|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: DotA 2 |
Taat
vastuseid: 1792
vaadatud: 401292
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2011 20:43:54 pealkiri: DotA 2 |
| muide, sellest 1 miljoni dollari turniirist võtab osa ka üks meie kaasmaalane, Puppey tal nimeks. Tiimiks Ukraina Na'Vi. Tüüp on üsna mitmes rahvusvahelises tiimis enne Na'Vit olnud, tundub üks ... |
teema: El Grande 3D teema |
Taat
vastuseid: 1434
vaadatud: 389642
|
foorum: Kujundamine postitatud: 31.01.2011 16:46:21 pealkiri: El Grande 3D teema |
Mis modifieriga sai maxis nii, et tegid line ja näiteks boxi. Siis panid modifieri linele ja selekteerisid boxi. Siis box venis täpselt nii nagu line.
vaata maxi helpis "loft object" |
teema: Dragon Age |
Taat
vastuseid: 930
vaadatud: 138237
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.07.2008 15:48:19 pealkiri: Dragon Age |
http://dragonage.bioware.com/
tundub, et jää hakkab liikuma lõpuks. esimese postitaja skriinid minuteada enam ei kehti kuna bioware vahetas Dragon Age enginet. |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
Taat
vastuseid: 2398
vaadatud: 413420
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.05.2008 14:09:39 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
|
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
Taat
vastuseid: 2398
vaadatud: 413420
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.05.2008 13:37:29 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
vabandust, olin laisk ja ei viitsinud uuesti üles otsida, kellega täpselt tegu oli.
aga miks sa xp 64-ga rahul ei ole, saad äkki täpsustada? |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
Taat
vastuseid: 2398
vaadatud: 413420
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.05.2008 13:01:41 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
heh, päris tore vista fännide circle jerk käib siin...
a sõna võtan xp 64bit kaitseks. üks tegelane (sirius, vabandan kui eksin) on pidevalt teist maha teinud, kuid minul juba 1,5 aastat xp 64b ... |
teema: The best of 3D |
Taat
vastuseid: 13
vaadatud: 6639
|
foorum: Kujundamine postitatud: 20.02.2008 11:42:11 pealkiri: The best of 3D |
| http://forums.cgsociety.org/forumdisplay.php?f=121 |
teema: Half-Life 2 |
Taat
vastuseid: 6061
vaadatud: 967674
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.09.2007 13:20:27 pealkiri: Half-Life 2 |
| sai ka tf2 beta ära proovitud. väga mõnus. vaadake ka developer commentary asja. leegiheitja (pyro) on ikka eriti koom vend. näeb hea välja ja see kuidas ta tuletõrjuja kirvega air guitarit dev. ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2007 13:17:34 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| ei ole EU seeriast. aga üsna lähedale... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.08.2007 18:11:09 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
http://img237.imageshack.us/img237/5836/153gx3.th.jpg
tegu hetkel idanaabri juures tehtava mänguga. kui rikun reegleid, siis pangu keegi uus.
EDIT: tundub, et veel tegemisel mänge ei ole mõ ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.08.2007 00:16:07 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Deadly Dozen |
teema: Fallout 3 |
Taat
vastuseid: 2513
vaadatud: 453976
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2007 13:30:20 pealkiri: Fallout 3 |
jah, NMA foorum on üsna mõttetu. samas teist nii head fallouti uudistesaiti pole (vbla duck&cover).
edit: mis krdi teema selle m.õ.t.e.t.u.-ga on. ühe t on täiesti õige kirjutusviis, imho. ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2007 20:29:06 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
JFK:Reloaded
edit:bummer  |
teema: Fallout 3 |
Taat
vastuseid: 2513
vaadatud: 453976
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.07.2007 02:10:31 pealkiri: Fallout 3 |
fallouti võlu pole kunagi olnud mingis turnbased mängumootoris.
kui fiilinguga tabatakse kümnesse, võib kolmas osa ükskõik mis persoon shooter olla.
pole absoluutselt nõus. kui post ... |
teema: Soldier of Fortune: Pay Back |
Taat
vastuseid: 124
vaadatud: 30594
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.06.2007 11:01:20 pealkiri: Soldier of Fortune: Pay Back |
| sedasamust activisioni value civil war pela proovisin kunagi. ütleme nii, et palju lootusi ma uue SoFi peale ei paneks. |
teema: Hearts of Iron 2 |
Taat
vastuseid: 7
vaadatud: 2938
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.06.2007 12:02:49 pealkiri: Hearts of Iron 2 |
| http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?t=300668 doomsday lähebki erldi folderisse minu teada, tegu stand-alone expansioniga. doomsdayle omakorda on expansion nimega armageddon - ega seda ... |
teema: Fallout 3 |
Taat
vastuseid: 2513
vaadatud: 453976
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2007 19:29:12 pealkiri: Fallout 3 |
vaadatud, voodooextremes on vähe nigelama kvaliteediga ag tuli üsna ruttu. mängu otseselt ei näidatud kuid tegu olevat kõik in-game assetitega. uus power armor on . ja kuigi see oli juba enn ... |
teema: Fallout 3 |
Taat
vastuseid: 2513
vaadatud: 453976
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2007 18:55:48 pealkiri: Fallout 3 |
teaser tuleb nii aeglaselt nii aeglaselt... , algus on paljulubav |
teema: Fallout 3 |
Taat
vastuseid: 2513
vaadatud: 453976
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2007 16:16:55 pealkiri: Fallout 3 |
see teaser läeb vist jah stimorolide ajaarvamise järgi
stimorol? taani näts?
ametlik sait tundub maas olema hetkel... |
teema: Fallout 3 |
Taat
vastuseid: 2513
vaadatud: 453976
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.05.2007 15:16:19 pealkiri: Fallout 3 |
| mitte ametlikul foorumil vaid http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=36396 NMA on vist kõige mahukam sait falloutiga seonduvast |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2007 18:10:11 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
nu selge siis, ma mõtlesin et viskan paraja pähkli aga kulus kõigest 2 minutit  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2007 17:47:50 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
http://img519.imageshack.us/img519/6007/oldievt8.th.jpg
80ndatel leidus seda mängu nii mõneski eesti raalis... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.05.2007 11:55:29 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| might&magic 8? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.05.2007 23:53:52 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Devastation |
teema: Fallout 3 |
Taat
vastuseid: 2513
vaadatud: 453976
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2007 13:16:21 pealkiri: Fallout 3 |
muusika on liiga eepiline. loodetavasti pole tegu mängus kasutatava soundiga....
seevastu pilt on küll täiesti sobiv wasteland  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.04.2007 20:44:14 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| http://img340.imageshack.us/img340/3676/turn1ri5.th.jpg |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.04.2007 20:25:55 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Panzer General |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Taat
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554663
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.04.2007 14:42:15 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
esimene gabriel knight
edit: Gabriel Knight: Sins of the Fathers |
teema: Fallout 3 |
Taat
vastuseid: 2513
vaadatud: 453976
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.04.2007 16:19:48 pealkiri: Fallout 3 |
| http://fallout.bethsoft.com/ jää on vist liikuma hakanud. saidil pole küll midagi peale ühe postri, aga algus on tehtud. |
teema: Half-Life 2 |
Taat
vastuseid: 6061
vaadatud: 967674
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.04.2007 18:17:48 pealkiri: Half-Life 2 |
| sul vana info londiste. loe igni intervjuud. seal kirjas et kõik klassid on selliseks tehtud, et saab ka madinas olla. ma sain aru et tegu kivi-paber-käärid teemaga, kus igal klassil omad head ja v ... |
teema: Half-Life 2 |
Taat
vastuseid: 6061
vaadatud: 967674
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.04.2007 16:36:34 pealkiri: Half-Life 2 |
| ei hakanud uut teemat tegema. septembris siis oodata uut episoodi. a rohkem kui järge half-life saagale ootan tf2. http://media.pc.ign.com/media/011/011640/img_4468342.html see pilt võttis ikka konk ... |
teema: Fallout 3 |
Taat
vastuseid: 2513
vaadatud: 453976
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.04.2007 16:17:11 pealkiri: Fallout 3 |
irw, tee võrdlete fallouti stalkeriga?
üks on meistriteos ja teine on ummm... öelge ise http://www.nma-fallout.com/fallout3/fo3-ext1.jpg
Naljamehed
see pilt sul seal 4-5 ... |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
Taat
vastuseid: 5720
vaadatud: 1022227
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2007 21:23:59 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
jõudsin lõpuni.
viimased kolm mappi sai ühe hooga läbi joostud/tulistatud - tulemuseks üks valedest lõppudest (raha oma). Streloki questi ei lahendanud, kuid üks aspekt seoses S.t.r.e.l.o.k ... |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
Taat
vastuseid: 5720
vaadatud: 1022227
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2007 11:37:04 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
omg Gordon Freeman!
http://img457.imageshack.us/img457/9370/xr3da2007032222020942yf6.jpg
heh, mul ka sama note. ise arvan, et korjasin dark valley laborist, aga päris kindel olla ei saa... |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
Taat
vastuseid: 5720
vaadatud: 1022227
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2007 02:53:31 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
spoila:
mul oli ka sama teema et yantar oli võimatu kuna ei saanud psi protection asjakest. tegin siis ennem 100 rad bari omaniku missioone, ta saadab su lõpuks yantari ja siis sealne teadlan ... |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
Taat
vastuseid: 5720
vaadatud: 1022227
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.03.2007 18:08:40 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
| nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Taat
vastuseid: 21795
vaadatud: 3919235
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.12.2006 20:11:46 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Kusjuures kõige huvitavam on see, et virisejate koor pole mitte niivõrd PS3 fännide ja pooldajate leeris a'la oleme sitaks pettunud vaid just kraaksuvad need kes on mingi teise aparaadi omanikud ja ... |
teema: Neverwinter Nights II |
Taat
vastuseid: 81
vaadatud: 17797
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2006 14:42:23 pealkiri: Neverwinter Nights II |
| Minu jaoks tegu selle aasta parima rpg-ga. See kas nwn2 meeldib või mitte oleneb imho täiesti mängijast. Kellele meeldivad suured rändamiseks vabad maa-alad võib nwn2-s pettuda kuna tegu üsnagi ... |
teema: Neverwinter Nights II |
Taat
vastuseid: 81
vaadatud: 17797
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2006 11:53:01 pealkiri: Neverwinter Nights II |
[url=ftp://ftp.download-center.com/international/NWN2/NWN2-GB.pdf]online manual
seal DnD reegleid ka lahti seletatud. |
teema: Gothic 3 |
Taat
vastuseid: 1587
vaadatud: 248645
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2006 12:36:38 pealkiri: Gothic 3 |
| üsna huvitav mänguke, aga pole siiski päris minu rida need action-rpg-d kus ise peab mõõgaga vehkima. inimeste ja orkidega veel võiks kuid igast elajatega on madin frustreeriv. graafika on selge ... |
teema: ÜberSoldier |
Taat
vastuseid: 58
vaadatud: 10768
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2006 15:06:53 pealkiri: ÜberSoldier |
| ei usu et vet. orgid kisama hakkaks. eks ikka juudid (anti defamation league vms), mingid politiilise korrektsuse jüngrid. aga kunagi see asi ära tehtakse. sõjast ise juba 60 aastat möödas, oleks ... |
teema: Day of Defeat Source |
Taat
vastuseid: 287
vaadatud: 67095
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2006 19:46:08 pealkiri: Day of Defeat Source |
| vanematel mängijatel [url=http://yr.rat.org/videos/ratty-shoveller1.avi]nalja kui palju |
teema: Bioshock |
Taat
vastuseid: 1124
vaadatud: 199532
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2006 17:10:41 pealkiri: Bioshock |
Bioshock:
-player choice is a key feature. It allows multiple approaches to every situation.
-This as the early setting as indicated in GI word for word.
"The game opens in the early 1906s as y ... |
teema: Fallout 2 |
Taat
vastuseid: 98
vaadatud: 19435
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2006 06:22:42 pealkiri: Fallout 2 |
| http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=12483 pole ise proovinud, aga äkki aitab |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Taat
vastuseid: 4592
vaadatud: 972475
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.02.2006 20:14:16 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
| njah, HV hakkab delfiks muutuma. Inimestele lihtsalt meeldib pori loopida. Selle asemel, et lasta inimestel, kel mingi asi meeldib, rahulikult oma teemat arendada vajuvad mingid trollid sisse ja hakka ... |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
Taat
vastuseid: 4592
vaadatud: 972475
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.01.2006 19:21:33 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
tegelikult mingit sallimatust ei ole, pigem paistab nagu ma ennegi mainisin et kui sa Ninty fännide lähedal 24/7 Nintendo suhtes 100% kiindumust üles ei näita siis langed automaatselt vihkaj ... |
teema: Quake 4 |
Taat
vastuseid: 643
vaadatud: 110312
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2006 14:17:37 pealkiri: Quake 4 |
| http://fabio.policarpo.nom.br/relief/index.htm lehe alumises osas lingid videole ja modile. Tegu siis ühe graafilise uuendusega, imho parim viis seda kirjeldada on edasiarendatud normal mapping. Igas ... |
teema: Day of Defeat Source |
Taat
vastuseid: 287
vaadatud: 67095
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2005 13:29:06 pealkiri: Day of Defeat Source |
| uut [url=http://www.bit-tech.net/gaming/2005/12/09/source_film_effects/1.html]tehnoloogiat tulemas dod:sourcele. ostaks heameelega teise aga kui mul cs:source laggab hullumoodi siis vaevalt et dodiga ... |
teema: Counter-Strike: Source |
Taat
vastuseid: 6658
vaadatud: 1061564
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2005 18:24:43 pealkiri: Counter-Strike: Source |
ping oleneb ainult netiyhendusest , äkitse oli sul enne ka mõni teine yhendus ? erineva kiirusega
ma mängin praegugi cs 1.6 ja DoDi ehk siis ühendus sama (kodulahendus, 2mbit alla ja 256kbit ... |
teema: Counter-Strike: Source |
Taat
vastuseid: 6658
vaadatud: 1061564
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2005 16:06:11 pealkiri: Counter-Strike: Source |
nagu trainis ja infernos ning pole mingit maniakki lastud pilti igasugu tiluliludega kirjuks tegema.
olen kah natuke uut counterit siis proovinud ja nii mõneski mäpis on tõesti pilt ikka liiga ki ... |
| |