Avaleht
otsing leidis 42 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Markuu
Tamiil

vastuseid: 62
vaadatud: 20451

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2013 18:55:03   pealkiri: Kommenteerimine: Markuu
Sai paar mängu müüdud. Igati meeldiv tehing.
  teema: Kommenteerimine: mamba
Tamiil

vastuseid: 40
vaadatud: 10854

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2013 13:56:39   pealkiri: Kommenteerimine: mamba
Kiire ja korralik tehing. Hea suhtlus. Vägagi positiivne kogemus.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.08.2010 02:59:50   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
, selle piixumaania kohta ju eraldi teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=192395

Selge, eks ma küsin sealt seda asja siis icon_smile.gif . Mõtlesin, et siin on mõttekam küsida, kuna siin li ...
  teema: Pixmania
Tamiil

vastuseid: 1506
vaadatud: 495662

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.08.2010 02:04:15   pealkiri: Pixmania
Sai pixmaniast endale xbox 360 tellitud. Kui hull see garantii neil siis on? On kellelgi veel pixmania xboxi garantiiremondiga kogemusi? Kui kunagi remonti läheb, kas siis peab neile kogu komplekti o ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.08.2010 00:30:53   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
poestki on raske saada garantiiremonti. ütlevad näiteks,et sinu xbox läks katki ebanormaalselt pika kasutamise pärast. eriti tore on siis, kui on ostetud enterist vôi pixmaniast icon_biggrin.gif
Ma just tell ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.08.2010 14:18:18   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
, jah kõik toimib. Ainult, et alla laetud arcade mängud ei tööta ilma Live-i sisse logimata (sama konsooli teised kasutajad ei saa neid mänge mängida) ja osade mängude DLC on vaja uuesti sikuta ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.08.2010 09:29:57   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Pole juba ammu hv's midagi trükkinud, aga nüüd oleks vaja teada...asja. Kui ma ostan uue xbox 360'e, ja lükkan sellele oma vana kõvaketta taha, kas siis kõik toimib? Seivid ja allalaaditud arcad ...
  teema: Kommenteerimine: reakas
Tamiil

vastuseid: 32
vaadatud: 12591

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2008 15:56:22   pealkiri: Kommenteerimine: reakas
Ostis Wii, kõik läks ladusalt.
  teema: Kommenteerimine: amddude
Tamiil

vastuseid: 109
vaadatud: 58865

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2008 11:14:26   pealkiri: Kommenteerimine: amddude
Müüsin Halo 3'e. Kandis raha ette ja kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: prints
Tamiil

vastuseid: 34
vaadatud: 19871

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.12.2007 01:13:06   pealkiri: Kommenteerimine: prints
Müüsin Tekken 5'e. Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Sprocket
Tamiil

vastuseid: 32
vaadatud: 17241

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2007 20:51:56   pealkiri: Kommenteerimine: Sprocket
Müüsin mängud, raha ja mängud vahetasid probleemideta omanikku. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: m1lk
Tamiil

vastuseid: 8
vaadatud: 6953

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2007 18:21:16   pealkiri: Kommenteerimine: m1lk
Müüsin enda X360 puldi. Äri toimis sujuvalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: horn of jerico
Tamiil

vastuseid: 213
vaadatud: 76203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2007 13:30:10   pealkiri: Kommenteerimine: horn of jerico
Müüsin talle X360 VGA kaabli ja mingeid probleeme ei olnud. Raha ja kaabel said ilusti omanikku vahetatud. thumbs_up.gif
  teema: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Tamiil

vastuseid: 3326
vaadatud: 672980

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.11.2007 13:08:31   pealkiri: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Kas üldse pole siis praegu võimalik, et heli tuleb kuskilt kõlarist või telekast, kui psp tv taga on?
  teema: Kommenteerimine: Akrez
Tamiil

vastuseid: 0
vaadatud: 793

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2007 12:07:19   pealkiri: Kommenteerimine: Akrez
Äri sujus ladusalt. Soovitan soojalt thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ps2mw
Tamiil

vastuseid: 17
vaadatud: 6967

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2007 12:05:51   pealkiri: Kommenteerimine: ps2mw
Ostsin Wii. Kõik oli korras ja pidas lubadustest kinni.
  teema: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Tamiil

vastuseid: 3326
vaadatud: 672980

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.10.2007 14:44:29   pealkiri: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Proovisin guugeldada. Telefoni nr. järgi leidis ainult tema kuulutuse(d) üles. Muud ei midagi. Ju siis peab välja mõtlema mingi plaani... Eks inimene õpib kogu elu. Pigem ei usalda ma mingeid suv ...
  teema: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Tamiil

vastuseid: 3326
vaadatud: 672980

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.10.2007 10:59:26   pealkiri: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Kui ma ei eksi, siis Dark_Alexi poolt custom firmwaresidega on võimalik kogu aeg neid vaadata, et see 'piiratud' maht pidi juba eemaldatud olema 3.03 OE-C'st.
Lihtsalt tiri mingi terava pildiga vide ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.09.2007 14:10:14   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kui see USA X360 adapter Euro oma vastu vahetada, kas sellest ei piisaks?
  teema: Paypal & eBay üldteema
Tamiil

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874688

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 17.09.2007 10:50:38   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Mis on hinnapiir, et ma ei peaks USAst tellitud asjadele impordimakse ja muud jura maksma? Ja siis veel see ka, et kas see hind peab olema nii kauba väärtuse lahtris kui ka kindlustuse lahtris? Või ...
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Tamiil

vastuseid: 634
vaadatud: 293759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2007 14:12:30   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Tegi mu X360 korduvalt korda. Kuigi postiga tagasi saatmisel sai põrutada ja läks jälle katki, ei olnud see tema süü. Tema tegi omalt poolt kõik mis suutis. Igatahes soovitan thumbs_up.gif
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
Tamiil

vastuseid: 1989
vaadatud: 450512

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.08.2007 16:28:09   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
Tamiil

vastuseid: 1989
vaadatud: 450512

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.08.2007 19:31:38   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
  teema: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Tamiil

vastuseid: 3326
vaadatud: 672980

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.08.2007 00:31:19   pealkiri: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Mul endal veel psp'd pole, homme peaks saama, aga ei taha nagu brickimisega riskida. Sellepärast, uuringi, et äkki kellel rohkem kogemusi teeks selle ära. Aga kui brickimise võimalus nii väike on ...
  teema: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Tamiil

vastuseid: 3326
vaadatud: 672980

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.08.2007 22:24:33   pealkiri: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Korra juba küsisin ka, aga keegi pole vastanud, et kas keegi siit foorumist tegeleb psp downgrademisega?
  teema: Kommenteerimine: yellowcard
Tamiil

vastuseid: 27
vaadatud: 12565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2007 20:04:55   pealkiri: Kommenteerimine: yellowcard
Ostsin ps1. Kõik toimis ja äri sujus. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hondaa
Tamiil

vastuseid: 23
vaadatud: 13444

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2007 10:54:46   pealkiri: Kommenteerimine: hondaa
Natsa hilja saab vastu kommentaar pandud, aga mis iganes. Igatahes sujus temaga äri korralikult, olen igati rahul thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Delta
Tamiil

vastuseid: 140
vaadatud: 47993

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2007 10:53:29   pealkiri: Kommenteerimine: Delta
Sai üks mäng maha müüdud. Igati meeldiv kogemus thumbs_up.gif
  teema: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Tamiil

vastuseid: 3326
vaadatud: 672980

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.07.2007 00:31:44   pealkiri: [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu
Kas keegi siit foorumist downgrademisega ka tegeleb, kui ise ei oska ja ei saa?
  teema: Kommenteerimine: iDemon
Tamiil

vastuseid: 121
vaadatud: 43669

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2007 17:44:20   pealkiri: Kommenteerimine: iDemon
Väga hea oli äri teha. Ei ühtki halba sõna. Kiire ja vastutulelik. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Tamiil

vastuseid: 634
vaadatud: 293759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.06.2007 18:48:55   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Vapsee tegelane icon_biggrin.gif . Nii kiiret ja täpset inimest pole ammu kohanud. Soovitan soojalt temaga misiganes äri teha thumbs_up.gif .
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.06.2007 09:12:41   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Euronicsis ja plussmiinuses on x360 hinnakirjas ainult siis kui see laos on. Vähemalt mina olen nii aru saanud, selle ajaga mis ma nende hinnakirju vaadanud. Vahest on hinnakirjas ja siis jälle pole ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.06.2007 19:41:35   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Lihtsalt mainiks seda, et crysise graafikamootor on cryteki poolt konsoolidele täitsa pakutav.
  teema: Kommenteerimine: jorss
Tamiil

vastuseid: 60
vaadatud: 19355

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2007 22:00:58   pealkiri: Kommenteerimine: jorss
Suht norm vend. Äri sai igatahes ilma mingite probleemideta aetud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jyrisa
Tamiil

vastuseid: 75
vaadatud: 29710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2007 21:46:45   pealkiri: Kommenteerimine: jyrisa
Kõik sujus ideaalselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: smola
Tamiil

vastuseid: 66
vaadatud: 22702

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.05.2007 15:35:21   pealkiri: Kommenteerimine: smola
Väga hea oli äri teha thumbs_up.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.05.2007 00:01:21   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kuumeneda ma enda konsoolil juba lasin. Siis töötas 2 nädalat ja nüüd ei võta enam üldse pilti ette. Kood on muidu ikka 0102, nagu ta esimesel korral oli. Keegi teab muidu, kus seda aparaati pa ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.05.2007 23:07:15   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Mismoodi sa seda remontisid?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.04.2007 17:38:41   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Probleem - mul suri eile 360 lõplikult ära. Kas keegi teab mingit head kohta kust saaks ainult konsooli ilma lisadeta osta? Kui usa'st tellida kas siis see konsool hakkaks siin euroopa juhtmetega ja ...
  teema: Kommenteerimine: putzer
Tamiil

vastuseid: 4
vaadatud: 3782

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2007 12:01:24   pealkiri: Kommenteerimine: putzer
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=231140&postdays=0&postorder=asc&start=175
  teema: Kommenteerimine: frippo
Tamiil

vastuseid: 118
vaadatud: 44517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2007 18:40:39   pealkiri: Kommenteerimine: frippo
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=231140&start=125 icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Tamiil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682644

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.02.2007 18:33:25   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas usa konsooli saab eestis tööle? Voolujuhtmete ja herzide taha asi ei jää?
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.