Avaleht
otsing leidis 45 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Xvc
TVout

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2012 13:17:02   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin T60, kaup korralik beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: maatriks
TVout

vastuseid: 163
vaadatud: 78992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2011 21:38:23   pealkiri: Kommenteerimine: maatriks
Aus ja vastutulelik müüja, võib vabalt usaldada beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: OCUser
TVout

vastuseid: 314
vaadatud: 101368

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2011 10:19:42   pealkiri: Kommenteerimine: OCUser
Normaalsed mälud hea hinna eest, soovitan ! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: jorss
TVout

vastuseid: 60
vaadatud: 19355

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2010 17:32:12   pealkiri: Kommenteerimine: jorss
Ostsin Nikon D60 kaamera, kaup igati korralik ja meeldiv suhtumine nii müüja (kellega isiklikult küll ei kohtunud) kui kauba üleandja poolt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Zwolf
TVout

vastuseid: 216
vaadatud: 57936

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2010 23:42:11   pealkiri: Kommenteerimine: Zwolf
Kiirelt kaup tehtud ja rahul icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: sindonen
TVout

vastuseid: 487
vaadatud: 135149

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2009 19:18:30   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PCDJ
TVout

vastuseid: 56
vaadatud: 20636

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.08.2009 23:06:17   pealkiri: Kommenteerimine: PCDJ
Ostsin läpaka, töötab nagu peab thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: baxxy
TVout

vastuseid: 86
vaadatud: 15606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2009 18:19:14   pealkiri: Kommenteerimine: baxxy
Nonii, lubatud paari päeva pärast venis natuke pikemaks see aku katsetamine kuna mul ei tulnud kaamerale mälukaart ära kiirelt. Aga aku peab vastu küll!! Soovitan beer_yum.gif
  teema: Imelikud värvilised täpid piltidel? Ostsin jama ?
TVout

vastuseid: 7
vaadatud: 2660

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.07.2009 21:53:11   pealkiri: Imelikud värvilised täpid piltidel? Ostsin jama ?
Aitäh vastuste eest! Kahjuks ei ole mul sinist taevast kusagilt võtta aga proovisin muude võimalikult ühtlaste taustadega ja RAW-iga seekord. Tulemus on peaaegu sama, natuke vähem märgatavad ehk ...
  teema: Imelikud värvilised täpid piltidel? Ostsin jama ?
TVout

vastuseid: 7
vaadatud: 2660

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.07.2009 20:41:49   pealkiri: Imelikud värvilised täpid piltidel? Ostsin jama ?
  teema: Kommenteerimine: puna
TVout

vastuseid: 360
vaadatud: 104403

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2009 22:27:51   pealkiri: Kommenteerimine: puna
Ostsin läppari ja kõik vastab kirjeldusele thumbs_up.gif Järgmine kord peaks siis mõne turbo ka ostma icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: Nika0
TVout

vastuseid: 216
vaadatud: 63070

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2009 23:37:13   pealkiri: Kommenteerimine: Nika0
Pimedate lasna majade vahelt ilmus välja tundmatu mees, müüs mulle toite ja rw.....ja töötavad icon_razz1.gif Soovitused thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: amddude
TVout

vastuseid: 109
vaadatud: 58876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2008 22:25:18   pealkiri: Kommenteerimine: amddude
Ostsin Creative mp3 mängija, kõik töötab nagu peab, hästi hoitud!

Soovitan!

Metal 4life thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: matu21
TVout

vastuseid: 1392
vaadatud: 226269

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2008 18:09:15   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
Ostsin helikaardi ja kõik töötab nagu peab! Võib äri ajada küll (ka tema naisega icon_lol.gif ) thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: KillerXP
TVout

vastuseid: 97
vaadatud: 53326

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2008 16:22:33   pealkiri: Kommenteerimine: KillerXP
Ostsin DVD-RW, juba proovitud ja kirjutab kenasti, FDD ka veel tasuta kaasa ja. Soovitan !! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: mattu
TVout

vastuseid: 120
vaadatud: 38370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2008 21:34:25   pealkiri: Kommenteerimine: mattu
Ostsin dial-up modemi. Tõi ise kohale, soovitan! beer_yum.gif thumbs_up.gif
...nüüd tagasi kiiret netti nautima...
  teema: Kommenteerimine: MikeEST
TVout

vastuseid: 424
vaadatud: 84426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2008 21:14:12   pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST
Selle mehega võib autospordist rääkida tunde thumbs_up.gif
Ostetud arvuti töötab nagu peab, soovitan! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Konturo
TVout

vastuseid: 61
vaadatud: 35028

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2007 13:46:38   pealkiri: Kommenteerimine: Konturo
Oli nõus mu katkise fotoka üle vaatama, abivalmis tüüp beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: kriss83
TVout

vastuseid: 58
vaadatud: 21025

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2007 20:48:33   pealkiri: Kommenteerimine: kriss83
Sai kõvaketas ostetud ja juhe toodi ka tagantjärgi icon_wink.gif Soovitused thumbs_up.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
TVout

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874877

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.08.2007 11:31:54   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kui peaks siiski juhtuma et 19 sept. midagi ei juhtu, kuidas selle Soomes konto avamisega on? Keegi proovinud? Kuisas skeem töötab?
  teema: Kommenteerimine: mazdagti
TVout

vastuseid: 153
vaadatud: 49939

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2007 23:49:06   pealkiri: Kommenteerimine: mazdagti
Ostsin DVD kribaja mis kenasti töötab, jutukas tüüp icon_lol.gif
Vaata siis et stange lõpuni viimistled icon_razz.gif

Soovitused thumbs_up.gif
  teema: STV
TVout

vastuseid: 3060
vaadatud: 944428

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.04.2007 09:00:18   pealkiri: STV
Mul oli ka kaablis säde sees kui otsad kogemata kokku lasta.
  teema: STV
TVout

vastuseid: 3060
vaadatud: 944428

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.03.2007 11:13:36   pealkiri: STV
siis läks ju hästi, mul on endal ka korda tehtud nii 10 minutiga aga eelistan siiski et koguaeg on nett üleval ja ei pea helistama kuhugi
  teema: STV
TVout

vastuseid: 3060
vaadatud: 944428

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.03.2007 21:10:15   pealkiri: STV
Väsinud STV alla arvestust klienditeenindusest, lahedatest töömeestest ja vahel kaduvast netist (tõsi, ajapikku on asjad paranenud) olen nüüd Elisa õnnelik klient

btw kui juhtute Kalamaja ka ...
  teema: Kommenteerimine: time123
TVout

vastuseid: 203
vaadatud: 159721

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2007 11:58:20   pealkiri: Kommenteerimine: time123
ostsin juhtme, õiges kohas õigel ajal, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: korndog412
TVout

vastuseid: 119
vaadatud: 35891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2007 21:19:46   pealkiri: Kommenteerimine: korndog412
ostsin ketta, kõik ok, vastutulelik persoon , soovitan thumbs_up.gif 8)
  teema: Kommenteerimine: chesm6mmi
TVout

vastuseid: 108
vaadatud: 41812

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2007 16:40:32   pealkiri: Kommenteerimine: chesm6mmi
transport müüja poolt, arvuti igati hea thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Oioi
TVout

vastuseid: 261
vaadatud: 60582

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2006 22:04:59   pealkiri: Kommenteerimine: Oioi
Täpne ja vastutulelik härra, logistika toimis :p thumbs_up.gif Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Viilutaja
TVout

vastuseid: 225
vaadatud: 86259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2006 19:59:44   pealkiri: Kommenteerimine: Viilutaja
mälu ostetud, müüja õigel ajal õiges kohas ja käimaminekugarantii kah icon_smile.gif , soovitan! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Spacefly
TVout

vastuseid: 62
vaadatud: 30654

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2006 19:56:13   pealkiri: Kommenteerimine: Spacefly
Ostsin arvuti, ram oli vigane kuid müüja ajas kenasti asjad joonde!!

Soovitan! thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: DrZ
TVout

vastuseid: 31
vaadatud: 20381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2006 21:50:54   pealkiri: Kommenteerimine: DrZ
Ostsin videokaardi, kõik töötab nagu peab icon_smile.gif Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: talituli
TVout

vastuseid: 17
vaadatud: 7860

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2006 16:02:10   pealkiri: Kommenteerimine: talituli
Ostsin rooli ta käest, tõi ise kohale ja oli ka valmis tagasi ostma väikese probleemi tõttu mis aga lahenes ilma selleta! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: skazisesto
TVout

vastuseid: 16
vaadatud: 7073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2006 16:46:35   pealkiri: Kommenteerimine: skazisesto
Õigel ajal õiges kohas, kiire tehing, kõik nagu peab 8) Loodan et mäluga rahul!
  teema: Kommenteerimine: jansadj
TVout

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2006 20:51:52   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Õiges kohas täpselt õigel ajal, kaup korralik. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Noname
TVout

vastuseid: 371
vaadatud: 165848

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2006 11:56:09   pealkiri: Kommenteerimine: Noname
Ostsin emaplaadi ja prose, saatis Tartust kohale, hästi pakendatud, kõik vajalik kaasas.
Võib usaldada, soovitan!! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: raiksman
TVout

vastuseid: 155
vaadatud: 53720

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2005 16:36:51   pealkiri: Kommenteerimine: raiksman
Kiire tehing, korralik ostja, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: OCUser
TVout

vastuseid: 314
vaadatud: 101368

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2005 12:07:08   pealkiri: Kommenteerimine: OCUser
Ostetud arvuti töötab kenasti, soovitan! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: PhaZer
TVout

vastuseid: 7
vaadatud: 3810

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2005 21:40:29   pealkiri: Kommenteerimine: PhaZer
Õigel kellaajal õiges kohas, kiire tehing, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -m6mmik-
TVout

vastuseid: 18
vaadatud: 10037

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2005 18:12:18   pealkiri: Kommenteerimine: -m6mmik-
Mälu postiga kohal (huvitav pakend icon_smile.gif ). Võib usaldada icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: FPSrulez
TVout

vastuseid: 14
vaadatud: 6180

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2005 16:44:04   pealkiri: Kommenteerimine: FPSrulez
Tuli ise kohale, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rehv
TVout

vastuseid: 302
vaadatud: 66588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.07.2005 16:51:04   pealkiri: Kommenteerimine: rehv
äri kiirelt aetud, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: v6sa
TVout

vastuseid: 108
vaadatud: 81381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.06.2005 14:24:06   pealkiri: Kommenteerimine: v6sa
Kiire tehing, kaup töötab, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: kasm
TVout

vastuseid: 14
vaadatud: 6325

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2005 16:34:48   pealkiri: Kommenteerimine: kasm
korralik müüja, kaup vastas täielikult ootustele thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: trv
TVout

vastuseid: 138
vaadatud: 38029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2005 16:16:14   pealkiri: Kommenteerimine: trv
korralik müüja, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: rannuman
TVout

vastuseid: 54
vaadatud: 19553

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.05.2005 14:28:41   pealkiri: Kommenteerimine: rannuman
Kiire ja korralik tehing + kaup töötab! icon_wink.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.