Avaleht
otsing leidis 70 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Kerly1990
Taixxx

vastuseid: 54
vaadatud: 5978

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2019 10:00:05   pealkiri: Kommenteerimine: Kerly1990
Ostsin emaplaadi, prose ja jahutuse. Kiire tehing ja kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: jesus99
Taixxx

vastuseid: 89
vaadatud: 42611

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2015 16:17:53   pealkiri: Kommenteerimine: jesus99
Müüs kidra, kõik on viimasepeal thumbs_up.gif
  teema: Inteno DG301 ruuter
Taixxx

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252057

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 21.02.2015 14:51:01   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
Sai ka paar päeva tagasi Thomson 784 Inteno vastu vahetatud. Thomson ikka kiilus kinni ja restartis pidevalt, nüüd kõik super aga tekkis üks imelik probleem.

Nimelt jääb http://www.tv3play.e ...
  teema: Nikoni arutelu
Taixxx

vastuseid: 2009
vaadatud: 603027

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.01.2012 17:32:59   pealkiri: Nikoni arutelu
Pikkus loeb?

Some Nikon V1 + FT-1 + TC 2.0x + 400mm f/2.8 fun = 2160mm

http://nikonrumors.com/2012/01/17/some-nikon-v1-ft-1-tc-2-0x-400mm-f2-8-fun-2160mm.aspx/

Nikon V1 + FT1 adapter + Celest ...
  teema: Kommenteerimine: malukas
Taixxx

vastuseid: 123
vaadatud: 33708

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2010 16:47:17   pealkiri: Kommenteerimine: malukas
Ostsin PS3-le mängu God Of War 3.
Kõik oli super - teinekordki.
  teema: Kiosk / reklaami ekraan
Taixxx

vastuseid: 8
vaadatud: 3721

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 14.12.2010 09:33:28   pealkiri: Kiosk / reklaami ekraan
Selleks on unclutter.

Tänud see sobis hästi... Nüüd kõik töötab nagu kellavärk.

PS. olen kuulnud, et Tavidi valuuta ekraan töötab hoopis Windows XP peal.
  teema: Kiosk / reklaami ekraan
Taixxx

vastuseid: 8
vaadatud: 3721

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 12.12.2010 14:18:40   pealkiri: Kiosk / reklaami ekraan
Ok sai mindud lihtsama vastupanu teed ja valitud SUSE, mis ise sisse logib...
ja tulirebane, millele sai tõmmta täisekraani plugina.


Nüüd on ainuke probleem, mille peale enne ei tulnudki, se ...
  teema: Kiosk / reklaami ekraan
Taixxx

vastuseid: 8
vaadatud: 3721

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 08.12.2010 11:12:11   pealkiri: Kiosk / reklaami ekraan
Tere

Oleks vaja üks väike reklaami ekraan teha. Ma ei teagi kuidas seda kutsutakse või mis nime alt otsida infot.
Proovisin KIOSKi Webconverger-it, kuid seal on ainult DHCP tugi ja lehitseja ä ...
  teema: Need For Speed: Hot Pursuit 2010
Taixxx

vastuseid: 885
vaadatud: 152996

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2010 21:52:31   pealkiri: Need For Speed: Hot Pursuit 2010
Racer karjäär peaaegu läbi thumbs_up.gif .Kõik autod käes.Kõik eventid Gold tasemele tehtud.Wanted tase 18(20-st)
Vaja veel 10 autot ära proovida.2 racer milestone teha ja veidi rohkem turbot ja jammeri ...
  teema: Need For Speed: Hot Pursuit 2010
Taixxx

vastuseid: 885
vaadatud: 152996

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2010 12:33:23   pealkiri: Need For Speed: Hot Pursuit 2010
Minuarust kui seda ei oleks et AI kohe järgi tõmbab oleks ikka suht mõttetu mäng ju, mingit pinget ei ole enam kui juba ees oled ?

Vastupidi... sa võid ise ka stardi ajal kohvi joomise rahulik ...
  teema: Need For Speed: Hot Pursuit 2010
Taixxx

vastuseid: 885
vaadatud: 152996

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2010 16:10:54   pealkiri: Need For Speed: Hot Pursuit 2010
Ainus debiilne asi mängus on "Rubberband AI" ehk siis see, et autod on nähtamatu kummilindiga seotud.

Näiteks sõidad kõrvuti 300kmh ja AI teeb laupkokkupõrke veoautoga. Sõidad 300ga edasi ja ...
  teema: Need For Speed: Hot Pursuit 2010
Taixxx

vastuseid: 885
vaadatud: 152996

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2010 20:22:31   pealkiri: Need For Speed: Hot Pursuit 2010
Juhitavus on päris hea... isegi Bugatti Veyroni politsei autot annab juhtida pea 400kmh juures...

Proovisin ise ka demo PS3 peal ja mänguga arvuti peal võrreldes on ikka jama.
Klaveri juhitavus ...
  teema: Windows XP vs. Windows 7
Taixxx

vastuseid: 330
vaadatud: 69737

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.10.2010 21:58:32   pealkiri: Windows XP vs. Windows 7
V6tame lihtsa n2ite. Kui on vaja hiirega kl6psides navigeeruda kuhugi v2ga sygavale kataloogipuus. N2iteks 10 kataloogi sygavus. Olen kindel, et stopperiga aega v6ttes j6uad 98ga sinna kiiremini.

J ...
  teema: Windows XP vs. Windows 7
Taixxx

vastuseid: 330
vaadatud: 69737

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.10.2010 20:59:29   pealkiri: Windows XP vs. Windows 7
Hiljuti sattusin kasutama yhte arvutit (PIII 800MHZ + 64MB RAM + Win98SE) omanik ise kasutab ainult MS WORDi ja netis surfamise jaoks. Ja ma olin yllatunud kui kiirelt masin jooksis v6rreldes mu enda ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Taixxx

vastuseid: 3677
vaadatud: 887264

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.07.2010 11:50:03   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Kuna eilne päev päike küttis lihtsalt metsikult, siis pildikvaliteeti pole mõtet hinnata(õhtuks statiivi ei võtnud). Kompositsiooni kohta kuulaks küll kriitikat.


Vabandan ette oma teadmat ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Taixxx

vastuseid: 3677
vaadatud: 887264

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.07.2010 23:05:54   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Kompositsioon pole päris õige, aga selline enamvähem peaks olema ehk
http://jaak.pri.ee/failid/Fotod/e34-2.jpg

Mulle meeldib.
V.b. oleks veidi parem kui kive poleks vees...?
  teema: PHP skripti käivitamine igakordsel Apache serveri poole pöördumisel.
Taixxx

vastuseid: 1
vaadatud: 1525

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 08.05.2010 08:41:56   pealkiri: PHP skripti käivitamine igakordsel Apache serveri poole pöördumisel.
Kunagi keegi rääkis kuidas PHP skripti määrata Apache konfis (väike võimalus, et võis olla ka php.ini), et seda käivitataks igakordsel serveri poole pöördumisel, ka html failide ja kataloogi ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Taixxx

vastuseid: 3677
vaadatud: 887264

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.04.2010 17:56:14   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
, Honda on kenasti ära tehtud... taust on ainult 3 viimasel pildil liiga kirju - sööb auto ära. Kui oleks suure avaga blurri lasnud või teise tausta valinud oleks ülikõvad pildid.

, äkki s ...
  teema: Kommenteerimine: striker13
Taixxx

vastuseid: 94
vaadatud: 39096

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2010 13:03:21   pealkiri: Kommenteerimine: striker13
Tegime äri - kõik positiivne.
  teema: Millises arengufaasis oled SINA? (originaalteema eestifoto.ee foorumist)
Taixxx

vastuseid: 13
vaadatud: 3818

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.02.2010 10:27:59   pealkiri: Millises arengufaasis oled SINA? (originaalteema eestifoto.ee foorumist)
Kompositsioon.

Naljakas küll, aga suht nii see ongi, nagu graafik näitab.
Mäletan hästi, et HDR/tripod hole oli 1,5 aastat tagasi icon_biggrin.gif
  teema: Mis see on ja kas keegi oskab sellist asja teha?
Taixxx

vastuseid: 3
vaadatud: 2741

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 11.02.2010 10:01:47   pealkiri: Mis see on ja kas keegi oskab sellist asja teha?
Just see mida vaja... suur tänu... beer_yum.gif thumbs_up.gif

Kui kellelgi veel mõni sarnaste tutorialide link on pakkuda, siis on teretulnud postitama.
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Taixxx

vastuseid: 3677
vaadatud: 887264

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.02.2010 16:12:28   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Ülikõva pilt... üles-alla kerimisel tekib ZOOM-i efekt.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAOfzt__bJWra4DqRiybWd4t2jlEIdLPqMS2d8-JNtMDFKSori79wouEYdq3yaxJhImekfSzAm375NZH1vTdr7GUAm1T1UL4N ...
  teema: Mis see on ja kas keegi oskab sellist asja teha?
Taixxx

vastuseid: 3
vaadatud: 2741

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 10.02.2010 15:07:49   pealkiri: Mis see on ja kas keegi oskab sellist asja teha?
Kas keegi oskab sellist asja Photoshopis teha või kuidas sellist asja nimetatakse et otsida tutoriali netist?

http://www.upload.ee/thumb/391228/background.jpg
  teema: Kommenteerimine: cartier
Taixxx

vastuseid: 376
vaadatud: 90801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2009 14:23:14   pealkiri: Kommenteerimine: cartier
Äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Organiseeris ise ülikiirelt transpordi ja kandis raha.

Võib julgelt soovitada!
  teema: Kommenteerimine: apelsin16
Taixxx

vastuseid: 62
vaadatud: 26883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2009 11:01:01   pealkiri: Kommenteerimine: apelsin16
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: StaticX
Taixxx

vastuseid: 29
vaadatud: 17535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2009 08:56:04   pealkiri: Kommenteerimine: StaticX
Asjalik ärimees tuli ise kohale ja puha thumbs_up.gif
  teema: Panoraamfotod siia teemasse
Taixxx

vastuseid: 1602
vaadatud: 445210

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.09.2009 10:18:36   pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse
Miami Beach (edelaosa)

Lastud käest f8/ 1/250s
kokku pandud 12 järjestikusest pildist.


http://static2.nagi.ee/i/p/509/7/127269292a9878_l.jpg

suurem:
http://static2.nagi.ee/i/p/509/7/127 ...
  teema: Pealtkuulamine vs. WiFi varastamine?
Taixxx

vastuseid: 21
vaadatud: 6875

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 12.08.2009 14:35:05   pealkiri: Pealtkuulamine vs. WiFi varastamine?
, et siis võib paralleeli tõmmata nii:

Siim muukis Mardi korterisse sisse, et heatahtlikult telekat vaadata, aga unustas oma ID-kaardi diivanile, mida Mart omakorda kuritarvitas.
  teema: Pealtkuulamine vs. WiFi varastamine?
Taixxx

vastuseid: 21
vaadatud: 6875

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 12.08.2009 12:29:52   pealkiri: Pealtkuulamine vs. WiFi varastamine?
Ega ei saagi kindel olla et sissemurdja pealt ei kuula ja veel midagi hullemat ei tee.
Aga WEPi lahti tegemiseks on ju ka programme mis ei vaja muud kui lihtsalt käivitamist, seega ei pea üldse kõ ...
  teema: Pealtkuulamine vs. WiFi varastamine?
Taixxx

vastuseid: 21
vaadatud: 6875

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 12.08.2009 11:51:43   pealkiri: Pealtkuulamine vs. WiFi varastamine?
Siim ja Mart on väljamõeldud tegelased ja samuti see lugu, mis aga ei tee seda sugugi võimatuks.

Lihtsalt hakkas huvitama see asi.

Nimelt oli omal selline juhus, kus ühel tuttaval oli suure ...
  teema: Pealtkuulamine vs. WiFi varastamine?
Taixxx

vastuseid: 21
vaadatud: 6875

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 12.08.2009 10:29:39   pealkiri: Pealtkuulamine vs. WiFi varastamine?
Oletame, et juhtub selline lugu:

Koolipoiss Mart on kodus üles pannud WiFi ruuteri ja kasutab seda selleks, et läppariga juhtmevabalt netis olla. WiFi pole küll lahtine aga kasutab WEP-i, mille ...
  teema: Sinu fototehnika ajalugu
Taixxx

vastuseid: 127
vaadatud: 47635

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.05.2009 23:21:33   pealkiri: Sinu fototehnika ajalugu
ma ei tea, kas seda võib enam tehnikaks nimetada icon_lol.gif aga selline asi on nüüd Tartus olemas ja kui kellelgi huvi kasutada/katsetada/õppida, siis võtku aga minuga ühendust.


http://stuudio. ...
  teema: Kommenteerimine: sandvik
Taixxx

vastuseid: 37
vaadatud: 13306

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2009 22:31:56   pealkiri: Kommenteerimine: sandvik
Oli meeldiv äri teha. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: prj
Taixxx

vastuseid: 32
vaadatud: 14764

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2009 20:20:35   pealkiri: Tegija vend
Tegija vend. thumbs_up.gif
  teema: Portreefotograafia
Taixxx

vastuseid: 1581
vaadatud: 451106

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.05.2009 19:10:09   pealkiri: Portreefotograafia
http://static2.nagi.ee/i/p/415/58/10389521aa575d_l.jpg
Hetk iseenesest huvitav tabatud... aga miski nagu jätaks soovida, aga ei saa aru mis nimelt. Värvid? Kontrast? Teravus?
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Taixxx

vastuseid: 3677
vaadatud: 887264

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.04.2009 09:36:58   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
http://static2.nagi.ee/i/p/411/36/10284011d58ddb_l.jpg/1

täiesti tuunimata
  teema: Nikoni arutelu
Taixxx

vastuseid: 2009
vaadatud: 603027

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.03.2009 12:19:19   pealkiri: Nikoni arutelu
Egajah, tal objetkiivide suhtes veits teised huvid thumbs_down.gif icon_lol.gif

Pikad teled, et aknast tänava peal kõndivaid naisi pildistada?
  teema: Nikoni arutelu
Taixxx

vastuseid: 2009
vaadatud: 603027

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.03.2009 10:27:40   pealkiri: Nikoni arutelu
Ma käisin eile Photopointis uut 35mm 1.8 obje küsimas ja nad hakkasid mulle rääkima et sellist ei olegi. Siiski asju selgitades sain teada et peaks nädala või paari jooksul ilmuma.
  teema: Panoraamfotod siia teemasse
Taixxx

vastuseid: 1602
vaadatud: 445210

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.03.2009 18:08:24   pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse
Park Hotel, Latina, Italy
öine vaade rõdult.

http://www.upload.ee/thumb/26117/ParkHotelLatinaNight.jpg
  teema: mootorsõidukite spordi pildistamine
Taixxx

vastuseid: 308
vaadatud: 84506

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 06.03.2009 11:54:32   pealkiri: mootorsõidukite spordi pildistamine
http://nissanclub.eu/galerii/yritused/klubi/2009/talvepaevad_28022009/album/f_talvepaevad_Taix_692.JPG

http://nissanclub.eu/galerii/yritused/klubi/2009/talvepaevad_28022009/album/f_talvepaevad_Taix ...
  teema: Nikoni arutelu
Taixxx

vastuseid: 2009
vaadatud: 603027

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 06.03.2009 10:56:48   pealkiri: Nikoni arutelu
Uus fiks Nikonilt -

Oskab keegi juba öelda kuna osta saab?
  teema: Nikoni arutelu
Taixxx

vastuseid: 2009
vaadatud: 603027

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.02.2009 13:19:20   pealkiri: Nikoni arutelu
Paar sammu lähemale saab ikka astuda.
Ainult et alati pole ruumi taganemiseks.
Näiteks linnas.
Samas metsas loomi taga ajades on jälle vastupidi.
  teema: SGM CMS (arvamus ja veaotsingud)
Taixxx

vastuseid: 54
vaadatud: 9373

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 03.02.2009 11:06:53   pealkiri: SGM CMS (arvamus ja veaotsingud)
Muide DEMO lehele ei ole ligipääsu...

Demo pakkumine on minu arvates väga hea "lüke"
Sellessuhtes, et enamus inimesi proovib enne demo kui hakkab alla laadima ja sügavamat huvi tundma.

Kui ...
  teema: SGM CMS (arvamus ja veaotsingud)
Taixxx

vastuseid: 54
vaadatud: 9373

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 03.02.2009 10:49:43   pealkiri: SGM CMS (arvamus ja veaotsingud)

Selles suhtes õigus, progemiskogemusi on umbes 15 kuud. Kujundamisega alustasin juba 2005. kevadel.


No kui sa oma CMS-i reklaamilauses kuulutad, et sul on progemiskogemust 15 kuud, siis päris ...
  teema: Kui suurt mälukaarti E-300 suudab kasutada?
Taixxx

vastuseid: 14
vaadatud: 2975

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.01.2009 14:39:23   pealkiri: Kui suurt mälukaarti E-300 suudab kasutada?
Puhtalt huvi pärast küsin, et kui palju on teil endal juhtunud et kaart annab suusad ja palju te teate selliseid juhtumeid?

P.S. ei taha selle postitusega kumbagi varianti propageerida... lihtsal ...
  teema: Nikoni arutelu
Taixxx

vastuseid: 2009
vaadatud: 603027

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.01.2009 14:32:45   pealkiri: Nikoni arutelu
Kui mul on hetkel Nikon D90 + 18-105mm, kui mõttekas oleks mulle 18-200 VR ost? Või tuleks midagi muud vaadata?

Mul on mõlemad... vahepeal kasutasin rohkem 18-200 aga nüüd eelistan 18-105

...
  teema: stuudiofoto workshop Tartus ?
Taixxx

vastuseid: 23
vaadatud: 10680

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.01.2009 13:52:27   pealkiri: stuudiofoto workshop Tartus ?
mina olen huvitatud.
  teema: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida
Taixxx

vastuseid: 66
vaadatud: 23074

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 11.01.2009 01:47:58   pealkiri: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida
nojah... huvitav et venemaal on olnud vabamüürlus korduvalt keelustatud.
  teema: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida
Taixxx

vastuseid: 66
vaadatud: 23074

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 10.01.2009 22:46:48   pealkiri: Inglismaa lubab politseil volituseta arvuteid häkkida
USA-s kuluks ära veidi kommunismi.

Praegast laenab Keskpank riigile raha intressiga. (mille tasumiseks tuleb uuesti raha laenata intressiga - eriti haige ju)

Vaja lihtsalt veidi kommunismi ja ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Taixxx

vastuseid: 3677
vaadatud: 887264

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.01.2009 17:48:52   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
midagi taolist v. ei viitsind põhjalikult teha
http://vull.planet.ee/pics/mesa.jpg

Minu silmale on ikka kordades parem kui originaal.

aga 4-st bemmipildist on kaks keskmist tõesti head.
vii ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.