Avaleht
otsing leidis 91 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: DIY Elektrijalgratas
TULNUK

vastuseid: 4814
vaadatud: 1380825

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 27.05.2020 22:07:47   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Kaks konkreetset küsimust siinsele rahvale kes antud temaatikaga kõikse rohkem kursis näikse olevat:
Kuidas te akupakke laete? Kas otse läbi BMS'i lihtsalt nominaalist gramm kõrgem pinge peale k ...
  teema: Lehmann LA100 toob aerofotod ja -videod GoPro kaameraisse
TULNUK

vastuseid: 32
vaadatud: 9274

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 21.01.2013 14:04:34   pealkiri: Lehmann LA100 toob aerofotod ja -videod GoPro kaameraisse
Tegu on suurepärase ja võrdlemisi hea hinnaga tootega, mis ongi mõeldud inimestele, kes ei taha või kellel pole võimalik end kurssi viia kõigi sedalaadi süsteemi nüanssidega.
Paraku peab arve ...
  teema: 66% Windowsi kasutajatest jätkuvalt XP platvormil
TULNUK

vastuseid: 133
vaadatud: 29493

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 05.10.2010 14:55:42   pealkiri: 66% Windowsi kasutajatest jätkuvalt XP platvormil
Olen läinud täielikult 64bit W7 peale üle, ning tuleb nentida, et üldiselt ei kurda. Opsüsteemi poolne tagasiühilduvus on hea, ning muidu tundub kah kõik tiksuvat. Ainuke, mis meelehärmi teeb ...
  teema: Logitech esitleb juhtmevaba peakomplekti
TULNUK

vastuseid: 1
vaadatud: 3464

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 25.08.2010 21:53:16   pealkiri: Logitech esitleb juhtmevaba peakomplekti
Milleks on vaja sellisel asjal eraldi usb julka, kui see kõik võiks läbi sinihamba toimida?
  teema: Ideumi 100-tolline puutetundlik laud
TULNUK

vastuseid: 21
vaadatud: 9688

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 04.11.2009 23:22:44   pealkiri: Ideumi 100-tolline puutetundlik laud
Tihti me igapäevaelus oma pilte sorteerime? Sellistel asjadel on minumeelest perspektiivi alles siis, kui tarkvaratootjad omadega järgi jõuavad.
Nt corelid, photoshopid ja igasugused CADja 3D prog ...
  teema: Delli Latitude Z võimaldab traadita elektri abil laadimist
TULNUK

vastuseid: 22
vaadatud: 7545

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 05.10.2009 16:19:16   pealkiri: Delli Latitude Z võimaldab traadita elektri abil laadimist
ja dokk on ikkagi seinakontakti ühendatud?
siis on ju pmst sama mis niisama dokki peale visata arvuti

mac-del siis ju ka "induktsioon"-lahendus lihtsalt magnet hoiab kontaktid koos icon_razz.gif

Või ole ...
  teema: Nokia sülearvuti võib tulla juba oktoobris
TULNUK

vastuseid: 39
vaadatud: 15047

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 27.08.2009 17:13:48   pealkiri: Nokia sülearvuti võib tulla juba oktoobris
Sellise hinnaga pole tegu enam netbookiga ja Sony Vaiod ja kerged Lenovod tunduvad juba mõtekamad.
  teema: Ilmavaatlusõhupallid pakuvad Aafrikale internetiühendust
TULNUK

vastuseid: 20
vaadatud: 8831

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 19.06.2009 12:01:07   pealkiri: Ilmavaatlusõhupallid pakuvad Aafrikale internetiühendust
Eesti oludes selline süsteem töötada ei saaks kuna enne, kui pall oma töökõrgusele jõuaks, on jetstream selle juba kuhugi vennasvabariiki kandnud. Tuuled kõrgusel 7000+ meetrit on juba julgelt ...
  teema: Rikka mehe käärid
TULNUK

vastuseid: 30
vaadatud: 17168

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.06.2009 19:08:23   pealkiri: Rikka mehe käärid
Ei pea end väga vanaks inimeseks, aga mäletan selgelt, et reklaamifirmad kastusid samu masinaid enam, kui kümme aastat tagasi, et reklaamkilest asju välja lõigata. Et kas ikka on uudise väärili ...
  teema: Esimene värvilise ekraaniga e-raamat
TULNUK

vastuseid: 18
vaadatud: 11050

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 19.03.2009 18:19:49   pealkiri: Esimene värvilise ekraaniga e-raamat
Lcd või OLED ekraan ei ole lugemiseks just mugavaim. Amazoni e-raamatud on elektroonilisel paberil, mis suudab vist küll vaid 8 halltooni kuvada, aga on see-eest silmale nigu tavaline paber.
  teema: Toyota Motor: 100% elektriauto 2012. aastaks
TULNUK

vastuseid: 118
vaadatud: 34630

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 18.01.2009 18:05:38   pealkiri: Toyota Motor: 100% elektriauto 2012. aastaks
Ainuke tõsine akudelt töötava elektriauto miinus oli laadimisaeg.
Uued liitium-raudoksiid akud võimaldavad juba mitu aastat vähem kui kümneminutilist täislaadimist, seega on ka see probleem mi ...
  teema: Läbimurre elektrotehnikas: juhtmeta vooluülekanne. Unusta laadijad! :: Varia lisaseadmed
TULNUK

vastuseid: 53
vaadatud: 26464

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 08.12.2008 02:21:03   pealkiri: Läbimurre elektrotehnikas: juhtmeta vooluülekanne. Unusta laadijad!
Samas oleks minumeelest sellistel lahendustel turg olemas igasugu akuga asjade laadimiseks. Aastaid 5 tagasi oli tehnikamaailmas uudisnupuke, kus räägiti, et kohe-kohe tulevad müügile laadijad, mi ...
  teema: Klaviatuur reedab kõik
TULNUK

vastuseid: 28
vaadatud: 13435

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.10.2008 11:44:34   pealkiri: Klaviatuur reedab kõik
http://www.pickthebrain.com/blog/wp-content/uploads/2008/05/doh.jpg
  teema: Klaviatuur reedab kõik
TULNUK

vastuseid: 28
vaadatud: 13435

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.10.2008 01:52:40   pealkiri: Klaviatuur reedab kõik
Ei tea ei karda eriti sellist asja. Sama hea, et ei julge autoga sõita, võib ju igasugu õnnetusi minuga seal roolis juhtuda.
No vot, meiesugustel lihtsurelikel ongi võrdlemisi ükskõik, aga kui ...
  teema: D-LINK ESITLEB UUT 802.11N KAHESÜSTEEMSET RUUTERIT
TULNUK

vastuseid: 7
vaadatud: 5957

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.10.2008 19:59:05   pealkiri: D-LINK ESITLEB UUT 802.11N KAHESÜSTEEMSET RUUTERIT
Kergelt teemast mööda: Kas 5GHz natuke kõrge sagedus pole, et saaks rääkida kogu kodu hõlmavast võrgust (eeldades, et kodu pole üks suur ilma vaheseinte ja muude takistusteta ruum), mida kõrg ...
  teema: ASUS Glaxy7
TULNUK

vastuseid: 15
vaadatud: 9730

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 23.09.2008 07:16:32   pealkiri: ASUS Glaxy7
No mp3 pleierid olid kah enne Ipodi olemas aga näe praegu, 7 aastat peale esimest ipodi, on see vidin ikka veel teema. Järelikult on firma sihtimas õigeid suundi oma toodetega.
  teema: Jaapanlased suurendasid infrapunaühenduse kiirust gigabitini
TULNUK

vastuseid: 22
vaadatud: 10175

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 29.07.2008 19:24:17   pealkiri: Jaapanlased suurendasid infrapunaühenduse kiirust gigabitini
Kas antud süsteem päikesevalguse käes kah töötaks? Selliste kiiruste puhul on vaja ju andmeedastus teha pea täielikult häirevabaks, mida üldine erinevate kiirguste megamix meie ümber kuidagi ...
  teema: Western Digital plaanib välja tulla 20 000 RPM Raptor mudeliga
TULNUK

vastuseid: 74
vaadatud: 22508

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 07.06.2008 23:55:38   pealkiri: Western Digital plaanib välja tulla 20 000 RPM Raptor mudeliga
Miskipärast arvan, et 30k kettaid saame veel natuke oodata, nii kiiresti pöörleval kettal on ju inerts ikka meeletu, seega peaks ka ketta pöörete juhtimine mootori kaudu üpris "ebamugavaks" muut ...
  teema: Kardetavasti nakatunud Vista
TULNUK

vastuseid: 7
vaadatud: 3917

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 29.05.2008 15:41:21   pealkiri: Kardetavasti nakatunud Vista
Imelik, viimasel kahel päeval pole nagu tunda andnud mingi kokkujooksmine vms, samas hibernate ja sleep lõppesid ikkagi crashiga.
Keegi siit foorumist märkis kuskil mängude teemas sarnaseid probl ...
  teema: Kardetavasti nakatunud Vista
TULNUK

vastuseid: 7
vaadatud: 3917

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 27.05.2008 23:02:02   pealkiri: Kardetavasti nakatunud Vista
ComboFix 08-05-26.2 - Pärtel 2008-05-27 21:17:15.2 - NTFSx86
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium 6.0.6000.0.1257.1.1033.18.1268 [GMT 3:00]
Running from: C:\Users\Pärtel\Desktop\ComboFix.exe ...
  teema: Kardetavasti nakatunud Vista
TULNUK

vastuseid: 7
vaadatud: 3917

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 27.05.2008 12:16:39   pealkiri: Kardetavasti nakatunud Vista
Super antispyware crashis peale 6 tunnist scanni esialgu ära, proovin veel.
Hijack this:

Running processes:
C:\Windows\system32\Dwm.exe
C:\Windows\Explorer.EXE
C:\Program Files\Windows Defende ...
  teema: Kardetavasti nakatunud Vista
TULNUK

vastuseid: 7
vaadatud: 3917

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 26.05.2008 20:58:26   pealkiri: Kardetavasti nakatunud Vista
Niisiis
On õnn omada läpakat millel kohe algusest peale vista peal.
Umbes nädal tagasi teatas Nod32, et tema meelest on minupoolt teadlikult installitud mafia.exe viirus. Saatsin nod`i pikalt ja ...
  teema: Tehnoloogiahiiud ühendavad jõud kiibitootmise uuendamisel
TULNUK

vastuseid: 10
vaadatud: 6977

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.05.2008 21:24:35   pealkiri: Tehnoloogiahiiud ühendavad jõud kiibitootmise uuendamisel
Hästi OT küsimus:
Olen selle üle varemgi mõelnud, miks pagan nad neid tuumasid ketastest välja pressivad? Ruudu või ristküliku peale mahuks ju rohkem.
  teema: Lennukipagasis keelatakse liitiumakud
TULNUK

vastuseid: 41
vaadatud: 15789

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 02.01.2008 18:12:44   pealkiri: Lennukipagasis keelatakse liitiumakud
Vähegi spetsiifilisemate hobidega seltskonnale tähendab see päris karme piiranguid.
Raadioteel juhitavate mudelite akudel puuduvad igasugused kaitseskeemid akul endal, kõik oleneb isolatsioonist ...
  teema: tehnilisi küsimusi kõvaketta kohta
TULNUK

vastuseid: 90
vaadatud: 26835

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 31.12.2007 19:54:33   pealkiri: tehnilisi küsimusi kõvaketta kohta
Üks küsimus seoses peade liikumisega veel.
Nimelt praegu liigutab kõiki päid ju vaid üks ajam, aga miks ei võiks olla igale peale eraldi liigutaja, siis oleks nt 2 platteriga kettal 4 üksteise ...
  teema: Klaasist CD-plaadid
TULNUK

vastuseid: 63
vaadatud: 25012

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 24.10.2006 14:50:45   pealkiri: Klaasist CD-plaadid
Pakun et seal on kasutusel ikka spets klaasisegud(kvartsid jms.), mille amorfsus on miinimumini viidud, kui sa maksad 10k klaasist CD eest siis vaevalt, et tegu mingi üles sulatatud NSV liidu aegse a ...
  teema: GPS seadmed
TULNUK

vastuseid: 195
vaadatud: 73207

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.07.2006 17:48:36   pealkiri: GPS seadmed
Teadmiseks:
Olid vist selle aastatuhande esimesed aastad kui seltimees Bush teatas avalikult et USA lõpetab meelega GPS-i vigade kodeerimist. Nüüd on USA-l vast juba uued ja paremad süsteemid, n ...
  teema: Ülevaade: Camelion akulaadija BC510 + 4x2600mAh :: Kompaktkaamerad
TULNUK

vastuseid: 34
vaadatud: 17494

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.07.2006 15:54:44   pealkiri: Ülevaade: Camelion akulaadija BC510 + 4x2600mAh
Uutel nimh akudel pidavat olema pinge langus peale delta-peak punkti ületamist niivõrd väike, et odavama otsa laadijad ei pruugi seda ära tunnetada ja laevad akut üle, seega on väga pikk laadimi ...
  teema: Ülevaade: Camelion akulaadija BC510 + 4x2600mAh :: Kompaktkaamerad
TULNUK

vastuseid: 34
vaadatud: 17494

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 03.07.2006 21:53:01   pealkiri: Ülevaade: Camelion akulaadija BC510 + 4x2600mAh
  teema: Sony Ericsson W810i
TULNUK

vastuseid: 183
vaadatud: 75019

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 16.02.2006 19:03:18   pealkiri: Sony Ericsson W810i
Viimased sonyericssonid on on küll ilusad, kuid on kahju, et disainist on kadunud sellised pikad ilusad kumerad jooned a`la ericsson R520i ja Se T200.
Kuid jah noorele generatsioonile (sinna kuuluna ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
TULNUK

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.10.2005 23:33:06   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Deer hunter 2005
  teema: Sony Ericsson W800 Walkman
TULNUK

vastuseid: 306
vaadatud: 59462

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.08.2005 10:39:20   pealkiri: Sony Ericsson W800 Walkman
Selle lennukis telefongia rääkimise kohta tean seda rääkida, et GSM võrk ei pidavat töötama suurematel kiirustel kui umbes 250 km/h, seega otseselt helistada mobiiliga peaks suht võimatu olema ...
  teema: Sony Ericsson K750i
TULNUK

vastuseid: 1499
vaadatud: 328150

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.08.2005 15:59:23   pealkiri: Sony Ericsson K750i
ekraanil oli veel kile igatahes peal, ja muidu tundus kah väga heas korras olevat, selle raha eest tasuks see püss ära võtta küll.
  teema: Sony Ericsson K750i
TULNUK

vastuseid: 1499
vaadatud: 328150

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.08.2005 14:23:58   pealkiri: Sony Ericsson K750i
Muideks, Tartu germandias on see asjake müügil, hind kuskil 3,7k.- niiet minge ja rabage.
  teema: Need for Speed: Most Wanted
TULNUK

vastuseid: 3933
vaadatud: 602759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2005 15:15:30   pealkiri: Need for Speed: Most Wanted
Ma ei saa seda ütlemata jätta: Mina ootan kõige rohkem ikka NFS Trabant unleashed.
Aga muidu nt. Mercedes Benziga oleks kah ju suhteliselt huvitav, uued MB-d ju päris kobedad juba.
  teema: Šveitsi taskunoa juhtum
TULNUK

vastuseid: 13
vaadatud: 4229

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.07.2005 15:00:03   pealkiri: Šveitsi taskunoa juhtum
Nägin Tallinnas Viru keskuses seda jublakat isegi müügil, hinda kahjuks ei mäleta.
  teema: Office 2003 EST (kas see on siis eesti keel?)
TULNUK

vastuseid: 79
vaadatud: 30890

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.07.2005 10:46:00   pealkiri: Office 2003 EST (kas see on siis eesti keel?)
aga kas sa ütled eestis autojuhi kohta tüürel? sõna "Driver" on ju inglisekeeles juhi kohta täiesti kasutusel. Kuid kõlaks ju uhkelt: "Tüürel Mati tüüris omnibussi Tartust-Tallinnasse."
  teema: Digitaalne klaviatuur
TULNUK

vastuseid: 120
vaadatud: 41833

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 19.07.2005 17:36:54   pealkiri: Digitaalne klaviatuur
Kusjuures ei pidand nii olema, et käega tõmmeldes loeb nagu oleks kõiki vajutatud. Asi pidi olema piisavalt tark, et arusaada, millal näpp lihtsalt liigub üle nupu ja millal tõesti ka vajutab. S ...
  teema: Digitaalne klaviatuur
TULNUK

vastuseid: 120
vaadatud: 41833

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 17.07.2005 17:07:51   pealkiri: Digitaalne klaviatuur
Läheb natuke aega mööda ja siis hakkavad kindlasti liikuma ka mingid pop-upid mis tekivad klaverile.
  teema: Digitaalne klaviatuur
TULNUK

vastuseid: 120
vaadatud: 41833

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 15.07.2005 14:59:53   pealkiri: Digitaalne klaviatuur
Usun et kui oled ostnud äsja nt. 4k.- maksva klaviatuuri, siis viiksid vist kõik klaivatuurile ohtu kujutavad esemed ruumist välja, ja vaevalt sa seda klaviatuuri peksma hakkaksid.
  teema: Digitaalne klaviatuur
TULNUK

vastuseid: 120
vaadatud: 41833

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 15.07.2005 12:52:01   pealkiri: Digitaalne klaviatuur
Minumeelest oleks sellisel asjal tulevikku küll, siis poleks vaja enam toota erineva asetusega klaviatuure, vaid lihtsalt erineva välimuse ja korpusega, seega peaks pikemas perspektiivis hind üsna ...
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
TULNUK

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434391

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 27.06.2005 19:51:57   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Kaldun arvama et mida kallimaks läheb nt. bensiin seda rohkem tekib nõudlust alternatiivsete vajadustega sõidukite järgi seega alternatiivsõitukite hinnad langevad. Ühtäkki märkavad investorid ...
  teema: Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi
TULNUK

vastuseid: 624
vaadatud: 134674

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.06.2005 21:46:39   pealkiri: Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi
final Fantasy on olnud minumeelest ikka kõige õnnestunum mäng-film üllitis
  teema: Skype üldteema
TULNUK

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490533

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 14.04.2005 17:29:21   pealkiri: Skype üldteema
Niiguinii on see tuhat korda läbi käinud teema, aga mul msn 7.0.0777 sihuke jama, et ma ei näe inimeste nimesid ega aadresse, näitab küll rohelist msn-i pupujukut, kuid kes see on, seda ei näita ...
  teema: Tahate ajamasinat osta?
TULNUK

vastuseid: 35
vaadatud: 6923

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 17.03.2005 21:04:07   pealkiri: Tahate ajamasinat osta?
Usun et kui minna minevikku ja seal midagi pekki keerata siis tekib lihtsalt teine paralleelne reaalsus, ning see millisesse reaalsusesse me tagasi satume oleks juhtimatu.
  teema: Nokia telefonide usaldusväärsusest...
TULNUK

vastuseid: 13
vaadatud: 2999

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 14.03.2005 02:48:57   pealkiri: Nokia telefonide usaldusväärsusest...
ning varsti tulevad müüki ka erilised IraqPhone-id kuhu on detonator juba sisse ehitatud ja väljahelistamise funktsiooni üldse pole.
  teema: Kõvaketta mitmekordne formatt!?
TULNUK

vastuseid: 27
vaadatud: 5210

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.03.2005 01:39:38   pealkiri: Kõvaketta mitmekordne formatt!?
siiski tekib küsimus mis on see miski SEE millest hiljem jällegi need andmed taastatakse kui vaja, on ju ketas põmst täielikult "nullitud".
  teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
TULNUK

vastuseid: 443
vaadatud: 87289

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.02.2005 20:37:31   pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
Juba 2 umbes aastat on nii, et 100 eeksuse smart kõnekaardiga saab paar kuud hakkama, rekord oli siis kui kulus 2 kaarti kuus. Ja kõik saab rahulikult räägitud.
  teema: Sony Ericsson V800
TULNUK

vastuseid: 15
vaadatud: 4912

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.02.2005 17:40:56   pealkiri: Sony Ericsson V800
sai enne jõule rootsis käidud, seal oli see juba müügil, paistis päris kobe.
  teema: Mõned lingid ... - halvasti disainitud asjad
TULNUK

vastuseid: 34
vaadatud: 6081

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 14.09.2004 18:47:27   pealkiri: Mõned lingid ... - halvasti disainitud asjad
ok, nüüd olen ma veendunud et olen üsna tark: http://www.baddesigns.com/condom.html
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.