|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: suur13 |
Sandor
vastuseid: 202
vaadatud: 57840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2025 22:58:55 pealkiri: B850 Steel Legend WiFi |
| Müüs emaplaadi, kõik ok |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
Sandor
vastuseid: 825
vaadatud: 117414
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2025 22:58:03 pealkiri: M: RX 9070 XT kaardid |
| Müüs kaardi, kõik ok. |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
Sandor
vastuseid: 1320
vaadatud: 267501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2022 04:01:30 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
| Spec opsi hunte ka siin on? tahaks denied opsi 3 tärni peale teha, aga randomitega kole keeruline. |
teema: Kommenteerimine: Känksterrr |
Sandor
vastuseid: 28
vaadatud: 18140
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2022 00:09:11 pealkiri: Kommenteerimine: Känksterrr |
Ostsin prose+mobo. Prose karpi ei saanud ning mobo karbist ka mõni detail puudu mida oleks võinud vaja minna aga muus osas  |
teema: Ülevaade: Vertagear Triigger 350 ergonoomiline tool :: IT ergonoomika |
Sandor
vastuseid: 48
vaadatud: 22737
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.08.2020 20:19:23 pealkiri: Ülevaade: Vertagear Triigger 350 ergonoomiline tool |
| Elustan vana teema. Küsiks nüüd kus mõnda aega kasutanud seda tooli, kuidas ajas vastupidanud on? |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
Sandor
vastuseid: 1320
vaadatud: 267501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2019 20:25:14 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
| Refundisin läbi paypali. Peab BF4 edasi toksima |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
Sandor
vastuseid: 1320
vaadatud: 267501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.11.2019 18:02:55 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
| Sain ka crashidest lahti lõpuks. Keegi Spec opse tahab teha? See headhunter kus kolm vms juggernaughti tuleb, see koht impossibru pubi vendadega. |
teema: Battlefield V |
Sandor
vastuseid: 1996
vaadatud: 417643
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.11.2019 05:04:22 pealkiri: Battlefield V |
Ja tundub, et ongi mu hiire stutteremise probleem lahendatud. Disable origin overlay MÄNGU SEADETE ALL, lisaks siis origin clientist.
Lasid muidu tõrje ka maha?
Ei, ainult disable in game overla ... |
teema: Battlefield V |
Sandor
vastuseid: 1996
vaadatud: 417643
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.11.2019 18:18:33 pealkiri: Battlefield V |
| Ja tundub, et ongi mu hiire stutteremise probleem lahendatud. Disable origin overlay MÄNGU SEADETE ALL, lisaks siis origin clientist. |
teema: Battlefield V |
Sandor
vastuseid: 1996
vaadatud: 417643
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.11.2019 17:08:12 pealkiri: Battlefield V |
Mul ka avast.. Avasti puhul siis disablisid mingiks ajaks või full on uninstall?
See stutter on täiesti suvaline. Parcel Stormi peal kõik tipptopp, Narviku peal sadama Grand operationis kõik ... |
teema: Battlefield V |
Sandor
vastuseid: 1996
vaadatud: 417643
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.11.2019 15:33:33 pealkiri: Battlefield V |
| Eiei, pole mitu aastat HV profiili masinat uuendanud. Rauas vaevalt asi, kuna samad hetkel kui hiir kakub, on 70+fps |
teema: Battlefield V |
Sandor
vastuseid: 1996
vaadatud: 417643
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.11.2019 04:11:46 pealkiri: Battlefield V |
| Krt, see hiire stutter ajab harja punaseks. Vahepeal tundub nagu kõik on timm ja siis mapi vahetus ja jälle tõkkab. Kõik netis leitavad fixid ära proovitud. Jumal tänatud, et oma raha pole pidan ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
Sandor
vastuseid: 1320
vaadatud: 267501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2019 00:55:33 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
| Proovisin kaks mängu ground wari ja meel läks kurvaks. Kas campad snipriga kuskil kauges putkas ja piilud läbi akna, või lendad mapi keskele ja sured 17x sekundis nii, et ei saa arugi millisest ak ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
Sandor
vastuseid: 1320
vaadatud: 267501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.09.2019 21:42:00 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
| Täna lisati night ops playlist ka, ja hoopis mõnusam minek. Mäng palju rahulikum ja vähem igasugu visuaalset "müra" mis distractiks. Mulle meeldib! |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
Sandor
vastuseid: 1320
vaadatud: 267501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2019 21:55:57 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
| Segased emotsioonid hetkel. Üritatud on mängu tempot alla tuua võrreldes teiste codidega, aga kaardid on selliselt tehtud, koguaeg jookseb vastastega ninapidi kokku. Võibolla olen liiga kaua BF la ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
Sandor
vastuseid: 1320
vaadatud: 267501
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.08.2019 21:08:59 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
järgmised 5a on leping Blizzardi platvormiga.
See tundub parem ka
Viimane kogemus battle.net'ga oli error 37
#neverforget |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Sandor
vastuseid: 8858
vaadatud: 2219431
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.09.2015 03:23:11 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Selle aasta parimad palad
https://farm1.staticflickr.com/362/20329133025_41c00f73ba_b.jpg
https://farm9.staticflickr.com/8689/17435680175_6184c085ea_b.jpg
https://farm9.staticflickr.com/8602/168543 ... |
teema: DotA 2 |
Sandor
vastuseid: 1792
vaadatud: 401282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.08.2015 01:48:30 pealkiri: DotA 2 |
Eilne Allstari match oli ilmselt selle TI kõige parem mäng!  |
teema: Kommenteerimine: Ands |
Sandor
vastuseid: 353
vaadatud: 66393
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2015 11:25:22 pealkiri: Kommenteerimine: Ands |
Müüs välgu, andis softboxi ka kaasa  |
teema: VMT: Grand Theft Auto V Online |
Sandor
vastuseid: 95
vaadatud: 171077
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.05.2015 17:32:31 pealkiri: VMT: Grand Theft Auto V Online |
| SC: Acloyde |
teema: Grand Theft Auto V |
Sandor
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816528
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.05.2015 03:51:10 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| ma olen sitane lvl 8 vist. Täitsa savi, kui heist toob juba mõned sajad tuhanded sisse, siis ma olen käpp. Ei viitsi tonnide eest rabeleda. |
teema: Grand Theft Auto V |
Sandor
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816528
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.05.2015 03:30:16 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Keegi kõrge level võiks lisada, et heiste teha onlines.
Kasutajanimi: Acloyde |
teema: Kommenteerimine: slava77 |
Sandor
vastuseid: 7
vaadatud: 2946
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2015 01:30:55 pealkiri: Kommenteerimine: slava77 |
Ostis videokaardi, kõik sujus  |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.12.2014 07:09:57 pealkiri: Battlefield 4 |
| GOL magnumi unlockimine on ikka paras tripper |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2014 19:18:12 pealkiri: Battlefield 4 |
| Isiklikult olen mina täheldanud, et kui BF3 veel teemas oli, siis ei olnud vahet mis päev oli, alati oli battlelogi sõbralistis vähemalt 5-10 inimest online ja 3-5 nime kes mängisid. Praegu olen ... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2014 22:32:36 pealkiri: Battlefield 4 |
| Võtsin ka premiumi ligi..Nüüd miljon unlocki vaja lahti graindida. Kui keegi soovib koos möllata siis battlelog on AcloYde |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2014 22:50:45 pealkiri: Battlefield 4 |
Keegi teab kuidas neid meeskonnakaaslaste nimesi ja objectivite lippe veidi rohkem läbipaistvamaks teha? Hetkel kohati ei näe sittagi, sest ekraan värvilist paska täis
http://www.upload.ee/image/ ... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2014 21:21:49 pealkiri: Battlefield 4 |
AA'd on tõsiselt paigast ära. Vähe sellest, et kümnest korrast seitsmel ei ole mitte mingisugust lock on häält, on loomadel metsik laskekaugus, mürsukiirus ja laadimine.
Imelik, et ma seda is ... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2014 17:47:48 pealkiri: Battlefield 4 |
Viimasel ajal kui palju campereid või mingi lock on siis mortar + ucav spam natuke ja läksgo poisid.
El-Fuego kas proovisid battlelogis ja mängus mõlemas muuta ?
Võimalik, et profiilifailis saa ... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2014 16:22:39 pealkiri: Battlefield 4 |
| Ma ei tea, mis te kurdate siin.. Üljuhul olen ise selle rollis, kes 1-2 kuuli vastasele pähe paneb ja edasi jookseb. Erilisi hit detectioni probleeme pole, väga harva juhtub, kui lähedalt lastes e ... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2014 01:40:05 pealkiri: Battlefield 4 |
Ma proovisin vahetada gadgetite key binde(mitu korda), aga sellisel juhul saan medpacki number 3 alla aga defib'e number 4 välja ei võta.
proovisin bindida ka hiire lisanuppude alla, aga sama pull. ... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2014 01:19:49 pealkiri: Battlefield 4 |
Nüüd kui esimesed tunnid seljataga ütleks ka paar teemakohast sõna.
Esiteks märkasin,et killcamid panevad ikka sajaga võssa.
Ümbernurga suremine on endiselt Dice meestel aukohal.
Kohati te ... |
teema: Kommenteerimine: El-Fuego |
Sandor
vastuseid: 19
vaadatud: 25334
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2014 18:19:25 pealkiri: Kommenteerimine: El-Fuego |
Ostsin BF4 võtme, kõik väga timm ja kiire.  |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2014 22:51:05 pealkiri: Battlefield 4 |
| Põhjus selleks viivituseks pidi ikka miskit tõsist olema. EA games peab release kuupäevadest kinni, lastes välja ka unfinished producti, whatever game dev neile ette pasundab. Kui põhjus on mäng ... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.03.2014 11:44:19 pealkiri: Battlefield 4 |
| Kuda mapid on võrreldes BF3'ga? On samasuured ja normaalsed, või on saast ja peab B2K vol2 ka juurde sebima? Kuda commander on võrreldes BF2'ga? |
teema: Battlefield 3 |
Sandor
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.03.2014 11:41:21 pealkiri: Battlefield 3 |
Pärast kahte reinstalli ja kõva troubleshootingut sain raisa tööle!  |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2014 18:53:17 pealkiri: Battlefield 4 |
Saadavus
toode ei ole hetkel saadaval
Hind: 9.00 € |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2014 14:21:02 pealkiri: Battlefield 4 |
| Bljäd, keegi pani sellele 6 eurisele võtmele käpa peale. On veel keegi siin kes odavalt müüb? Kontakt palun PS. |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2014 13:50:40 pealkiri: Battlefield 4 |
| Antud ostuisu tuligi sellest, et sai single player läbi tehtud läbi teadud sadama, ja tahtsin minna BF3 mängima, aga see kõnts keeldub tööle hakkamast. Nüüd kui seda 6 eurost pakkumist nägin ... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2014 13:30:25 pealkiri: Battlefield 4 |
| Kudas mäng on võrreldes betaga? Kas on mängitav või endiselt EA'le kohane ja buge täis? 6 euroeest isegi vast oleks nõus selle ostma. |
teema: Battlefield 3 |
Sandor
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2014 23:55:39 pealkiri: Battlefield 3 |
Nii, pole päris pikka aega(umbes aasta) mängind ja mõtlesin täna, et teeks väikse pela. Siis aga läks saag käima:
Tervitati mind Your game is corrupt sõnumiga - sellest sain lahti uute keelef ... |
teema: The Elder Scrolls Online |
Sandor
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2014 15:10:47 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
Pakkuda täna algavale betale, millel puudub NDA, üks üleliigne key. Tasuks tahan ämbriga respekti
https://ci4.googleusercontent.com/proxy/6-3FDt_QtFnpe-F8CZ_9fj7NF5egUcKjhJDGPi44NQG-p0u ... |
teema: Call of Duty Ghosts |
Sandor
vastuseid: 704
vaadatud: 132681
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2013 14:18:50 pealkiri: Call of Duty Ghosts |
| Ilmselgelt pärast seda kui BF4 ja AMD ühte paati istusid puudub Nvidial platform kus oma uusi ja "innovatiivseid" kaarte müüa. Soovitada GTX780 sellele unreal mootorile on sama nagu soovitada sipe ... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2013 14:14:26 pealkiri: Battlefield 4 |
| Sandorile ütleks, et sai ka ju BF3's elustamise soovi korral käntseldada. Ning samuti plussdie tulbas on see, et mäng on muutunud vertikaalsemaks täna liftidele/kõrgetele hoonetele, aga miinustes ... |
teema: Splinter Cell: Blacklist |
Sandor
vastuseid: 118
vaadatud: 28199
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2013 22:19:45 pealkiri: Splinter Cell: Blacklist |
Mäng iseenesest huvitav ja läbi mängitud sai. Oli tunda, et Ubisofti teine "beebi" on Assassins creed, kus sarnast mängumehaanikat kohata võib.
Asi mis rämedalt häiris oli see, et voiceactor e ... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2013 16:24:15 pealkiri: Battlefield 4 |
Pärast uuendust FPSi 10+ rohkem aga dropid on sellegipoolest seal 10-30fpsi vahele(kestab mingi 0.2-0.5 sekundit). Samuti kopitud see nodi user.cfg faili.
Aga annan andeks - tegu siiski betaga.
... |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2013 23:20:09 pealkiri: Battlefield 4 |
kas ma kujutan ette või on commanderi võimalus tekkinud peale uuendust ??
Mul ütleb, et commander locked in beta |
teema: Battlefield 4 |
Sandor
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088667
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2013 21:37:49 pealkiri: Battlefield 4 |
Keegi teab mis roheline tilulilu see squad memberite kohal näitab?
http://www.upload.ee/image/3627556/Capture.JPG
Ennast ka häirib see random lagspike mis aegajalt tuleb. Samuti puudub igasugun ... |
teema: DotA 2 |
Sandor
vastuseid: 1792
vaadatud: 401282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2013 23:30:54 pealkiri: DotA 2 |
| Loll draft nagu eile. Kes võtab SF QOPi vastu.. |
teema: DotA 2 |
Sandor
vastuseid: 1792
vaadatud: 401282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2013 14:57:16 pealkiri: DotA 2 |
Eile läks vähe sitasti, NaVi sai Alliance'lt pähe. Täna Loosers bracket mäng (jälle) Orange vastu. Kui võidab siis saab Alliance vastu finaalis mängida.
Kes ei tea, siis NaVi mid lane mängij ... |
| |