|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: kotkas1 |
TPV
vastuseid: 39
vaadatud: 10349
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2024 20:00:49 pealkiri: Droonid jms. |
Igati sjalik kodanik! Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Jazzyl |
TPV
vastuseid: 2
vaadatud: 975
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2023 01:39:21 pealkiri: Printserverid. |
Kõik toimis ja igati OK!
Abivalmis kodanik, SOOVITAN!!! |
teema: Kommenteerimine: RandomHero |
TPV
vastuseid: 133
vaadatud: 32112
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2023 19:13:45 pealkiri: Igati OK! |
| Igati OK! |
teema: Kommenteerimine: Tsebu |
TPV
vastuseid: 34
vaadatud: 4781
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2021 22:58:59 pealkiri: Väga Bueno! |
| Tõi ise kauba kohale ja veel boonusega! 10 points! |
teema: Kommenteerimine: Relco |
TPV
vastuseid: 139
vaadatud: 33297
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2019 23:40:21 pealkiri: Laste jalgratas 16". |
| Andis ära lastele ratta, lapsed rahul ... Mina ka! |
teema: Kommenteerimine: aix17 |
TPV
vastuseid: 415
vaadatud: 108413
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2019 23:36:33 pealkiri: Termopasta. |
| Aitas hädast välja, 10 points! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 01.05.2019 18:02:08 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi Tartus termopastat ei juhtu üle olevat?! |
teema: Kommenteerimine: Badumtss |
TPV
vastuseid: 68
vaadatud: 18137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2019 20:36:41 pealkiri: Laste asjad. |
Väga asine kuju. Tõi ise asjad kohale. 5+!!!  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 26.12.2018 02:23:36 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi USB Bluetooth tongelit üle pole? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 24.08.2018 14:29:50 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Päevast! Ega kellelgi ei vedele Sony Xperia LT25i toimivat emaplaati? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 15.07.2018 22:13:38 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ei vedele Sony Aqua M4 laipa millel display korras oleks, mul sai telo täiega pardasse, 100% loetamatu!? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 21.05.2018 20:38:41 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Midagi ikka leidub  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 22.04.2018 18:25:40 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Tere Rahvas!
Ariston / Indesit / HotPoint Emaplaati ei leidu kellelgi?
Või siis äkki leidub (kasvõi laenuks) USBDM OSBDM V4.95 Freescale USB Emulator (pesumasina loogika käitub äärmiselt ebalo ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 04.04.2018 16:03:45 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
See suur, et ega kellelgi ei vedele kodus mõnd surbud Acer Aspire 2920Z surnud klaverit, mul mudilane lõhkus "V" tähe ära, see tati ja tahtejõuga kaua ei kesta. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.03.2018 17:32:29 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HP 6510B klaverit ei ole kellegi üle? Lihtsalt lambist keeldusid klaveril mitu klahvi töötamast (enter, shift, arrow up jne). |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 01.02.2018 19:16:05 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ei vedele kusagil IR'ga WebCam'i (midagi seesugust: https://www.photopoint.ee/lisaseadmed/12522-speedlink-veebikaamera-lissom-sl6835-ssv)? |
teema: Kommenteerimine: Spooky |
TPV
vastuseid: 68
vaadatud: 21941
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2017 19:25:35 pealkiri: Samsung 19" 943/940Fn MVA paneeliga hübriid. |
| Kõik toimib, abivalmis tegelane, POSITIIVNE! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 11.11.2017 04:34:20 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi vedele 15 V laadijat (Toshiba Tecra A8 - 183'le). Mu praegune isend otsustas koostööst täiesti lampi loobuda (oli teine miski Antec NP-100 universaallaadija). |
teema: Kommenteerimine: kjaups |
TPV
vastuseid: 172
vaadatud: 78673
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2017 03:01:35 pealkiri: TG784. |
| Kõik sujus, mina sain töötavast, kuid mulle kasutust ruuterist lahti ja tema sai asjad toimima. Igati bueno! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 18.10.2017 16:29:05 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| TG 784 leiab ja ideepoolest on ka 1 716 olemas (ja veel paar vanemat). |
teema: Kommenteerimine: axe |
TPV
vastuseid: 75
vaadatud: 23236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2017 22:42:44 pealkiri: CD - Plaadid. |
| Kõik laabus! Igati OK! Soovitan! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 22.09.2017 23:43:12 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Ega kellelgi ei vedele surnud rulluiske, mul 1 reisikott tahaks uusi rattaid ... kiiret pole, aga see trammi hääl ajab juhtme kokku küll!?
Mul vist peaks vedelema tööriista kapis 4 kuni 8 rullui ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 22.09.2017 13:29:55 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ei vedele surnud rulluiske, mul 1 reisikott tahaks uusi rattaid ... kiiret pole, aga see trammi hääl ajab juhtme kokku küll!? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.09.2017 01:27:55 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Ega kellelgi ei vedele TG789vn või muud sarnast (VDSL) isendit üleliia kapinurgas (minu valduses olev eksemplar näitab üles suremise märke (restart on juba igapäevane tegevus))!?
Vaheta toiteka ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 14.09.2017 18:29:32 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ei vedele TG789vn või muud sarnast (VDSL) isendit üleliia kapinurgas (minu valduses olev eksemplar näitab üles suremise märke (restart on juba igapäevane tegevus))!? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 17.07.2017 11:41:57 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Ega kellelgi ei vedele Toshiba Tecra A8-183 toitekat ja dock'i? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 09.07.2017 21:33:11 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ma leidsin ka veel mõned simm'd sahtlist. |
teema: Kommenteerimine: ADD |
TPV
vastuseid: 25
vaadatud: 3717
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2017 15:40:14 pealkiri: AEG Milano. |
| Positiivne tegelane. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: rivoko |
TPV
vastuseid: 26
vaadatud: 11351
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2017 15:35:26 pealkiri: Buffaalo. |
Tip - Top! Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: kriton |
TPV
vastuseid: 67
vaadatud: 21230
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2017 15:34:09 pealkiri: Kõlarid + Hiir. |
Kõik OK! Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: warskar |
TPV
vastuseid: 23
vaadatud: 6511
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2017 15:33:02 pealkiri: HP Compaq NC6120. |
Asjalik! Soovitan soojalt!  |
teema: Kommenteerimine: Revan |
TPV
vastuseid: 20
vaadatud: 9101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2017 15:31:03 pealkiri: DELL + Toshiba + HP. |
| Mega abivalmis kodanik! SOOVITAN! |
teema: Kommenteerimine: Etz |
TPV
vastuseid: 235
vaadatud: 124524
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2017 15:28:27 pealkiri: Logitech. |
Väga norm tegelane! Soovitan!!!  |
teema: Kommenteerimine: priit908 |
TPV
vastuseid: 89
vaadatud: 32930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2017 15:27:20 pealkiri: Cisco Meraki M12. |
Kõik OK!  |
teema: Kommenteerimine: lauri |
TPV
vastuseid: 89
vaadatud: 45504
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2017 15:26:26 pealkiri: Ratastega kott. |
Kõik OK!  |
teema: Kommenteerimine: Levelxer |
TPV
vastuseid: 124
vaadatud: 39387
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2017 15:24:48 pealkiri: Thomson 789vn. |
Kiire tagasiside ja igati meeldiv.  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 08.07.2017 20:29:11 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Ega kellelgi ple liigset Thomson 789vn'i (võib olla ka poolpidune ... pekkis wifiga nt)?
On olemas .. töötab aga vahetati välja uuema vastu kuna mingil põhjusel internetiühenduse kiirus vähene ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 08.07.2017 19:51:00 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ple liigset Thomson 789vn'i (võib olla ka poolpidune ... pekkis wifiga nt)? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 06.07.2017 03:20:43 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ei vedele Samsung R700 toimivat emaplaati? |
teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid |
TPV
vastuseid: 14
vaadatud: 6010
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.06.2017 18:29:51 pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! |
pastad, padjad, jutud. sellel on kindlasti termopadi videokaardi peal.
Pean uue pasta muretsema, aga praega ple asja hetkel ei "Kilulinna" ega "Heade Mõtete Linna", AnyWay ... üritan ASAP toimetada ... |
teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid |
TPV
vastuseid: 14
vaadatud: 6010
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.06.2017 15:55:00 pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! |
Puhasta ära.
Ka see sai mõni aeg tagasi ära tehtud (plndki väega s**ne). |
teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid |
TPV
vastuseid: 14
vaadatud: 6010
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.06.2017 06:21:09 pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! |
Hirmus naljakas, seisis nurgas (häbenes) 5 päeva (laadis akusi), ja hakkas raibe tööle, ei tea mis s** talle sisse läks!? Aga suur tänu, et keegigi vaevus abi pakkuma! Veelkord megasu ... |
teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid |
TPV
vastuseid: 14
vaadatud: 6010
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 17.06.2017 15:11:57 pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! |
| Molli; mälude ja vindiga juba kannisin, tolku oli vähe, tulemus "0"! Video miski nVidia. Anyway hea inf abix. |
teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid |
TPV
vastuseid: 14
vaadatud: 6010
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.06.2017 20:36:00 pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! |
| Uurisin, aga s** aru sain, 1 manual väidab, et checksum error, 2 manual väidab, et video pekkis! |
teema: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid |
TPV
vastuseid: 14
vaadatud: 6010
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.06.2017 20:09:26 pealkiri: Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu! :: Sülearvutid |
Samsung R700 teeb käivitamisel 3 piiksu!
Pilti ette ei tule, samas LED'd jäävad toimima, kas keegi oskaks hinnata olukorda või mõne hea soovituse anda?!
GSM profiilis ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 31.03.2017 16:45:35 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 05.03.2017 03:01:50 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 15.02.2017 11:42:53 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 23.01.2017 15:02:37 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
TPV
vastuseid: 6165
vaadatud: 1641159
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 24.12.2016 01:15:46 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS! |
| |