Avaleht
otsing leidis 33 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: indre329
TarMoH

vastuseid: 750
vaadatud: 304534

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2008 20:07:38   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Igati kiire tegutsemine, soovitan ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aCe
TarMoH

vastuseid: 41
vaadatud: 16521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2008 17:24:39   pealkiri: Kommenteerimine: aCe
Positiivne HV'lane. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: wfiles
TarMoH

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2008 00:49:44   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Tehing oli küll väikese minupoolse viivitusega, kuid lõpuks laabus kõik.

Loodetavasti komplekt töötab ilusasti icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: dexter666
TarMoH

vastuseid: 92
vaadatud: 30436

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2008 15:54:45   pealkiri: Kommenteerimine: dexter666
Tehing tip-top korras, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: painkillah
TarMoH

vastuseid: 94
vaadatud: 97301

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2008 15:23:37   pealkiri: Kommenteerimine: painkillah
Korralik ostja, raha maksis kohe ära ja mingeid ebameldivusi ei tekkinud v.a Eesti Post oma aeglusega.. icon_wink.gif

Soovitan ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Eraser
TarMoH

vastuseid: 32
vaadatud: 21100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2008 00:44:11   pealkiri: Kommenteerimine: Eraser
Kiire ja korralik, positiivne !
  teema: Kommenteerimine: darkplayr
TarMoH

vastuseid: 196
vaadatud: 82696

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2008 13:51:44   pealkiri: Kommenteerimine: darkplayr
Kiire tehing, kõik laabus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: twist
TarMoH

vastuseid: 15
vaadatud: 8227

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2008 00:03:58   pealkiri: Kommenteerimine: twist
Kõik toimis.... Positiivne
  teema: Kommenteerimine: hans
TarMoH

vastuseid: 103
vaadatud: 48252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2008 19:25:24   pealkiri: Kommenteerimine: hans
Tehing kiire ja asjalik icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RLst
TarMoH

vastuseid: 62
vaadatud: 20859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2008 16:21:30   pealkiri: Kommenteerimine: RLst
Väga positiiivne HV'lane. Kiired vasused ja kiire tegutsemine - soovitan kõigile.
  teema: Kommenteerimine: siim1314
TarMoH

vastuseid: 3
vaadatud: 2242

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2008 21:03:33   pealkiri: Kommenteerimine: siim1314
Kiire tehing - positiivne kogemus.
  teema: Kommenteerimine: nah
TarMoH

vastuseid: 149
vaadatud: 43973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2008 22:00:47   pealkiri: Kommenteerimine: nah
Müüsin In-Ear kõrvaklapid SE'le - kõik toimis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Avera
TarMoH

vastuseid: 3
vaadatud: 3099

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2008 18:43:53   pealkiri: Kommenteerimine: Avera
Tehing kiire ja asjalik. Positiivne kogemus.
  teema: Kommenteerimine: maakas1
TarMoH

vastuseid: 32
vaadatud: 27751

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2008 21:24:37   pealkiri: Kommenteerimine: maakas1
Väga kiire ja korralik äri.

Julgen soovitada icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: T00m25
TarMoH

vastuseid: 2
vaadatud: 3414

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2008 13:14:17   pealkiri: Kommenteerimine: T00m25
Tema ostis, mina müüsin, kõik läks plaanidekohaselt - positiivne !
  teema: Kommenteerimine: Eraser
TarMoH

vastuseid: 32
vaadatud: 21100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2008 17:14:20   pealkiri: Kommenteerimine: Eraser
Kõik sujus väga kiiresti. Kindlasti soovitan kõigile !!!
  teema: Kommenteerimine: von Wu
TarMoH

vastuseid: 900
vaadatud: 196617

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2008 10:25:36   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Kiire tehing, soovitan ! icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: psydeblo
TarMoH

vastuseid: 147
vaadatud: 45846

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2008 18:19:56   pealkiri: Kommenteerimine: psydeblo
Ostis telefoni, kõik toimus väga kiirelt ja korralikult!

Soovitan soojalt !
  teema: Kommenteerimine: Lauri0112
TarMoH

vastuseid: 60
vaadatud: 26268

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2008 15:23:33   pealkiri: Kommenteerimine: Lauri0112
Kiire ja korralik tehing thumbs_up.gif

Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: starnike
TarMoH

vastuseid: 27
vaadatud: 11609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2008 17:18:10   pealkiri: Kommenteerimine: starnike
Tema ostis, mina müüsin, kõik käis nagu kellavärk, kui välja arvata see, et SEB oli saamatu icon_biggrin.gif

Väga positiivne tegelane icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Falkorn
TarMoH

vastuseid: 154
vaadatud: 40112

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2008 16:23:01   pealkiri: Kommenteerimine: Falkorn
Pidi küll minupärast natuke ootama, kuid kui äriks läks, siis sujus kõik väga kiiresti thumbs_up.gif

Kindel soovitus !
  teema: Kommenteerimine: kfl
TarMoH

vastuseid: 110
vaadatud: 45323

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2007 15:57:02   pealkiri: Kommenteerimine: kfl
Kiire ja positiivne ärikogemus thumbs_up.gif

Soovitan
  teema: Kommenteerimine: serxx
TarMoH

vastuseid: 160
vaadatud: 47100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2007 21:45:15   pealkiri: Kommenteerimine: serxx
Kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ZeD
TarMoH

vastuseid: 871
vaadatud: 158104

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2007 16:13:11   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Väga positiivne HV kasutaja. Kandis raha täpselt nagu lubas. 5+
  teema: Kommenteerimine: huntermagic
TarMoH

vastuseid: 46
vaadatud: 27315

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2007 17:31:49   pealkiri: Kommenteerimine: huntermagic
Ostis klapid - Aega võttis, aga asja sai thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: eib
TarMoH

vastuseid: 12
vaadatud: 6501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2007 20:33:08   pealkiri: Kommenteerimine: eib
Väga positiivne müügikogemus. Soovitan kõigile!
  teema: Kommenteerimine: fr3aKy
TarMoH

vastuseid: 18
vaadatud: 10202

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2007 21:10:40   pealkiri: Kommenteerimine: fr3aKy
Kaup korralik, usaldusväärne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: maatriks
TarMoH

vastuseid: 163
vaadatud: 78992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2007 19:46:02   pealkiri: Kommenteerimine: maatriks
Kiire, korralik ja sujuv äri. Soovitan soojalt icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: sbtainas
TarMoH

vastuseid: 75
vaadatud: 28753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2007 17:50:04   pealkiri: Kommenteerimine: sbtainas
Aus ostja - pool raha ette ja pool pärast. Positiivne !
  teema: Kommenteerimine: gtavice
TarMoH

vastuseid: 142
vaadatud: 49407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2007 16:52:49   pealkiri: Kommenteerimine: gtavice
Sai tehing tehtud, positiivne thumbs_up.gif Kandis algul pool ette ja hiljem kauba kättesaamisel teise poole summast.
  teema: Kommenteerimine: CVR
TarMoH

vastuseid: 27
vaadatud: 11450

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2007 18:13:22   pealkiri: Kommenteerimine: CVR
Raha maksis ette. Kui kauba kätte sai, siis maksis koheselt teise osa.

Positiivne !!
  teema: Kommenteerimine: erx168
TarMoH

vastuseid: 10
vaadatud: 5011

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2007 23:28:17   pealkiri: Kommenteerimine: erx168
Väga viis ostja. Sai kiirelt kokkuleppele hinnas ja üleandmise kohas ning sai äri ära tehtud. Positiivne !
  teema: Kommenteerimine: mike34
TarMoH

vastuseid: 57
vaadatud: 21300

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.09.2007 17:25:34   pealkiri: Kommenteerimine: mike34
Väga hea kogemus, väga asjalik ja muud. Sai talle veel Tartus väike ekskursioon tehtud icon_wink.gif

Julgen soovitada !!
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.