Avaleht
otsing leidis 430 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telefoni ekraanipildi ületoomine arvuti kuvarile
Simpelman

vastuseid: 25
vaadatud: 8075

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.12.2024 11:26:12   pealkiri: Telefoni ekraanipildi ületoomine arvuti kuvarile
Telefonid annavad USBst pildi HDMIga välisele ekraanile. Kui ekraan on katki, aga toutch töötab, siis lihtsasti tehtav.

Suva link ka:
https://arvutitark.ee/tarvikud-ja-lisad/kaablid-ja-adapteri ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Simpelman

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.03.2024 16:30:38   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Vabalt võib olla, et microusb kaudu ei lae. Tol ajal polnud see midagi ebatavalist, et microusb kasutati ainult data jaoks. Mingi nokiaga oli mul näiteks samamoodi.

Just, nii oli. Paljudel aparaa ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Simpelman

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.03.2024 13:39:24   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
https://www.upload.ee/image/16396691/auk.jpg

Sinna mingi ots käib. Vasakule pildilt välja jääb micro usb ja telefoni teisel küljel on kõrvaklapipesa.

Pakuks antennipesa.


https://www.u ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Simpelman

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.03.2024 12:22:02   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
https://www.upload.ee/image/16396691/auk.jpg

Sinna mingi ots käib. Vasakule pildilt välja jääb micro usb ja telefoni teisel küljel on kõrvaklapipesa.

Pakuks antennipesa.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Simpelman

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.03.2024 11:10:25   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Telefon võttis pildi ette siis, kui ma selle endale sain. Aga juba siis selgus, et läbi usbi see ei lae ja nii ta sahtlisse seisma jäi.
Mul on neid microusb laadijaid mitu ja teistel telefonidel ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Simpelman

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.03.2024 10:22:56   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Otsin laadijat sellisele iidsele telefonile nagu Samsung E2530.



See peaks siiski läbi micro usb laadima.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Simpelman

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 13.03.2024 17:00:39   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
arrise (või mõnda muud telia digiboxi) vip, on keskil üle?

VIP1113 on...pult puudub

https://www.upload.ee/thumb/16377242/20240311_135116.jpg

Läks teele
  teema: Kommenteerimine: weedstone
Simpelman

vastuseid: 128
vaadatud: 37992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2024 20:14:30   pealkiri: Kommenteerimine: weedstone
Deal kiire ja korrektne thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Simpelman

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639552

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 11.03.2024 14:55:01   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
arrise (või mõnda muud telia digiboxi) vip, on keskil üle?

VIP1113 on...pult puudub

https://www.upload.ee/thumb/16377242/20240311_135116.jpg
  teema: » Kollektsioneerin vanu protsessoreid
Simpelman

vastuseid: 369
vaadatud: 168779

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 10.03.2024 13:36:13   pealkiri: Kollektsioneerin vanu protsessoreid
Need ei paku huvi?

https://www.upload.ee/thumb/16373498/20240310_122918.jpghttps://www.upload.ee/thumb/16373501/20240310_122847.jpghttps://www.upload.ee/thumb/16373504/20240310_122812.jpghttps://ww ...
  teema: Elisa mobiilne internet
Simpelman

vastuseid: 11802
vaadatud: 2680492

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.09.2020 13:05:20   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Vägev thumbs_up.gif , lisaks sellele kaob iga viie minuti tagant üldse andmevahetus välisilmaga.

mingi jamps on elisaga jah viimasel ajal... kõnekaart premium pakett ehk piiramatu net... mõõtetulemus: ...
  teema: Sony HD projektori lamp: kas saab asendada mõne odava alternatiiviga?
Simpelman

vastuseid: 23
vaadatud: 11446

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 05.11.2010 18:45:46   pealkiri: Sony HD projektori lamp: kas saab asendada mõne odava alternatiiviga?
pea nüüd hoogu icon_biggrin.gif

mis kujunex selle lõpphinnax minu jaox ? http://www.lumenarc.co.uk/index.php?productID=672


No guugelda vaata kallimaid asenduslampe ja ehk saad mingite muude masinatega k ...
  teema: Sony HD projektori lamp: kas saab asendada mõne odava alternatiiviga?
Simpelman

vastuseid: 23
vaadatud: 11446

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 02.11.2010 19:02:15   pealkiri: Sony HD projektori lamp: kas saab asendada mõne odava alternatiiviga?
viimast postitust lugedes hakkas omalgi huvi tekkima..... nimelt vajadus E23H (philips UHP) lambi järgi....
käivituspinge on neil minu teada kuni 16 KV .... sealt lehelt ma ei loe küll kuskilt pi ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.09.2010 18:04:07   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Maal maja kõrval elab ema ämm. icon_evil.gif
Eks ta ole, ämmad on nagu on - ussisugu! Aga ilmad on juba üsna külmad ja külmemaks lähevad... Lõpuks võib see asi sul ka "paragrahvi alla" minna! Saatan ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.08.2010 19:21:44   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kust seda conaxi lugejat saada?


kasvõi sealtsamast icon_biggrin.gif
http://www.euronics.ee/tootekaart/31876/Telerid_ja_digiboksid/Digiboksid/PRD-MCCX-4210
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.08.2010 19:02:04   pealkiri: conax
tõenäoliselt vajad CI pessa CONAX toega kaardilugejat
  teema: Sony Ericsson K750i
Simpelman

vastuseid: 1499
vaadatud: 328212

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.07.2010 20:38:14   pealkiri: Sony Ericsson K750i
Selline probleem, et ei saa mobiili tarkvara uuendatud, sest USB ühendus arvutiga ei toimi vaid hakkab ainult laadima. Kõik teised SE töötavad sama kaabliga ja samas arvutis.
Proovisin ka ametlik ...
  teema: ASUS P5B Biosi uuendus ebaõnnestus - must pilt
Simpelman

vastuseid: 11
vaadatud: 3397

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.06.2010 20:21:22   pealkiri: bios
kui ma ei eksi on sellel bios plaadile joodetud ehk hotswap välistatud
plaat on siiski päästetav aga keerukam.

põhimõtteliselt võiks ju proovida....
  teema: Kommenteerimine: jansadj
Simpelman

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2010 17:58:34   pealkiri: mälud
teistkordne ärikogemus.
jällegi leidis aega kaup ka kätte tuua icon_smile.gif

väga positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kapsauss
Simpelman

vastuseid: 155
vaadatud: 44828

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2010 22:58:56   pealkiri: Kommenteerimine: kapsauss
Sai äri tehtud.... rahul thumbs_up.gif
  teema: Thomson 780WL probleem.
Simpelman

vastuseid: 6
vaadatud: 2114

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.02.2010 15:53:32   pealkiri: Thomson 780WL probleem.
proovi telnetis :

:system config digestauth=disabled
:saveall
:exit
  teema: Kommenteerimine: voltc
Simpelman

vastuseid: 1008
vaadatud: 338785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2009 20:36:42   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
ketas mulle, raha talle. kõik nii nagu peab icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Alo.Ko
Simpelman

vastuseid: 208
vaadatud: 59848

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2009 20:51:16   pealkiri: Kommenteerimine: Alo.Ko
Wimax kenasti soetatud ruuteri abil mööda maja laiali jaotatud icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Naxik
Simpelman

vastuseid: 96
vaadatud: 32995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2009 14:46:17   pealkiri: Kommenteerimine: Naxik
ostsin kõu seadme. tõi kätte ka thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Reaper
Simpelman

vastuseid: 28
vaadatud: 19823

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2009 15:15:08   pealkiri: Kommenteerimine: Reaper
Mälud mulle raha talle.
Kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Sinu neti kiirus?
Simpelman

vastuseid: 2455
vaadatud: 575355

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.06.2009 19:02:27   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://www.speedtest.net/result/492835617.png


wimax
  teema: Kommenteerimine: jansadj
Simpelman

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2009 13:10:14   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
ostsin ketta, tõi kätte thumbs_up.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.12.2008 02:00:03   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
nb! tsekake speci. minu teada ei ole see RGB VGA, vaid mingi zoomboxi RS-232 serial liides, see, et see 15 auguga ja täpselt nagu VGA kaabel on, on mingi eriteema. vähemalt zoombox SD-l see nii on. ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.12.2008 12:19:39   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-177%2F3

Selline kaabel?


seesama
  teema: Sinu neti kiirus?
Simpelman

vastuseid: 2455
vaadatud: 575355

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.11.2008 12:30:24   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://www.speedtest.net/result/363015046.png

töö juures
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.11.2008 22:41:16   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
täheldasin üleeile ja eile samuti hakkimist.... täna pole enam esinenud....
küllap mingi tehniline rike
  teema: Kommenteerimine: mighty
Simpelman

vastuseid: 139
vaadatud: 51606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2008 21:43:28   pealkiri: Kommenteerimine: mighty
Sai äri tehtud.... aparaadist küll töölooma ei saa, aga tugev positiivne ikka icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: suur13
Simpelman

vastuseid: 202
vaadatud: 57840

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2008 11:16:55   pealkiri: Kommenteerimine: suur13
teistkordne korrektne tehing
mobo mulle raha talle icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Sony Ericsson K750i
Simpelman

vastuseid: 1499
vaadatud: 328212

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.05.2008 19:13:35   pealkiri: Sony Ericsson K750i
Ai, ainult esiosa on üle ikka, teise panen vahetuseks oma W810i'le peale icon_smile.gif

esiosa huvi pakubki.... icon_smile.gif
  teema: Sony Ericsson K750i
Simpelman

vastuseid: 1499
vaadatud: 328212

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.05.2008 18:47:28   pealkiri: Sony Ericsson K750i
Mul on üks mõnupulk ja üldse K750i korpus üle muidu, aga parandada vast ise ei söanda.


palju küsida söandad ?
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.05.2008 22:22:56   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
milline on hetke seisuga DVB-T puhul krüpteerimatta Eesti kanalite pildi- ja helikvaliteet? Olen kuulnud jutte, et Elioni IPTV puhul on need näitajad paremad.. Ning kui DVB-T puhul on need näitajad ...
  teema: SonyEricsson K790/K800
Simpelman

vastuseid: 190
vaadatud: 44147

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.02.2008 09:41:24   pealkiri: SonyEricsson K790/K800


ava katik ja tee kohe laksust pilt.....võid lausa väga hullult kaamerat käes loopida...näed et tuleb isegi parem pilt kui tavaolukorras fokusseerides

Segast panna teile meeldib icon_smile.gif ma usu ...
  teema: SonyEricsson K790/K800
Simpelman

vastuseid: 190
vaadatud: 44147

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.02.2008 21:58:25   pealkiri: SonyEricsson K790/K800
Kas keegi ütleb mis ajaoludel sel aparaadil fotoka pildistabilisaator töötab ? (k800-l siis) 2 päeva jooksul plõksides ple mina veel sellest aru saanud.


ava katik ja tee kohe laksust pilt... ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.12.2007 12:09:02   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
EDIT: Njah..paistab , et tõesti vaid lihtne läbijooks icon_confused.gif
Mõni vaesem pensionär või keegi kel veel veneaegne telku kus peale RF sisendi midagi polegi on siis aastakese pärast puhta pildita .... ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.12.2007 00:51:32   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
1. uuri enne kaabli ostu, millist signaali su videomakk üldse salvestamiseks vajab (komposiit, S-VHS või rgb): neid scart kaableid on mitmet sorti: osadel on kõik kontaktid ühendatud, osadel odava ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.12.2007 14:22:27   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Nagu selgus tuleb ka traadijupiga thumbs_up.gif


Saatjatele suht vahetus läheduses muidugi tuleb....

Mul digitüünriga tv-kaardil dvb-t vastuvõtux.gif kaasas antenn mis pole ka muud kui lihtsalt väike ...
  teema: Kommenteerimine: paulpihu
Simpelman

vastuseid: 38
vaadatud: 11532

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2007 23:20:26   pealkiri: Kommenteerimine: paulpihu
Kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: etc87
Simpelman

vastuseid: 261
vaadatud: 80331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2007 12:54:50   pealkiri: Kommenteerimine: etc87
Sai posti abil Wifi pulk soetatud

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jaank
Simpelman

vastuseid: 62
vaadatud: 32463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2007 10:42:21   pealkiri: Kommenteerimine: jaank
Omakandi poiss, see juba väärib positiivset. thumbs_up.gif


thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.07.2007 02:22:47   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
, polegi vaja interneti, kuigi võiks viasat seda sateliidi kaudu edastama hakata, oleks päris huvitav, ise kasutan praegu Wavecom-i, kuna elan külas, kus elion tahab liitumise eest saada 7000kr, sr ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.06.2007 23:00:24   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Inimesed, väljas on ilus suvi, miks aga hulk rahvast miskist TVst jahub siin... icon_wink.gif



Õige!

Ise ka siin mõtlen et maksan puhta tühja...teleka taha eriti ei jõuagi....
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.06.2007 10:18:40   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
vajuta puldil "P.STD" nuppu 2 korda järjest ja korda seda operatsiooni kuni saad pildi...... ehk siis ei ole vaja eelnevalt seadistada....saab ka otse

Huvitav, minul õnnestub sellel nupul trampim ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.06.2007 19:03:13   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Zoomboxile saad ju ka otse monitori sappa pista, VGA väljund tal täitsa olemas(vähemalt sellel mis mul kodus).

Iga monitor seal taga ei tööta, näiteks Philips 170S7FS pilti ette ei võtnud.
...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Simpelman

vastuseid: 23208
vaadatud: 5774360

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.06.2007 16:07:52   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Zoomboxile saad ju ka otse monitori sappa pista, VGA väljund tal täitsa olemas(vähemalt sellel mis mul kodus).

Iga monitor seal taga ei tööta, näiteks Philips 170S7FS pilti ette ei võtnud.
...
  teema: SonyEricsson K790/K800
Simpelman

vastuseid: 190
vaadatud: 44147

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.05.2007 13:09:47   pealkiri: SonyEricsson K790/K800
Ega keegi tea mingit häkki, mis võimaldaks selle shortcut nupu, mis viib veebribrauserisse, funktiooni muutmist? Peale selle, et see mul kogemata peale vajutades pidevalt netti ronib, on ta veel mõ ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.