|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
TarMoH
vastuseid: 750
vaadatud: 304534
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2008 20:07:38 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
Igati kiire tegutsemine, soovitan !  |
teema: Kommenteerimine: aCe |
TarMoH
vastuseid: 41
vaadatud: 16521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2008 17:24:39 pealkiri: Kommenteerimine: aCe |
| Positiivne HV'lane. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
TarMoH
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2008 00:49:44 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
Tehing oli küll väikese minupoolse viivitusega, kuid lõpuks laabus kõik.
Loodetavasti komplekt töötab ilusasti  |
teema: Kommenteerimine: dexter666 |
TarMoH
vastuseid: 92
vaadatud: 30436
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2008 15:54:45 pealkiri: Kommenteerimine: dexter666 |
Tehing tip-top korras, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: painkillah |
TarMoH
vastuseid: 94
vaadatud: 97301
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2008 15:23:37 pealkiri: Kommenteerimine: painkillah |
Korralik ostja, raha maksis kohe ära ja mingeid ebameldivusi ei tekkinud v.a Eesti Post oma aeglusega..
Soovitan !  |
teema: Kommenteerimine: Eraser |
TarMoH
vastuseid: 32
vaadatud: 21100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2008 00:44:11 pealkiri: Kommenteerimine: Eraser |
| Kiire ja korralik, positiivne ! |
teema: Kommenteerimine: darkplayr |
TarMoH
vastuseid: 196
vaadatud: 82696
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2008 13:51:44 pealkiri: Kommenteerimine: darkplayr |
Kiire tehing, kõik laabus hästi  |
teema: Kommenteerimine: twist |
TarMoH
vastuseid: 15
vaadatud: 8227
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2008 00:03:58 pealkiri: Kommenteerimine: twist |
| Kõik toimis.... Positiivne |
teema: Kommenteerimine: hans |
TarMoH
vastuseid: 103
vaadatud: 48252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2008 19:25:24 pealkiri: Kommenteerimine: hans |
Tehing kiire ja asjalik  |
teema: Kommenteerimine: RLst |
TarMoH
vastuseid: 62
vaadatud: 20859
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2008 16:21:30 pealkiri: Kommenteerimine: RLst |
| Väga positiiivne HV'lane. Kiired vasused ja kiire tegutsemine - soovitan kõigile. |
teema: Kommenteerimine: siim1314 |
TarMoH
vastuseid: 3
vaadatud: 2242
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2008 21:03:33 pealkiri: Kommenteerimine: siim1314 |
| Kiire tehing - positiivne kogemus. |
teema: Kommenteerimine: nah |
TarMoH
vastuseid: 149
vaadatud: 43973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2008 22:00:47 pealkiri: Kommenteerimine: nah |
Müüsin In-Ear kõrvaklapid SE'le - kõik toimis  |
teema: Kommenteerimine: Avera |
TarMoH
vastuseid: 3
vaadatud: 3099
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2008 18:43:53 pealkiri: Kommenteerimine: Avera |
| Tehing kiire ja asjalik. Positiivne kogemus. |
teema: Kommenteerimine: maakas1 |
TarMoH
vastuseid: 32
vaadatud: 27751
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2008 21:24:37 pealkiri: Kommenteerimine: maakas1 |
Väga kiire ja korralik äri.
Julgen soovitada  |
teema: Kommenteerimine: T00m25 |
TarMoH
vastuseid: 2
vaadatud: 3414
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2008 13:14:17 pealkiri: Kommenteerimine: T00m25 |
| Tema ostis, mina müüsin, kõik läks plaanidekohaselt - positiivne ! |
teema: Kommenteerimine: Eraser |
TarMoH
vastuseid: 32
vaadatud: 21100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2008 17:14:20 pealkiri: Kommenteerimine: Eraser |
| Kõik sujus väga kiiresti. Kindlasti soovitan kõigile !!! |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
TarMoH
vastuseid: 900
vaadatud: 196617
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2008 10:25:36 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
Kiire tehing, soovitan !  |
teema: Kommenteerimine: psydeblo |
TarMoH
vastuseid: 147
vaadatud: 45846
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2008 18:19:56 pealkiri: Kommenteerimine: psydeblo |
Ostis telefoni, kõik toimus väga kiirelt ja korralikult!
Soovitan soojalt ! |
teema: Kommenteerimine: Lauri0112 |
TarMoH
vastuseid: 60
vaadatud: 26268
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2008 15:23:33 pealkiri: Kommenteerimine: Lauri0112 |
Kiire ja korralik tehing
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: starnike |
TarMoH
vastuseid: 27
vaadatud: 11609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2008 17:18:10 pealkiri: Kommenteerimine: starnike |
Tema ostis, mina müüsin, kõik käis nagu kellavärk, kui välja arvata see, et SEB oli saamatu
Väga positiivne tegelane  |
teema: Kommenteerimine: Falkorn |
TarMoH
vastuseid: 154
vaadatud: 40112
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2008 16:23:01 pealkiri: Kommenteerimine: Falkorn |
Pidi küll minupärast natuke ootama, kuid kui äriks läks, siis sujus kõik väga kiiresti
Kindel soovitus ! |
teema: Kommenteerimine: kfl |
TarMoH
vastuseid: 110
vaadatud: 45323
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2007 15:57:02 pealkiri: Kommenteerimine: kfl |
Kiire ja positiivne ärikogemus
Soovitan |
teema: Kommenteerimine: serxx |
TarMoH
vastuseid: 160
vaadatud: 47100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2007 21:45:15 pealkiri: Kommenteerimine: serxx |
Kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
TarMoH
vastuseid: 871
vaadatud: 158104
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2007 16:13:11 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
| Väga positiivne HV kasutaja. Kandis raha täpselt nagu lubas. 5+ |
teema: Kommenteerimine: huntermagic |
TarMoH
vastuseid: 46
vaadatud: 27315
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2007 17:31:49 pealkiri: Kommenteerimine: huntermagic |
Ostis klapid - Aega võttis, aga asja sai  |
teema: Kommenteerimine: eib |
TarMoH
vastuseid: 12
vaadatud: 6501
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2007 20:33:08 pealkiri: Kommenteerimine: eib |
| Väga positiivne müügikogemus. Soovitan kõigile! |
teema: Kommenteerimine: fr3aKy |
TarMoH
vastuseid: 18
vaadatud: 10202
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2007 21:10:40 pealkiri: Kommenteerimine: fr3aKy |
Kaup korralik, usaldusväärne  |
teema: Kommenteerimine: maatriks |
TarMoH
vastuseid: 163
vaadatud: 78992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2007 19:46:02 pealkiri: Kommenteerimine: maatriks |
Kiire, korralik ja sujuv äri. Soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: sbtainas |
TarMoH
vastuseid: 75
vaadatud: 28753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2007 17:50:04 pealkiri: Kommenteerimine: sbtainas |
| Aus ostja - pool raha ette ja pool pärast. Positiivne ! |
teema: Kommenteerimine: gtavice |
TarMoH
vastuseid: 142
vaadatud: 49407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2007 16:52:49 pealkiri: Kommenteerimine: gtavice |
Sai tehing tehtud, positiivne Kandis algul pool ette ja hiljem kauba kättesaamisel teise poole summast. |
teema: Kommenteerimine: CVR |
TarMoH
vastuseid: 27
vaadatud: 11450
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2007 18:13:22 pealkiri: Kommenteerimine: CVR |
Raha maksis ette. Kui kauba kätte sai, siis maksis koheselt teise osa.
Positiivne !! |
teema: Kommenteerimine: erx168 |
TarMoH
vastuseid: 10
vaadatud: 5011
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2007 23:28:17 pealkiri: Kommenteerimine: erx168 |
| Väga viis ostja. Sai kiirelt kokkuleppele hinnas ja üleandmise kohas ning sai äri ära tehtud. Positiivne ! |
teema: Kommenteerimine: mike34 |
TarMoH
vastuseid: 57
vaadatud: 21300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2007 17:25:34 pealkiri: Kommenteerimine: mike34 |
Väga hea kogemus, väga asjalik ja muud. Sai talle veel Tartus väike ekskursioon tehtud
Julgen soovitada !! |
| |