Avaleht
otsing leidis 56 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
Sassa

vastuseid: 246
vaadatud: 81172

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2024 21:46:44   pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone-
Sai ostetud Dell Optiplex. Ostuga rahul.
  teema: [XSX] Xbox Series X
Sassa

vastuseid: 1555
vaadatud: 424981

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.05.2021 14:03:34   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Tänan vastamast. Ju peab siis e-poega ühendust võtma.
  teema: [XSX] Xbox Series X
Sassa

vastuseid: 1555
vaadatud: 424981

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.05.2021 13:43:18   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Absurdne olukord. Sain just kätte Series S ning olen juba oma 30 minutit üritanud avada puldi patareide pesa kaant ja see ei õnnestu. On seal mingid omad nõksud? One S puldiga seda probleemi ei ol ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
Sassa

vastuseid: 1555
vaadatud: 424981

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.05.2021 15:42:06   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Kui kellelegi pakub huvi, siis avastasin üllatusega, et 1a.ee müüb hetkel Series S odavamalt kui Soome MS pood ja oluliselt odavamalt kui Eesti e-poed. Sai ka kohe ligi võetud.

https://www.1a.e ...
  teema: Kommenteerimine: Reexas
Sassa

vastuseid: 3
vaadatud: 1260

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2021 18:44:10   pealkiri: Kommenteerimine: Reexas
Ostsin Xboxi. Täpne ja asjalik foorumlane, asjad toimisid vastavalt kokkuleppele.
  teema: Kommenteerimine: ZeD
Sassa

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.09.2020 08:41:41   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Ostsin iPadi. Väikesed möödarääkimised aga ei midagi hullu. Kaup väga kiiresti kohal.
  teema: Kommenteerimine: armaani
Sassa

vastuseid: 151
vaadatud: 33955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2020 18:48:21   pealkiri: Kommenteerimine: armaani
Ostsin mälud. Kiire tehing, kõik korras. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: LauriTed
Sassa

vastuseid: 253
vaadatud: 64402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2019 19:35:35   pealkiri: Kommenteerimine: LauriTed
Ostsin kuvari. Kaup kiirelt käes, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: Uriziel
Sassa

vastuseid: 27
vaadatud: 6654

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.05.2019 13:05:47   pealkiri: Kommenteerimine: Uriziel
Väga kiire tehing. Väga hästi pakitud. 5+
  teema: Kommenteerimine: Ands
Sassa

vastuseid: 353
vaadatud: 66387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2018 15:56:19   pealkiri: Kommenteerimine: Ands
Ostsin TomTom-i. Kõik sujus, kaup nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: Mehikene
Sassa

vastuseid: 93
vaadatud: 26445

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2018 19:10:52   pealkiri: Kommenteerimine: Mehikene
Ostsin telefoni. Kaup kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: rowley
Sassa

vastuseid: 23
vaadatud: 6546

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2017 12:36:18   pealkiri: Kommenteerimine: rowley
Ostsin telefoni. Kaup korralik, tehing toimus kiiresti. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: ZeD
Sassa

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2017 22:17:17   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Ostsin telefoni. Kõik nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: crissm
Sassa

vastuseid: 57
vaadatud: 14145

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2017 07:23:20   pealkiri: Kommenteerimine: crissm
Ostsin telefoni, kõik vastas lubatule.
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
Sassa

vastuseid: 476
vaadatud: 66658

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2017 19:46:23   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Ostsin telefoni. Võib äri teha.
  teema: Kommenteerimine: pasatski97
Sassa

vastuseid: 196
vaadatud: 44772

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2017 19:26:30   pealkiri: Kommenteerimine: pasatski97
Ostsin läpaka, kõik OK. Sõnapidaja mees.
  teema: Kommenteerimine: tomes
Sassa

vastuseid: 66
vaadatud: 15382

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2017 16:18:01   pealkiri: Kommenteerimine: tomes
Ostsin fotoaparaadi. Kõik nii nagu lubatud. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: RistoK
Sassa

vastuseid: 38
vaadatud: 12519

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2017 12:26:20   pealkiri: Kommenteerimine: RistoK
Ostsin telefoni, kõik väga viis. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: anubis
Sassa

vastuseid: 336
vaadatud: 150638

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2016 18:52:46   pealkiri: Kommenteerimine: anubis
Kõik toimis, ilma viivitusteta.
  teema: Kommenteerimine: Ctrl+P
Sassa

vastuseid: 52
vaadatud: 15942

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2016 11:43:55   pealkiri: Kommenteerimine: Ctrl+P
Ostsin printeri. Tõi saajale kätte ja aitas üles panna. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: dr.yakow
Sassa

vastuseid: 216
vaadatud: 42656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.06.2016 14:16:24   pealkiri: Kommenteerimine: dr.yakow
Ostsin mälud. Kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: Metsjeesus
Sassa

vastuseid: 107
vaadatud: 66394

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2016 18:24:42   pealkiri: Kommenteerimine: Metsjeesus
Ostsin läpaka. Kõik sujus hästi.
  teema: Kommenteerimine: NoohJ
Sassa

vastuseid: 184
vaadatud: 37044

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2016 13:49:36   pealkiri: Kommenteerimine: NoohJ
Ostsin sülearvuti. Kaup väga korralik ning tuli kohale kiiresti ning 5+ pakituna. Lisaks ei keeldunud ka väikesest järelabist. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: and995
Sassa

vastuseid: 7
vaadatud: 3738

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2015 14:05:32   pealkiri: Kommenteerimine: and995
Kõik toimis, kaup vastas lubatule.
  teema: Kommenteerimine: crashromeo
Sassa

vastuseid: 165
vaadatud: 49577

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2015 19:04:50   pealkiri: Kommenteerimine: crashromeo
Kõik toimis, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: RReinu
Sassa

vastuseid: 50
vaadatud: 15114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2015 21:40:44   pealkiri: Kommenteerimine: RReinu
Ostsin sülearvuti, kõik väga 5. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: mtu000
Sassa

vastuseid: 25
vaadatud: 8042

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2015 15:48:55   pealkiri: Kommenteerimine: mtu000
Ostsin läpaka mälud. Kaup korras, saadetud ilma viivituseta.
  teema: Kommenteerimine: predator
Sassa

vastuseid: 176
vaadatud: 57295

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2014 21:21:47   pealkiri: Kommenteerimine: predator
Kaup kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: Vitman
Sassa

vastuseid: 325
vaadatud: 54911

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2014 12:36:50   pealkiri: Kommenteerimine: Vitman
Kaup vastas lubatule, tehing toimus ilma viivitusteta. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: mtu000
Sassa

vastuseid: 25
vaadatud: 8042

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2014 09:53:37   pealkiri: Kommenteerimine: mtu000
Asjalik, kiire ja korralik tehingupartner. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Realist
Sassa

vastuseid: 68
vaadatud: 26006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2013 15:22:22   pealkiri: Kommenteerimine: Realist
Ostsin PS3 mängu. Kõik toimis nagu sai kokku lepitud!
  teema: Kommenteerimine: teitur
Sassa

vastuseid: 41
vaadatud: 13523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2012 19:03:49   pealkiri: Kommenteerimine: teitur
Sai ostetud, kõik sujus probleemideta.
  teema: Kommenteerimine: trepan
Sassa

vastuseid: 1
vaadatud: 1039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2012 23:38:14   pealkiri: Kommenteerimine: trepan
Ostsin kõrvaklapid. Kõik toimis normaalselt.
  teema: Kommenteerimine: digweed
Sassa

vastuseid: 674
vaadatud: 190234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2012 09:33:00   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
Kaup käes ilma viivitusteta.
  teema: Kommenteerimine: hkurujo88r
Sassa

vastuseid: 125
vaadatud: 48676

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2011 16:13:25   pealkiri: Kommenteerimine: hkurujo88r
Sai mänge vahetatud. Kõik toimis korralikult.
  teema: Kommenteerimine: enos
Sassa

vastuseid: 44
vaadatud: 15241

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2011 09:38:43   pealkiri: Kommenteerimine: enos
Sai tehtud kiire tehing, kõik toimis.
  teema: Kommenteerimine: rabzer
Sassa

vastuseid: 74
vaadatud: 19619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2011 20:06:51   pealkiri: Kommenteerimine: rabzer
Äri toimis nagu kokku lepitud sai.
  teema: Kommenteerimine: pspboy333
Sassa

vastuseid: 71
vaadatud: 16452

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2011 15:38:23   pealkiri: Kommenteerimine: pspboy333
Kõik toimis nagu kokku lepitud sai.
  teema: Kommenteerimine: Winman
Sassa

vastuseid: 1518
vaadatud: 194544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2011 14:27:34   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Tema müüs mina ostsin, kõik käis kiirelt ja probleemivabalt
  teema: Kommenteerimine: SogegaTyyp
Sassa

vastuseid: 53
vaadatud: 17230

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2011 15:01:45   pealkiri: Kommenteerimine: SogegaTyyp
Sai ostetud prose, kõik vastas lubatule.
  teema: Kommenteerimine: bbad
Sassa

vastuseid: 104
vaadatud: 28559

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2010 19:42:15   pealkiri: Kommenteerimine: bbad
Asjalik ja kiire tehing.
  teema: Kommenteerimine: Raunci
Sassa

vastuseid: 468
vaadatud: 65138

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2010 17:57:53   pealkiri: Kommenteerimine: Raunci
Kaup korralik, tehing kiire.
  teema: Kommenteerimine: haanjamiis
Sassa

vastuseid: 26
vaadatud: 11092

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2010 19:27:13   pealkiri: Kommenteerimine: haanjamiis
Ostsin telefoni. Kõik vastas lubatule ja tehing toimus ilma viivitusteta.
  teema: Kommenteerimine: auditehh
Sassa

vastuseid: 91
vaadatud: 28609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2010 20:21:37   pealkiri: Kommenteerimine: auditehh
Sai ostetud telefon, kõik vastas lubatule. Tehing toimus viivitusteta.
  teema: Kommenteerimine: paanz
Sassa

vastuseid: 8
vaadatud: 5148

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2009 18:24:37   pealkiri: Kommenteerimine: paanz
Asjalik ja vastutulelik HV -lane. Kõik sujus viperusteta.
  teema: Kommenteerimine: MaximumSpeed
Sassa

vastuseid: 67
vaadatud: 16917

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2009 13:17:43   pealkiri: Kommenteerimine: MaximumSpeed
Kiire ja korrektne tehing. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Labukana
Sassa

vastuseid: 31
vaadatud: 13442

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2009 10:47:18   pealkiri: Kommenteerimine: Labukana
Kiire ja korrektne äri. Usaldusväärne partner. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zorten22
Sassa

vastuseid: 90
vaadatud: 37444

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2009 22:14:12   pealkiri: Kommenteerimine: zorten22
Kõik toimis kiiresti ja nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: swen
Sassa

vastuseid: 72
vaadatud: 21397

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2009 19:20:07   pealkiri: Kommenteerimine: swen
Asi toimis. Kokkulepped pidasid.
  teema: Kommenteerimine: aims
Sassa

vastuseid: 31
vaadatud: 13614

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2009 18:55:04   pealkiri: Kommenteerimine: aims
Kiire ja korralik. Temaga võib äri teha küll.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.