|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.09.2009 13:31:12 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
| Seda matti ei olnud jah kõige parem pildistada. Kui ümbruses on valgust küll, siis ikka ei tule välja see. Värc lihtsalt neelab seda. Nüüd kui teeme uuesti millalgi siis võtan paar lampi kaasa ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.09.2009 13:09:26 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Bmw E30 320i `87 - poolläikiva mattmusta värvkattega.
http://fc07.deviantart.com/fs50/p/2009/255/c/c1fcb70c8163eb1563884221407835d0.jpg
http://fc09.deviantart.com/fs50/p/2009/255/9/907cafee50481 ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.09.2009 19:28:30 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
05ula - suht asjalik pilt. meeldib see kuu valgus bussi katusel
minupoolt kah üks.
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAN4PJGtCwYr1ATcY34Qj5I-L-AjQbjb5lZN3PwA2bte7rh-g6M1otAjSKwuztwYO-qQ7 ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.09.2009 19:22:17 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
rocket - meeldib väga mõlemad.
Lepa - ei tea minuarust kuidagi liiga mürased...ja tumedad. Kolmas pilt(seal posti all) isegi meeldib mingil määral kui uuesti vaadata. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 29.08.2009 11:31:21 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Andresj - kenad
http://fc00.deviantart.com/fs24/i/2009/241/3/b/purple_flower_by_ShadowPhotography.jpg |
teema: Portreefotograafia |
ShadowP
vastuseid: 1581
vaadatud: 451335
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.08.2009 19:28:43 pealkiri: Portreefotograafia |
Veel üks pilt temast
http://fc07.deviantart.com/fs48/i/2009/231/1/7/Laura_Elisa_second_shot_by_ShadowPhotography.jpg |
teema: Portreefotograafia |
ShadowP
vastuseid: 1581
vaadatud: 451335
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.08.2009 16:02:00 pealkiri: Portreefotograafia |
Laura-Elisa
http://fc09.deviantart.com/fs49/i/2009/231/a/5/Laura_Elisa_by_ShadowPhotography.jpg |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.08.2009 00:46:45 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
| minuarust oon need kaks keskmist tehtud tallinnas fachle rajoonis. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.08.2009 22:14:44 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
wow!!! see pilt mulle meeldib väga  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 13.08.2009 20:07:11 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| esimene ja teine ei ole filtrit saanud, vaid on tehtud tumedamaks ja siis omakorda heledamaks shopiga. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 13.08.2009 18:40:27 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
see ei ole brush vms. vaid see on päikse koht, mis jäi jah liiga ere
üks veel:
http://fc07.deviantart.com/fs48/i/2009/225/0/5/Fog_near_Paernu_by_ShadowPhotography.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 13.08.2009 12:00:18 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://fc02.deviantart.com/fs49/i/2009/225/3/d/Eavening_fog_by_ShadowPhotography.jpg |
teema: foto.hv.ee on jälle avatud |
ShadowP
vastuseid: 6
vaadatud: 2793
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.08.2009 15:14:56 pealkiri: foto.hv.ee on jälle avatud |
| kui tihti nad seal neid saadetud pilte üle vaatavad??? |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.07.2009 17:43:10 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
http://fc02.deviantart.com/fs47/p/2009/211/1/1a18a87a36fef04534a668da52fedb58.jpg
http://fc04.deviantart.com/fs49/p/2009/211/5/5e9834bd4a92b5be4af6d719f12a6646.jpg
http://fc06.deviantart.com/fs48/p/ ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 29.07.2009 14:03:24 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
716 on jah projekti nimi kui seda e38t tehti. Passi järgi ja ka proovitud on 3.0L mootor koos chipiga. www.xenon.ee omas seda autot esimesena.
http://www.xenon.ee/bmw716.html
http://fc05.devianta ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.07.2009 23:06:58 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Volkswagen Golf IV -Rohutirts-
http://static2.nagi.ee/i/p/473/53/1183838306cbbe_l.jpg
http://static2.nagi.ee/i/p/473/53/118383959407a6_l.jpg
http://static2.nagi.ee/i/p/473/54/11838687cacc08_l.jpg ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.07.2009 18:16:44 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Krt mulle meeldivad 1-2 ja 4. Kenad pildid
Et päris OT. ei oleks, siis endapoolt kah:
Bmw E38 - projekt 716 -730d. By: xenon.ee
http://fc08.deviantart.com/fs48/p/2009/208/8/8696d0397dba0a4 ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.07.2009 01:22:17 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
| http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAANQXh_aMr_s2kl4fy8Qy7T8VPGuMf_xLbvT-44ZyFtFXbWNrylRxq_oA39CgA_vuA6hzLFteyqkcKYRaCNYNXVQAm1T1UDv2k_8KzHkmcKxQVx_EhAABiyVC.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.07.2009 01:19:22 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| Pärnu sadam? |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.07.2009 00:42:30 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Rahvakäru.
http://fc05.deviantart.com/fs48/p/2009/197/6/6b5fca48fb921baa16ea1a3fca6d6b38.jpg
http://fc08.deviantart.com/fs48/p/2009/197/4/4fb728010db05cdd4c5dd703ed15ede5.jpg
http://fc02.deviant ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.07.2009 16:09:27 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
jpgd jah lasen Taguots kõrem, kuna auto asubki kallaku peal. sirget maad sa seal ei leidnud. |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.07.2009 16:01:53 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
| miks? |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.07.2009 15:50:42 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Tänan Lõpuks ka mõni pilt mis teile meeldib  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.07.2009 14:52:49 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Veel siis:
Audi S6 4.2L aut Avant
http://th09.deviantart.net/fs46/300W/i/2009/192/8/0/Audi_s6_4_2_avant_II_by_ShadowPhotography.jpg
http://fc09.deviantart.com/fs46/i/2009/192/8/0/Audi_s6_4_2_avant_ ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.07.2009 00:50:03 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
http://th06.deviantart.net/fs49/300W/i/2009/194/c/6/Audi_80_sedan_2_8_I_by_ShadowPhotography.jpg
http://fc06.deviantart.com/fs49/i/2009/194/c/6/Audi_80_sedan_2_8_I_by_ShadowPhotography.jpg
http:// ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.07.2009 00:49:22 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Nõustun eelkõnelejaga  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.07.2009 16:52:53 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://pildistoop.trsm.pri.ee/displayimage.php?pos=-2939 meeldib mulle kõige rohkem  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.07.2009 22:27:49 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
 |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.07.2009 22:09:56 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Mis sarved? Kaadris kinni jah kuna seal esiotsa juures oli üks nõme plakat, mille ma ära kaotasin, sellepärast  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.07.2009 21:16:21 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
See on siis tehtud kükkas.
http://fc04.deviantart.com/fs48/i/2009/180/2/2/Bmw_E65_side_by_ShadowPhotography.jpg
Juulis tuleb pildistamine Viljandis ühe E38 Bmw`ga Siis teen hääästi mada ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.07.2009 20:20:34 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
tänaval võõrast autost päris maadligi pilti tegema ei hakka. tegin need ka tegelt suhteliselt kiirelt, una pidin edasi tõttama  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.07.2009 17:33:33 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Bmw E65 7-series
http://fc07.deviantart.com/fs46/i/2009/180/d/1/Bmw_7_series_by_ShadowPhotography.jpg
http://fc03.deviantart.com/fs48/i/2009/180/6/5/Bmw_E65_by_ShadowPhotography.jpg
Agusta MV F ... |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
ShadowP
vastuseid: 4216
vaadatud: 1026470
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.07.2009 16:17:54 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
Just MiXer`il on õigus. vaja Rig Shot`ide jaoks  |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
ShadowP
vastuseid: 4216
vaadatud: 1026470
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.07.2009 13:10:55 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
| Selline küsimus. Missugune tripod on auto oma. Kuidas seda kutsutakse ja kas seda on võimalik ka ise teha? |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 29.06.2009 12:46:52 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://th04.deviantart.net/fs48/300W/i/2009/180/d/2/Yellow_flowers_by_ShadowPhotography.jpg
http://fc04.deviantart.com/fs48/i/2009/180/d/2/Yellow_flowers_by_ShadowPhotography.jpg
http://th02.devia ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 29.06.2009 08:50:39 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
mulle meeldib just see infinity pildid Kenad  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.06.2009 20:17:33 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
cert85 päris head. Kas sa suurena ei saaks linki panna ? Kenad ja puhtad näevad väja  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.06.2009 13:43:58 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
oh sa per..e kui kenad pildid :O
mis su tehnika saladus on ?  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.06.2009 00:41:29 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Härra nagu tulnukas -
minupoolt ka siia üks. Mis lillega on tegu?
http://fc09.deviantart.com/fs48/i/2009/173/3/3/Dark_blue_flower_by_ShadowPhotography.jpg |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 22.06.2009 14:37:44 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Audi 200 Avant.
http://fc02.deviantart.com/fs47/i/2009/173/9/9/Audi_200_turbo_avant_by_ShadowPhotography.jpg
Audi S4 C4 sedaan.
http://fc01.deviantart.com/fs46/i/2009/173/8/f/Audi_S4_C4_sedan_by_ ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.06.2009 10:29:05 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| sa mõtled nii maast kui auto pealt? |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.06.2009 02:14:15 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Kahjuks selle masinaga ei saa enam pilte teha, kuna liigub Eestist õige varsti ära oma õigele maale - pikki ja häid teesi mõõtma, kus ei ole piirangut
Aga eks panen soovitused järgmise auto ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.06.2009 22:20:16 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Mõned eest kah siis
http://fc09.deviantart.com/fs48/p/2009/169/e/eb66438d5f21bfa498b42e176583323f.jpg
http://fc03.deviantart.com/fs47/p/2009/169/6/6eaccc8d06f539aaf9a870f2b8d8d42c.jpg
http:// ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.06.2009 20:42:20 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
http://fc05.deviantart.com/fs47/p/2009/169/5/5cf804d81b8ca3dfde97f834f2375ea2.jpg
http://fc03.deviantart.com/fs46/p/2009/169/0/0841053597faa65ac7bc254404e1fcf5.jpg
http://fc02.deviantart.com/fs47/p/ ... |
teema: Fotoretk.. |
ShadowP
vastuseid: 747
vaadatud: 134361
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.06.2009 13:15:47 pealkiri: Fotoretk.. |
| vaata seal keskel läheb tee, seal selle tee peal ei ole liikumiskeeldu, roostikus ja mujal aga küll, et saada sinna tammile ja edasi. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.06.2009 01:06:43 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| http://fc02.deviantart.com/fs48/i/2009/168/5/2/Eyes_of_a_Beast_by_ShadowPhotography.jpg |
teema: Fotoretk.. |
ShadowP
vastuseid: 747
vaadatud: 134361
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.06.2009 19:03:01 pealkiri: Fotoretk.. |
| Eks see oleneb jah tegelt nii inimesest kui koerast. Kui on mõni nõrgema närvikavaga kutsa, või on lihtsalt s....t tuju siis võib rünnata. Ja oleneb inimesest kui tüübil on samuti nõrgem när ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.06.2009 23:50:54 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Üks selline vaimukas tegelane jäi mulle eile kaamerasilma ette. Nagu näha meeldib ka neile huumoriga tegeleda
http://fc08.deviantart.com/fs47/i/2009/166/6/c/Bee_show_you_a_tongue_by_ShadowPhoto ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
ShadowP
vastuseid: 3677
vaadatud: 887923
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.06.2009 23:08:51 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
bronco väga hea pilt. suuremat ei ole jagada? Taustaks oleks ideaalne  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
ShadowP
vastuseid: 8858
vaadatud: 2217225
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.06.2009 20:27:14 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
cracker ma küll vastu pole Porri tuleb igaltpoolt |
| |