|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: DIY Elektrijalgratas |
TULNUK
vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 27.05.2020 22:07:47 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
Kaks konkreetset küsimust siinsele rahvale kes antud temaatikaga kõikse rohkem kursis näikse olevat:
Kuidas te akupakke laete? Kas otse läbi BMS'i lihtsalt nominaalist gramm kõrgem pinge peale k ... |
teema: Lehmann LA100 toob aerofotod ja -videod GoPro kaameraisse |
TULNUK
vastuseid: 32
vaadatud: 9274
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 21.01.2013 14:04:34 pealkiri: Lehmann LA100 toob aerofotod ja -videod GoPro kaameraisse |
Tegu on suurepärase ja võrdlemisi hea hinnaga tootega, mis ongi mõeldud inimestele, kes ei taha või kellel pole võimalik end kurssi viia kõigi sedalaadi süsteemi nüanssidega.
Paraku peab arve ... |
teema: 66% Windowsi kasutajatest jätkuvalt XP platvormil |
TULNUK
vastuseid: 133
vaadatud: 29493
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 05.10.2010 14:55:42 pealkiri: 66% Windowsi kasutajatest jätkuvalt XP platvormil |
| Olen läinud täielikult 64bit W7 peale üle, ning tuleb nentida, et üldiselt ei kurda. Opsüsteemi poolne tagasiühilduvus on hea, ning muidu tundub kah kõik tiksuvat. Ainuke, mis meelehärmi teeb ... |
teema: Logitech esitleb juhtmevaba peakomplekti |
TULNUK
vastuseid: 1
vaadatud: 3464
|
foorum: Pressiteated postitatud: 25.08.2010 21:53:16 pealkiri: Logitech esitleb juhtmevaba peakomplekti |
| Milleks on vaja sellisel asjal eraldi usb julka, kui see kõik võiks läbi sinihamba toimida? |
teema: Ideumi 100-tolline puutetundlik laud |
TULNUK
vastuseid: 21
vaadatud: 9688
|
foorum: Riistvara postitatud: 04.11.2009 23:22:44 pealkiri: Ideumi 100-tolline puutetundlik laud |
Tihti me igapäevaelus oma pilte sorteerime? Sellistel asjadel on minumeelest perspektiivi alles siis, kui tarkvaratootjad omadega järgi jõuavad.
Nt corelid, photoshopid ja igasugused CADja 3D prog ... |
teema: Delli Latitude Z võimaldab traadita elektri abil laadimist |
TULNUK
vastuseid: 22
vaadatud: 7545
|
foorum: Riistvara postitatud: 05.10.2009 16:19:16 pealkiri: Delli Latitude Z võimaldab traadita elektri abil laadimist |
ja dokk on ikkagi seinakontakti ühendatud?
siis on ju pmst sama mis niisama dokki peale visata arvuti
mac-del siis ju ka "induktsioon"-lahendus lihtsalt magnet hoiab kontaktid koos
Või ole ... |
teema: Nokia sülearvuti võib tulla juba oktoobris |
TULNUK
vastuseid: 39
vaadatud: 15047
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 27.08.2009 17:13:48 pealkiri: Nokia sülearvuti võib tulla juba oktoobris |
| Sellise hinnaga pole tegu enam netbookiga ja Sony Vaiod ja kerged Lenovod tunduvad juba mõtekamad. |
teema: Ilmavaatlusõhupallid pakuvad Aafrikale internetiühendust |
TULNUK
vastuseid: 20
vaadatud: 8831
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 19.06.2009 12:01:07 pealkiri: Ilmavaatlusõhupallid pakuvad Aafrikale internetiühendust |
| Eesti oludes selline süsteem töötada ei saaks kuna enne, kui pall oma töökõrgusele jõuaks, on jetstream selle juba kuhugi vennasvabariiki kandnud. Tuuled kõrgusel 7000+ meetrit on juba julgelt ... |
teema: Rikka mehe käärid |
TULNUK
vastuseid: 30
vaadatud: 17168
|
foorum: Varia postitatud: 04.06.2009 19:08:23 pealkiri: Rikka mehe käärid |
| Ei pea end väga vanaks inimeseks, aga mäletan selgelt, et reklaamifirmad kastusid samu masinaid enam, kui kümme aastat tagasi, et reklaamkilest asju välja lõigata. Et kas ikka on uudise väärili ... |
teema: Esimene värvilise ekraaniga e-raamat |
TULNUK
vastuseid: 18
vaadatud: 11050
|
foorum: Riistvara postitatud: 19.03.2009 18:19:49 pealkiri: Esimene värvilise ekraaniga e-raamat |
| Lcd või OLED ekraan ei ole lugemiseks just mugavaim. Amazoni e-raamatud on elektroonilisel paberil, mis suudab vist küll vaid 8 halltooni kuvada, aga on see-eest silmale nigu tavaline paber. |
teema: Toyota Motor: 100% elektriauto 2012. aastaks |
TULNUK
vastuseid: 118
vaadatud: 34630
|
foorum: Varia postitatud: 18.01.2009 18:05:38 pealkiri: Toyota Motor: 100% elektriauto 2012. aastaks |
Ainuke tõsine akudelt töötava elektriauto miinus oli laadimisaeg.
Uued liitium-raudoksiid akud võimaldavad juba mitu aastat vähem kui kümneminutilist täislaadimist, seega on ka see probleem mi ... |
teema: Läbimurre elektrotehnikas: juhtmeta vooluülekanne. Unusta laadijad! :: Varia lisaseadmed |
TULNUK
vastuseid: 53
vaadatud: 26464
|
foorum: Varia postitatud: 08.12.2008 02:21:03 pealkiri: Läbimurre elektrotehnikas: juhtmeta vooluülekanne. Unusta laadijad! |
| Samas oleks minumeelest sellistel lahendustel turg olemas igasugu akuga asjade laadimiseks. Aastaid 5 tagasi oli tehnikamaailmas uudisnupuke, kus räägiti, et kohe-kohe tulevad müügile laadijad, mi ... |
teema: Klaviatuur reedab kõik |
TULNUK
vastuseid: 28
vaadatud: 13435
|
foorum: Varia postitatud: 28.10.2008 11:44:34 pealkiri: Klaviatuur reedab kõik |
| http://www.pickthebrain.com/blog/wp-content/uploads/2008/05/doh.jpg |
teema: Klaviatuur reedab kõik |
TULNUK
vastuseid: 28
vaadatud: 13435
|
foorum: Varia postitatud: 28.10.2008 01:52:40 pealkiri: Klaviatuur reedab kõik |
Ei tea ei karda eriti sellist asja. Sama hea, et ei julge autoga sõita, võib ju igasugu õnnetusi minuga seal roolis juhtuda.
No vot, meiesugustel lihtsurelikel ongi võrdlemisi ükskõik, aga kui ... |
teema: D-LINK ESITLEB UUT 802.11N KAHESÜSTEEMSET RUUTERIT |
TULNUK
vastuseid: 7
vaadatud: 5957
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.10.2008 19:59:05 pealkiri: D-LINK ESITLEB UUT 802.11N KAHESÜSTEEMSET RUUTERIT |
| Kergelt teemast mööda: Kas 5GHz natuke kõrge sagedus pole, et saaks rääkida kogu kodu hõlmavast võrgust (eeldades, et kodu pole üks suur ilma vaheseinte ja muude takistusteta ruum), mida kõrg ... |
teema: ASUS Glaxy7 |
TULNUK
vastuseid: 15
vaadatud: 9730
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 23.09.2008 07:16:32 pealkiri: ASUS Glaxy7 |
| No mp3 pleierid olid kah enne Ipodi olemas aga näe praegu, 7 aastat peale esimest ipodi, on see vidin ikka veel teema. Järelikult on firma sihtimas õigeid suundi oma toodetega. |
teema: Jaapanlased suurendasid infrapunaühenduse kiirust gigabitini |
TULNUK
vastuseid: 22
vaadatud: 10175
|
foorum: Riistvara postitatud: 29.07.2008 19:24:17 pealkiri: Jaapanlased suurendasid infrapunaühenduse kiirust gigabitini |
| Kas antud süsteem päikesevalguse käes kah töötaks? Selliste kiiruste puhul on vaja ju andmeedastus teha pea täielikult häirevabaks, mida üldine erinevate kiirguste megamix meie ümber kuidagi ... |
teema: Western Digital plaanib välja tulla 20 000 RPM Raptor mudeliga |
TULNUK
vastuseid: 74
vaadatud: 22508
|
foorum: Riistvara postitatud: 07.06.2008 23:55:38 pealkiri: Western Digital plaanib välja tulla 20 000 RPM Raptor mudeliga |
| Miskipärast arvan, et 30k kettaid saame veel natuke oodata, nii kiiresti pöörleval kettal on ju inerts ikka meeletu, seega peaks ka ketta pöörete juhtimine mootori kaudu üpris "ebamugavaks" muut ... |
teema: Kardetavasti nakatunud Vista |
TULNUK
vastuseid: 7
vaadatud: 3917
|
foorum: Turvalisus postitatud: 29.05.2008 15:41:21 pealkiri: Kardetavasti nakatunud Vista |
Imelik, viimasel kahel päeval pole nagu tunda andnud mingi kokkujooksmine vms, samas hibernate ja sleep lõppesid ikkagi crashiga.
Keegi siit foorumist märkis kuskil mängude teemas sarnaseid probl ... |
teema: Kardetavasti nakatunud Vista |
TULNUK
vastuseid: 7
vaadatud: 3917
|
foorum: Turvalisus postitatud: 27.05.2008 23:02:02 pealkiri: Kardetavasti nakatunud Vista |
ComboFix 08-05-26.2 - Pärtel 2008-05-27 21:17:15.2 - NTFSx86
Microsoft® Windows Vista Home Premium 6.0.6000.0.1257.1.1033.18.1268 [GMT 3:00]
Running from: C:\Users\Pärtel\Desktop\ComboFix.exe ... |
teema: Kardetavasti nakatunud Vista |
TULNUK
vastuseid: 7
vaadatud: 3917
|
foorum: Turvalisus postitatud: 27.05.2008 12:16:39 pealkiri: Kardetavasti nakatunud Vista |
Super antispyware crashis peale 6 tunnist scanni esialgu ära, proovin veel.
Hijack this:
Running processes:
C:\Windows\system32\Dwm.exe
C:\Windows\Explorer.EXE
C:\Program Files\Windows Defende ... |
teema: Kardetavasti nakatunud Vista |
TULNUK
vastuseid: 7
vaadatud: 3917
|
foorum: Turvalisus postitatud: 26.05.2008 20:58:26 pealkiri: Kardetavasti nakatunud Vista |
Niisiis
On õnn omada läpakat millel kohe algusest peale vista peal.
Umbes nädal tagasi teatas Nod32, et tema meelest on minupoolt teadlikult installitud mafia.exe viirus. Saatsin nod`i pikalt ja ... |
teema: Tehnoloogiahiiud ühendavad jõud kiibitootmise uuendamisel |
TULNUK
vastuseid: 10
vaadatud: 6977
|
foorum: Pressiteated postitatud: 08.05.2008 21:24:35 pealkiri: Tehnoloogiahiiud ühendavad jõud kiibitootmise uuendamisel |
Hästi OT küsimus:
Olen selle üle varemgi mõelnud, miks pagan nad neid tuumasid ketastest välja pressivad? Ruudu või ristküliku peale mahuks ju rohkem. |
teema: Lennukipagasis keelatakse liitiumakud |
TULNUK
vastuseid: 41
vaadatud: 15789
|
foorum: Varia postitatud: 02.01.2008 18:12:44 pealkiri: Lennukipagasis keelatakse liitiumakud |
Vähegi spetsiifilisemate hobidega seltskonnale tähendab see päris karme piiranguid.
Raadioteel juhitavate mudelite akudel puuduvad igasugused kaitseskeemid akul endal, kõik oleneb isolatsioonist ... |
teema: tehnilisi küsimusi kõvaketta kohta |
TULNUK
vastuseid: 90
vaadatud: 26835
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 31.12.2007 19:54:33 pealkiri: tehnilisi küsimusi kõvaketta kohta |
Üks küsimus seoses peade liikumisega veel.
Nimelt praegu liigutab kõiki päid ju vaid üks ajam, aga miks ei võiks olla igale peale eraldi liigutaja, siis oleks nt 2 platteriga kettal 4 üksteise ... |
teema: Klaasist CD-plaadid |
TULNUK
vastuseid: 63
vaadatud: 25012
|
foorum: Riistvara postitatud: 24.10.2006 14:50:45 pealkiri: Klaasist CD-plaadid |
| Pakun et seal on kasutusel ikka spets klaasisegud(kvartsid jms.), mille amorfsus on miinimumini viidud, kui sa maksad 10k klaasist CD eest siis vaevalt, et tegu mingi üles sulatatud NSV liidu aegse a ... |
teema: GPS seadmed |
TULNUK
vastuseid: 195
vaadatud: 73207
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.07.2006 17:48:36 pealkiri: GPS seadmed |
Teadmiseks:
Olid vist selle aastatuhande esimesed aastad kui seltimees Bush teatas avalikult et USA lõpetab meelega GPS-i vigade kodeerimist. Nüüd on USA-l vast juba uued ja paremad süsteemid, n ... |
teema: Ülevaade: Camelion akulaadija BC510 + 4x2600mAh :: Kompaktkaamerad |
TULNUK
vastuseid: 34
vaadatud: 17494
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.07.2006 15:54:44 pealkiri: Ülevaade: Camelion akulaadija BC510 + 4x2600mAh |
| Uutel nimh akudel pidavat olema pinge langus peale delta-peak punkti ületamist niivõrd väike, et odavama otsa laadijad ei pruugi seda ära tunnetada ja laevad akut üle, seega on väga pikk laadimi ... |
teema: Ülevaade: Camelion akulaadija BC510 + 4x2600mAh :: Kompaktkaamerad |
TULNUK
vastuseid: 34
vaadatud: 17494
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 03.07.2006 21:53:01 pealkiri: Ülevaade: Camelion akulaadija BC510 + 4x2600mAh |
|
teema: Sony Ericsson W810i |
TULNUK
vastuseid: 183
vaadatud: 75019
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 16.02.2006 19:03:18 pealkiri: Sony Ericsson W810i |
Viimased sonyericssonid on on küll ilusad, kuid on kahju, et disainist on kadunud sellised pikad ilusad kumerad jooned a`la ericsson R520i ja Se T200.
Kuid jah noorele generatsioonile (sinna kuuluna ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
TULNUK
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.10.2005 23:33:06 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Deer hunter 2005 |
teema: Sony Ericsson W800 Walkman |
TULNUK
vastuseid: 306
vaadatud: 59462
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.08.2005 10:39:20 pealkiri: Sony Ericsson W800 Walkman |
| Selle lennukis telefongia rääkimise kohta tean seda rääkida, et GSM võrk ei pidavat töötama suurematel kiirustel kui umbes 250 km/h, seega otseselt helistada mobiiliga peaks suht võimatu olema ... |
teema: Sony Ericsson K750i |
TULNUK
vastuseid: 1499
vaadatud: 328150
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.08.2005 15:59:23 pealkiri: Sony Ericsson K750i |
| ekraanil oli veel kile igatahes peal, ja muidu tundus kah väga heas korras olevat, selle raha eest tasuks see püss ära võtta küll. |
teema: Sony Ericsson K750i |
TULNUK
vastuseid: 1499
vaadatud: 328150
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.08.2005 14:23:58 pealkiri: Sony Ericsson K750i |
| Muideks, Tartu germandias on see asjake müügil, hind kuskil 3,7k.- niiet minge ja rabage. |
teema: Need for Speed: Most Wanted |
TULNUK
vastuseid: 3933
vaadatud: 602759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2005 15:15:30 pealkiri: Need for Speed: Most Wanted |
Ma ei saa seda ütlemata jätta: Mina ootan kõige rohkem ikka NFS Trabant unleashed.
Aga muidu nt. Mercedes Benziga oleks kah ju suhteliselt huvitav, uued MB-d ju päris kobedad juba. |
teema: veitsi taskunoa juhtum |
TULNUK
vastuseid: 13
vaadatud: 4229
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 21.07.2005 15:00:03 pealkiri: veitsi taskunoa juhtum |
| Nägin Tallinnas Viru keskuses seda jublakat isegi müügil, hinda kahjuks ei mäleta. |
teema: Office 2003 EST (kas see on siis eesti keel?) |
TULNUK
vastuseid: 79
vaadatud: 30890
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 20.07.2005 10:46:00 pealkiri: Office 2003 EST (kas see on siis eesti keel?) |
| aga kas sa ütled eestis autojuhi kohta tüürel? sõna "Driver" on ju inglisekeeles juhi kohta täiesti kasutusel. Kuid kõlaks ju uhkelt: "Tüürel Mati tüüris omnibussi Tartust-Tallinnasse." |
teema: Digitaalne klaviatuur |
TULNUK
vastuseid: 120
vaadatud: 41833
|
foorum: Riistvara postitatud: 19.07.2005 17:36:54 pealkiri: Digitaalne klaviatuur |
| Kusjuures ei pidand nii olema, et käega tõmmeldes loeb nagu oleks kõiki vajutatud. Asi pidi olema piisavalt tark, et arusaada, millal näpp lihtsalt liigub üle nupu ja millal tõesti ka vajutab. S ... |
teema: Digitaalne klaviatuur |
TULNUK
vastuseid: 120
vaadatud: 41833
|
foorum: Riistvara postitatud: 17.07.2005 17:07:51 pealkiri: Digitaalne klaviatuur |
| Läheb natuke aega mööda ja siis hakkavad kindlasti liikuma ka mingid pop-upid mis tekivad klaverile. |
teema: Digitaalne klaviatuur |
TULNUK
vastuseid: 120
vaadatud: 41833
|
foorum: Riistvara postitatud: 15.07.2005 14:59:53 pealkiri: Digitaalne klaviatuur |
| Usun et kui oled ostnud äsja nt. 4k.- maksva klaviatuuri, siis viiksid vist kõik klaivatuurile ohtu kujutavad esemed ruumist välja, ja vaevalt sa seda klaviatuuri peksma hakkaksid. |
teema: Digitaalne klaviatuur |
TULNUK
vastuseid: 120
vaadatud: 41833
|
foorum: Riistvara postitatud: 15.07.2005 12:52:01 pealkiri: Digitaalne klaviatuur |
| Minumeelest oleks sellisel asjal tulevikku küll, siis poleks vaja enam toota erineva asetusega klaviatuure, vaid lihtsalt erineva välimuse ja korpusega, seega peaks pikemas perspektiivis hind üsna ... |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
TULNUK
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434391
|
foorum: Varia postitatud: 27.06.2005 19:51:57 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
| Kaldun arvama et mida kallimaks läheb nt. bensiin seda rohkem tekib nõudlust alternatiivsete vajadustega sõidukite järgi seega alternatiivsõitukite hinnad langevad. Ühtäkki märkavad investorid ... |
teema: Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi |
TULNUK
vastuseid: 624
vaadatud: 134674
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.06.2005 21:46:39 pealkiri: Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi |
| final Fantasy on olnud minumeelest ikka kõige õnnestunum mäng-film üllitis |
teema: Skype üldteema |
TULNUK
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490533
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.04.2005 17:29:21 pealkiri: Skype üldteema |
| Niiguinii on see tuhat korda läbi käinud teema, aga mul msn 7.0.0777 sihuke jama, et ma ei näe inimeste nimesid ega aadresse, näitab küll rohelist msn-i pupujukut, kuid kes see on, seda ei näita ... |
teema: Tahate ajamasinat osta? |
TULNUK
vastuseid: 35
vaadatud: 6923
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 17.03.2005 21:04:07 pealkiri: Tahate ajamasinat osta? |
| Usun et kui minna minevikku ja seal midagi pekki keerata siis tekib lihtsalt teine paralleelne reaalsus, ning see millisesse reaalsusesse me tagasi satume oleks juhtimatu. |
teema: Nokia telefonide usaldusväärsusest... |
TULNUK
vastuseid: 13
vaadatud: 2999
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 14.03.2005 02:48:57 pealkiri: Nokia telefonide usaldusväärsusest... |
| ning varsti tulevad müüki ka erilised IraqPhone-id kuhu on detonator juba sisse ehitatud ja väljahelistamise funktsiooni üldse pole. |
teema: Kõvaketta mitmekordne formatt!? |
TULNUK
vastuseid: 27
vaadatud: 5210
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.03.2005 01:39:38 pealkiri: Kõvaketta mitmekordne formatt!? |
| siiski tekib küsimus mis on see miski SEE millest hiljem jällegi need andmed taastatakse kui vaja, on ju ketas põmst täielikult "nullitud". |
teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
TULNUK
vastuseid: 443
vaadatud: 87289
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.02.2005 20:37:31 pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
| Juba 2 umbes aastat on nii, et 100 eeksuse smart kõnekaardiga saab paar kuud hakkama, rekord oli siis kui kulus 2 kaarti kuus. Ja kõik saab rahulikult räägitud. |
teema: Sony Ericsson V800 |
TULNUK
vastuseid: 15
vaadatud: 4912
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.02.2005 17:40:56 pealkiri: Sony Ericsson V800 |
| sai enne jõule rootsis käidud, seal oli see juba müügil, paistis päris kobe. |
teema: Mõned lingid ... - halvasti disainitud asjad |
TULNUK
vastuseid: 34
vaadatud: 6081
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 14.09.2004 18:47:27 pealkiri: Mõned lingid ... - halvasti disainitud asjad |
| ok, nüüd olen ma veendunud et olen üsna tark: http://www.baddesigns.com/condom.html |
| |