Tere! Ostsin siis lootuses teha parema kvaliteediga piltte omale selle Sony z1 ja sittagi ei vedanud vist! Piltte tehes suutsin ja suudan suht tihti telefoni kinni ajada. Ehk siis ühel ilusal hetkel ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.