Avaleht
otsing leidis 1 vaste
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: DOOM III & Resurrection of Evil
Sanka

vastuseid: 2520
vaadatud: 388574

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2004 20:20:54   pealkiri: DOOM III & Resurrection of Evil
Mäng ise on väga hea niiet proovige endale saada.Oma arvuti pial jookseb väga hästi ainult et Ultra graafikaga hakkab kiiremate liigutuste peal jumpama aga high on ka väga hea graafika.(Vaenlase ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.