|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
TS2000
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.09.2021 16:36:37 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kauaoodatud tarkvarauuendus tuleb nüüd homme lõpuks:
https://blog.playstation.com/2021/09/14/ps5s-september-system-software-update-launches-globally-tomorrow/ |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
TS2000
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.09.2021 11:38:33 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
, On siis midagi mille üle nii väga viriseda?
Hetkel küll mitte. Kõik tundub ideaalselt toimivat ja venti ei ole ka veel kordagi häirivalt pöördesse saanud. Eks pikema aja peale ole näha. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
TS2000
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460856
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.09.2021 11:29:46 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
https://www.notebookcheck.net/PlayStation-5-console-comparison-teardown-reveals-shocking-truth-behind-the-lighter-first-revision-PS5.557257.0.html
Päris suur vahe on radikatel ja tänu sellele ka ku ... |
teema: Pentaxi arutelu |
TS2000
vastuseid: 2209
vaadatud: 601629
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.11.2010 19:19:41 pealkiri: Pentaxi arutelu |
|
teema: Pentaxi arutelu |
TS2000
vastuseid: 2209
vaadatud: 601629
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.09.2010 19:15:45 pealkiri: Pentaxi arutelu |
Ootasin, et siin käib juba kõva andmine, sest täna avaldati ametlikud K-5 andmed, aga ei midagi - vaikus
Üks link ka siis, kus lisaks andmetele päris huvitav arutelu: http://www.pentaxf ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
TS2000
vastuseid: 2640
vaadatud: 644810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.09.2010 16:12:28 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Väga super tõesti - see täpitähtede otsimine võttis ikka üksjagu aega standardklaveriga. Hetkel tundub, et toimib Desire'l 2.2'ga ilusti, kuigi installil oli hoiatus, et ei ole veel 2.2'le kohan ... |
teema: HTC Wildfire (S) |
TS2000
vastuseid: 469
vaadatud: 143860
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.09.2010 23:09:19 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
Kas mõtled S8500? I8500 ei leia.
Tundub, et mõeldi I5800't  |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
TS2000
vastuseid: 3441
vaadatud: 707953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.09.2010 17:07:51 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Ma olen ka oma pilliga üldiselt väga rahul. Kui norida, siis on kaks väga väikest muret:
1) Viimasel ajal ühendab Wifi end aeg-ajalt ise võrgust lahti, kui pikalt kasutamat on (näiteks öösit ... |
teema: Nokia E52 |
TS2000
vastuseid: 672
vaadatud: 206596
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.08.2010 15:28:21 pealkiri: Nokia E52 |
Paar küsimust/probleemi ka.
1) Kaarti kasutades (või pildistades, kui pildi meta-andmetesse GPS-teabe lisamine sisselülitatud) jääb GPS-vastuvõtja millegipärast aktiivseks ja sööb akut (ja ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
TS2000
vastuseid: 3441
vaadatud: 707953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.07.2010 15:00:49 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
|
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
TS2000
vastuseid: 3441
vaadatud: 707953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.07.2010 22:21:23 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Tänud, tundub hea asi.
Aga kas keegi neid Eestis ka müüb või tuleb netist tellida?
HVs ka Zaggi müüja olemas täitsa:
Oi,väga tänan vihje eest. Suhtlen kohe, kui aega saan  |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
TS2000
vastuseid: 3441
vaadatud: 707953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.07.2010 15:55:24 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Zagg-i kiled on 5+ ja puutetundlikust nad küll ei mõjuta.
www.Zagg.com
Tänud, tundub hea asi.
Aga kas keegi neid Eestis ka müüb või tuleb netist tellida?
Kui neid konkreetseid ei müüda ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
TS2000
vastuseid: 3441
vaadatud: 707953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.07.2010 14:52:39 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Küsiks targematelt, kel on juba kogemust, ekraani kaitsekilede kohta.
Kas on üldse vaja/mõtet?
Kui palju puutetundlikust mõjutab?
Millist eelistada jne...
Oskab siis keegi nõu anda? |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
TS2000
vastuseid: 3441
vaadatud: 707953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.07.2010 11:38:41 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Küsiks targematelt, kel on juba kogemust, ekraani kaitsekilede kohta.
Kas on üldse vaja/mõtet?
Kui palju puutetundlikust mõjutab?
Millist eelistada jne... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
TS2000
vastuseid: 3441
vaadatud: 707953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.07.2010 10:33:38 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
HTC Euroopa juht on eile twitteris maininud, et Desire jaoks võib Froyo update tulla juba täna. Eks paistab.
See kõlab kindlasti liiga hästi, et tõsi olla, aga eks me näe  |
teema: EMT kõrval võib ka Tele2 hakata müüma iPhone'i |
TS2000
vastuseid: 28
vaadatud: 10407
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 28.07.2010 13:19:45 pealkiri: EMT kõrval võib ka Tele2 hakata müüma iPhone'i |
Kas te liiga vara ei kilka? Uudises on rõhk sõnadel "võib" ja "Rootsis".
Paar kuud tagasi alles rääkis üks tuttav, kes Eesti Tele2'es nende asjadega kokku puutub, et Tele2 ei hakka Eestis ilm ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
TS2000
vastuseid: 3441
vaadatud: 707953
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.07.2010 10:50:07 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Ootasin seni pikalt Samsungi Galaxy S'i. Aga kuna selle müüki tulek kogu aeg venib Eestis ja ilmselt algul tuleb hind suht soolane, siis läksin ostsin eile hoopis Desire ära.
Esmased emotsioonid ... |
teema: Nutitelefonide lahing, kes teeb siis ikka seda kõige-kõigemat ? |
TS2000
vastuseid: 76
vaadatud: 28960
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.07.2010 22:05:56 pealkiri: Nutitelefonide lahing, kes teeb siis ikka seda kõige-kõigemat ? |
midagi head välja tuua kuid pole midagi sellist veel näinud
Ma arvan sa tead isegi neid omadusi
4" super amoled > 3,7" amoled
+ samsungil korralik multi touch!
hummingbird > snapdragon
S ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
TS2000
vastuseid: 2640
vaadatud: 644810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2010 20:34:01 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
, Paraku pead veel ootama Eesti opratorite järgi ca. 2 kuud
See oleks küll veidi halenaljakas. Ei kujuta ette kuidas EMT seda oma lehel kirjaga "tulekul" kaks kuud üleval hoiab.
Ilms ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
TS2000
vastuseid: 2640
vaadatud: 644810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2010 20:17:35 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Jäi silma, et i9000 on ilmunud lõpuks nii Samsungi Eesti lehele, kui ka EMT veebipoodi (kuigi staatusega "tulekul"). Ilmselt on lootust siis juba lähiajal ka saada. Päris kaua seda oodanud. |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
TS2000
vastuseid: 2640
vaadatud: 644810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.07.2010 22:23:06 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Samsungi esindaja nii täna jutu sees paljastas.
Sellist vastust ma vaikimisi oma küsimusele lootsin
Selge siis - jääb lootma, et telefoni müüki tulek ikkagi väga pikalt venima ei jä ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
TS2000
vastuseid: 2640
vaadatud: 644810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.07.2010 22:14:57 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
... siis tuleb augustis(kui tuleb) ja OS on siis 2.2 froyo.
Nii kiire Froyo tulek oleks küll meeldiv üllatus. Aga on sellel ootusel ka mingi sisuline põhi all? Ise ei usu, et nad jõuavad Sam ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
TS2000
vastuseid: 2640
vaadatud: 644810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.07.2010 21:54:22 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Uurisin täna nii EMT kui Elisa esindustest i9000 saadavuse kohta ja tundub, et seda pole neil veel nimekirjaski. Heal juhul vist augustis tuleb müüki.
See on küll halb, kui nüüd tõesti al ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
TS2000
vastuseid: 2640
vaadatud: 644810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.07.2010 15:03:20 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
On kellelgi täpsemat infot, millal siis meie esindustes lõpuks letile jõuab?
Peaks loodetavasti nädalapäevade jooksul juhtuma!?
Edit:
Siin lehel on hinnakirjas hea hinnaga, aga saadavust ei ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
TS2000
vastuseid: 2640
vaadatud: 644810
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.07.2010 16:52:30 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Siin lehel on hinnakirjas hea hinnaga, aga saadavust ei ole veel : http://www.starcom.ee/index.php?id=6#id24
Selle hinnaga ostaks küll (6490 krooni). |
teema: Sampo teeb lõpu paroolikaartidele, Swed ja SEB kaasa ei lähe |
TS2000
vastuseid: 78
vaadatud: 20965
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.06.2010 19:05:54 pealkiri: Sampo teeb lõpu paroolikaartidele, Swed ja SEB kaasa ei lähe |
Head inimesed, tehke endale Mobiil-ID. Nii mugav, lihtne ja suht lollikindel. Väga soovitan! Ma kasutan ID-kaarti vaid juhul, kui keskkond või lahendus Mobiil-ID'd ei toeta. Isegi dokumentide ... |
teema: Sampo teeb lõpu paroolikaartidele, Swed ja SEB kaasa ei lähe |
TS2000
vastuseid: 78
vaadatud: 20965
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.06.2010 18:58:31 pealkiri: Sampo teeb lõpu paroolikaartidele, Swed ja SEB kaasa ei lähe |
Head inimesed, tehke endale Mobiil-ID. Nii mugav, lihtne ja suht lollikindel. Väga soovitan! Ma kasutan ID-kaarti vaid juhul, kui keskkond või lahendus Mobiil-ID'd ei toeta. Isegi dokumentide ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
TS2000
vastuseid: 1825
vaadatud: 444562
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.05.2010 01:02:39 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
| Sai veidi veel uuritud ja X10 "täisversioon" tundub raua poolest ikka väga sümpaatne. Ainuke tilk tõrva on see, et SE võrreldes teistega oma pillile Androidi uuemaid versioone nii kaua kohandab ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
TS2000
vastuseid: 1825
vaadatud: 444562
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.05.2010 20:32:31 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
Üllatavalt toredad hinnad antud aparaatide kohta  |
teema: Grand Theft Auto IV |
TS2000
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583379
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.04.2010 23:49:23 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Sai ka mäng ostetud ja peale pandud ning patch peale lastud. Lost and Damned töötas, ... Gay Tony jäi loadima. Installisin maha ja uuesti peale ning patchi ei lasknud seekord installida. Nüüd to ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
TS2000
vastuseid: 1825
vaadatud: 444562
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.04.2010 20:58:41 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro |
| Mind hakkas huvitama üks küsimus, mis iseenesest küll eluliselt oluline ei ole, aga ikkagi. Vaatasin spetsifikatsiooni ja ainuke asi, mida X10 juurest ei leidnud oli esipaneeli ehk videokõnede kaa ... |
teema: Samsung esitles eile üliõhukesi 3D LED televiisoreid ja esimest 3D Blu-ray mängijat |
TS2000
vastuseid: 21
vaadatud: 7017
|
foorum: Pressiteated postitatud: 20.04.2010 22:25:27 pealkiri: Samsung esitles eile üliõhukesi 3D LED televiisoreid ja esimest 3D Blu-ray mängijat |
Et see on siis ainult 3D prillidega kasutamiseks?  |
teema: Nokia E52 |
TS2000
vastuseid: 672
vaadatud: 206596
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.03.2010 21:35:12 pealkiri: Nokia E52 |
| Hehe. Tõmba parem endale Fring, kus saad lisada oma Skype'i, MSN'i jne kontod kõik ühte programmi. Asja väärtus võrreldes teiste samalaadsetega on selles, et hiljuti lisandus Fringile ka tasuta ... |
teema: Tasuta interneti kõned Kasutades telefoni Wifit! www.fring.com/ |
TS2000
vastuseid: 7
vaadatud: 5616
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.03.2010 00:21:13 pealkiri: Tasuta interneti kõned Kasutades telefoni Wifit! www.fring.com/ |
Videokõne võimalus on reeglina telefonidel sisseehitatud (vähemalt minu kõikidel 3G telefonidel on see nii olnud: k610, E50, E65, N95)
Tean jah. Antud teemaga pidasin pigem silmas programmi, mi ... |
teema: Tasuta interneti kõned Kasutades telefoni Wifit! www.fring.com/ |
TS2000
vastuseid: 7
vaadatud: 5616
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.02.2010 21:09:20 pealkiri: Tasuta interneti kõned Kasutades telefoni Wifit! www.fring.com/ |
Fring on paras piix programm, kasutage parem Nimbuzz nimelist üllitist.
Tõmbasin endale Nimbuzzi ja peab tunnistama et täitsa hea tundub.
Siiski ei hakka see ilmselt tasuta videokõnesid toeta ... |
teema: Tasuta interneti kõned Kasutades telefoni Wifit! www.fring.com/ |
TS2000
vastuseid: 7
vaadatud: 5616
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.02.2010 20:39:52 pealkiri: Tasuta interneti kõned Kasutades telefoni Wifit! www.fring.com/ |
Ootan hetkel oma E52'le (Symbian 9.3) videokõnede tuge. Paar päeva tagasi tuli tugi 9.2'le ja 9.4'le oli juba varem olemas Lähinädalatel lubatakse ka 9.3'le Väga hea proge on (kes veel ei ... |
teema: Nokia E52 |
TS2000
vastuseid: 672
vaadatud: 206596
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.02.2010 19:36:01 pealkiri: Nokia E52 |
Vaatasin, kas pakub uuendust, nii telefonist kui ka arvutist, aga ei paku  |
teema: Apple iPad |
TS2000
vastuseid: 467
vaadatud: 100373
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 29.01.2010 00:01:49 pealkiri: Apple iPad |
| Väga sinna suunda asi, mida olen oodanud, aga oluliste puudustega. Olen ka oodanud kerget ja mugavalt käsitletavat seadet, millega kodus suvalises nurgas istuda ja nokitseda. Vaatasin vahepeal ka e- ... |
teema: Nokia vabastab kliendid navigatsioonikulutustest |
TS2000
vastuseid: 114
vaadatud: 39182
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 22.01.2010 22:18:22 pealkiri: Nokia vabastab kliendid navigatsioonikulutustest |
| Nokia E52'l leidis mul täna telefonis softi uuenduste otsimisel Nokia Maps'i uuenduse. Uuenduse nimi oligi umbes midagi sellist, et rakenduse uuendus ja tasuta litsentsid. Pärast installi lasi kinni ... |
teema: E-raamatud esmakordselt Amazonis tavaraamatutest populaarsemad |
TS2000
vastuseid: 23
vaadatud: 5927
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 16.01.2010 00:06:28 pealkiri: E-raamatud esmakordselt Amazonis tavaraamatutest populaarsemad |
Tean et suht ulme aga suht cool oleks kui tehakse raamatuid nagu Harry Potteri filmis oli, pildid liikusid jne.
Natuke nüüd viimasel ajal neid e-raamatu lugejaid ja nende võimalusi uuritud ning ... |
teema: Nokia E52 |
TS2000
vastuseid: 672
vaadatud: 206596
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2010 15:27:11 pealkiri: Nokia E52 |
| On kellelgi infi, mis sellest detsembris tulema pidanud softiuuendusest saanud on? Mingid uuendused on mul teinud vahepeal, aga need ilmselt ei puudutanud seda "taustamüra äralõikamise" probleemi l ... |
teema: Esimene värvilise ekraaniga e-raamat |
TS2000
vastuseid: 18
vaadatud: 11051
|
foorum: Riistvara postitatud: 05.12.2009 16:20:41 pealkiri: Esimene värvilise ekraaniga e-raamat |
| Päris mõnus asi tundub. Jäin mõtlema, et eestikeelseid e-raamatuid ilmselt veel pakkuma ei ole hakatud ja seda ei tehta tõenäoliselt enne, kui selliste e-raamatute lugemisseadmete kasutamine on ... |
teema: Nokia E52 |
TS2000
vastuseid: 672
vaadatud: 206596
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.11.2009 00:19:53 pealkiri: Nokia E52 |
| Täna leidis siis telefon "Tarkvarauuenduse" alt esimese saadaoleva uuenduse. Panin selle peale. On keegi kursis ka, mille jaoks see hea on? Loodan, et see aitab mingil määral ka nende levi ja müra ... |
teema: Nokia E52 |
TS2000
vastuseid: 672
vaadatud: 206596
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.09.2009 23:07:58 pealkiri: Nokia E52 |
Loen siin hirmuga kasutajate esimesi probleeme. Endal õnneks halbu üllatusi ei ole.
Või siis üks väike mure, mis täna tekkis - nimelt ei saa sisse EMT kaardi rakendusse, mille EMT WAP-lehelt ... |
teema: Saints Row 2 |
TS2000
vastuseid: 186
vaadatud: 40803
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.12.2008 20:33:59 pealkiri: Saints Row 2 |
| Endal xkastil ka mäng olemas nüüd. Tegelt on päris äge mäng. Algul tundus liiga "gängsta-gändsta", aga hakkas lõpuks meeldima. Kindlasti on tegu pigem San Andrease sarnase mänguga, kui GTA 4 ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
TS2000
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685564
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.10.2008 00:17:32 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| , sa ei saanud vist aru.. mida nad mõtlevad kui ma 10X koodi sisse trükin ja kettaid nõudma hakkan, kahtlused ei teki et kuskilt seeria numbreid üles kirjutamas käin ja poolmuidu kettaid kokku ta ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
TS2000
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685564
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.10.2008 00:02:05 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Samas pole kindel et see variant üldse läbi läheks, hinnaks kujuneks ~641eek 20GB ketta eest minu pakutud variandiga.
Mis läbi ei lähe? See, et oled tegelt Eestis ja tellid endale Soome? Ei us ... |
teema: Saints Row 2 |
TS2000
vastuseid: 186
vaadatud: 40803
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2008 23:52:35 pealkiri: Saints Row 2 |
| Noh, esimestel õnnelikel peaks juba masinas olema täna. Mis muljed on? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
TS2000
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685564
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.10.2008 23:48:47 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
, Soome valikuga andis hinnaks mulle 25 eur.
Mulle andis 14.99 kui täpne olla. Millest see vahe, konsooli vanus?
Krt, et nad 120GB'st odavamalt ei paku. Tegelikult oli plaan see osta. Aga k ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
TS2000
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685564
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.10.2008 23:39:18 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Ma saan seda riikitglt muuta ning lasen saata selle kõvaketta Soome.Kõikkellel Arcade, TEHKE KA RUTTU ära, sest piiratud kogus aint
http://www.xboxstorageupgrade.com/hh/web/home/hhauthentication ... |
| |