|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2015 00:14:44 pealkiri: Battlefield 4 |
Kohati ei saa ma teist aru, te ostate 100 eurose mängu ja siis tahate, et sealt pooled asjad välja korjataks - selleasemel, et õppida neid kasutama ja enda kasuks pöörata nende olemasolu.
Sul ... |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2014 07:42:37 pealkiri: Battlefield 4 |
nagu arvata oli siis friendlisti tüüp viskas villast patsi suurusega
[user]Parm[/user], ma arvan, et mul pole kunagi tapmise ja recoiliga probleeme olnud... Ses suhtes siit hala ei tule! |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2014 20:43:09 pealkiri: Battlefield 4 |
Ise pole kaua bf4 lainel olnud, aga üks friendlisti sõber teadis rääkida, et homne uus plaaster kaalub 23g On see tõesti võimalik? Lõpuks saame battlefield nelja? Peab vist jälle proovima! |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.06.2014 23:35:27 pealkiri: Battlefield 3 |
Küsiks siis ka, et kas tasub premium osta, kas neid lisamappe veel mängitakse?
Selle küsimuse põhjal oled suht uus selles mängus. Tõenäoliselt soetasid tasuta bf3-e. Mängi natuke rohkem enn ... |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2014 19:48:30 pealkiri: Battlefield 4 |
No siis võib ju vastupidi ka seda tõlgendada, et see, kui kellelgi mäng ei tööta ei anna põhjust ajada paska, et mäng on korrast ära?
Jajah, muidugi! BF3s põhjustas crashe alguses integree ... |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2014 19:33:42 pealkiri: Battlefield 4 |
| Mängus on probleeme aga sellest hoolimata mängitavas korras! Kui kellelgi on asi teisiti ja ise korda ei saa, soovitan spetsialiste! Arvuti kaenlasse ja mars/mars sinna kus korda tehakse, või uued ... |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2014 15:28:28 pealkiri: Battlefield 4 |
| Mänginud BF4 välja tulemise päevast crashi vabalt, aga peale viimast pätsi tekkis soundloop crash. Samas mind aitas selles suhtes siin foorumise kellegi välja toodud link, kus soovitati FPS 60 pe ... |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.02.2014 01:40:31 pealkiri: Battlefield 4 |
Kui nüüd seda lehte uskuda, siis on cheatijaid selles mängus ikka väga palju: http://bf4db.com/players/cheaters
Juba beta esimestest päevadest. Meie Eesti oma au ja uhkus on ka panniga ära saan ... |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2014 22:45:15 pealkiri: Battlefield 4 |
| Ei nõustu Nimetuga. See, kui su tiim on sitt ja sa ei suuda teha tavapärast KDR-i või SPM-it, siis ei tohiks sõnal SKILL olla sellega mingit pistmist. Aga number kukub kolinal! |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2014 22:29:07 pealkiri: Battlefield 4 |
| [user]painkillah[/user], [user]Avot[/user] rohkem poste ja mu õlle tundub jahedam! |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2013 23:48:05 pealkiri: Battlefield 4 |
 |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2013 23:34:37 pealkiri: Battlefield 4 |
| [user]Avo[/user], see foorum pole siin nagu "Aamen kirikus". Tee üks rummi koks ja ära mu kirjutist liiga südamesse võta!!! |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2013 23:09:18 pealkiri: Battlefield 4 |
| Ei vaata ma midagi neid statse niipalju. Stats on mängu sisse ehitatud ja vahest saab ikka pilk sinna heidetud. See, et ma su bf profiili lingi siia riputasin oli puhtalt selle kummikuulide pärast. ... |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2013 22:36:05 pealkiri: Battlefield 4 |
| Minule meeldib ka HC ja kohapeal ei passi. Tundub, et see campimine on ka ainuke nörk koht selle HC juures. Vähemalt väisimatult tuuakse see HC puhul esile. No kurat, on ju 100x hullemaid probleeme ... |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2013 10:53:40 pealkiri: Battlefield 4 |
Ma lasin tungrauaga(tunguska) vareseid ja ülejäänud.tiim lasi ka seda mida tahtis aga sellegipoolest saime kotti....
Vaadates sinu accuracy siis ei toonud sina ühtegi varest taevast alla... |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2013 01:12:42 pealkiri: Battlefield 4 |
mkm, fiiling oli küll suht öö ja päev. Peale 3000h BC2 alustades BF3s polnud muud probleemi kui kaartide selgeks õppimisega. Relvade kasutus tundus lihtsam.
Alustades Bad Company 2's oli esimese ... |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2013 11:35:22 pealkiri: Battlefield 4 |
Võibolla mõni eestlane arvab veel, et see on tüütu ja kasutu leiutis, mis rakendub tihti siis, kui seda üldse vaja ei ole:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yDRUrqcEZLE[/youtube] |
teema: Battlefield 4 |
Teamkills
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088679
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2013 11:18:16 pealkiri: Battlefield 4 |
Kuna lahing käis kõvasti ja jutustamine käis TS-is, ei lugenudki keegi chati.
Adminn peaks chatil ikka silma peal hoidma!!! |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.05.2013 21:51:37 pealkiri: Battlefield 3 |
| No ma kasutan küll single shoti suht tihti isegi. Üle 100M ma väga spämmimise mõtet ei näe, pigem 3 sihitult pähe ja mees sureb. Tänu client side hitregile väga tihti jõuavad need 3 rahuliku ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2013 22:09:28 pealkiri: Battlefield 3 |
, Elioniga ping ok, ei meenugi et kunagi oleks mingit häda olnud
Mul oli dets. lõpp jaan. algus 4-5 nädalat pingiga jama. Tahtsin, et see arves ka kajastuks, aga seda nad ei olnud nõus tegema, ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2013 19:35:38 pealkiri: Battlefield 3 |
bolt action rifle tapab hc-s ka ketsipaela tabades, skilliga pole siin midagi pistmist. See on ka põhjus, miks mõned adminnid snaipri klassi vast keelanud on...
Kas teil on pingid korras??? Eriti ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2013 10:12:20 pealkiri: Battlefield 3 |
Viimasel ajal Zibas ainult meedikuna ringi siblinud, aga G53 specialist assignment hakkab tehutud saama
Tundub, et snaprite vidinate ära lõhkumisest meedikuna aitab selle assig ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2013 00:30:55 pealkiri: Battlefield 3 |
"No RPG / SMAW on infantry"Pigem on see, et tänapäeva braindead mängurid ei suuda ise natukenegi taktikaliselt mõelda ja siis käivad kaebamas kui halb kõik on.
Vähegi taktikaliselt mõtlev m ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.03.2013 10:25:37 pealkiri: Battlefield 3 |
Ma olen ennast oma 1500h bf3 mängimise ajal visanud kõhuli siis, kui mul heliseb telefon, kui ma lähen uue õlle järele või kui ma lähen kusele. Muul ajal see ei õigusta ennast! Aga jah, HC o ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2013 01:29:12 pealkiri: Battlefield 3 |
Maga kaineks
Ega mina bipodi ei haaranud ja ära ei vajunud! |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2013 00:14:48 pealkiri: Battlefield 3 |
Only *HarDCorE* AHTAHTA No sniperS servus, Nosharsis viskasin jah korraks kõhuli ja kõik pudulojused töllerdasid nina all aga see pidi mingi autoadmin olema.
Ma olen ennast oma 1500h bf3 mä ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2013 10:00:25 pealkiri: Battlefield 3 |
Hommikul pakkus battlelogis ennast sõbraks selline tegelane:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/kuradisaatan/
Natuke stase uurida, siis ei pea Eintsein olema, et aru saada, kellega tegu on ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2013 09:05:16 pealkiri: Battlefield 3 |
razer ei ole ambidext.. mul on vaja et ma ise saaks kasutada rotti ja et ka teised saaks sama arvuti taga olla ilma uut hiirt asemele ühendamata
Razeril on päris mitu hiirt valmis mõlem ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2013 14:53:13 pealkiri: Battlefield 3 |
| Viimane kord hoidsin optilise sensoriga hiirt käes, kui mu 3. või 4. logitechi g9x saba andis. Madal sens. dpi300 ja mängu liugur ka kõvasti vasakule toodud, 0.67000. Juhe annab otsad sellise lapp ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2013 10:08:11 pealkiri: Battlefield 3 |
Mis videod inimestele kõige rohkem peale lähevad? Endale meeldivad igast trickshotid, mõnele trollimine jne, aga mis konkreetselt TEILE meeldib?
Tuli tuju miski vinge video teha, aga ei tea mil ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2013 03:21:50 pealkiri: Battlefield 3 |
Mis videod inimestele kõige rohkem peale lähevad? Endale meeldivad igast trickshotid, mõnele trollimine jne, aga mis konkreetselt TEILE meeldib?
Tuli tuju miski vinge video teha, aga ei tea mil ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2012 02:16:56 pealkiri: Battlefield 3 |
veel üks m16 ja metro armastaja
statsid on paigas, ära muretse
Sa lowbob ei suuda kindlasti snaiprina ka metros üle 50 acc. saada nagu sellel tüübil kõikide relvadega. Igav ja ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2012 01:16:45 pealkiri: Battlefield 3 |
metro whore
neid on palju, dice võiks isegi "bf3 metro only m16a3 edition" välja lasta sellistele klounidele
postita siis oma stats siia lowbob.!?! |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.12.2012 00:42:20 pealkiri: Battlefield 3 |
aga kes räägivad siin, et ilma sniprita on suht raske üle 20% accuracy
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/pLine-jikA/weapons/782332088/pc/ |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2012 01:31:53 pealkiri: Battlefield 3 |
| Minul on nüüd mingi teine mure, proovisin üle tüki aja käima panna, tõmbasin patchi ja värgid uuendatud mängule peale ja lubab, saan isegi spawn menüüsse, aga siis tuleb error, Battlefield 3 ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2012 00:38:12 pealkiri: Battlefield 3 |
| tegime sqdmi, serveris sees serveri omanik, keeld peal "NO TANK RPG SMAW", aga poisid ise loobivad m320 nagu erilised tardod "anti infantry stuff is allowed". nojah kui acc on madal püssidega, siis o ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2012 19:54:04 pealkiri: Battlefield 3 |
| pingi probleeme on kellelgi momendil? vene ja rootsi tunduvad ok, aga muu kammajjaa on suht pees. vähemalt elioni juhtme otsas! [quote] |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2012 00:25:26 pealkiri: Battlefield 3 |
| Kuulus kombineeritud hitreg siiski. Huvitav millega kõige mõistlikum lindistada oleks? Pole eriti "püss" masin - recording kisub mõnusalt perfi alla ka, vähemalt kui frapsiga sai proovitud kunagi ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2012 11:29:16 pealkiri: Battlefield 3 |
olen nõus 30£ eest premiumi koos eng bf3'ga ligi võtma.
Mul üks BF3 tuttav kirjutas nädal tagasi oma battlelogi sellised hinnad premiumile: 33$ OR 25euro OR 20.5GBP.
Kus selle hinnaga saab?
... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2012 09:31:21 pealkiri: Battlefield 3 |
olen nõus 30£ eest premiumi koos eng bf3'ga ligi võtma.
Mul üks BF3 tuttav kirjutas nädal tagasi oma battlelogi sellised hinnad premiumile: 33$ OR 25euro OR 20.5GBP. |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.09.2012 23:52:39 pealkiri: Battlefield 3 |
| No nii puruks paska pole DICE veel küll väljastanud kui nüüd selle patchiga. Mängu jõudlus on konkreetselt kadunud elik mu 650m GPUga läpppar ei suuda enam kõigi maha keeratud sätetega @ 1300 ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2012 01:17:23 pealkiri: Battlefield 3 |
Dice ikka oskab üllatada. Paar assignmenti mis tehtud oli, nüüd battlelog näitab, et ikka ei ole tehtud küll.
Engineeril 25 shotguni killi läinud ja teisest assignmentist 20 miini killi ka ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2012 00:53:05 pealkiri: Battlefield 3 |
| ma ei ole bf3-e kohta kirjandust üldse lugenud... sellepärast küsingi, miks te TAHATE, et asi teie camo meelde jätaks??? ons võimalik, et dice äkki soovibki teile uuel ringil lihtlabaselt asja m ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.08.2012 23:15:31 pealkiri: Battlefield 3 |
Mis hinnaga BF 3 RUS key´si keegi ka müüb (kellelt kõige odavamalt saaks)? Kasutaja
Osta ing. keelne on kallim kuid edaspidi pole igasugu jamasid
mis jamasid ? kui sa copy-paste ei osk ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2012 02:02:20 pealkiri: Battlefield 3 |
| Peris korralik huvi on teada, miks mu viimane postitus ära on kadunud??? 813lk-l kirjutasin painkillahale lõpukirjandi väärilise diagnoosi ja nüüd on see kogu kammaija haihtunud??? |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.06.2012 22:43:34 pealkiri: Battlefield 3 |
Ainult aimi vabad oskavad shotgunne jumaldada...
Sest aimivabad notivad headshotiga 50 meetri pealt shotgunidega. Amirite?
sinusugused bobid rikuvadki seda mängu. käivad oma no skill ... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.06.2012 22:16:43 pealkiri: Battlefield 3 |
SPAS on jumalik
Ainult aimi vabad oskavad shotgunne jumaldada... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.06.2012 10:00:19 pealkiri: Battlefield 3 |
| kallis on siis, kui saab kahe käega ümbert kinni võtta. kõik muu on kulukas. |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2012 21:53:33 pealkiri: Battlefield 3 |
originis update olemas. 2.1 GB
Minu inglise keele versioonis on igatahes vaikus veel... |
teema: Battlefield 3 |
Teamkills
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483542
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.05.2012 11:39:41 pealkiri: Battlefield 3 |
| supression on mõnes kohas hädavajalik. see ju ka minu arust ainuke mäng, kus võib öelda, et on olemas kattetuli. arvan, et ka päriselus hoiab MG3 vastase ilusti kõhuli maas, kui tema poole lend ... |
| |