Avaleht
otsing leidis 213 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Wordmc9
Submob

vastuseid: 343
vaadatud: 73958

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2026 19:09:12   pealkiri: Kommenteerimine: Wordmc9
Tehing kiire ja eeskujulik. Tip - top. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Routine
Submob

vastuseid: 14
vaadatud: 5431

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2025 18:26:39   pealkiri: Routine
Täna peaks välja tulema ja selle puhul ka väike gameplay jupike. Kuna videodes on näha suht vähe erinevaid mängumehaanikaid, siis ilmselt on see üsna lühike mänguampsakas. Lootust on muidugi, ...
  teema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Submob

vastuseid: 77
vaadatud: 25749

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2025 09:16:57   pealkiri: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Väljas see mängulaadne toode on. Nagu oli ka arvata, et kesine asi.

https://store.steampowered.com/app/532790/Vampire_The_Masquerade__Bloodlines_2/
  teema: Cyberpunk 2077
Submob

vastuseid: 2204
vaadatud: 468126

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2025 09:16:15   pealkiri: Cyberpunk 2077
Suutsin 5 aastat hiljem mängu läbi teha koos DLC'ga, kokku kulus 77 tundi. Ütleme, et elasin täitsa sisse nii, et kui kõik läbi sai tundus korralik tühimik. Ütleks, et DLC on just eriti hästi ...
  teema: Routine
Submob

vastuseid: 14
vaadatud: 5431

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2025 11:50:14   pealkiri: Routine
Ehk seekord õnnestub see asi.
Ma loodan, et nad ei pidanud väga palju järeleandmisi tegema originaalvisioonile.
Esteetika ja olustik meeldib väga.
  teema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Submob

vastuseid: 77
vaadatud: 25749

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2025 11:44:36   pealkiri: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Natuke jälle uut materjali. Väljatuleku tähtajaks on seekord pandud 21.10.25.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TrAVDT7maJE[/youtube]

Arvestades, et selle mänguga on paras jura olnud, ...
  teema: Kommenteerimine: kuhtfe
Submob

vastuseid: 11
vaadatud: 3630

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2025 09:24:03   pealkiri: Kommenteerimine: kuhtfe
Ostis Game of Thrones kogutava metallmündi. Kõik tip - top. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cyberoce
Submob

vastuseid: 24
vaadatud: 6056

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2025 09:13:32   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberoce
Ostis Nintendo konsooli. Kõik tip - top. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 0v3rDoSe
Submob

vastuseid: 10
vaadatud: 1208

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2025 09:13:08   pealkiri: Kommenteerimine: 0v3rDoSe
Ostis Nintendo konsooli. Kõik tip - top. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Mafia: The Old Country
Submob

vastuseid: 61
vaadatud: 12696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2025 08:59:05   pealkiri: Mafia: The Old Country
Selle stuudio puhul tundub, et nad ei suuda suurt ise midagi head välja nuputada.
Mafia 3 oli flop. Mafia DE oli hea, sest see oli esimese mängu järgi tehtud.
Koliti Fusion Engine pealet Unreal ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
Submob

vastuseid: 1555
vaadatud: 424969

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.12.2024 20:31:40   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Eelnevale arutelule, kus oli juttu, et kas tõmbavad euroopas otsi kokku, siis tõesti on ilmunud sellised artiklid.
Kuigi microsoft väidab, et jõuludega seoses pole kaupa. Teame, et neil just kõ ...
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.11.2024 18:32:40   pealkiri: STALKER 2
Järjest tuleb häid modisid. Lisandus ka ronimine.



https://www.nexusmods.com/stalker2heartofchornobyl/mods/204
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2024 10:31:16   pealkiri: STALKER 2
Kuidas hiilimist kommenteerite. Pidavat olema jube kesine, et pimedas vanad näevad kohe eemalt ja kohati isegi läbi seinte icon_biggrin.gif
Nagu ma aru sain, siis vaenlaste spawn on ka suht tobe hetkel, et lihts ...
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2024 22:47:31   pealkiri: STALKER 2
Kas gamepassi pealt kellelgi õnnestunud preloadida? Preload vajutades viskab kohe et ready ja jää nüüd releasi ootama. Midagi ta ette aga ei preloadi. Gamepass oli muidu 1 eur 14 päeva.

Prelo ...
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2024 21:50:35   pealkiri: STALKER 2
Vaatasin ka seda pimeduse teemat ja tundub, et osadel aitas mingi värviprofiili muutmine ja HDR seadega mängimine. Ühel ei hakanud lihtsalt taskulamp korralikult tööle icon_lol.gif
AI koha pealt tund ...
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2024 18:26:00   pealkiri: STALKER 2
Loen stalkeri redditist, et arvutil on asi hapu nats. Bugine ja jookseb ikka kesiselt.
Seda kõike võis ka muidugi kahtlustada ka. Aga varsti saab juba näha, et mis kaubaga tegemist on icon_biggrin.gif
XBox se ...
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.11.2024 21:31:44   pealkiri: STALKER 2
Kulda on ta lõpuks läinud ja paari nädala pärast saab juba seda maiuspala proovida.
Ilmselt hakkab nüüd korralikult igast turunduskraami ja videoklipikesi tulema.



EDIT:

Uuendatud raua ...
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2024 18:12:40   pealkiri: STALKER 2
Downgrade on olnud küll jah graafika poolelt. Vähemalt gameplay tundub olevat rohkem poleeritud.
Ma pole veel päris veendunud AI osas. See tundub kuidagi niru aga varsti saame juba ise proovida. ...
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2024 15:57:48   pealkiri: STALKER 2
  teema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Submob

vastuseid: 77
vaadatud: 25749

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2024 10:23:48   pealkiri: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Mingi videohakatis lasti jälle välja. Väga palju uut infot just ei saa siit:

  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2024 20:13:27   pealkiri: STALKER 2
Tundub, et hakkab lõpuks neil see asi kokku saama. Nüüd oleks hea, kui tuleks mingi korralik video madinast ja AI süsteemidest ka.
Praegu aga värske videoklipike kohtades.

  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
Submob

vastuseid: 4699
vaadatud: 833180

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2024 10:19:58   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Kaevasin natuke vanat teemat aga ei teagi kumma alla panna, igatahes päris huvitav asi.

Redemption Reawakened is a fan project to remake "Vampire the Masquerade: Redemption" in Skryim.



Komm ...
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2024 10:10:12   pealkiri: STALKER 2
Ahsaa kus on kompvek. Ma loodan, et varsti tuleb korralik gameplay trailer ka. Ehk tuleb suvisel xboxi showcasel.
Idee poolest peaks asi juba päris viimistluse järgus olema.
  teema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Submob

vastuseid: 77
vaadatud: 25749

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2024 19:30:10   pealkiri: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Krt siit ei pigista ikka midagi vist välja icon_smile.gif

  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2023 21:37:06   pealkiri: STALKER 2
Mäng sisenes viimasesse arendusetappi. Selle puhul ka väike trailer.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KHYkLI9oXfY[/youtube]
  teema: Cyberpunk 2077
Submob

vastuseid: 2204
vaadatud: 468126

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.09.2023 09:56:46   pealkiri: Cyberpunk 2077
Kas tõesti on tegu siis eluehtsa quest DLC-ga?
Ei taha ennast räigelt spoilida aga ei suutnud aru saada kuidas see Phantom Liberty algama peaks..
Mõtlesin, et äkki uus karakter, mängid Denzelig ...
  teema: Photoshop abi
Submob

vastuseid: 11
vaadatud: 10938

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 13.09.2023 17:45:51   pealkiri: Photoshop abi
Idee on selles, et loon uue töö, mis on raam suuruses ütleme 1920x1080 ja lajatan sinna peale pildi, mis on ütleme 7538x5394 ja see pilt jääb täissuuruses sinna ning kuvatakse vaid seda osa, mi ...
  teema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Submob

vastuseid: 77
vaadatud: 25749

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.09.2023 09:54:55   pealkiri: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
See võib nüüd hea või halb olla. Sellesmõttes võibolla pingutavad rohkemgi. Sellise legendaarse mängu floppimisega võib terve stuudio maine maha kanda icon_biggrin.gif
Arvestades, et nad on Sumo Digitali ...
  teema: Starfield
Submob

vastuseid: 446
vaadatud: 76167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.09.2023 00:07:59   pealkiri: Starfield
Jep, see laeva cargo on hea. Seda saab suuremaks teha. Laeva cargosse saab ka menüüst ja ship lõigu alt.
Ma nüüd kaugust täpselt ei tea aga kui laev on lähedal ja madistad kuskil baasis, siis ...
  teema: Starfield
Submob

vastuseid: 446
vaadatud: 76167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.09.2023 17:16:50   pealkiri: Starfield
Üks mega idiootne asi mille avastasin alles nüüd kui mäng läbi on icon_lol.gif
Kui oled kuskil kaugel tähesüsteemide lõpus ja pead teiselepoole ekraani rändama ja vajab 10x loading screeni kuna su ...
  teema: Starfield
Submob

vastuseid: 446
vaadatud: 76167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.09.2023 10:15:19   pealkiri: Starfield

Ahjaa. Eksisteerib ka mod selle inetu rohelise filtri eemaldamiseks mis muudab värvid elutruumaks/kirkamaks. See pole mingi Matrix, et peab olema roheline filter peal. Oli UE3 aegadel nn "kusefilte ...
  teema: Starfield
Submob

vastuseid: 446
vaadatud: 76167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.09.2023 19:33:42   pealkiri: Starfield
, ehk nagu iga Bethesda mänguga. icon_rolleyes.gif

Õige, raske nagu nüüdseks kogu aeg anda "free passi" Bethesda mängule. Piinlikuks kisub juba.
Starfield on ikka küll paras käkk.
  teema: Starfield
Submob

vastuseid: 446
vaadatud: 76167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2023 12:37:52   pealkiri: Starfield
Lähipäevadel hakkab siis pihta. Saab lõpuks ära näha, mis viguriga on valmis saadud. Vahepeal keerutati igasugu tolmu ülesse seoses mänguga.
On kellelgi ostetud varajane juurdepääs?

Osts ...
  teema: Starfield
Submob

vastuseid: 446
vaadatud: 76167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2023 08:43:43   pealkiri: Starfield
Lähipäevadel hakkab siis pihta. Saab lõpuks ära näha, mis viguriga on valmis saadud. Vahepeal keerutati igasugu tolmu ülesse seoses mänguga.
On kellelgi ostetud varajane juurdepääs?
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2023 21:09:09   pealkiri: STALKER 2
On küll väike downgrade toimunud. Eks neil on paras pusimine sellega ja viimistlemist tuleb veel kõvasti teha.
Pakun, et traileris nähtu oli enamasti samast mängitavast demost võetud. Videos on ...
  teema: Pacific Drive
Submob

vastuseid: 12
vaadatud: 3454

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2023 20:12:38   pealkiri: Pacific Drive
Olen mõnda aega sellel indie mängul silma peal hoidnud ja tundub tulevat päris huvitav asi.

PACIFIC DRIVE

Žanr: ellujäämine, madin, seiklus, ralli, simulatsioon,
Arendaja: Ironwood Studi ...
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2023 17:24:57   pealkiri: STALKER 2
Mida oli ka arvata. Mäng lükati Q1 2024.

  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.08.2023 18:34:38   pealkiri: STALKER 2
Mäng on esindatud ka gamescomil ja saab isegi demo proovida beer_yum.gif

"Deadly anomalies, dangerous mutants, anarchists, bandits, free stalkers, players and partners are heartily invited to join us and ...
  teema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Submob

vastuseid: 77
vaadatud: 25749

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.08.2023 15:12:07   pealkiri: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Tundub, et arendus on vaikselt edasi käinud ja rohkem uudiseid peaks tulema Pax West üritusel septembris.

Lisaks paar uut "Post Alpha In-game" pilti.


https://www.upload.ee/image/15596371/blo ...
  teema: Starfield
Submob

vastuseid: 446
vaadatud: 76167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2023 18:34:46   pealkiri: Starfield
Nagu juba ilmselt enamus on lugenud siis Starfieldi tugi lükati ülesse: https://help.bethesda.net/#en/home/product/1218
Release date on seal muidugi pidulikult 2023 aasta esimene pool.

Kui kõik ...
  teema: Hogwarts Legacy
Submob

vastuseid: 77
vaadatud: 20113

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2023 10:12:39   pealkiri: Hogwarts Legacy
Mõned väiksed lisainfo killukesed, mis vahepeal tulnud:

- UI elemente saab suht palju maha või peale panna
- Erinevaid efekte, näiteks damage punktid, valged piirjooned(highlight) asjadel/kar ...
  teema: Hogwarts Legacy
Submob

vastuseid: 77
vaadatud: 20113

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.01.2023 13:35:24   pealkiri: Hogwarts Legacy
Paar uuemat videot siia ka. Hetkel tundub ikka täitsa viisakas asi tulevat.

  teema: Kommenteerimine: Winman
Submob

vastuseid: 1518
vaadatud: 194544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2023 11:02:34   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostis tooteid. Kõik eeskujulik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: DaWolf
Submob

vastuseid: 5
vaadatud: 2761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2023 21:29:11   pealkiri: Kommenteerimine: DaWolf
Ostis toote. Kõik sujus hästi. Kiidan thumbs_up.gif
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2023 17:43:37   pealkiri: STALKER 2
  teema: STALKER 2
Submob

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2023 13:50:24   pealkiri: STALKER 2
  teema: Atomic Heart
Submob

vastuseid: 99
vaadatud: 28231

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2023 13:41:36   pealkiri: Atomic Heart
Ma alles nüüd vaatasin, et Mick Gordon on heliriba autor thumbs_up.gif
  teema: Grand Theft Auto 6
Submob

vastuseid: 307
vaadatud: 99218

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.09.2022 19:06:08   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Väidetavalt sai klemm küüned taha ka gta 6 source koodile või vähemalt mingile osale.
Saab näha kuidas asi välja mängib, ilmselt hilineb mäng veelgi selle pärast.
  teema: Grand Theft Auto 6
Submob

vastuseid: 307
vaadatud: 99218

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.09.2022 18:09:16   pealkiri: Grand Theft Auto 6
Vahi värki icon_eek.gif Nüüd peab vist rockstar käpet esimese traileri välja laskma icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: RandomHero
Submob

vastuseid: 133
vaadatud: 32108

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2022 14:13:20   pealkiri: Kommenteerimine: RandomHero
Tehing kiire. Kõik eeskujulik. Soovitan! thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.