ma ei imesta siis miks XP'sse kaua läheb Ole 3 aastat veel
Tegelt. Buudi win xp plaadiga üles, esimese valikuna vali R ja tee chkdsk -r (windows xp-le) |
teema: Dell XPS M1330 teema (Probleemid, lahendused, arutlus) :: Sülearvutid |
Teccha
vastuseid: 207
vaadatud: 73184
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 17.12.2007 20:15:13 pealkiri: Dell XPS M1330 teema (Probleemid, lahendused, arutlus) |
vanemad inimesed ei kuule enam kõrgsagedusi nii hästi ja ka seda pininat mitte...
Heh.. nii ta on  |
teema: Läpaka kasutamine ilma akuta |
Teccha
vastuseid: 65
vaadatud: 28851
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 17.12.2007 20:11:45 pealkiri: Läpaka kasutamine ilma akuta |
ilmselt aku probleem.. algul on kuni 94% hiljem juba vähem kuni lõpuks otsad annab.  |
teema: Dell ja gps seade holux-M1000 :: GPS seadmed |
Teccha
vastuseid: 24
vaadatud: 8656
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 13.12.2007 00:16:06 pealkiri: Dell ja gps seade holux-M1000 |
Mnjah.
Sellele tarkvarale mingit updatet pole? Programmist kuidagi seadistada ei saa porte, kanalid vms?
Vaata programmi ja GPS seadme ühendused üle.. Proovi samaks panna nagu autoroutes on. |
teema: Dell ja gps seade holux-M1000 :: GPS seadmed |
Teccha
vastuseid: 24
vaadatud: 8656
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 12.12.2007 23:21:53 pealkiri: Dell ja gps seade holux-M1000 |
Mis viga event viewer näitab selle kohta?
Teised seadmed bluetoothiga töötavad ilusti? |
teema: Läpaka kasutamine ilma akuta |
Teccha
vastuseid: 65
vaadatud: 28851
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 11.12.2007 21:18:33 pealkiri: Läpaka kasutamine ilma akuta |
| IBM T40 aku väsis ära, sai uus soetatud. Enamus aega istub läppar autos adapteri juhtme taga, seal ei tahakski uut akut solgutada, käib vana ka. Aeg- ajalt vaja aga kaasa tarida ja siis on autonoo ... |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
Teccha
vastuseid: 1314
vaadatud: 527475
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 06.12.2007 10:07:45 pealkiri: HP Pavilion remonditeema |
Küsimus siis selles, et kas LCD paneeli jamad, inverteri jamad annavad mingi vea
Ei anna. |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
Teccha
vastuseid: 1314
vaadatud: 527475
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 06.12.2007 09:10:35 pealkiri: HP Pavilion remonditeema |
Kas läpakas paneeli olemasolu kontrollib? Et mingi pistikuühendus põrus lahti või midagi taolist?
Mis mõttes paneeli olemasolu? Millise paneeli?
Korpuse detaile ei kontrolli. |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
Teccha
vastuseid: 1314
vaadatud: 527475
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 22.11.2007 19:32:08 pealkiri: HP Pavilion remonditeema |
Otsi tootja lehelt mingi beep koodide tabel vms kus on kirjas mis need tähendavad. Samas võib viga ka mälus olla. proovi välja võtta ja uuesti sisse panna ja pesades vahetada.
On küll võimalik ... |
teema: Latitude D630 fingerprint reader |
Teccha
vastuseid: 2
vaadatud: 2139
|
foorum: Turvalisus postitatud: 22.11.2007 10:09:44 pealkiri: Latitude D630 fingerprint reader |
Kõigepealt lülita BIOS'ist security alt mõlemad TPM...(mingid asjad) sisse. siis tekib sulle start menüüsse embassy..(mingi asi) ja sealt saad juba confida ära.
Sry. täpselt ei mäleta kuida ... |
teema: Laptop ei võta pilti ette |
Teccha
vastuseid: 41
vaadatud: 15118
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 12.11.2007 10:49:33 pealkiri: Laptop ei võta pilti ette |
Done, done and done. Mis sa eeldad, et mul endal pole kohe üleüldse mõistust peas?
Lugedes su juttu siin, siis eeldan küll..  |
teema: Laptop ei võta pilti ette |
Teccha
vastuseid: 41
vaadatud: 15118
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 08.11.2007 09:50:09 pealkiri: Laptop ei võta pilti ette |
Noojah..
1) Eeldsin, et sul on 2 mälu pulka arvutis.
2) Kui arvutis mälusi pole siis piiksub ka jah. (ehk sul ongi mälu peetis)
3) Pöördu siis müüja poole ja ütle, et mälu peetis ning peal ... |
teema: Laptop ei võta pilti ette |
Teccha
vastuseid: 41
vaadatud: 15118
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 07.11.2007 19:52:46 pealkiri: Laptop ei võta pilti ette |
| Proovi järgi siis kui oled juba vastuse ise leidnud. Võta mälud välja, proovi ühe mäluga, siis teise mäluga. proovi erinevatesse pesadesse. Diagnoosi kas on mälu vigane või mälu pesa vigane. ... |
teema: Arvuti tahab BOOT disketti. |
Teccha
vastuseid: 24
vaadatud: 5525
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.11.2007 18:42:36 pealkiri: Arvuti tahab BOOT disketti. |
Hahahaa
Päris julm teema sul selle arvutiga..  |
teema: Windows Vista |
Teccha
vastuseid: 9461
vaadatud: 1622434
|
foorum: Microsoft postitatud: 31.10.2007 17:59:21 pealkiri: Windows Vista |
| Ma tahan complete PC backupi teha, aga mul 2 partitsiooni- soovin vaid wini partist backupi teha. Win laseb ainult mõlemat parti korraga backuppida, kas eraldi on võimalik ainult wini partitsioon ba ... |
teema: Sülearvuti aku ei lae, kuigi toide on taga |
Teccha
vastuseid: 78
vaadatud: 58157
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.10.2007 11:20:55 pealkiri: Sülearvuti aku ei lae, kuigi toide on taga |
Vb kakun lahti ja vaatan selle ekraani ühenduse üle kuigi seda on raske valesti või kehvasti ühendada
Valesti on raske, kehvasti aga kerge. Mingi sodi klemmidelt ära pihastada kui on ... |
teema: Sülearvuti aku ei lae, kuigi toide on taga |
Teccha
vastuseid: 78
vaadatud: 58157
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.10.2007 11:00:45 pealkiri: Sülearvuti aku ei lae, kuigi toide on taga |
Ekraani üks pool tumedam teine heledam.. võib viga olla LCD's, kaabli ühenduses. Inverteris viga ei tohiks olla.
Sellesuhtes, et kunagi parandasin sellist arvutit mis ka voolu korralikult ei saanu ... |
teema: Sülearvuti aku ei lae, kuigi toide on taga |
Teccha
vastuseid: 78
vaadatud: 58157
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 30.10.2007 20:32:05 pealkiri: Sülearvuti aku ei lae, kuigi toide on taga |
Toitekas kas lihtsalt hoiab voolu sees ja ei lae või siis emaplaadis ei jõua kuidagi õiged pinged akuni.
Ütlesin ka kunagi.. Selline variant võib ka olla lisaks veel..
sul otsiku liigutamisel ... |
| |