Mäng ise on väga hea niiet proovige endale saada.Oma arvuti pial jookseb väga hästi ainult et Ultra graafikaga hakkab kiiremate liigutuste peal jumpama aga high on ka väga hea graafika.(Vaenlase ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.