Avaleht
otsing leidis 110 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: kotkas1
TPV

vastuseid: 39
vaadatud: 10349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2024 20:00:49   pealkiri: Droonid jms.
Igati sjalik kodanik! Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jazzyl
TPV

vastuseid: 2
vaadatud: 975

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2023 01:39:21   pealkiri: Printserverid.
Kõik toimis ja igati OK!
Abivalmis kodanik, SOOVITAN!!!
  teema: Kommenteerimine: RandomHero
TPV

vastuseid: 133
vaadatud: 32112

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2023 19:13:45   pealkiri: Igati OK!
Igati OK!
  teema: Kommenteerimine: Tsebu
TPV

vastuseid: 34
vaadatud: 4781

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2021 22:58:59   pealkiri: Väga Bueno!
Tõi ise kauba kohale ja veel boonusega! 10 points!
  teema: Kommenteerimine: Relco
TPV

vastuseid: 139
vaadatud: 33297

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2019 23:40:21   pealkiri: Laste jalgratas 16".
Andis ära lastele ratta, lapsed rahul ... Mina ka!
  teema: Kommenteerimine: aix17
TPV

vastuseid: 415
vaadatud: 108413

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2019 23:36:33   pealkiri: Termopasta.
Aitas hädast välja, 10 points!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 01.05.2019 18:02:08   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi Tartus termopastat ei juhtu üle olevat?!
  teema: Kommenteerimine: Badumtss
TPV

vastuseid: 68
vaadatud: 18137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2019 20:36:41   pealkiri: Laste asjad.
Väga asine kuju. Tõi ise asjad kohale. 5+!!! icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 26.12.2018 02:23:36   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi USB Bluetooth tongelit üle pole?
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 24.08.2018 14:29:50   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Päevast! Ega kellelgi ei vedele Sony Xperia LT25i toimivat emaplaati?
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 15.07.2018 22:13:38   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele Sony Aqua M4 laipa millel display korras oleks, mul sai telo täiega pardasse, 100% loetamatu!?
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 21.05.2018 20:38:41   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Midagi ikka leidub icon_smile.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 22.04.2018 18:25:40   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Tere Rahvas!
Ariston / Indesit / HotPoint Emaplaati ei leidu kellelgi?
Või siis äkki leidub (kasvõi laenuks) USBDM OSBDM V4.95 Freescale USB Emulator (pesumasina loogika käitub äärmiselt ebalo ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 04.04.2018 16:03:45   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
See suur, et ega kellelgi ei vedele kodus mõnd surbud lappar.gif Acer Aspire 2920Z surnud klaverit, mul mudilane lõhkus "V" tähe ära, see tati ja tahtejõuga kaua ei kesta.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.03.2018 17:32:29   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
lappar.gif HP 6510B klaverit ei ole kellegi üle? Lihtsalt lambist keeldusid klaveril mitu klahvi töötamast (enter, shift, arrow up jne).
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 01.02.2018 19:16:05   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele kusagil IR'ga WebCam'i (midagi seesugust: https://www.photopoint.ee/lisaseadmed/12522-speedlink-veebikaamera-lissom-sl6835-ssv)?
  teema: Kommenteerimine: Spooky
TPV

vastuseid: 68
vaadatud: 21941

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2017 19:25:35   pealkiri: Samsung 19" 943/940Fn MVA paneeliga hübriid.
Kõik toimib, abivalmis tegelane, POSITIIVNE!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 11.11.2017 04:34:20   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi vedele 15 V laadijat (Toshiba Tecra A8 - 183'le). Mu praegune isend otsustas koostööst täiesti lampi loobuda (oli teine miski Antec NP-100 universaallaadija).
  teema: Kommenteerimine: kjaups
TPV

vastuseid: 172
vaadatud: 78673

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2017 03:01:35   pealkiri: TG784.
Kõik sujus, mina sain töötavast, kuid mulle kasutust ruuterist lahti ja tema sai asjad toimima. Igati bueno!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 18.10.2017 16:29:05   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TG 784 leiab ja ideepoolest on ka 1 716 olemas (ja veel paar vanemat).
  teema: Kommenteerimine: axe
TPV

vastuseid: 75
vaadatud: 23236

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2017 22:42:44   pealkiri: CD - Plaadid.
Kõik laabus! Igati OK! Soovitan!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 22.09.2017 23:43:12   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele surnud rulluiske, mul 1 reisikott tahaks uusi rattaid ... kiiret pole, aga see trammi hääl ajab juhtme kokku küll!?
Mul vist peaks vedelema tööriista kapis 4 kuni 8 rullui ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 22.09.2017 13:29:55   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele surnud rulluiske, mul 1 reisikott tahaks uusi rattaid ... kiiret pole, aga see trammi hääl ajab juhtme kokku küll!?
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.09.2017 01:27:55   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele TG789vn või muud sarnast (VDSL) isendit üleliia kapinurgas (minu valduses olev eksemplar näitab üles suremise märke (restart on juba igapäevane tegevus))!?
Vaheta toiteka ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 14.09.2017 18:29:32   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele TG789vn või muud sarnast (VDSL) isendit üleliia kapinurgas (minu valduses olev eksemplar näitab üles suremise märke (restart on juba igapäevane tegevus))!?
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 17.07.2017 11:41:57   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele lappar.gif Toshiba Tecra A8-183 toitekat ja dock'i?
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 09.07.2017 21:33:11   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ma leidsin ka veel mõned simm'd sahtlist.
  teema: Kommenteerimine: ADD
TPV

vastuseid: 25
vaadatud: 3717

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2017 15:40:14   pealkiri: AEG Milano.
Positiivne tegelane. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: rivoko
TPV

vastuseid: 26
vaadatud: 11351

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2017 15:35:26   pealkiri: Buffaalo.
Tip - Top! Soovitan! icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kriton
TPV

vastuseid: 67
vaadatud: 21230

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2017 15:34:09   pealkiri: Kõlarid + Hiir.
Kõik OK! Soovitan! icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: warskar
TPV

vastuseid: 23
vaadatud: 6511

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2017 15:33:02   pealkiri: HP Compaq NC6120.
Asjalik! Soovitan soojalt! thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Revan
TPV

vastuseid: 20
vaadatud: 9101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2017 15:31:03   pealkiri: DELL + Toshiba + HP.
Mega abivalmis kodanik! SOOVITAN!
  teema: Kommenteerimine: Etz
TPV

vastuseid: 235
vaadatud: 124524

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2017 15:28:27   pealkiri: Logitech.
Väga norm tegelane! Soovitan!!! icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: priit908
TPV

vastuseid: 89
vaadatud: 32930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2017 15:27:20   pealkiri: Cisco Meraki M12.
Kõik OK! thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: lauri
TPV

vastuseid: 89
vaadatud: 45504

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2017 15:26:26   pealkiri: Ratastega kott.
Kõik OK! icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Levelxer
TPV

vastuseid: 124
vaadatud: 39387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2017 15:24:48   pealkiri: Thomson 789vn.
Kiire tagasiside ja igati meeldiv. thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 08.07.2017 20:29:11   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ple liigset Thomson 789vn'i (võib olla ka poolpidune ... pekkis wifiga nt)?
On olemas .. töötab aga vahetati välja uuema vastu kuna mingil põhjusel internetiühenduse kiirus vähene ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 08.07.2017 19:51:00   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ple liigset Thomson 789vn'i (võib olla ka poolpidune ... pekkis wifiga nt)?
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 06.07.2017 03:20:43   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele Samsung R700 toimivat emaplaati?
  teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid
TPV

vastuseid: 14
vaadatud: 6010

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 20.06.2017 18:29:51   pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu!
pastad, padjad, jutud. sellel on kindlasti termopadi videokaardi peal.
Pean uue pasta muretsema, aga praega ple asja hetkel ei "Kilulinna" ega "Heade Mõtete Linna", AnyWay ... üritan ASAP toimetada ...
  teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid
TPV

vastuseid: 14
vaadatud: 6010

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 20.06.2017 15:55:00   pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu!
Puhasta ära.

Ka see sai mõni aeg tagasi ära tehtud (plndki väega s**ne).
  teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid
TPV

vastuseid: 14
vaadatud: 6010

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 20.06.2017 06:21:09   pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu!
Hirmus naljakas, lappar.gif seisis nurgas (häbenes) 5 päeva (laadis akusi), ja hakkas raibe tööle, ei tea mis s** talle sisse läks!? Aga suur tänu, et keegigi vaevus abi pakkuma! Veelkord megasu ...
  teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid
TPV

vastuseid: 14
vaadatud: 6010

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 17.06.2017 15:11:57   pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu!
Molli; mälude ja vindiga juba kannisin, tolku oli vähe, tulemus "0"! Video miski nVidia. Anyway hea inf abix.
  teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid
TPV

vastuseid: 14
vaadatud: 6010

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.06.2017 20:36:00   pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu!
Uurisin, aga s** aru sain, 1 manual väidab, et checksum error, 2 manual väidab, et video pekkis!
  teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid
TPV

vastuseid: 14
vaadatud: 6010

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.06.2017 20:09:26   pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid
lappar.gif Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! icon_rolleyes.gif
Pilti ette ei tule, samas LED'd jäävad toimima, kas keegi oskaks hinnata olukorda või mõne hea soovituse anda?! icon_idea.gif
GSM profiilis ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 31.03.2017 16:45:35   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 05.03.2017 03:01:50   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 15.02.2017 11:42:53   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 23.01.2017 15:02:37   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
TPV

vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 24.12.2016 01:15:46   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS!
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.