|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telefoni ekraanipildi ületoomine arvuti kuvarile |
Simpelman
vastuseid: 25
vaadatud: 8075
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.12.2024 11:26:12 pealkiri: Telefoni ekraanipildi ületoomine arvuti kuvarile |
Telefonid annavad USBst pildi HDMIga välisele ekraanile. Kui ekraan on katki, aga toutch töötab, siis lihtsasti tehtav.
Suva link ka:
https://arvutitark.ee/tarvikud-ja-lisad/kaablid-ja-adapteri ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Simpelman
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.03.2024 16:30:38 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Vabalt võib olla, et microusb kaudu ei lae. Tol ajal polnud see midagi ebatavalist, et microusb kasutati ainult data jaoks. Mingi nokiaga oli mul näiteks samamoodi.
Just, nii oli. Paljudel aparaa ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Simpelman
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.03.2024 13:39:24 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
https://www.upload.ee/image/16396691/auk.jpg
Sinna mingi ots käib. Vasakule pildilt välja jääb micro usb ja telefoni teisel küljel on kõrvaklapipesa.
Pakuks antennipesa.
https://www.u ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Simpelman
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.03.2024 12:22:02 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
https://www.upload.ee/image/16396691/auk.jpg
Sinna mingi ots käib. Vasakule pildilt välja jääb micro usb ja telefoni teisel küljel on kõrvaklapipesa.
Pakuks antennipesa. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Simpelman
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.03.2024 11:10:25 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Telefon võttis pildi ette siis, kui ma selle endale sain. Aga juba siis selgus, et läbi usbi see ei lae ja nii ta sahtlisse seisma jäi.
Mul on neid microusb laadijaid mitu ja teistel telefonidel ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Simpelman
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.03.2024 10:22:56 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Otsin laadijat sellisele iidsele telefonile nagu Samsung E2530.
See peaks siiski läbi micro usb laadima. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Simpelman
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 13.03.2024 17:00:39 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
arrise (või mõnda muud telia digiboxi) vip, on keskil üle?
VIP1113 on...pult puudub
https://www.upload.ee/thumb/16377242/20240311_135116.jpg
Läks teele |
teema: Kommenteerimine: weedstone |
Simpelman
vastuseid: 128
vaadatud: 37992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2024 20:14:30 pealkiri: Kommenteerimine: weedstone |
Deal kiire ja korrektne  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Simpelman
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 11.03.2024 14:55:01 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
arrise (või mõnda muud telia digiboxi) vip, on keskil üle?
VIP1113 on...pult puudub
https://www.upload.ee/thumb/16377242/20240311_135116.jpg |
teema: » Kollektsioneerin vanu protsessoreid |
Simpelman
vastuseid: 369
vaadatud: 168779
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 10.03.2024 13:36:13 pealkiri: Kollektsioneerin vanu protsessoreid |
Need ei paku huvi?
https://www.upload.ee/thumb/16373498/20240310_122918.jpghttps://www.upload.ee/thumb/16373501/20240310_122847.jpghttps://www.upload.ee/thumb/16373504/20240310_122812.jpghttps://ww ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
Simpelman
vastuseid: 11802
vaadatud: 2680492
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.09.2020 13:05:20 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Vägev , lisaks sellele kaob iga viie minuti tagant üldse andmevahetus välisilmaga.
mingi jamps on elisaga jah viimasel ajal... kõnekaart premium pakett ehk piiramatu net... mõõtetulemus: ... |
teema: Sony HD projektori lamp: kas saab asendada mõne odava alternatiiviga? |
Simpelman
vastuseid: 23
vaadatud: 11446
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 05.11.2010 18:45:46 pealkiri: Sony HD projektori lamp: kas saab asendada mõne odava alternatiiviga? |
pea nüüd hoogu
mis kujunex selle lõpphinnax minu jaox ? http://www.lumenarc.co.uk/index.php?productID=672
No guugelda vaata kallimaid asenduslampe ja ehk saad mingite muude masinatega k ... |
teema: Sony HD projektori lamp: kas saab asendada mõne odava alternatiiviga? |
Simpelman
vastuseid: 23
vaadatud: 11446
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 02.11.2010 19:02:15 pealkiri: Sony HD projektori lamp: kas saab asendada mõne odava alternatiiviga? |
viimast postitust lugedes hakkas omalgi huvi tekkima..... nimelt vajadus E23H (philips UHP) lambi järgi....
käivituspinge on neil minu teada kuni 16 KV .... sealt lehelt ma ei loe küll kuskilt pi ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.09.2010 18:04:07 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Maal maja kõrval elab ema ämm.
Eks ta ole, ämmad on nagu on - ussisugu! Aga ilmad on juba üsna külmad ja külmemaks lähevad... Lõpuks võib see asi sul ka "paragrahvi alla" minna! Saatan ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.08.2010 19:21:44 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kust seda conaxi lugejat saada?
kasvõi sealtsamast
http://www.euronics.ee/tootekaart/31876/Telerid_ja_digiboksid/Digiboksid/PRD-MCCX-4210 |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.08.2010 19:02:04 pealkiri: conax |
| tõenäoliselt vajad CI pessa CONAX toega kaardilugejat |
teema: Sony Ericsson K750i |
Simpelman
vastuseid: 1499
vaadatud: 328212
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.07.2010 20:38:14 pealkiri: Sony Ericsson K750i |
Selline probleem, et ei saa mobiili tarkvara uuendatud, sest USB ühendus arvutiga ei toimi vaid hakkab ainult laadima. Kõik teised SE töötavad sama kaabliga ja samas arvutis.
Proovisin ka ametlik ... |
teema: ASUS P5B Biosi uuendus ebaõnnestus - must pilt |
Simpelman
vastuseid: 11
vaadatud: 3397
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.06.2010 20:21:22 pealkiri: bios |
kui ma ei eksi on sellel bios plaadile joodetud ehk hotswap välistatud
plaat on siiski päästetav aga keerukam.
põhimõtteliselt võiks ju proovida.... |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
Simpelman
vastuseid: 651
vaadatud: 104430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2010 17:58:34 pealkiri: mälud |
teistkordne ärikogemus.
jällegi leidis aega kaup ka kätte tuua
väga positiivne  |
teema: Kommenteerimine: kapsauss |
Simpelman
vastuseid: 155
vaadatud: 44828
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2010 22:58:56 pealkiri: Kommenteerimine: kapsauss |
Sai äri tehtud.... rahul  |
teema: Thomson 780WL probleem. |
Simpelman
vastuseid: 6
vaadatud: 2114
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.02.2010 15:53:32 pealkiri: Thomson 780WL probleem. |
proovi telnetis :
:system config digestauth=disabled
:saveall
:exit |
teema: Kommenteerimine: voltc |
Simpelman
vastuseid: 1008
vaadatud: 338785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2009 20:36:42 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
ketas mulle, raha talle. kõik nii nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: Alo.Ko |
Simpelman
vastuseid: 208
vaadatud: 59848
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2009 20:51:16 pealkiri: Kommenteerimine: Alo.Ko |
Wimax kenasti soetatud ruuteri abil mööda maja laiali jaotatud  |
teema: Kommenteerimine: Naxik |
Simpelman
vastuseid: 96
vaadatud: 32995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2009 14:46:17 pealkiri: Kommenteerimine: Naxik |
ostsin kõu seadme. tõi kätte ka  |
teema: Kommenteerimine: Reaper |
Simpelman
vastuseid: 28
vaadatud: 19823
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2009 15:15:08 pealkiri: Kommenteerimine: Reaper |
Mälud mulle raha talle.
Kõik nii nagu peab  |
teema: Sinu neti kiirus? |
Simpelman
vastuseid: 2455
vaadatud: 575355
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.06.2009 19:02:27 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
http://www.speedtest.net/result/492835617.png
wimax |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
Simpelman
vastuseid: 651
vaadatud: 104430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2009 13:10:14 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
ostsin ketta, tõi kätte  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.12.2008 02:00:03 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| nb! tsekake speci. minu teada ei ole see RGB VGA, vaid mingi zoomboxi RS-232 serial liides, see, et see 15 auguga ja täpselt nagu VGA kaabel on, on mingi eriteema. vähemalt zoombox SD-l see nii on. ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.12.2008 12:19:39 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-177%2F3
Selline kaabel?
seesama |
teema: Sinu neti kiirus? |
Simpelman
vastuseid: 2455
vaadatud: 575355
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.11.2008 12:30:24 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
http://www.speedtest.net/result/363015046.png
töö juures |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.11.2008 22:41:16 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
täheldasin üleeile ja eile samuti hakkimist.... täna pole enam esinenud....
küllap mingi tehniline rike |
teema: Kommenteerimine: mighty |
Simpelman
vastuseid: 139
vaadatud: 51606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2008 21:43:28 pealkiri: Kommenteerimine: mighty |
Sai äri tehtud.... aparaadist küll töölooma ei saa, aga tugev positiivne ikka  |
teema: Kommenteerimine: suur13 |
Simpelman
vastuseid: 202
vaadatud: 57840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2008 11:16:55 pealkiri: Kommenteerimine: suur13 |
teistkordne korrektne tehing
mobo mulle raha talle  |
teema: Sony Ericsson K750i |
Simpelman
vastuseid: 1499
vaadatud: 328212
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.05.2008 19:13:35 pealkiri: Sony Ericsson K750i |
Ai, ainult esiosa on üle ikka, teise panen vahetuseks oma W810i'le peale
esiosa huvi pakubki....  |
teema: Sony Ericsson K750i |
Simpelman
vastuseid: 1499
vaadatud: 328212
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.05.2008 18:47:28 pealkiri: Sony Ericsson K750i |
Mul on üks mõnupulk ja üldse K750i korpus üle muidu, aga parandada vast ise ei söanda.
palju küsida söandad ? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.05.2008 22:22:56 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| milline on hetke seisuga DVB-T puhul krüpteerimatta Eesti kanalite pildi- ja helikvaliteet? Olen kuulnud jutte, et Elioni IPTV puhul on need näitajad paremad.. Ning kui DVB-T puhul on need näitajad ... |
teema: SonyEricsson K790/K800 |
Simpelman
vastuseid: 190
vaadatud: 44147
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.02.2008 09:41:24 pealkiri: SonyEricsson K790/K800 |
ava katik ja tee kohe laksust pilt.....võid lausa väga hullult kaamerat käes loopida...näed et tuleb isegi parem pilt kui tavaolukorras fokusseerides
Segast panna teile meeldib ma usu ... |
teema: SonyEricsson K790/K800 |
Simpelman
vastuseid: 190
vaadatud: 44147
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.02.2008 21:58:25 pealkiri: SonyEricsson K790/K800 |
Kas keegi ütleb mis ajaoludel sel aparaadil fotoka pildistabilisaator töötab ? (k800-l siis) 2 päeva jooksul plõksides ple mina veel sellest aru saanud.
ava katik ja tee kohe laksust pilt... ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.12.2007 12:09:02 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
EDIT: Njah..paistab , et tõesti vaid lihtne läbijooks
Mõni vaesem pensionär või keegi kel veel veneaegne telku kus peale RF sisendi midagi polegi on siis aastakese pärast puhta pildita .... ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.12.2007 00:51:32 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| 1. uuri enne kaabli ostu, millist signaali su videomakk üldse salvestamiseks vajab (komposiit, S-VHS või rgb): neid scart kaableid on mitmet sorti: osadel on kõik kontaktid ühendatud, osadel odava ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.12.2007 14:22:27 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Nagu selgus tuleb ka traadijupiga
Saatjatele suht vahetus läheduses muidugi tuleb....
Mul digitüünriga tv-kaardil dvb-t vastuvõ kaasas antenn mis pole ka muud kui lihtsalt väike ... |
teema: Kommenteerimine: paulpihu |
Simpelman
vastuseid: 38
vaadatud: 11532
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2007 23:20:26 pealkiri: Kommenteerimine: paulpihu |
Kõik nii nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: etc87 |
Simpelman
vastuseid: 261
vaadatud: 80331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2007 12:54:50 pealkiri: Kommenteerimine: etc87 |
Sai posti abil Wifi pulk soetatud
 |
teema: Kommenteerimine: jaank |
Simpelman
vastuseid: 62
vaadatud: 32463
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2007 10:42:21 pealkiri: Kommenteerimine: jaank |
Omakandi poiss, see juba väärib positiivset.
 |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.07.2007 02:22:47 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| , polegi vaja interneti, kuigi võiks viasat seda sateliidi kaudu edastama hakata, oleks päris huvitav, ise kasutan praegu Wavecom-i, kuna elan külas, kus elion tahab liitumise eest saada 7000kr, sr ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.06.2007 23:00:24 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Inimesed, väljas on ilus suvi, miks aga hulk rahvast miskist TVst jahub siin...
Õige!
Ise ka siin mõtlen et maksan puhta tühja...teleka taha eriti ei jõuagi.... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.06.2007 10:18:40 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
vajuta puldil "P.STD" nuppu 2 korda järjest ja korda seda operatsiooni kuni saad pildi...... ehk siis ei ole vaja eelnevalt seadistada....saab ka otse
Huvitav, minul õnnestub sellel nupul trampim ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.06.2007 19:03:13 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Zoomboxile saad ju ka otse monitori sappa pista, VGA väljund tal täitsa olemas(vähemalt sellel mis mul kodus).
Iga monitor seal taga ei tööta, näiteks Philips 170S7FS pilti ette ei võtnud.
... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Simpelman
vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.06.2007 16:07:52 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Zoomboxile saad ju ka otse monitori sappa pista, VGA väljund tal täitsa olemas(vähemalt sellel mis mul kodus).
Iga monitor seal taga ei tööta, näiteks Philips 170S7FS pilti ette ei võtnud.
... |
teema: SonyEricsson K790/K800 |
Simpelman
vastuseid: 190
vaadatud: 44147
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.05.2007 13:09:47 pealkiri: SonyEricsson K790/K800 |
| Ega keegi tea mingit häkki, mis võimaldaks selle shortcut nupu, mis viib veebribrauserisse, funktiooni muutmist? Peale selle, et see mul kogemata peale vajutades pidevalt netti ronib, on ta veel mõ ... |
| |